میرنیوز

معرفی ساندویچ پانل آریا بارون بهترین جایگزین مصالح قدیمی

معرفی ساندویچ پانل آریا بارون بهترین جایگزین مصالح قدیمی 2022-12-24T15:58:26+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، آیا شما هم به ساختار سقف‌های زیبای شیروانی در مناطق سردسیر و مرطوب فکر کرده‌اید؟ این سقف‌ها از ساندویچ پانل ساخته شده‌اند که علاوه بر ساخت سقف شیروانی این سازه در ساخت اتاق تمیز، وسایل حمل بار و سردخانه هم به کار می‌رود. استفاده از این پانل ها در سازه‌های ساختمانی باعث عایق سازی آنها در برابر گرما، سرما و صوت می‌شود. کاربردی‌ترین پنل‌های ساندویچی، پانل های سقفی و دیواری هستند که با توجه به ساختارشان کارایی آنها متفاوت است.

سفارش و خرید ساندویچ پانل آریا بارون با بهترین کیفیت تولید شده در ایران از طریق شماره‌های تماس فروش کارخانه انجام می‌شود. اگر هنگام خرید به عوامل مؤثر در کیفیت آنها توجه کنید مشکلات زیادی مانند خرابی، زنگ زدگی، عدم عایق بودن پانل‌ها برایتان به وجود نمی‌آید. قبل از اقدام برای تهیه ساندویچ پنل، باید به کیفیت ورق گالوانیزه یا آلومینیوم دقت کنید. استفاده از ورق‌های گالوانیزه مرغوب روی بالا بردن کیفیت آنها بسیار مؤثر است. سفارش اینترنتی ساندویچ پانل از وب سایت کارخانه آریا بارون توس به نشانی aryabaron.com امکان پذیر است.

ساندویچ پانل چیست؟

یکی از سازه‌های جدید در مصالح ساختمانی، پانل ها هستند. پانل ساندویچی از چند لایه تشکیل شده و جایگزین مناسبی برای مصالح قدیمی و سنتی مانند سنگ و آجر به شمار می‌رود. پنل ها دارای سه لایه مختلف هستند که هرکدام با توجه به ویژگی آنها کاربردهای متفاوتی دارند که شامل دو ورق فولادی و یک هسته میانی عایق است. سازه ساندویچ پانل در ساخت اتاق حمل بار، کانکس و کلین روم یا اتاق تمیز کاربرد دارد. به طور کلی این پنل ها وزن کمی دارند و حمل و نقل آنها بسیار سریع و آسان انجام می‌شود.

انواع ساندویچ پانل آریا بارون

انواع ساندویچ پانل

پانل ساندویچی انواع مختلفی دارند که کاربرد هرکدام در صنعت ساختمان سازی و دیگر صنایع متفاوت است. پس از آشنایی با انواع ساندویچ پنل، می‌توانید آنها را با توجه به نیازتان تهیه کنید.

پانل دیواری: از این محصول در پوشش دیوار و سوله از آن استفاده می‌شود و از فوم پلیمری و ورق فولادی تشکیل شده است.

پانل سقفی: از پانل سقفی برای پوشش سقف استفاده می‌کنند. این پنل به علت دارا بودن ورق گالوانیزه و ورق آلوزینک یک ساندویچ پانل مقاوم به شمار می‌رود.

پانل سردخانه‌ای: در این سازه برای عایق کردن آن از ترکیب پلی یورتان استفاده می‌کنند و در ساخت سردخانه‌های ثابت و متحرک کاربرد دارد.

ساندویچ پانل صاف: پانل یک رو با ورق کاغذ کرافت است. اگر سازه شما نیاز به سقف کاذب داشته باشد این محصول برایتان مناسب بوده و همچنین یک ساندویچ پانل ارزان محسوب می‌شود.

پانل دکوراتیو: این پانل به دلیل دارا بودن رنگ و طرح متنوع می‌توانید از آن برای زیبایی سازه خود استفاده کنید.

ساندویچ پانل مسکونی: ساختمان ساندویچ پانل یک سازه مسکونی محسوب می‌شود و مزایایی مانند شیک بودن، قابلیت دمونتاژ و مقاومت در برابر زلزله را دارد.

لیست قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل آریا بارون

قیمت ساندویچ پانل

بررسی ۳ عامل که در قیمت ساندیچ پانل موث هستند:

نوع ورق: ورق‌های گالوانیزه و آلوزینک به عنوان لایه‌های رویی پانل به کار می‌روند و این پوشش با کیفیت متفاوتی تولید می‌شود و قیمت متفاوتی هم دارند.

کیفیت تزریق فوم در لایه میانی: اگر این فوم ها به صورت اصولی و بدون ذره‌ای هوا در لایه میانی ساندویچ پانل تزریق شوند، در این صورت یک پانل با کیفیت تولید می‌شود و به مراتب قیمت این نوع پانل‌ها بالاتر است.

نوع پانل: قبل از خرید، باید نوع پنل را مشخص کنید. به طور مثال پانل سقفی به دلیل گام‌های بلند از پانل دیواری گران‌تر است.

کاربردهای ساندویچ پانل

ساندویچ پانل کاربرد زیادی در صنعت دارد و با توجه به تفاوت در ساختار آنها کاربرد متفاوتی دارند. استفاده از پانل ها برای سقف و دیوار بسیار مرسوم است؛ اما از این سازه در جاهای مختلفی استفاده می‌کنند. به طور مثال ساختمان پیش ساخته ساندویچ پانل یک نوع سازه مسکونی است که با دارا بودن سقف و دیواره‌های محکم و عایق عملکردی مانند بدنه یخچال دارد و در مناطق خیلی گرم یا خیلی سرد استفاده می‌شود، همچنین از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند. سازه‌های ساندویچ پانل در ساخت اتاق حمل بار، سوله و اتاق ایزوله کاربرد دارند. همچنین شما می‌توانید از ساندویچ پانل صنعتی در صنایعی مانند مرغداری، کشاورزی، نظامی، شیمیایی، مراکز پلیس، مراکز امداد و نجات، ساخت انواع کانکس، آپارتمان، استخر، کانتینرها، سردخانه‌ها، ساخت کلین روم یا اتاق تمیز و همچنین به عنوان خانه پیش ساخته ساندویچ پانل برای مقاطع زلزله‌زده استفاده کنید.

استاندارد ساندویچ پانل

به این نکته توجه کنید که ساندویچ پانل استاندارد باید نشانه‌های زیر را داشته باشد: توانایی تحمل بار: این بار شامل وزن خود پانل، وزن آب باران و برف و فشار وارد شده در هنگام نصب است که پنل باید بتواند این بارها را تحمل کند. ایزولاسیون گرمایی: این فرایند یکی از عوامل مهم در مبحث رعایت استاندارد پانل ها به شمار می‌رود. پانل استاندارد باید توانایی جلوگیری از اتلاف انرژی را داشته باشد. آکوستیک بودن سازه: عایق بودن صدا در ساندویچ پانل بسیار اهمیت دارد و عایق پانل باید از ورود صدا به داخل سازه جلوگیری کند. مقاومت در برابر باد و باران: ورقهای به کار رفته در ساندیوچ پانل باید مرغوب باشند. نکته مهمی که در مورد ورق‌ها باید به آن توجه کنید این است که علاوه بر خاصیت انعطافی که دارند در برابر باد و باران نباید تغییر شکل دهند.

وزن هر متر مربع ساندویچ پانل

همان‌طور که می‌دانید به علت به کار رفتن مواد سبک در هسته پانل ها وزن آنها به شدت کاهش پیدا می‌کند. به طور کلی وزن هر متر مربع پانل ۸ تا ۱۰ کیلوگرم بر متر مربع است. وزن این سازه نسبت به سازه‌های قدیمی مانند آجر ۵۰ برابر کمتر است. به طور مثال وزن ساندویچ پانل ۴ سانتی در نوع دیواری با عرض ۹۳ سانتی‌متر ۹۷۵۰ گرم بوده و وزن پنل سقفی ۴ سانتی با عرض ۱ متر ۱۱۳۹۰ گرم است.

ابعاد ساندویچ پانل

در نظر گرفتن ابعاد ساندویچ پانل در استاندارد بودن آن نقش دارد. استفاده از سازه‌هایی با ابعاد نامناسب سبب ایجاد دشواری در هنگام نصب می‌شود.

ابعاد پانل دیواری: عرض آن ثابت و معمولاً بین ۱ تا ۱.۰۳ متر متغیر بوده اما طول آن با درخواست مشتری تغییر می‌کند. به طور کلی طول بین ۲ تا ۱۰ متر برای سازه شما مناسب است.

پانل سقفی: ضخامت این پانل بین ۴ تا ۱۰ سانتیمتر، طول آن ۱۴ سانتیمتر و عرض مفید ۱.۰۸ سانتیمتر است.

پانل دیواری: این پانلها از فوم پلی اورتان ساخته شده و با ضخامت ۴ الی ۱۰ سانتیمتر، عرض ۱۰۸ سانتیمتر تولید می‌شوند.

فوم ساندویچ پانل

فوم ها بین دو ورق‌های ساندویچ پانل به عنوان عایق قرار می‌گیرند و دارای ابعاد مختلفی هستند.

فوم پلی اورتان: این فوم از فشردن دو ورق به هم تشکیل می‌شود و دارای سلول‌های باز است و هوا از آن عبور کرده و استحکام کششی بالایی دارد.

فوم پلی استایرن: یک عایق غیر اشتعال است و به دلیل مقرون به صرفه بودن و سبکی، در پنلهای ساندویچی که برای ساختمان‌های بلند استفاده می‌شود به کار می‌رود.

فوم xps: نام دیگر آن فوم سبز است. به خاطر استحکام زیاد برای ساخت درب کامیون و ظروف یخچالی کاربرد دارد.

تولید کننده و کارخانه ساندویچ پانل

آریا بارون توس تولید کننده انواع ساندویچ پانل های سقفی، دیواری، کلین روم و سردخانه است.

aryabaron.com

۰۰ ۸۸ ۲۲ ۳۶ ۰۵۱

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

پرداخت تسهیلات باقی‌مانده مسکن مهر در قالب نهضت ملی در سال جاری

پرداخت تسهیلات باقی‌مانده مسکن مهر در قالب نهضت ملی در سال جاری
2023-03-26T13:35:26+04:30
سرپرست بانک مسکن از تلاش بانک برای پرداخت همه تسهیلات باقی‌مانده مسکن مهر در تعهد آن بانک در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!
2023-03-19T09:43:25+03:30
برای آشنایی با انواع کاغذ دیواری و ویژگی های آن ها با این مطلب که به کمک کاغذنت نوشته شده همراه باشید.

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول
2023-03-19T09:30:18+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله نظام آباد محدوده دماوند حدود ۳ میلیارد و 240 میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول
2023-03-19T09:30:17+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محله تهران نو محدوده دماوند حدود ۱ میلیارد تومان است.

قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند

 قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند
2023-03-18T19:03:44+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
2023-03-18T19:03:44+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۹میلیون و ۴۰۰هزار تومان است.

کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد

 کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد
2023-03-18T19:03:44+03:30
در راستای راهبرد مشارکت درون گروهی با امضای تفاهم‌نامه همکاری؛ کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به بیمه ملت سپرده شد.

موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال

 موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال
2023-03-18T19:03:43+03:30
در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده صاحبان سهام بانک رفاه کارگران افزایش سرمایه این بانک به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال به تصویب رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار
2023-03-18T19:03:43+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۳.۶۳ درصد افزایش به ۱۹۸۹ دلار و ۲۵ سنت رسید.

عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان

 عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان
2023-03-18T19:03:43+03:30
دقایقی پیش سختکوشان فولاد هرمزگان با عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن، افتخاری دیگر آفریدند و در آستانه ثبت رکوردی جدید در ت...

جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال

 جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال
2023-03-18T19:03:42+03:30
هم زمان با فرارسیدن ۲۴ اسفند دوازدهمین سالروز تاسیس بانک ایران زمین، مدیران ارشد بانک طی مراسمی این روز را گرامی داشتند.

قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید

 قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید
2023-03-18T19:03:42+03:30
قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد در روز جمعه افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید.

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی
2023-03-18T14:43:32+03:30
سامانه پیامکی یکی از شیوه‌های فوق العاده برای برقراری ارتباط با مشتریان، جلب توجه آن‌ها و افزایش فروش است. برای استفاده از این سامانه باید استراتژی خاص خود ر...

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند
2023-03-18T14:43:31+03:30
پیشگامان توسعه ارتباطات در آیین اختتامیه جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر کشور، توسط سازمان تامین اجتماعی کشور به عنوان کارفرمای برتر استان یزد برگزیده شد.

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی
2023-03-18T12:16:46+03:30
در ادامه با مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی بیشتر آشنا خواهید شد.

خرید انواع لوله فلزی با قیمت مناسب از دکتر تامین

خرید انواع لوله فلزی با قیمت مناسب از دکتر تامین
2023-03-18T12:16:45+03:30
در ادامه این مطلب، می‌خواهیم نگاهی به قیمت انواع لوله‌های فلزی داشته باشیم.

همه کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهیم

همه کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهیم
2023-03-18T12:16:45+03:30
در این مقاله قصد داریم تمام کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهید را به شما یادآوری کنیم تا بدون آن‌که مشکلی برایتان در فرودگاه پیش بیاید یا از پروازتان جا ب...

خرید خانه با ۳ میلیارد تومان در افسریه + جدول

خرید خانه با ۳ میلیارد تومان در افسریه + جدول
2023-03-18T09:10:15+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله شهید بروجردی محدوده افسریه حدود ۳ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

رهن ۹۰۰ میلیون تومانی در محله افسریه +جدول

رهن ۹۰۰ میلیون تومانی در محله افسریه +جدول
2023-03-18T09:10:14+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محله آهنگ محدوده افسریه حدود ۹۰۰ میلیون تومان است.

ادامه سیر نزولی قیمت‌ها در مرکز مبادلات/ دلار ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان شد

  ادامه سیر نزولی قیمت‌ها در مرکز مبادلات/ دلار ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان شد
2023-03-16T17:23:48+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز دوشنبه ۲۲ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شد.

علت شارژ نشدن ایرپاد؛ معرفی چند راهکار موثر

علت شارژ نشدن ایرپاد؛ معرفی چند راهکار موثر
2023-03-15T17:10:09+03:30
در ادامه چندین راهکار را برای شارژ کردن ایرپاد به شما معرفی خواهیم کرد.

قیمت آجر نما در فروردین ۱۴۰۲ از درب کارخانه

قیمت آجر نما در فروردین ۱۴۰۲ از درب کارخانه
2023-03-15T17:10:09+03:30
به طور کلی، قیمت آجر نما به عوامل مختلفی مانند نوع آجر، ابعاد آن، کیفیت ساخت، منطقه جغرافیایی و شرایط بازار بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

چطور بلیط ارزان مشهد به استانبول بخریم؟

چطور بلیط ارزان مشهد به استانبول بخریم؟
2023-03-14T12:23:27+03:30
در ادامه همراه ما باشید تا به شما راه های خرید بلیط ارزان مشهد به استانبول را بگوییم.

آموزش فتوشاپ؛ تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ

آموزش فتوشاپ؛ تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ
2023-03-14T12:23:27+03:30
در اینجا برخی از ساده ترین و مهم ترین روش ها را برای تبدیل عکس به نقاشی در پلتفرم فتوشاپ نام می بریم.

خرید خانه نوساز با ۱۹ میلیارد تومان در شهرک غرب + جدول

خرید خانه نوساز با ۱۹ میلیارد تومان در شهرک غرب + جدول
2023-03-14T09:57:07+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری نوساز در محدود شهرک غرب حدود ۲۰ میلیارد تومان است.

لوکس نشینان شهرک غرب + جدول اجاره بها

لوکس نشینان شهرک غرب + جدول اجاره بها
2023-03-14T09:57:06+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۱۰۰ متری در محدوده شهرک غرب حدود ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

پرواز با کدام ایرلاین های داخلی در اولویت است؟

 پرواز با کدام ایرلاین های داخلی در اولویت است؟
2023-03-14T09:23:55+03:30
از سال ۱۳۴۰ که خطوط هوایی مختلف به صورت خصوصی، دولتی و نظامی در ایران فعالیت خود را آغاز کردند، به تدریج بر تعداد آنها افزوده شد و با پیشرفته شدن تکنولوژی ص...

حمایت بانک رفاه کارگران از کودکان سندرم داون

 حمایت بانک رفاه کارگران از کودکان سندرم داون
2023-03-14T09:23:54+03:30
دومین همایش فرصت کودکی به مناسبت آیین بزرگداشت روز جهانی سندرم داون، با حمایت اثربخش و مشارکت فعال بانک رفاه کارگران برگزار شد.

ریزش قیمت‌ها در مرکز مبادلات ارزی/ دلار به کانال ۴۰هزارتومانی بازگشت

 ریزش قیمت‌ها در مرکز مبادلات ارزی/ دلار به کانال ۴۰هزارتومانی بازگشت
2023-03-14T09:23:54+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز یک‌شنبه ۲۱ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۵۹۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شد.

افزایش سرمایه ۹۶ درصدی فولاد هرمزگان

 افزایش سرمایه ۹۶ درصدی فولاد هرمزگان
2023-03-14T09:23:53+03:30
سهامداران فولاد هرمزگان با افزایش سرمایه ۹۶ درصدی شرکت از محل سود انباشته موافقت کردند.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)