میرنیوز

معلم خصوصی زبان انگلیسی؛ راهی سریع برای یادگیری زبان آیلتس

معلم خصوصی زبان انگلیسی؛ راهی سریع برای یادگیری زبان آیلتس 2023-04-24T15:47:08+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، بارها برای هر کدام از ما، پیش آمده که در مسیر یادگیری زبان انگلیسی دچار شکست شویم. گاهی انتخاب روش یادگیری، ما را به بیراهه کشانده و گاهی طولانی بودن مسیر یادگیری، ما را خسته و دلزده از ادامه تلاش کرده است. یادگیری زبان انگلیسی پروسه‌ای به نسبت کوتاهی نیست به خصوص هدف اگر آموزش زبان انگلیسی از پایه باشد. این پروسه آموزش زمانی حساس‌تر می‌شود که موضوع سفر به خارج از کشور نیز مطرح شده و زبان‌آموز باید در یک بازه زمانی مشخص، زبان خود را برای شرکت در آزمون آیلتس یا آمادگی برای آزمون تافل تقویت کند.

اما با همه این شکست‌ها، می‌توان این ‌بار هوشمندانه تصمیم گرفت تا آموزش سریع زبان انگلیسی برای آزمون آیلتس و سایر اهداف یادگیری، با مسیر کوتاه‌تری به پایان برسد. در واقع استفاده از میانبرها در مسیر یادگیری، ما را در زمان کوتاه‌تری به مقصد می‌رسانند. کلاس معلم خصوصی زبان انگلیسی، همان میانبر معروف آموزش و راهی سریع برای یادگیری زبان است. اما چگونه می‌توان با کمک معلم خصوصی هم از مسیر آموزش لذت برد و هم در سریع‌ترین زمان به مقصد رسید؟

گرفتن مدرک آیلتس چه مدت طول می‌کشد؟

همه ما از چالش‌ها و دردسرهای مهاجرت خبر داریم. همه ما می‌دانیم که باید چه مسیر پرفراز و نشیبی را برای این سفر طی کنیم. همه آن‌هایی که رفته‌، از فراز و نشیب‌های این مسیر بسیار گفته‌اند. اما ما اینجا راجع به امید و کم کردن این چالش‌ها صحبت خواهیم کرد. دغدغه اکثر زبان‌آموزان در کنار پیش بردن کارهای سفر خود، یادگیری زبان انگلیسی برای داشتن مکالمه‌ای روان و کسب مدرک زبان انگلیسی است.

به خصوص که اکثر زبان‌آموزان با هدف قبولی در آیلتس یا تافل، محدودیت تایم داشته و نمی‌توانند با هر متدی، یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنند. معلم خصوصی زبان یکی از روش‌های سریع یادگیری زبان است. زیرا معلم خصوصی زبان در یک کلاس انفرادی باتوجه به محدودیت‌های زمانی و هدف زبان‌آموز، متد تدریس را چیده و براساس سطح شاگرد خود، آموزش را شروع می‌کند. با این سبک از یادگیری، زبان‌آموز شانس یادگیری و رسیدن به تسلط را در یک بازه زمانی شش ماهه تا یک‌ساله پیدا خواهد کرد. حتی افرادی که به زبان انگلیسی تسلط داشته و تنها ایراداتی در نحوه تلفظ و مکالمه آن‌ها وجود داشته نیز می‌توانند با این روش، در یک زمان یک تا سه‌ماهه به سطح بالایی از توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی برسند.

معرفی کتاب‌های زبان انگلیسی به ترتیب سطح

قطعاً شناسایی و دسترسی به منابع یادگیری زبان انگلیسی دشوار است. شناسایی کتاب‌های زبان انگلیسی به ترتیب سطح، کار هر زبان‌آموزی نیست. به دلیل فراوانی منابع یادگیری زبان انگلیسی، زبان‌آموز دچار سردرگمی می‌شود. یکی از خصوصیات خوب کلاس تدریس خصوصی زبان، رفع کردن این سردرگمی‌ها است. زیرا معلم خصوصی زبان با اطلاعات و متدی که برای تدریس انتخاب کرده، خود منبع غنی یادگیری است. همچنین ایشان باتوجه به سال‌ها تدریس در حوزه زبان و داشتن تجربیات فراوان، شناخت کاملی نسبت به کتاب‌ها ومنابع یادگیری زبان پیدا کرده و باتوجه به سطح شاگردان خود، کتاب‌های مناسبی را برای مطالعه و تمرین بیشتر، به آن‌ها معرفی می‌کند.

معلم خصوصی زبان انگلیسی؛ راهی سریع برای یادگیری زبان آیلتس

انگلیسی را باید از کجا شروع کرد؟

سوال پرتکرار اما مهمی است. اکثر افراد برای این سوال جواب دقیقی ندارند. اما ما به شما می‌گوئیم انگلیسی را باید از جایی شروع کرد که سریع‌تر به مقصد رسید. هر زبان‌آموزی می‌تواند یک سبک برای یادگیری زبان انتخاب کند. از چند کتاب انگلیسی زبان شروع کرده و از چند طریق مثل سلف استادی، مهارت‌های زبان خود را تقویت کند. اما آیا این روش‌ها می‌تواند زبان‌آموز را سریع‌تر به هدفش برساند؟ ما به شما می‌گوئیم مشخص نیست. با انتخاب این روش‌ها، بحث سر آزمون و خطا و کسب تجربه است. زبان‌آموز می‌تواند به مرور با آزمون و خطا و کسب تجربه، مسیر درست یادگیری را تشخیص دهد، هرچند که این روش برای او ممکن بوده تبعات بسیاری داشته باشد. یکی از این تبعات از دست رفتن زمان طلایی یادگیری است.

اما چرا از تجربیات سایر افراد برای رسیدن به مسیر درست استفاده نکنیم تا هزینه و تبعات انتخاب‌مان را کاهش دهیم؟ این مسیر یادگیری سریع زبان انگلیسی را با افراد باتجربه نظیر معلم خصوصی می‌توان راحت‌تر پیمود.

معلم تدریس خصوصی زبان باتوجه به تجربیات خود، می‌داند روی چه آموزش‌هایی وقت گذاشته و با حذف مطالب و منابع بی‌اهمیت، زمان بیشتری را برای یادگیری بهتر زبان‌آموز خالی کند. تمرکز شاگرد در کلاس خصوصی بشدت بالا بوده و به دلیل گروهی نبودن کلاس، معلم می‌تواند توضیحات کامل‌تر و بیشتری را به زبان‌آموز آموزش دهد.

کلاس خصوصی زبان کاملاً شخصی‌سازی شده برای شاگرد است و معلم براساس میزان آمادگی زبان‌آموز، هدفش از یادگیری زبان و تمام محدودیت‌هایی زمانی او، تدریس را شروع می‌کند. همچنین در این کلاس نظارت و دقت معلم بر آموزش شاگردش بسیار بالا بوده و می‌تواند میزان یادگیری او را در طی جلسات مختلف بسنجد.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

هزینه تدریس خصوصی در منزل نیز یکی از دغدغه‌های بسیار مهم زبان‌آموز برای انتخاب روش یاگیری سریع زبان انگلیسی است. زیرا آن‌ها فکر می‌کنند که تعرفه کلاس خصوصی زبان بیشتر از هر روش آموزشی است. منتها برای یادگیری زبان باید به چند عامل بسیار مهم همزمان فکر کرد و سپس تصمیم گرفت. فرصت زمانی رسیدن به هدف، انرژی و زمان از دست رفته و هزینه پرداخت شده سه عامل بسیار مهم است. برای مثال زبان‌آموز باید در یک زمان یک ساله برای آمادگی در آزمون آیلتس، یادگیری زبان را شروع کند. انتخاب او با توجه به بودجه مورد نظرش، شرکت در کلاس‌های گروهی و استفاده از روش ترمیک این کلاس‌ها است. قطعاً این زبان‌آموز باتوجه به هدف و پایین بودن سطح زبان خود، نمی‌تواند در این بازه زمانی آماده شود. هرچند که او در این مسیر، انرژی و هزینه زیادی بابت رفت وآمد به کلاس و یادگیری خود پرداخت کرده است.

اما اگر این زبان‌آموز هوشمندانه مسیر یادگیری خود را انتخاب کرده و از روشی مانند کلاس معلم خصوصی زبان برای کسب آمادگی در آزمون استفاده کند، با همان هزینه پرداخت شده کلاس گروهی، بدون خستگی می‌تواند در زمان مدنظر خود به نتیجه برسد.

معلم خصوصی زبان انگلیسی؛ راهی سریع برای یادگیری زبان آیلتس

یادگیری سریع زبان انگلیسی برای آزمون آیلتس و انتخاب هوشمندانه سایت تدریس خصوصی

پلتفرم استادبانک به دلیل دغدغه یادگیری سریع زبان انگلیسی زبان‌آموزان، اساتید تدریس خصوصی توانمندی جذب مجموعه خود کرده است. با ورود به سایت معلم خصوصی استادبانک یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ می‌توانید به این اساتید حرفه‌ای در تدریس دسترسی پیدا کنید. با کمک استادبانک و معلم‌های خصوصی این مجموعه، راه و روش سریع یادگیری زبان انگلیسی برای آیلتس را پیدا خواهید کرد، به شرطی که شروع یادگیری را عقب نینداخته و با قیمت‌های تدریس خصوصی امسال، درخواست خود را ثبت کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

میبد؛ ایستگاه بعدی پیشگامان در افتتاح پروژه‌های فیبر نوری یزد

میبد؛ ایستگاه بعدی پیشگامان در افتتاح پروژه‌های فیبر نوری یزد
2023-05-30T11:40:59+03:30
این پروژه با اجرای بیش از ۶۰ کیلومتر فیبر نوری در مسیرهای اصلی و فرعی به بهره‌برداری رسیده است.

با ۳۰۰ میلیون تومان در تهران خانه رهن کنید+ جدول

با ۳۰۰ میلیون تومان در تهران خانه رهن کنید+ جدول
2023-05-30T10:34:07+03:30
بررسی های میدانی نشان می دهد اگرچه در تهران قیمت رهن و اجاره بالا رفته است اما هم اکنون می تواند با داشتن ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان در کلان شهر تهران خانه رهن ...

نحوه امتیازگیری در اپلیکیشن کیف پول الکترونیکی سکه

نحوه امتیازگیری در اپلیکیشن کیف پول الکترونیکی سکه
2023-05-30T10:21:55+03:30
پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی با قابلیت‌های شگفت انگیز اپلیکیشن کیف پول الکترونیکی سکه در ادامه با ما همراه باشید.

آیا درمان سرطان تیروئید با بررسی DNA افراد ممکن است؟

آیا درمان سرطان تیروئید با بررسی DNA افراد ممکن است؟
2023-05-30T10:07:31+03:30
بررسی DNA، می‌تواند به ‌عنوان یک ابزار مفید در پیش ‌بینی خطر ابتلا به سرطان تیروئید و همچنین در انتخاب روش درمان مناسب برای بیماران مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت سکه و طلا ۸ خرداد ۱۴۰۲/ سکه ۳۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شد

قیمت سکه و طلا ۸ خرداد ۱۴۰۲/ سکه ۳۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شد
2023-05-29T12:27:29+03:30
سکه امامی نسبت به دیروز با کاهش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی همراه شده است.

سفر به مشهد، انتخاب سفرهای تابستانی

سفر به مشهد، انتخاب سفرهای تابستانی
2023-05-29T11:47:29+03:30
پیشنهاد ما این است که قبل از سفر به مشهد، اقامتگاه خود را رزرو کنید تا بتوانید از مدت زمان اقامت خود در این شهر زیارتی بیشترین بهره را ببرید.

۸ توصیه مهم مشاوران در انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲

۸ توصیه مهم مشاوران در انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲
2023-05-29T11:47:28+03:30
اگر خواهان قبولی در رشته مورد نظر خود هستید، برای مطالعه ۸  توصیه مهم مشاوران در انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲  تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

آسانسور دلیلی بر افزایش اجاره بها+ جدول

آسانسور دلیلی بر افزایش اجاره بها+ جدول
2023-05-29T09:47:31+03:30
بررسی های میدانی نشان می دهد مستاجران سرگردان برای پیدا کردن مسکن با قیمت مناسب هستند اما صاحبخانه ها داشتن آسانسور را بهانه ای برای افزایش اجاره بها می دا...

تقدیر رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه سازمان فراجا از بیمه تجارت نو

تقدیر رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه سازمان فراجا از بیمه تجارت نو
2023-05-28T15:40:49+03:30
سردار علی ذوالقدری، رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه سازمان فراجا از دکتر نیما نوراللهی، مدیرعامل بیمه تجارت‌نو برای ارائه خدمات ارزنده‌ و صادقانه به زائران کربلا ...

تانک ازت و کاربردهای آن

تانک ازت و کاربردهای آن
2023-05-28T13:00:49+03:30
تانک ازت از تجهیزات آزمایشگاهی محسوب می شود که جهت انتقال و نگهداری ازت مایع به مدت طولانی به کار می رود.

آیا اجاره ماشین برای سفر، بهترین گزینه است؟

آیا اجاره ماشین برای سفر، بهترین گزینه است؟
2023-05-28T13:00:49+03:30
اگر به دنبال این هستید که با خودرویی مناسب به بهترین نقاط ایران سفر کنید، اجاره ماشین به عنوان گزینه‌ای بسیار مناسب برای شماست.

قیمت سکه و طلا ۷ خرداد ۱۴۰۲/سکه به ۳۰میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه و طلا ۷ خرداد ۱۴۰۲/سکه به ۳۰میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید
2023-05-28T12:47:27+03:30
قیمت سکه و طلا امروز نیز نسبت به دیروز با افت نزدیک به ۴۰۰ هزار تومانی همراه است و به کانال ۳۰ میلیون تومان رسیده است.

ادامه آشفتگی در بازار اجاره بها؛ مسئولان در خواب تابستانی

ادامه آشفتگی در بازار اجاره بها؛ مسئولان در خواب تابستانی
2023-05-28T09:54:11+03:30
بازار مسکن همچنان درچار آشفتگی است و کارشناسان مسکن بارها اعلام کرده اند که عرضه و تقاضا در بخش مسکن همخوانی ندارد.

مرکز خرید لوله و اتصالات، شیرآلات و فلنج با قیمت مناسب در تهران

مرکز خرید لوله و اتصالات، شیرآلات و فلنج با قیمت مناسب در تهران
2023-05-27T14:27:35+03:30
در ادامه با یکی از مراکز خرید انواع لوله و اتصالات و شیرآلات در تهران بیشتر آشنا خواهید شد.

رشد اجاره بها بدون اجرای مصوبه افزایش حداکثر ۲۵ درصدی+جدول

رشد اجاره بها بدون اجرای مصوبه افزایش حداکثر ۲۵ درصدی+جدول
2023-05-27T09:47:35+03:30
بررسی ها نشان می دهد که قیمت گذاری اجاره بها براساس نیاز صاحبخانه ها است و هیچ مصوبه ای مبنی بر این که قیمت ها باید حداکثر ۲۵ درصد افزایش پیدا می کرد رعایت ن...

رشد اجاره بها بدون اجرای مصوبه افزایش حداکثر ۲۵ درصدی+ جدول

رشد اجاره بها بدون اجرای مصوبه افزایش حداکثر ۲۵ درصدی+ جدول
2023-05-27T09:20:51+03:30
بررسی ها نشان می دهد که قیمت گذاری اجاره بها براساس نیاز صاحبخانه ها است و هیچ مصوبه ای مبنی بر این که قیمت ها باید حد اکثر ۲۵ درصد افزایش پیدا می کرد رعایت ...

بیش از دو دهه افتخار «گلدیران» در حمایت از حقوق مصرف‌کننده

بیش از دو دهه افتخار «گلدیران» در حمایت از حقوق مصرف‌کننده
2023-05-25T19:00:34+03:30
شرکت گلدیران برای دوازدهمین سال متوالی تندیس طلایی ملی حقوق مصرف کنندگان را از آن خود کرد.

با رکوردشکنی‌های فروردین و اردیبهشت‌ماه محقق شد؛ رشد ۶ درصدی تولید تختال در فولاد هرمزگان

 با رکوردشکنی‌های فروردین و اردیبهشت‌ماه محقق شد؛ رشد ۶ درصدی تولید تختال در فولاد هرمزگان
2023-05-24T14:07:34+03:30
مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: مدیران و کارکنان این شرکت در لبیک به نام‌گذاری سال جاری با ثبت رکورد ماهانه‌ای دیگر در اردیبهشت‌ماه، میزان تولید شرکت را طی دو م...

بیمه ملت، روابط عمومی برتر صنعت بیمه کشور شد

 بیمه ملت، روابط عمومی برتر صنعت بیمه کشور شد
2023-05-24T14:07:34+03:30
روابط عمومی بیمه ملت، در نهمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر صنعت بیمه کشور، رتبه برتر را در بخش ارتباطات درون سازمانی کسب کرد.

ذوب آهن اصفهان به عنوان برترین شرکت بورسی انتخاب شد

 ذوب آهن اصفهان به عنوان برترین شرکت بورسی انتخاب شد
2023-05-24T14:07:33+03:30
در همایش تجلیل از برترین شرکت های بورس کالای ایران که یکم خردادماه در سالن همایش های هتل اوین با حضور احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۰۳/۰۳

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۰۳/۰۳
2023-05-24T14:07:33+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۵ درصد افزایش به ۱۹۷۶ دلار و ۲۶ سنت رسید.

افزایش قیمت‌ دلار و درهم در مرکز مبادله/ یورو ارزان شد

 افزایش قیمت‌ دلار و درهم در مرکز مبادله/ یورو ارزان شد
2023-05-24T14:07:32+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز چهارشنبه ۳ خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار ۴۲ هزار و ۴۸۴ تومان و نرخ حواله دلار ۳۸ هزار و ۶۲۲ تومان اع...

هدایای ویژه همراه اول برای خوزستانی‌ها به‌مناسبت روزهای خرمشهر و دزفول

 هدایای ویژه همراه اول برای خوزستانی‌ها به‌مناسبت روزهای خرمشهر و دزفول
2023-05-24T14:07:32+03:30
همراه اول به پاس حماسه‌آفرینی مردم شهرهای خرمشهر و دزفول در دوران جنگ تحمیلی، هدایای ویژه اپراتوری و کدهای تخفیف ویژه خرید از محصولات دیجیتال، به خوزستانی‌ه...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۳/۰۲

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۳/۰۲
2023-05-24T14:07:32+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۵۸۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

قیمت سکه و طلا ۳ خرداد ۱۴۰۲/ سکه ۳۲میلیون تومان

قیمت سکه و طلا ۳ خرداد ۱۴۰۲/ سکه ۳۲میلیون تومان
2023-05-24T13:33:53+03:30
قیمت سکه امامی نسبت به دیروز بدون هیچ تغییری در محدوده ۳۲ میلیون تومان است.

قیمت سکه و طلا ۳ خرداد ۱۴۰۲/ سکه ۳۲ میلیون تومان

قیمت سکه و طلا ۳ خرداد ۱۴۰۲/ سکه ۳۲ میلیون تومان
2023-05-24T13:07:22+03:30
قیمت سکه امامی نسبت به دیروز بدون هیچ تغییری در محدوده ۳۲ میلیون تومان است.

کارخانه ساخت اینورترهای جوشکاری و ابزارآلات برقی افتتاح شد

کارخانه ساخت اینورترهای جوشکاری و ابزارآلات برقی افتتاح شد
2023-05-24T10:27:13+03:30
کارخانه ساخت و تولید ابزارآلات ایرانی به دست کارگران گرانقدر و پرتلاش آروا افتتاح شد.

پذیرش بد مسکنی به جای پرداخت اجاره بهای بالا

پذیرش بد مسکنی به جای پرداخت اجاره بهای بالا
2023-05-24T10:13:53+03:30
به تازگی اخباری مبنی بر بدمسکنی مستاجران رواج پیدا کرده است و این پدیده ها تحت فشار افزایش غیر منطقی اجار بها تحمیل شده است.

بیمه تجارت‌نو برترین صنعت بیمه در خلاقیت و نوآوری شد

بیمه تجارت‌نو برترین صنعت بیمه در خلاقیت و نوآوری شد
2023-05-23T14:07:11+03:30
نهمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر صنعت بیمه کشور با حضور مجید بهزادپور رئیس‌کل بیمه مرکزی و جمعی از مسئولان یکم خرداد ماه سال جاری برگزار شد.

تاثیر دستگاه حضور و غیاب در کاهش هزینه‌های سازمان

تاثیر دستگاه حضور و غیاب در کاهش هزینه‌های سازمان
2023-05-23T14:07:11+03:30
اگر کنجکاو هستید و می‌خواهید بدانید که چگونه این دستگاه‌ها این کار را انجام می‌دهند، با ما در ادامه همراه باشید.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)