میرنیوز

بهترین روش ها برای یادگیری زبان انگلیسی در کمترین زمان

بهترین روش ها برای یادگیری زبان انگلیسی در کمترین زمان 2021-10-06T14:47:33+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، یادگیری و تسلط بر زبان انگلیسی امروزه از حالت اینکه فقط بخواهید یک زبان خارجی را بلد باشید خارج شده و در بسیاری از موارد و برای بسیاری از افراد به یک الزام تبدیل شده است. برای دانش آموزان اگر می خواهند در کنکور سراسری موفق شوند یکی از دروس مهم زبان انگلیسی است و باید تا حد خوبی آن را بلد باشند تا بتوانند درصد بالایی در زبان انگلیسی کنکور کسب نمایند.

دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی با زبان انگلیسی سر و کار دارند و بسیاری از مراجعی که اساتید معرفی می نمایند به زبان انگلیسی است. برای موفقیت در کنکور ارشد و دکتری هم اینکه دانشجویان سطح زبان مناسبی داشته باشند به یک لزوم تبدیل شده است. علاوه بر بحث تحصیل در زندگی روزمره هم در بسیاری از موارد اینکه بتوانید به زبان انگلیسی حرف بزنید و مکالمه زبان را در حد خوبی بلد باشید بسیار لازم و ضروری است. برای بحث مهاجرت و یا تحصیل در خارج از کشور هم تسلط بر زبان و داشتن مدرک آیلتس یا تافل کاملا لازم است. تمام این موارد نشان می دهد که بسیار خوب است از روش های عالی و بهینه برای یادگیری زبان انگلیسی در زمان کم استفاده نمائیم. در این مقاله سعی شده است روش هایی پربازده و مفید برای یادگیری سریع مکالمه و گرامر زبان معرفی شود.

بسیاری از افراد برای آموزش زبان به آموزشگاهها مراجعه می نمایند. البته اگر زمان زیادی برای یادگیری مکالمه انگلیسی دارید و عجله ای ندارید این روش هم می تواند مفید باشد. اما در هر صورت روش های بهتر و پربازده تری هم برای یادگیری سریع تر زبان وجود دارد. می توانید از سایت های خوب آموزش زبان رایگان مانند britishcouncil.org، duolingo.com، phrasemix.com، englishcentral.com و .... هم برای آموزش سریع تر انگلیسی استفاده نمائید.

معلم خصوصی زبان انگلیسی، یک راهکار عالی برای یادگیری سریع!

یکی از بهترین روش های برای یادگیری سریع زبان انگلیسی استفاده از کلاس های تدریس خصوصی زبان است. این کلاس ها مزیت های بسیار زیادی دارد که شاید بتوان برای آن یک مقاله هم نوشت. کلاس های خصوصی زبان به گونه ای برگزار می شود که دقیقا متناسب با نیازهای شما باشد. در کلاس های گروهی سرفصل های مشخصی تدریس می شود و شما باید خودتان را با کلاس هماهنگ نمائید. اما معلم خصوصی زبان خوب و با تجربه خودش را با شما هماهنگ می کند و به تناسب نیازی که دارید مطالب مناسب را ارائه می نماید. ممکن است در کلاس های آموزشگاه های زبان که به صورت مجازی، آنلاین و یا حضوری برگزار می شود بعضی از مطالب را متوجه نشوید و برخی از مطالب هم برای شما خسته کننده باشد. شما نمی توانید سرفصلها را تغییر دهید. اما وقتی یک معلم خصوصی عالی زبان انگلیسی آنلاین یا حضوری برای خودتان انتخاب می کنید، در چنین شرایطی کلاس به گونه ای پیش می رود که برای شما ۱۰۰ درصد مفید باشد. استاد شما برای هر شاگرد سرفصل های مشخص متناسب با توانایی های آن شاگرد را ارائه می نماید.

نکته بسیار مهم دیگر اینکه در کلاس های گروهی اگر ۱۰ نفر زبان آموز حضور دارند و ۶۰ دقیقه کلاس برگزار می شود، به هر زبان آموز ۶ دقیقه زمان برای حرف زدن و اظهار نظر می رسد. در کلاس های خصوصی تمام زمان در اختیار شما خواهد بود و بازدهی این کلاس ها هم به مراتب بیشتر است. ممکن است قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی بیشتر باشد، اما در عوض بازدهی آن هم چندین برابر است.

بهترین روش ها برای یادگیری زبان انگلیسی در کمترین زمان

یادگیری زبان انگلیسی در خانه با کلاس های آنلاین زبان انگلیسی

اگر برای موفقیت در آزمون آیلتس، یادگیری مکالمه زبان، قبول شدن در امتحان زبان و یا هر هدف دیگری زمان دیگری در اختیار دارید استفاده از کلاس های آنلاین زبان که در منزل برگزار می شود بسیار مفید است. یک معلم آیلتس خوب می تواند در تعداد محدودی جلسه خصوصی آنلاین شما را به بهترین نتیجه برساند. در این حالت شما در منزل خودتان هستید و در ایام کرونایی لازم نیست بیرون بروید و در جمع حاضر شوید و در ضمن وقت شما هم در مسیر رسیدن به کلاس تلف نخواهد شد. یک معلم خصوصی آیلتس مجرب می تواند به شما کمک کند در این آزمون مهم نمره بالای ۷ و حتی ۸ بگیرید. کلاس های آنلاین به نسبت کلاس خصوصی زبان حضوری که در منزل برگزار می شود در شرایط فعلی بسیار مناسب تر است و هزینه کمتری هم دارد.

در کنار کلاس های خصوصی زبان اگر می خواهید برای شرکت در آزمون آیلتس خودتان مطالعه کنید کتاب هایی مانند The Key to IELTS Speaking و IELTS ACADEMIC ۱۴ PLUS نوشته مازیار محمدی می تواند منابع خوبی باشد.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان و بهترین سن برای شروع یادگیری زبان

نتایج تحقیقات دانشمندان دانشگاه پاریس دسکارته نشان داد که کودکان بالای ۲۰ ماه توانستند به همان روشی که فرانسوی را حرف می‌زدند به انگلیسی نیز مسلط شوند. به گفته این محققان، ذهن کودکان در این سن به طور مطلوبی می‌تواند اشکال مختلف واژگانی زبان‌های مختلف را درک و یاد بگیرد.

بهترین روش ها برای یادگیری زبان انگلیسی در کمترین زمان

روش های دیگر برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی در زمان کم

حین رانندگی می توانید به نوار آموزش زبان انگلیسی گوش دهید و یا به کانالی از رادیو گوش دهید که مطالبش را به زبان انگلیسی ارائه می کند. راهکار بعدی که وجود دارد شرکت در کلاس های بحث آزاد free discussion است. برای آموزش زبان در مدت زمان کمتر فیلم های انگلیسی ببینید. به هر میزان بیشتر فیلم ببینید و بیشتر گوش دهید سریع تر یاد می گیرید. دقت کنید که زبان انگلیسی را به صورت مداوم بخوانید و یادگیری آن را قطع نکنید. در کنار این موارد می توانید از کتاب های خود آموز زبان انگلیسی در منزل مانند Practical English Usage، Vocabulary In Use، Tactics for listening برای تقویت لیسینینگ شما، Speakout برای تقویت مکالمه و .... استفاده کنید. در کلاس های آموزش زبان کتاب های دیگری مانند Solutions , long Man Writing , Top Notch، Touch Stone , Four Corners, Q Skills, North Star و .... تدریس می شوند.

بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی، انتخاب معلم خصوصی با نرخ مناسب از ایران مدرس

به عنوان مثال اگر می خواهید به خوبی به زبان انگلیسی حرف بزنید استفاده از کلاس خصوصی بهترین اساتید زبان انگلیسی تهران و کل ایران می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. در سایت تدریس خصوصی ایران مدرس کاملترین لیست مدرسن تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر دروس ارائه شده است و می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با اساتید زبان انگلیسی در ارتباط باشید. شماره مستقیم اساتید زبان انگلیسی، نرخ درخواستی ایشان برای هر ساعت تدریس زبان انگلیسی، سوابق تدریس و رزومه کاری مدرسین، فیلم نمونه تدریس و نظرات شاگردهای قبلی برای بسیاری از اساتید در مرجع تدریس خصوصی ایران مدرس ثبت شده است و می توانید با آگاهی کامل یک استاد خوب زبان برای خودتان انتخاب نمائید و مستقیم با خود اساتید برای برگزاری کلاس حرف بزنید.

اگر می خواهید یک استاد فوق العاده برای یادگیری زبان انگلیسی در زمان کم داشته باشید و کاملترین لیست مدرسین زبان را ببینید به سایت ایران مدرس www.IranModares.com مراجعه نمائید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت دلار ۲۹ مهر ۱۴۰۰ به ۲۶ هزار و ۶۹۰ تومان رسید

قیمت دلار ۲۹ مهر ۱۴۰۰ به ۲۶ هزار و ۶۹۰ تومان رسید
2021-10-21T15:09:15+03:30
قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ در صرافی‌های بانکی به ۲۶ هزار و ۶۹۰ تومان رسید.

قیمت سکه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان رسید
2021-10-21T15:09:15+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ در بازار آزاد تهران به ۱۱ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان رسید.

هرگونه افزایش قیمت بنزین تکذیب شد

هرگونه افزایش قیمت بنزین تکذیب شد
2021-10-21T12:42:30+03:30
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران خبر افزایش قیمت بنزین به ۱۴ هزار تومان را تکذیب کرد و گفت: خبری از گرانی بنزین نیست و هیچ تصمیمی در این باره گرفت...

هر گونه افزایش قیمت بنزین تکذیب شد

هر گونه افزایش قیمت بنزین تکذیب شد
2021-10-21T12:15:51+03:30
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران خبر افزایش قیمت بنزین به ۱۴ هزار تومان را تکذیب کرد و گفت: خبری از گرانی بنزین نیست و هیچ تصمیمی در این باره گرفت...

نرخ رسمی ۲۶ ارز افزایش یافت/‬ کاهش نرخ ۷ ارز

نرخ رسمی ۲۶ ارز افزایش یافت/‬ کاهش نرخ ۷ ارز
2021-10-21T10:55:50+03:30
بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز در ۲۹ مهر ماه را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۷ ارز کاهش و ۲۶ ارز افزایش یافته است. همچنین نرخ ۱۳ ارز نیز بدون تغییر باقی مانده است.

ریزش ۱۰ هزار تومانی تسه/ هیجان وام مسکن نیم میلیاردی فروکش کرد

ریزش ۱۰ هزار تومانی تسه/ هیجان وام مسکن نیم میلیاردی فروکش کرد
2021-10-21T05:35:49+03:30
اوراق تسهیلات مسکن که همزمان با اعلام افزایش سقف وام خرید مسکن تا ۴۸۰ میلیون تومان، به مرز ۸۰ هزار تومان رسیده بود، در روزهای اخیر به ۶۵ تا ۷۰ هزار تومان کاه...

داروتو از داروخانه آنلاین بخر!

داروتو از داروخانه آنلاین بخر!
2021-10-20T18:05:48+03:30
طبق آخرین آمار انجمن داروسازان هر فرد ایرانی به صورت میانگین حداقل یکبار در ماه به داروخانه مراجعه می‌کند. این مراجعه می‌تواند هم درصدد رفع نیازهای دارو و در...

با هتل‌های 2، 3 و 4 ستاره مشهد بیشتر آشنا شوید

با هتل‌های 2، 3 و 4 ستاره مشهد بیشتر آشنا شوید
2021-10-20T17:25:52+03:30
یکی از چالش‌ برانگیزترین فاکتورهای سفر به مشهد انتخاب اقامتگاهی متناسب با شرایط و بودجه مورد نظر ما در سفر می‌باشد.

قیمت هتل های تهران در پاییز ۱۴۰۰

قیمت هتل های تهران در پاییز ۱۴۰۰
2021-10-20T16:52:28+03:30
قیمت هتل های تهران بستگی به امکانات و خدمات آن‌ها دارد. هتل اسپیناس پالاس با ارائه بهترین خدمات، قیمت بالایی را نیز ارائه می‌دهد. ...

چگونه خرید ارزان‌تری از فروشگاه های اینترنتی داشته باشیم؟

چگونه خرید ارزان‌تری از فروشگاه های اینترنتی داشته باشیم؟
2021-10-20T15:29:12+03:30
با موپن همراه باشید تا درباره این پلتفرم‌ها و مزایای آنها بیشتر بدانید.

چگونه عفونت را در بدن تشخیص دهیم؟

چگونه عفونت را در بدن تشخیص دهیم؟
2021-10-20T15:19:11+03:30
تشخیص عفونت در بدن اهمیت بسیار زیادی دارد؛ زیرا عفونت به سرعت می‌تواند از طریق خون به تمام بدن انتشار پیدا کند و شرایط اضطراری خاصی را برای فرد ایجاد کند. عف...

انتخاب بهترین اره و تیغ اره در نجاری

انتخاب بهترین اره و تیغ اره در نجاری
2021-10-20T15:15:55+03:30
می‌توان انواع ابزار و ماشین آلات را به راحتی و با چند کلیک ساده تهیه و خریداری کرد.

با کدام واکسن به کدام کشور می توانیم سفر کنیم؟

با کدام واکسن به کدام کشور می توانیم سفر کنیم؟
2021-10-20T14:39:08+03:30
با شتاب روند واکسیناسیون، بسیاری از کشورهای جهان محدودیت‌های دوران کرونا را کاهش داده‌اند و حالا بعد از حدود ۱۸ ماه، دوباره امکان سفر به صورت محدود برای افرا...

سه نکته برای تامین امنیت گوشی‌های هوشمند

سه نکته برای تامین امنیت گوشی‌های هوشمند
2021-10-20T14:25:49+03:30
در دنیای دیجیتال امروزی، هر فردی یک گوشی هوشمند در دست دارد؛ افراد تمامی اطلاعات مهم‌شان را از اطلاعات بانکی گرفته تا عکس‌های شخصی در آن ذخیره می‌کنند. پس تا...

محافظت از فیلتر ممبران تصفیه آب صنعتی

محافظت از فیلتر ممبران تصفیه آب صنعتی
2021-10-20T14:22:33+03:30
در این مطلب قصد داریم مراحل شستشوی CIP فیلترهای ممبران را با هم بررسی کنیم.

باشگاه لوازم خانگی کن نایب قهرمان شد

باشگاه لوازم خانگی کن نایب قهرمان شد
2021-10-20T13:55:54+03:30
در دهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا تکواندوکاران ایرانی با کسب هشت مدال طلا و هزار و چهار امتیاز توانستند جام قدیمی‌ترین تورنمنت تکواندو را بالای سر ب...

امکان ثبت نام مجردها در نهضت ملی مسکن فراهم شد + متراژ واحدها

امکان ثبت نام مجردها در نهضت ملی مسکن فراهم شد + متراژ واحدها
2021-10-20T13:55:54+03:30
معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی از امکان ثبت نام برخی از مجردها با شرایط خاص در نهضت ملی مسکن خبر داد.

مشاوران املاک تلاش می‌کنند حتی الامکان قیمت را پایین‌تر بیاورند

مشاوران املاک تلاش می‌کنند حتی الامکان قیمت را پایین‌تر بیاورند
2021-10-20T13:55:53+03:30
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه اعضای این صنف مقصر گرانی مسکن نیستند گفت: مشاوران املاک قیمت‌ها را حتی الامکان پایین‌تر هم می‌آورند تا زودتر به سود...

خرید کاشی سرامیک از کارخانه منطقی تر است یا از فروشگاه ها و حراجی ها؟

خرید کاشی سرامیک از کارخانه منطقی تر است یا از فروشگاه ها و حراجی ها؟
2021-10-20T13:19:11+03:30
خرید کاشی سرامیک ارزان یکی از چالش­هایی بوده که همواره در سر راه افرادی که می­ خواهند این مصالح را تهیه کنند، قرار داشته است. طبیعتاً با خرید کاشی سرامیک از ...

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی چه مزیت‌هایی دارد؟

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی چه مزیت‌هایی دارد؟
2021-10-20T13:19:11+03:30
در حال حاضر خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از مواردی است که اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. اما خرید آب تصفیه کن چه مزایایی دارد؟ در خرید تصفیه آب خانگی به چه موارد...

چرا به وان ترکیه سفر کنیم؟

چرا به وان ترکیه سفر کنیم؟
2021-10-20T13:05:50+03:30
شهر وان ترکیه در نزدیک مرز غربی ایران از جذاب ترین و ارزان ترین تورهای خارجی است که بدون نیاز به ویزا می توانید به آن سفر کنید.مجموعه نوراسیر تابع مصوبات و س...

احتمال 90 درصد سطح زبانت المنتریه!

احتمال 90 درصد سطح زبانت المنتریه!
2021-10-20T13:05:50+03:30
شاید شما هم جزو آن دسته از زبان آموزانی باشید که سالهاست در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید، ولی پیشرفتی احساس نمی کنید. یا فکر می کنید در یک سطح گیر افتاده ا...

راهنمای کامل خرید مودم در سال 1400

راهنمای کامل خرید مودم در سال 1400
2021-10-20T12:25:50+03:30
امروزه با گستردگی دنیای اینترنت و فضاهای مجازی، در هر خانه حداقل یک اشتراک پرسرعت اینترنت نیاز است. اگر قصد خرید اشتراک اینترنت و خرید مودم داشته باشید با ای...

آشنایی با کاربردها و انواع کابل برق

آشنایی با کاربردها و انواع کابل برق
2021-10-20T12:25:50+03:30
کابل برق (Power Cable) از قرار گرفتن یک یا چند رشته سیم در کنار یکدیگر ساخته می شود که از آن به جهت انتقال و هدایت جریان های الکتریکی و یا سیگنال ها استفاده ...

طرز تهیه سالاد الویه

طرز تهیه سالاد الویه
2021-10-20T12:25:49+03:30
یکی از سالادهای بسیار خوشمزه و محبوب در بین ما ایرانی ها سالاد الویه است که با توجه به محتویات مقوی و فراوانی که در آن به کار می رود می توانید به عنوان وعده ...

گوشی شیائومی بخرم یا سامسونگ؟

گوشی شیائومی بخرم یا سامسونگ؟
2021-10-20T12:22:33+03:30
اگر شما هم در انتخاب گوشی موبایل از برندهای شیائومی یا سامسونگ تردید دارید، این مطلب به شما در تصمیم گیری بهتر کمک می کند.

شرکت ایران استنلس؛ سازنده اتصالات جوشی استیل

شرکت ایران استنلس؛ سازنده اتصالات جوشی استیل
2021-10-20T12:22:32+03:30
شرکت ایران استنلس، تولید کننده انواع اتصالات زانوجوشی استیل اینچی، درزدار و مانیسمان و ... است.

با پرکاربردترین مقاطع فولادی در صنعت مخابرات آشنا شوید

با پرکاربردترین مقاطع فولادی در صنعت مخابرات آشنا شوید
2021-10-20T12:22:32+03:30
در این مطلب به معرفی مهم‌ترین تجهیزات مخابراتی ساخته‌شده از فولاد و مقاطع فولادی به کار رفته در آن‌ها، پرداخته شده است.

ثبت نام از متقاضیان «نهضت ملی مسکن» آغاز شد

ثبت  نام از متقاضیان «نهضت ملی مسکن» آغاز شد
2021-10-20T12:22:31+03:30
سامانه ثمن از دقایقی قبل برای ثبت نام در طرح مسکن حمایتی دولت سیزدهم بازگشایی شد اما به دلیل برخی مشکلات زیرساختی، هنوز امکان ورود کاربر فراهم نیست.

نگاهی کلی به جارو شیائومی

نگاهی کلی به جارو شیائومی
2021-10-20T12:09:13+03:30
در این مطلب قصد داریم ویژگی‌ های بی‌نظیر جاروی شیائومی را برای شما بیان کنیم.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)