میرنیوز

بدرقه نادر طالب‌زاده به خانه ابدی/ تا بود اذیت شد و تا رفت تجلیل!

بدرقه نادر طالب‌زاده به خانه ابدی/ تا بود اذیت شد و تا رفت تجلیل! 2022-05-01T10:27:20+04:30

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تشییع پیکر زنده یاد نادر طالب‌زاده پژوهشگر، کارگردان سینما و مجری تلویزیون صبح امروز یازدهم اردیبهشت ماه با حضور جمع زیادی از مردم در مقابل مسجد بلال صداوسیما آغاز شد.

در ابتدای این مراسم که با حضور جمع زیادی از علاقمندان به نادر طالب‌زاده آغاز شد، نوای حاج‌صادق آهنگران پخش شد.

این مراسم در ساعت ۹:۲۵ با پخش آیاتی از قرآن مجید به صورت رسمی آغاز شد.

وحید جلیلی، رضا پورحسین، ابراهیم حاتمی‌کیا، احسان محمدحسنی، عزیز جعفری، محمد حمیدی مقدم، سلیم غفوری، حامد بامروت‌نژاد، حجت‌الاسلام موسوی مقدم، سردار نقدی، حبیب والی‌نژاد، حمید شاه‌آبادی، ابوالقاسم طالبی، مسعود احمدی افزادی، از جمله چهره‌های شاخص حاضر در ابتدای این مراسم هستند.

اجرای مراسم را صابر خراسانی بر عهده داشت که در ابتدا به قرایت پیام رهبر انقلاب به مناسبت درگذشت نادر طالب‌زاده پرداخت.

وی در سخنانی گفت: ممنون از مردمی که همیشه حق‌شناس بودند و از هنرمندان‌شان حمایت کردند. حاج نادر با اینکه از سنین نوجوانی در آمریکا بزرگ شد و درس خواند اما جزو هنرمندان دغدغه‌مند کشور بود. او از سال ۵۹ با مستندهایی که ساخت کارش را به‌صورت جدی در این عرصه آغاز کرد.

در ادامه علیرضا قزوه به دعوت صابر خراسانی به شعرخوانی پرداخت. قزوه در جایگاه قرار گرفت و شعر خود را اینگونه آغاز کرد: «حاج نادر خاطراتت سبز / حاج نادر پرچمت بالاست»

خراسانی در ادامه از حاج صادق آهنگران دعوت کرد تا به جایگاه بیاید و زیارت عاشورا بخواند.

حاج نادر تربیت‌شده مکتب امام (ره) بود

در ادامه مراسم پیمان جبلی رییس سازمان صداوسیما در جایگاه قرار گرفت و گفت: امروز در این ماه خدا در این خانه خدا گرد هم آمدیم برای تودیع و وداع با ماه چهره انقلاب اسلامی، حاج نادر عزیز که تربیت شده مکتب انقلاب و امام (ره) است.

وی افزود: در روز وداع با ماه رمضان همه مومنین هم اشک بر چشم دارند و هم لبخند؛ اشک از دست دادن شب و روز نورانی ماه رمضان و عشق بازی با خدا و خوشحالی از قبولی در آزمون بندگی. ما هم امروز هم اشک بر چشم داریم، هم حسرت بر دل و هم ابتهاج در دل. حسرت از دست دادن حاج نادر عزیز و ابتهاج از رویشی در مکتب خمینی و خامنه‌ای.

جبلی ادامه داد: ظهور پدیده‌هایی چون حاج نادر طالب‌زاده از نفحات انقلاب است، همانگونه که چمران و آوینی و حججی بودند. اینها نفحاتی است که باید خود را در مقابل آن قرار دهیم. امروز بیش از حسرت رفتنش، باید خوشحال زایش و رویش مکتب انقلاب باشیم و امروز باید بیشتر از این مکتب بگوییم.

جبلی: در تاریخ ما کم نیستند انسان‌هایی که دچار انحطاط شدند. طالب‌زاده در مقابل جریان ریزش‌ها قرار دارد. همه بهانه‌های که می‌توانست دستاویزی برای انحراف او از ولایت قرار گیرد وجود داشت از زندگی پرتمتع غرب تا دل‌زدگی و دلگیری از اردوگاه مومنین، همه اینها بود اما هیچکدام او را از صراط مستقیم دور نکرد وی افزود: رفتن او داغ بر همه ما گذاشت اما مکتب او همچنان زنده و پویاست. او هر چقدر هم شیرین باشد اما میوه تنومند انقلاب است و همه شکوه و خیر و برکتی که در نادر طالب‌زاده بود برآمده از مکتبی است که در روزگار مدرنیته شخصیت‌های مثل او و آوینی را به بار آورد. او همیشه به سوی این مکتب نشانه گرفته بود. او مصداق انسان‌هایی است که در مسیر ولایت قرار می‌گیرند.

رئیس رسانه ملی در ادامه گفت: در تاریخ ما کم نیستند انسان‌هایی که دچار انحطاط شدند. طالب‌زاده در مقابل جریان ریزش‌ها قرار دارد. همه بهانه‌های که می‌توانست دستاویزی برای انحراف او از ولایت قرار گیرد وجود داشت از زندگی پرتمتع غرب تا دل‌زدگی و دلگیری از اردوگاه مومنین، همه اینها بود اما هیچکدام او را از صراط مستقیم دور نکرد. او از یک سو به مودت با مومنان و غیظ با دشمنان دعوت می‌کرد و از سوی دیگر محبوب دل مومنان و مغضوب کافران بود. راه او همچون همسنگرانش از تجدد و تحجر غرب عبور می‌کند. او مظهر نوآوری و روشنگری و نگاه به آینده و از طرفی درگیر مقابله با تجدد کور غرب بود. امروز با یک شخص رو به رو نیستیم با یک شاخص رو به رو هستیم. شاگردان و دوستان او نخواهند گذاشت مکتب چمران ساز، آوینی ساز سلیمانی ساز و نادرساز به افول دچار شود.

جبلی ادامه داد: امروز همه کسانی که فراق برایشان سخت است و همه آن‌ها که رفتن و عروج او برایشان خوشحال‌کننده است، به همه می‌گوییم مکتب طالب‌زاده زنده است. امروز با تو هم صحبت می‌کنیم حاج نادر عزیز که صدای ما را می‌شنوی و همه ما را می‌بینی. خوش به سعادت تو که برگزیده مکتب ولایت و هدایت شدی. حاج نادر عزیز امروز همه جوش و خروش‌های تو به آرامش تبدیل شد اما مسیر پرجوش و خروش تو ادامه دارد.

وی ادامه داد: اگر روزی برای گردآوری مهمانان کنفرانس افق نو خون دل خوردی و از بی مهری‌ها نالیدی و از این سازمان به آن سازمان رفتی و بین دو لبه بی مهران داخلی و دشمنان خارجی که مهمانانت را تحریم کردند تحمل کردی اما امروز دیگر نگران نیستی. چند روز پیش وقتی به عیادتت آمدم امیدوار بودیم دوباره خداوند تو را برگرداند، امیدوار بودیم در روز قدس کنارمان باشی اما خداوند این‌طور خواست.

جبلی در پایان سخنانش با دعا برای نادر طالب‌زاده ابراز امیدواری کرد خداوند او را مهمان سفره انبیا کند.

مردان بزرگ را تا هستند اذیت می‌کنیم و وقتی رفتند تجلیل!

حسن رحیم‌پور ازغذی سخنران بعدی این مراسم بود که پشت تریبون قرار گرفت و گفت: ما مردان بزرگ را تا وقتی هستند اذیت می‌کنیم و وقتی رفتند تجلیل می‌کنیم. آنچه از همه بیشتر درباره نادر طالب‌زاده اهمیت داشت روحانیت او بود. من روحیه روحانی به اندازه او کم دیدم. ما هدف معنوی کم داریم. او ریا نمی‌دانست اهل تهجد و نماز شب بود. هر فرصتی گیر می‌آورد مشغول نماز قضا می‌شد و مطلقاً ریاکاری را بلد نبود.

وی افزود: در حالی که بسیاری مشغول فوت و فن ریاکاری هستند اما گاهی حس می‌کردم او نفس ندارد و در بین همه طوفان‌هایی که به صورتش می‌خورد هدف را گم نمی‌کرد. در دوره‌ای که دوستان به دشمن می‌پیوستند و او برعکس از دل دشمن به جبهه انقلاب آمد. ما به آدم‌هایی مثل او که در ترافیک انقلاب گیر نکردند به شدت نیاز داریم. او هرچه جلوتر آمده انقلابی‌تر شده است و حتی این اواخر که گرفتار بیماری بود یک مرد دهه شصتی و پنجاه‌وهفتی بود.

رحیم‌پور ازغدی: اذیت‌ها و توهین‌های مکرری از طرف جبهه‌های مختلف از دشمنان، ناخودی ها، خودی‌ها و نخودی‌ها صورت می‌گرفت اما نادر طالب‌زاده خود را معطل اینها نمی‌کرد. او هیچ گاه واکنش شخصی نشان نداد و من اینجا به همه نهادهای رسمی و فرهنگی کشور عرض می‌کنم که چرا همیشه عقبید؟ دیر می‌فهمید! رحیم‌پور ازغدی ادامه داد: اذیت‌ها و توهین‌های مکرری از طرف جبهه‌های مختلف از دشمنان، ناخودی ها، خودی‌ها و نخودی‌ها صورت می‌گرفت اما نادر طالب‌زاده خود را معطل اینها نمی‌کرد. او هیچ گاه واکنش شخصی نشان نداد و من اینجا به همه نهادهای رسمی و فرهنگی کشور عرض می‌کنم که چرا همیشه عقبید؟ دیر می‌فهمید! چند ساعت دیر می‌رسید. او از همه شما گله داشت، به خصوص از کوتوله‌هایی که از او عبور می‌کردند و هنوز فکر می‌کنند عبور از مردان بزرگ هنر است.

وی افزود: او کاروان یک نفره داشت. درس مهمی که نیروهای متدین باید به آن توجه کنند این است که او متفکر و خلاق بود و تولید معنا می‌کرد. بسیاری هستند که در طول این سال‌ها فقط مصرف کننده بوده‌اند. طالب‌زاده جزو مصرف‌کنندگان ایدئولوژی انقلاب نبود، گزاره‌های فکر شده از سر شعور دینی و سیاسی از او می‌شنیدیم. ما به حزب اللهی متفکر و خلاق نیاز داریم. حزب اللهی عوام و مصرف‌کننده نمی‌توانند کاری کنند.

رحیم‌پور ازغدی ادامه داد: در دوره‌ای که بسیاری از بزرگ‌نماها شک کردند و برگشتند و گفتند نکند خون‌هایی که ریخت و شعارهای که داده شد دروغ بود! اما طالب‌زاده بیشتر ایمان آورد. او به تنهایی پشت خاکریز می‌جنگید حتی اگر دیگران خاکریز را ترک می‌کردند. او یک چریک رسانه‌ای عرصه بین‌الملل بود و در جهت جهانی کردن انقلاب در پوست خود نگنجید. آن هم در زمانی که بسیاری این انقلاب کبیر را می‌خواهند به صغیر تبدیل کنند و آن را به دیپلماسی بفروشند.

وی افزود: در دوره‌ای که بسیاری با رسانه کار می‌کنند اما نمی‌دانند رسانه چیست، او کار کرد. او جرات خط‌شکنی داشت. خیلی‌ها در کنار محاسبات انقلاب یک پرونده شخصی برای منافع شخصی خود دارند اما او خط‌شکن بود. او در زمانیکه که خیلی‌ها آرزو دارند به آن طرف خندق بروند، از آن طرف به این طرف آمد. در معرفی‌نامه جبهه، خیلی راست و حسینی گفته بود که آن طرف تحصیل کرده است و فردی که ثبت نام کرد از چهره و تیپ او ترسید و او در جای دیگر رفت و گفت بی‌سواد است تا توانست ورود کند.

ازغدی در پایان عنوان کرد: طالب‌زاده الگوی بسیاری خوبی است برای کسانی که وارد عرصه هنر می‌شوند تا ببینند می‌شود تا آخر مجاهد ماند گرچه از دو طرف بی‌مهری دید.

در ادامه مراسم حاج صادق آهنگران باردیگر پشت تریبون قرار گرفت و برای وداع پایانی با پیکر زنده‌یاد نادر طالب‌زاده به ذکر مصیبت و مرثیه‌خوانی پرداخت.

در پایان این مراسم با امامت حجت‌الاسلام قائم مقامی بر پیکر زنده یاد طالب‌زاده نماز میت خوانده شد.

پیکر زنده‌یاد نادر طالب‌زاده در پایان این مراسم با ذکر «یا حسین» و همراه با مارش نظامی به سمت بهشت زهرا و برای خاکسپاری در جوار مزار شهید سیدمرتضی آوینی بدرقه شد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار هنری

طرح یک درخواست از فرزند مدیر فقید/ لطفا مراسم سالگرد برگزار نکنید

طرح یک درخواست از فرزند مدیر فقید/ لطفا مراسم سالگرد برگزار نکنید
2022-05-25T15:30:23+04:30
فرزند مرحوم علی مرادخانی معاون اسبق امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که خرداد سال گذشته دارفانی را وداع گفت در اولین سالگرد درگذشت پدر فقیدش متنی را منتش...

پیام تسلیت رئیس بنیاد روایت در پی درگذشت مریم کاظم‌زاده

پیام تسلیت رئیس بنیاد روایت در پی درگذشت مریم کاظم‌زاده
2022-05-25T15:17:04+04:30
رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح درگذشت مریم کاظم‌زاده را تسلیت گفت.

«گورکن» جلوی دوربین رفت/ روایتی از یک داستان معمایی در دهه ۵۰

«گورکن» جلوی دوربین رفت/ روایتی از یک داستان معمایی در دهه ۵۰
2022-05-25T14:37:02+04:30
فیلم کوتاه «گورکن» به کارگردانی داوود مرادیان جلوی دوربین رفت.

انتشار فراخوان دوره جدید ارسال طرح به خانه مستند

انتشار فراخوان دوره جدید ارسال طرح به خانه مستند
2022-05-25T13:57:03+04:30
خانه مستند فراخوان دوره جدید ارسال طرح را پس از ۲ سال منتشر کرد.

در فقدان هنرمندی که تا پایان عمر در خط انقلاب ماند

در فقدان هنرمندی که تا پایان عمر در خط انقلاب ماند
2022-05-25T13:43:42+04:30
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت مریم کاظم‌زاده نخستین بانوی عکاس جنگ تحمیلی و همسر شهید علی اصغر وصالی را تسلیت گفت.

نمایش‌ دعوت شده به جشنواره حرکت تفلیس گرجستان معرفی شد

نمایش‌ دعوت شده به جشنواره حرکت تفلیس گرجستان معرفی شد
2022-05-25T13:30:24+04:30
نمایش دعوت شده به جشنواره حرکت تفلیس گرجستان در حالی اعلام شد که از هم اکنون گروه‌های ایرانی متقاضی شرکت در جشنواره‌های تئاتری کشورهای ارمنستان و گرجستان می‌...

آغاز اجراهای «شب بخیر، مادر» در تماشاخانه سپند

آغاز اجراهای «شب بخیر، مادر» در تماشاخانه سپند
2022-05-25T13:30:23+04:30
نمایش «شب بخیر، مادر» به کارگردانی احسان حسینخانی از شامگاه سوم خرداد در تماشاخانه سپند روی صحنه رفت.

نماهنگ «پنجاه و نُه ۶۱» تماشایی شد/ «تو خرداد از نو شکوفا شدیم»

نماهنگ «پنجاه و نُه ۶۱» تماشایی شد/ «تو خرداد از نو شکوفا شدیم»
2022-05-25T13:03:43+04:30
نماهنگ «پنجاه و نُه ۶۱» از جمله آثار تصویری جدیدی است که همزمان با چهلمین سالروز آزادسازی خرمشهر پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

اولین نشست «سایه روشن ارکستر ملی» برگزار شد/ تبارشناسی یک اصطلاح

اولین نشست «سایه روشن ارکستر ملی» برگزار شد/ تبارشناسی یک اصطلاح
2022-05-25T12:43:43+04:30
نخستین نشست تخصصی همایش سایه روشن ارکستر ملی با عنوان «برداشت‌ها از چیستی و جایگاه این ارکستر» سوم خرداد در تالار رودکی برگزار شد.

مرحوم کاظم زاده اسوه ای از یک بانوی رزمنده و هنرمند بود

مرحوم کاظم زاده اسوه ای از یک بانوی رزمنده و هنرمند بود
2022-05-25T12:43:42+04:30
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیامی درگذشت مریم کاظم زاده نخستین عکاس زن در دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

سامان احتشامی با «باغ ایران» می آید

سامان احتشامی با «باغ ایران» می آید
2022-05-25T12:30:25+04:30
تازه ترین آلبوم سامان احتشامی نوازنده و آهنگساز با عنوان «باغ ایران» طی روزهای پیش رو در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

انجمن سینمای جوانان بازوی اجرایی سازمان سینمایی در استان‌هاست

انجمن سینمای جوانان بازوی اجرایی سازمان سینمایی در استان‌هاست
2022-05-25T12:30:24+04:30
جلسه محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی و معاونان این سازمان با موضوع بررسی برنامه‌های انجمن در سال‌جاری برگزار شد.

رییس سازمان سینمایی پرتغال زیر چتر سینمای ایران قرار گرفت

رییس سازمان سینمایی پرتغال زیر چتر سینمای ایران قرار گرفت
2022-05-25T12:30:23+04:30
رئیس سازمان سینمایی پرتغال در چتر سینمای ایران در بازار کن حضور پیدا کرد و درباره تعاملات سینمایی بین ۲ کشور ایران و پرتغال گفتگو کرد.

هند سالن‌های سینما را زیاد می‌کند

هند سالن‌های سینما را زیاد می‌کند
2022-05-25T12:30:22+04:30
هند با وجود داشتن بزرگ‌ترین صنعت فیلم در جهان از نظر تولید، یکی از کم‌ترین تعداد پرده‌های سینما را دارد، اما قصد دارد تا این امر را تغییر دهد.

جراحی جمال اجلالی بازیگر پیشکسوت کنسل شد/ بهبود وضعیت جسمانی

جراحی جمال اجلالی بازیگر پیشکسوت کنسل شد/ بهبود وضعیت جسمانی
2022-05-25T10:57:02+04:30
سعیده خلیلی همسر جمال اجلالی بیان کرد که جراحی جمال اجلالی که به دلیل بیماری گوارشی بستری شده بود، کنسل شد.

خواننده پاپ و تولید یک آلبوم اختصاصی برای «پلیس»

خواننده پاپ و تولید یک آلبوم اختصاصی برای «پلیس»
2022-05-25T10:43:43+04:30
محسن توسلی از خوانندگان فعال حوزه تولید آثار انقلابی ضمن تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود از تمرکز ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایرانی برای تولید آثار موضو...

جراحی جمال اجلالی کنسل شد/ بهبود وضعیت جسمانی

جراحی جمال اجلالی کنسل شد/ بهبود وضعیت جسمانی
2022-05-25T10:43:42+04:30
سعیده خلیلی همسر جمال اجلالی بیان کرد که جراحی جمال اجلالی که به دلیل بیماری گوارشی بستری شده بود، کنسل شد.

مریم کاظم‌زاده عکاس جنگ و همسر شهید اصغر وصالی درگذشت

مریم کاظم‌زاده عکاس جنگ و همسر شهید اصغر وصالی درگذشت
2022-05-25T09:50:22+04:30
مریم کاظم‌زاده عکاس جنگ و همسر شهید اصغر وصالی در ۶۶ سالگی بر اثر ابتلا به سرطان، آسمانی شد.

مریم کاظم‌زاده عکاس جنگ و همسر شهید وصالی درگذشت

مریم کاظم‌زاده عکاس جنگ و همسر شهید وصالی درگذشت
2022-05-25T09:37:02+04:30
مریم کاظم‌زاده عکاس جنگ و همسر شهید اصغر وصالی در ۶۶ سالگی بر اثر ابتلابه سرطان، آسمانی شد.

روایت جزئیات شهادت شیرین ابو عاقله از زبان همکارش

روایت جزئیات شهادت شیرین ابو عاقله از زبان همکارش
2022-05-25T09:10:22+04:30
روایت دردناک به شهادت رسیدن شیرین ابو عاقله از زبان خبرنگاری که در زمان کشته شدن شیرین کنار او بود در پرس تی‌وی مطرح شد.

ماجراهای عجیب «دختری در قطار»/ تئاتر برای مسئولان ضرورت شود

ماجراهای عجیب «دختری در قطار»/ تئاتر برای مسئولان ضرورت شود
2022-05-25T08:17:02+04:30
حمیده مقدسی کارگردان نمایش «دختری در قطار» درباره ویژگی های این اثر نمایشی که این روزها در حوزه هنری روی صحنه است، توضیحاتی ارائه داد.

«ضد»، «هناس» و «شادروان»به کن رسید/ مذاکرات مثبت برای تولید مشترک

«ضد»، «هناس» و «شادروان»به کن رسید/ مذاکرات مثبت برای تولید مشترک
2022-05-25T06:30:23+04:30
الهه طاهایی مدیر مرکز بین‌الملل سازمان سینمایی سوره به ارایه توضیحاتی درباره بازار جشنواره فیلم کن پرداخت.

جزییات تازه از اولین ساخته سینمایی آهنگساز اسکاری «محمد(ص)»

جزییات تازه از اولین ساخته سینمایی آهنگساز اسکاری «محمد(ص)»
2022-05-24T16:57:01+04:30
رحمان گفت در ساخت موسیقی فیلم از تجربه‌اش در فیلم «محمد رسول‌الله» مجید مجیدی بهره برد.

نشان ویژه فرهنگستان هنر به هادی حجازی‌فر رسید

نشان ویژه فرهنگستان هنر به هادی حجازی‌فر رسید
2022-05-24T15:50:22+04:30
در آستانه سالروز فتح خرمشهر فرهنگستان هنر طی مراسمی لوح ویژه خود را با عنوان «فَرِّ فرهنگستان هنر» به هادی حجازی‌فر برای فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» اهدا کرد.

شبکه خبر را برای «متروپل» به خط کردیم، گفتند بس است!/ تحت فشاریم

شبکه خبر را برای «متروپل» به خط کردیم، گفتند بس است!/ تحت فشاریم
2022-05-24T15:23:42+04:30
پیمان جبلی رئیس رسانه ملی با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه شریف،‌ تأکید کرد که سند تحول سازمان صداوسیما خردادماه امسال منتشر خواهد شد.

افزایش سریال‌های بی‌کیفیت از ترس «ماهواره»/ سند تحول خرداد می‌رسد

افزایش سریال‌های بی‌کیفیت از ترس «ماهواره»/ سند تحول خرداد می‌رسد
2022-05-24T14:57:02+04:30
پیمان جبلی رئیس رسانه ملی با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه شریف،‌ تأکید کرد که سند تحول سازمان صداوسیما خردادماه امسال منتشر خواهد شد.

«هیچ‌کس نخوابد» و «رخ» را می‌سازم/ یک مستند دیگر با موضوع ورزشی

«هیچ‌کس نخوابد» و «رخ» را می‌سازم/ یک مستند دیگر با موضوع ورزشی
2022-05-24T12:43:42+04:30
سام کلانتری می‌گوید در حال ساخت دو مستند «هیچ‌کس نخوابد» و «رخ» یکی با موضوع ورزشی و دیگری درباره یکی از نقاشان شناخته شده کشور را می‌سازد.

در قضاوت عدالت را مدنظر قرار دادیم/جذابیت‌های منحصر به فرد

در قضاوت عدالت را مدنظر قرار دادیم/جذابیت‌های منحصر به فرد
2022-05-24T12:30:24+04:30
فاطمه گودرزی عضو هیأت داوران بخش مسابقه ایران جشنواره پویانمایی بیان کرد که در قضاوت عدالت را مد نظر قرار دادیم.

گفتگوی معاون سیما با دانشجویان صداوسیما/ در ساختار اداری باید جنگید

گفتگوی معاون سیما با دانشجویان صداوسیما/ در ساختار اداری باید جنگید
2022-05-24T12:30:23+04:30
محسن برمهانی در دیداری صمیمانه با دانشجویان دانشگاه صداوسیما از آن‌ها خواست برای رفع مشکلات خود تلاش کنند.

گفتگوی معاون سیما با دانشجویان صداوسیما/ شورش نه ولی تلاش کنید!

گفتگوی معاون سیما با دانشجویان صداوسیما/ شورش نه ولی تلاش کنید!
2022-05-24T12:03:43+04:30
محسن برمهانی در دیداری صمیمانه با دانشجویان دانشگاه صداوسیما از آن‌ها خواست برای رفع مشکلات خود به جای شورش علیه سیستم،‌ تلاش کنند.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)