میرنیوز

خرید کتاب های کمک درسی و کنکوری با تخفیف ویژه از کتابانه

خرید کتاب های کمک درسی و کنکوری با تخفیف ویژه از کتابانه 2021-10-12T14:45:39+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، آموزش امریست که نقشی تعیین کننده در سرنوشت جوانان و نوجوانان هر کشور دارد؛ به وضوح می‌توانید تأثیر نوع آموزش را در پیشرفت کشورهای جهان اول و پیشرفته دنیا ببینید؛ به عبارت دیگر در مراجع علمی مانند مدارس، چیزی که باعث پیشرفت و ارتقا سطح علمی خواهد شد، چگونگی آموزش و تدریس به دانش‌آموزان است و این چگونگی با ابزارهایی نظیر کتاب‌ها، DVDهای آموزشی و… تعریف می‌گردد. در واقع خرید کتاب کمک درسی که مکمل کتاب‌های درسی مدرسه هستند، سبب یادگیری بهتر و کامل‌تر و تسلط بر مطالب علمی و ارتقای سطح دانش‌آموزان می‌گردد.

تأثیر کتاب‌های کمک درسی بر دانش‌آموزان

کتاب‌های کمک درسی هم اکنون در اختیار دانش‌آموزان پایه‌های مختلف می‌باشد و و در دسته‌های گوناگون برای رشته‌های مجزا تعریف می‌شوند. دسته‌بندی هایی نظیر کتاب کار، کتاب تست، کتاب‌های درسنامه و...

درسنامه ها، کتاب‌هایی هستند که هدف از نگارش آنها آموزش بهینه‌تر و ساده‌تر به محصلان است؛ درحقیقت در این نوع کتب کمک درسی، مطالب با مثال‌های گوناگون در اختیار فراگیرندگان قرار می‌گیرد و روند آموزش مرحله به مرحله یا گام به گام را دنبال می‌کنند.

در کتاب‌های کار کمی شیوه متفاوت‌تر می‌شود؛ این کتاب‌ها صرفاً مختص آموزش نیستند بلکه هدف از انتشار آنها کمک به تثبیت مطالب آموخته شده در ذهن با استفاده از حل سوالات و مسائل متعدد است. این سوالات در کتب کار پس از ارائه توضیخات کوتاه و مختصر، در اختیار دانش‌آموز قرار می‌گیرند.

ناشران مختلف کتب گوناگونی را در این دسته ارائه کرده‌اند که در برخی از آنها خلاقیت‌های جالب توجهی وجود دارد؛ مثلاً سوالات درجه سختی مشخصی دارند و از این طریق دانش‌آموز سعی می‌کند با حل سوالات مشکل‌تر، اطلاعات و آموخته‌های خود را بیشتر محک بزند.

خلاقیت دیگر، طرح سوالات تیزهوشی و بسیار سخت برای دانش‌آموزان مستعد است که با نشان‌ها و علامت‌های خاص در کتاب مشخص می‌شوند. در واقع این سوالات مطالب گسترده‌تری را در برمی‌گیرند و برای حل آنها نیاز به تلاش و مطالعه فراتری از حد معمول می‌باشد.

بهترین ناشران کتاب‌های کمک درسی

موفقیت کتاب‌های کمک درسی از انتشارات‌های مختلف وابسته به چندین عامل است: نوع آموزش و میزان روان بودن آن، تنوع سوالات، میزان غنی و آموزنده بودن درسنامه‌ها، درصد خطای پایین و….

در میان ناشران موجود در ایران، به عنوان مثال «انتشارات خیلی سبز» به علت داشتن درسنامه‌های پرمحتوا و کامل، روان توضیح دادن مطالب و خطای کم در ارائه سوالات و مباحث گوناگون، از ناشران تحسین شده کمک درسی است.

از دیگر ناشران می‌توان به گروه آموزشی جوکار یا همان «انتشارات گاج» اشاره کرد که به نوبه‌ی خود در ارائه‌ی کتب متنوع با کیفیت قابل توجه، به خوبی عمل کرده است و کتاب‌هایی نظیر میکرو نقره‌ای، میکرو طلایی، سیر تا پیاز، ای کیو، آی کیو و پرسمان را به بازار عرضه نموده که هرکدام به نحوی خاص، آموزش و یاددهی را در پیش گرفته اند.

«انتشارات مهروماه» ناشر دیگریست که در بازار کتب کمک درسی کنونی مطرح شده و طرفداران خود را پیدا کرده است. این انتشارات از ناشران برتر چاپ کتاب‌های تیزهوشان و تستی در مقطع متوسطه دوم است.

ناشران فعال در عرصه‌ی کتاب‌های کمک درسی بسیارند؛ از جمله‌ی آنها می‌توان از «انتشارات قلم‌چی»، «انتشارات مبتکران»، «نشر الگو»، «انتشارات فارآزمون»، «انتشارات خوشخوان»، «نشر تخته سیاه»، «نشر گل واژه»، «انتشارات واله»، «انتشارات گامی تا فرزانگان»، «انتشارات جویا مجد»، «انتشارات منتشران» و … نام برد.

خرید کتاب کنکوری از کتابانه

انواع کتاب‌های کنکوری

تنوع در بازار کتاب‌های کمک درسی بسیار بالاست و ناشران مختلف در ارائه کتب کاربردی مدام در حال رقابت‌اند. در این میان تقسیم‌بندی های گوناگون و خوبی برای این کتاب‌ها صورت گرفته که انتخاب را با توجه به هدف مد نظر دانش‌آموز آسان‌تر می‌نماید.

امروزه که خرید اینترنتی انواع کتاب رواج پیدا کرده، کتاب‌های کنکور را نیز می‌توان به صورت آنلاین سفارش داد. خرید کتاب‌های کنکوری با تخفیف از کتابانه دسته‌بندی های مختلف در اختیار شما دوستان قرار گرفته اند که در زیر به بررسی تعدادی از این دسته‌بندی‌ها خواهیم پرداخت:

کتابهای تست کنکور

تجربی، یکی از مشکل‌ترین رشته‌های نظری در دبیرستان است که هر ساله داوطلبین زیادی در انتخاب رشته، آن را برمی‌گزینند. همین تعداد بالای داوطلبین، پذیرش دانشجویان را از میان داوطلبین کنکور تجربی دشوار می‌نماید؛ اما قطعاً یکی از رموز موفقیت در آزمون کنکور تجربی بررسی تست‌های طراحی شده برای دروس اختصاصی این رشته است. تحقق این امر با استفاده از کتاب‌های تست کنکور تجربی امکان پذیر است. این کتاب‌ها عموماً متشکل از درسنامه، تست‌های تألیفی و تست‌های کنکورهای دوره‌های گذشته می‌باشند که با استفاده از آنها به قطع، تسلط دانش‌آموزان و داوطلبین کنکور بر دروس افزایش خواهد یافت.

کتاب‌های آموزش کنکوری

در میان کتاب‌های کمک درسی، کتاب‌های کمک آموزشی از آن دسته بندی‌های پرطرفدار و پرفروش هستند که همان طور که از نام‌شان پیداست، برای آموزش بهتر به دانش‌آموزان در مقاطع گوناگون تدوین و تهیه شده اند.

روند پیش گرفته شده در کتاب‌های آموزشی، یاددهی کامل، عمیق و پله به پله مفاهیم درسی درسی است؛ در واقع این محصولات برای استفاده دانش‌آموزان دبیرستان در مقاطع کنکور یا در پایه‌های دهم و یازدهم مناسب و کارا خواهد بود.

کتاب‌های موضوعی کنکور

کتاب‌های موضوعی از قدمت کمتری نسبت به سایر کتاب‌ها برخوردارند ولی، استقبال بی‌نظیری از آنها در میان محصلان صورت گرفت که سبب موفقیت قابل توجهی برای این آثار شد. کتاب‌های موضوعی به مباحث مختلف از یک درس در جلدهای مجزا پرداخته شده است.

کتاب‌های جمع‌بندی کنکور

هر دانش‌آموز در نظام آموزشی موجود در کشور ما، امروزه، متوجه شده است که یکی از عوامل موفقیت در آزمون سراسری، جمع‌بندی صحیح و به موقع مطالب آموخته شده و مرور آنهاست؛ این مهم با استفاده از کتاب‌های جمع بندی کنکور محقق می‌شود که انواع آن در بازار موجود می‌باشد. این کتاب‌ها کم‌حجم و شامل نکات مهم و بولد در دروس هستند که بلد بودن آنها نقش تعیین‌کننده‌ای در موفقیت کنکور ایفا می‌کند.

قیمت کتاب کمک درسی

خرید آنلاین کتاب کمک درسی و کنکوری در کتابانه

خرید آنلاین کتاب با تخفیف از کتابانه یکی از راه‌های به صرفه و راحت می‌باشد که بسیار رواج یافته است؛ لذا فروشگاه آنلاین کتابانه، کتاب‌های کمک درسی موجود در بازار را به صورت کامل در سایت فروشگاه معرفی نموده و امکان خرید اینترنتی این محصولات را برای شما دوستان فراهم نموده است. شما می‌توانید با بازدید از سایت کتابانه و مطالعه ویژگی‌های کتاب مورد نظرتان، آن را سفارش دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت کتابهای کمک درسی و کنکوری

قیمت کتب کمک درسی به عوامل گوناگونی وابسته است که از جمله‌ی این عوامل می‌توان به حجم کتاب، نوع متحوای آن، تعداد مجلدهای کتاب، نوع کاغذ و جلد استفاده شده و … اشاره کرد. کتابانه فروشگاهی است که تلاش نموده با ارائه کتاب‌هایی که تناسب درستی بین کیفیت و قیمت‌شان وجود دارد، خدمات شایسته‌ای را به مشتریان خود ارائه دهد.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت کتابانه و جستوجوی کتاب مورد نظر خود از قیمت و خصوصیات دیگر آن مطلع شوید و در صورت تمایل آن را به صورت آنلاین سفارش دهید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

تاریخچه مختصر درباره کدال

تاریخچه مختصر درباره کدال
2021-10-26T09:25:50+03:30
عبارت Comprehensive Database Of All Listed Companies به معنی سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (یا همان شرکت‌های پذیرفته شده در بورس) که امروزه به اسم سامانه کد...

قیمت جهانی طلا با کاهشی اندک بالای ۱٫۸۰۰ دلار باقی ماند

قیمت جهانی طلا با کاهشی اندک بالای ۱٫۸۰۰ دلار باقی ماند
2021-10-26T08:29:11+03:30
قیمت طلا در معاملات امروز، سه‌شنبه، تحت تاثیر رشد ارزش دلار در مقابل ارزهای معتبر جهان، افت کرد اما همچنان بالاتر از ۱٫۸۰۰ دلار باقی ماند.

پستبار، ارائه دهنده‌ سرویس درب تا درب برای مشتریان پست

پستبار، ارائه دهنده‌ سرویس درب تا درب برای مشتریان پست
2021-10-25T16:45:49+03:30
با پیشرفت و توسعه تجارت الکترونیک و نیز رویارویی با محدودیت های رفت و آمدی در ایام پاندمی، صنعت پست نیز وارد مرحله ای تازه از رونق و پیشرفت شده است. سالانه د...

راهنمای خرید دیزل ژنراتور گازوئیلی مرکز صنعت

راهنمای خرید دیزل ژنراتور گازوئیلی مرکز صنعت
2021-10-25T16:32:28+03:30
دیزل ژنراتور(همچنین به عنوان دیزل ژنیت شناخته می شود) ترکیبی از یک موتور دیزل با یک ژنراتور الکتریکی (اغلب دینام) که برای تولید انرژی الکتریکی است. این مورد ...

6 کاربرد مهم سیستم اطفاء حریق آیروسل

6 کاربرد مهم سیستم اطفاء حریق آیروسل
2021-10-25T16:05:48+03:30
وقتی صحبت از تجهیزات و سیستم‌های اطفاء حریق می‌شود، تنوع و گستردگی این سیستم‌ها ممکن است در نگاه اول باعث سردرگمی افراد ناآشنا با این حوزه شود اما ما سعی کرد...

اهمیت استفاده از مواد ضد عفونی کننده

اهمیت استفاده از مواد ضد عفونی کننده
2021-10-25T16:02:31+03:30
با گسترش بیماری‌های ناشناخته و هزینه‌های بالای درمان، رعایت نکات بهداشتی و استفاده از مواد ضدعفونی کننده در تمام ابعاد زندگی بیش از پیش احساس می شود.

راهنما خرید پمپ کفکش چینی و ایرانی از مرکز صنعت

راهنما خرید پمپ کفکش چینی و ایرانی از مرکز صنعت
2021-10-25T15:52:29+03:30
انواع پمپ کفکش در انواع سه فاز و تک فاز، چینی، ایرانی، اروپایی و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، قطعات، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت الکتروپمپ کف ک...

بین پردازنده‌های اینتل و AMD کدام را باید انتخاب کنید؟

بین پردازنده‌های اینتل و AMD کدام را باید انتخاب کنید؟
2021-10-25T15:52:28+03:30
اینتل و AMD دو مورد از بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری هستند و تراشه‌هایی را تولید می‌کنند که در میلیون‌ها رایانه، کارت گرافیک، سِروِر و دستگاه‌های دیگر به کار می‌...

پرفروش‌ترین تلویزیون‌های 55 اینچ

پرفروش‌ترین تلویزیون‌های 55 اینچ
2021-10-25T14:59:11+03:30
خرید تلویزیون همواره با چالش‌های زیادی همراه است؛ ابعاد و اندازه، برند، کیفیت تصویر، پورت ها و ... از ویژگی هایی هستند که در انتخاب تلویزیون لحاظ می‌شوند و د...

راه های افزایش لایک اینستاگرام

راه های افزایش لایک اینستاگرام
2021-10-25T14:55:51+03:30
در این مطلب می خواهیم روش هایی را به شما ارائه دهیم تا مطالبی که در اینستاگرام منتشر می کنید بهترین آمار را کسب کند و نه تنها تعداد لایک آن بلکه آمار پیجتان...

روش های اصولی برای مراقبت بهتر از رنگ مبلمان

روش های اصولی برای مراقبت بهتر از رنگ مبلمان
2021-10-25T14:55:50+03:30
در این مطلب روش‌های مراقبت از رنگ مبلمان را به شما آموزش خواهیم داد.

فروش فوق العاده ۵ محصول سایپا از امروز/ تحویل خودروها ۹۰ روزه است

فروش فوق العاده ۵ محصول سایپا از امروز/ تحویل خودروها ۹۰ روزه است
2021-10-25T14:42:31+03:30
گروه خودروسازی سایپا با هدف ایجاد آرامش در بازار، توزیع مناسب و بدون واسطه خودرو، فروش فوق العاده ۵ محصول خود را از امروز آغاز می کند.

رزرو اقامتگاه اقتصادی ارزان

رزرو اقامتگاه اقتصادی ارزان
2021-10-25T14:32:29+03:30
اقامتگاه اقتصادی را شاید بسیاری در یک تعریف ساده محلی ارزان قیمت برای اقامت در طول سفر یا زمان انجام امور مختلف اداری و تجاری و غیره بدانند. اما در تعریفی وس...

5 نکته کاربردی برای خرید ویلا در شمال

5 نکته کاربردی برای خرید ویلا در شمال
2021-10-25T14:32:29+03:30
خرید ویلا در شمال یک تصمیم گیری بزرگ و مهم است. گاهی اوقات این طور به نظر می رسد که خرید ویلای زیبا و شیک در بهترین شهر مازندران می‌تواند دشوارتر از آنچه که ...

خدمات وکالت و مشاوره حقوقی - وکیل در اصفهان

خدمات وکالت و مشاوره حقوقی - وکیل در اصفهان
2021-10-25T14:19:08+03:30
جستجو برای یافتن وکیل در اصفهان به دلیل تراکم جمعیت در این کلان‌شهر مثل اکثر کلان‌شهرها با دشواری‌های زیادی مواجه است. ما سعی کرده‌ایم با بررسی وکلای شهر اصف...

راه‌اندازی مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در کرمانشاه

راه‌اندازی مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در کرمانشاه
2021-10-25T14:19:08+03:30
مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل جهت فروش بی‌واسطه و ارایه مستقیم خدمات به هم‌وطنان در کرمانشاه افتتاح شد.

چرا امروز امنیت با نصب دوربین مداربسته اهمیت یافته است؟

چرا امروز امنیت با نصب دوربین مداربسته اهمیت یافته است؟
2021-10-25T14:05:50+03:30
با افزایش مشکلات و فقر و بیماری کرونا و تغیرات فصول و امنیت و حفاظت سالمندان عزیز و امنیت و حفاظت کارخانه ها و شهرک صنعتی که با پرسنل کمتری به خاطر دورکاری ف...

اولین شعبه سوپر مارکت مالی در شمال تهران افتتاح شد

اولین شعبه سوپر مارکت مالی در شمال تهران افتتاح شد
2021-10-25T14:02:32+03:30
شعبه جدید سوپرمارکت مالی در شمال تهران با حضور دکتر محمود رضا خواجه نصیری، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن افتتاح شد.

آموزش کلیدی‌ترین نکات بورس

آموزش کلیدی‌ترین نکات بورس
2021-10-25T13:52:28+03:30
در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری در بورس و بازارهای مالی مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. برخی از سرمایه‌گذاران این بازارها موفقیت‌های زیادی در بازار سرم...

همین الان یه اتفاق خوب برای خودت رقم بزن

همین الان یه اتفاق خوب برای خودت رقم بزن
2021-10-25T13:05:51+03:30
باید معتقد بود تخصص گرایی و همکاری جمعی تنها راه برون رفت از مشکلات درآمدهای پایین و بیکاری وکلای دادگستری و کارآموزان وکالت است. ...

بسته بندی بیسکوییت + بسته بندی شکلات/ دستگاه بسته بندی

بسته بندی بیسکوییت + بسته بندی شکلات/ دستگاه بسته بندی
2021-10-25T13:02:33+03:30
شما به عنوان صاحب یک کسب و کار ی که می خواهد وارد صنعت بسته بندی شود، اگر بتوانید بسته بندی جذاب و چشم‌نوازی برای محصول خود فراهم کنید، نسبت به دیگران، شانس ...

فرنام خودرو، مجموعه فروش اقساطی خودرو

فرنام خودرو، مجموعه فروش اقساطی خودرو
2021-10-25T13:02:32+03:30
در هنگام خرید اقساطی خودرو رعایت چه نکاتی ضروری است؟ با ادامه این مطلب همراه شوید تا این نکات را در خریدتان بیشتر مدنظر قرار دهید.

قیمت سکه ۳ آبان ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۳ آبان ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان رسید
2021-10-25T13:02:32+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ در بازار آزاد تهران به ۱۱ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان رسید.

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش، حامی حقوق مصرف کنندگان

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش، حامی حقوق مصرف کنندگان
2021-10-25T12:52:37+03:30
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با ارائه کالاهای اساسی باکیفیت و با حداقل قیمت در سراسر کشور همواره در خدمت هموطنان عزیز است. ...

قیمت ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل
2021-10-25T12:52:37+03:30
امروزه با افزایش آگاهی و علم، بشر توانسته بیش از پیش از مواد و متریال هایی که برای خود و اطرافش دارای مزایایی است بهره مند شود ساندویچ پانل یکی از همین متریا...

استعلام آنلاین اصالت گواهی‌های تمکن مالی صادره از بانک سرمایه

استعلام آنلاین اصالت گواهی‌های تمکن مالی صادره از بانک سرمایه
2021-10-25T12:25:51+03:30
بانک سرمایه در راستای توسعه خدمات الکترونیکی و پیشگیری از هر گونه سوء‌استفاده احتمالی، امکان استعلام برخط اصالت گواهی‌های تمکن مالی را فراهم نمود. ...

قیمت تور اروپا در دوران پساکرونا چقدر تغییر کرده است؟

قیمت تور اروپا در دوران پساکرونا چقدر تغییر کرده است؟
2021-10-25T11:29:14+03:30
با شتاب روند واکسیناسیون، بسیاری از کشورها محدودیت‌های کرونا را کاهش داده‌اند و پس از ۱۸ ماه، دوباره امکان سفر برای کسانی که دو دوز واکسن مورد تایید کشور مقص...

بازسازی ساختمان؛ وقتی باید طرحی نو درانداخت!

بازسازی ساختمان؛ وقتی باید طرحی نو درانداخت!
2021-10-25T11:29:13+03:30
وقتی به نقطه‌ای برسید که دیدن در و دیوار خانه توی ذوقتان می‌زند، احتمالاً معنایش این است که باید تغییری ایجاد کنید. بااین‌حال چطور باید چنین تغییری ایجاد کرد؟

طرز تهیه کباب کوبیده گوشت و مرغ با نکات مهم آن

طرز تهیه کباب کوبیده گوشت و مرغ با نکات مهم آن
2021-10-25T11:19:10+03:30
یکی از غذاهای مجلسی و بسیار پرطرفدار در لیست غذای ایرانی‌ها کباب کوبیده است که تقریبا مورد پسند تمامی ذائقه و سلیقه‌ها بوده و جزو پر مصرف ترین کباب‌ها در بین...

سرفیس لپ تاپ استودیو چگونه تعریف کامپیوتر همراه را دگرگون می‌کند؟

سرفیس لپ تاپ استودیو چگونه تعریف کامپیوتر همراه را دگرگون می‌کند؟
2021-10-25T11:19:09+03:30
سرفیس لپ تاپ استودیو نسل جدید کامپیوترهای قدرتمند و قابل حمل شرکت مایکروسافت است که در سال ۲۰۲۱ آماده رونمایی و عرضه به بازار شده است که با طراحی ویژه و منحص...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)