میرنیوز

دغدغه‌های نخبگان خراسان جنوبی با نامزد انتخابات خبرگان رهبری + تصاویر

 دغدغه‌های نخبگان خراسان جنوبی با نامزد انتخابات خبرگان رهبری + تصاویر 2024-02-26T06:01:28+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت‌الله رئیسی نامزد ششمین مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه خراسان جنوبی ‌در سفری غیر‌رسمی میهمان مردم استان بود و با جمعی از نخبگان دیدار کرد.

دولت و شما مظلوم واقع شده‌اید

در این نشست  مدیرعامل کارخانه کویر تایر بیرجند با بیان اینکه امروز در نظام یکپارچگی داریم گفت: سه قوه با هم در راستای منافع نظام و انقلاب اسلامی همسو هستند و معاندین و مزدوران داخلی همین را بر نمی‌تابند.

 سید محمدحسین زینلی افزود: اگر امروز معاندین اینهمه بر علیه حاکمیت سفسطه می کنند همان جریمه وحدتی است که شماها با درایت خود ایجاد کرده اید.

وی گفت: تقاضا می‌کنم در گماردن نیروهای همسو با انقلاب به یکی از وزارتخانه ها یا حوزه ریاست جمهوری دستور دهید نقش مدیران در بهبود کارآمدی و کارایی دستگاه ها را بررسی کنند.

مدیرعامل کارخانه کویر تایر بیرجند افزود: هر جا مدیری به نظام معتقدتر بوده آن واحد فعال تر و بهتر بوده است اما غصه می‌خوریم زیر سقف نظام جمهوری اسلامی کسانی هستند که همسویی لازم را ندارند و دولت و شما مظلوم واقع شده اید.

وی با بیان اینکه خیلی بهتر از این می توان کار کند گفت: مقام معظم رهبری فرمودند جهاد تبیین بر ما فرض است، هفته ای دو یا سه نوبت در کویر تایر بازدید داریم و خدمات نظام را با افتخار تشریح می کنم.

زینلی اضافه کرد: برخی می گویند نمی توان کار کرد در حالیکه دروغ می گویند، ما هم در همین زیست بوم کار می کنیم چرا برخی نمی توانند.

وی خطاب به آیت الله رئیسی افزود: گواه می‌کنم در دولت شما با تمام کاستی هایی که وجود دارد آرزوی دیرینه بسیار بزرگی که در دل همه مردم وجود داشت و هیچ دولتی جرات نداشت سراغ آن برود با شهامت انجام شد و متاسفانه رسانه ها حتی رسانه های وابسته به دولت نتوانستند این کار بزرگ و تاریخی را برای مردم تشریح کنند.

مدیرعامل کارخانه کویر تایر بیرجند بیان کرد: وقتی مملکت بگونه ای تاراج می شد و ارز چهار هزار و 200 تومانی با لایه های مختلف بود شما با شهامت خود این کار را در دولت اول‌تان انجام دادید کار بزرگی که هیچوقت در صفحه تاریخ و ذهن ها محو نخواهد شد.

وی اظهار کرد: گرچه در لایحه بودجه و بحث مالیات برخی رسانه ها جنجال ایجاد می کنند اما بنده به عنوان یک فعال بخش اقتصادی گواهی می کنم، همه هم می دانید در سال 1401 پنج درصد و سال 1402 هفت درصد از مالیات واحدهای صنعتی و اقتصادی کم کردید.

زینلی ادامه داد: اگر در حوزه های سفته بازی لایه های پنهان اقتصادی که واقعا خون ملت را می مکند مالیات افزایش دادید چکار باید می کردید همین کار درستی بود که انجام دادید و معاندین هم روی کارهای درشت دست می گذارند و همان را به عنوان یک ضدارزش در جامعه و اذهان مردم جا می اندازند.

وی افزود: متاسفم اعلام کنم که دولت مظلوم است معظم له فرمودند جهاد تبیین، جای آن کجاست چرا جای آن در نظام اجرایی کشور خالی است.

مدیرعامل کارخانه کویر تایر بیرجند عنوان کرد: طرح رتبه بندی معلمان بیش از 20 سال است که دولت ها و وزرا در رسانه ها بیان می کنند که در این دولت انجام شد، در طول تاریخ کشور در شرق کشور فریاد العطش و تشنگی بلند بوده است و افراد زیادی از منطقه ما نهبندان، سربیشه، بیرجند، قاین به مشهد و شمال کشور رفته اند که حتی آنجا نماینده مجلس تعیین می کنند.

وی گفت: طرح آبرسانی از دریای عمان به عنوان شاید بزرگترین طرح عمرانی کشور در دولت شما کلنگ زنی شد و در حال اجرا است، همچنین ره آهن به عنوان یک آروزی بزرگ مردم شرق کشور در این دولت عملیاتی شد.

زینلی با تاکید بر اینکه در بخش های اقتصادی ثبات مدیریت نیست تصریح کرد: چند مدیر در حوزه شستا عوض کردید؟ در هلدینگامید وابسته به بانک سپه که خودم کار می‌ کنم و بخش اعظمی از سنگ کشور را اداره می کند طول عمر مدیران آن 6 ماه یا 20 روز است.

وی بیان کرد: برخی واحدها تنش و مشکل کارگری دارند اما واحدهایی هم هستند که در طول 30 سال یک روز یا حتی یک ساعت هم تشنج اعتصاب کارگری نداشته اند پس با گماردن نیروهای کارآمد و معتقد به نظام می شود، نفوذ در برخی لایه های وزارتخانه ها دیده می شود که برخی نمی خواهند کار انجام دهند و این از جمله مسئولیت های دولت است.

مدیرعامل کارخانه کویر تایر بیرجند افزود: علاوه بر طرح هایی که در سطح ملی برای استان پیگیری شده است در سفر قبلی هیات دولت به بیرجند عملیات اجرایی طرح بزرگی با دستور رئیس جمهور در کارخانه کویر تایر آغاز شد که  11 هزار میلیارد تومان یا 230 میلیون دلار در کویر تایر سرمایه گذاری انجام خواهد شد که از این باب شاکر خدمات دولت هستیم.

وی در خطاب به آیت الله رئیسی به عنوان نماینده این استان و به عنوان یک شخصیت دغدغه مند و اثرگذار بر فضای فرهنگی و سیاسی  کشور و استان است گفت: تربیت کارگزار اسلامی در استان ما درگیر معضلات فراوانی است.

نظام  آموزشی و دانشگاهی امروز ‌منفعلانه است

نماینده بانوان بسیج دانشجویی خراسان جنوبی تصریح کرد: اولا نظام  آموزشی و دانشگاهی امروز در بسیاری از  موارد ساختاری  منفعلانه است که به دانشجو در خانه دومش  جرات کنش و اعتراض نمی دهد ، سرکوب کردن نهادهای مطالبه گر مثل شوراهای صنفی وزرات بهداشت و ممنوعیت ایجاد رسانه برای آنها آیا راه حل برای اوضاع نابسامان برخی از شوراها بود؟

وی ادامه داد: برخوردهای بسته در مجموعه های آموزش عالی از سوی مسوولان مختلف فضا را برای تربیت کنشگر موثر در حل مسائل کشور خواهد بست و تیم حرکت را در نطفه خفه می کند ، نهادهای امنیتی در استان متاسفانه تحمل کوچکترین  جریان های مطالبه گری و بعضا تخصصی در دانشگاه ها را ندارند و گاها  کوچک‌ترین حرکات دانشجویی در فضاهای دانشجویی استان با برخوردهای امنیتی مواجه می شوند.

رحیمی افزود: نخبگان این استان حتی بعد از ورود به فضای خدمت به نظام مقدسمان به دلیل عدم بلوغ فضاهای سیاسی و انسداد فضا بوسیله احزاب نابالغ استان  و دروغ های غیر رسمی، در فضای سیاسی استان اجازه ورود جدی به فضای انتخابات استان را ندارند و در سایه آنان کمتر دیده می شوند.

وی ادامه داد: از طرفی با فضای سیاسی موجود نحبگان ما راهی  جزو خدمت در سایر مناصب کشور را ندارند، مسئله خروج نخبگان و نبود بکارگیری آنان  در استان چیست؟ ما احساس می‌کنیم که در خراسان جنوبی دچار یک انسداد سیاسی هستیم، البته بدون شک گره در نهایت به دست نخبگان و جوانان مستقل همین استان گشوده خواهد شد.

نماینده بانوان بسیج دانشجویی خراسان جنوبی اضافه کرد: ساختار رسمی اسلامی ایران چه سازکاری برای تربیت  کارگزار دارد؟ نبود نیروی الگوی نظری و علمی در این ساختار ما را به نقطه‌ای رسانده است که بسیاری  از افراد از منصب‌ها کنار می‌روند.

وی گفت: لذا انتظار می‌رود که مجلس خبرگان در مرکزیت حراست در انگیزه‌های انقلابی  با نظر رهنمودهای رهبر انقلاب گردد، این مرکز محوری نیاز است تا به عنوان یک هیاتی اندیشه ورز در مجلس  شورای اسلامی باشد تا با نگاه کلان در مسیر انقلاب  قرار گیرد و مطالبات خود را از تمام نهادهای کشور دنبال کند چرا که یک چیزی به عنوان مطالبه عمومی شود به گفتمان  مبدل گردد حتما به اجرا نزدیک‌تر خواهد شد.

تغییر رویه و جهادی عمل کردن ‌تحولات قابل توجهی  رقم زد‌

فعال اجتماعی خراسان جنوبی و از بانوان تاثیرگزار خراسان جنوبی در خطاب به آیت الله رئیسی گفت: حافظه تاریخی مردم خراسان جنوبی پر از خاطرات روشن از توجه حضرتعالی به رفع محرومیت از این خطه از کشور است.

فرشته اسدزاده افزود: در طول 2 سال رئیس جمهوری و 2 دوره نماینده خبرگان رهبری حضرتعالی، سهولت در تحقق خواسته‌های بسیاری از مردم استان و احقاق  حق مردم مخصوصا در  زمینه مسائل قضایی رقم خورد و بعد هم  حمایت‌های حضرتعالی را در زمان  مسئولیت در تولیت آستان قدس رضوی را به خوبی به خاطر داریم.

وی عنوان کرد: تغییر رویه و جهادی عمل کردن حضرتعالی در صدر  قوه مجریه تحولات قابل توجهی  رقم زده‌است و در سفرهای استانی هم  شما رویکردهای قابل تاملی داشتید که از جمله آن توجه ویژه به حوزه علمیه، شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاهی و تسهیلات قابل قبولی که در اختیار نخبگان قرار گرفت که البته برخی موارد با مشکلاتی از سوی بانک‌ها مواجه شده ‌اند که نیازمند توجه دولت هستند.

 وی با اشاره به مشکلات بانوان سرپرست خانوار استان و لزوم توانمندسازی آنان، گفت: پارک‌های بانوان و خوابگاه‌های متاهلی در مصوبات استانی قرار گرفت و ما خواستار استمرار توجه ویژه هستیم.

انتصاب بانوان در شورای عالی تصمیم گیری در دولت سیزدهم

فعال اجتماعی خراسان جنوبی عنوان کرد: اختصاص یک درصد اعتبارات دستگاه‌های اجرایی  به برنامه‌های حوزه زنان و خانواده قابل توجه بود که البته امیدوار هستیم که اینها ادامه دار باشد.

رحیمی گفت: انتصاب بانوان در شورای عالی تصمیم گیری در دولت سیزدهم، ارتقای جایگاه‌های اجرایی بانوان در دستگاه‌ها و وزارت‌خانه‌ها در  سطح حضور در رده‌های تصمیم گیر و تصمیم ساز، پوشش بیمه اجتماعی بانوان روستایی دارای سه فرزند و پوشش 100 درصدی بیمه درمان ناباوری از اقدامات شاخص دولت سیزدهم است که با تدبیر ارزشمند حضرتعالی رقم خورده‌ است.

وی با تاکید بر حضور حداکثری تمام مردم کشور در انتخابات پیش‌رو، افزود: امسال به صورت ویژه دوربین‌های همه دنیا به سمت خراسان جنوبی است چرا که انتخابات خبرگان رهبری متفاوت  از سال‌های قبل است.

دستور دهید خط پروازی چارتری توسط سرمایه گذاران محقق شود

نماینده فعالان حوزه عمرانی خراسان جنوبی هم گفت: این استان در طرح نهضت ملی مسکن در کشور رتبه نخست را دارد استانی که شعار یکسال و نیم پیش شما را الان علنی کرده است یعنی پای کار آمده ایم.

مقری افزود: این روحیه به مدیران شما در حوزه عمرانی خراسان جنوبی تسری پیدا کرد و چپ، راست، وسط، میانه، اصلاح طلب، غیر اصلاح طلب، اصولگرا، معتدل و همه پای شعار ساخت چهار میلیون مسکن ملی آمدند و با مدیریت استاندار اتفاقات خیلی جالبی رخ داد.

وی اظهار کرد: برخی عوام می‌گویند در زعفرانیه بیرجند مانند قارچ واحد احداث می شود، هر چند وقت یکبار با حضور استاندار خراسان جنوبی در محل کارگاه نهضت ملی مسکن جلسه شورای مسکن برگزار می شود.

نماینده فعالان حوزه عمرانی خراسان جنوبی با بیان اینکه از طرح نهضت ملی مسکن 17 استان کشور بازدید کردیم یکی از درخواست های ما کاهش هزینه‌ها است، اظهار کرد: به زودی 2 هزار و 72 واحد در بیرجند در کمتر از 18 ماه تحویل مردم خواهد شد.

وی تصریح کرد: تامین اجتماعی به متقاضیان اعلام کرده باید برای این واحدها 70 میلیون تومان هزینه پرداخت کنند که این علاوه بر آن چیزی است که در ماده پنج قانون کارگران ساختمانی دیده شده است که این درخواست مکتوب تحویل رئیس جمهور می شود.

مقری با اشاره به باندهای دوم جاده های استان عنوان کرد: 270 کیلومتر باند دوم به بهره برداری رسیده و 540 کیلومتر در حال اجرا است.

وی گفت: از مجلس ششم تاکنون از طرح انتقال آب گفته می شد که اتفاق عجیبی که به یمن حضور آیت الله رئیسی صورت گرفت شایسته تقدیر است چون آرزوی مردم تحقق پیدا می کند و آب دریای خلیج فارس و دریای عمان به سمت استان ما می آید.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی قانون کرده بود آب از دریای عمان تا زاهدان منتقل شود که با دستور آیت الله رئیسی آب به استان خراسان جنوبی منتقل خواهد شد، بر مردم است که از فرصت حضور آیت الله رئیسی استفاده کرده و با همدلی و همراهی کت سیاست و جا به جایی مدیر را بیرون بیاوریم و پشت سر ایشان ایستاده و آنچه در استان عقب مانده را محقق کنیم.

نماینده فعالان حوزه عمرانی خراسان جنوبی با اشار به اجرای عملیات خط راه آهن شرق کشور با اعتبار 18 هزار میلیارد تومان تصریح کرد: سومین سفر هیات دولت در دور اول به خراسان جنوبی بود که شنیده ایم 90 درصد قول های این سفر عملیاتی شده است.

وی خواستار تخصیص اعتبار مصوبات سفر دوم دولت به خراسان جنوبی در زمینه باندهای دوم شد و گفت: بسیاری از پیمانکاران بومی استان در جاده نهبندان مشغول به کار هستند و مطالبات پیمانکاران 700 میلیون تومان است که انتظار دارند حتی در غالب خط اعتباری ولو وام اعتبار به استان تعلق بگیرد تا پروژه ها با قدرت بیشتری پیش برده شود.

مقری بیان کرد: یکی از قول های سفر دوم هیات دولت به استان خراسان جنوبی در خصوص پروازهای استان بود که خواهش داریم دستور دهید این مهم در میان مدت تسریع شود در کوتاه مدت نیز سرمایه گذاران استان برای چارتر کردن یکسری پروازها اعلام آمادگی کرده اند.

وی ادامه داد: وزیر راه و شهرسازی دستور داده فعلا در کشور پرواز چارتر نباشد که خواهش داریم برای استان دستور دهید خط پروازی چارتری توسط سرمایه گذاران محقق شود.

نماینده فعالان حوزه عمرانی خراسان جنوبی یادآور شد: راه پیشرفت استان از وجود آیت الله رئیسی به عنوان رئیس دستگاه اجرایی کشور می گذرد لذا خواهش من از مردم، فعالان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، عمرانی این است که پای کار آمده و استان را از این محرومیت نجات دهیم.

وی گفت: خراسان جنوبی ته خط گاز قرار دارد که با دستور رئیس جمهور، پروژه انتقال گاز دشتک – زابل در فاز اجرا قرار گرفت که در کنار پروژه راه آهن و طرح انتقال آب ، پروژه عظیمی است.

مقری با اشاره به مطالبات پیمانکاران استان افزود: در این زمینه از رئیس جمهور انتظار مساعدت داریم که امیداوریم برای پرداخت آن دستور دهید.

فضای دانشجویی به دور از مطالبه‌گری نیست

نماینده بانوان بسیج دانشجویی خراسان جنوبی هم در این نشست با اشاره اینکه فضای دانشجویی به دور از مطالبه‌گری نیست یادآور شد: بارها شنیده اید از مشکلات و موانع  متعدد پیش روی  استان مستعد ما برای حرکت به سمت پیشرفت و این گفتن ها و شنیدن ها اثر دارد و تحول واژه ای است که دیگر در بسیاری از زمینه ها در بحث  اجرایی شعار نیست، من نمی خواهیم از قصه پر غصه  حمل و نقل هوایی  استان بگویم که کماکان چالش مسیر  پیشرفت و سرمایه گذاری این استان تقریبا حل نشده  مانده است.

رحیمی ادامه داد: درد مناطق محروم و مستعد معدنی ما را بارها گفته اند و گفته ایم من می خواهم از مسیری بگویم که باید خروجی طبیعی اش کاظم آشتیانی، دیالمه و رجایی باشد اما در بسیاری از اوقات به آن مقصدی که باید نمی رسد و اگر می رسد آن ثمرات تربیت اسلامی در استان ما بیگانه می شود و این مسیر با اهمیت و شخصیت های اسلامی و انقلابی به سر منزل مقصود نمی رسند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

«میزهای خدمت» جنبه نمایشی و تشریفاتی پیدا نکند

«میزهای خدمت» جنبه نمایشی و تشریفاتی پیدا نکند
2024-07-23T23:09:43+03:30
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان ضمن اشاره به تشکیل میزخدمت ادارات در نمازهای جمعه استان، گفت: باید تلاش کرد که «میزهای خدمت» جنبه نمایشی و تشریفاتی پ...

برنامه‌ای برای تعطیلی ادارات در گیلان نخواهیم داشت

برنامه‌ای برای تعطیلی ادارات در گیلان نخواهیم داشت
2024-07-23T20:43:03+03:30
رشت- استاندار گیلان گفت: در راستای تداوم خدمت رسانی برنامه‌ای برای تعطیلی ادارات در گیلان نخواهیم داشت.

همکاری خوب مسئولان عراقی برای برگزاری اربعین ۱۴۰۳/خسروی از امکانات خوبی برای اربعین برخوردار است

همکاری خوب مسئولان عراقی برای برگزاری اربعین ۱۴۰۳/خسروی از امکانات خوبی برای اربعین برخوردار است
2024-07-23T20:29:44+03:30
کرمانشاه- فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه پایانه خسروی از امکانات خوبی برای میزبانی زائران برخوردار است، گفت: دولت عراق همکاری بسیار خوبی جهت برگزاری ه...

یمنی‌ها آمریکا و صهیونیست‌ها را خفه کرده‌اند

یمنی‌ها آمریکا و صهیونیست‌ها را خفه کرده‌اند
2024-07-23T20:16:25+03:30
قم- مرجع تقلید شیعیان گفت: از خدا می خواهیم عدل حسینی، جلال و شکوه خود را نشان بدهد و جامعه ای همچون جامعه یمنی در دیگر کشورها زنده بشوند که این آمریکای پلی...

همکاری خوب مسئولان عراقی برای برگزاری مراسم اربعین ۱۴۰۳

همکاری خوب مسئولان عراقی برای برگزاری مراسم اربعین ۱۴۰۳
2024-07-23T20:16:24+03:30
کرمانشاه- فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه پایانه خسروی از امکانات خوبی برای میزبانی زائران برخوردار است، گفت: دولت عراق همکاری بسیار خوبی جهت برگزاری ه...

چالش اصلی در تبلیغ عدم ارتباط مؤثر با ظرفیت‌ها و نگاه تک بعدی است

چالش اصلی در تبلیغ عدم ارتباط مؤثر با ظرفیت‌ها و نگاه تک بعدی است
2024-07-23T20:16:24+03:30
تبریز-معاون استان‌های بنیاد سپهر سازمان تبلیغات اسلامی گفت: چالش اصلی در حوزه تبلیغ کشور عدم ارتباط مؤثر با ظرفیت های تبلیغی و نگاه تک بعدی و محدود به این بخ...

شهدا مایه عزت و آبروی کشور هستند

شهدا مایه عزت و آبروی کشور هستند
2024-07-23T20:03:04+03:30
کرمانشاه- فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی با تاکید بر اینکه وظیفه مسئولان ادامه راه شهدا است، گفت: شهدای والامقام چشم و چراغ ملت ایران و مایه عزت و آبروی کش...

واکنش سردار رادان به اتفاق زورگیری برای پیرزن اردبیلی

واکنش سردار رادان به اتفاق زورگیری برای پیرزن اردبیلی
2024-07-23T19:49:42+03:30
ایلام-فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه هیچ جایی در کشور ما برای خودنمایی اراذل و اوباش وجود ندارد، به اتفاق تلخ برای پیرزن اردبیلی واکنش نشان داد.

۱۹ نفر از اعضای یک باند هرمی در عباس آباد دستگیر شدند

۱۹ نفر از اعضای یک باند هرمی در عباس آباد دستگیر شدند
2024-07-23T19:36:27+03:30
عباس آباد - فرمانده انتظامی عباس آباد از دستگیری ۱۹ نفر اعضای یک باند شرکت هرمی در شهرستان خبر داد.

محور آمل - سرخ رود به جاده مرگ تبدیل شده است

محور آمل - سرخ رود به جاده مرگ تبدیل شده است
2024-07-23T19:23:06+03:30
محموداباد- امام جمعه سرخ رود وجود جاده مرگ موسوم به محور سرخ رود - آمل را از مشکلات و چالش های اساسی این شهر عنوان کرد.

امسال حداکثر زمان خروج زوار اربعین از گیت‌ها، ۵ ثانیه است

امسال حداکثر زمان خروج زوار اربعین از گیت‌ها، ۵ ثانیه است
2024-07-23T18:56:28+03:30
ایلام-فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به تمهیدات پلیس برای اربعین امسال،گفت: زمان خروج زوار اربعین از گیت ها امسال حداکثر ۵ ثانیه است.

۳ نسخه خطی نفیس «اللُهوف سید بن طاووس» در حرم رضوی رونمایی شد

۳ نسخه خطی نفیس «اللُهوف سید بن طاووس» در حرم رضوی رونمایی شد
2024-07-23T18:43:08+03:30
مشهد- ۳ نسخه خطی نفیس «اللُهوف سید بن طاووس» موجود در گنجینه رضوی در کتابخانه مرکزی حرم مطهر حضرت رضا (ع)، رونمایی شد.

اعلام افزایش قیمت نان در سال‌جاری

اعلام افزایش قیمت نان در سال‌جاری
2024-07-23T18:43:07+03:30
اردبیل- نایب رئیس اتحادیه نانوایی‌های استان اردبیل گفت: دخل و خرج خبازان و صاحبان نانوایی‌ها هیچ همخوانی ندارد و انتظار می‌رود مسئولان در این زمینه تدبیری به...

سردار رادان وارد استان ایلام شد

سردار رادان وارد استان ایلام شد
2024-07-23T18:43:07+03:30
ایلام-سردار رادان فرمانده کل انتظامی کشور وارد استان ایلام شد.

رسالت طلبه ایستادگی در بیان حق است

رسالت طلبه ایستادگی در بیان حق است
2024-07-23T18:16:27+03:30
مشهد- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی رسالت طلبه را ایستادگی در حق و بیان آن دانست و گفت: در عالم طلبگی نسبت به آنچه لازمه خدمت کردن به اهل‌بیت است، بایستیم...

۴۰ خادم عتبه مقدس عراق در چایخانه حرم رضوی خدمت رسانی کردند

۴۰ خادم عتبه مقدس عراق در چایخانه حرم رضوی خدمت رسانی کردند
2024-07-23T18:16:26+03:30
مشهد- تعداد ۴۰ نفر از خدام عتبه مقدسه عراق در قالب هیئت احباب‌المصطفی در بخش چایخانه حرم امام رضا (ع) پذیرای زائران و مجاوران بودند.

تولیت آستان قدس رضوی با دو خانواده خاص و خیرخواه مشهدی دیدار کرد

تولیت آستان قدس رضوی با دو خانواده خاص و خیرخواه مشهدی دیدار کرد
2024-07-23T17:23:04+03:30
مشهد- تولیت آستان قدس رضوی در منزل دو خانواده خیرخواه مشهدی که علی‎رغم برخورداری از دو فرزند، سه کودک با شرایط خاص را به سرپرستی پذیرفته بودند، حضور یافت.

یک فقره وقف ۱۰ میلیاردی در روستای کیکو کجور ثبت شد

یک فقره وقف ۱۰ میلیاردی در روستای کیکو کجور ثبت شد
2024-07-23T16:56:25+03:30
نوشهر- رییس اداره اوقاف و امور خیریه نوشهر، چالوس و کلاردشت از ثبت وقف جدید به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در روستای کیکو بخش کجور خبر داد.

آمادگی ۸۶ موکب از مرز بازرگان تا تمرچین برای خدمات دهی به زائران اربعین

آمادگی ۸۶ موکب از مرز بازرگان تا تمرچین برای خدمات دهی به زائران اربعین
2024-07-23T16:56:25+03:30
ارومیه- فرماندار پیرانشهر گفت: ۸۶ موکب از مرز بازرگان تا تمرچین برای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی اعلام آمادگی کرده اند.

ادارات استان اصفهان پنجشنبه تعطیل است

ادارات استان اصفهان پنجشنبه تعطیل است
2024-07-23T16:29:45+03:30
اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: باتوجه به ورود توده هوای گرم کم سابقه و نیز افزایش غلظت آلاینده‌های جوی ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان پ...

دمای تهران تا شنبه به ۴۱درجه می رسد/جنوب شرق استان ۴۵ درجه

دمای تهران تا شنبه به ۴۱درجه می رسد/جنوب شرق استان ۴۵ درجه
2024-07-23T16:29:44+03:30
تهران- مدیرکل هواشناسی استان تهران از افزایش دما به ۴۱ درجه تا شنبه ششم مردادماه خبر داد و گفت: طی همین مدت دمای ورامین،پیشوا، پاکدشت و قرچک به ۴۵ درجه سانتی...

آمادگی ناوگان حمل و نقل مسافری کرمانشاه برای جابجایی زوار اربعین

آمادگی ناوگان حمل و نقل مسافری کرمانشاه برای جابجایی زوار اربعین
2024-07-23T16:29:44+03:30
کرمانشاه- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از آماده‌باش ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری استان برای جابجایی زوار اربعین حسینی (ع) خبر داد.

همایش موکب داران اربعین در ایلام برگزار می شود

همایش موکب داران اربعین در ایلام برگزار می شود
2024-07-23T16:03:07+03:30
ایلام-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: همایش موکب داران اربعین در ایلام برگزار می شود.

حضور بیش از ۵۰۰ میهمان دراجلاسیه پیرغلامان کرمان

حضور بیش از ۵۰۰ میهمان دراجلاسیه پیرغلامان کرمان
2024-07-23T15:49:49+03:30
کرمان- استاندار کرمان در یادداشتی به مناسبت برگزاری بیست و یکمین اجلاسیه بین‌المللی پیرغلامان حسینی از ۹ تا ۱۱ مردادماه در کرمان، حضور بیش از ۵۰۰ میهمان داخل...

لزوم ضابطه مند شدن حضور اتباع در البرز/۹۸ درصد متکدیان اتباع هستند

لزوم ضابطه مند شدن حضور اتباع در البرز/۹۸ درصد متکدیان اتباع هستند
2024-07-23T15:49:48+03:30
کرج- رییس کل دادگستری البرز بر ضرورت ضابطه‎مند شدن حضور اتباع در این استان تاکید کرد و گفت: حدود ۹۸ درصد متکدیان و کودکان کار جمع آوری شده در استان از اتباع ...

آمادگی ۸۶ موکب از مرز بازرگان تا تمرچین برای خدمات دهی به در اربعین

آمادگی ۸۶ موکب از مرز بازرگان تا تمرچین برای خدمات دهی به در اربعین
2024-07-23T15:49:48+03:30
ارومیه- فرماندار پیرانشهر گفت: ۸۶ موکب از مرز بازرگان تا تمرچین برای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی اعلام آمادگی کرده اند.

۱۰۰۰کلاس در دولت سیزدهم درآذربایجان غربی به بهره‌برداری رسیده است

۱۰۰۰کلاس در دولت سیزدهم درآذربایجان غربی به بهره‌برداری رسیده است
2024-07-23T15:23:06+03:30
ارومیه- استاندار آذربایجان غربی گفت: بیش از یک هزار کلاس درس درسه سال اخیر در استان به بهره‌برداری رسیده است.

عشایر ۱.۴ درصد از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند

عشایر ۱.۴ درصد از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند
2024-07-23T15:09:50+03:30
سمنان- معاون سازمان امور عشایری گفت: عشایر با ۲۵۱ هزار خانوار اعلامی مرکز آمار ایران، ۱.۴ جمعیت کشور را تشکیل داده‌اند.

احداث سایه‌بان‌های جدید در مسیرهای پرتردد حرم مطهر رضوی

احداث سایه‌بان‌های جدید در مسیرهای پرتردد حرم مطهر رضوی
2024-07-23T14:43:06+03:30
مشهد- معاون خدمات زائرین حرم مطهر رضوی گفت: با فرارسیدن فصل گرم تابستان و افزایش زائران حرم مطهر امام رضا (ع)، این معاونت اقدام به احداث سایه‌بان‌هایی در مسی...

پیش بینی ورود روزانه ۱۲۰ هزار زائر از مرز شلمچه به عراق

پیش بینی ورود روزانه ۱۲۰ هزار زائر از مرز شلمچه به عراق
2024-07-23T14:43:05+03:30
خرمشهر - معاون استاندار بصره در امور فنی گفت: عراق در ایام اربعین روزانه پذیرای ۱۲۰ هزار زائر از مرز شلمچه خواهد بود.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)