میرنیوز

تشکیل شورای نظارتی در تئاتر شهر/ حل مشکلات توسط غیردولتی‌ها

تشکیل شورای نظارتی در تئاتر شهر/ حل مشکلات توسط غیردولتی‌ها 2022-05-23T12:10:21+04:30

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آیین تکریم ابراهیم گله دارزاده رییس سابق تئاتر شهر و معارفه سید محمد جواد طاهری مدیریت جدید این مجموعه عصر روز یکشنبه اول خرداد با حضور کاظم نظری مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران و کارکنان تئاتر شهر، تعدادی از مدیران و کارکنان اداره کل هنرهای نمایشی و مدیران مجموعه‌های دیگر در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که با تلاوت آیاتی از قرآن مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران همراه بود، علیرضا سعیدی مدیر روابط عمومی تئاتر شهر که اجرای مراسم را به عهده داشت، ضمن خوش آمدگویی به حاضران در برنامه و یادکردی به مناسبت فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر و حماسه‌سازان قهرمان هشت سال دفاع مقدس، از ابراهیم گله‌دارزاده برای ایراد سخنرانی دعوت کرد.

ابراهیم گله‌دارزاده گفت: «رَّبِّ أَدْخِلْنِی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِی مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّی مِن لَّدُنکَ سُلْطَانًا نَّصِیرًا» این اولین جمله‌ای بود که وقتی به عنوان رئیس مجموعه تئاتر شهر انتخاب شدم به زبان آوردم و از پروردگار عالم خواستم که همه چیز به صدق و صفا باشد. می‌خواهم از دوستانی تشکر کنم که در این سال‌ها خیلی به من کمک کردند؛ تشکر اول من از قادر آشنا مدیرکل سابق هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که با حسن اعتمادشان این فرصت خدمت را به من دادند تا بتوانم به خانواده تئاتر و هنرمندان عزیزمان خدمت کنم و البته در شرایط بسیار سخت و ترسناک کرونا بتوانیم کاری انجام دهیم که تئاتر تعطیل نباشد.

تشکیل شورای نظارتی در تئاتر شهر/ حل مشکلات توسط غیردولتی‌ها

وی با اشاره به روزهای نخست مدیریتش که همزمان با ایام همه‌گیری کرونا بود، عنوان کرد: از همه عزیزان هنرمندی که از همان اول تا عزیزانی که امروز در صحنه های تئاتر شهر میزبان تماشاگران تئاتر هستند، تشکر می‌کنم که با حضورشان تئاتر را زنده نگه داشتند. این در حالی است که باید از رضا بصیرت در مدیریت انجمن هنرهای نمایشی ایران و دیگر همکاران این مجموعه از جمله بروزمند قدردانی ویژه ای داشته باشم. به هر حال گاهی مشکلاتی که در تئاتر شهر رخ می‌دهد دولتی است ولی به دست دوستان غیردولتی حل و برطرف می‌شود. همکاران عزیز در انجمن هنرهای نمایشی همیشه به ما کمک کرده‌اند و دست ما را گرفته‌اند.

به هر حال گاهی مشکلاتی که در تئاتر شهر رخ می‌دهد دولتی است ولی به دست دوستان غیردولتی حل و برطرف می‌شودگله‌دارزاده ادامه داد: از دوستان عزیزم در شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی خصوصاً سید وحید فخر موسوی تشکر می‌کنم؛ حضور و کمک‌های‌شان فراموش نشدنی است. از نظر من تئاتر شهر بهترین و متخصص‌ترین کادر فنی ایران را دارد که در شرایط سخت و دشوار همیشه و همواره همراه بوده‌اند. بنابراین از همه همکارانم در تئاتر شهر تشکر فراوان کرده و به بودنشان افتخار می‌کنم. این عزیزان همیشه پشت صحنه هستند و برای تولید یک اثر نمایشی بسیار تلاش می‌کنند و شاید هیچ وقت دیده نشوند. در دوران کرونا خیلی از گروه‌های هنری و هنرمندان نتوانستند کار کنند و فشار بسیار زیادی روی آن‌ها بود و این ۲ سال هم تعداد گروه‌های درخواست‌کننده برای اجرا در تئاتر شهر را بیشتر از پیش کرد و همه منتظر هستند تا فرصت کار در سالن‌های تئاتر شهر برایشان مهیا شود. به جهت بالا رفتن هزینه‌ها تولید تئاتر بسیار دشوار و سخت شده است. امیدوارم کارهای زیادی روی صحنه برود و قیمت بلیت تئاتر برای همه مردم قابل پرداخت باشد.

رییس پیشین تئاتر شهر در پایان گفت: برای سید جواد طاهری آرزوی توفیق و توان مضاعف می‌کنم تا در مدیریت تئاتر شهر موفق و سربلند باشد و از سختی کار خسته نشود. همچنین برای برادر ارجمندم کاظم نظری هم آرزوی توفیق می‌کنم تا ایشان هم در ارائه برنامه‌های آینده موفق و سربلند حرکت کنند.

تشکیل شورای نظارتی در تئاتر شهر/ حل مشکلات توسط غیردولتی‌ها

کاظم نظری مدیر کل هنرهای نمایشی سخنران بعدی مراسم تودیع و معارفه مدیران پیشین و جدید مجموعه تئاتر شهر بود.

وی با خیرمقدم به حاضران در این مراسم، در سخنانی کوتاه عنوان کرد: ابراهیم گله‌دارزاده از هنرمندان بسیار شریف، معلم، با اخلاق و انسانی بی‌نظیری است که قطعا از اینجا نمی‌روند و حتما ما از تجربه او در اداره کل هنرهای نمایش استفاده خواهیم کرد. ضمن اینکه بر ما تکریم انسان دوست‌داشتنی مثل ایشان واجب است. من در عین حال خیر مقدم عرض می‌کنم به سید جواد طاهری که از هنرمندانی است که سال‌های سال عمرش را در تئاتر گذاشته و امیدواریم که ایشان هم بتوانند بدرخشند و اتفاقات خوبی را در تئاتر شهر فراهم بکنند.

مدیرکل هنرهای نمایشی افزود: مشکلاتی که گله‌دارزاده گفته‌اند به امید خدا حل خواهد شد و انتظار داریم طاهری در مدیریت تئاتر شهر عملکرد خوبی داشته باشند و هنرمندان را خوشنود کنند. البته در حکم مدیر جدید مجموعه تئاتر شهر تمام مسائلی که انتظار می‌رود طاهری نسبت به آن‌ها پایبند باشند آمده است و ان‌شاءالله با مدیریت طاهری و کمک‌های گله‌دارزاده اتفاقات خوبی برای تئاتر شهر رخ خواهد داد.

در ادامه، مجری مراسم با قرائت متن لوح تقدیر اداره کل هنرهای نمایشی، برای اهدای آن به ابراهیم گله‌دارزاده ازمدیرکل هنرهای نمایشی دعوت کرد به جایگاه بیاید. ضمن اینکه لوح سپاس و هدایای کارکنان بخش‌های مختلف تئاتر شهر به ابراهیم گله‌دارزاده بخش بعدی این مراسم بود.

در ادامه این آیین، متن حکم مدیر جدید مجموعه تئاتر شهر توسط مجری مراسم قرائت و توسط مدیر کل هنرهای نمایشی به سید جواد طاهری اهدا شد.

تشکیل شورای نظارتی در تئاتر شهر/ حل مشکلات توسط غیردولتی‌ها

سید محمد جواد طاهری، مدیر جدید مجموعه تئاتر شهر هم در بخش سوم برنامه با اشاره به وظیفه سنگین کار در مجموعه‌ای چون تئاتر شهر گفت: ابتدا از کاظم نظری هنرمند عزیز و مدیرکل هنرهای نمایشی تشکر می کنم که به بنده اعتماد کردند و مسئولیت مدیریت تئاتر شهر را به من دادند و امیدوارم در دوران مسئولیتم به نحو احسن از عهده این کار بربیایم. به نظر می‌رسد که مهم‌ترین کار یک مدیر در یک مجموعه حفظ ارزشهای آن‌جاست و قطعاً مجموعه تئاتر شهر مجموعه کوچکی نیست و وظیفه همه ما را سنگین می کند تا کارمان را درست انجام دهیم.

وی ادامه داد: من متوجه هستم که در شرایط سختی هستیم هم از لحاظ اقتصادی که دیگر تئاتر در اولویت زندگی مردم نیست و هم همکاران و کارکنانی که در مجموعه تئاتر شهر کار می کنند، از یک طرف درگیر مشکلات اقتصادی و از طرف دیگر مشکلات تئاتر شهر هستند. مجموعه تئاتر شهر به نظر من شأن و منزلت بالایی دارد و ما موظف هستیم تا در حفظ این شأن و منزلت کوشا باشیم. همه ما عمرمان را در تئاتر گذرانده‌ایم، ما می‌توانستیم مثل خیلی از آدم های دیگر به تفریحات خود و خوشگذرانی‌های خود بپردازیم اما از خودگذشتگی کردیم و برای تئاتر ماندیم؛ باور دارم امروز بیشتر از دیروز نیازمند این از خودگذشتگی هستیم.

کار بسیار سختی است که با ۴ نفر مجموعه به این بزرگی را از لحاظ خدماتی رسیدگی کردمدیر مجموعه تئاتر شهر با اشاره به دشواری های فعالیت در این مجموعه با توجه به امکانات موجود توضیح داد: کار بسیار سختی است که با ۴ نفر مجموعه به این بزرگی را از لحاظ خدماتی رسیدگی کرد. من به عنوان یک مدیر اگر نیاز باشد جارو به دست بگیرم این کار را انجام می‌دهم و این برای من مهم است چون جایگاه تئاتر شهر مهم است.

طاهری با اشاره تلاش و تمرکز خود برای ساماندهی فیزیکی تئاتر شهر و آراستگی مجموعه در تمامی حوزه ها گفت: به طور حتم یکی از مهم ترین مواجهه ها مرتبط با مخاطبان فهیم هنر نمایش است که حتی می تواند در پوشش کارکنان عزیز و شریف مجموعه نیز مورد توجه قرار گیرد. اگر سختی و مشکلاتی داریم برای خودمان است و باید بین خودمان آن را حل کنیم. پس دوست دارم که به عنوان یک همیار و دوست و رفیق به هم کمک کنیم تا زمانی که در این مجموعه هستیم موثر باشیم و اگر فردا روزی خواستیم برویم بگوییم اتفاقات خوبی در تئاتر شهر افتاد. پس از همه شما عزیزان میخوام بیاییم تلاش کنیم و به همدیگر کمک کنیم. در این مسیر از مسئولان عالیرتبه وزارت ارشاد می‌خواهم فضایی را فراهم سازند که این اتفاق رقم بخورد چرا که تئاتر شهر به عنوان ویترین تئاتر کشور باید جایگاهی والا و بالا داشته باشد.

تشکیل شورای نظارتی در تئاتر شهر/ حل مشکلات توسط غیردولتی‌ها

وی در ادامه صحبت های خود گفت: بنده با خیلی از همکاران حاضر در واحدهای مختلف تئاتر شهر از قبل آشنا هستم و بسیار متاثر می‌شوم که مجموعه بزرگ تئاتر شهر هنوز دچار مشکلات مختلف برای تهیه وسایل و ابزار کوچک است و این خیلی ناراحت‌کننده است، این موضوع ناراحت‌کننده ای است که هنوز مسئله ایمنی تئاتر شهر حل نشده است. ما قطعاً دست به دست هم خواهیم داد و اگر لازم باشد هزاران بار تقاضا می کنیم تا مشکلات حل شود. بنده حقیر تا زمانی که در این مجموعه باشم هزاران بار تقاضای خود را به نظری، معاونت هنری، وزارت ارشاد و سایر عزیزان می‌رسانم و قطعاً پیگیر خواهم بود تا مشکلات این مجموعه حل شود.

مدیر تئاتر شهر افزود: وقتی زندگی‌ام را که مرور می‌کنم، می‌بینم سراسر چالش و سختی است و هر وقت خواسته‌ام آرامش داشته باشم خودم آن آرامش را به هم زده‌ام؛ اصولا ما هنرمندان هم اینگونه هستیم، سالیان سال است هر کجا که می‌رویم به آرامش برسیم جوری تلاش می‌کنیم که آرامش به هم بریزد تا خود را در زندگی امتحان و تلاش کنیم برای زندگی. اینجا هم همین‌گونه است و امیدوارم آنچه ما خواهیم باقی گذاشت راهگشا باشد و به بن‌بست برنخورد. وظیفه ماست از تمام هنرمندان شاخصی که سالیان سال برای تئاتر این کشور زحمت کشیده‌اند، قدردانی کنیم.

طاهری با اشاره به برنامه‌های پیش روی خود گفت: باید اثری که در شأن تئاتر شهر است، در آن اجرا داشته باشد. ما در این سیستم و در این کشور و در این نظام وفادار هستیم و باید بدانیم که اگر قرار است نقدی بکنیم آن نقد باید سازنده باشد.

قطعاً شورایی در تئاتر شهر گرد هم می‌آیند متشکل از استادان، هنرمندان و بزرگان عرصه هنر تا نظارتی بر اجراها داشته باشدوی با اشاره به روند بازبینی آثار متقاضی اجرا در تئاتر شهر عنوان کرد: هنگامی که در شورای نظارت و بازبینی کنار وحید فخر موسوی بودم، تعجب کردم با وجود اینکه برنامه اجراهای مجموعه یک ساله بسته می‌شود اما باز هم تایید برخی آثار به دلیل اهمال برخی پدیدآورندگان‌شان به دقیقه ۹۰ می‌افتد و کارها با تعجیل انجام می‌شوند و دوستان هنرمند هم اصرار دارند در فرصتی محدود و به فوریت کارشان بازبینی شود. باید برای رفع این معضل چاره‌اندیشی کنیم. نباید دچار این مشکل شویم که تنها ۱۰ روز یا ۱۵ روز به شورای نظارت و ارزشیابی فرصت دهیم که بعد مسائل آنچنانی برای مجموعه تئاتر رخ دهد. قطعاً شورایی در تئاتر شهر گرد هم می‌آیند متشکل از استادان، هنرمندان و بزرگان عرصه هنر تا نظارتی بر اجراها داشته باشد. هنرمندانی که برای اجرا در تئاتر شهر علاقه‌مند هستند باید متن‌هایشان را زودتر به دست ما برسانند که هم شورا وقت داشته باشد هم هنرمند و هم اثری ماندگار خلق شود. تقاضا می‌کنم از تمام همکاران که همراهی کنند و با من همراه شوند و با من همکاری کنند تا مسائل درونی تئاتر شهر ما را گرفتار نکنند.

وی در پایان هم گفت: بحث رفاقت با دوستانم در قسمت‌های مختلف تئاتر شهر بحثی جداگانه است. صادقانه تقاضا می کنم که با یکدیگر صادقانه همکاری کنیم ولی اگر خطا یا تخلف یا قصوری ببینم نسبت به متخلف گذشت نخواهم کرد و این مورد را پای تندی نگذارید بلکه پای جدیت بگذارید. از جناب نظری به عنوان مدیرکل هنرهای نمایشی هم تقاضا می کنم که در وهله اول به ما کمک کنند تا ابتدا در حوزه آراستگی فیزیکی و متحد الشکل کردن پوشش همکاران مجموعه مساعدت لازم را به عمل اورند تا چنین اقداماتی مقدمه ای برای تعریف هویت بصری مجموعه تئاتر شهر شود و از همین جا من این قول را می‌گیرم تا این اتفاق بیفتد و از همکارانم در تئاتر شهر تقاضا دارم که با من همکاری و همراهی کنند تا این مجموعه را تغییر دهیم و بهبود ببخشیم.

پس از صحبت های طاهری متن حکم مدیریت جدید مجموعه تئاتر شهر قرائت و توسط مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد به وی اهدا شد.

غلامرضا نعمتی معاون اجرایی اداره کل هنرهای نمایشی، کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران، سید وحید فخر موسوی شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی، پریسا مقتدی مدیر تماشاخانه سنگلج، جلیل رفیعی سرپرست تالار هنر، تعدادی از کارکنان مجموعه تئاتر شهر و اداره کل هنرهای نمایشی و تعدادی از هنرمندان از جمله مهمانان مراسم تکریم و معارفه مدیریت مجموعه تئاتر شهر بودند.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار هنری

قدردانی از جمشید هاشم‌پور به پاس ۴۰ سال حضور در سینما

قدردانی از جمشید هاشم‌پور به پاس ۴۰ سال حضور در سینما
2022-07-05T15:37:49+04:30
مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «روز ششم» در مجتمع سینمایی صبا مال برگزار شد.

جزییاتی از نمایشگاه زنده‌یاد صادق تبریزی/ رونمایی از کتاب هنرمند

جزییاتی از نمایشگاه زنده‌یاد صادق تبریزی/ رونمایی از کتاب هنرمند
2022-07-05T15:11:10+04:30
در نشست خبری نمایشگاه زنده یاد صادق تبریزی که امروز ۱۴ تیر در نگارخانه سهراب برگزار شد، جزئیاتی از برگزاری نمایشگاه و رونمایی از کتاب آثار صادق تبریزی تشریح شد.

ارزیابی جشنواره کودک به دور از توهم/ اشکالی ندارد هزینه بدهیم!

ارزیابی جشنواره کودک به دور از توهم/ اشکالی ندارد هزینه بدهیم!
2022-07-05T15:11:09+04:30
سیدمهدی جوادی مدیرعامل فارابی تقای جایگاه بین‌المللی جشنواره حتماً مورد تاکید است اما مستلزم آن است که ابتدا جایگاه واقعی جشنواره را به دور از هر توهم خود سا...

پوستر نمایش بزرگ میدانی «روشنای شب تار» منتشر شد

پوستر نمایش بزرگ میدانی «روشنای شب تار» منتشر شد
2022-07-05T12:57:50+04:30
پوستر نمایش بزرگ میدانی «روشنای شب تار» که از عید قربان اجرای آن در بوستان ولایت تهران آغاز می‌شود، با طرحی از خانه طراحان انقلاب اسلامی منتشر شد.

تشریح جزئیات جشنواره «مبارک»/ افزایش بودجه ۴۰۰ درصدی داشتیم

تشریح جزئیات جشنواره «مبارک»/ افزایش بودجه ۴۰۰ درصدی داشتیم
2022-07-05T12:44:33+04:30
هادی حجازی فر دبیر جشنواره نمایش عروسکی جزئیات برگزاری این رویداد را تشریح و عنوان کرد در تلاش هستند تا یکی از سالن های تئاتر شهر به صورت اختصاصی به اجرای نم...

سرپرست گروه اجتماعی شبکه دو منصوب شد

سرپرست گروه اجتماعی شبکه دو منصوب شد
2022-07-05T12:17:49+04:30
مدیر شبکه دو سیما طی احکامی سرپرست گروه اجتماعی، عضو شورای راهبردی- مشورتی شبکه و مشاور مدیر شبکه را منصوب کرد.

عوامل «هناس» تجلیل شدند/ قدردانی سازمان انرژی اتمی از همسر شهید

عوامل «هناس» تجلیل شدند/ قدردانی سازمان انرژی اتمی از همسر شهید
2022-07-05T12:04:29+04:30
مراسم تجلیل از عوامل فیلم سینمایی «هناس» در سازمان انرژی اتمی کشور برگزار شد.

عوامل«هناس» تجلیل شدند/ قدردانی سازمان انرژی اتمی از همسر شهید

عوامل«هناس» تجلیل شدند/ قدردانی سازمان انرژی اتمی از همسر شهید
2022-07-05T11:51:10+04:30
مراسم تجلیل از عوامل فیلم سینمایی «هناس» در سازمان انرژی اتمی کشور برگزار شد.

معارفه هیات امنای جدید مرکز گسترش/ فراخوان «سینماحقیقت» آماده شد

معارفه هیات امنای جدید مرکز گسترش/ فراخوان «سینماحقیقت» آماده شد
2022-07-05T11:24:29+04:30
هیات امنای تازه مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی با حضور رئیس سازمان سینمایی معارفه شدند.

زندگی علیرضا بیرانوند پروانه نمایش گرفت/ صدور مجوز «کوچه ژاپنی‌ها»

زندگی علیرضا بیرانوند پروانه نمایش گرفت/ صدور مجوز «کوچه ژاپنی‌ها»
2022-07-05T11:11:09+04:30
شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی با صدور پروانه نمایش دو فیلم سینمایی موافقت کرد.

جیمز کامرون پس از «آواتار ۳» سکان را به دیگری می‌سپارد

جیمز کامرون پس از «آواتار ۳» سکان را به دیگری می‌سپارد
2022-07-05T10:44:30+04:30
کارگردان آمریکایی گفته است ممکن است تا آخر راه با مجموعه «آواتار» نباشد و به دنبال پروژه‌های دیگری که دوست دارد برود.

دبیر بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان منصوب شد

دبیر بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان منصوب شد
2022-07-05T10:31:10+04:30
مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی محمد مهدی رحیمیان را به عنوان دبیر هنری بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان منصوب کرد.

دعوای داوران «میدون» نمایشی است؟/ تولیداتی که چند برابر شد

دعوای داوران «میدون» نمایشی است؟/ تولیداتی که چند برابر شد
2022-07-05T10:31:09+04:30
تهیه‌کننده «میدون» با اشاره به بحث‌هایی که میان داوران این مسابقه شکل می‌گیرد درباره نمایشی بودن یا نبودن آن‌ها توضیحاتی ارائه کرد.

آیا «هیولاخوانی» توقیف است؟/ اشباحی که برای تئاتر تصمیم می‌گیرند

آیا «هیولاخوانی» توقیف است؟/ اشباحی که برای تئاتر تصمیم می‌گیرند
2022-07-05T08:17:50+04:30
روح‌الله جعفری با گلایه از اینکه از طرف شورای نظارت و ارزشیابی جلوی تمرین‌های نمایش «هیولاخوانی» گرفته شده است از بلاتکلیف بودن یکی دیگر از آثارش که قرار بود...

ملاقات با «گیل و آمارد» در تالار وحدت/ شادیانه‌هایی از خطه گیلان

ملاقات با «گیل و آمارد» در تالار وحدت/ شادیانه‌هایی از خطه گیلان
2022-07-05T08:17:50+04:30
ناصر وحدتی هنرمند پیشکسوت موسیقی نواحی گیلان به همراهی گروه «گیل و آمارد» روز یکشنبه نوزدهم تیرماه کنسرتی را در تالار وحدت تهران برگزار خواهد کرد.

نگران موسیقی ملی ایران هستم/ انتقادهای جدی از تهیه‌کنندگان

نگران موسیقی ملی ایران هستم/ انتقادهای جدی از تهیه‌کنندگان
2022-07-04T14:37:49+04:30
تعدادی از مدیران صندوق اعتباری هنر در ادامه دیدار با نامداران عرصه فرهنگ و هنر با شاهین فرهت هنرمند پیشکسوت موسیقی کشورمان دیدار کردند.

«فروپاشیده» در پاریس به صحنه رفت/ درهم‌تنیدگی ۲ واقعه تاریخی

«فروپاشیده» در پاریس به صحنه رفت/ درهم‌تنیدگی ۲ واقعه تاریخی
2022-07-04T13:57:49+04:30
نمایش «فروپاشیده» به نویسندگی و کارگردانی میلاد حسینی که درباره همزمانی ۲ واقعه تاثیرگذار تاریخی در ایران و فرانسه است، این روزها در شهر پاریس فرانسه روی صحن...

«ضد» به فصل سوم می رسد/ آخرین قسمت ۱۳ تیر روی آنتن

«ضد» به فصل سوم می رسد/ آخرین قسمت ۱۳ تیر روی آنتن
2022-07-04T13:44:29+04:30
آخرین قسمت از فصل دوم مجموعه مستند «ضد» با موضوع تاثیر سبک زندگی دیجیتال بر فرهنگ کتاب‌خوانی امشب ساعت ۲۱ از شبکه مستند پخش می‌شود.

انتشار یک اثر موسیقایی به یاد مادرژاپنی شهید بابایی

انتشار یک اثر موسیقایی به یاد مادرژاپنی شهید بابایی
2022-07-04T12:51:12+04:30
معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسبت درگذشت کونیکو یامامورا مادرژاپنی شهید بابایی قطعه موسیقایی را با شعر و دکلمه میلاد عرفانپور منتشر کرد.

تک آهنگ «رهگذر» منتشر شد/ خوانش شعری از محمد علی بهمنی

تک آهنگ «رهگذر» منتشر شد/ خوانش شعری از محمد علی بهمنی
2022-07-04T12:24:32+04:30
رامین حسین‌پور نوازنده، آهنگساز و خواننده موسیقی در تازه ترین فعالیت موسیقایی خود تک‌ آهنگ «رهگذر» را با شعری از محمدعلی بهمنی منتشر کرد.

ادامه «چاقوکشی» برای اولین بار در جشنواره تورنتو دیده می‌شود

ادامه «چاقوکشی» برای اولین بار در جشنواره تورنتو دیده می‌شود
2022-07-04T12:24:31+04:30
فیلم «چاقوها بیرون ۲» یا «چاقوکشی» برای اولین بار در جشنواره تورنتو ۲۰۲۲ اکران می‌شود.

الزامات سرمایه گذاری روی سرود همگام با برگزاری یک جشنواره مهم

الزامات سرمایه گذاری روی سرود همگام با برگزاری یک جشنواره مهم
2022-07-04T12:11:08+04:30
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با دست اندرکاران اولین جشنواره ملی و بین المللی سرود فجر، از سرود به عنوان یکی از افتخارات مردمی نهضت انقلاب اسلامی یاد کرد.

آلبوم «میریز» منتشر شد/ شنیدن یک موسیقی متفاوت

آلبوم «میریز» منتشر شد/ شنیدن یک موسیقی متفاوت
2022-07-04T11:31:13+04:30
آلبوم «میریز» از جمله آثار منتشرشده در بازار است که به تازگی با هنرمندی علی کاظمی نوازنده و پژوهشگر موسیقی ایرانی پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

آغاز به کار نخستین تلویزیون اینترنتی شهری کشور

آغاز به کار نخستین تلویزیون اینترنتی شهری کشور
2022-07-04T11:17:50+04:30
نخستین تلویزیون اینترنتی شهری کشور با نام «شهر تی وی» در سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران افتتاح شد.

نمایشگاه عکس «غمی دگر» در حوزه هنری افتتاح شد

نمایشگاه عکس «غمی دگر» در حوزه هنری افتتاح شد
2022-07-04T11:04:33+04:30
نمایشگاه عکس «غمی دگر» به مناسبت چهلمین روز حادثه متروپل، به همت خانه عکاسان ایران عصر یکشنبه ۱۲ تیر در گالری شماره یک خانه عکاسان ایران حوزه هنری افتتاح شد.

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بستری شد/ وضعیت پایدار است

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بستری شد/ وضعیت پایدار است
2022-07-04T09:57:52+04:30
سیدعباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت از بستری شدن جمشید جهان‌زاده بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در بیمارستان خبر داد.

انتخاب طراحان صحنه و لباس سال تئاتر ایران

انتخاب طراحان صحنه و لباس سال تئاتر ایران
2022-07-04T09:44:30+04:30
انجمن طراحان صحنه و لباس خانه تئاتر با بررسی آثار نمایشی متقاضی، بهترین طراحان تئاتر را انتخاب و معرفی می‌کند.

«دی‌بی‌سی» چگونه از فضای مجازی به تلویزیون رسید؟/ تغییرات داریم

«دی‌بی‌سی» چگونه از فضای مجازی به تلویزیون رسید؟/ تغییرات داریم
2022-07-04T09:31:09+04:30
تهیه کننده مجموعه طنز تلویزیونی «دی‌بی‌سی» از ایده شکل گیری این مجموعه، بازخوردها و تغییرات آن در آینده سخن گفت.

برادوی ماسک‌ از چهره‌ها برداشت/ به خاطر هیو جکمن ماسک بزنید!

برادوی ماسک‌ از چهره‌ها برداشت/ به خاطر هیو جکمن ماسک بزنید!
2022-07-04T09:04:30+04:30
ضرورت استفاده از ماسک در سالن‌های نمایش برادوی سرانجام از بین رفت، در حالی که خطر بازیگران را تهدید می‌کند.

این فروش شایسته «بی‌صدا حلزون» نیست!/ اعتماد از دست رفته مخاطبان

این فروش شایسته «بی‌صدا حلزون» نیست!/ اعتماد از دست رفته مخاطبان
2022-07-04T08:24:30+04:30
بهرنگ دزفولی‌زاده کارگردان فیلم سینمایی «بی‌صدا حلزون» مطرح کرد که این فیلم به‌عنوان یک اثر فرهنگساز شایستگی فروش خیلی بیشتر از این را دارد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)