میرنیوز

بادستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان یک باشگاه مشتریان داشته باشید

بادستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان یک باشگاه مشتریان داشته باشید 2023-02-19T11:30:10+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، تصور اینکه مشتریان به شما فکر کنند خیلی لذت بخش است؛ آنها تفاوت شما را بین رقبا درک کرده‌اند و شما برای آن‌ها متمایز هستید. این همان کاری است که لایت پنل دوست دارد شما آن را تجربه کنید، دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان یکی از متمایزترین ابزارهای حیطه فروش حرفه‌ای محسوب می‌شود. این دستگاه درست مثل یک مدیر فروش واقعی حواسش به تمام امور مشتریان شما هست؛ به آن‌ها توجه می‌کند و در زمانی که شما به کار خود مشغول هستید، آن‌ها را تحریک می‌کند که از شما دوباره خرید کنند.

در اغلب مشاغل همیشه افرادی هستند که به شما توصیه مشتری مداری می‌کنند، شاید خود شما صرفاً فردی با اخلاق باشید. اما به هرحال مشتریان خواسته‌های زیادی از شما دارند؛ آن‌ها ممکن است حساس، سختگیر یا بی‌حوصله باشند. مطمئناً شما ترفندهایی برای فروش محصول خود به این مشتری‌ها دارید. اما موضوعی که اهمیت دارد، فقط فروختن محصول نیست؛ چون فروش نمی‌تواند پایان این ارتباط باشد! مگر بخواهید خانه‌ای را به چند نفر بفروشید! در غیر این صورت بهتر است نسبت به اینکه چطور می‌توانید هوای مشتری خود را داشته باشید، کمی بیشتر فکر کنید!

برای مشتریان خود ایجاد ارزش کنید!

اینکه شما مطمئن شوید مشتری پس از خرید از شما، دوباره به شما مراجعه می‌کند یا شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کند، اهمیت زیادی دارد. دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان بر روی ویترین فروشگاه شما ابتدا فقط یک شماره از مشتری شما ذخیره می‌کند، اما با او به صورت دورادور یک ارتباط مستحکم برای برند یا فروشگاه شما ایجاد می‌کند. اما چطور این کار انجام می‌شود؟ و چطور می‌شود برای مشتری ایجاد ارزش کرد؟

نتیجه سال‌ها تحقیق در حوزه مارکتینگ و توسعه کسب وکارها، این بوده که شما با داشتن یک راه ارتباطی کوچک مانند دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری، می‌توانید برای مشتریان فراموش نشدنی باشید. فقط در صورتی که با تکیه به چهار عنصر برای مشتریان خود، ایجاد ارزش کنید. این عناصر شامل؛ ارزش کاربردی، ارزش احساسی، ارزش اجتماعی و احساس ارزش تغییر در زندگی است.

شما با ارائه محصولات با کیفیت، متنوع و قیمت مناسب به مشتریان خود احساس خوبی برای خرید می‌دهید. با احساس احترام به نیازهای آن‌ها، شنیدن نظرات و ایجاد فرصت برای برنده شدن، می‌توانید ارزش احساسی برای مشتریان خود ایجاد کنید. در نهایت باید بتوانید روی زندگی مشتری خود مؤثر باشید. با ارائه محصول، با خدمات خوب و به موقع و ایجاد سوال برای دانش بیشتر، شما موفق به ایجاد ارزش تغییر در زندگی برای آن‌ها می‌شوید. کاملاً واضح است که زمانی که احساس مهم بودن به مشتری بدهید، شما برای او متمایز می‌شوید.

دستگاه ذخیره موبایل مشتریان

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان میمی پلاس چطور به شما کمک میکند؟

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری به محض دریافت شماره، برای مشتری صفحه کاربری نزد شما ایجاد می‌کند. این دستگاه توانایی صدور کارت هدیه برای خرید بعدی را به صورت آنی با ارسال یک کد ۱۶ رقمی به مشتری دارد. همچنین می‌تواند برای مشتری شما در فضای مجازی اخبار، محتوای آموزشی و اطلاعات از حراج فروشگاه شما را در قالب پست، عکس و ویدئو ارسال کند. این کار نه تنها باعث تعامل شما با مشتریان می‌شود؛ نرخ تعامل شبکه‌های مجازی شما را هم افزایش می‌دهد. نکته مهم بعدی دسته‌بندی مشتریان در این دستگاه است؛ شما به صورت مناسبتی، منطقه‌ای و یا گروهی قابلیت ارسال پیام بدون خرید پنل پیامکی و بدون بلاک را دارید.

دستگاه ثبت شماره موبایل برای شما یک امکان ساده است، می‌توانید با توجه به نیازهای مشتریان خود ایجاد محتوا کنید و برای آن‌ها ارسال کنید و با آن‌ها ارتباط صمیمانه و محترمانه بسازید. آفرهای خاص طراحی کنید و در مناسبت‌ها به خرید آسان به آن‌ها کمک کنید. هیچ مشتری فراموش نمی‌کند قبل از شب عید موفق به خرید با تخفیف عالی از شما شده و مطمئناً در مراسم دید و بازدید با هر تعریف، شما را معرفی می‌کند!

با دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان هرگز شما را فراموش نمیکنند!

اگر شما همسایه‌ای داشته باشید که هر روز برای شما نان بخرد، هرگز او را فراموش نمی‌کنید! حتی اگر ندانید شغل او چیست! دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان هم برای مشتریان شما همان نان همسایه است، که بهانه‌ای برای ارتباط‌سازی است. شما می‌دانید که مشتری به شما مراجعه می‌کند، که نیازش را رفع کند و بعد می‌رود، اگر بتوانید نیازش را بشناسید، می‌توانید نیازش را تأمین کنید و یادآور شوید که او را فراموش نکرده‌اید. آیا فکر می‌کنید حالا مشتری روی فراموش کردن شما را دارد؟

استیو جابز یک جمله معروف دارد: در بسیاری از مواقع مردم نمی‌دانند چه می‌خواهند تا زمانی که شما آن چیز را به آن‌ها نشان دهید. شما در تعامل با مشتری متوجه می‌شوید نیاز مشتری شما چیست. پس دستگاه ثبت شماره را بر روی میز فروشگاه خود قرار دهید و بعد از ثبت شماره آن‌ها می‌توانید هر روز به آن‌ها بگوید که چقدر هوای آن‌ها را دارید!

دستگاه ثبت شماره موبایل

مشتریان از دست رفته یا مشتری بالفعل

یکی از اتفاقات خوب برای کسب و کار شما ثبت اطلاعات تماس از طریق دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان است. تصور کنید برای مدتی بنا به دلایلی کسب و کار شما تعطیل است یا به آدرس دیگری نقل مکان کرده‌اید. در این دوره شما تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست می‌دهید و افراد زیادی از حال شما بی خبر هستند. خوب می‌دانید که رقابت بازار و شرایط اقتصادی منتظر شما نمی‌ماند، مشتریان شما را به سرعت مال خود می‌کنند. بهترین کار در این شرایط حفظ ارتباط با مشتریان است. برای مثال دستگاه ارسال پیامک می می پلاس این قابلیت را دارد که سابقه خرید مشتریان را برای شما نمایش دهد، با ارسال پیامک و یا صدور یک کارت هدیه بدون هزینه چاپ، مشتری خود را همزمان با افتتاحیه جدید فروشگاه به پای صندوق خرید بکشانید.

اگر صاحب کسب وکار نوپایی هستید دستگاه ذخیره موبایل لایت پنل پیشنهاد می‌کنیم هم اکنون به فکر ثبت اطلاعات مشتریان خود باشید، چرا که هر اتفاقی در آینده برای کسب و کارها بیفتد، شما می‌توانید هواداران خود را جمع کنید! دستگاه ذخیره موبایل مشتری می می پلاس امکانات جالبی هم برای کارآفرینان و هم مشتریان دارد. در حقیقت یک اتفاق سودمند برای هر کسب و کار حضوری است که نیازمند ایجاد تعامل و ارتباط با مشتریان خود است.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت سکه و طلا ۸ خرداد ۱۴۰۲/ سکه ۳۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شد

قیمت سکه و طلا ۸ خرداد ۱۴۰۲/ سکه ۳۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شد
2023-05-29T12:27:29+03:30
سکه امامی نسبت به دیروز با کاهش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی همراه شده است.

سفر به مشهد، انتخاب سفرهای تابستانی

سفر به مشهد، انتخاب سفرهای تابستانی
2023-05-29T11:47:29+03:30
پیشنهاد ما این است که قبل از سفر به مشهد، اقامتگاه خود را رزرو کنید تا بتوانید از مدت زمان اقامت خود در این شهر زیارتی بیشترین بهره را ببرید.

۸ توصیه مهم مشاوران در انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲

۸ توصیه مهم مشاوران در انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲
2023-05-29T11:47:28+03:30
اگر خواهان قبولی در رشته مورد نظر خود هستید، برای مطالعه ۸  توصیه مهم مشاوران در انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲  تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

آسانسور دلیلی بر افزایش اجاره بها+ جدول

آسانسور دلیلی بر افزایش اجاره بها+ جدول
2023-05-29T09:47:31+03:30
بررسی های میدانی نشان می دهد مستاجران سرگردان برای پیدا کردن مسکن با قیمت مناسب هستند اما صاحبخانه ها داشتن آسانسور را بهانه ای برای افزایش اجاره بها می دا...

تقدیر رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه سازمان فراجا از بیمه تجارت نو

تقدیر رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه سازمان فراجا از بیمه تجارت نو
2023-05-28T15:40:49+03:30
سردار علی ذوالقدری، رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه سازمان فراجا از دکتر نیما نوراللهی، مدیرعامل بیمه تجارت‌نو برای ارائه خدمات ارزنده‌ و صادقانه به زائران کربلا ...

تانک ازت و کاربردهای آن

تانک ازت و کاربردهای آن
2023-05-28T13:00:49+03:30
تانک ازت از تجهیزات آزمایشگاهی محسوب می شود که جهت انتقال و نگهداری ازت مایع به مدت طولانی به کار می رود.

آیا اجاره ماشین برای سفر، بهترین گزینه است؟

آیا اجاره ماشین برای سفر، بهترین گزینه است؟
2023-05-28T13:00:49+03:30
اگر به دنبال این هستید که با خودرویی مناسب به بهترین نقاط ایران سفر کنید، اجاره ماشین به عنوان گزینه‌ای بسیار مناسب برای شماست.

قیمت سکه و طلا ۷ خرداد ۱۴۰۲/سکه به ۳۰میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه و طلا ۷ خرداد ۱۴۰۲/سکه به ۳۰میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید
2023-05-28T12:47:27+03:30
قیمت سکه و طلا امروز نیز نسبت به دیروز با افت نزدیک به ۴۰۰ هزار تومانی همراه است و به کانال ۳۰ میلیون تومان رسیده است.

ادامه آشفتگی در بازار اجاره بها؛ مسئولان در خواب تابستانی

ادامه آشفتگی در بازار اجاره بها؛ مسئولان در خواب تابستانی
2023-05-28T09:54:11+03:30
بازار مسکن همچنان درچار آشفتگی است و کارشناسان مسکن بارها اعلام کرده اند که عرضه و تقاضا در بخش مسکن همخوانی ندارد.

مرکز خرید لوله و اتصالات، شیرآلات و فلنج با قیمت مناسب در تهران

مرکز خرید لوله و اتصالات، شیرآلات و فلنج با قیمت مناسب در تهران
2023-05-27T14:27:35+03:30
در ادامه با یکی از مراکز خرید انواع لوله و اتصالات و شیرآلات در تهران بیشتر آشنا خواهید شد.

رشد اجاره بها بدون اجرای مصوبه افزایش حداکثر ۲۵ درصدی+جدول

رشد اجاره بها بدون اجرای مصوبه افزایش حداکثر ۲۵ درصدی+جدول
2023-05-27T09:47:35+03:30
بررسی ها نشان می دهد که قیمت گذاری اجاره بها براساس نیاز صاحبخانه ها است و هیچ مصوبه ای مبنی بر این که قیمت ها باید حداکثر ۲۵ درصد افزایش پیدا می کرد رعایت ن...

رشد اجاره بها بدون اجرای مصوبه افزایش حداکثر ۲۵ درصدی+ جدول

رشد اجاره بها بدون اجرای مصوبه افزایش حداکثر ۲۵ درصدی+ جدول
2023-05-27T09:20:51+03:30
بررسی ها نشان می دهد که قیمت گذاری اجاره بها براساس نیاز صاحبخانه ها است و هیچ مصوبه ای مبنی بر این که قیمت ها باید حد اکثر ۲۵ درصد افزایش پیدا می کرد رعایت ...

بیش از دو دهه افتخار «گلدیران» در حمایت از حقوق مصرف‌کننده

بیش از دو دهه افتخار «گلدیران» در حمایت از حقوق مصرف‌کننده
2023-05-25T19:00:34+03:30
شرکت گلدیران برای دوازدهمین سال متوالی تندیس طلایی ملی حقوق مصرف کنندگان را از آن خود کرد.

با رکوردشکنی‌های فروردین و اردیبهشت‌ماه محقق شد؛ رشد ۶ درصدی تولید تختال در فولاد هرمزگان

 با رکوردشکنی‌های فروردین و اردیبهشت‌ماه محقق شد؛ رشد ۶ درصدی تولید تختال در فولاد هرمزگان
2023-05-24T14:07:34+03:30
مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: مدیران و کارکنان این شرکت در لبیک به نام‌گذاری سال جاری با ثبت رکورد ماهانه‌ای دیگر در اردیبهشت‌ماه، میزان تولید شرکت را طی دو م...

بیمه ملت، روابط عمومی برتر صنعت بیمه کشور شد

 بیمه ملت، روابط عمومی برتر صنعت بیمه کشور شد
2023-05-24T14:07:34+03:30
روابط عمومی بیمه ملت، در نهمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر صنعت بیمه کشور، رتبه برتر را در بخش ارتباطات درون سازمانی کسب کرد.

ذوب آهن اصفهان به عنوان برترین شرکت بورسی انتخاب شد

 ذوب آهن اصفهان به عنوان برترین شرکت بورسی انتخاب شد
2023-05-24T14:07:33+03:30
در همایش تجلیل از برترین شرکت های بورس کالای ایران که یکم خردادماه در سالن همایش های هتل اوین با حضور احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۰۳/۰۳

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۰۳/۰۳
2023-05-24T14:07:33+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۵ درصد افزایش به ۱۹۷۶ دلار و ۲۶ سنت رسید.

افزایش قیمت‌ دلار و درهم در مرکز مبادله/ یورو ارزان شد

 افزایش قیمت‌ دلار و درهم در مرکز مبادله/ یورو ارزان شد
2023-05-24T14:07:32+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز چهارشنبه ۳ خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار ۴۲ هزار و ۴۸۴ تومان و نرخ حواله دلار ۳۸ هزار و ۶۲۲ تومان اع...

هدایای ویژه همراه اول برای خوزستانی‌ها به‌مناسبت روزهای خرمشهر و دزفول

 هدایای ویژه همراه اول برای خوزستانی‌ها به‌مناسبت روزهای خرمشهر و دزفول
2023-05-24T14:07:32+03:30
همراه اول به پاس حماسه‌آفرینی مردم شهرهای خرمشهر و دزفول در دوران جنگ تحمیلی، هدایای ویژه اپراتوری و کدهای تخفیف ویژه خرید از محصولات دیجیتال، به خوزستانی‌ه...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۳/۰۲

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۳/۰۲
2023-05-24T14:07:32+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۵۸۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

قیمت سکه و طلا ۳ خرداد ۱۴۰۲/ سکه ۳۲میلیون تومان

قیمت سکه و طلا ۳ خرداد ۱۴۰۲/ سکه ۳۲میلیون تومان
2023-05-24T13:33:53+03:30
قیمت سکه امامی نسبت به دیروز بدون هیچ تغییری در محدوده ۳۲ میلیون تومان است.

قیمت سکه و طلا ۳ خرداد ۱۴۰۲/ سکه ۳۲ میلیون تومان

قیمت سکه و طلا ۳ خرداد ۱۴۰۲/ سکه ۳۲ میلیون تومان
2023-05-24T13:07:22+03:30
قیمت سکه امامی نسبت به دیروز بدون هیچ تغییری در محدوده ۳۲ میلیون تومان است.

کارخانه ساخت اینورترهای جوشکاری و ابزارآلات برقی افتتاح شد

کارخانه ساخت اینورترهای جوشکاری و ابزارآلات برقی افتتاح شد
2023-05-24T10:27:13+03:30
کارخانه ساخت و تولید ابزارآلات ایرانی به دست کارگران گرانقدر و پرتلاش آروا افتتاح شد.

پذیرش بد مسکنی به جای پرداخت اجاره بهای بالا

پذیرش بد مسکنی به جای پرداخت اجاره بهای بالا
2023-05-24T10:13:53+03:30
به تازگی اخباری مبنی بر بدمسکنی مستاجران رواج پیدا کرده است و این پدیده ها تحت فشار افزایش غیر منطقی اجار بها تحمیل شده است.

بیمه تجارت‌نو برترین صنعت بیمه در خلاقیت و نوآوری شد

بیمه تجارت‌نو برترین صنعت بیمه در خلاقیت و نوآوری شد
2023-05-23T14:07:11+03:30
نهمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر صنعت بیمه کشور با حضور مجید بهزادپور رئیس‌کل بیمه مرکزی و جمعی از مسئولان یکم خرداد ماه سال جاری برگزار شد.

تاثیر دستگاه حضور و غیاب در کاهش هزینه‌های سازمان

تاثیر دستگاه حضور و غیاب در کاهش هزینه‌های سازمان
2023-05-23T14:07:11+03:30
اگر کنجکاو هستید و می‌خواهید بدانید که چگونه این دستگاه‌ها این کار را انجام می‌دهند، با ما در ادامه همراه باشید.

قیمت سکه و طلا ۲ خرداد ۱۴۰۱/ سکه ۳۲ میلیون تومان شد

قیمت سکه و طلا ۲ خرداد ۱۴۰۱/ سکه ۳۲ میلیون تومان شد
2023-05-23T13:27:10+03:30
قیمت سکه امامی نسبت به هفته پیش با افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی همراه شده است.

قیمت اجاره در پایتخت چند؟+ جدول

قیمت اجاره در پایتخت چند؟+ جدول
2023-05-23T11:27:08+03:30
بررسی ها نشان می دهد که مردم در تهران حداقل باید ۱۸۰ میلیون رهن و ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان اجاره پرداخت کنند.

برگزاری چهارمین مرحله قرعه‌کشی سپرده ارزشمند سبای باشگاه مشتریان بانک پارسیان/۴ میلیارد ریال جایزه به برندگان تعلق گرفت

 برگزاری چهارمین مرحله قرعه‌کشی سپرده ارزشمند سبای باشگاه مشتریان بانک پارسیان/۴ میلیارد ریال جایزه به برندگان تعلق گرفت
2023-05-22T15:40:50+03:30
چهارمین مرحله قرعه‌کشی سپرده بانکی ارزشمند (سبا) باشگاه مشتریان بانک پارسیان ، شنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه برگزار شد.

معاون شرکت ساخت: برای تامین ریل پروژه ها، صرفاً روی ذوب آهن اصفهان حساب می‌کنیم

 معاون شرکت ساخت: برای تامین ریل پروژه ها، صرفاً روی ذوب آهن اصفهان حساب می‌کنیم
2023-05-22T15:40:49+03:30
ذوب آهن اصفهان به عنوان تنها تولید کننده ریل در غرب آسیا، از ابتدای سال جاری تاکنون به موازات تولید سایر محصولات، حدود ۵ هزار و پانصد تن انواع ریل تولید کرد...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)