میرنیوز

روابط عمومی آنلاین و راهکار مدیریت آن با یک ابزار ایرانی

روابط عمومی آنلاین و راهکار مدیریت آن با یک ابزار ایرانی 2021-10-11T09:45:35+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این روزها که هر کسب و کاری برای تصمیم‌گیری و تعیین استراتژی به اطلاعات دقیق نیاز دارد، ابزارهای تحلیل داده نیز کاربرد زیادی پیدا کرده‌اند. از سوی دیگر روابط عمومی بخش مهمی از یک کسب و کار است که به چیدن استراتژی بازاریابی، فروش، تبلیغات و حتی برنامه‌ریزی‌های درون سازمان برون سازمانی کمک زیادی می‌کند.

این روزها که هر کسب و کاری برای تصمیم‌گیری و تعیین استراتژی به اطلاعات دقیق نیاز دارد، ابزارهای تحلیل داده نیز کاربرد زیادی پیدا کرده‌اند. از سوی دیگر روابط عمومی بخش مهمی از یک کسب و کار است که به چیدن استراتژی بازاریابی، فروش، تبلیغات و حتی برنامه‌ریزی‌های درون سازمان برون سازمانی کمک زیادی می‌کند. برای این کار شاید لازم باشد اطلاعات زیادی را از مشتریان کسب کنید تا بفهمید وضعیت کنونی برند در چه حالیست. پیشنهاد ما این است در این رابطه به سراغ ابزارهای هوشمندی بروید که اطلاعات جامعی را در اختیارتان قرار دهند.

مدیریت بحران روابط عمومی با ابزارهای هوشمند

مدیریت روابط عمومی بخش مهمی از فرآیند فروش محصول یا ارائه خدمات است که گاهی با چالش‌های جدی روبرو می‌شود. هر سازمان یا شرکتی که بتواند سریع‌تر و به شکل بهینه این بحران‌ها را پشت سر بگذارد، قطعاً در عرصه رقابت با برندهای رقیب موفق‌تر خواهد بود. حتی اگر فرض بگیریم یک برند کوچک نوپا باشد، با مدیریت بحران روابط عمومی بدون تردید به چنین هدفی می‌رسد.

برای پشت سر گذاشتن چالش‌های روابط عمومی استفاده از دیتاهای واقعی که توسط مشتریان منتشر می‌شود یکی از روش‌های موثر است. اکنون فضای مجازی محلی برای انتشار نظرات مشتریان و بازار مصرف است. وقتی یک اتفاق رخ داده است، مردم حتماً در فضای مجازی نسبت به آن اتفاق واکنش نشان می‌دهند. با این حساب اگر بتوانید با روش سوشال لیسنینگ، نظرات مردم را در فضای مجازی بشنوید، جمع‌آوری و تحلیل کنید و به موقع به آن پاسخ متناسب بدهید، روابط عمومی موفقی خواهید داشت.

چرا به سوشال لیسنینگ نیاز دارید؟

برای مدیریت بحران روابط عمومی، کسب و کارها باید آمادگی لازم برای مواجه شدن با تغییر شرایط را داشته تا در سریع‌ترین زمان و به بهترین شکل ممکن به آن پاسخ دهند. این آمادگی در وهله اول با آگاهی از بحران احتمالی رخ می‌دهد. بنابراین مدیران روابط عمومی باید با ایجاد آلارم بهینه شده با کلمات کلیدی برند خود، از هرآنچه درباره برندشان در فضای مجازی گفته می‌شود آگاه شوند.

اگر متوجه نشوید که یک بحران در حال رخ دادن است نمی‌توانید آن را مدیریت کنید، پس مرحله اول اطلاع یافتن از بحران شکل گرفته است. با گوش دادن به شبکه‌های اجتماعی (سوشال مدیا لیسنینگ-Social Media Listening ) به وسیله‌ی پلتفرم‌های رصد و مانیتورینگ فضای مجازی، می‌توانید از تبدیل شدن یک توییت یا پست منفی و تخریب‌گر به یک بحران تمام عیار جلوگیری کنید.

سوشال لیسنینگ یا گوش سپاری اجتماعی روشی نوین برای اطلاع از اخبار، تحلیل‌ها نظرات، درخواست‌ها، انتقادات و پیشنهادات مردم در رابطه با یک برند و یا حتی یک اتفاق است. اکنون سازمان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی و حتی مردم عادی برای پیش‌بینی برخی حوادث، تصمیم‌گیری در مورد یک اتفاق، برنامه‌ریزی برای آینده و.... به اطلاعات فضای مجازی نیاز دارند.

سوشال لیسنینگ روشی برای شنیدن نظر و خواسته کاربران و مشتریان واقعی است. نظراتی که نهایتاً با جمع‌آوری و تحلیل، به اطلاعات کاربردی تبدیل می‌شوند. قسمت خوب این استراتژی، کسب اطلاعات موثق، دقیق و درست است. شما از طریق سوشال لیسنینگ به سراغ شبکه‌های اجتماعی می‌روید که مردم در آن‌ها نظراتشان را بدون واسطه و به شکل مستقیم بیان می‌کنند.

رسانه‌های اجتماعی محلی برای ابراز عقاید، نظرات، انتقادات و پیشنهادات مردم در مورد یک رخداد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی است. در این کانال‌ها مردم در مورد برندها نیز بارها صحبت می‌کنند. بنابراین هر برند یا سازمانی که بخواهد وضعیت خود را در بازار رصد کند، به استراتژی سوشال لیسنینگ نیاز دارد.

برای گوش سپاری اجتماعی چکار کنیم؟

شاید فکر کنید برای اینکه نظرات مردم را در شبکه‌های اجتماعی دریافت و آنالیز کنید، به استخدام چندین کارمند نیاز دارید. اگر اینگونه بود باید مدت‌های زیادی منتظر دریافت اطلاعات و سپس تحلیل آن‌ها بمانید. از سوی دیگر نتایج هم به دلیل ورود تعصبات انسانی، آن طور که باید دقیق نخواهد بود. مشکل دیگر روش دستی کسب اطلاعات از رسانه‌ها اجتماعی، افزایش هزینه‌هاست.

اما ما روش بهتری را به شما پیشنهاد می‌دهیم! با این روش برای کسب اطلاعات و بیگ دیتاها از شبکه‌های اجتماعی نیازی به صرف زمان طولانی و یا هزینه بالا نیست. اکنون ابزارهایی هستند که به شکل خودکار این کار را برعهده می‌گیرند. ابزارهای که به منظور دریافت اطلاعات از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی طراحی شده‌اند.

این ابزارها با سرعت بالا و هزینه مقرون به صرفه قادرند هر گونه نظرات کاربران در مورد یک اتفاق، رخداد و یا برند را به شکل دقیق دریافت و جمع‌آوری کنند. مزیت دیگر استفاده از این ابزارها، امکان دریافت تمامی نظرات مردم در شبکه‌های اجتماعی پیرامون موضوع مورد نظرتان است.

ابزار مدیریت روابط عمومی دیتاک

ابزارهای داخلی و خارجی بسیاری برای مدیریت روابط عمومی آنلاین وجود دارد. ابزارهای خارجی به دلیل محدودیت تحریم، عدم بهینه سازی برای زبان فارسی و هزینه بالا تقریباً گزینه‌های مناسبی برای استفاده در ایران نیستند. یکی از ابزارهای داخلی دریافت بیگ دیتا از شبکه‌های اجتماعی دیتاک است. مزیت این ابزار بر دیگر رقبای داخلی خود جمع‌آوری گسترده و مداوم با حجم جمع‌آوری بسیار بالاست. ابزار روابط عمومی دیتاک پلتفرم‌های خبر (وبسایت‌های خبری، خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های آنلاین)، اینستاگرام، توییتر، تلگرام را بصورت روزانه رصد کرده و تمام محتوای منتشر شده در این بسترها را ذخیره می‌کند.

آمار جمع‌اوری دیتاک

این محصول ویژگی‌ها و بخش‌های مختلفی دارد که در ادامه به معرفی برخی از ویژگی‌های مهم آن می‌پردازیم.

جستجوی پیشرفته

بخش جستجوی پیشرفته به جایی گفته می‌شود که بتوانید اطلاعاتی مبتنی بر نیاز و خواست خود را به راحتی به دست بیاورید. با کمک این قسمت، می‌توانید محتوای بسترهای مختلف را براساس فیلترهای دلخواه خود گردآوری کنید تا جستجوی پیشرفته در پایان نتایج را در اختیارتان قرار دهد. نتایج جستجوی شما در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌های خبری می‌تواند تحت فیلترهای گوناگونی همچون بازه زمانی، منابع و کانال‌های معین، تعداد بازدید، تعداد لایک و کامنت و بازنشر، ترتیب زمانی، میزان محتوای تبلیغاتی، منابع مورد نظر برای جمع‌آوری و بسیاری فیلترهای دیگر قرار گرفته و خروجی نتایج را متناسب با نیاز شما بهینه سازد. از سوی دیگر شما با کمک دیتاک می‌توانید نتایج جستجو را در قالب فایل اکسل نیز گردآوری کنید.

مقایسه منبع و موضوع

این بخش از سامانه برای مقایسه موضوعات یا منابع در بازه زمانی مختلف کاربرد دارد. این قسمت براساس فیلترهای متفاوت مورد نظر کاربر عمل می‌کند. ویژگی مقایسه موضوع و منبع به شما امکان مقایسه دو یا چند موضوع یا منبع را براساس اطلاعاتی همچون روند انتشار محتوا، تعداد محتوا، نوع محتوا، میزان بازنشر، تعداد دنبال کننده و بازدید کننده و … می‌دهد.

تحلیل وضعیت شما نسبت به رقبا و نظرات کاربران در این باره به مدیریت هرچه بهتر روابط عمومی سازمان کمک خواهد کرد.

روابط عمومی آنلاین و راهکار مدیریت آن با یک ابزار ایرانی

بولتن

بولتن به گزارشی از مجموعه دیتا و اطلاعات جمع آوری شده گفته می‌شود که برای ارائه ریپورت و گزارشات به مدیران کسب و کار استفاده می‌شود. در واقع یکی از بخش‌های مهم ابزار روابط عمومی دیتاک بخش بولتن ساز است که می‌توانید با کمک آن گزارشات دقیقی از بسترهای مختلف مجازی ایجاد و از آن خروجی متناسب با نیاز خود بگیرید. بولتن روند گزارش‌گیری از فضای مجازی و اخبار به روز را ساده و کم هزینه کرده و بسیاری از هزینه‌های روابط عمومی را کاهش خواهد داد.

علاوه بر امکان استفاده از بولتن ساز سامانه، دیتاک امکان ایجاد بولتندر فرمت‌های چاپی، پی دی اف و … را بنا به نیاز و درخواست سازمان‌ها فراهم نموده تا با ارسال گزارش بولتن به صورت روزانه، هفتگی و... به روابط عمومی‌ها و مدیران سازمان‌ها در تسهیل تصمیم‌گیری و تسلط بر فضای مجازی و صرفه جویی در هزینه‌های اضافی کمک کند.

روابط عمومی آنلاین و راهکار مدیریت آن با یک ابزار ایرانی

آلارم یا گوش سپاری

ایجاد آلارم سوشال لیسنینگ شاید یکی از اساس‌ترین و مهم‌ترین وظایف یک روابط عمومی خوب باشد. چراکه تیم‌های روابط عمومی برای پیشگیری از بحران و مدیریت آن در صورت وقوع، نیاز دارند تا سریع‌تر از همه بویژه رقبا در جریان قرار بگیرند.

آلارم روابط عمومی دیتاک امکان ارسال نوتیفیکشن بر اساس محتوای تولید شده در خصوص کلمات کلیدی مورد نظر کاربر را فراهم می‌سازد. در واقع این قسمت امکان ارسال نوتیفیکشن را از طریق سامانه یا کانال تلگرامی فراهم می‌کند. پس اگر آن را بر روی اطلاعات خاصی تنظیم کرده باشیدهمزمان با دریافت اطلاعات، شما از آن آگاه می‌شوید. برای مثال اطلاع از اینکه چه صفحاتی در مورد برند صحبت می‌کنند، با ایجاد آلارم کلمه کلیدی «برند یا نام تجاری شما» امکان‌پذیر است.

موج شناسی

بخش مهم‌تری از سامانه روابط عمومی دیتاک به موج‌شناسی اختصاص دارد. موج‌ها طبق کلمات و هشتگ‌های خاص شکل می‌گیرد و شما می‌توانید قبل از اینکه یک موج به طور کامل شکل بگیرد، از آن مطلع شوید. این بخش از سامانه برای مدیرانی که فرصت کافی برای رصد فضای مجازی ندارند و مدیران بحران بسیار کاربردی است. همچنین روابط عمومی سازمان‌ها نیز می‌توانند از آلارم تشخیص موج برای مدیریت بحران روابط عمومی کسب و کارها نیز برای آگاهی از بحران احتمالی و واکنش به موقع و مناسب استفاده می‌شود.

در پایان

دنیای امروز دنیای داده‌هاست. داده‌هایی که اطلاعات و دانش فراوانی در دلشان نهفته است. استفاده از تکنولوژی، دیتا و تحلیل‌های مبتنی بر آن قطعاً یکی از مهمترین وظایف سازمان‌هایی است که قصد دارند در عرصه و صنعت خود روز به روز موفق‌تر عمل کنند.

روابط عمومی سازمان‌ها نیز بعنوان یکی از واحدهای مهم ارتباط با مخاطبان باید با ابزارهای کاربردی حوزه خود آشنا بوده و از آن‌ها برای پیشبرد کار خود استفاده کنند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

کاربردهای چمن مصنوعی

کاربردهای چمن مصنوعی
2021-10-25T09:45:51+03:30
همه چیز از دهه 1960 شروع شد، زمانی که اولین بار چمن مصنوعی به عنوان یک کفپوش جایگزین چمن طبیعی وارد میدان شد و همه را شگفت زده کرد که "مگر امکان دارد فر...

لزوم استفاده از دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده

لزوم استفاده از دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده
2021-10-25T09:42:32+03:30
امروزه استفاده از دستگاه های تصفیه هوا به عنوان یکی از کارآمدترین و موثرترین روش ها به منظور بهره گیری از هوای پاک است.

شرکت کیمیا صنعت طراح و تولیدکننده قطعات لاستیکی و پلیمری

شرکت کیمیا صنعت طراح و تولیدکننده قطعات لاستیکی و پلیمری
2021-10-25T09:42:32+03:30
یکی از صنعت های مهم و پر کاربرد در صنایع و مشاغل مختلف، صنعت لاستیک سازی و پلیمر است و در ادامه به معرفی یکی از شرکت های موفق در این عرصه پرداخته ایم.

جدیدترین شیرآلات قهرمان در ماوی هام

جدیدترین شیرآلات قهرمان در  ماوی هام
2021-10-25T09:42:31+03:30
در چند ماه گذشته شرکت قهرمان سه مدل ست شیرآلات به محصولات خود اضافه کرده که هر کدام دارای خصوصیات خاص خود است و در نتیجه مناسب افرادی خاص با نیاز های متفاوت ...

تحول در "اینشورتک" کشور با همکاری بیمه تجارت نو و ایران کیش

تحول در "اینشورتک" کشور با همکاری بیمه تجارت نو و ایران کیش
2021-10-25T09:32:32+03:30
در بیمه موبایل امکان تایید سلامت دستگاه ها به صورت آنلاین فراهم شده است.

بانک توسعه تعاون آمادگی تامین مالی بخش های مختلف صادرات کشور را داراست

بانک توسعه تعاون آمادگی تامین مالی بخش های مختلف صادرات کشور را داراست
2021-10-25T09:32:32+03:30
رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون بر آمادگی تامین مالی بخش های مختلف صادرات کشور از جمله تولید کنندگان، حمل و نقل زمینی و دریایی تاکید ورزید. ...

انواع چمن مصنوعی

انواع چمن مصنوعی
2021-10-25T09:32:31+03:30
چه کسی دوست ندارد تا چشم های خود رو به طبیعت های سرسبز، چمنزارها و جنگل های رویایی در جایی که هر روز زندگی می کند و نفس می کشد، باز کند؟ چه کسی است که از نرم...

خبر خوش مدیرعامل بانک مهر ایران درباره پرداخت تسهیلات بدون ضامن

خبر خوش مدیرعامل بانک مهر ایران درباره پرداخت تسهیلات بدون ضامن
2021-10-25T09:19:11+03:30
دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک مهر ایران از پرداخت تسهیلات، بدون نیاز به ضامن در این بانک خبر داد.

قیمت جهانی طلا در آستانه ۱٫۸۰۰ دلاری شدن

قیمت جهانی طلا در آستانه ۱٫۸۰۰ دلاری شدن
2021-10-25T08:35:56+03:30
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، تحت تاثیر اظهارات رییس بانک مرکزی آمریکا رشد کرد و به بالاترین سطح در بیش از یک ماه اخیر رسید.

قیمت خودرو تا پایان سال کاهش می‌ یابد

قیمت خودرو تا پایان سال کاهش می‌ یابد
2021-10-23T18:29:16+03:30
وزیر صمت از کاهشی شدن روند قیمت خودرو در بازار آزاد تا پایان سال خبر داد.

قیمت خودرو پایان سال کاهش می‌ یابد

قیمت خودرو پایان سال کاهش می‌ یابد
2021-10-23T18:15:54+03:30
وزیر صمت از کاهشی شدن روند قیمت خودرو در بازار آزاد تا پایان سال خبر داد.

دانلود سریال جزیره – قسمت 1 کامل و قانونی

دانلود سریال جزیره – قسمت 1 کامل و قانونی
2021-10-23T17:12:33+03:30
برای دانلود قسمت اول سریال جزیره به ادامه مطلب مراجعه کنید.

طرز تهیه سالاد سزار با سس مخصوص

طرز تهیه سالاد سزار با سس مخصوص
2021-10-23T17:12:32+03:30
سالاد سزار جزو سالادهای ایتالیایی بسیار معروفی است که محبوبیت زیادی در بین طرفداران غذاهای مدرن پیدا کرده است و شما می‌توانید از این سالاد به عنوان یک وعده س...

مدیرعامل ایرانسل: ایستگاه بعدی ایرانسل، نسل ۵.۵ تلفن‌ همراه است

مدیرعامل ایرانسل: ایستگاه بعدی ایرانسل، نسل ۵.۵ تلفن‌ همراه است
2021-10-23T16:59:15+03:30
مدیرعامل ایرانسل در نشست خبری پانزدهمین سالروز راه‌اندازی شبکۀ تلفن‌همراه ایرانسل، با اشاره به ثبت رکورد ۱۶.۸ پتابایت برای مصرف روزانۀ دیتا در شبکۀ این اپرات...

شارژ بیمه و بیمه موبایل تجارت نو روی بسترهای ایران کیش

شارژ بیمه و بیمه موبایل تجارت نو روی بسترهای ایران کیش
2021-10-23T16:59:14+03:30
محصول شارژ بیمه و بیمه موبایل بیمه تجارت نو با همکاری ایران کیش و پات لایف رونمایی شد. خرید این سرویس‌ها از این پس از طریق USSD ایران کیش و به زودی از طریق ا...

معرفی مناسب ترین ارقام نهال گردو در تهران

معرفی مناسب ترین ارقام نهال گردو در تهران
2021-10-23T16:59:14+03:30
استان تهران جمعیت بیش از 13 میلیون نفر و مساحت 12 هزار کیلومتر مربع، پرجمعیت ترین استان کشور ایران است. این استان که مرکز آن شهر تهران است به عنوان یک استان ...

خرید میناکاری استاد اسماعیلی و بهترین صنایع دستی اصفهان از بازار مینا

خرید میناکاری استاد اسماعیلی و بهترین صنایع دستی اصفهان از بازار مینا
2021-10-23T16:59:14+03:30
میناکاری روی سفال چیست؟ میناکاری روی سفال نمونه ای جدید و بسیار زیبا از هنر میناکاری است که توسط هنرمندان شهر لالجین همدان انجام می گیرد و اصالت این هنر را د...

رزرو هتل ارزان در تهران

رزرو هتل ارزان در تهران
2021-10-23T16:59:13+03:30
هتل ارزان تهران فرصتی مناسب برای یک سفر ایده‌آل به این کلانشهر است. به‌ویژه اگر از وجود امکانات رفاهی، رعایت نکات بهداشتی و دسترسی آسان به سایر نقاط شهر نیز ...

معرفی بهترین برندهای جک پارکینگ

معرفی بهترین برندهای جک پارکینگ
2021-10-23T16:45:54+03:30
خرید جک پارکینگ علاوه بر ایجاد آسایش و راحتی، امنیت را نیز برای منزل شما به همراه می‌آورد، اما انتخاب بهترین برند جک پارکینگ مناسب که شما را اذیت نکند و عمر ...

تولید مخزن اسید

تولید مخزن اسید
2021-10-23T16:45:54+03:30
مخزن اسید پلی اتیلنی محفظه‌ای است از جنس پلی اتیلن که بمنظور ذخیره و حمل انواع اسید مورد استفاده قرار می گیرد.

بانک کتاب رایا؛ مرکز خرید و سفارش اینترنتی و تلفنی کتاب

بانک کتاب رایا؛ مرکز خرید و سفارش اینترنتی و تلفنی کتاب
2021-10-23T16:02:35+03:30
اگر قصد دارید کتاب های موردنظرتان را به صورت غیرحضوری تهیه کنید، بانک کتاب رایا با ارسال سریع و به موقع سفارشتان بهترین گزینه است.

فروش دستگاه لیزر تیتانیوم اصل طاهر تاج مادر با مجوز وزارت بهداشت

فروش دستگاه لیزر تیتانیوم اصل طاهر تاج مادر با مجوز وزارت بهداشت
2021-10-23T16:02:35+03:30
در ادامه به معرفی انواع دستگاه لیزر مو پرداختیم تا با مزایا و کاربردهای آنها آشنا شوید و بتوانید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فوم بتن چیست

فوم بتن چیست
2021-10-23T15:39:20+03:30
فوم بتن نوعی بتن سبک است که با ترکیب سیمان، آب، فوم و بعضا ماسه و خاکستر بادی ساخته می‌شود.

همه آنچه باید درباره خرید اینترنتی دوربین عکاسی بدانید

همه آنچه باید درباره خرید اینترنتی دوربین عکاسی بدانید
2021-10-23T15:39:20+03:30
با وجود دوربین گوشی‌های هوشمند، خرید دوربین عکاسی نه فقط برای عکاسان حرفه‌ای، که برای آماتورها هم یک خرید هوشمندانه به حساب می‌آید. مسلما عکس‌هایی که با یک د...

بلاتکلیفی قانون‌مندها، بیخیالی قانون‌گریزها

بلاتکلیفی قانون‌مندها، بیخیالی قانون‌گریزها
2021-10-23T15:39:19+03:30
طرح محدودیت تردد شبانه از ابتدای آذرماه سال 1399 در تهران و سایر شهرهای ایران به اجرا درآمد و تاکنون نیز ادامه دارد. بر اساس این طرح، از ابتدای آذرماه تا پای...

نحوه گرفتن تأییدات ترجمه رسمی

نحوه گرفتن تأییدات ترجمه رسمی
2021-10-23T15:39:19+03:30
ترجمه رسمی به‌ طور کلی ترجمه‌ای است که توسط یک مرجع قانونی مانند قوه قضاییه و یا وزارت خارجه ایران‌ مهر و امضا شده باشد.

میلگرد آجدار، راهی برای تقویت بتن در برابر نیروهای کششی

میلگرد آجدار، راهی برای تقویت بتن در برابر نیروهای کششی
2021-10-23T15:39:19+03:30
میلگرد آجدار راهی برای تقویت بتن در برابر نیروهای کششی است. میلگردها انواع مختلفی دارند؛ هم به لحاظ جنس و هم به لحاظ شکل ظاهری. به لحاظ جنس نیز آرماتورها در ...

چند ساله داری انگلیسی میخونی؟

چند ساله داری انگلیسی میخونی؟
2021-10-23T15:39:19+03:30
اگه شما در حال خوندن این مقاله هستین، احتمالا از اون دسته از افرادی هستین که چندین ساله دارین زبان میخونین اما هنوز به نتیجه دلخواهتون نرسیدین. یا تازه دارین...

معرفی روغن بهران هیدرولیک ۶۸ و شل تلوس

معرفی روغن بهران هیدرولیک ۶۸ و شل تلوس
2021-10-23T15:39:18+03:30
امروزه روغن هیدرولیک بسیار کاربردی و استفاده از آن وسیع شده است. درواقع روغن هیدرولیک جهت روانکاری و حفاظت از تجهیزات در طول کارکرد و هم چنین کاهش هزینه های ...

با مزایای باشگاه مشتریان بانک ایران زمین تا چه حد آشنا هستید؟

با مزایای باشگاه مشتریان بانک ایران زمین تا چه حد آشنا هستید؟
2021-10-23T15:39:18+03:30
بانک‌ها برای تثبیت جایگاه خود در بین مردم و به منظور رقابت با دیگر مجموعه‌های هم ترازشان، طرح‌هایی را برای حفظ مشتریان خود اجرا می‌کنند. یکی از این طرح‌ها «ب...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)