میرنیوز

تولیدی کفش باکیفیت؛ تولیدی کفش آرمیس

تولیدی کفش باکیفیت؛ تولیدی کفش آرمیس 2021-09-28T09:35:31+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، راه اندازی تولیدی کفش نیاز به رعایت یک سری نکات مهم دارد که ما قصد داریم به صورت اختصاصی به این موضوع مهم بپردازیم. امروزه خیلی از افراد به صورت حرفه ای در حوزۀ تولید کفش کودکانه و کفش بزرگسال فعالیت خود را آغاز کرده اند. از این رو مجموعه های مختلف می توانند از این فرصت به بهترین شکل استفاده نمایند و موفق به راه اندازی تولیدی کفش با کیفیت بالایی شوند.

تولیدی های کفش متناسب با نیاز بازار اقدام به طراحی و تولید کفش زنانه، مردانه و کودکانه در مدل های متنوع می نمایند که البته این به سیاست های کاری مجموعۀ تولید کننده بستگی خواهد داشت. آمارهای جهان نشان می دهد که کشورهای چین، ویتنام و آلمان به عنوان برترین صادر کنندگان کفش در سطح جهان به شمار می روند که البته کشورهای آمریکا، ژاپن، فرانسه و انگلیس نیز در صدر فهرست کشورهای وارد کنندۀ کفش در سطح جهان محسوب می شود. کشور ما نیز در ردۀ دوازدهم در حوزۀ تولید کفش در سطح جهان شناخته می شود. تولیدی کفش آرمیس نیز از سال ۱۳۸۷ در تهران به عنوان یکی از مجموعه های تولیدی موفق فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه محصولات خود را با عنوان تجاری پرفکت استپس به بازار مصرف عرضه کرده است.

معرفی محصولات تولیدی کفش

در این قسمت از مقاله به معرفی محصولات تولیدی کفش می پردازیم، تا بیشتر با این صنعت بزرگ و پر رونق آشنا شوید. از گذشته تا به امروز صنعت صادرات و واردات کفش برای کلیۀ کشورها از اهمیت بالایی برخوردار است چون کفش به عنوان یکی از وسایل اصلی پوشاک کودکان و بزرگسال محسوب می شود. از این رو خودکفایی در این صنعت می تواند به اقتصاد ملی کمک کند، علاوه بر آن که هموطنان می توانند با قیمت ارزان تر کفش با کیفیت مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

امروزه تولیدی های کفش برحسب نیاز بازار و میزان سرمایه گذاری که انجام داده اند، اقدام به راه اندازی خط تولید کفش طبی پیاده روی، کفش اسپرت و ورزشی و کفش پرسنلی و اداری در مدل و سایزهای مختلف می نمایند. البته متناسب با متریال رایج در حوزۀ تولید کفش، انواع کفش چرم، کفش پارچه ای و غیره را می توان در سطح بازار مشاهده نمود.

در همین راستا مجموعه های تولیدی کفش با در نظر گرفتن تمام جوانب، شرایط مساعدی جهت طراحی و تولید کفش هایی در طرح های شیک و متفاوت می نمایند. این مسئله عامل اصلی جهت رقابت میان رقبای تجاری در صنعت تولیدی کفش محسوب می شود.

خوشبختانه صنعت تولید کفش ایرانی نسبت به گذشته رونق بسیار نموده است چون شاهد عرضۀ انواع کفش در طرح های شیک و با کیفیت عالی هستیم.

تولیدی کفش باکیفیت؛ تولیدی کفش آرمیس

کفش طبی و پیاده روی از جمله کفش های پرطرفدار است چون عموم افراد در طول روز مشغول انجام فعالیت های مختلف می باشند. از این رو نوع کفش نقش بسزایی در سلامت پا خواهد داشت. از این رو مجموعه های تولیدی کفش ایرانی جهت رونق کسب و کار خود، همواره تلاش می کنند با استفاده از ماشین آلات پیشرفته، مواد اولیۀ درجه یک و در نظر گرفتن اصول اولیه اقدام به تولید کفش های طبی پیاده روی، ورزشی و اداری نمایند.

پشتی، رویه و کفی از جمله اجزای اصلی تشکیل دهندۀ کفش به شمار می روند. از این رو نوع مواد و مدل طراحی این قسمت ها، نقش بسزایی در راحتی، طول عمر و قیمت کفش ساخته شده خواهد داشت. چنین موارد مهمی تأثیر مستقیم بر روی رضایت مندی مصرف کنندگان و افزایش آمار فروش کفش خواهد داشت.

در حال حاضر تولیدی کفش آرمیس نیز به عنوان یکی از مجموعه های معتبر فعالیت خود را آغاز نموده است و در لیست محصولات خود، توانسته اند موفق به طراحی و تولید انواع کفش طبی، کفش ورزشی و اداری شوند.

اهمیت تولید کفش استاندارد

با توجه به اینکه پا به عنوان عضو مهمی از اعضای بدن محسوب می شود، نوع کفش تأثیر مستقیم بر کیفیت زندگی و راحتی شخص خواهد داشت. به عبارتی تفاوت اصلی بین کفش مناسب و کفش غیر استاندارد، رعایت ارگونومی پا در طراحی و ساخت کفش های مختلف می باشد. از این رو موفق ترین تولیدی کفش را می توان از روی محصولات آنها شناخت.

هنگام خرید کفش، توجه به جنس، مدل طراحی و راحتی کفش از اهمیت بالایی برخوردار است. هر کدام از این مسائل در جایگاه خود، حائز اهمیت است چون تأثیر مستقیم بر سلامت شما خواهد داشت. استفاده از کفش غیر استاندارد، به مرور زمان فرد را دچار مشکلات حاد کمر درد و پا درد می کند.

در حال حاضر متناسب با موقعیت های مختلف می توان کفش مناسب تهیه نمود. توجه به این نکتۀ مهم برای افراد حائز اهمیت است و تأثیر مستقیم بر روی راندمان کاری افراد در طول روز خواهد داشت. راه اندازی تولیدی کفش نیاز به برنامه ریزی، سرمایه گذاری، تأمین تجهیزات تولیدی کفش و استخدام نیروی انسانی متخصص خواهد داشت. جهت انتخاب نوع کفش، نیاز به بررسی و تفحس دارد که فرد نسبت به نوع فعالیتی که آغاز می کند، تجهیزات مورد نیاز خود را شناسایی نماید. با در نظر گرفتن چنین موارد مهمی می توانند در نهایت، محصولات با کیفیتی را تولید و روانۀ بازار نمایند.

تولیدی کفش باکیفیت؛ تولیدی کفش آرمیس

سبک بودن، داشتن رویه و زیرۀ مقاوم، کفی استاندارد، داشتن انعطاف بالا و داشتن تهویۀ هوای مناسب در داخل و خارج کفش از موارد مهمی هستند که در طرح اولیۀ تولید کفش باید در نظر گرفته شود.

چند سال اخیر به دلیل افزایش تعداد مجموعه های تولیدی کفش، انتخاب برای افراد کمی سخت تر شده است. در واقع افزایش طرح های کفش، موجب شده تا کفش هایی با مدل های مختلف به بازار عرضه گردد و خریدار باید هوشمندانه کفش استاندارد مورد نظر خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه نماید. زمان مناسب برای خرید کفش طبی پیاده روی، اواخر روز است چون پا به دلیل انجام فعالیت های زیاد حجم پیدا کرده است و بدین وسیله می توان کفشی متناسب با سایز پا تهیه نمود. البته باید نوع و ضخامت جوراب نیز در انتخاب نوع کفش مد نظر قرار دهید چون تأثیر مستقیم بر روی راحتی کفش خواهد داشت.

تولیدی کفش رامیس از جمله مجموعه های مجرب در حوزۀ تولید کفش بزرگسال در تهران فعالیت خود را آغاز نموده است و همواره در صدد ارائه بهترین خدمات به مشتریان، راه های ارتباطی مؤثری را پیش روی آنان قرار داده است.

نکتۀ مهمی که در حوزۀ مجموعه های تولیدی همچون تولیدی کفش وجود دارد، در نظر گرفتن روش های ارتباطی مؤثر با مشتریان است. در واقع خریدار راحت تر بتواند محصول مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تهیه نماید. علاوه بر آنکه امکان دسترسی به قسمت فروش تولیدی راحت تر صورت گیرد.

کفش از جمله وسایلی است که به عنوان پوشاک شناخته می شود و در حال حاضر مدل های متنوعی از این محصول در سطح بازار عرضه می شود. تناسب سایز کفش از موارد مهم انتخاب کفش استاندارد محسوب می شود.

مهمترین ویژگی یک تولیدی کفش موفق، رعایت ارگونومی پا در طراحی و پیاده سازی انواع کفش پیاده روی، ورزشی، پرسنلی و مجلسی می باشد. هنگام خرید کفش زنانه، مردانه و یا کفش کودکان باید این نکتۀ مهم را پیش از انتخاب شکل ظاهری کفش مد نظر قرار دهید.

https://armis.ir/

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

سرج ارستر(SPD) یا برق گیر

سرج ارستر(SPD) یا برق گیر
2021-10-26T10:32:27+03:30
رعد و برق قادر است صدماتی جدی وارد آورد، می‎تواند به راحتی انسان و یا حیوان را از پای درآورد، زیرا از جریان الکتریکی بسیار بالایی برخوردار است که مدت آن کم ...

جهش فروش و رشد سود و تولید لاستیک بارز در ۶ ماهه ابتدایی سال۱۴۰۰

جهش فروش و رشد سود و تولید لاستیک بارز در ۶ ماهه ابتدایی سال۱۴۰۰
2021-10-26T10:29:13+03:30
گروه صنعتی بارز(سهامی عام) موفق شد در ۶ ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰، با رشد چشمگیر در فروش و نیز رشد در تولید و سودآوری، رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

راهنمای خرید پارتیشن اداری

راهنمای خرید پارتیشن اداری
2021-10-26T10:15:51+03:30
در این مطلب نکات مهمی درباره خرید پارتیشن اداری به شما ارائه می شود.

اپل آیدی ارزان و معتبر از کجا بخرم؟

اپل آیدی ارزان و معتبر از کجا بخرم؟
2021-10-26T10:15:50+03:30
اگر قصد خرید اپل ایدی ارزان با بالاترین امنیت را دارید می توانید با خیالی آسوده به آیدی تاپ مراجعه کنید.

لوگو پی ال سی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

لوگو پی ال سی  چیست و چه کاربردهایی دارد؟
2021-10-26T10:05:50+03:30
امروزه رله‌های قابل برنامه‌ریزی، فصل مشترک فعالیت بسیاری از برق کاران و حتی مشاغل مرتبط با رشته برق شده است و در طراحی و سیم‌کشی برق، مثل نورپردازی‌ها و روشن...

نکات مهمی که باید درباره خدمات شرکت‌های باربری و اسباب کشی بدانید

نکات مهمی که باید درباره خدمات شرکت‌های باربری و اسباب کشی بدانید
2021-10-26T09:52:30+03:30
هربار که تصمیم می‌گیریم اسباب کشی را با کمترین کمک انجام دهیم، حداقل یکی دو سال پیر می‌شویم!

جزئیات نرخ رسمی ۴۶ ارز/قیمت ٢٠ ارز افزایش یافت

جزئیات نرخ رسمی ۴۶ ارز/قیمت ٢٠ ارز افزایش یافت
2021-10-26T09:49:12+03:30
بانک مرکزی امروز (سه‌شنبه چهارم آبان ماه ۱۴۰۰) نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۶ ارز کاهش و ۲۰ ارز افزایش یافته است. همچنین نرخ ۱۰ ارز نیز بد...

الیاف فورتا؛ جایگزین میلگردهای فولادی در کفسازی بتنی

الیاف فورتا؛ جایگزین میلگردهای فولادی در کفسازی بتنی
2021-10-26T09:39:13+03:30
امروزه استفاده از الیاف به عنوان یک ماده مسلح کننده، جهت افزایش مقاومت بتن افزایش پیدا کرده است.

تاریخچه مختصر درباره کدال

تاریخچه مختصر درباره کدال
2021-10-26T09:25:50+03:30
عبارت Comprehensive Database Of All Listed Companies به معنی سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (یا همان شرکت‌های پذیرفته شده در بورس) که امروزه به اسم سامانه کد...

قیمت جهانی طلا با کاهشی اندک بالای ۱٫۸۰۰ دلار باقی ماند

قیمت جهانی طلا با کاهشی اندک بالای ۱٫۸۰۰ دلار باقی ماند
2021-10-26T08:29:11+03:30
قیمت طلا در معاملات امروز، سه‌شنبه، تحت تاثیر رشد ارزش دلار در مقابل ارزهای معتبر جهان، افت کرد اما همچنان بالاتر از ۱٫۸۰۰ دلار باقی ماند.

پستبار، ارائه دهنده‌ سرویس درب تا درب برای مشتریان پست

پستبار، ارائه دهنده‌ سرویس درب تا درب برای مشتریان پست
2021-10-25T16:45:49+03:30
با پیشرفت و توسعه تجارت الکترونیک و نیز رویارویی با محدودیت های رفت و آمدی در ایام پاندمی، صنعت پست نیز وارد مرحله ای تازه از رونق و پیشرفت شده است. سالانه د...

راهنمای خرید دیزل ژنراتور گازوئیلی مرکز صنعت

راهنمای خرید دیزل ژنراتور گازوئیلی مرکز صنعت
2021-10-25T16:32:28+03:30
دیزل ژنراتور(همچنین به عنوان دیزل ژنیت شناخته می شود) ترکیبی از یک موتور دیزل با یک ژنراتور الکتریکی (اغلب دینام) که برای تولید انرژی الکتریکی است. این مورد ...

6 کاربرد مهم سیستم اطفاء حریق آیروسل

6 کاربرد مهم سیستم اطفاء حریق آیروسل
2021-10-25T16:05:48+03:30
وقتی صحبت از تجهیزات و سیستم‌های اطفاء حریق می‌شود، تنوع و گستردگی این سیستم‌ها ممکن است در نگاه اول باعث سردرگمی افراد ناآشنا با این حوزه شود اما ما سعی کرد...

اهمیت استفاده از مواد ضد عفونی کننده

اهمیت استفاده از مواد ضد عفونی کننده
2021-10-25T16:02:31+03:30
با گسترش بیماری‌های ناشناخته و هزینه‌های بالای درمان، رعایت نکات بهداشتی و استفاده از مواد ضدعفونی کننده در تمام ابعاد زندگی بیش از پیش احساس می شود.

راهنما خرید پمپ کفکش چینی و ایرانی از مرکز صنعت

راهنما خرید پمپ کفکش چینی و ایرانی از مرکز صنعت
2021-10-25T15:52:29+03:30
انواع پمپ کفکش در انواع سه فاز و تک فاز، چینی، ایرانی، اروپایی و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، قطعات، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت الکتروپمپ کف ک...

بین پردازنده‌های اینتل و AMD کدام را باید انتخاب کنید؟

بین پردازنده‌های اینتل و AMD کدام را باید انتخاب کنید؟
2021-10-25T15:52:28+03:30
اینتل و AMD دو مورد از بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری هستند و تراشه‌هایی را تولید می‌کنند که در میلیون‌ها رایانه، کارت گرافیک، سِروِر و دستگاه‌های دیگر به کار می‌...

پرفروش‌ترین تلویزیون‌های 55 اینچ

پرفروش‌ترین تلویزیون‌های 55 اینچ
2021-10-25T14:59:11+03:30
خرید تلویزیون همواره با چالش‌های زیادی همراه است؛ ابعاد و اندازه، برند، کیفیت تصویر، پورت ها و ... از ویژگی هایی هستند که در انتخاب تلویزیون لحاظ می‌شوند و د...

راه های افزایش لایک اینستاگرام

راه های افزایش لایک اینستاگرام
2021-10-25T14:55:51+03:30
در این مطلب می خواهیم روش هایی را به شما ارائه دهیم تا مطالبی که در اینستاگرام منتشر می کنید بهترین آمار را کسب کند و نه تنها تعداد لایک آن بلکه آمار پیجتان...

روش های اصولی برای مراقبت بهتر از رنگ مبلمان

روش های اصولی برای مراقبت بهتر از رنگ مبلمان
2021-10-25T14:55:50+03:30
در این مطلب روش‌های مراقبت از رنگ مبلمان را به شما آموزش خواهیم داد.

فروش فوق العاده ۵ محصول سایپا از امروز/ تحویل خودروها ۹۰ روزه است

فروش فوق العاده ۵ محصول سایپا از امروز/ تحویل خودروها ۹۰ روزه است
2021-10-25T14:42:31+03:30
گروه خودروسازی سایپا با هدف ایجاد آرامش در بازار، توزیع مناسب و بدون واسطه خودرو، فروش فوق العاده ۵ محصول خود را از امروز آغاز می کند.

رزرو اقامتگاه اقتصادی ارزان

رزرو اقامتگاه اقتصادی ارزان
2021-10-25T14:32:29+03:30
اقامتگاه اقتصادی را شاید بسیاری در یک تعریف ساده محلی ارزان قیمت برای اقامت در طول سفر یا زمان انجام امور مختلف اداری و تجاری و غیره بدانند. اما در تعریفی وس...

5 نکته کاربردی برای خرید ویلا در شمال

5 نکته کاربردی برای خرید ویلا در شمال
2021-10-25T14:32:29+03:30
خرید ویلا در شمال یک تصمیم گیری بزرگ و مهم است. گاهی اوقات این طور به نظر می رسد که خرید ویلای زیبا و شیک در بهترین شهر مازندران می‌تواند دشوارتر از آنچه که ...

خدمات وکالت و مشاوره حقوقی - وکیل در اصفهان

خدمات وکالت و مشاوره حقوقی - وکیل در اصفهان
2021-10-25T14:19:08+03:30
جستجو برای یافتن وکیل در اصفهان به دلیل تراکم جمعیت در این کلان‌شهر مثل اکثر کلان‌شهرها با دشواری‌های زیادی مواجه است. ما سعی کرده‌ایم با بررسی وکلای شهر اصف...

راه‌اندازی مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در کرمانشاه

راه‌اندازی مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در کرمانشاه
2021-10-25T14:19:08+03:30
مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل جهت فروش بی‌واسطه و ارایه مستقیم خدمات به هم‌وطنان در کرمانشاه افتتاح شد.

چرا امروز امنیت با نصب دوربین مداربسته اهمیت یافته است؟

چرا امروز امنیت با نصب دوربین مداربسته اهمیت یافته است؟
2021-10-25T14:05:50+03:30
با افزایش مشکلات و فقر و بیماری کرونا و تغیرات فصول و امنیت و حفاظت سالمندان عزیز و امنیت و حفاظت کارخانه ها و شهرک صنعتی که با پرسنل کمتری به خاطر دورکاری ف...

اولین شعبه سوپر مارکت مالی در شمال تهران افتتاح شد

اولین شعبه سوپر مارکت مالی در شمال تهران افتتاح شد
2021-10-25T14:02:32+03:30
شعبه جدید سوپرمارکت مالی در شمال تهران با حضور دکتر محمود رضا خواجه نصیری، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن افتتاح شد.

آموزش کلیدی‌ترین نکات بورس

آموزش کلیدی‌ترین نکات بورس
2021-10-25T13:52:28+03:30
در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری در بورس و بازارهای مالی مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. برخی از سرمایه‌گذاران این بازارها موفقیت‌های زیادی در بازار سرم...

همین الان یه اتفاق خوب برای خودت رقم بزن

همین الان یه اتفاق خوب برای خودت رقم بزن
2021-10-25T13:05:51+03:30
باید معتقد بود تخصص گرایی و همکاری جمعی تنها راه برون رفت از مشکلات درآمدهای پایین و بیکاری وکلای دادگستری و کارآموزان وکالت است. ...

بسته بندی بیسکوییت + بسته بندی شکلات/ دستگاه بسته بندی

بسته بندی بیسکوییت + بسته بندی شکلات/ دستگاه بسته بندی
2021-10-25T13:02:33+03:30
شما به عنوان صاحب یک کسب و کار ی که می خواهد وارد صنعت بسته بندی شود، اگر بتوانید بسته بندی جذاب و چشم‌نوازی برای محصول خود فراهم کنید، نسبت به دیگران، شانس ...

فرنام خودرو، مجموعه فروش اقساطی خودرو

فرنام خودرو، مجموعه فروش اقساطی خودرو
2021-10-25T13:02:32+03:30
در هنگام خرید اقساطی خودرو رعایت چه نکاتی ضروری است؟ با ادامه این مطلب همراه شوید تا این نکات را در خریدتان بیشتر مدنظر قرار دهید.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)