میرنیوز

تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی سایت چه میزان است؟

تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی سایت چه میزان است؟ 2021-01-04T05:49:57+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، همه ما از تاثیر سئو سایت و تاثیر آن بر درآمد کسب و کار آگاهی کامل داریم. می‌دانیم تا زمانی که بر روی سئوی سایت فعالیت‌های لازم انجام نشود هیچ گاه به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید. بنابراین تاثیر سئو بر هیچکس پوشیده نیست. اما ما می‌خواهیم در این مطلب رپورتاژ آگهی که مقوله‌ای از سئو می‌باشد را مورد بررسی قرار دهیم و از میزان تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی سایت مطلع شویم. در صورتی که شما نیز رپورتاژ آگهی خریداری نموده اید و یا قصد خرید رپورتاژ را دارید به شما پیشنهاد می‌کنم که این مطلب را خط به خط بخوانید تا از تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی سایت مطلع شوید. با ما همراه شوید.

چند مدل رپورتاژ آگهی داریم؟

تاثیر تبلیغات بر کسب و کار بر هیچ کس پوشیده نیست. یکی از متداول‌ترین روش‌های تبلیغاتی، تبلیغات نامحسوس می‌باشد. یعنی هزینه‌ای بابت تبلیغات پرداخت می‌شود اما تبلیغات به صورت زیرکانه ای انجام می‌شود یعنی کاربر متوجه تبلیغات نمی‌شود در عین حال با محصولات و خدمات شما نیز آشنا می‌شود. به این مدل از تبلیغات در دنیای سئو رپورتاژ گفته می‌شود. در صورتی که می‌خواهید سفارش رپورتاژ آگهی انجام دهید قبل از هر چیز باید با انواع مختلف رپورتاژ آگهی آشنا شوید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید و تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی سایت را به چشم ببینید. در این قسمت شما را با انواع مختلف رپورتاژ بیشتر آشنا می‌کنیم.

انواع نمونه‌های رپورتاژ آگهی

* رپورتاژ آگهی‌های تصویری

این مدل از رپورتاژ های معمولاً به صورت اینفوگرافیک می‌باشند. یعنی با استفاده از تصاویر و با چند خط نوشته کوتاه تبلیغات شما انجام می‌شود. لازم به ذکر است در این گونه موارد باید سعی کنید که احساس نیاز را در مخاطب خود ایجاد کنید تا بتوانید محصول یا خدمات خود را به وی معرفی کنید.

* رپورتاژ خبری

رپورتاژ خبری یکی از متداول‌ترین نمونه‌های رپورتاژ می‌باشد. تاثیر این مدل از رپورتاژ بر سئو سایت برای هیچکس پوشیده نیست. رپورتاژ های خبری را باید از یک سایت خبری موسق و با سابقه دریافت کنید. همچنین طرز نوشتن رپورتاژ خبری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که در ادامه نحوه نگارش رپورتاژ خبری را به شما می‌گوییم. به یاد داشته باشید معمولاً رپورتاژ های خبری گران‌تر هستند.

تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی سایت چه میزان است؟

نحوه نگارش رپورتاژ آگهی به چه صورت است؟

برای اینکه بتوانید بیشترین تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی سایت را داشته باشید باید حتماً نحوه نگارش صحیح رپورتاژ را نیز یاد بگیرید تا در این کار موفق تر عمل کنید. شیوه نگارش رپورتاژ آگهی با نگارش سایر نوشته‌های سایت متفاوت می‌باشد. هر کسی نمی‌تواند برای شما رپورتاژ بنویسد. شخصی که قرار است کار نویسندگی رپورتاژ را انجام دهد باید نویسنده ماهری باشد تا بتواند به صورت نامحسوسی به سایت شما اشاره داشته باشد و محصولات و خدمات ارائه شده توسط شما را به مخاطبان معرفی نماید. تسمینو یکی از سایت‌هایی است که کار رپورتاژ و سئوی سایت را به بهترین شیوه ممکن انجام می‌دهد. شما می‌توانید با توجه به موضوع کسب و کار خود یکی از شیوه‌های خرید رپورتاژ را مورد بررسی و خریداری قرار دهید.

در هنگام نگارش محتوا توجه داشته باشید که به هیچ عنوان حتی یک کلمه از محتوا نباید کپی باشد. شما می‌توانید از سایت رقبا ایده بگیرید. می‌توانید سایت رقبا را مورد آنالیز قرار دهید. اما به هیچ عنوان نباید از سایت رقبا کپی کنید. زیرا گوگل این موضوع را می فهمد و تاثیر منفی بر روی سایت شما خواهد گذاشت. بنابراین در هنگام نگارش محتوا کمی دقیق‌تر و با وسواس بیشتری بنویسید.

همچنین در هنگام نگارش محتوای مخصوص رپورتاژ آگهی توجه داشته باشید که به کسب و کار خود به صورت نامحسوسی اشاره شود. در هنگام نگارش ابتدا باید احساس نیاز را در مخاطب ایجاد کنید. سپس کم کم راه شرکت خود را به وی نشان دهید تا در جهت برطرف نمودن نیاز خود اقدام نماید. شیوه نگارش محتوای رپورتاژ، تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی سایت را به شدت افزایش می‌دهد. بنابراین حتماً از یک فرد خبره در این زمینه کمک بخواهید. بهتر است قبل از هر چیز نویسنده را از شیوه کسب و کار خود و امتیازات مثبت شرکت خود نسبت به رقبا را به نویسنده اعلام کنید تا در رپرتاژ شما درج شود. در صورتی که نگارش به درستی انجام شود تاثیر بسیار خوبی با خود به همراه خواهد داشت. شما می‌توانید بعد از گذشت دو تا سه هفته تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی سایت خود مشاهده نمایید.

هزینه رپورتاژ آگهی چقدر است؟

اکنون که با مزایای رپورتاژ آشنا شدید و قصد خرید رپورتاژ را دارید حتماً یکی از سوالات شما این است که هزینه رپورتاژ آگهی چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟ خوب است بدانید که هر یک از سایت‌هایی که کار رپورتاژ های تبلیغاتی را انجام می‌دهند قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌دهند. این مدل قیمت گذاری با توجه به ترافیک همان سایت و میزان محبوبیت آن بستگی دارد. در واقع شما می‌توانید با استفاده از ابزارهای مختلف گوگل که به شما در سئوی سایت کمک می‌کند سایتی که قرار است رپورتاژ شما را منتشر کند را مورد بررسی و آنالیز قرار دهید. با این کار شما می‌توانید متوجه شوید که آیا هزینه‌ای که بابت رپورتاژ پرداخت می‌کنید عادلانه است یا خیر!

اما به طور کلی هزینه گزینه مناسبی برای انتخاب سایت مناسب رپورتاژ نیست. زیرا بسیاری از سایت‌ها هستند که ورودی خیلی خوبی دارند و هزینه زیادی نیز دریافت می‌کنند اما آن سایت با کسب و کار شما مشابهتی ندارد. بنابراین شما نمی‌توانید از آن سایت نتیجه مطلوبی دریافت نمایید. زیرا کاربرانی که به آن سایت مراجعه می‌کنند به دنبال محصولات یا خدمات شما نیستند و طبیعی است که ترافیکی به سمت سایت شما نخواهد آمد. بنابراین در هنگام خرید رپورتاژ دقت کنید که سایت مبدا حتماً در حوزه کسب و کار شما فعالیت داشته باشد تا بتوانید از تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی سایت خود بهره مند شوید.

کلام آخر درباره انتخاب و خرید رپورتاژ آگهی

سئوی سایت تاثیر زیادی بر کسب و کار شما دارد. تا زمانی که سایت شما در نتایج گوگل دیده نشود و کاربر با شما آشنا نشود نمی‌تواند سایت شما را انتخاب نماید و به سایت شما مراجعه کند و از خدمات و محصولات شما استفاده نماید. یکی از بهترین و راحت ترین شیوه‌های تبلیغاتی که تاثیر زیادی در سئوی سایت و انتخاب شما توسط کاربر دارد رپورتاژ می‌باشد. شما با نگارش و درخواست رپورتاژ اگهی است که می‌توانید در مکان‌هایی که کاربر حضور دارد و به دنبال محصول یا خدمتی از محصولات و خدمات شما می‌گردد حضور داشته باشید. این امر به مرور در پر رنگ تر شدن شما و دیده شدن کسب و کار شما تاثیر بسیار زیادی با خود به همراه دارد. در صورتی که یکبار از رپورتاژ آگهی استفاده نمایید بدون شک از تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی سایت خود را مشاهده خواهید نمود. این شیوه از تبلیغات را حتماً بر روی سایت خود پیاده سازی نمایید تا بتوانید موفقیت بیشتری را در نتایج گوگل کسب نمایید.

برای خرید رپورتاژ آگهی می‌توانید از پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی تسمینو استفاده نمایید

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت سکه ٢٥ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ٦٣٠ هزار تومان رسید

قیمت سکه ٢٥ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ٦٣٠ هزار تومان رسید
2021-01-14T17:31:11+03:30
قیمت هر قطعه سکه طرح جدید، امروز پنجشنبه ٢٥ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ٦٣٠ هزار تومان رسید.

قیمت دلار ٢٥ دی ١٣٩٩ به ٢٣ هزار و ٩٥٠ تومان رسید

قیمت دلار ٢٥ دی ١٣٩٩ به ٢٣ هزار و ٩٥٠ تومان رسید
2021-01-14T16:51:15+03:30
قیمت دلار آمریکا(اسکناس)، امروز پنجشنبه ٢٥ دی ١٣٩٩ برای خرید ٢٣ هزار و ٣٥٠ تومان و برای فروش ٢٣ هزار و ٩٥٠ تومان است.

تعیین قیمت محصولات فولادی در بازار چگونه انجام می‌شود؟

 تعیین قیمت محصولات فولادی در بازار چگونه انجام می‌شود؟
2021-01-14T12:44:34+03:30
قیمت آهن‌آلات و به طور کلی محصولات فولادی به صورت مستقیم بر قیمت مسکن، خودرو و انرژی تأثیر دارد؛ پس اطلاع از چگونگی تعیین قیمت آن‌ها بسیار مهم است.

قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۱۰/۲۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۱۰/۲۴
2021-01-14T12:31:08+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد افزایش به ۱۸۵۶ دلار و ۸۶ سنت رسید.

ویژه برنامه‌های همراه اول در ایام فاطمیه

 ویژه برنامه‌های همراه اول در ایام فاطمیه
2021-01-14T12:31:08+03:30
هیئت‌های مذهبی، می‌توانند برنامه‌های خود به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) را با اینترنت رایگان همراه اول پخش زنده کنند.

۵ اشتباه رایج در استفاده از مسواک برقی

 ۵ اشتباه رایج در استفاده از مسواک برقی
2021-01-14T12:31:08+03:30
رعایت بهداشت دهان و دندان یک روتین سلامتی است که باید از سنین پایین آغاز می شود...

۵ نکته طلایی درباره گزارش آگهی‌های ممنوعه حیات وحش در سایت دیوار

 ۵ نکته طلایی درباره گزارش آگهی‌های ممنوعه حیات وحش در سایت دیوار
2021-01-14T12:31:08+03:30
شکار غیرمجاز کسب و کار من است!

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۱۰/۲۵؛ سکه ۱۰ میلیونی شد/ بازگشت دلار به کانال ۲۳ هزار تومان

 قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۱۰/۲۵؛ سکه ۱۰ میلیونی شد/ بازگشت دلار به کانال ۲۳ هزار تومان
2021-01-14T12:31:08+03:30
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۴۵ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۳ هزار و ...

آغاز فروش فوق العاده ۶ محصول سایپا از امروز

آغاز فروش فوق العاده ۶ محصول سایپا از امروز
2021-01-14T12:11:12+03:30
فروش فوق العاده ۶ محصول گروه خودروسازی سایپا از امروز (۲۵ دی) ساعت ۱۰ آغاز شده و تا سه روز آینده ادامه دارد.

با مجموعه پرشیا لیفت آشنا شوید

با مجموعه پرشیا لیفت آشنا شوید
2021-01-14T11:21:15+03:30
نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول در تیرماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

پرفروش ترین لباسشویی های ال جی در سال ۲۰۲۰

پرفروش ترین لباسشویی های ال جی در سال ۲۰۲۰
2021-01-14T11:21:15+03:30
یکی از لوازمی که در خانه بسیار ضروری است ماشین لباسشویی است و انتخاب یک لباسشویی با کیفیت و با امکانات زیاد در بازار برای مردم کمی سردرگم کننده است چون برنده...

عوامل موثر در تعیین تعرفه پست خارجی

عوامل موثر در تعیین تعرفه پست خارجی
2021-01-14T11:07:53+03:30
در بین انواع پست، پست خارجی یکی از نمونه هایی است که هزینه در آن بسیار مهم است و در واقع این موضوع یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی است که می خواهند کالای خو...

آموزش طراحی سایت و پکیج آموزش طراحی سایت رایگان

آموزش طراحی سایت و پکیج آموزش طراحی سایت رایگان
2021-01-14T10:54:34+03:30
آموزش طراحی سایت را از مقدماتی تا پیشرفته در یکی از بهترین آموزشگاه برنامه نویسی و طراحی سایت تهران تجربه کنید.

برندینگ کالاهای حوزه صنعت و ابزار در فروشگاه‌های اینترنتی معتبر چگونه انجام می‌شود؟

برندینگ کالاهای حوزه صنعت و ابزار در فروشگاه‌های اینترنتی معتبر چگونه انجام می‌شود؟
2021-01-14T10:54:33+03:30
بستر اینترنت جایی است که می‌تواند برند شما را به برند بزرگی چون آمازون تبدیل کند اما اینکه چگونه برندینگ خود را اجرا کنید به یک استراتژی کاربردی نیازمند است....

برای انتخاب شرکت طراحی سایت باید چه نکاتی رو در نظر گرفت

برای انتخاب شرکت طراحی سایت باید چه نکاتی رو در نظر گرفت
2021-01-14T10:41:48+03:30
طراحی سایت از دیرباز جهت افزایش اطلاعات مشتریان و شهروندان از خدمات شرکت انجام می شد. اما امروزه کسب و کار اینترنتی به واسطه فروش آنلاین و ارائه خدمات آنلاین...

بررسی تمام پژوهای موجود در ایران

بررسی تمام پژوهای موجود در ایران
2021-01-14T10:41:47+03:30
ورود و حضور پژو در ایران به سال‌های پیش از انقلاب اسلامی بازمی‌گردد.

کوییک آر اتوماتیک وارد فاز تولید می‌شود

کوییک آر اتوماتیک وارد فاز تولید می‌شود
2021-01-14T10:37:54+03:30
پارس خودرو در راستای توسعه محصول و تنوع تولید، کوییک آر اتوماتیک را به زودی وارد سبد محصولات گروه خودروسازی سایپا خواهد کرد.

۵ نکته طلایی درباره گزارش آگهی‌های ممنوعه حیات وحش در سایت دیوار

۵ نکته طلایی درباره گزارش آگهی‌های ممنوعه حیات وحش در سایت دیوار
2021-01-14T10:27:53+03:30
در سال‌های اخیر حساسیت افکار عمومی روی مسائل محیط زیستی و حیات وحش افزایش قابل توجهی داشته است.

حضور پر قدرت ترانسفو در نمایشگاه برق

حضور پر قدرت ترانسفو در نمایشگاه برق
2021-01-14T10:27:53+03:30
شرکت ایران ترانسفو بزرگترین تولیدکننده انواع ترانسفورماتورهای قدرت، فوق توزیع و توزیع و رآکتور، پست فشار قوی و ضعیف و انواع تابلو برق یکی از بزرگترین و موفق ...

جزئیات نرخ رسمی ۴۷ ارز/ کاهش قیمت یورو و پوند

جزئیات نرخ رسمی ۴۷ ارز/ کاهش قیمت یورو و پوند
2021-01-14T10:24:33+03:30
بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۸ ارز کاهش و ۱۰ ارز افزایش یافت. نرخ ۹ ارز نیز ثابت ماند.

قیمت حفاظ دیوار و توصیه آهن ایرانیان

قیمت حفاظ دیوار و توصیه آهن ایرانیان
2021-01-14T10:14:33+03:30
استفاده از از وسایل محافظتی و مراقبتی از دیوار خانه اهمیت بسیار زیادی در امنیت خانه و خانواده دارد.

خرید و فروش خودرو در بازار آشفته این روزها

خرید و فروش خودرو در بازار آشفته این روزها
2021-01-14T09:47:52+03:30
در بحث خرید و فروش خودرو، چند نکته حائز اهمیت است. اول اینکه خودرو مورد نظر صفر باشد یا کار کرده، دوم اینکه قیمت دقیق خودرو در بازار چقدر است. در نهایت، اطلا...

اهمیت تولید و اجرای پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی

اهمیت تولید و اجرای پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی
2021-01-13T16:40:11+03:30
فاضلاب بهداشتی به فاضلابی اطلاق می شود که در نتیجه فعالیت های انسانی تولید می گردد.

با حامی رنت، فرمان خودروهای لوکس در دست شماست

با حامی رنت، فرمان خودروهای لوکس در دست شماست
2021-01-13T16:40:10+03:30
بسیاری از افراد برای انجام کارهای مختلفی مانند مسافرت، مراسم عروسی، میهمانی یا قرارهای کاری مهم به اجاره خودرو نیاز پیدا می‌کنند. ...

افزایش ۱۲ درصدی تولید روزانه سایپا

افزایش ۱۲ درصدی تولید روزانه سایپا
2021-01-13T16:36:56+03:30
سایپا تنها در ۱۹۱ روز کاری امسال ۳۳۳۹۵۰ دستگاه خودرو تولید کرده که ۲۱۰۳ دستگاه بیش از کل تولید سال گذشته است.

ایرانسلی‌ها ۱۳.۲۱ پتابایت اینترنت در یک روز مصرف کردند

ایرانسلی‌ها ۱۳.۲۱ پتابایت اینترنت در یک روز مصرف کردند
2021-01-13T16:13:33+03:30
حجم مصرف دیتای روزانۀ کاربران شبکۀ اینترنت پرسرعت ایرانسل با عبور از مرز ۱۳.۲۱ پتابایت، رکورد جدیدی را به ثبت رساند.

نحوه قیمت گذاری فرش های ماشینی و قالیچه های فانتزی جدید کاشان

نحوه قیمت گذاری فرش های ماشینی و قالیچه های فانتزی جدید کاشان
2021-01-13T15:06:49+03:30
قیمت فرش ماشینی کاشان به عوامل متعددی بستگی دارد.

آنچه که باید از مراحل ترخیص کالا از گمرک بدانید

آنچه که باید از مراحل ترخیص کالا از گمرک بدانید
2021-01-13T15:03:34+03:30
داد و ستد کالا یا مواد اولیه امری است که در هر کشوری صورت می‌گیرد و به سبب این فعالیت است که بسیاری از کالاها به خارج از مرزهای یک کشور صادر شده و یا وارد آن...

بازدید مدیرعامل بانک صادرات ایران از ششمین نمایشگاه «تراکنش ایران»

بازدید مدیرعامل بانک صادرات ایران از ششمین نمایشگاه «تراکنش ایران»
2021-01-13T13:46:52+03:30
​ششمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE٢٠٢٠) با حضور عباس معمارنژاد معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مهران محرمیان، معاون فناور...

قیمت سکه طرح جدید ۲۴ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید ۲۴ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید
2021-01-13T13:30:11+03:30
قیمت هر قطعه سکه طرح جدید، امروز چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.