میرنیوز

تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد سرویس

تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد سرویس 2023-01-31T14:32:34+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، خرابی و تعمیر لباسشویی یکی از مواردی است که بیشترین مشکلات را برای ما در خانه ایجاد می‌کند. ماشین لباسشویی یک اختراع عالی برای تمام مردم در همه جای دنیا است؛ زیرا نه تنها به تمیز کردن و مراقبت از لباس‌ها کمک می‌کند، بلکه مانع از صرف انرژی ما برای شستن لباس‌ها می‌شود. با این حال، سوال این است که هنگام خرابی ماشین لباسشویی چه کنیم؟

تنها یک روز بدون لباسشویی به ما نشان می‌دهد که چقدر به این وسایل نیاز داریم. علاوه بر این، خرابی ماشین‌های لباسشویی می‌تواند خطرناک باشد و باعث خسارات قابل توجهی شود که عمدتاً باعث آبگرفتگی آپارتمان‌ها می‌شود. تعمیر لباسشویی در مشهد نیز یک کار نیازمند متخصص است که نباید خودسرانه عمل کرد. در ادامه این مقاله می‌خواهیم به شایع‌ترین و مهمترین خرابی‌های لباسشویی بپردازیم و راه حل های خوبی برای آن عرضه کنیم.

خرابی‌های رایج ماشین لباسشویی

شایع‌ترین خرابی برای لباسشویی‌های مدرن مرتبط با آسیب دیدن تسمه لباسشویی در درام ماشین لباسشویی، پروگرامر، پمپ یا فیلتر آب است. ترموستات لباسشویی اغلب دچار نقص می‌شود، اگرچه در این مورد اغلب با انباشتن اشی بر روی لباسشویی خرابی لباسشویی تشدید می‌شود. برای تماس با مرکز تعمیر لباسشویی در مشهد ابتدا باید تخمینی از نوع خرابی داشته باشید.

چرا ماشین لباسشویی من می پرد؟

رایج‌ترین مشکل ماشین لباسشویی‌های مدرن، پرش لباسشویی حین کار است. علت این مشکل به تنظیم نامناسب پاها، تراز نامناسب یا عدم وجود پیچ های ایمنی، یاتاقان‌های آسیب دیده در انواع قدیمی ماشین لباسشویی یا صرفاً بارگذاری بیش از حد لباس در ماشین لباسشویی است.

اگر مشکل لباسشویی شما با تعمیر یا تعویض این قطعات درست نشود، باید سراغ بلبرینگ‌های لباسشویی خود بروید. برای تعویض بلبرینگ یا تعمیر لباسشویی در مشهد باید از متخصص‌ها کمک بگیرید؛ زیرا این کار به مهارت و تخصص بالایی احتیاج دارد.

گاهی اوقات چندین ضربه گیر برای عدم پرش ماشین لباسشویی بر زیر لباسشویی نصب می‌شود. در صورتی که یکی از آنها سریع‌تر از بقیه فرسوده شود، ممکن است باعث شوک یا لرزش کل ماشین لباسشویی شود و حتی سبب حرکت خود ماشین لباسشویی نیز می‌شود.

تماس با مراکز تعمیر لباسشویی در مشهد برای زمانی که ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی‌کند

شایع‌ترین دلیل برای عدم تخلیه آب لباسشویی به خروج نشدن آب درام، گرفتگی فیلتر، رسوب روی پمپ تخلیه یا شلنگ تخلیه آسیب دیده و گرفته شده است. تعمیر و بازدید چنین عیوبی باید در منزل شما انجام شود تا راحت تر تعمیر شود.

در بسیاری از موارد، واشر به دلیل گرفتگی شیلنگ تخلیه یا به دلیل گیر کردن جسمی در پمپ تخلیه، تخلیه را متوقف می‌کند. گاهی فقط پمپ تخلیه معیوب است با تعویض یا تعمیر لباسشویی در مشهد به راحتی مشکل لباسشویی شما برطرف می‌شود.

تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد سرویس

چرا ماشین لباسشویی‌های مدرن آب نمی‌گیرد؟

داگر دبی متر یا هیدرواستات که مسئول سطح آب ماشین لباسشویی هستند، خراب شده باشد، لباسشویی شما آب نمی‌گیرد در نتیجه به بررسی نیاز دارد. تا زمانی که مشکل آب نگرفتن لباسشویی برطرف نشود، لباسشویی شروع به کار نمی‌کند. از این رو باید پمپ تخلیه لباسشویی را نیز چک کنید تا مطمئن شوید ماشین شما به درستی کار می‌کند یا خیر.

گاهی پیش می‌آید که شیر آب لباسشویی باز نکنید یا شیلنگ ورودی خم یا له شده باشد و یا حتی قطعی آب نیز مانع شروع کار لباسشویی می‌شود. قبل از تماس با با نیروهای تعمیر لباسشویی در مشهد این موارد را به درستی چک کنید.

مراجعه به مرکز تعمیر لباسشویی در مشهد برای زمانی که درام ماشین لباسشویی نمی چرخد

زمانی که ماشین لباسشویی نمی چرخد می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. یکی از آنها آسیب بخش سیستم داخلی (برنامه نویسی لباسشویی) یا صرفاً بارگیری بیش از حد درام ماشین لباسشویی است. در مدل‌های قدیمی لباسشویی، ممکن است مشخص شود که مشکل خود موتور (برس های موتور فرسوده) یا یاتاقان آسیب دیده است. این مشکل را نباید دست کم گرفت و در اسرع وقت با تکنسین‌های تعمیر لباسشویی در مشهد تماس بگیرید.

اگر خود درام یک لحظه پس از شروع شستشو نچرخد، به این معنی است که تسمه داخلی لباسشویی، موتوری که آن را به حرکت در می‌آورد، کلاچ یا گیربکس متصل به درام درایو آسیب دیده است. هنگامی که ماشین لباسشویی اغلب بیش از حد بار می‌شود، ممکن است به مرور زمان آسیب ببیند، بنابراین مهم است که ماشین لباسشویی را به درستی و طبق دستورالعمل سازنده پر کنید.

هنگام نشتی ماشین لباسشویی چه کنیم؟

نشتی ماشین لباسشویی می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد. اکثر این مشکل نیاز به تعویض واشر یا فلنج های لاستیکی دارند که باید با باز شدن درب ماشین لباسشویی مشکل برطرف شود. گاهی برای مشکل نشتی آب ماشین لباسشویی به دلیل خروج شیلنگ‌های آبرسانی و یا شلنگ تخلیه باشد.

برای جلوگیری از بروز این مشکل باید از عدم رسوب بندی ماشین لباسشویی مطمئن شوید.

تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد سرویس

چرا ماشین لباسشویی من روشن نمی‌شود؟

ممکن است این مشکل بی اهمیت به نظر برسد، اما اگر پس از چک کردن برق لباسشویی، باز هم شروع به کار نکرد باید به بررسی موارد زیر بپردازید:

ابتدا باید بررسی کنید که آیا کابل تأمین کننده ماشین لباسشویی آسیب دیده است یا خیر.

سپس خود سوکت یا فیوز / دوشاخه برق را چک نمائید. برای این کار ساده‌ترین راه این است که یک وسیله الکتریکی دیگر را به پریز وصل کنید و چک کنید. اگر باز هم کار نکرد، با یک برقکار تماس بگیرید. با این حال، اگر سوکت کار کند، ممکن است معلوم می‌شود که ماژول های الکترونیکی داخل ماشین لباسشویی دچار آبگرفتگی یا سوختگی شده است.

چک کنید که خازن‌های اتصال از کار افتاده اند، ولتاژ اضافی روی صفحه نمایش یا کنترل پنل وجود دارد، یا شاید فیوز خط وجود دارد یا نه.

گاهی فیوز خط به صورت خودکار ماشین لباسشویی را در صورت بروز مشکل برقی جدی خاموش می‌کند. اگر مدارها بیش از حد بار شوند، فیوز خط منفجر می‌شود. بروز این مشکلات بسیار جدی و خطرناک است. برای برطرف کردن این مشکلات نباید تنهایی دست به کار شوید. بهترین کار برای این زمان تماس با تکنسین‌های تعمیر لباسشویی در مشهد است.

چرا ماشین لباسشویی آب را گرم نمی‌کند؟

زمانی که لباسشویی آب را گرم نمی‌کند، ممکن است مشکل از هیتر، هیدرواستات یا سنسور دمای بخاری باشد. تعویض ترموستات لباسشویی کار پیچیده و پرهزینه ای نیست و شایع‌ترین دلیل گرم نکردن آب است. با این حال نباید توسط افراد ناشی انجام شود.

هنگامی که سنسور دمای بخاری آسیب ببیند، اطلاعات به درستی به کنترل کننده منتقل نمی‌شود و ترموستات لباسشویی روشن نمی‌شود. هیدرواستات وظیفه اندازه گیری میزان آب در درام ماشین لباسشویی را بر عهده دارد. در صورت آسیب دیدن این ماژول اطلاعات مناسبی در مورد میزان آب مخابره نمی‌شود و این بدان معناست که کنترلر ترموستات راه اندازی نشده و یا در زمان اشتباه راه اندازی می‌شود. هنگام مواجه شدن با این مشکل نباید وحشت کنید. با مراکز تعمیر لباسشویی در مشهد تماس بگیرید و در خواست نیرو کنید.

توجه: اگر با نمایندگی تعمیر لباسشویی در مشهد تماس گرفتید، پس از تعمیر ماشین لباسشویی از کار کردن حتمی لباسشویی مطمئن شوید تا بار دیگر نیاز به تماس با تکنسین نداشته باشید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!
2023-03-19T09:43:25+03:30
برای آشنایی با انواع کاغذ دیواری و ویژگی های آن ها با این مطلب که به کمک کاغذنت نوشته شده همراه باشید.

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول
2023-03-19T09:30:18+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله نظام آباد محدوده دماوند حدود ۳ میلیارد و 240 میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول
2023-03-19T09:30:17+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محله تهران نو محدوده دماوند حدود ۱ میلیارد تومان است.

قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند

 قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند
2023-03-18T19:03:44+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
2023-03-18T19:03:44+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۹میلیون و ۴۰۰هزار تومان است.

کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد

 کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد
2023-03-18T19:03:44+03:30
در راستای راهبرد مشارکت درون گروهی با امضای تفاهم‌نامه همکاری؛ کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به بیمه ملت سپرده شد.

موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال

 موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال
2023-03-18T19:03:43+03:30
در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده صاحبان سهام بانک رفاه کارگران افزایش سرمایه این بانک به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال به تصویب رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار
2023-03-18T19:03:43+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۳.۶۳ درصد افزایش به ۱۹۸۹ دلار و ۲۵ سنت رسید.

عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان

 عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان
2023-03-18T19:03:43+03:30
دقایقی پیش سختکوشان فولاد هرمزگان با عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن، افتخاری دیگر آفریدند و در آستانه ثبت رکوردی جدید در ت...

جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال

 جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال
2023-03-18T19:03:42+03:30
هم زمان با فرارسیدن ۲۴ اسفند دوازدهمین سالروز تاسیس بانک ایران زمین، مدیران ارشد بانک طی مراسمی این روز را گرامی داشتند.

قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید

 قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید
2023-03-18T19:03:42+03:30
قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد در روز جمعه افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید.

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی
2023-03-18T14:43:32+03:30
سامانه پیامکی یکی از شیوه‌های فوق العاده برای برقراری ارتباط با مشتریان، جلب توجه آن‌ها و افزایش فروش است. برای استفاده از این سامانه باید استراتژی خاص خود ر...

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند
2023-03-18T14:43:31+03:30
پیشگامان توسعه ارتباطات در آیین اختتامیه جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر کشور، توسط سازمان تامین اجتماعی کشور به عنوان کارفرمای برتر استان یزد برگزیده شد.

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی
2023-03-18T12:16:46+03:30
در ادامه با مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی بیشتر آشنا خواهید شد.

خرید انواع لوله فلزی با قیمت مناسب از دکتر تامین

خرید انواع لوله فلزی با قیمت مناسب از دکتر تامین
2023-03-18T12:16:45+03:30
در ادامه این مطلب، می‌خواهیم نگاهی به قیمت انواع لوله‌های فلزی داشته باشیم.

همه کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهیم

همه کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهیم
2023-03-18T12:16:45+03:30
در این مقاله قصد داریم تمام کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهید را به شما یادآوری کنیم تا بدون آن‌که مشکلی برایتان در فرودگاه پیش بیاید یا از پروازتان جا ب...

خرید خانه با ۳ میلیارد تومان در افسریه + جدول

خرید خانه با ۳ میلیارد تومان در افسریه + جدول
2023-03-18T09:10:15+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله شهید بروجردی محدوده افسریه حدود ۳ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

رهن ۹۰۰ میلیون تومانی در محله افسریه +جدول

رهن ۹۰۰ میلیون تومانی در محله افسریه +جدول
2023-03-18T09:10:14+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محله آهنگ محدوده افسریه حدود ۹۰۰ میلیون تومان است.

ادامه سیر نزولی قیمت‌ها در مرکز مبادلات/ دلار ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان شد

  ادامه سیر نزولی قیمت‌ها در مرکز مبادلات/ دلار ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان شد
2023-03-16T17:23:48+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز دوشنبه ۲۲ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شد.

علت شارژ نشدن ایرپاد؛ معرفی چند راهکار موثر

علت شارژ نشدن ایرپاد؛ معرفی چند راهکار موثر
2023-03-15T17:10:09+03:30
در ادامه چندین راهکار را برای شارژ کردن ایرپاد به شما معرفی خواهیم کرد.

قیمت آجر نما در فروردین ۱۴۰۲ از درب کارخانه

قیمت آجر نما در فروردین ۱۴۰۲ از درب کارخانه
2023-03-15T17:10:09+03:30
به طور کلی، قیمت آجر نما به عوامل مختلفی مانند نوع آجر، ابعاد آن، کیفیت ساخت، منطقه جغرافیایی و شرایط بازار بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

چطور بلیط ارزان مشهد به استانبول بخریم؟

چطور بلیط ارزان مشهد به استانبول بخریم؟
2023-03-14T12:23:27+03:30
در ادامه همراه ما باشید تا به شما راه های خرید بلیط ارزان مشهد به استانبول را بگوییم.

آموزش فتوشاپ؛ تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ

آموزش فتوشاپ؛ تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ
2023-03-14T12:23:27+03:30
در اینجا برخی از ساده ترین و مهم ترین روش ها را برای تبدیل عکس به نقاشی در پلتفرم فتوشاپ نام می بریم.

خرید خانه نوساز با ۱۹ میلیارد تومان در شهرک غرب + جدول

خرید خانه نوساز با ۱۹ میلیارد تومان در شهرک غرب + جدول
2023-03-14T09:57:07+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری نوساز در محدود شهرک غرب حدود ۲۰ میلیارد تومان است.

لوکس نشینان شهرک غرب + جدول اجاره بها

لوکس نشینان شهرک غرب + جدول اجاره بها
2023-03-14T09:57:06+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۱۰۰ متری در محدوده شهرک غرب حدود ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

پرواز با کدام ایرلاین های داخلی در اولویت است؟

 پرواز با کدام ایرلاین های داخلی در اولویت است؟
2023-03-14T09:23:55+03:30
از سال ۱۳۴۰ که خطوط هوایی مختلف به صورت خصوصی، دولتی و نظامی در ایران فعالیت خود را آغاز کردند، به تدریج بر تعداد آنها افزوده شد و با پیشرفته شدن تکنولوژی ص...

حمایت بانک رفاه کارگران از کودکان سندرم داون

 حمایت بانک رفاه کارگران از کودکان سندرم داون
2023-03-14T09:23:54+03:30
دومین همایش فرصت کودکی به مناسبت آیین بزرگداشت روز جهانی سندرم داون، با حمایت اثربخش و مشارکت فعال بانک رفاه کارگران برگزار شد.

ریزش قیمت‌ها در مرکز مبادلات ارزی/ دلار به کانال ۴۰هزارتومانی بازگشت

 ریزش قیمت‌ها در مرکز مبادلات ارزی/ دلار به کانال ۴۰هزارتومانی بازگشت
2023-03-14T09:23:54+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز یک‌شنبه ۲۱ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۵۹۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شد.

افزایش سرمایه ۹۶ درصدی فولاد هرمزگان

 افزایش سرمایه ۹۶ درصدی فولاد هرمزگان
2023-03-14T09:23:53+03:30
سهامداران فولاد هرمزگان با افزایش سرمایه ۹۶ درصدی شرکت از محل سود انباشته موافقت کردند.

تاکسی سمند با یک میلیون کیلومتر پیمایش به موزه ایران خودرو رفت

 تاکسی سمند با یک میلیون کیلومتر پیمایش به موزه ایران خودرو رفت
2023-03-14T09:23:53+03:30
در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی ایران خودرو، در مراسمی با حضور مدیرعامل این گروه صنعتی، تاکسی سمند دوگانه سوز با یک میلیون کیلومتر پیمایش با سورن پلاس د...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)