میرنیوز

با خرید ویلا در شهر نور، یک تعطیلات رویایی داشته باشید

با خرید ویلا در شهر نور، یک تعطیلات رویایی داشته باشید 2020-10-03T13:39:01+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، اگر به دنبال خرید یک ملک مناسب هستید تا ایام تابستان را در آنجا سپری کنید، شهر نور در همسایگی شهرستان نوشهر و شهرستان آمل، بهترین گزینه های خرید ویلا در شمال را در اختیار شما قرار می دهد. قیمت ویلا در شمال در نواحی مختلف شهرستان نور متفاوت است. اگر به دنبال این چنین گزینه هایی هستید با ما همراه باشید و قبل از هرگونه هزینه برای خرید ویلا در مازندران، این مطلب تخصصی را مطالعه کنید.

با خرید ویلا در شهر نور، یک تعطیلات رویایی داشته باشید

مقدمه ای بر خرید ویلا در نور

موقعیتی را تصور کنید که از یک تعطیلات خاطره انگیز و تجربه لذت بخش به منزل خود برگشته اید؛ اما هنوز تصویر زیبایی از ویلای شمال در ذهن شما باقی مانده است!

چطور می توانید زیبایی ها و جذابیت های مازندران را از خاطر ببرید؟ احساس آرامشی که هنگام قدم زدن در ساحل دریا به شما دست می دهد یا زمانی که منظره کوهستان سرسبز را از فاصله دور تماشا می کنید، همان چیزی است که شما را تشویق می کند نسبت به خرید ویلا در نور در یکی از مناطق خوش آب و هوا، برنامه ریزی داشته باشید.

حتماً با خود فکر می کنید که چقدر عالی خواهد بود اگر یک ویلای اختصاصی در مازندران داشته باشیم و ایام تعطیلات خود را با خیال آسوده در آن محل سپری کنیم!

ذهن شما مشغول به جستجو در میان بهترین گزینه های خرید ویلا در نور می شود! فکر می کنید اگر یک ویلای مستقل در مازندران انتخاب کنید، چه چیزهایی در آینده در انتظار شما خواهند بود؟ شاید هم از خود سوال می پرسید آیا خرید یک ویلای نوساز یا مستقل در مازندران می تواند یک گزینه خوب برای سرمایه گذاری باشد؟

به عنوان فردی که از زیبایی های مازندران، نهایت لذت را برده است و پس از یک سفر کوتاه، هنوز هم به این منطقه آرامش بخش فکر می‌کند، به شما حق می دهیم که به دنبال خرید ویلا در نور یا هر شهرستان دیگر در مازندران باشید. به این ترتیب به نظر می‌رسد بهتر باشد خیال پردازی و تصورات خود را کنار بگذارید و در مورد خرید ویلا در نور، اندکی منطقی و عقلانی تر فکر کنید.

قرار است یک ویلای مستقل خریداری کنید که در زمان سفر، هنگام ایام تعطیلات یا هر زمان دیگری در سال، بهترین مکان برای سکونت شما باشد.

مشاوران اول خونه بهترین گزینه ها را برای خرید ویلا در نور به شما پیشنهاد می دهند. اما قبل از آن لازم می دانیم درباره مهمترین مزایای خرید ویلا در مازندران صحبت کنیم. هدف ما دقیقاً این است که فرصتی را برای خانواده ها فراهم کنیم که با یک سرمایه گذاری صحیح و با در نظر گرفتن بودجه مالی خود، بهترین گزینه خرید ویلا در نور را پیدا کنند.

*برای آن دسته از مشتریانی که به دنبال خرید ویلا در شمال هستند و اولین بار است که به این منطقه فکر می کنند ممکن است این مسیر، پیچیده به نظر برسد. به طور کلی، خرید ویلا یک معامله حساس است که باید بسیار در آن دقت نمود. راهکارهای ساده و کاربردی برای خرید ویلا در شمال وجود دارند که با توجه به آنها می توان این مسیر را راحت تر پیمود. این دسته از مشتریان با رعایت این نکات قادر خواهند بود مرحله به مرحله، پیش بروند و در نهایت، ویلای دلخواه خود را خریداری کنند.

قصد خرید ویلا در نور را دارید؟ این قسمت را مطالعه کنید

کمتر کسی است که بتواند از کنار طبیعت چشم نواز و آرامش بخش مازندران به راحتی عبور کند! قبل از اینکه به ویلای اجاره ای فکر کنید و گرفتار دردسرهای یا مشکلات امنیت در این گونه ویلاها شوید، بهتر است بودجه مالی معینی را در نظر بگیرید و بهترین گزینه های خرید ویلا در نور را در کنار یکدیگر ارزیابی کنید.

هدف اصلی از سرمایه گذاری در خرید ویلا در مازندران این است که شما در طولانی مدت، ارزش سرمایه اولیه خود را افزایش بدهید. به جای اینکه به خوشگذرانی و تعطیلات در نگاه اول فکر کنید، به خرید یک ویلای مستقل اهمیت بدهید. در ادامه می توانید لحظات خوش و خاطره انگیزی را در ویلای شخصی خود تجربه کنید

قبل از اینکه هر اقدامی برای خرید ویلا در نور داشته باشید، در نظر بگیرید که هدف شما از خرید ویلا چیست؟ آیا قصد مهاجرت به شمال را دارید یا می خواهید صرفاً برای تعطیلات، آن هم در طول چند روز یا چند هفته در ویلا ساکن باشید؟ آیا قصد برگزاری مهمانی های خانوادگی را دارید یا شخصاً آن را برای دور شدن از هیاهوی روزمره زندگی و شلوغی های ذهنی خریداری می‌کنید؟ به عبارت کلی، از شما سوال می‌کنیم چرا به فکر خرید ویلا در نور هستید؟

ابتدا به سوالات فوق پاسخ بدهید و سپس در مسیر صحیح برای خرید ویلا در نور قدم بردارید. بهترین مشاور املاک مازندران در این مسیر در کنار شما خواهد بود. قیمت ویلا در شمال را از یک تیم تخصصی دریافت کنید و بنابراین برای سرمایه‌گذاری بهتر می توانید تصمیم گیری نمایید.

شهرستان نور، یکی از بهترین مقاصد گردشگری در مازندران

شهرستان نور از زیباترین جاذبه‌های گردشگری در مازندران محسوب می‌شود. منطقه بکر و بی نظیر چمستان در نزدیکی این منطقه قرار گرفته است. بهترین گزینه های خرید ویلا در نور را در مناطق جنگلی و ساحلی می‌توانید پیدا کنید. زندگی در کنار مناظر جنگلی شهرستان نور با آب و هوای مطبوع در تمام فصل های سال، جذابیت های خاص خود را دارد.

از جاذبه های طبیعی این شهرستان که بگذریم، قدم زدن در ساحل دریا و خرید کردن از مراکز خرید و بازارهای بزرگ، مورد علاقه بسیاری از مسافران و گردشگران قرار دارد. تماشای منظره کوهستان با آب و هوای لذت بخش صبحگاهی، جاذبه دیگری است که در شهرستان نور می توانید آن را از نزدیک تجربه کنید.

با توجه به توضیحات فوق، دور از انتظار نیست که استقبال متقاضیان خرید ویلا در نور همچنان رو به افزایش بگذارد. قیمت ویلا در شمال در شهرستان نور با منظره جنگل یا منظره رو به ساحل متفاوت است. در قسمت بعدی درباره عواملی که قیمت خرید ویلا در نور را تحت تاثیر قرار می دهد آشنا می شویم.

با خرید ویلا در شهر نور، یک تعطیلات رویایی داشته باشید

عوامل مؤثر در قیمت خرید ویلا در نور

قیمت ویلا در شمال در شهرستان نور مطابق با موقعیت جغرافیایی ویلاها متفاوت است و بستگی به این دارد که شما کدام یک از ویلاها را با چه متراژی در چه منطقه‌ای انتخاب می کنید. برای خرید ویلا در نور معمولاً باید حداقل یک میلیارد تومان سرمایه گذاری در نظر بگیرید.

عامل دیگری که قیمت خرید ویلا در شهرستان نور را تحت تاثیر قرار می دهد، معماری و امکانات ساخت ویلا می باشد. ممکن است یک ویلای کوچکتر، امکانات بهتری داشته باشد و قیمت آن بیشتر باشد. در مقایسه با آن، ممکن است یک ویلا، متراژ بیشتری داشته باشد اما از نظر امکانات در سطح متوسط قرار داشته باشد. یک مقایسه ساده میان قیمت های خرید ویلا در نور به شما کمک می کند محدوده سرمایه ای که برای خرید ویلا نیاز دارید را به دست بیاورید.

برای خرید ویلا در نور گزینه های مختلفی را پیش رو دارید. می توانید ویلا جنگلی با نمای بسیار زیبا خریداری کنید یا حتی می توانید یک ویلای استخردار در یک منطقه کوهستانی بخرید. پرطرفدارترین گزینه های خرید ویلا در در این شهرستان، ویلاهایی هستند که به منظره جنگل و کوهستان مشرف می باشند.

اگر به خرید ویلاهای لاکچری و ویلای دوبلکس علاقه مند هستید، باز هم خرید ویلا در نور این فرصت را برای شما فراهم می کند. ویلاهای دوبلکس شهرستان نور عموماً منظره‌ای پانوراما به جنگل دارند و جزو بهترین گزینه های خرید ویلا در مازندران محسوب می‌شوند.

اگر به خرید ویلا در نور به صورت تخصصی فکر می کنید یا به مناظره کوهستان و جنگل علاقه زیادی دارید، بهتر است این ویلاها را از نزدیک تماشا کنید. مشاوران املاک اول خونه یک فرصت استثنایی را برای تمام علاقه مندان به ویلاهای مازندران فراهم کرده‌اند. در این فرصت مناسب حتی می توانید مشاوره رایگان دریافت کنید یا از مشاوران بخواهید ویدیوی مشخصی از املاک مورد نظر را برای شما ارسال کنند. در این مورد، بهتر می توانید تصمیم گیری کنید.

* قیمت خرید ویلا در شمال برای اکثر مشتریان اهمیت دارد. برخی به دنبال قیمت های ارزان تر هستند و بنابراین، ویلاهای جنگلی یا کوهستانی را باید بررسی کنند. در میان ویلاهای ساحلی در مازندران هم می توان گزینه های ارزان قیمت را پیدا کرد. هر مشتری به تنهایی نمی تواند این ویلاها را در مناطق مختلف پیدا کند. کمک گرفتن از بهترین مشاور املاک در نور موجب می شود سریع تر بتوان ویلای مورد نظر را یافت. خرید ویلا در شمال با قیمت ارزان، کار دشواری نیست و با یک مشاوره ساده قابل دسترسی خواهد بود.

یک تعطیلات رویایی با خرید ویلا در نور

به عنوان سخن پایانی لازم است خاطرنشان کنیم که مناطق زیبای مازندران نظیر شهرستان نور، بهترین مناطق برای یک تعطیلات رویایی هستند. در هر سن و سالی که باشید نیاز به گردش و تفریح دارید. با قدم زدن در دل طبیعت و استشمام نسیم روح نواز ساحل دریا، دغدغه های ذهنی و نگرانی ها را از خود دور خواهید کرد و انرژی بیشتری کسب خواهید نمود.

اگر یک سفر کوتاه به مازندران داشته باشید، این زیبایی‌ها بدون شک، شما را مجذوب و مسئول خود می‌کنند. پس چه بهتر که به خرید ویلا در نور به صورت منطقی و جدی فکر کنید. با یک سرمایه گذاری دقیق و صحیح می‌توانید یک ویلای شخصی و مستقل داشته باشید؛ جایی که قرار است لحظات خوش و خاطره انگیز را برای شما ایجاد کند.

مشاوران املاک اول خونه با تسلط به منطقه مازندران، بهترین گزینه های خرید ویلا در نور را به شما پیشنهاد می دهند. خدمات متنوع خرید و فروش ویلا در مازندران، پیمانکاری ساختمان، طراحی پلان ساختمان و تهیه تیزر تبلیغاتی املاک را از این کارشناسان بخواهید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی‌ها امروز ۹۹/۰۸/۱۰|کاهش قیمت ارز در بازار؛ دلار به کانال ۲۶ هزار تومان بازگشت

 قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی‌ها امروز ۹۹/۰۸/۱۰|کاهش قیمت ارز در بازار؛ دلار به کانال ۲۶ هزار تومان بازگشت
2020-10-31T21:46:44+03:30
قیمت دلار در صرافی‌های بانکی با کاهش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۶ هزار و ۸۷۰ تومان تعیین شده است.

عرضه سه محصول در ششمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو

عرضه سه محصول در ششمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو
2020-10-31T18:26:20+03:30
گروه صنعتی ایران خودرو ششمین مرحله فروش فوق العاده محصولات خود را از فردا یکشنبه ۱۱ آبان ماه به مدت سه روز اجرا می‌کند.

جاذبه های زیارتی و تاریخی مشهد

جاذبه های زیارتی و تاریخی مشهد
2020-10-31T16:16:20+03:30
مشهد دومین کلان شهر ایران و پایتخت معنوی جهان اسلام که با توجه به اینکه در مسیر جاده ی ابریشم واقع شده، دارای پیشینه تاریخی و مذهبی قابل توجهی است. ...

آسان ترین راه خرید موتورسیکلت

آسان ترین راه خرید موتورسیکلت
2020-10-31T15:49:44+03:30
خرید موتورسیکلت یکی از کلید واژه هایی است که در ایران به تعداد بسیار زیادی توسط کاربران در موتورهای جستجوگر مانند گوگل جستجو شده و این آمار بالای جستجو ما را...

معرفی محبوب ترین سبک های کاغذ دیواری

معرفی محبوب ترین سبک های کاغذ دیواری
2020-10-31T15:49:43+03:30
کاغذ دیواری ساده یکی از انواع کاغذ دیواری می باشد که بسیار مورد توجه طراحانان داخلی قرار دارد. این محصولات را می توان به راحتی در بسیاری از محل های اداری، تج...

معرفی مرکز خدمات و تعمیرات ماشین‌های اداری فالنیک

معرفی مرکز خدمات و تعمیرات ماشین‌های اداری فالنیک
2020-10-31T15:33:02+03:30
مرکز خدمات ماشین‌های اداری فالنیک با ۲۴ سال سابقه‌ و با داشتن تکنسین‌هایی مجرب به تعمیر ماشین‌های اداری ایرانی و خارجی می‌پردازد.

چرا باید فلوت ریکوردر یاماها را انتخاب کرد؟

چرا باید فلوت ریکوردر یاماها را انتخاب کرد؟
2020-10-31T15:23:02+03:30
اگر به دنبال خرید فلوت ریکوردر هستید حتما در بازار با نام‌های متنوعی مواجه شدید.

آنر ۱۰X Lite با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و فست شارژ از راه می‌رسد

آنر ۱۰X Lite با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و فست شارژ از راه می‌رسد
2020-10-31T14:53:03+03:30
گوشی جدید آنر ۱۰X Lite قرار است به عنوان نخستین عضو خانواده ۱۰X در بازارهای جهانی عرضه شود.

«پیمان پور ایواز» برنده خودرو کیا ریو از سومین جشنواره طلایی

«پیمان پور ایواز» برنده خودرو کیا ریو از سومین جشنواره طلایی
2020-10-31T14:53:03+03:30
پیمان پور ایواز برنده خودرو کیا ریو از سومین جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت در منطقه آزاد بندر انزلی شد.

معرفی مرکز خدمات و تعمیرات ماشین‌های اداری

معرفی مرکز خدمات و تعمیرات ماشین‌های اداری
2020-10-31T14:53:02+03:30
مرکز خدمات ماشین‌های اداری فالنیک با ۲۴ سال سابقه‌ و با داشتن تکنسین‌هایی مجرب به تعمیر ماشین‌های اداری ایرانی و خارجی می‌پردازد.

تاکسی اینترنتی اسنپ به کیش می‌رود

تاکسی اینترنتی اسنپ به کیش می‌رود
2020-10-31T14:53:01+03:30
جزیره کیش به عنوان تازه‌ترین مقصد تاکسی اینترنتی اسنپ انتخاب شد. شرکت اسنپ و شرکت عمران، آب و خدمات کیش برای راه‌اندازی تاکسی‌ اینترنتی در جزیره کیش تفاهم‌نا...

قیمت دلار با کاهش ۸۵۰ تومانی وارد کانال ۲۶ هزار تومانی شد/ نرخ یورو هم کاهش یافت

قیمت دلار با کاهش ۸۵۰ تومانی وارد کانال ۲۶ هزار تومانی شد/ نرخ یورو هم کاهش یافت
2020-10-31T14:39:40+03:30
قیمت دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی که صبح امروز نسبت به روز پنج شنبه ۳۰ تومان کاهش یافته بود، اکنون و در میانه معاملات ۸۵۰ تومان دیگر کاهش یافت و به ۲۶ هزار...

ویژگی های یک کاتالوگ تاثیرگذار

ویژگی های یک کاتالوگ تاثیرگذار
2020-10-31T14:16:24+03:30
کاتالوگ یکی از محبوب ترین ابزارهای تبلیغاتی است که شاید همه ما برای یک بار هم که شده از کاتالوگ برای انتخاب محصولات مختلف استفاده کرده باشیم. ...

کفپوش اپوکسی ثمین سبکی نو در کیفیت و سرعت اجرا

کفپوش اپوکسی ثمین سبکی نو در کیفیت و سرعت اجرا
2020-10-31T14:13:05+03:30
با توجه به شیوع ویروس کرونا، این روزها محصولات کفپوش اپوکسی بهداشتی یا همان کفپوش های آنتی باکتریال مورد توجه جدی قرار گرفته است.

محصولات ایران خودرو با قوای محرکه توسعه یافته در راه بازار

محصولات ایران خودرو با قوای محرکه توسعه یافته در راه بازار
2020-10-31T13:19:42+03:30
معاون ایران خودرو گفت: در راستای کاهش مصرف سوخت و آلایندگی محصولات، ارتقای موتورهای جاری، تولید موتور سه‌استوانه و عرضه خودرو با گیربکس های جدید در دستور کار...

خرید برنج هاشمی از گیلان کشت

خرید برنج هاشمی از گیلان کشت
2020-10-31T13:09:47+03:30
خرید برنج هاشمی یکی از گزینه هایی است که در فروش برنج ایرانی طرفداران زیادی دارد.

قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۰۸/۰۹| بازگشت طلا به زیر ۱۹۰۰ دلار

 قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۰۸/۰۹| بازگشت طلا به زیر ۱۹۰۰ دلار
2020-10-31T12:59:59+03:30
در حالی که افزایش موارد جهانی ابتلا به کرونا و نگرانی ها از تنش آلود شدن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سبب افزایش تقاضا برای خرید طلا شده است، قیمت فلز زرد پ...

کفش ملی ماسک به قیمت دولتی عرضه می کند

 کفش ملی ماسک به قیمت دولتی عرضه می کند
2020-10-31T12:59:59+03:30
در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی کفش ملی ماسک به قیمت دولتی عرضه می کند.

قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی‌ها امروز ۹۹/۰۸/۱۰|کاهش قیمت ارز در بازار؛ دلار در آستانه بازگشت به کانال ۲۶ هزار تومان

 قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی‌ها امروز ۹۹/۰۸/۱۰|کاهش قیمت ارز در بازار؛ دلار در آستانه بازگشت به کانال ۲۶ هزار تومان
2020-10-31T12:59:59+03:30
قیمت دلار در صرافی‌های بانکی با کاهش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۷ هزار و ۲۰ تومان تعیین شده است.

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۸/۱۰؛ کاهش قیمت طلا و ارز در بازار/ سکه ۱۲ میلیونی شد

 قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۸/۱۰؛ کاهش قیمت طلا و ارز در بازار/ سکه ۱۲ میلیونی شد
2020-10-31T12:59:59+03:30
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۱۷۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و...

کالای خواب و نکات طلایی در هنگام خرید تشک

کالای خواب و نکات طلایی در هنگام خرید تشک
2020-10-31T12:43:04+03:30
سایت هایی هستند که نیاز افراد را برای خرید تشک تامین می کنند. بهترین سایت ارائه انواع تشک و لوازم دیگر، سایت تشک مشک می باشد.

گذر زمان توقف غیرکارشناسی معاملات آتی سکه را نمایان کرد/ فعالیت در بورس قمار و ربا نیست

گذر زمان توقف غیرکارشناسی معاملات آتی سکه را نمایان کرد/ فعالیت در بورس قمار و ربا نیست
2020-10-31T12:39:44+03:30
رئیس اسبق سازمان بورس گفت: توقف قراردادهای آتی سکه، سبب شده تا بازار نقدی سکه و ارز، همچنان راه خود را بروند؛ درحالیکه قراردادهای آتی سکه به بازار نقدی سکه ...

راهنمای خرید لوستر ارزان قیمت

راهنمای خرید لوستر ارزان قیمت
2020-10-31T12:29:40+03:30
نور و روشنایی، یکی از مهمترین المان های هر محیطی می باشد.

نرم افزار مدیریت بنگاه املاک

نرم افزار مدیریت بنگاه املاک
2020-10-31T12:03:09+03:30
نرم افزارهای مدیریت بنگاههای املاک نقش بسیار موثری در مدیریت بهتر بنگاه معاملاتی شما ایفا می نمایند.

قیمت سکه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ حدود ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافت/ نرخ به ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ حدود ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافت/ نرخ به ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید
2020-10-31T11:59:44+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز شنبه ۱۰ آبان ۹۹ در بازار آزاد تهران با کاهش نیم میلیون تومانی مواجه شد و نرخ آن به ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار توما...

خرید هدایای سازمانی شب یلدا به سبکی متفاوت و هیجان انگیز!

خرید هدایای سازمانی شب یلدا به سبکی متفاوت و هیجان انگیز!
2020-10-31T10:56:32+03:30
شب یلدا از دیر باز در فرهنگ ایرانیان جای داشته و هر ساله در بین قومیت های مختلف مراسم خاصی برای آن اجرا می شود. وجه مشترک مراسم های ایرانی مهمانی و جشن شب یل...

قیمت دلار ۱۰ آبان ۱۳۹۹ به روند کاهشی خود ادامه داد/ نرخ به ۲۷۷۲۰ تومان رسید

قیمت دلار ۱۰ آبان ۱۳۹۹ به روند کاهشی خود ادامه داد/ نرخ به ۲۷۷۲۰ تومان رسید
2020-10-31T10:53:05+03:30
قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس)، امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ با کاهش ۲۰ تومانی نسبت به روز پنجشنبه، به ۲۷ هزار و ۷۲۰ تومان رسید.

سمفونی که نوازندگان آن مردگان متحرک هستند!

سمفونی که نوازندگان آن مردگان متحرک هستند!
2020-10-31T10:16:28+03:30
نسخه صوتی سمفونی مردگان توسط نشر صوتی آوانامه دانش گستر منتشر و با صدای حسین پاکدل روایت می شود. البته نشر چاپی این کتاب نیز انتشارات ققنوس است. ...

نرم افزار یکپارچه مالی با کیفیت چیست؟

نرم افزار یکپارچه مالی با کیفیت چیست؟
2020-10-31T09:36:21+03:30
در دیدگاه ما ایرانیان هرموقع که صحبت از کیفیت می‌شود، ناخودآگاه ذهن ما به سمت محصولات خارجی می‌رود و کیفیت را مساوی با محصولی که خارج از ایران تولید شده باشد...

اوراق تسهیلات مسکن رکورد زد/ انجام معامله محدود روی قیمت ۲۲۴ هزار تومان برای هر برگه!

اوراق تسهیلات مسکن رکورد زد/ انجام معامله محدود روی قیمت ۲۲۴ هزار تومان برای هر برگه!
2020-10-31T09:33:05+03:30
در معاملات امروز فرابورس، یکی از نمادهای زیرمجموعه اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی به تعداد محدود تا ۲۲۴ هزار تومان به فروش رسید.