میرنیوز

۲ داوطلب مجلس خبرگان در استان زنجان را بشناسید + تصویر

 ۲ داوطلب مجلس خبرگان در استان زنجان را بشناسید + تصویر 2024-02-20T09:42:01+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری 11 اسفند همزمان با دوازدهمین مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد. بعد از بررسی صلاحیت شرکت کنندگان از سوی شورای نگهبان، بالاخره دو نامزد انتخاباتی برای استان زنجان مشخص شدند و در همین راستا این دو نامزد انتخاباتی طبق قانون تبلیغات خود را از 25 بهمن ماه آغاز کردند. برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه جزو نخستین تبلیغات انتخاباتی این دو کاندیدای مجلس خبرگان رهبری بود.

حجت‌الاسلام اسماعیل نوری

حجت‌الاسلام اسماعیل نوری زنجانی داوطلب نمایندگی ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری استان زنجان متولد سال 1329 اهل روستای کهریزبیک زنجان و در حال حاضر ساکن قم است. طبق گفته خود قسمت عمده‌ای از اوقات زندگی خود را در استان زنجان سپری کرده است و هدفش از سفر به قم کسب مراتب بالاتر علوم حوزوی بوده است.

نوری دروس مقدماتی را در زادگاهش آموخت و در سال 1344 وارد حوزه علمیه زنجان شد؛ دروس ادبیات عربی و کتاب‌های شرح لمعه، اصول الفقه را در حوزه علمیه زنجان آموخت و در سال 1351 به شهر قم سفر کرد و وارد حوزه علمیه قم شد. در این حوزه علمیه، نوری مشغول آموختن کتاب‌های رسائل، مکاسب، کفایه الاصول شد و در سال 1354 پس از قبولی در امتحانات پایانی دروس سطح حوزه شروع به آموختن دروس خارج (آشنایی با کیفیت استنباط احکام فقهی) کرد.

نوری پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در مدسه عالی تربیتی و قضایی طالب قم که امروز به عنوان دانشگاه قم نامیده می‌شود، مشغول تحصیل شد و پس از گذراندن دوره آن، در پاییز سال 60، به زنجان بازگشت و در مراکز تربیت معلم و دانشگاه‌های زنجان مشغول تدریس شد. نوری مجدداً در سال 1371 برای ارتقای دانش خود به قم بازگشت و ضمن تحصیل در حوزه علمیه قم، در مرکز تربیت معلم آیت‌الله طالقانی که امروز به عنوان دانشگاه فرهنگیان پردس طالقانی نامیده می‌شود، مشغول تدریس شد. نوری امروزه در حوزه علمیه قم مشغول تدریس کتاب فقهی "جواهر کلام" است.

این داوطلب انتخابات مجلس خبرگان در دوره سوم و پنجم از زنجان و همینطور دوره چهارم از قم به‌عنوان داوطلب نمایندگی در انتخابات خبرگان رهبری شرکت کرده بود. وی می‌گوید اگرچه در سه دوره قبل توفیق خدمتگزاری نصیبم نشد اما کنار نکشیده و همواره خود را مدیون محبت مردم عزیز کشورم می‌دانم.

حجت‌الاسلام نوری در گفت‌وگو با تسنیم می‌گوید: ارتباط تنگاتنگی با روحانیت و طلاب زنجانی دارد که حاصل آن حضور در برنامه‌ها و مباحثات و فعالیت‌های مشترک بوده است.

وی خاطرنشان می‌کند: در سال 73 موفق به اخذ مدرک سطح چهار از حوزه علمیه قم شده است. در سال 77 پس از اعلام آمادگی برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و موفقیت در امتحانات مربوطه به عنوان نامزد نمایندگی دوره سوم از استان زنجان شرکت می‌کند.

حجت‌الاسلام نوری می‌افزاید: بنده بارها از طرف مسئولان به عنوان مدرس نمونه استانی یا کشوری مورد تقدیر قرار گرفتم. حتی تا زمان بازنشستگی به عنوان مدیر گروه آموزشی و پژوهشی معارف اسلامی دانشگاه فرهنگیان قم (مراکز تربیت معلم استان قم) مشغول فعالیت بودم.

نوری می‌گوید: بعنوان یک زنجانی در ارتباط با مردم کوچه و بازار و مجامع علمی و سازمان‌ها و نهادها با مسائل و مشکلات و انتظارات مردم این خطه آشنایی دارم و قبل از ورود به انتخابات به فکر حل برخی از مسائل و دغدغه‌های مردم با همکاری خودشان هستم که به لطف خدا اگر توفیق خدمت یافتم در حوزه ارتباطات مردمی و برنامه‌های مشترک و رونق فعالیت‌های مجامع فرهنگی، اجتماعی و حوزوی در زنجان تلاش خواهم کرد و برای گر‌ه‌گشایی از مشکلات مردم توصیه‌هایی به مدیران و مسئولین محترم استانی ارائه خواهم کرد.

حجت‌الاسلام جواد جعفری

حجت‌الاسلام جواد جعفری مدیر سابق حوزه علمیه استان زنجان متولد اول دی‌ماه سال 1350 هجری شمسی در شهرستان زنجان در محله شوقی متولد شده است. وی برادر شهید است و نام پدرش سیف‌الله جعفری مغازه‌دار و از معتمدین بازار زنجان است.

جعفری به خبرنگار تسنیم می‌گوید:  پدر و مادرم، غیر از فرزند شهیدشان، زحمت تربیت پنج پسر و سه دختر را کشیده است. سال اول مدرسه رفتنم مصادف بود با پرشورترین لحظات پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ایران عزیز لذا چند ماهی بیشتر به دبستان سعادت نرفتم و عملاً تحصیل از کلاس دوم ابتدائی شروع شد. دوره راهنمایی را در مدرسه شهیدمصطفی خمینی زنجان گذراندم. در دوران راهنمایی عضو فعال پایگاه بسیج مسجد محله شدم که با بچه‌های محل شب‌ها برای تأمین امنیت شهر گشت شبانه داشتیم و در مناسبت‌ها به رژه می‌رفتیم.

وی ادامه می‌دهد: تابستان سال 1367 از طرف بسیج عازم جبهه غرب شدم و در شهر کرمانشاه (باختران) با استاد فقیدم حضرت آیت الله حاج شیخ محمد تقی خاتمی رئیس معنوی حوزه علمیه زنجان آشنا شدم. مهرماه همان سال با ارشاد و توصیه ایشان وارد حوزه علمیه مقدسه حضرت ولی عصر(عج) زنجان شدم. به روال معمول حوزه به ترتیب از محضر حجج اسلام شیخ سلطانعلی اصحابی، شیخ توکل بیات، شیخ ابوالفضل مصطفوی ادبیات عرب را آموختم. کتاب شرح معالم (اصول فقه) را در منزل حضرت حجت الاسلام مرحوم حاج شیخ بیوک خاتمی اول صبح درس می‌گرفتم. بسیاری از قسمت‌های کتاب شرح لمعه (علم فقه) را نیز در محضر ایشان تلمذ کردم. مقداری از کتاب اصول مظفر (اصول فقه) را در محضر حضرت آیت الله حاج شیخ محمد اسماعیل صائنی از شاگردان مهم علامه طباطبائی فراگرفتم.

جعفری ادامه می‌دهد: حدود دو سوم کتاب معرفتی رساله الولایه علامه طباطبائی را نیز در محضر ایشان تلمذ کردم. هم‌زمان با دروس حوزه، دوره دبیرستان را به‌شکل شبانه در دبیرستان شهید محمد منتظری زنجان ادامه دادم و در سال 1371 دیپلم تجربی گرفتم. با افتتاح حوزه علمیه امام جعفر صادق(ع) زنجان به آن حوزه منتقل شدیم. بنده مسئول تدارکات پایگاه بسیج طلاب بودم و پایه ششم حوزه را هم در آنجا خواندم. سال 1373 به شهر مقدس قم آمدم و وارد حوزه علمیه مقدسه قم شدم و در مدرسه دارالشفا نزدیک حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با یکی از دوستان حجره گرفتم. مدت دو سال در حجره بودم. از بدو ورود به قم به دلیل اشتیاق به فلسفه در درس شرح منظومه حاج ملا هادی سبزواری که استاد مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد مهدی مهندسی تدریس می‌کردند شرکت کردم و هم زمان با نوارهای صوتی آیت الله حاج شیخ غلام‌رضا فیاضی کتاب بدایه الحکمه و نهایه الحکمه (فلسفه) را خواندم. کتاب رسائل (اصول فقه) را نزد حضرت آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری خواندم و کتاب مکاسب (فقه) را نزد مرحوم حضرت آیت الله قدرت الله وجدانی فخر و آیت الله مسجدجامعی بودم.

وی تشریح کرد: در سال 1375 ازدواج کردم و سه فرزند دارم. در سال 1376 دروس سطح (پایه دهم) تمام شد و وارد درس خارج شدم. خارج فقه را در محضر حضرت آیت الله العظمی حاج سید موسی شبیری زنجانی شروع کردم که تا 1390 (14 سال) ادامه یافت. درس خارج اصول حضرت آیت الله العظمی حاج شیخ حسین وحید خراسانی را از سال1376 تا 1382 شرکت کردم. همزمان به درس تفسیر قرآن حضرت آیت الله العظمی حاج شیخ عبدالله جوادی آملی نیز می‌رفتم. در ادامه درس‌های فلسفه در سال 1375 شرح اشارات مرحوم بوعلی را در محضر استاد فیاضی خواندم که ادامه تدریس را به استاد حشمت‌پور واگذار کردند و با ایشان ادامه دادم. از همین سال سفرهای تبلیغی خود را آغاز کردم و در ایام ماه مبارک رمضان، محرم و تابستان به شهر زنجان باز می‌گشتم و در مساجد و مدارس تبلیغ می‌کردم.

حجت‌الاسلام جعفری گفت: دو سال نیز کلاس‌های حفظ قرآن برای دانش‌آموزان در حوزه علمیه زنجان برگزار کردیم. سال 1379 به عنوان روحانی کاروان توفیق زیارت عتبات عالیات را یافتم. در سال 1380 که مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم شروع به جذب دانش‌پژوه نمود به دعوت دوستان برای تحصیل به آنجا رفتم و در سال1383 فارغ‌التحصیل شدم. از مهر همان سال در آن مرکزمشغول تدریس شدم که تا 1398 ادامه یافت. در سال 1382 در کلاس‌های حدیث شناسی مؤسسه دارالحدیث قم شرکت کردم و از محضر حجت الاسلام و المسلمین استاد سیدکاظم طباطبائی و حجت الاسلام و المسلمین استاد عبدالهادی مسعودی بهره بردم. دراواخر سال 1383 از طرف مرکز تحقیقاتی آینده روشن (پژوهشکده مهدویت قم) دعوت به همکاری شدم و فعالیت پژوهشی خود را در آنجا آغاز کردم.

به افتخارات علمی حجت‌الاسلام جعفری می‌توان به مقاله جمال یار (اوصاف ظاهری امام عصر) تنها مقاله برگزیده در رشته شخصیت شناسی جشنواره مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 82، مقاله امام، تعیین الهی، انتخاب مردم در حدیث رضوی، مقاله برگزیده دومین همایش علمی پژوهشی جلوه‌های معرفتی در مناظرات و بیانات رضوی، زنجان، آبان 1387، پژوهشگر برتر در پنجمین همایش بین المللی دکترین مهدویت در سال 88، پایان نامه سطح چهار حوزه پاسخ به شبهات احمد الکاتب در انحصار ائمه در دوازده امام شایسته تقدیر در کتاب سال حوزه در سال 1390، مدیر برتر پژوهش، در هشتمین همایش بین المللی دکترین مهدویت، تهران سال 1391، کسب رتبه اول در دومین همایش بین المللی تقدیر از آثار تقریبی در مشهد اشاره کرد.

جعفری همچنان تجربه تبلیغی در داخل و خارج کشور را نیز در کارنامه کاری خود دارد که می‌‌توان به حضور در برنامه‌های مختلف صدا و سیما، مساجد داخل و خارج استان و همینطور تبلیغ در کشورهای ترکیه، لبنان، روسیه و ارمنستان اشاره کرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

خدمت به زائران اربعین در مسیر نجف تا کربلا

خدمت به زائران اربعین در مسیر نجف تا کربلا
2024-07-21T22:16:23+03:30
یزد- فعال اجتماعی گفت: بسیاری از فعالیت‌های مرتبط با اربعین در نوع خود از رخدادهای بی‌سابقه بشمار می‌آید، حرکت مردمی جای پای یار نیز از منظر یک کار جمعی در پ...

تالاب درگه‌لطف‌الله نقده با ۱.۵ میلیون مترمکعب آب احیا شد

تالاب درگه‌لطف‌الله نقده با ۱.۵ میلیون مترمکعب آب احیا شد
2024-07-21T22:16:23+03:30
ارومیه - رییس اداره حفاظت محیط زیست نقده گفت: تالاب «درگه‌لطف‌الله» این شهرستان پس از ۲۵ سال با ۱.۵ میلیون مترمکعب آب احیا شد.

ضرورت توجه به جهاد تبیین در مصلی و مساجد

ضرورت توجه به جهاد تبیین در مصلی و مساجد
2024-07-21T21:49:43+03:30
ساری - نماینده ولی فقیه در مازندران وجهه انقلابی مصلی و مسجد را مهم دانست و گفت: به جهاد تبیین در این مراکز توجه شود.

تخریب ۵ خانه در انفجار گاز کیانشهر اهواز/۳۰ خانه صدمه دیدند

تخریب ۵ خانه در انفجار گاز کیانشهر اهواز/۳۰ خانه صدمه دیدند
2024-07-21T21:36:23+03:30
اهواز - بر اثر حادثه‌ انفجار گاز یک ساختمان چهار واحده و یک خانه‌ ویلایی در منطقه‌ کیانشهر اهواز تخریب شدند.

آرمان شهیدان عاشورایی است

آرمان شهیدان عاشورایی است
2024-07-21T20:43:05+03:30
نکا- نماینده ولی فقیه در مازندران آرمان شهدا را همان آرمان امام حسین (ع) و یاران باوفایش و عاشورایی دانست. 

چهل و دومین دوره مسابقات قرآن دانش آموزان پسر سراسر کشور آغاز شد

چهل و دومین دوره مسابقات قرآن دانش آموزان پسر سراسر کشور آغاز شد
2024-07-21T20:29:44+03:30
مشهد- چهل و دومین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان پسر سراسر کشور امروز در حرم مطهر رضوی آغاز شد.

حجت الاسلام شهرستانی با امام جمعه مشهد دیدار کرد

حجت الاسلام شهرستانی با امام جمعه مشهد دیدار کرد
2024-07-21T20:29:43+03:30
مشهد- حجت الاسلام سید جواد شهرستانی، نماینده تام الاختیار حضرت آیت الله العظمی سیستانی با امام جمعه مشهد دیدار کرد.

ژنتیک ۸۰ درصد در ابتلا به سرطان روده بزرگ موثر است

ژنتیک ۸۰ درصد در ابتلا به سرطان روده بزرگ موثر است
2024-07-21T19:09:46+03:30
مشهد- دبیر علمی چهارمین کنگره بیماری‌های کولورکتال گفت: عوامل ژنتیکی و خانوادگی ۸۰ درصد در ابتلاء به سرطان روده بزرگ نقش دارد و این مهم ضرورت چکاپ سالانه را ...

شهید آیت الله رییسی توجه ویژه ای به شهدا و آزادگان داشت

شهید آیت الله رییسی توجه ویژه ای به شهدا و آزادگان داشت
2024-07-21T18:16:25+03:30
گرگان- دبیر کنگره ملی شهدای آزاده غریب در اسارت گفت: شهید آیت الله رییسی توجه ویژه ای به شهدا و آزادگان داشت و به همین منظور برگزاری اجلاسیه شهدای آزاده غریب...

دریای خزر نقش مهمی در تجارت و حمل و نقل دریایی دارد

دریای خزر نقش مهمی در تجارت و حمل و نقل دریایی دارد
2024-07-21T18:16:25+03:30
انزلی- معاون عملیات نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اهمیت راهبردی دریای خزر گفت: دریای خزر نقش مهمی در تجارت و حمل و نقل دریایی دارد.

۶۰۰ هزار واحد نهضت مسکن ملی تاکنون تحویل مردم شده است

۶۰۰ هزار واحد نهضت مسکن ملی تاکنون تحویل مردم شده است
2024-07-21T17:49:47+03:30
بندرعباس- معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات اجرایی ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکن ملی در دولت سیزدهم آغاز شده و تاکنون ۶۰۰ هزار واحد تحویل د...

۱۲۷ فقره کالای تملیکی در انبار جویبار متروکه شده است

۱۲۷ فقره کالای تملیکی در انبار جویبار متروکه شده است
2024-07-21T17:36:24+03:30
جویبار- حاکم شرع سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: ۱۲۷ پرونده و کالا به ارزش تقریبی چهار میلیارد تومان در انبار جویبار متروکه شده است.

لزوم برخورد جدی با زمین خواران در گیلان/دهیاران بنگاه داری نکنند

لزوم برخورد جدی با زمین خواران در گیلان/دهیاران بنگاه داری نکنند
2024-07-21T16:03:06+03:30
رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم برخورد جدی با زمین خواران در استان تاکید کرد و گفت: وظیفه امروز ما حفظ و حراست از این زمین‌ها و محفوظ نگه داشتن برای ...

شناور ۴۵ SB روسیه وارد آب‌های سرزمینی ایران در دریای خزر شد

شناور ۴۵ SB روسیه وارد آب‌های سرزمینی ایران در دریای خزر شد
2024-07-21T15:36:25+03:30
انزلی- شناور ۴۵ SB روسیه برای برگزاری رزمایش امداد، نجات و امنیت دریایی ۲۰۲۴ در دریای خزر وارد آب‌های سرزمینی ایران شد.

واژگونی وانت در شاهرود ۸ مصدوم برجای گذاشت

واژگونی وانت در شاهرود ۸ مصدوم برجای گذاشت
2024-07-21T14:43:11+03:30
شاهرود- رئیس اورژانس شاهرود گفت: واژگونی خودروی وانت در جاده روستای ابر هشت مصدوم برجای گذاشت

ساعات کاری ادارات کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد/ پنجشنبه تعطیل شد

ساعات کاری ادارات کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد/ پنجشنبه تعطیل شد
2024-07-21T14:16:28+03:30
یاسوج_ کارگروه مدیریت مصرف انرژی کهگیلویه و بویراحمد از تغییر ساعات کاری ادارات در استان تا پایان هفته خبر داد.

۵۰ درصد از ظرفیت تولید نیروگاه زواره براثر آتش‌سوزی کاهش یافت / خسارت جانی نداشتیم

۵۰ درصد از ظرفیت تولید نیروگاه زواره براثر آتش‌سوزی کاهش یافت / خسارت جانی نداشتیم
2024-07-21T14:03:07+03:30
اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: ۵۰ درصد از ظرفیت تولید برق نیروگاه زواره اردستان بر اثر آتش سوزی کاهش یافت.

تردد در محور کندوان برقرار و دو طرفه است

تردد در محور کندوان برقرار و دو طرفه است
2024-07-21T13:36:25+03:30
ساری - رییس مرکز مدیریت راه های مازندران تردد در محورهای ارتباطی از جمله کندوان را دو طرفه اعلام کرد.

۱۱۸ نفر پارسال در آب های مازندران غرق شدند/ سهم دریا ۸۱ نفر

۱۱۸ نفر پارسال در آب های مازندران غرق شدند/ سهم دریا ۸۱ نفر
2024-07-21T13:23:06+03:30
ساری -مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: در سال گذشته ۱۱۷ نفر شامل ۱۰۵مرد و مابقی زن از هموطنان در آب های این استان غرق شدند.

صنایع در شهرستان‌های غرب اصفهان راه‌اندازی شود

صنایع در شهرستان‌های غرب اصفهان راه‌اندازی شود
2024-07-21T13:09:49+03:30
اصفهان - نماینده مردم چادگان، فریدن و فریدونشهر در مجلس گفت: انتظار ما از دولت چهاردهم این است که نسبت به راه‌اندازی صنعت در شهرستان‌های غرب استان اصفهان توج...

۲۷نفر در آذربایجان غربی دراثر غرق شدگی جان خود را از دست داده اند

۲۷نفر در آذربایجان غربی دراثر غرق شدگی جان خود را از دست داده اند
2024-07-21T13:09:49+03:30
ارومیه- رییس اورژانس آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری تا ۳۰ تیرماه در استان ۲۷ نفر در اثر غرق شدگی جان خود را از دست داده اند.

۴۲۹۱ نفر دهه اول محرم در مازندران خون اهدا کردند

۴۲۹۱ نفر دهه اول محرم در مازندران خون اهدا کردند
2024-07-21T13:09:48+03:30
ساری -مدیرکل انتقال خون مازندران از اهدای چهار هزار ۲۹۱ نفر برای اهدای خون دهه اول محرم در استان خبر داد و گفت: ۴۹۴ اهداکننده بار اولی بودند.

توطئه‌های دشمن همواره در مقابل اراده مردم ختم به شکست می‌شود

توطئه‌های دشمن همواره در مقابل اراده مردم ختم به شکست می‌شود
2024-07-21T12:56:34+03:30
زاهدان_ فرمانده کل انتظامی با اشاره به اینکه دشمن همواره به دنبال کینه و طعمه در استان سیستان و بلوچستان است، گفت: توطئه‌های بدخواهان همیشه در مقابل اراده مر...

دلیل تلف شدن ماهیان در تالاب هورالعظیم چه بود؟

دلیل تلف شدن ماهیان در تالاب هورالعظیم چه بود؟
2024-07-21T12:56:33+03:30
اهواز - رئیس اداره حفاظت محیط زیست دشت آزادگان توضیحاتی در خصوص تلف شدن تعداد زیادی در تالاب بین المللی هورالعظیم ارائه داد.

مصرف بالای ۲ مگاوات برق در حدود ۷۰۰ واحد صنعتی کشور

مصرف بالای ۲ مگاوات برق در حدود ۷۰۰ واحد صنعتی کشور
2024-07-21T12:43:05+03:30
مشهد- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حدود ۷۰۰ واحد صنعتی کشور بالای ۲ مگاوات مصرف برق دارند.

هواشناسی خراسان رضوی در پی افزایش وزش باد هشدار سطح زرد صادر کرد

هواشناسی خراسان رضوی در پی افزایش وزش باد هشدار سطح زرد صادر کرد
2024-07-21T12:29:45+03:30
مشهد- هواشناسی خراسان رضوی با پیش بینی افزایش شدت وزش باد و افزایش ابرناکی در استان هشدار سطح زرد اعلام کرد.

شهادت ۹۳ نفر طی یک سال در راه امنیت کشور

شهادت ۹۳ نفر طی یک سال در راه امنیت کشور
2024-07-21T12:29:45+03:30
زاهدان_ فرمانده کل انتظامی کشور گفت: سال گذشته، ۹۳ نفر از پرسنل انتظامی در راه تامین امنیت کشور شهید شده اند.

افتتاح ۸۰ مسکن مددجویی/ اختلافات خانوادگی بیشتر موضوع است

افتتاح ۸۰ مسکن مددجویی/ اختلافات خانوادگی بیشتر موضوع است
2024-07-21T12:16:23+03:30
ساری - مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: همزمان با هفته بهزیستی ۸۰ مسکن مددجویی در استان بهره برداری می شود.

آتش سوزی نیروگاه زواره اردستان اطفا شد

آتش سوزی نیروگاه زواره اردستان اطفا شد
2024-07-21T11:36:25+03:30
اصفهان – معاون سیاسی فرمانداری اردستان از اطفای آتش سوزی نیروگاه زواره اردستان خبر داد.

گرما ساعت کاری ادارات یزد را تغییر داد

گرما ساعت کاری ادارات یزد را تغییر داد
2024-07-21T11:23:11+03:30
یزد- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد از تغییر ساعت ادارات این استان به دلیل گرمای شدید هوا خبر داد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)