میرنیوز

نسبت حکمرانی قرآنی و نظام مسائل امنیتی و اطلاعاتی کشور بررسی شد

 نسبت حکمرانی قرآنی و نظام مسائل امنیتی و اطلاعاتی کشور بررسی شد 2023-10-07T16:55:36+03:30

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، چهارمین جلسه از سلسله نشست‌های حکمرانی قرآنی با عنوان «نسبت حکمرانی قرآنی و نظام مسائل امنیتی و اطلاعاتی کشور» امروز، شنبه 15 مهر، در معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی، وزیر سابق اطلاعات؛ حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا قاسمیان، رئیس مرکز اسناد و کتابخانه مجلس و علیرضا معاف، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

جنس اختلاف ما با استکبار، راهبردی است

در این نشست حجت‌الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی، وزیر اسبق اطلاعات، با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) در خصوص نهراسیدن از هیاهوی قدرتمندان، اظهار داشت: تمدن اسلامی قابل فسیل و از بین‌رفتنی نیست، چنانکه امام در جلد 12 صحیفه نور می‌فرمایند این قرن به خواست خداوند قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران و حق بر باطل است و با اطمینان می‌گویم اسلام، ابرقدرت‌ها را به خاک می‌نشاند و سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد و انقلاب اسلامی این مسیر را پیش می‌برد.

مصلحی با بیان اینکه استکبار تمام هستی خود را در خطر می‌بیند، تصریح کرد: این نکته بسیار قابل توجه و تأمل است و دشمن برای مقابله با این مقوله، برنامه‌ریزی‌هایی را انجام داده؛ به عنوان مثال در پی از بین بردن امنیت جمهوری اسلامی ایران است.

وزیر اسبق اطلاعات خاطرنشان کرد: ما باید حواسمان باشد چون جنس اختلاف ما با استکبار، راهبردی است و اختلاف شکلی یا قائل به فرد نیست. دشمن می‌خواهد انقلاب اسلامی را که هستی او را هدف قرار داده از بین ببرد.

او با اشاره به اینکه استکبار برای از بین بردن انقلاب اسلامی قصد دارد ذهن‌ها را مقابل آن قرار دهد، گفت: استعمار در این زمینه به طور جدی در حال سرمایه‌گذاری است.

مصلحی با بیان اینکه قرآن کریم راه‌های خروج از بن‌بست‌های امنیتی، اقتصادی، سیاسی و غیره را ارائه داده است، گفت: مثل روز برای من روشن است که آینده اروپا از آن اسلام است، چون اندیشمندان به شدت به اسلام روی آورده‌اند و بر روی آن تحقیق می‌کنند. در این شرایط تمرکز ما باید فقط بر وحدت باشد و از مسائل حاشیه‌ای پرهیز کنیم.

 

 

نفوذ‌ امنیتی علیه نظام جمهوری اسلامی

وزیر اسبق اطلاعات همچنین به موضوع نفوذ به عنوان یکی از مهمترین اقدامات دشمن برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: نفوذ در همه مقولات وجود دارد و دشمن اتاق‌ فکرهای سنگینی تأسیس کرده و جدی بر مباحث مقابله با انقلاب اسلامی کار می‌کند و عمده حرکت آنها مبتنی بر نفوذ‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و امنیتی است.

او با اشاره به انواع گوناگون نفوذ اظهار داشت: دو نوع نفوذ موردی و جریانی داریم. نفوذ موردی یعنی اینکه دشمن یک نفر را عامل خود می‌کند. نفوذ موردی چند زیرکد دارد که یکی از آنها این است عده‌ای را مأمور می‌کند تا دست به ترور دانشمندان ما بزنند، زیرکد دوم مربوط به ترور شخصیتی است.

مصلحی با تأکید بر اینکه در مقوله نفوذ باید شیطان و ابعاد مختلف آن را شناخت، تصریح کرد: در نفوذ جریانی دشمن برای موضوعات مختلف برنامه‌ریزی می‌کند تا جریان راه بیندازد. مثلاً فتنه 88 یک جریان بود و دشمن هم دست‌بردار نیست و اکنون هم جریان‌سازی می‌کند.

ده اقدام دشمن برای اینکه مسئولان و مردم دچار اشتباه محاسباتی شوند

وزیر اسبق اطلاعات خاطرنشان کرد: دشمن به طور ویژه و جدی برای به اشتباه انداختن دستگاه اطلاعاتی تلاش می‌کند. او می‌خواهد دستگاه اطلاعاتی را دچار اشتباهات محاسباتی کند و آن را بر هم بریزد و در این راستا ابتدا ایجاد ترس و تهدید ‌کند؛ یعنی مردم را با جنگ می‌ترسانند، دوم وعده دروغ می‌دهد و فقط کافی است به فتنه‌های مختلف نگاه کنید که چقدر وعده دروغ داده است.

او ادامه داد: راهکار سوم این است که ما را مشغول به خیال‌پردازی می‌کند. چهارم حرکات اشتباه را زیبا جلوه می‌دهد. پنجم دست به شایعه‌سازی و دروغ‌پراکنی می‌زند. ششم القای یأس و روحیه ما نمی‌توانیم. هفتم ما را از امدادهای غیبی خداوند غافل می‌کند، در صورتی که خیلی از این موفقیت‌ها نتیجه امدادهای غیبی است.

مصلحی با اشاره به اینکه هشتمین راهکار دشمن برای اینکه اشتباهات محاسباتی به وجود آورد قبح‌زدایی است، اظهار داشت: او خطوط قرمز را می‌شکند. نهم اینکه خودشان را خیرخواه نشان می‌دهند و دهم هم دست به تحریف سخن حق می‌زنند. دشمن این ده اقدام را انجام می‌دهد تا مسئولان، نخبگان و مردم را دچار اشتباه محاسباتی کند تا بتواند به اهدافش برسد و اقدامات مختص خودش را انجام می‌دهد.

 

 

تأکید قرآن بر امنیت و اطلاعات

در این نشست علیرضا معاف، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به موضوعات قرآنی در زمینه امنیت و اطلاعات به‌ویژه امنیت اقتصادی اشاره کرد و گفت: علامه طباطبایی در جلد دهم کتاب شریف المیزان می‌نویسد میان سلام و سلامت و ارتباط اینها با امنیت ارتباط نزدیکی وجود دارد.

او با تأکید بر مقوله امنیت به عنوان یکی از مباحث مهم در حکمرانی اظهار داشت: یکی از مباحثی که در حکمرانی باید به آن توجه کرد بررسی مقوله امنیت از دو منظر تهدیدبنیان و فرصت‌بنیان است. چنانکه در حکمرانی قرآن نسبت امنیت با تمدن مورد توجه قرار گرفته و از طرف دیگر امنیت، سکنی و آرامش مفاهیم ایجابی هستند که باید مورد دقت باشند.

موفقیت مزیت جمهوری اسلامی در زمینه امنیت و اطلاعات

معاف یکی از مزایای مهم جمهوری اسلامی را امنیت عنوان کرد و گفت: تأمین امنیت مهمترین وظیفه حکومت است و در قرآن هم نسبت به آن تأکید شده و افلاطون هم آن را مهمترین وظیفه حکومت می‌داند.

معاون قرآن و عترت با اشاره به تغییر ابعاد جنگ تصریح کرد: امام علی (ع) مالک اشتر را نسبت به مهم دانستن امنیت نظامی، امنیت دفاعی و امنیت اقتصادی خطاب قرار داده‌اند.

او خاطرنشان کرد: در نظام حکمرانی و امنیتی باید حد اطلاعات و امنیت معلوم شود. همچنین بحث مهم دیگر بحث نفوذ است و امروز رهبر معظم انقلاب نفوذ را به‌عنوان وادادگی تعریف می‌کنند و با وادادگی و اشرافی‌گری به دشمن می‌توان کد داد و همین مسئله نفوذ را رقم می‌زند.

معاف با بیان اینکه باید ضمن رعایت مرزهای اخلاق با فتنه مقابله شود، اظهار داشت: از سوی دیگر عنصر اطلاعاتی و کنشگر میدان امنیت باید پنهان‌کار باشد و در برابر نفوذ که حالت موریانه‌وار دارد و خیلی خطرناک است پنهانی برخورد کرد.

او ادامه داد: جمهوری اسلامی در حوزه امنیت و اطلاعات موفق است و دلیلش هم به تفسیرها و تفکیک‌هایی که در حوزه امنیت انجام داده، ارتباط دارد. در بحث امنیت و اطلاعات باید به مدلی که قرآن کریم تجویز کرده دست یافت و حتی می‌توان در این رابطه سند عملیاتی را طراحی و پیگیری کرد.

 

 

تلاش دشمن برای ایجاد و تقویت حس ناامنی میان مردم

همچنین حجت‌الاسلام غلامرضا قاسمیان، رئیس مرکز اسناد و کتابخانه مجلس شورای اسلامی، طی سخنانی به مردمی‌سازی مقوله امنیت اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از مباحث مهم در حوزه امنیت، مردمی‌سازی مقوله امنیت است و قرآن هم قائل به حضور مردم در مسائل امنیتی است.

رئیس مرکز اسناد و کتابخانه مجلس با اشاره به اینکه دشمن به دنبال این است که حس ترس از ناامنی را در جامعه تقویت کند، گفت: ترس از ناامنی مضر است. اگر هم ناامنی نباشد، ترس از ناامنی می‌تواند خطرناک باشد. به عنوان مثال افرادی هستند که فقیر نیستند ولی احساس فقر می‌کنند چنانکه بیشتر سقط جنین‌ها در جامعه به خاطر ترس از فقر است؛ در حالی که او فقیر نیست و در این رابطه خداوند می‌فرمایند باید با این حس مقابله کرد.

او ادامه داد: باید در حوزه امنیت مبنایی رفتار کرد و اگر چنین شود خداوند امنیت را اعطا خواهد کرد. به عنوان مثال به نظر من تهدید امنیتی کردن اربعین کاری ندارد، ولی اینکه همه با پای پیاده به کربلا می‌روند و مورد ضدامنیتی اتفاق نمی‌افتد به خاطر حس امنیتی است که وجود دارد. لذا هر اندازه بر سنت‌های الهی کار کنیم هم به امنیت می‌رسیم و هم احساس امنیت می‌کنیم.

قاسمیان با اشاره به اینکه احساس امنیت را خدا در دل مؤمنان رقم می‌زند، خاطرنشان کرد: آرامش عنوانی است که اگر وجود نداشته باشد حتی شخص نمی‌تواند ایمانش را زیاد کند و این بستر آرام و سکینه را خدا به ما هدیه کرده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

سردار محمد کسائیان دار فانی را وداع گفت

 سردار محمد کسائیان دار فانی را وداع گفت
2024-02-22T17:14:26+03:30
سردار سید محمد کسائیان، فرمانده تیپ لشکر ۲۵ کربلا و فرمانده تیپ ۷۵ ظفر در دوران دفاع مقدس، دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

قدردانی از شهدای دانش‌آموز در یادواره شهدای «لاله‌های روشن»

 قدردانی از شهدای دانش‌آموز در یادواره شهدای «لاله‌های روشن»
2024-02-22T13:41:17+03:30
همزمان با میلادحضرت علی‌اکبر(ع) یادواره شهدای منطقه چهار تهران با عنوان «لاله‌های روشن» به همت دبیرستان‌های دوره دوم فرهنگ آل یاسین، شاهد مطهری، س...

ورود یک مجری نوجوان با «نوجهان» به شبکه یک

 ورود یک مجری نوجوان با «نوجهان» به شبکه یک
2024-02-22T13:41:16+03:30
برنامه‌ تبینی «نوجهان» با موضوع معرفی موقعیت‌های پیشرفت، چالش‌ها و ظرفیت‌های کشور از دید یک نوجوان، از امروز در قاب شبکه یک سیما به نمایش در می آید.

خبری از مناظره‌های تلویزیونی در پشت صحنه «محفل»

 خبری از مناظره‌های تلویزیونی در پشت صحنه «محفل»
2024-02-22T13:41:15+03:30
رئیس صدا و سیما در پشت صحنه برنامه «محفل» از ۱۴۰۰ مناظره انتخاباتی گفت که یک هفته پخش می‌شود.

دعوا بر سر نظرسنجی تلویزیون؛ مشکل از کجاست؟

 دعوا بر سر نظرسنجی تلویزیون؛ مشکل از کجاست؟
2024-02-22T11:01:17+03:30
این روزها همه درباره نظرسنجی‌ صحبت می‌کنند که به انحاء مختلف از بینندگان تلویزیون حکایت دارد. عدد و ارقامی که ناامیدکننده‌اند و به نظر می‌رسد مدیران صد...

«اعجاز غزل» سروده‌های یک شاعر در بازار کتاب

 «اعجاز غزل» سروده‌های یک شاعر در بازار کتاب
2024-02-22T10:01:15+03:30
مجموعه شعر «اعجاز غزل» سروده محمد فردوسی‌مهر از سوی انتشارات بین ‌المللی حوزه مشق منتشر شد.

جشنواره معروف به کار خود پایان داد / وزیر دادگستری: امروز دفع مردم از نظام بالاترین منکر است

 جشنواره معروف به کار خود پایان داد / وزیر دادگستری: امروز دفع مردم از نظام بالاترین منکر است
2024-02-22T10:01:14+03:30
وزیر دادگستری در اختتامیۀ جشنواره معروف گفت: اگر تحت عنوان امر به معروف طوری عمل کنیم که مردم جذب شوند، به وظیفه مان عمل کردیم. اگر طوری عمل کنیم که دفع کنی...

انتخابات؛ زیباترین وجه مردم‌سالاری دینی در حکمرانی اسلامی

 انتخابات؛ زیباترین وجه مردم‌سالاری دینی در حکمرانی اسلامی
2024-02-22T05:34:29+03:30
مهاجرنیا گفت: امام علی(ع) می‌فرماید «والاجابة حین ادعوکم و الطاعه حین آمرکم» امروز مقام معظم رهبری می‌گویند مشارکت حد‌اکثری باعث تقویت نظام می‌شود...

حضور ۵ هزار نفر از دختران رأی اولی برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی

 حضور ۵ هزار نفر از دختران رأی اولی برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی
2024-02-22T04:28:01+03:30
دانش‌آموزان در اجتماع دختران رای اولی، با در دست داشتن تصاویر شهدا بر حفظ آرمان های انقلاب اسلامی و پاسداری از ارزش های آن تاکید کردند.

آیین اختتامیه چهلمین مسابقات بین المللی قرآن با تلاوت برگزیده مسابقات آغاز شد / اسامی برگزیدگان

 آیین اختتامیه چهلمین مسابقات بین المللی قرآن با تلاوت برگزیده مسابقات آغاز شد / اسامی برگزیدگان
2024-02-21T18:01:19+03:30
آیین اختتامیه چهارمین مسابقات بین المللی قرآن کریم و هشتمین مسابقات بین المللی دانش آموزان جهان اسلام با رونمایی از تمبر یادبود آن آغاز شد.

وزیر ارشاد در اختتامیه مسابقات قرآن: قرارگاه حفظ قرآن را پایه گذاری می‌کنیم

 وزیر ارشاد در اختتامیه مسابقات قرآن: قرارگاه حفظ قرآن را پایه گذاری می‌کنیم
2024-02-21T17:07:58+03:30
وزیر ارشاد در آیین اختتامیه چهارمین مسابقات بین المللی قرآن کریم از ایجاد قرارگاه حفظ قرآن خبر داد.

صحرایی: شناسایی استعدادهای قرآنی و انس با عترت هدف اصلی آموزش و پرورش است

 صحرایی: شناسایی استعدادهای قرآنی و انس با عترت هدف اصلی آموزش و پرورش است
2024-02-21T16:54:30+03:30
وزیر اموزش و پرورش می گوید مهم ترین هدف آموزش و پرورش، شناسایی استعدادهای قرآنی و معرفی آنها در قالب مسابقات و سرمایه گذاری نسبت به آنهاست.

«پایتخت» به نوروز می‌رسد؟

 «پایتخت» به نوروز می‌رسد؟
2024-02-21T16:27:43+03:30
حرف و حدیث درباره رسیدن یا نرسیدنِ «پایتخت» به عید نوروز وجود دارد، رئیس صداوسیما در این خصوص توضیح داد.

آیین اختتامیه چهلمین مسابقات بین المللی قرآن با تلاوت برگزیده مسابقات آغاز شد

 آیین اختتامیه چهلمین مسابقات بین المللی قرآن با تلاوت برگزیده مسابقات آغاز شد
2024-02-21T16:27:43+03:30
آیین اختتامیه چهارمین مسابقات بین المللی قرآن کریم و هشتمین مسابقات بین المللی دانش آموزان جهان اسلام با رونمایی از تمبر یادبود آن آغاز شد.

چرا ورود فارسی به مدارس هند مهم است؟ تجربیات یک جوان مسلمان هندی از شگفتی‌های زبان فارسی

 چرا ورود فارسی به مدارس هند مهم است؟ تجربیات یک جوان مسلمان هندی از شگفتی‌های زبان فارسی
2024-02-21T15:07:50+03:30
زکی جوان مسلمان هندی درباره گذشته زبان فارسی در این کشور و علاقه مردم هند به آموختن فارسی می‌گوید: ما هندی‌ها و به خصوص هندی‌های مسلمان به شدت به زبان فارسی...

سایت انگلیسی بنیاد مهدی موعود رونمایی شد

 سایت انگلیسی بنیاد مهدی موعود رونمایی شد
2024-02-21T11:34:28+03:30
آیین رونمایی از سایت انگلیسی با عنوان The Promised Mahdi برگزار شد.

درباره یک شوخی با معلولان در تلویزیون؛ یک انتقاد و یک توصیه

 درباره یک شوخی با معلولان در تلویزیون؛ یک انتقاد و یک توصیه
2024-02-21T10:54:30+03:30
اگرچه اطلاعیه‌ای از طرفِ برنامه «بگو بخند» منتشر شده اما ضرورت دارد دست‌اندرکاران ساخت هر برنامه و سریالی حتماً به جزئیاتی توجه کنند باعث زیر سؤال...

«قلم‌های بی غلاف» رمانی درباره زندگانی امام باقر(ع)

 «قلم‌های بی غلاف» رمانی درباره زندگانی امام باقر(ع)
2024-02-21T10:41:12+03:30
«قلم‌های بی‌غلاف» نوشته مرمی ولی از سوی انتشارات نیستان منتشر و روانه بازار نشر شد.

شاخصه های قرآنی علی اکبر (ع) برای جوان امروز

 شاخصه های قرآنی علی اکبر (ع) برای جوان امروز
2024-02-21T10:41:11+03:30
شاید بتوان گفت حضرت علی اکبر علیه السلام چهره‌ای ماندگار برای جوانی است که به دنبال الگوهای دینی می‌گردد.

«همیشه پشتیبان» خاطرات شفاهی حاج حسین سراجان از مبارزات انقلاب

 «همیشه پشتیبان» خاطرات شفاهی حاج حسین سراجان از مبارزات انقلاب
2024-02-21T09:21:23+03:30
کتاب «همیشه پشتیبان»؛ خاطرات شفاهی حاج حسین سراجان؛ از مبارزان مردمی انقلاب اسلامی در خوزستان به نویسندگی علی هاجری و توسط انتشارات «راه یار&...

برگزیدگان جشنواره طنز رادیو مشخص شدند

 برگزیدگان جشنواره طنز رادیو مشخص شدند
2024-02-21T09:21:23+03:30
آیین اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان جشنواره «زیر چتر لبخند» با حضور معاون صدا و جمعی از مدیران رادیو و مدیر شبکه رادیویی صبا در استودیوی شماره ی...

حسین علیزاده: شریف موسیقی را نقاشی می‌کرد / ایرج به یاد فرهنگ خواند

 حسین علیزاده: شریف موسیقی را نقاشی می‌کرد / ایرج به یاد فرهنگ خواند
2024-02-21T09:21:22+03:30
حسین علیزاده معتقد است که فرهنگ شریف در نوازندگی شیوه‌ای خاص خود را داشت که با آن موسیقی را برای مخاطب نقاشی می‌کرد.

هندی‌ها تشنه دانستن از انقلاب اسلامی و بزرگانش هستند/ استراتژی تولید محتوا برای خارج کشور نداریم

 هندی‌ها تشنه دانستن از انقلاب اسلامی و بزرگانش هستند/ استراتژی تولید محتوا برای خارج کشور نداریم
2024-02-21T09:21:21+03:30
ماجرای غزه، تمام اعتبار کشورهای عربی را نزد جوانان هندی از بین برده، یعنی عربستان دیگر هیچ اعتباری ندارد، امارات هیچ اعتباری ندارد، این‌ها به عنوان جاهایی ک...

هندی‌ها تشنه دانستن از انقلاب اسلامی و بزرگانش هستند/ به یک آدم قدبلند عمیق اندیش در فضای فرهنگ بین الملل نیاز داریم

 هندی‌ها تشنه دانستن از انقلاب اسلامی و بزرگانش هستند/ به یک آدم قدبلند عمیق اندیش در فضای فرهنگ بین الملل نیاز داریم
2024-02-21T09:07:36+03:30
ماجرای غزه، تمام اعتبار کشورهای عربی را نزد جوانان هندی از بین برده، یعنی عربستان دیگر هیچ اعتباری ندارد، امارات هیچ اعتباری ندارد، این‌ها به عنوان جاهایی ک...

نگاهی به رمان مهدوی ادموند/ فردی فراتر از مسیح و نوری فراتر از خورشید

 نگاهی به رمان مهدوی ادموند/ فردی فراتر از مسیح و نوری فراتر از خورشید
2024-02-21T04:48:00+03:30
آمنه پازکی از بستر داستان ادموند به خوبی استفاده کرده و عقاید یک شیعه را خیلی آرام و کم کم در جاهای مختلف داستان مطرح کرده است تا مخاطب دچار دلزدگی نشود و د...

تلاش خستگی‌ناپذیر آیت‌الله حجتی در تربیت جوانان قرآنی و زمینه‌سازی برای انقلاب اسلامی

 تلاش خستگی‌ناپذیر آیت‌الله حجتی در تربیت جوانان قرآنی و زمینه‌سازی برای انقلاب اسلامی
2024-02-21T04:34:39+03:30
آیت‌الله حجتی از اساتید بسیار ارزشمند و از نخبگان و پیشکسوتان در کشور ما هستند. ایشان در حقیقت پدر رشته علوم قرآن و حدیث در دانشگاه تهران به حساب می‌آیند که...

فراهم شدن بستر تماشای آثار سینمایی برای مخاطبان در محروم‌ترین نقاط کشور

 فراهم شدن بستر تماشای آثار سینمایی برای مخاطبان در محروم‌ترین نقاط کشور
2024-02-20T20:21:04+03:30
تماشای آثار سینمایی برای مخاطبان در دورترین و محروم‌ترین نقاط کشور به واسطه راوی فیلم مهیا می‌‌شود.

آیین رونمایی از مقالات همایش «شهید سلیمانی و مکتب انتظار و مقاومت» و «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای» برگزار شد

 آیین رونمایی از مقالات همایش «شهید سلیمانی و مکتب انتظار و مقاومت» و «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای» برگزار شد
2024-02-20T20:07:44+03:30
موضوع منجی در همه ادیان و برای همه انسان‌ها یک امر مهم و قطعی بوده که دستخوش تحریف و انحراف شده است و اگر درست تبیین شود موجب امید و حرکت خواهد شد. آثاری که...

قاب غزه نشان می‌دهد مکتب حاج قاسم مقاوم‌پرور است و توانایی به استیصال کشیدن دشمن را دارد

 قاب غزه نشان می‌دهد مکتب حاج قاسم مقاوم‌پرور است و توانایی به استیصال کشیدن دشمن را دارد
2024-02-20T20:07:42+03:30
حمیدرضا مقدم‌فر در آیین رونمایی از مجموعه مقالات همایش «شهید سلیمانی و مکتب انتظار و مقاومت» و «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت‌الله خام...

پیگیری تبلیغات سلبریتی‌ها و ماجرای کوروش کمپانی از وزارت ارشاد

 پیگیری تبلیغات سلبریتی‌ها و ماجرای کوروش کمپانی از وزارت ارشاد
2024-02-20T16:21:19+03:30
مدیرکل تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد از پیگیری و راه‌اندازی سامانه‌ای برای تبلیغات چهره‌ها و فعالان حوزه تبلیغات در فضای مجازی و حقیقی خبر داد و همچنین ...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)