میرنیوز

راهنمای ثبت شرکت و برند در موسسه نوول

راهنمای ثبت شرکت و برند در موسسه نوول 2021-09-25T14:55:38+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، ثبت شرکت و ثبت برند با هم تفاوت های زیادی دارند که می توانید در این زمینه مشاوره ثبت شرکت و برند را از کارشناسان حقوقی موسسه ثبت نوول دریافت کنید و یا این مقاله را که خود یک نوع مشاوره ثبت شرکت و برند نوشتاری است دنبال نمایید. شرکت دارای شخصیت حقوقی است و اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی آن را ایجاد می کنند. در حالی که ثبت برند یک نوع حمایت معنوی از سوی سازمان مالکیت معنوی است و برای اسم مشاغل و محصولات کاربرد دارد. که این اسامی بعد از بررسی توسط سازمان مربوطه به مدت ده سال به ثبت می رسند. در ادامه این مطلب بیشتر در این خصوص توضیح خواهیم داد.

مشاوره ثبت شرکت رایگان

آیا تا کنون فکر کرده اید اگر با شریک کاری تان دچار اختلاف شوید چگونه باید برای احقاق حق تان تلاش کنید و حقوق مادی و قانونی خود را ثابت کنید؟ اگر هم شریک کاری ندارید حتماً تا کنون بارها به دلیل اینکه یکی از مشاغل حقیقی هستید نتوانسته اید قرار داد های خوبی را دریافت کنید. در هر حال فرقی نمی کند. در حالت اول شما بازنده بازی هستید در حالت دوم نیز کلی فرصت های شغلی خود را از دست داده اید. هر فعال اقتصادی برای اخذ مشاوره ثبت شرکت رایگان می تواند از طریق موسسات حقوقی اقدام نماید و با بهره مندی از تجارب آن ها در راستای ثبت شرکت خود اقدام کنند و اطلاع کسب کنند. ثبت شرکت یکی از مواردی است که برای سودآوری در سال های اخیر بسیار مدنظر فعالان اقتصادی قرار گرفته . برای انجام امور حقوقی و ثبتی در کشور باید از مشاور مجرب و کاربلد در زمینه ثبت شرکت ها یاری بخواهید.

در مشاوره ثبت شرکت یکی از موضوعاتی که مورد بحث است ثبت شرکت چه ضرر هایی برای شغل ما دارد؟ این سوال به طور کل غلط است. برخی از افراد نیز به دلیل اینکه همه شرکت ها تجاری هستند و باید گزارش سالانه ارائه دهند. ترس از اداره مالیات دارند. در حالی که چه اشخاص حقیقی و کسبه جزء و چه اشخاص حقوقی و شرکت های تجاری همه ملزم به پرداخت مالیات هستند مگر به حکم قانون معافیت مالیاتی به این اشخاص تعلق بگیرد. که ما بارها شاهد معافیت مالیاتی اشخاص حقوقی هم بوده ایم.

با ثبت شرکت شما به همراه شریک یا شرکاء تان یک شخص دیگری را به وجود می آورید. این شخص با مدیریت شما بر اساس موازین قانونی ایجاد می شود و تمام اسناد و مدارک مربوطه باید در اداره ثبت شرکت ها ثبت شود از این لحاظ شرکت قابلیت رسمی دارد و تمام موارد مربوط به آن قابل استعلام و پیگیری است. به همین دلیل است که اعتبار اشخاص حقوقی یا شرکت ها همیشه بیشتر از اشخاص حقیقی بوده است.

مشاوره ثبت برند

در موسسه ثبت نوول یکی از خدمات پر طرفدار مشاوره ثبت برند و انجام قانونی و اصول موثر برای ثبت برند می باشد. ثبت برند یعنی شما نام یا نشان تجاری کسب و کارتان را به ثبت برسانید. شاید بگویید این کار چه فایده ای برای کسب و کارتان دارد؟ شما با ثبت نام یا نشان تجاری کسب و کارتان به طور انحصاری می توانید با برند تان در ایران کار کنید و یا حتی اگر محصولات تان به سایر کشور ها عرضه می شود بعد از ثبت برند در داخل کشور، برند تان را در کشور دیگری نیز ثبت کنید و این امر موجب می شود تا هیچ کدام از رقبا نتوانند با برند شما کار کنند. بنابراین هزینه ای که برای تبلیغات یا بازاریابی می کنید تاثیرگذار است. ثبت برند قانونی باعث ایجاد نام و اعتباری ویژه به فرد و شرکت خواهد شد. باید بدانید که ثبت برندشایسته تنها ثبت یک نام یا علامت نیست اعلام موجودیت رسمی متمایز کردن خود با رقبا در زمینه کاریتان است.

مشاوره ثبت برند در موسسه نوول ثبت

تفاوت ثبت شرکت و ثبت برند

تفاوت های زیادی بین ثبت شرکت و ثبت برند وجود دارد زیرا هر دو این موارد کاملاً از هم جدا و متمایز هستند. اما برای اینکه بدانید هر کدام از این دو مورد در کجا و چگونه انجام می شود. در ادامه توضیحات مشخصی را عنوان کرده ایم.

تفاوت در مرجع ثبت: اولین تفاوت در این زمینه تفاوت در مرجع ثبت است، ثبت شرکت طبق قوانین مربوطه باید در اداره ثبت شرکت ها انجام شود، که این اداره در مرکز اداره ثبت اسناد تمام استان ها مستقر می باشد. در حالی که ثبت برند تنها یک مرجع ثبتی دارد و آن هم اداره مالکیت معنوی است که بر اساس قانون مالکیت معنوی از حقوق صنعتی اشخاص حمایت می کند که یکی از این حقوق برند است.

تفاوت در قوانین تابع: ثبت برند تابع قانون تجارت است. که یک نوع قانون خاص می باشد و همچنین آیین نامه ها و تصویب نامه های ثبت شرکت نیز شامل آن می باشد. اما ثبت برند تابع قانون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علائم تجاری است و. همچنین آیین نامها و بخش نامه های سازمان مالکیت صنعتی را نیز شامل می شود.

تفاوت در نحوه ثبت: ثبت شرکت باید در سامانه ثبت شرکت ها درخواست داده شود و اما در خصوص برند باید در سامانه مالکیت صنعتی اظهار نامه ثبت برند تنظیم و به ثبت برسد. در حالی که ثبت شرکت پروسه ای کوتاه اما کمی پیچیده تر دارد در حالی که برند روند طولانی تری را باید برای به ثبت رسیدن طی کند و تنها پیچیدگی که دارد در زمان تاییدیه اولیه می باشد.

تفاوت در ماهیت: از نظر ماهیتی شرکت ها دارای شخصیت حقوقی هستند و حداقل برای ثبت آنها باید دو یا چند نفر با هم توافق به تاسیس آن کنند در حالی که برند تنها یک اسم الست که دارای مالکیت معنوی است یعنی مالک برند می تواند برند خود را به شخص یا اشخاص دیگر انتقال دهد و تنها د ه سال دارای اعتبار است در حالی که شرکت ها می توانند به مدت نا محدود نیز به ثبت برسند و یا اعضاء شرکت می توانند مدت اعتباری برای شرکت مشخص کنند.

مشاوره ثبت نوول

چرا موسسه ثبت نوول؟

قطعا شما هم به دنبال مشاوره ثبت شرکت و یا ثبت برند رفته اید و از طریق تماس با چند موسسه متوجه تفاوت قیمت های زیادی شده اید. در خیلی از مشاوره های ثبت شرکت و یا ثبت برند روش کار موسسات دیگر بدین منوال است که به طور کامل با موکل عدم صداقت داشته باشند و با هزینه کمتری همکاری شما با مجموعه خودشان را آغاز کنند. دقیقه این قیمت های پایین مانند دانه های ریخته شده بر روی تور شکارچی است و بعد از عقد قرار داد خواهید فهمید هزینه اعلام شده هزینه تمام شده نیست. اما در موسسه ثبت نوول رسم دیگری وجود دارد. مشاوران ما با صداقت کامل تمام موارد را اعلام می کنند.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت و برند با موسسه نوول (nocr-ag.ir) در تماس باشید.

آدرس و شماره تماس: کرج میدان آزادگان به سمت میدان طالقانی، بلوار طالقانی شمالس برج سایه طبقه ۲

شعبه کرج: ۰۲۶۳۲۱۳۷

شعبه تهران : ۰۲۱۲۶۶۵۵۱۱۹

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

پستکس و آشنایی با خدمات و پشتیبانی این مجموعه

پستکس و آشنایی با خدمات و پشتیبانی این مجموعه
2021-10-26T11:52:29+03:30
هاب های پستی در تسریع و بهینه سازی فرآیند پست نقشی اساسی دارند. در کشور ما نیز هاب های پستی توانسته اند تا حد زیادی با تجمیع و یکپارچه سازی سفارشات به بهبود ...

به‌پرداخت ملت با بالاترین سهم تراکنش‌های پرداخت قبوض و خرید شارژ

به‌پرداخت ملت با بالاترین سهم تراکنش‌های پرداخت قبوض و خرید شارژ
2021-10-26T11:22:31+03:30
شرکت به‌پرداخت ملت رتبه نخست کشور را در تعداد تراکنش های پرداخت قبض و خرید شارژ از آن خود کرد.

قیمت دلار ۴ آبان ١۴٠٠ از ٢٧ هزار تومان گذشت

قیمت دلار ۴ آبان ١۴٠٠ از ٢٧ هزار تومان گذشت
2021-10-26T11:22:30+03:30
قیمت هر دلار آمریکا( اسکناس) امروز سه شنبه ۴ آبان ١۴٠٠ در صرافی های بانکی به ٢٧ هزار و ١٢٨ تومان رسید.

فراهم‌شدن شرایط خرید خودرو بصورت اقساطی و تحویل فوری

فراهم‌شدن شرایط خرید خودرو بصورت اقساطی و تحویل فوری
2021-10-26T10:59:20+03:30
فروش اقساطی خودرو فرصتی است که بعضی از مراکز با توجه به نوسانات شدید بازار و کاهش توان مردم در خرید خودرو در اختیار متقاضیان قرار داده‌‎اند. ...

سرج ارستر(SPD) یا برق گیر

سرج ارستر(SPD) یا برق گیر
2021-10-26T10:32:27+03:30
رعد و برق قادر است صدماتی جدی وارد آورد، می‎تواند به راحتی انسان و یا حیوان را از پای درآورد، زیرا از جریان الکتریکی بسیار بالایی برخوردار است که مدت آن کم ...

جهش فروش و رشد سود و تولید لاستیک بارز در ۶ ماهه ابتدایی سال۱۴۰۰

جهش فروش و رشد سود و تولید لاستیک بارز در ۶ ماهه ابتدایی سال۱۴۰۰
2021-10-26T10:29:13+03:30
گروه صنعتی بارز(سهامی عام) موفق شد در ۶ ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰، با رشد چشمگیر در فروش و نیز رشد در تولید و سودآوری، رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

راهنمای خرید پارتیشن اداری

راهنمای خرید پارتیشن اداری
2021-10-26T10:15:51+03:30
در این مطلب نکات مهمی درباره خرید پارتیشن اداری به شما ارائه می شود.

اپل آیدی ارزان و معتبر از کجا بخرم؟

اپل آیدی ارزان و معتبر از کجا بخرم؟
2021-10-26T10:15:50+03:30
اگر قصد خرید اپل ایدی ارزان با بالاترین امنیت را دارید می توانید با خیالی آسوده به آیدی تاپ مراجعه کنید.

لوگو پی ال سی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

لوگو پی ال سی  چیست و چه کاربردهایی دارد؟
2021-10-26T10:05:50+03:30
امروزه رله‌های قابل برنامه‌ریزی، فصل مشترک فعالیت بسیاری از برق کاران و حتی مشاغل مرتبط با رشته برق شده است و در طراحی و سیم‌کشی برق، مثل نورپردازی‌ها و روشن...

نکات مهمی که باید درباره خدمات شرکت‌های باربری و اسباب کشی بدانید

نکات مهمی که باید درباره خدمات شرکت‌های باربری و اسباب کشی بدانید
2021-10-26T09:52:30+03:30
هربار که تصمیم می‌گیریم اسباب کشی را با کمترین کمک انجام دهیم، حداقل یکی دو سال پیر می‌شویم!

جزئیات نرخ رسمی ۴۶ ارز/قیمت ٢٠ ارز افزایش یافت

جزئیات نرخ رسمی ۴۶ ارز/قیمت ٢٠ ارز افزایش یافت
2021-10-26T09:49:12+03:30
بانک مرکزی امروز (سه‌شنبه چهارم آبان ماه ۱۴۰۰) نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۶ ارز کاهش و ۲۰ ارز افزایش یافته است. همچنین نرخ ۱۰ ارز نیز بد...

الیاف فورتا؛ جایگزین میلگردهای فولادی در کفسازی بتنی

الیاف فورتا؛ جایگزین میلگردهای فولادی در کفسازی بتنی
2021-10-26T09:39:13+03:30
امروزه استفاده از الیاف به عنوان یک ماده مسلح کننده، جهت افزایش مقاومت بتن افزایش پیدا کرده است.

تاریخچه مختصر درباره کدال

تاریخچه مختصر درباره کدال
2021-10-26T09:25:50+03:30
عبارت Comprehensive Database Of All Listed Companies به معنی سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (یا همان شرکت‌های پذیرفته شده در بورس) که امروزه به اسم سامانه کد...

قیمت جهانی طلا با کاهشی اندک بالای ۱٫۸۰۰ دلار باقی ماند

قیمت جهانی طلا با کاهشی اندک بالای ۱٫۸۰۰ دلار باقی ماند
2021-10-26T08:29:11+03:30
قیمت طلا در معاملات امروز، سه‌شنبه، تحت تاثیر رشد ارزش دلار در مقابل ارزهای معتبر جهان، افت کرد اما همچنان بالاتر از ۱٫۸۰۰ دلار باقی ماند.

پستبار، ارائه دهنده‌ سرویس درب تا درب برای مشتریان پست

پستبار، ارائه دهنده‌ سرویس درب تا درب برای مشتریان پست
2021-10-25T16:45:49+03:30
با پیشرفت و توسعه تجارت الکترونیک و نیز رویارویی با محدودیت های رفت و آمدی در ایام پاندمی، صنعت پست نیز وارد مرحله ای تازه از رونق و پیشرفت شده است. سالانه د...

راهنمای خرید دیزل ژنراتور گازوئیلی مرکز صنعت

راهنمای خرید دیزل ژنراتور گازوئیلی مرکز صنعت
2021-10-25T16:32:28+03:30
دیزل ژنراتور(همچنین به عنوان دیزل ژنیت شناخته می شود) ترکیبی از یک موتور دیزل با یک ژنراتور الکتریکی (اغلب دینام) که برای تولید انرژی الکتریکی است. این مورد ...

6 کاربرد مهم سیستم اطفاء حریق آیروسل

6 کاربرد مهم سیستم اطفاء حریق آیروسل
2021-10-25T16:05:48+03:30
وقتی صحبت از تجهیزات و سیستم‌های اطفاء حریق می‌شود، تنوع و گستردگی این سیستم‌ها ممکن است در نگاه اول باعث سردرگمی افراد ناآشنا با این حوزه شود اما ما سعی کرد...

اهمیت استفاده از مواد ضد عفونی کننده

اهمیت استفاده از مواد ضد عفونی کننده
2021-10-25T16:02:31+03:30
با گسترش بیماری‌های ناشناخته و هزینه‌های بالای درمان، رعایت نکات بهداشتی و استفاده از مواد ضدعفونی کننده در تمام ابعاد زندگی بیش از پیش احساس می شود.

راهنما خرید پمپ کفکش چینی و ایرانی از مرکز صنعت

راهنما خرید پمپ کفکش چینی و ایرانی از مرکز صنعت
2021-10-25T15:52:29+03:30
انواع پمپ کفکش در انواع سه فاز و تک فاز، چینی، ایرانی، اروپایی و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، قطعات، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت الکتروپمپ کف ک...

بین پردازنده‌های اینتل و AMD کدام را باید انتخاب کنید؟

بین پردازنده‌های اینتل و AMD کدام را باید انتخاب کنید؟
2021-10-25T15:52:28+03:30
اینتل و AMD دو مورد از بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری هستند و تراشه‌هایی را تولید می‌کنند که در میلیون‌ها رایانه، کارت گرافیک، سِروِر و دستگاه‌های دیگر به کار می‌...

پرفروش‌ترین تلویزیون‌های 55 اینچ

پرفروش‌ترین تلویزیون‌های 55 اینچ
2021-10-25T14:59:11+03:30
خرید تلویزیون همواره با چالش‌های زیادی همراه است؛ ابعاد و اندازه، برند، کیفیت تصویر، پورت ها و ... از ویژگی هایی هستند که در انتخاب تلویزیون لحاظ می‌شوند و د...

راه های افزایش لایک اینستاگرام

راه های افزایش لایک اینستاگرام
2021-10-25T14:55:51+03:30
در این مطلب می خواهیم روش هایی را به شما ارائه دهیم تا مطالبی که در اینستاگرام منتشر می کنید بهترین آمار را کسب کند و نه تنها تعداد لایک آن بلکه آمار پیجتان...

روش های اصولی برای مراقبت بهتر از رنگ مبلمان

روش های اصولی برای مراقبت بهتر از رنگ مبلمان
2021-10-25T14:55:50+03:30
در این مطلب روش‌های مراقبت از رنگ مبلمان را به شما آموزش خواهیم داد.

فروش فوق العاده ۵ محصول سایپا از امروز/ تحویل خودروها ۹۰ روزه است

فروش فوق العاده ۵ محصول سایپا از امروز/ تحویل خودروها ۹۰ روزه است
2021-10-25T14:42:31+03:30
گروه خودروسازی سایپا با هدف ایجاد آرامش در بازار، توزیع مناسب و بدون واسطه خودرو، فروش فوق العاده ۵ محصول خود را از امروز آغاز می کند.

رزرو اقامتگاه اقتصادی ارزان

رزرو اقامتگاه اقتصادی ارزان
2021-10-25T14:32:29+03:30
اقامتگاه اقتصادی را شاید بسیاری در یک تعریف ساده محلی ارزان قیمت برای اقامت در طول سفر یا زمان انجام امور مختلف اداری و تجاری و غیره بدانند. اما در تعریفی وس...

5 نکته کاربردی برای خرید ویلا در شمال

5 نکته کاربردی برای خرید ویلا در شمال
2021-10-25T14:32:29+03:30
خرید ویلا در شمال یک تصمیم گیری بزرگ و مهم است. گاهی اوقات این طور به نظر می رسد که خرید ویلای زیبا و شیک در بهترین شهر مازندران می‌تواند دشوارتر از آنچه که ...

خدمات وکالت و مشاوره حقوقی - وکیل در اصفهان

خدمات وکالت و مشاوره حقوقی - وکیل در اصفهان
2021-10-25T14:19:08+03:30
جستجو برای یافتن وکیل در اصفهان به دلیل تراکم جمعیت در این کلان‌شهر مثل اکثر کلان‌شهرها با دشواری‌های زیادی مواجه است. ما سعی کرده‌ایم با بررسی وکلای شهر اصف...

راه‌اندازی مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در کرمانشاه

راه‌اندازی مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در کرمانشاه
2021-10-25T14:19:08+03:30
مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل جهت فروش بی‌واسطه و ارایه مستقیم خدمات به هم‌وطنان در کرمانشاه افتتاح شد.

چرا امروز امنیت با نصب دوربین مداربسته اهمیت یافته است؟

چرا امروز امنیت با نصب دوربین مداربسته اهمیت یافته است؟
2021-10-25T14:05:50+03:30
با افزایش مشکلات و فقر و بیماری کرونا و تغیرات فصول و امنیت و حفاظت سالمندان عزیز و امنیت و حفاظت کارخانه ها و شهرک صنعتی که با پرسنل کمتری به خاطر دورکاری ف...

اولین شعبه سوپر مارکت مالی در شمال تهران افتتاح شد

اولین شعبه سوپر مارکت مالی در شمال تهران افتتاح شد
2021-10-25T14:02:32+03:30
شعبه جدید سوپرمارکت مالی در شمال تهران با حضور دکتر محمود رضا خواجه نصیری، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن افتتاح شد.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)