میرنیوز

ویژگی های یک بیمارستان دامپزشکی خوب را بشناسید

ویژگی های یک بیمارستان دامپزشکی خوب را بشناسید 2023-01-09T14:33:32+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، سلامتی و تندرستی حیوانات خانگی از اهمیت بالایی برای صاحبان آنها برخودار است. ممکن است گاهی با به خطر افتادن سلامتی حیوانات خود، به دنبال بهترین بیمارستان دامپزشکی باشید. در این مقاله به بررسی یک بیمارستان دامپزشکی خوب که تمام مؤلفه‌های مورد نیاز و ضروری را جهت درمان حیوانات داشته باشند، می‌پردازیم. جهت آشنایی بیشتر با این بیمارستان دامپزشکی، در ادامه با ما همراه باشید.

ویژگی‌های یک بیمارستان دامپزشکی خوب را بشناسید؟

شناخت ویژگی‌های یک بیمارستان دامپزشکی خوب می‌تواند در روند درمان حیوان خانگی تان بسیار مؤثر و تأثیر گذار باشد. یک بیمارستان خوب خدمات تخصصی مختلفی را رائه می‌دهد تا بتواند رضایت کامل مشتریان خود را کسب کند. از این خدمات می‌توان به آمبولانس حیوانات، پانسیون و نگه داری، شستشو و اصلاح حیوانات، بستری، صدور شناسنامه و گواهی سلامت و بستری عمومی اشاره کرد.

پزشک و کادر درمانی کاربلد

حضور دامپزشکان مطرح و به نام می‌تواند در درمان حیوان خانگی بسیار موفق و کارساز باشد. بنابراین لازم به ذکر است که هنگام انتخاب بیمارستان دامپزشکی از وجود دامپزشکان و کادر درمان ماهر و خبره در آن اطمینان حاصل فرمائید. یک بیمارستان خوب از انواع متخصصین و جراحان در بخش‌های مختلف مانند اورژانس، جراحی و آزمایشگاه برخوردار است، بنابراین بیمارستانی که فقط دارای یک یا دو دامپزشک است تخصصی نبوده و نمی‌توان در مواقع بسیار حساس به آن مراجعه کرد. بیمارستان دامپزشکی اکسیژن با دارا بودن کادر درمان حرفه‌ای و باتجربه می‌تواند کلیه خدمات دامپزشکی را در بهترین شکل ارائه دهد.

انضباط در ثبت اطلاعات و کارکرد بیمارستان

لازم به ذکر است که پرونده حیوان خانگی اعم از پرونده واکسیناسیون و سوابق پزشکی در روند درمان بسیار مهم و تأثیرگذار است. فراموش نکنید که دسترسی منظم به پرونده بیمار و ثبت اطلاعات درست در درمان پت توسط پزشک، از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر به هر دلیلی اطلاعات حیوان بیمار گم شود یا اطلاعات به شکل نادرست ثبت شود، می‌تواند عواقب بسیار بدی را در روند بیماری ایجاد کند.

وجود تجهیزات مدرن و پیشرفته

ممکن است گاهی مشکل پت شما فراتر از یک بیماری عادی باشد، در این صورت وجود تجهیرات پیشرفته مانند سونوگرافی، عکس برداری، تجهیزات عکس و اتاق عمل بسیار مهم بوده و در تشخیص و درمان حیوان خانگی بسیار مؤثر است. وجود این تجهیزات باعث سهولت در کار دامپزشک شده و به دقت در روند درمان نیز تأثیر می‌گذارد. بنابراین یک بیمارستان دامپزشکی خوب مسلماً از تجهیزات پزشکی روز دنیا برخوردار بوده و با استفاده از این تجهیزات یک درمان کامل را ارائه خواهد داد.

رعایت نکات اصولی بهداشت در بیمارستان

فراموش نکنید که بسیاری از بیماری‌های ویروسی و واگیر دار، در صورت عدم رعایت بهداشت ایجاد می‌شود. پس یکی از فاکتورهای مهم در ویژگی یک بیمارستان دامپزشکی خوب، رعایت بهداشت و جدی گرفتن نظافت در آن است. یک بیمارستان خوب مسلماً قوانین خاصی را جهت بهبود حال بیمار دارد و از عوامل بیماری زا جلوگیری به عمل می‌رساند. توجه کنید که هنگام مراجعه به بیمارستان تاحد ممکن از وسایل شخصی پت تان استفاده کنید.

طرز برخورد کادر درمان و پرسنل بیمارستان

طرز برخورد یک دامپزشک و به دنبال آن کادر درمان در روند بیماری پت شما می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد. یک دامپزشک خوب وکاربلد با حوصله و دقت کافی تمام بدن پت را بررسی می‌کند و مشکل آن را به خوبی تشخیص می‌دهد. پس رفتار کادر درمان می‌تواند عاملی بسیار مهم در تشخیص و درمان حیوان خانگی به شمار آید. رفتار پرسنل بیمارستان دامپزشکی نیز بسیار مهم بوده و این پرسنل می‌بایست رفتاری را از خود بروز دهند که موجب تنش و استرس در حیوانات نشوند. در فضای درمان هنگامی که حیوان بیمار دچار استرس و تنش شود، درمان آن به طرز موفقیت آمیزی نبوده و ممکن است مشکلات جدی را حین درمان به وجود آورد.

زمان کاری بیمارستان عامل بسیار مهم در انتخاب آن

قابل ذکر است که حیوانات نیز مانند انسان‌ها ممکن است دچار آسیب‌ها و حملات ناگهانی شوند. ممکن است به دلایلی متفاوتی مانند مسمومیت یا شکستگی ناگهانی، در پاسی از شب راهی بیمارستان دامپزشکی شوید. در این صورت انتخاب بیمارستانی که به صورت ۲۴ ساعته خدمت رسانی می‌کند بسیار مهم است. بنابراین انتخاب بیمارستانی قابل اطمینان است که ساعت کاری طولانی‌تری داشته باشد و متخصصین و کادر درمان آن به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات درمانی باشند. شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز به بیمارستان شبانه روزی اکسیژن مراجعه کنید و درمان پت خود را با خیالی آسوده به آنها بسپارید.

آشنایی با خدمات یک بیمارستان دامپزشکی

یک بیمارستان کامل خدمات کامل را ارائه می‌دهد. این خدمات با بهترین متخصصین و بهترین تجهیزات انجام می‌شود تا در تمام شرایط پاسخگویی نیازهای درمانی حیوانات باشد. می‌توان گفت اورژانس مهمترین بخش بیمارستان است. بسیاری اوقات حیوانات خانگی دچار آسیب‌های ناگهانی بوده و ممکن است نیاز به رسیدگی فوری داشته باشند، در این مواقع حضور اورژانس در محل حادثه کمک زیادی به حیوان آسیب دیده خواهد داشت.

آشنایی با بخش داخلی بیمارستان

بخش داخلی که در واقع قلب بیمارستان شناخته می‌شود، از مهمترین و کار آمدترین بخش درمان به حساب می‌آید. در این بخش ابتدا بیماری حیوانات مشخص شده و سپس اقدام به درمان می‌شوند. بخش‌های داخلی یک بیمارستان دامپزشکی مجهز عبارتند از:

جراحی در بیمارستان دامپزشکی

گاهی ممکن است بیماری یک حیوان با روش‌های دیگر پاسخگو نباشد. در این صورت جراحی دامپزشکی تنها راه درمان به شمار می‌رود، جراحی می‌تواند به دلایل مختلفی مانند ارتوپد، شکستگی و بیماری دیگر انجام می‌شود.

دندانپزشکی حیوانات در بیمارستان

درد دندان یکی از بدترین دردهای ممکن است. یکی از خصوصیت‌های بیمارستان دامپزشکی خوب داشتن بخش دندان پزشکی است. قابل ذکر بوده که برای زیبایی دندان‌ها حیوانات در این بخش جرم گیری دندان نیز انجام می‌شود.

مراقبت‌های ویژه بیمارستان

اگر بیماری حیوان شما جدی باشد و به مراقبت بیشتر و ویژه‌تری نیاز داشته باشد، می‌توانید به بیمارستان دامپزشکی مراجعه نمائید و با برخورداری از خدمات این بخش، به درمان آن کمک کنید.

واکسیناسیون عمر ضروری حیوانات

یکی از عوامل مؤثر در سلامتی حیوان خانگی واکسن آن است، با زدن واکسن می‌توانید سلامتی پت خود را در برابر عنوان بیماری‌ها تضمین کنید. در نتیجه این اقدام را جدی گرفته و حتماً اقدام به آن نماید.

بستری و نگهداری حیوانات

بیمارستان دامپزشکی با بهترین شرایط به صورت شبانه روزی اقدام به بستری و نگه داری حیوانات می‌کند. این مرکز امکان درمان حیوان شما را زیر نظر بهترین متخصصین و کادر درمان فراهم می‌کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده حیوان خانگی تان را به دست پرستاران این بخش بسپارید و نگران سلامتی آن نباشید.

داروخانه بیمارستان دامپزشکی

داروخانه بیمارستان دامپزشکی می‌بایست مجهز به تمام داروهای مورد نیاز حیوانات خانگی بوده و از داشتن گواهی نامه بین المللی در این خصوص بهره مند باشد. قابل ذکر است که پرسنل این بخش از بیمارستان حتماً باید دارای مدرک داروسازی بوده و با داروهای دامپزشکی به طور کامل آشنایی داشته باشند. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که کلیه داروهای بیمارستان اکسیژن دارای استانداردهای لازم هستند و از کیفیت خوبی برخوردارند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!
2023-03-19T09:43:25+03:30
برای آشنایی با انواع کاغذ دیواری و ویژگی های آن ها با این مطلب که به کمک کاغذنت نوشته شده همراه باشید.

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول
2023-03-19T09:30:18+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله نظام آباد محدوده دماوند حدود ۳ میلیارد و 240 میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول
2023-03-19T09:30:17+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محله تهران نو محدوده دماوند حدود ۱ میلیارد تومان است.

قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند

 قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند
2023-03-18T19:03:44+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
2023-03-18T19:03:44+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۹میلیون و ۴۰۰هزار تومان است.

کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد

 کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد
2023-03-18T19:03:44+03:30
در راستای راهبرد مشارکت درون گروهی با امضای تفاهم‌نامه همکاری؛ کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به بیمه ملت سپرده شد.

موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال

 موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال
2023-03-18T19:03:43+03:30
در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده صاحبان سهام بانک رفاه کارگران افزایش سرمایه این بانک به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال به تصویب رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار
2023-03-18T19:03:43+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۳.۶۳ درصد افزایش به ۱۹۸۹ دلار و ۲۵ سنت رسید.

عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان

 عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان
2023-03-18T19:03:43+03:30
دقایقی پیش سختکوشان فولاد هرمزگان با عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن، افتخاری دیگر آفریدند و در آستانه ثبت رکوردی جدید در ت...

جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال

 جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال
2023-03-18T19:03:42+03:30
هم زمان با فرارسیدن ۲۴ اسفند دوازدهمین سالروز تاسیس بانک ایران زمین، مدیران ارشد بانک طی مراسمی این روز را گرامی داشتند.

قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید

 قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید
2023-03-18T19:03:42+03:30
قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد در روز جمعه افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید.

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی
2023-03-18T14:43:32+03:30
سامانه پیامکی یکی از شیوه‌های فوق العاده برای برقراری ارتباط با مشتریان، جلب توجه آن‌ها و افزایش فروش است. برای استفاده از این سامانه باید استراتژی خاص خود ر...

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند
2023-03-18T14:43:31+03:30
پیشگامان توسعه ارتباطات در آیین اختتامیه جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر کشور، توسط سازمان تامین اجتماعی کشور به عنوان کارفرمای برتر استان یزد برگزیده شد.

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی
2023-03-18T12:16:46+03:30
در ادامه با مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی بیشتر آشنا خواهید شد.

خرید انواع لوله فلزی با قیمت مناسب از دکتر تامین

خرید انواع لوله فلزی با قیمت مناسب از دکتر تامین
2023-03-18T12:16:45+03:30
در ادامه این مطلب، می‌خواهیم نگاهی به قیمت انواع لوله‌های فلزی داشته باشیم.

همه کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهیم

همه کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهیم
2023-03-18T12:16:45+03:30
در این مقاله قصد داریم تمام کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهید را به شما یادآوری کنیم تا بدون آن‌که مشکلی برایتان در فرودگاه پیش بیاید یا از پروازتان جا ب...

خرید خانه با ۳ میلیارد تومان در افسریه + جدول

خرید خانه با ۳ میلیارد تومان در افسریه + جدول
2023-03-18T09:10:15+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله شهید بروجردی محدوده افسریه حدود ۳ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

رهن ۹۰۰ میلیون تومانی در محله افسریه +جدول

رهن ۹۰۰ میلیون تومانی در محله افسریه +جدول
2023-03-18T09:10:14+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محله آهنگ محدوده افسریه حدود ۹۰۰ میلیون تومان است.

ادامه سیر نزولی قیمت‌ها در مرکز مبادلات/ دلار ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان شد

  ادامه سیر نزولی قیمت‌ها در مرکز مبادلات/ دلار ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان شد
2023-03-16T17:23:48+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز دوشنبه ۲۲ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شد.

علت شارژ نشدن ایرپاد؛ معرفی چند راهکار موثر

علت شارژ نشدن ایرپاد؛ معرفی چند راهکار موثر
2023-03-15T17:10:09+03:30
در ادامه چندین راهکار را برای شارژ کردن ایرپاد به شما معرفی خواهیم کرد.

قیمت آجر نما در فروردین ۱۴۰۲ از درب کارخانه

قیمت آجر نما در فروردین ۱۴۰۲ از درب کارخانه
2023-03-15T17:10:09+03:30
به طور کلی، قیمت آجر نما به عوامل مختلفی مانند نوع آجر، ابعاد آن، کیفیت ساخت، منطقه جغرافیایی و شرایط بازار بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

چطور بلیط ارزان مشهد به استانبول بخریم؟

چطور بلیط ارزان مشهد به استانبول بخریم؟
2023-03-14T12:23:27+03:30
در ادامه همراه ما باشید تا به شما راه های خرید بلیط ارزان مشهد به استانبول را بگوییم.

آموزش فتوشاپ؛ تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ

آموزش فتوشاپ؛ تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ
2023-03-14T12:23:27+03:30
در اینجا برخی از ساده ترین و مهم ترین روش ها را برای تبدیل عکس به نقاشی در پلتفرم فتوشاپ نام می بریم.

خرید خانه نوساز با ۱۹ میلیارد تومان در شهرک غرب + جدول

خرید خانه نوساز با ۱۹ میلیارد تومان در شهرک غرب + جدول
2023-03-14T09:57:07+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری نوساز در محدود شهرک غرب حدود ۲۰ میلیارد تومان است.

لوکس نشینان شهرک غرب + جدول اجاره بها

لوکس نشینان شهرک غرب + جدول اجاره بها
2023-03-14T09:57:06+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۱۰۰ متری در محدوده شهرک غرب حدود ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

پرواز با کدام ایرلاین های داخلی در اولویت است؟

 پرواز با کدام ایرلاین های داخلی در اولویت است؟
2023-03-14T09:23:55+03:30
از سال ۱۳۴۰ که خطوط هوایی مختلف به صورت خصوصی، دولتی و نظامی در ایران فعالیت خود را آغاز کردند، به تدریج بر تعداد آنها افزوده شد و با پیشرفته شدن تکنولوژی ص...

حمایت بانک رفاه کارگران از کودکان سندرم داون

 حمایت بانک رفاه کارگران از کودکان سندرم داون
2023-03-14T09:23:54+03:30
دومین همایش فرصت کودکی به مناسبت آیین بزرگداشت روز جهانی سندرم داون، با حمایت اثربخش و مشارکت فعال بانک رفاه کارگران برگزار شد.

ریزش قیمت‌ها در مرکز مبادلات ارزی/ دلار به کانال ۴۰هزارتومانی بازگشت

 ریزش قیمت‌ها در مرکز مبادلات ارزی/ دلار به کانال ۴۰هزارتومانی بازگشت
2023-03-14T09:23:54+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز یک‌شنبه ۲۱ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۵۹۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شد.

افزایش سرمایه ۹۶ درصدی فولاد هرمزگان

 افزایش سرمایه ۹۶ درصدی فولاد هرمزگان
2023-03-14T09:23:53+03:30
سهامداران فولاد هرمزگان با افزایش سرمایه ۹۶ درصدی شرکت از محل سود انباشته موافقت کردند.

تاکسی سمند با یک میلیون کیلومتر پیمایش به موزه ایران خودرو رفت

 تاکسی سمند با یک میلیون کیلومتر پیمایش به موزه ایران خودرو رفت
2023-03-14T09:23:53+03:30
در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی ایران خودرو، در مراسمی با حضور مدیرعامل این گروه صنعتی، تاکسی سمند دوگانه سوز با یک میلیون کیلومتر پیمایش با سورن پلاس د...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)