میرنیوز

دستگاه‌ ازن ژنراتور و هر آنچه که باید بدانید!

دستگاه‌ ازن ژنراتور و هر آنچه که باید بدانید! 2021-01-11T11:43:10+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، اگر در رابطه با دستگاه ازن ژنراتور هیچگونه اطلاعاتی ندارید، بایستی بدانید که ازن گازی ناپایدار است که دارای خاصیت اکسیدکنندگی قوی می‌باشد و از سه اتم اکسیژن تشکیل شده است. ازن در حالت طبیعی، توسط اشعه فرابنفش و در هنگام رعد و برق تولید می‌شود. گاز ازن را می‌توان از طریق واکنش پرتوشیمیایی، الکترولیز واکنش فتوشیمیایی و تخلیه الکتریکی تولید کرد. گاز ازن بوی زننده ای دارد و به دلیل ناپایدار بودن، قابلیت ذخیره سازی نداشته و پس از تولید، بلافاصله باید مصرف شود. از گاز ازن به عنوان ضدعفونی کننده جهت از بین بردن انواع قارچ، باکتری و ویروس استفاده می‌شود و به صورت مستقیم در آب و هوا تزریق می‌شود؛ با همه اینها، حال این سوال به وجود می‌آید که پس دستگاه ازن ژنراتور تصفیه چه نقشی را ایفا می‌کند؟!

ازن ژنراتور چیست؟!

ازن ژنراتور دستگاهی است که از آن برای تولید گاز ازن جهت پاکسازی هوا، ضدعفونی آب و از بین بردن بوهای نامطبوع در محیط استفاده می‌گردد. دستگاه ازن ژنراتور یا ازن ساز بعنوان روشی مؤثر برای تمیز کردن آلودگی هوا و بوها مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه‌های ازن ژنراتور در اندازه‌های مختلف و جهت کاربردهای گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرند که در این مطلب قصد داریم تا شما را با ازن ژنراتور تصفیه آب و ازن ژنراتور استخر آشنا کنیم؛ اما پیش از آن بایستی بدانید که ازن یک محرک ریه است که می‌تواند عوارض جانبی منفی را برای سلامتی ایجاد کند و شواهد علمی موجود نشان می‌دهد که غلظت ازن که از طریق تنفس بی خطر است، بعید است در کنترل آلودگی هوای خانه مؤثر باشد.

ازن ژنراتور تصفیه آب

دستگاه‌ ازن ژنراتور و هر آنچه که باید بدانید!

ضد عفونی کردن آب آشامیدنی به روش‌های مختلفی مانند کلرزنی، استفاده از دی اکسید کلر، اشعه فرابنفش و ازن زنی انجام می‌گیرد که البته استفاده از کلر رواج بیشتری دارد؛ اما می‌تواند عوارض نامطلوبی را برای مصرف کنندگان در پی داشته باشد!! استفاده از ازن ژنراتور تصفیه آب جهت تولید آب آشامیدنی، یکی از بهترین راه‌ها برای برای ضدعفونی آب می‌باشد که عوارض جانبی سایر روش‌ها را در پی ندارد؛ اما به دلیل اینکه هزینه بهره برداری اولیه ازن ژنراتور تصفیه آب نسبتاً بالاست، معمولاً در مواردی که منابع آبی دارای آلودگی بسیار بالایی باشند، می‌تواند بهترین گزینه به شمار بیاید. گندزدایی آب بوسیله ازن ژنراتور سریع‌ترین روش برای این کار می‌باشد؛ اما برای تضمین عملکرد صحیح دستگاه، بایستی از حضور باقیمانده ازن در طی دوره زمانی طولانی اطمینان حاصل نمود. چرا که این امر تخریب یا غیرفعال شدن میکروارگانیسم ها را تضمین می‌کند.

مزایای استفاده از ازن ژنراتور در مقایسه با کلر

استفاده از ازن ژنراتور برای تصفیه آب نسبت به کلر مزایایی دارد که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم:

* افزایش توان ضدعفونی کردن و عدم تغییر طعم، رنگ و بوی آب

* کاهش میزان مواد شیمیایی مورد نیاز جهت گندزدایی

* تاثیر گذاری بر طیف گسترده ای از میکرو ارگانیسم‌ها

* نابود کردن پاتوژن های مقاوم در برابر کلر

* عدم تغییر در PH آب

* سازگاری با محیط زیست و عدم تولید مواد زیان آور برای طبیعت

مزایای ازن ژنراتور استخر

امروزه با توجه به کارایی‌های متعدد آن، از ازن ژنراتور استخر در موارد مختلفی استفاده می‌شود؛ زیرا علاوه بر امکان استفاده در استخرهای شنا، در استخرهای پروش آبزیان، پارک‌های آبی، تجهیزات هیدرولیکی و … نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته طبق قوانین وزارت بهداشت، افرادی که از ازن ژنراتور جهت ضدعفونی آب استخر استفاده می‌کنند، بایستی از کلر نیز به جهت تصفیه مواد مضر و آلودگی‌های آب، در کنار آن بهره بگیرند. نکته جالب اینجاست که در صورت استفاده توأمان از این دو عنصر، میزان استفاده از کلر بسیار کاهش یافته و مضرات مهمی را در پی نخواهد داشت. بد نیست بدانید که گاز ازن موجب شفافیت و از بین رفتن باکتری‌ها و ویروس‌های موجود در آب استخر می‌شود.

استفاده طولانی مدت از کلر، موجب «کدر شدن سرامیک‌های استخر شده» و «توانایی از بین بردن جلبک‌های استخر» را ندارد. از طرف دیگر، پاکسازی استخرها از جلبک و شفاف سازی سرامیک‌های استخر، نیازمند تعویض آب استخر خواهد بود که این امر موجب افزایش میزان مصرف آب خواهد شد. همچنین قطعاَ بوی کلر استفاده شده در آب استخرهای شنا، برای بسیاری از افراد ناخوشایند بوده و باعث بروز حساسیت‌های چشمی و پوست و مو می‌گردد. ازن ژنراتور استخر از تشکیل رسوب در کف استخر جلوگیری کرده و می‌تواند مواد آلی موجود در آب را از بین ببرد.

پارامترهای موثر بر میزان ازن در استخر

پارامترهای متفاوتی در میزان ازن مورد نیاز هر استخر تاثیرگذار هستند که از جمله‌ی آنها می‌توان به؛

* حجم استخر

* دبی گردشی

* سیستم هیدرولیک استخر

* بار آلودگی استخر

* آنالیز آب استخر

* نوع و ظرفیت دستگاه‌های موجود در مدار تصفیه

* روش و محل تزریق ازن و...

اشاره نمود که برای هر استخر باید بصورت جداگانه طراحی و محاسبه گردد. دستگاه‌های با ظرفیت کمتر از حد مورد نیاز، مشکلات استخرها را کاهش نداده و حتی ممکن است موجب تشدید آن‌ها نیز بشوند. در مقابل، در صورت استفاده از دستگاه‌های با ظرفیت بیشتر از اندازه لازم، ازن مازادی که در آب باقی می‌ماند را بایستی قبل از ورود به استخر، کاملاً حذف نمود. علاوه بر موارد فوق، دستگاه ازن ژنراتور استخر با ترکیب ازن و مواد شیمایی و آلودگی‌های موجود، از پوسیدگی تجهیزات مورد استفاده در استخرها نیز جلوگیری کرده و از ایجاد بوی بد در آن، جلوگیری به عمل می‌آورد.

هنگام خرید دستگاه ازن ژنراتور باید به نکات زیر توجه کنید:

دستگاه‌ ازن ژنراتور و هر آنچه که باید بدانید!

* روش تولید ازن: روش تولید ازن با توجه به کاربرد دستگاه ازن ژنراتور متفاوت است. تولید ازن با روش لامپ UV به دلیل محدودیت در میزان وغلظت ازن تولید شده و همچنین مصرف برق زیاد، برای استخر شنا مناسب نمی‌باشد و بیشتر برای ضدعفونی کردن هوا کاربرد دارد. برای استخرهای شنا، از انواع دستگاه ازن ژنراتور با قابلیت تولید ازن به روش قوس الکتریکی استفاده می‌شود؛ زیرا در این روش محدودیتی در میزان تولید این گاز با غلظت مناسب وجود ندارد.

* غلظت ازن: اگر غلظت ازن تولید شده توسط دستگاه ازن ژنراتور از حد مشخصی پایین‌تر باشد، کارایی لازم را نداشته و حتی می‌تواند موجب رشد باکتری‌ها در محیط‌هایی مانند استخرها شود.

* سیستم اختلاط گاز ازن با آب استخر: از آنجایی که ازن بسیار فرار بوده و در حرارت بیش از ۲۵ درجه به سختی در آب حل می‌شود، لذا سیستم ازن زنی باید دارای ساز و کار لازم جهت حل کردن ازن تولید شده در آب باشد. اگر این سیستم به درستی عمل نکند، مقدار ناچیزی از ازن در آب حل شده و ضدعفونی کردن آب با شکست مواجه می‌شود و عملاَ ازن تولید شده در بهبود کیفیت آب تاثیری نخواهد داشت!!

* سیستم حذف ازن اضافی: ازن گازی بدبو و همچنین بسیار سمی است که می‌تواند برای سلامتی بسیار مضر باشد و وجود آن در هوا، حتی به مقدار کم برای تنفس مجاز نیست. به همین دلیل برای جلوگیری از بروز حوادث ناگوار، حتماً لازم است که دستگاه ازن ژنراتور، دارای سیستم مناسبی برای حذف ازن نامحلول باقیمانده در فاز گازی و جلوگیری از ورود آن به هوا باشد.

* برق مصرفی: میزان برق مصرفی در انواع دستگاه ازن ژنراتور با تکنولوژی قدیمی بالاتر است و می‌تواند در بلند مدت باعث تحمیل هزینه‌های زیادی شود.

ازن استریل؛ پیشگام در تولید انواع دستگاه ازن ژنراتور

شرکت ازن استریل (www.ozonesterile.com) با بهره گیری از تیم متخصص و کارشناسان برجسته‌ی مسلط به دانش روز، مفتخر است تا با تولید انواع دستگاه‌های ازن ژنراتور، به هموطنان عزیز سراسر کشورمان خدمات رسانی کند. شرکت ازن استریل با در اختیار داشتن جدیدترین ماشین آلات و فناوری برای تولید محصولاتی با استاندارد و کیفیت بین المللی و با دارا بودن نیروهای باتجربه و ماهر، قادر است تا پاسخگوی نیاز تمامی صاحبان صنایع و کارگاه‌های تولیدی باشد. ما در این مسیر به بهترین شدن می‌اندیشیم و به شما نیز پیشنهاد می‌کنیم که دست در دست بهترین‌ها بگذارید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت دلار ۲۸ دی ۱۳۹۹ به ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان رسید

قیمت دلار ۲۸ دی ۱۳۹۹ به ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان رسید
2021-01-17T11:31:33+03:30
قیمت دلار آمریکا (اسکناس) ۲۸ دی ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی به ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان رسید.

قیمت سازی سایتهای آگهی ملک شروع شد/ پیروزی متری ۱۰۰ میلیون تومان!

قیمت سازی سایتهای آگهی ملک شروع شد/ پیروزی متری ۱۰۰ میلیون تومان!
2021-01-17T05:58:13+03:30
در حالی که وزیر راه و شهرسازی و رئیس اتحادیه مشاوران املاک با ازسرگیری درج قیمت در آگهی املاک وبسایت های اینترنتی و اپلیکیشن های موبایلی مخالفند، این وبسایت ...

چگونه کد تخفیف دیجی کالا، دیجی استایل و اسنپ فود را از دست ندهیم

چگونه کد تخفیف دیجی کالا، دیجی استایل و اسنپ فود را از دست ندهیم
2021-01-16T17:02:29+03:30
حتماً شما هم قبول دارید که خرید کردن و تخفیف گرفتن را نمی‌توان از هم جدا کرد.

اتصال ١۵۴ روستای آذربایجان غربی به اینترنت پرسرعت همراه اول

اتصال ١۵۴ روستای آذربایجان غربی به اینترنت پرسرعت همراه اول
2021-01-16T16:52:41+03:30
١٠۶ سایت ارتباطی ١۵۴ روستای استان آذربایجان غربی را به شبکه اینترنت پرسرعت همراه اول متصل کرد.

معرفی کارخانه بلوک سبک بتن آلوکا در تبریز

معرفی کارخانه بلوک سبک بتن آلوکا در تبریز
2021-01-16T16:35:53+03:30
بتن آلوکا یکی از کارخانه های مطرح در زمینه تولید انواع بلوک سبک سیمانی در آذربایجان شرقی و شهر تبریز است.

دستگاه کلرزن و ویژگی‌های جذاب و کاربردی آن

دستگاه کلرزن و ویژگی‌های جذاب و کاربردی آن
2021-01-16T16:35:53+03:30
دستگاه کلرزن و ازن ژنراتور همواره به عنوان یکی از محبوبترین و کارآمدترین پکیج تزریق مواد شیمیایی، چه به صورت کلرزن مایع و چه به صورت گازی، مورد استفاده قرار ...

نکاتی که باید پیش از اسباب کشی بدانید!

نکاتی که باید پیش از اسباب کشی بدانید!
2021-01-16T16:22:33+03:30
انجام هرکاری اصول خاص خود را دارد، اسباب‌کشی هم از این قاعده مستثنا نیست. اگر می‌خواهید پروسه زمان‌بر و پرتنش اسباب کشی را به راحتی پشت سر بگذارید باید برای ...

چگونه تخفیف دیجی کالا، دیجی استایل و اسنپ فود را از دست ندهیم

چگونه تخفیف دیجی کالا، دیجی استایل و اسنپ فود را از دست ندهیم
2021-01-16T16:22:33+03:30
حتماً شما هم قبول دارید که خرید کردن و تخفیف گرفتن را نمی‌توان از هم جدا کرد.

نقش شرکت‌های پرداخت در نماد اعتماد می‌تواند پررنگتر باشد

نقش شرکت‌های پرداخت در نماد اعتماد می‌تواند پررنگتر باشد
2021-01-16T16:22:32+03:30
مدیر عامل ایران کیش تاکید کرد: باید از شرکت های پرداخت برای جذب یا ایجاد نماد اعتماد الکترونیک استفاده شود. آن موقع شرکت های پرداخت زمان دریافت نماد اعتماد ر...

مزایا استفاده از ماکروفر و توجه به نگهداری صحیح آن

مزایا استفاده از ماکروفر و توجه به نگهداری صحیح آن
2021-01-16T15:19:12+03:30
مزیت های بی شمار استفاده از مایکروفر، باعث شده که امروزه تقریباً در هر خانه ای مورد استفاده قرار گیرد. مایکروفرها هنگام استفاده خطر سوختگی کمتری نسبت به اجاق...

راهنمای جامع نگارش حرفه ای رزومه تحصیلی

راهنمای جامع نگارش حرفه ای رزومه تحصیلی
2021-01-16T15:19:11+03:30
نکته‌ای که بسیاری از افراد در زمان درخواست پذیرش برای تحصیلات تکمیلی فراموش می‌کنند آن است که شما در واقع در حال بازاریابی توانمندی‌های خود هستید و باید خود ...

دردسرهای تعمیرات!

دردسرهای تعمیرات!
2021-01-16T15:19:11+03:30
اولین کاری که بعد از خراب شدن گوشی، تلویزیون، یخچال یا هر دستگاه دیگری که از آن استفاده می کنید، انجام می دهید چیست؟ اکثر کاربران در چنین شرایط نگران کننده ا...

ریزش قیمت ارز ادامه‌دار شد؛ بازار منتظر سقوط قیمت دلار/ مردم به دلار ۱۵هزارتومانی روحانی اعتماد کردند؟

 ریزش قیمت ارز ادامه‌دار شد؛ بازار منتظر سقوط قیمت دلار/ مردم به دلار ۱۵هزارتومانی روحانی اعتماد کردند؟
2021-01-16T14:56:10+03:30
ریزش قیمت ارز که از اواخر هفته گذشته آغاز شده است درحالی همچنان ادامه دارد که فعالان این بازار می‌گویند: مردم و بازاری‌ها در انتظار کاهش بیشتر قیمت ارز هستن...

نحوه اجرای مزایده

نحوه اجرای مزایده
2021-01-16T14:39:22+03:30
بها و قیمت پایه مزایده به واسطه کارشناس و نماینده رسمی دادگستری تعیین شده و خریداران با رعایت تشریفات قانونی، اقدام به ارائه قیمت پیشنهادی خود برای اموال مور...

مزایده چیست؟

مزایده چیست؟
2021-01-16T13:59:09+03:30
مناقصه که یک فرآیند رقابتی است که باید طبق قانون تمامی شرکت ها و مراکز دولتی یا شرکت های خصوصی بزرگ نیاز خود را به صورت فراخوان اطلاع رسانی می نمایند و این ن...

پکیج آموزش حسابداری بازار کار رایگان، آموزش صفر تا صد حسابداری

پکیج آموزش حسابداری بازار کار رایگان، آموزش صفر تا صد حسابداری
2021-01-16T13:45:51+03:30
اگر به دنبال یادگیری حرفه ای حسابداری هستید، ما پکیج آموزش حسابداری بازار کار رایگان مجتمع فنی آریا تهران را به شما معرفی می کنیم. ...

قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۱۰/۲۶

 قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۱۰/۲۶
2021-01-16T13:49:30+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۵ درصد رشد به ۱۸۴۹ دلار و ۲۱ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۱۰/۲۷؛ ریزش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز/ سکه ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان شد

 قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۱۰/۲۷؛ ریزش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز/ سکه ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان شد
2021-01-16T13:49:29+03:30
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۹ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۳ هزار و ۵...

احتمال بازگشت سکه به کانال ۹ میلیونی؛ فروشنده بیشتر از خریدار است/ کشتی‌آرای: بازار منتظر کاهش بیشتر قیمت‌هاست

 احتمال بازگشت سکه به کانال ۹ میلیونی؛ فروشنده بیشتر از خریدار است/ کشتی‌آرای: بازار منتظر کاهش بیشتر قیمت‌هاست
2021-01-16T13:49:29+03:30
کشتی‌آرای از کاهش بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت: پیش بینی می شود که امروز قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به زیر یک میلیون تومان و قیمت هر قطعه سک...

ریزش قیمت ارز ادامه‌دار شد؛ بازار منتظر سقوط قیمت دلار/ مردم به دلار ۱۵هزار تومانی روحانی اعتماد کردند؟

 ریزش قیمت ارز ادامه‌دار شد؛ بازار منتظر سقوط قیمت دلار/ مردم به دلار ۱۵هزار تومانی روحانی اعتماد کردند؟
2021-01-16T13:49:29+03:30
ریزش قیمت ارز که از اواخر هفته گذشته آغاز شده درحالی همچنان ادامه دارد که فعالان این بازار می‌گویند: مردم و بازاری‌ها در انتظار کاهش بیشتر قیمت ارز هستند.در...

قیمت سکه طرح جدید ۲۷ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید ۲۷ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید
2021-01-16T13:29:12+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید.

۴ راه برای افزایش خلاقیت و بهره‌وری روزانه

۴ راه برای افزایش خلاقیت و بهره‌وری روزانه
2021-01-16T12:39:20+03:30
کارآفرین خلاق بودن یا داشتن شغل پاره‌وقت بسیار ارزشمند است؛ با وجود این، تداوم بهره‌وری در پروژه‌های سازنده در صورتی که محیط کارتان ساختار سنتی نداشته باشد، ...

شناخت کارتریج جوهرافشان اورجینال hp

شناخت کارتریج جوهرافشان اورجینال hp
2021-01-16T12:12:29+03:30
امروزه چاپگرها نقش پررنگی در زندگی روزمره ما پیداکرده اند و یکی از وسایل ضروری در زندگی بسیاری از ما می باشد و تهیه مواد مصرفی آن نیازمند تخصص است که دراین م...

پخش زنده هیئت‌ها در روبیکا دیشب ۲.۸ میلیون بار تماشا شد

پخش زنده هیئت‌ها در روبیکا دیشب ۲.۸ میلیون بار تماشا شد
2021-01-16T11:45:50+03:30
پخش زنده شب گذشته هیئت‌ها در روبیکا با ۲.۸ میلیون بار مشاهده مورد استقبال قرار گرفت.

پین ورک، ترفندهای نظافت منازل مخصوص تهرانی ها

پین ورک، ترفندهای نظافت منازل مخصوص تهرانی ها
2021-01-16T11:33:06+03:30
زندگی در شهرهای بزرگ و پرجمعیت با وجود امکانات رفاهی بسیار زیاد، دردسرهای خاص خود را دارد، به ویژه در شهرهای بزرگی مثل تهران. یکی از این دردسرها کثیف شدن زود...

کسب و کار ایسام چیست؟

کسب و کار ایسام چیست؟
2021-01-16T11:33:06+03:30
از سال ۱۹۹۴ که اولین فروشگاه اینترنتی به نام NetMarket شروع به کار کرد هیچ کس تصور نمی‌کرد که در کمتر از ربع قرن ۳ درصد از کل اقتصاد جهان و بیش از ۱۲ درصد از...

قیمت دلار ۲۷ دی ۱۳۹۹ به ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان رسید

قیمت دلار  ۲۷ دی ۱۳۹۹ به ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان رسید
2021-01-16T11:03:17+03:30
قیمت دلار آمریکا(اسکناس) ۲۷ دی ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی به ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.

فناوری های نوین حوزه مالی، ضرورت نظام بانکی است

فناوری های نوین حوزه مالی، ضرورت نظام بانکی است
2021-01-16T10:13:13+03:30
امروزه فناوری اطلاعات و فناوری های نوین حوزه مالی و پرداخت، یکی از ضرورت های صنعت بانکی است که باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرد. ...

راهنمای خرید دیزل ژنراتور؛ نکات مهم در فرایند خرید

راهنمای خرید دیزل ژنراتور؛ نکات مهم در فرایند خرید
2021-01-16T10:13:13+03:30
انواع مختلف دیزل ژنراتورها در اندازه ها، مدل ها، و طرح های مختلفی که توسط شرکت های گوناگون ساخته شده اند، در بازار وجود دارند. بنابراین در هنگام خرید باید اط...

از میکروفن شور Shure بهتر سراغ دارید، معرفی دو مدل افسانه ای!

از میکروفن شور Shure بهتر سراغ دارید، معرفی دو مدل افسانه ای!
2021-01-16T10:00:03+03:30
انواع میکروفن شور Shure جزء پرطرفدارترین و محبوب‌ترین مدل‌های میکروفن در سراسر جهان هستند و بخش زیادی از بازار میکروفن‌های میان‌رده را به تصاحب درآورده‌اند. ...