میرنیوز

بازیگران در تئاتر شهر گردهم آمدند/ به نام تئاتر به کام موسیقی

بازیگران در تئاتر شهر گردهم آمدند/ به نام تئاتر به کام موسیقی 2022-05-14T22:18:19+04:30

به گزارش خبرنگار مهر، هفدهمین مراسم گرامیداشت روز جهانی تئاتر و «شب بازیگر» عصر امروز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه با دبیری شهره سلطانی و ریاست ایرج راد در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.

در این مراسم که اولین گردهمایی هنرمندان تئاتر پس از ۲ سال سخت کرونایی به شمار می‌رفت از ۴ پیشکسوت بازیگری ایران؛ تانیا جوهری، محمد ساربان، بدرالسادات برنجانی و سلمان فارسی صالحزهی نیز قدردانی شد.

چهره‌هایی همچون علی نصیریان، اکبر زنجان پور، تانیا جوهری، محمود دولت آبادی، محمود عزیزی، اسماعیل خلج، گلاب آدینه، فرزانه کابلی، منیژه محامدی، اکبر رحمتی، رضا بابک، جلیل فرجاد، مهوش وقاری، هایده حائری، سیاوش طهمورث، هوشنگ توکلی، ناصر آقایی، اصغر همت، احمدرضا اسعدی، سعید امیرسلیمانی، بهرام ابراهیمی، مجید قناد، افشین هاشمی، ندا مقصودی، خسرو حکیم رابط، آزیتا حاجیان، نگار عابدی، سروناز نانکلی و … هنرمندان حاضر در مراسم بودند.

مراسم با یک ساعت تاخیر آغاز شد و در ابتدا رضا بابک و گلاب آدینه با در دست داشتن فانوس‌هایی روی سن حاضر شدند و به اصطلاح چراغ صحنه را روشن کردند.

اجرای مراسم را امیر غفارمنش برعهده داشت که در ابتدا از اساتید حاضر در سالن رخصت خواست و بعد روی صحنه رفت و درباره تاثیر این دو سال کرونایی در تئاتر سخن گفت و در ادامه از گروه موسیقی و حرکت آذری دعوت به اجرای برنامه کرد.

در ادامه محمود انوشه نویسنده و پژوهشگر صحبت‌هایی درباره وضعیت تئاتر کشور و هنرمندان پیشکسوتی که هرکدام همچون گوهری ناب در این عرصه درخشیده‌اند، کرد.

در بخش بعدی شهرام شکوهی به اجرای قطعاتی پرداخت که با تشویق حاضران همراه بود.

بخش بعدی مراسم به سیاه بازی محمدرضا آزادفرد و مهدی صفاری نژاد اختصاص داشت.

در ادامه ایرج راد رئیس مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و در سخنانی عنوان کرد: در همه کشورهای دنیا القاب بسیار بزرگی به هنرمندانشان اعطا می‌کنند. من درود می‌فرستم به هنرمندانی که در طول دو سال گذشته خطر کردند و در هر فرصتی چه روی صحنه وچه فضای مجازی هنرنمایی کردند و متاسفانه بسیاری از آنها را از دست دادیم.

وی ادامه داد: هنرمندان ما در فقر هستند اما فقیر نیستند. هنرمندان ما با سختی و تلاش کاری را برای روی صحنه بردن آماده می‌کنند اما آیا حمایتی می‌شوند و حداقل هزینه دکور و رفت و آمدشان را به دست می‌آورند؟ خیر. متاسفم که هنرمندان ما بسته حمایتی دریافت می‌کنند. چرا همه حمایت‌ها از هنرمندان بریده شده و مجبور به پرداخت مالیات و همه هزینه‌ها خودشان هستند. با همه این مشکلات درود بر شما که تنها به عشق تئاتر کار می‌کنید.

وی یادآور شد: در این دو سال بسیار سوگواری کردیم و در غم از دست دادن عزیزانمان نشستیم اما گفتیم که بعد از دو سال دور هم جمع شویم و روز جهانی تئاتر را گرامی بداریم. معتقدم باید فهرستی از هنرمندانی که بزرگواری کردند و در این شرایط کار کردند تهیه و از آنها قدردانی شود از این رو قصد داریم از دو نفر از هنرمندانی که در این مدت فعالیت داشتند به نمایندگی از بقیه هنرمندان قدردانی کنیم.

پس از صحبت‌های ایرج راد، بیانیه انجمن صنفی بازیگران تئاتر درباره برگزاری جشن بازیگر توسط هوشمند هنرکار به نمایندگی از هیات مدیره خوانده شد.

شهره سلطانی دبیر مراسم نیز در یادداشتی با اشاره به تاثیر روزهای کرونایی بر تئاتر و از دست دادن هنرمندان یادآور شد که همه هنرمندان با تمام مشکلات پیش رو از یک قبیله‌اند و باید برای صلح و همبستگی و خانه‌ای که بعد از آنها همچنان خواهد ماند، تلاش کنند.

بعد از صحبت سلطانی با حضور ایرج راد، علی نصیریان، محمود دولت آبادی، سیاوش طهمورث، اسماعیل خلج، اکبر زنجانپور و اصغر همت از تانیا جوهری و محمد ساربان قدردانی شد.

ساربان که سال‌ها جزو هیات مدیره خانه تئاتر بوده با گلایه از اینکه در این سال‌ها بیشتر پیام‌ها بیشتر مرثیه خوانی برای تئاتر بوده است ابراز امیدواری کرد هفدهمین جشن بازیگر به هزارمین جشن بازیگر تبدیل شود.

اکبر زنجانپور نیز در سخنانی یادآور شد: آرزویم این است که برنامه ریزی و مسئولیت تئاتر به خانه تئاتر واگذار شود تا اهمال کاری‌ها برطرف شود.

در ادامه با اضافه شدن ناصر آقایی، محمود عزیزی و گلاب آدینه از دو هنرمند شهرستانی بدرالسادات برنجانی و سلمان فارسی صالحزهی از خوزستان و سیستان و بلوچستان تجلیل شد.

علی نصیریان نیز در صحبت‌هایی بیان کرد: شرکت من در چنین مجالسی از روحیه و حوصله ام در این روزگار خارج است نه تنها برای من بلکه برای مردم هم اینگونه است پس معتقدم در این شرایط ما نباید جشن بگیریم. وقتی مردم گرفتار مشکلات خودشان هستند می‌توانستیم به جای جشن و حداقل برنامه‌های موسیقی، درباره بازیگری که امشب شبش است حرف بزنیم؛ اینکه چرا می‌گویند بازیگری کار بسیار سختی است چون بازیگر مولف است، آفریننده است و خلاق. بازیگر زاینده است و به دنیا می‌آورد، بازیگر خالق زیبایی است و این کار کمی نیست که خیلی جسارت می‌خواهد و اصلاً کار دشواری نیست.

وی افزود: بنابراین در این موقعیتی که مردم گرفتار هستند می‌توانستیم درباره این مسائل حرف بزنیم. من نمی‌خواهم انتقاد کنم و می دانم زحمت بسیاری کشیده شده است اما به جای رقص و موسیقی که جایش در تئاتر نیست می‌توانستیم درباره مشکلات تئاتر با هم حرف بزنیم.

راد هم توضیح داد که ما اصلاً کلامی درباره جشن صحبت نکردیم و تنها گفته‌ایم بزرگداشت روز جهانی تئاتر و «شب بازیگر» را برگزار می‌کنیم چون در این مدت به اندازه کافی غم و اندوه داشته‌ایم و بهتر است فرصتی فراهم شود برای دور هم جمع شدن و در کنار هم حرف زدن.

زنجانپور نیز با گلایه از شرایط موجود در جامعه گفت: در روزها و شب‌های گذشته همه ما داریم در شب زندگی می‌کنیم.

در ادامه از غلامرضا پودینه بازیگری که در نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» از ناحیه کمر و پا دچار آسیب شده بود، قدردانی شد.

در بخش بعدی برنامه حسین ضروری قطعاتی را برای حضار خواند که البته آماده شدن گروه برای اجرای برنامه مدتی به طول انجامید و تعداد زیادی از هنرمندان ترجیح دادند سالن را برای استراحت ترک کنند. تا آماده شدن گروه موسیقی نیز امیر غفارمنش با یادی از درگذشتگان تئاتر در ۲ سال اخیر تلاش کرد یاد این هنرمندان را زنده نگه دارد در حالی که انتظار می‌رفت حداقل برای یادبود درگذشتگان تئاتر مراسمی هرچند کوتاه تدارک دیده و نامشان در «شب بازیگر» روی صحنه برده شود اما تنها به اشاره کوتاه مجری برنامه و بردن نام این هنرمندان در بولتن مراسم اکتفا شده بود.

اجرای استندآپ کمدی توسط امیر کربلایی زاده بخش دیگری از مراسم «شب بازیگر» بود.

اجرای موسیقی و رقص کردی توسط گروهی از اجراگران در ادامه به نمایش گذاشته شد.

می‌توان مراسم شب گذشته را بیشتر از اینکه «شب بازیگر» خواند «شب موسیقی» نامید چون به جای اینکه برنامه‌هایی در ارتباط با بازیگر و هنر تئاتر را شاهد باشیم، برنامه‌های موسیقایی برای مراسم تدارک دیده شده بود.

عبدالجبار کاکایی نویسنده و شاعر در توصیف حال و روز این روزهای جامعه قطعه شعر کوتاهی را قرائت کرد و در ادامه مهدی موسوی و صابر قدیمی نیز قطعات شعری را دکلمه کردند.

قبل از شعرخوانی قدیمی، شهره سلطانی پشت میکروفن قرار گرفت و با گلایه از حاضرانی که سالن را ترک کرده بودند، گفت: اهالی تئاتر افتخارشان به نظمی است که دارند اما هنوز خیلی از برنامه‌های ما باقی مانده درحالی که بسیاری از عزیزان سالن را ترک کردند. فرصت برای عکس گرفتن همه فراهم است برای همین از دوستان تقاضا دارم به داخل سالن بازگردند.

سلطانی در بخش بعدی از آزیتا حاجیان، هایده حائری، جلیل فرجاد، محمود انوشه، ایرج راد و افسر اسدی درخواست کرد که روی صحنه حاضر شوند و با حضور این هنرمندان از افشین هاشمی و مونا فرجاد برای تولید مجموعه «تک گویی های زنانه براساس حروف الفبا» قدردانی شد.

اجرای قطعاتی از موسیقی بوشهری و بجنوردی بخش‌های پایانی مراسم بود که آماده سازی هرکدام نیز مدتی به طول می‌انجامید که همین مساله در ساعات پایانی شب از حوصله جمع خارج شده بود.

علی رغم تمام تلاشی که مشخص بود شهره سلطانی و گروهش برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم کرده بودند اما حضور ۵ گروه موسیقی و شعرخوانی شاعرانی که ارتباطی به تئاتر نداشتند برنامه را بیش از حد طولانی و خسته کننده کرده بود. اجرای برنامه‌های غیرضروری و بی ارتباط با حوزه تئاتر باعث شد مراسم تجلیل از هنرمندان با وجود حضور بسیاری از پیشکسوتان روی صحنه با بی نظمی و با سرعت هرچه تمام تر برگزار شود و حتی تیزری که برای یادبود درگذشتگان تدارک دیده شده بود پخش نشد.

در این مراسم هنرمندان قدیمی و سالخورده ای در سالن حضور داشتند اما به دلیل نامنظم بودن و بی برنامگی مراسم برخی نتوانستند تا انتها در سالن بمانند و تئاترشهر را ترک کردند.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار هنری

پژمان جمشیدی با «علفزار» به سینماها می‌آید/ اکران از ۲۸ اردیبهشت

پژمان جمشیدی با «علفزار» به سینماها می‌آید/ اکران از ۲۸ اردیبهشت
2022-05-16T18:38:16+04:30
دو فیلم «علفزار» و «چند می‌گیری گریه کنی ۲» از روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه به نمایش در می‌آیند.

سازمان سینمایی با درخواست انحلال کدام سینماها موافقت می‌کند؟

سازمان سینمایی با درخواست انحلال کدام سینماها موافقت می‌کند؟
2022-05-16T16:51:37+04:30
قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان سینمایی به تشریح موضع قانونی این سازمان در قبال سینماهای متقاضی انحلال پرداخت.

آکشی کومار فرش قرمز کن را از دست داد/ ابتلا به کرونا برای بار دوم

آکشی کومار فرش قرمز کن را از دست داد/ ابتلا به کرونا برای بار دوم
2022-05-16T15:58:16+04:30
آکشی کومار ستاره سینمای بالیوود با مثبت شدن تست کرونایش از حضور در فرش قرمز جشنواره کن ۲۰۲۲ بازماند.

بهرام دهقانی در «سایه» تجلیل می‌شود/ گلایه از انتقادات دانشجویان

بهرام دهقانی در «سایه» تجلیل می‌شود/ گلایه از انتقادات دانشجویان
2022-05-16T15:44:57+04:30
محمدحسین یاوری دبیر جشنواره فیلم «سایه» بیان کرد که امسال بزرگداشت بهرام دهقانی را داریم که از تدوین‌گران خوب کشورمان هستند.

بدرقه وزیر فرهنگ لبنان از سوی رییس سازمان سینمایی کشور

بدرقه وزیر فرهنگ لبنان از سوی رییس سازمان سینمایی کشور
2022-05-16T15:04:57+04:30
رییس سازمان سینمایی کشور و بهمنی معاون رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی صبح امروز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، در در پاویون فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) وزیر...

لیام نیسن در «سرزمین مقدسان و گناهکاران» دیده شد

لیام نیسن  در «سرزمین مقدسان و گناهکاران» دیده شد
2022-05-16T12:51:36+04:30
نتفلیکس ۲ تصویر از بازی لیام نیسن در فیلم جدیدش را منتشر کرد.

انصراف گروه تئاتر «نقاب» از اجرا به دلیل نبود حمایت

انصراف گروه تئاتر «نقاب» از اجرا به دلیل نبود حمایت
2022-05-16T12:38:17+04:30
سرپرست گروه تئاتر «نقاب» اعلام کرد به دلیل نبود حمایت از سوی اداره‌کل هنرهای نمایشی از اجرای جدیدترین اثر گروه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر انصراف می‌دهد.

آشا محرابی به تئاتر کودک بازگشت/ تلاش بچه‌ها برای رهایی از فاگین

آشا محرابی به تئاتر کودک بازگشت/ تلاش بچه‌ها برای رهایی از فاگین
2022-05-16T09:31:37+04:30
روز گذشته یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه نمایش «بچه های تکِ استریت کارلو» به کارگردانی آشا محرابی و با حضور داریوش فرضیایی و تعدادی از هنرمندان تئاتر آغاز به کار کرد.

معاونت برون‌مرزی فعلا شبکه جدید تاسیس نمی‌کند/خیز برای آثار نمایشی

معاونت برون‌مرزی فعلا شبکه جدید تاسیس نمی‌کند/خیز برای آثار نمایشی
2022-05-16T08:38:17+04:30
معاون برون مرزی صداوسیما با اشاره به اقدامات این معاونت بیان کرد که تا اطلاع ثانوی بنایی برای راه‌اندازی و تاسیس شبکه یا کانال جدید ندارند.

ابراز تمایل بازیگران برای حضور در «رکسانا»/ شهبازی به فجر می‌رسد؟

ابراز تمایل بازیگران برای حضور در «رکسانا»/ شهبازی به فجر می‌رسد؟
2022-05-16T08:38:16+04:30
مسعود ردایی تهیه‌کننده سینما بیان کرد که عده‌ای از بازیگران هم خودشان ابراز تمایل کرده‌اند که در فیلم سینمایی «رکسانا» ایفای نقش داشته باشند که این موارد هم ...

«اژدها لازم می شود» امشب در شبکه سه سیما

«اژدها لازم می شود» امشب در شبکه سه سیما
2022-05-15T21:04:56+04:30
فیلم کوتاه تلویزیونی اژدها لازم می شود امشب ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه سه سیما پخش می شود.

«روی موج یکشنبه‌ها» جان می‌گیرد/ جهان تجسمی مبنای رویکرد اجرایی

«روی موج یکشنبه‌ها» جان می‌گیرد/ جهان تجسمی مبنای رویکرد اجرایی
2022-05-15T12:58:19+04:30
مازیار سیدی از اجرای نمایش «روی موج یکشنبه‌ها» در نیمه ابتدایی تابستان خبر داد.

فروش ۸۴۷ میلیون تومانی تئاتر شهر در ۲ ماه اول ۱۴۰۱

فروش ۸۴۷ میلیون تومانی تئاتر شهر در ۲ ماه اول ۱۴۰۱
2022-05-15T12:44:59+04:30
آمار فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها مشخص شد.

برنامه تازه‌ترین کنسرت‌های تهران و شهرهای دیگر اعلام شد

برنامه تازه‌ترین کنسرت‌های تهران و شهرهای دیگر اعلام شد
2022-05-15T12:18:19+04:30
تعدادی از گروه‌ها و هنرمندان فعال حوزه موسیقی طی روزهای آینده مجموعه کنسرت‌هایی را در تالارهای مختلف تهران و دیگر شهرهای کشور برگزار می‌کنند.

مجید زین‌العابدین مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی شد

مجید زین‌العابدین مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی شد
2022-05-15T10:44:58+04:30
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات امنای بنیاد فرهنگی هنری رودکی، در حکمی مجید زین‌العابدین را به عنوان مشاور وزیر و مدیر عامل این بنیاد منصوب کرد.

تام کروز: ساخت «تاپ گان ۲» غیرمسئولانه و ستایش جنگ‌افروزی است

تام کروز: ساخت «تاپ گان ۲» غیرمسئولانه و ستایش جنگ‌افروزی است
2022-05-15T10:04:59+04:30
تام کروز ۳۰ سال قبل و بعد از ساخت فیلم «تاپ گان» اعلام کرده بود ساخت ادامه این فیلم ستایش جنگ‌افروزی است اما حالا قسم خورده که ارائه بهترین دنباله ممکن برای ...

همچنان پیگیر وضعیت رضا رویگری هستیم/ حفظ کرامت هنرمندان سیاست ماست

همچنان پیگیر وضعیت رضا رویگری هستیم/ حفظ کرامت هنرمندان سیاست ماست
2022-05-15T09:51:39+04:30
نیکنام حسینی پور مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر بیان کرد که حفظ کرامت هنرمندان، مهمترین سیاست تمامی نهادهای دست اندرکار فرهنگ و هنر کشور است.

«وسان» در کانادا رونمایی می‌شود/ یاسر خاسب و اجرایی بین‌المللی

«وسان» در کانادا رونمایی می‌شود/ یاسر خاسب و اجرایی بین‌المللی
2022-05-15T09:51:38+04:30
یاسر خاسب در جدیدترین تجربه خود ویدئو پرفورمنس آرت «وسان» را همزمان با روز شاهنامه فردوسی، برای یک کمپانی هنری در کانادا اجرا می‌کند.

مجموعه انیمیشن «مینا» رونمایی شد/ فرصتی برای آموزش زبان فارسی

مجموعه انیمیشن «مینا» رونمایی شد/ فرصتی برای آموزش زبان فارسی
2022-05-15T07:11:39+04:30
مجموعه انیمیشن «مینا» با حضور معاون برون مرزی سازمان صداوسیما و نیز رئیس بنیاد سعدی، رونمایی شد.

تودیع و معارفه مدیران شبکه‌های تلویزیون/ تحول چگونه رخ می‌دهد؟

تودیع و معارفه مدیران شبکه‌های تلویزیون/ تحول چگونه رخ می‌دهد؟
2022-05-14T16:04:58+04:30
معاون سیمای رسانه ملی بیان کرد که تحول با جابجایی معاونان و مدیران رخ نمی‌دهد بلکه به همت بدنه عظیم، کارآمد و انقلابی که در سازمان صداوسیما حضور دارد، رقم می...

گلدن گلوب فروخته می‌شود/ پیچیدگی و ابهام در وضعیت نهاد سینمایی

گلدن گلوب فروخته می‌شود/ پیچیدگی و ابهام در وضعیت نهاد سینمایی
2022-05-14T15:38:18+04:30
گلدن گلوب اعلام کرد که قصد دارد این مجموعه را به یک فرد بفروشد تا بتواند از این طریق مشکلات مربوط به نبودن تنوع را کم کند.

پرفورمنس خاستگاهی اجتماعی دارد/ ماجرای یک مشغله فراگیر

پرفورمنس خاستگاهی اجتماعی دارد/ ماجرای یک مشغله فراگیر
2022-05-14T13:11:39+04:30
امیر وارسته طراح و کارگردان پرفورمنس «شغل فراگیر» بیان کرد که این اجرا علاوه بر رویکردی نقادانه، بخشی از تجربه‌ زیست هنرمند به مثابه‌ یک شهروند را با مخاطبان...

پخش مستندی ویژه ناشنوایان/ کارآفرینان به مناطق صعب‌العبور رفتند

پخش مستندی ویژه ناشنوایان/ کارآفرینان به مناطق صعب‌العبور رفتند
2022-05-14T12:04:59+04:30
نسخه ویژه ناشنوایان «از زمین خاکی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی ایمان گودرزی از یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ساعت ۱۸ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

اولین تصاویر «آزادی مشروط» منتشر شد/ سریال کرونایی مسعود ده‌نمکی

اولین تصاویر «آزادی مشروط» منتشر شد/ سریال کرونایی مسعود ده‌نمکی
2022-05-14T11:38:18+04:30
همزمان با اولین روزهای تصویربرداری «آزادی مشروط» اولین تصاویر از این سریال به تازگی منتشر شده است.

ژولیت بینوش جایزه سن‌سباستین را دریافت می‌کند

ژولیت بینوش جایزه سن‌سباستین را دریافت می‌کند
2022-05-14T11:11:39+04:30
جایزه جشنواره سن‌سباستین ۲۰۲۲ به ژولیت بینوش بازیگر فرانسوی اهدا می‌شود.

پخش مستندی ویژه نابینایان/ کارآفرینان به مناطق صعب‌العبور رفتند

پخش مستندی ویژه نابینایان/ کارآفرینان به مناطق صعب‌العبور رفتند
2022-05-14T10:58:18+04:30
نسخه ویژه ناشنوایان «از زمین خاکی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی ایمان گودرزی از یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ساعت ۱۸ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

اولین آلبوم گروه «وَنگِ وا» منتشر شد/ شنیدن «رجزخون» با صدای متفاوت

اولین آلبوم گروه «وَنگِ وا» منتشر شد/ شنیدن «رجزخون» با صدای متفاوت
2022-05-14T09:24:58+04:30
اولین آلبوم گروه موسیقی «وَنگِ وا» با عنوان «رجزخون» در قالبی اثری تلفیقی مبتنی‌بر موسیقی ایرانی و موسیقی نواحی مختلف کشورمان پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

«رویای پرشکوه خالی» در مولوی/ بازگشت به کارگردانی بعد از ۴ سال

«رویای پرشکوه خالی» در مولوی/ بازگشت به کارگردانی بعد از ۴ سال
2022-05-14T08:18:32+04:30
حامد ادوای از اجرای نمایش «رویای پرشکوه خالی» در آینده ای نزدیک در تالار مولوی خبر داد.

برد پیت در «شهر گمشده» جایگزین کدام بازیگر شد؟

برد پیت در «شهر گمشده» جایگزین کدام بازیگر شد؟
2022-05-14T08:05:11+04:30
کارگردان‌های «شهر گمشده» فاش کردند که قصد داشتند کیانو ریوز را در نقش کوتاهی در این فیلم داشته باشند.

مجمع خانه تئاتر ۳۱ اردیبهشت برگزار می‌شود/ دیگر حدنصاب ملاک نیست

مجمع خانه تئاتر ۳۱ اردیبهشت برگزار می‌شود/ دیگر حدنصاب ملاک نیست
2022-05-13T17:25:12+04:30
رئیس هیأت مدیره خانه تئاتر اعلام کرد مجمع عمومی خانه برای انتخاب هیأت مدیره جدید روز شنبه ۳۱ اردیبهشت برگزار می‌شود.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)