میرنیوز

واکنش به شائبه‌ها درباره شرکت‌کنندگان «میدون»/ تهیه‌کننده: نکات تخصصی داریم اما برنامه تخصصی نیستیم

 واکنش به شائبه‌ها درباره شرکت‌کنندگان «میدون»/ تهیه‌کننده: نکات تخصصی داریم اما برنامه تخصصی نیستیم 2023-09-12T19:36:55+03:30

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، چند صباحی است فصل چهارم «میدون» با تغییرات کلی دکور و همچنین تغییر داوران این شب‌ها از شبکه سه پخش می‌شود. اجرای این فصل از «میدون» را نیز بهمن هاشمی، مجری پیشکسوت تلویزیون برعهده دارد.

علیرضا یونچی تاجر پیشکسوت و مینا مهرنوش فعال اقتصادی حوزه کسب و کار‌های دیجیتال که در فصل‌های قبلی «میدون» حضور داشتند، داوران این فصل هم هستند. حسن سیرانی، استاد دانشگاه و فعال اقتصادی هم به عنوان داور جدید در کنار داوران حضور دارند.

در «میدون»، صاحبان کسب و کار‌ها و کارآفرینانی از سراسر کشور به ارائه کسب و کار خود می‌پردازند و از تهدید‌ها و فرصت‌های کسب و کارشان می‌گویند. داور‌ها پس از بررسی کسب و کار کارآفرینان، به آن‌ها امتیازاتی در قالب «سکه» می‌دهند و پس از آن، کسب و کار‌ها توسط هیأت منصفه مورد داوری قرار می‌گیرند.

کارآفرینی که بیشترین امتیاز را دریافت کند، برنده مسابقه و صاحب وام چند میلیاردی خواهد شد. این برنامه هر شب ساعت 22:30 به تهیه‌کنندگی مصطفی خلیل‌زاده و کارگردانی جواد حشمتی روی آنتن می‌رود.

نشست خبری این برنامه تلویزیونی در محل لوکیشنِ «میدون» با حضور خبرنگاران برگزار شد. خلیل‌زاده در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم درباره دلیل تغییر ساختار و سرگرم‌کردن بیشترِ فضای برنامه با توجه به حضور بهمن هاشمی، صحبت‌هایش را این‌گونه آغاز کرد: ما 15 قسمت ضبط کردیم و 55 قسمت دیگر هم باقی مانده و خوشبختانه بازتاب‌های خوبی داشته‌ایم. چون جامعه به نشاط نیاز دارد و بایستی حرف‌های تخصصی را در دلِ ساخت فضای سرگرم‌کننده و با نشاط مطرح کرد.

وی خاطرنشان کرد: ما برنامه تخصصی نیستیم و نمی‌خواستیم هم باشیم. اما نکته‌های تخصصی در آن گفته می‌شود؛ بهترین راه برای اینکه این نکته‌های تخصصی شنیده شود بایستی برنامه را یک مقدار به سمت سرگرمی و نشاط ببریم تا این کلیدواژه اقتصادی بیشتر شنیده و دیده شود.

خلیل‌زاده با اشاره به اینکه سوژه‌های عام‌تری را برای فصل چهارم انتخاب کردیم، افزود: سوژه‌های عام‌تری در عین توجه به نکات و موضوعات تخصصی انتخاب کردیم که مخاطبین بیشتری با این برنامه ارتباط بگیرند. شاید اگر مخاطب بیشتر همراهی می‌کند در عین حال که بهمن هاشمی به عنوان مجری در این برنامه حضور دارد و سعی می‌کند مفاهیم را عامیانه‌تر به سمع و نظر مخاطبین برساند به دلیل انتخاب سوژه‌های عام‌تر شاید این گرم بودن فضای «میدون» در فصل چهارم بیشتر خودش را نشان می‌دهد.

جواد حشمتی کارگردان «میدون» در پاسخ به سؤال تسنیم نکته دیگری را مطرح کرد: «میدون» از ابتدا برنامه تخصصی نبوده است بلکه از ابتدا هم تلاش بر این بوده که یک برنامه اقتصادی سرگرمی‌محور باشد. چرا که اتفاقات و فضاهای نمایشی و طنزآمیزی را در دلِ موضوعات تخصصی برنامه قرار داده و این رویکردها و رویه‌ها را در دستور کار داشت. بنابراین در طول این چهار فصل همواره در تلاش بوده‌ایم تا یک برنامه اقتصادی توأمان با سرگرمی را در معرض نگاه مخاطبان قرار دهیم.

وی با اشاره به حضور بهمن هاشمی به عنوان مجری تصریح کرد: در فصل چهارم با اجرای بهمن هاشمی گامی برداشتیم به این سمت که مخاطب بیشتری جذب کنیم، چند سالی هم تلویزیون از حضور هاشمی بی‌بهره بود و خوشحالیم الان در کنار ما هستند. این برنامه اما هیچ‌گاه صرفاً تخصصی نبوده و همان‌طور که اشاره کردم حتی نمایش‌های طنزی داشته که به ما انتقاد می‌شد چرا این نمایش‌ها در این برنامه پخش می‌شود.

خلیل‌زاده تهیه‌کننده برنامه «میدون» در ادامه به برخی از شائبه‌ها درباره حضور شرکت‌کنندگان پاسخ داد که گفته می‌شود یا با رابطه یا پول پرداخت کردن در برنامه حضور پیدا می‌کنند؛ او این‌گونه پاسخ داد: تعداد افرادی که در برنامه ثبت‌نام کرده‌اند و بقیه موارد همه عیناً مشخص و شفاف است و نیاز به هیچ مراوده مالی نیست دوستانی که در گذشته آمده‌اند، می توانند از این فرایند بگویند.گاهی برخی شرکت می‌کنند و شاید در نهایت پذیرفته نشوند و مباحثی مطرح کنند؛ کسانی که به عنوان شرکت‌کننده در برنامه حاضر می‌شوند باید قابلیت معرفی برای مخاطب عمومی را داشته باشند یا محصول خاصی را عرضه کنند و یا نکاتی که نسبت به انتخاب آنها وجود دارد تخصصی است.

مینا مهرنوش داور برنامه هم برای تکمیل کردن پاسخ درباره شائبه‌هایی که در خصوص حضور شرکت‌کنندگان در برنامه «میدون» مطرح می‌شود نکته‌ای را مطرح کرد: با یک حساب سرانگشتی هم می‌توان به این نتیجه رسید که هزینه‌ها برای ساخت چنین برنامه‌ای میلیاردی است؛ در حالی‌که کسب و کارهایی که اینجا حضور دارند کسب و کار خرد هستند و با منطق جور در نمی‌آید که هزینه‌ای از آنها گرفته شود در حالی‌که خود برنامه هزینه‌های بالایی دارد. اتفاقاً یک چالش ما با خود سازمان صداوسیما این است که این کسب ‌و کارها در برنامه مطرح می‌شوند اما در بخش بازرگانی سازمان پولی پرداخت نمی‌کنند. ما خودمان دوست داریم خیلی نفرات گسترده‌تری حضور پیدا کنند اما اقتضای برنامه این است که نماینده‌ای از آن اقشار در برنامه شرکت کند. مواردی که می‌توانند برای کارآفرینی در کشور امیدآفرین باشند.

یونچی دیگر داور «میدون» به ایجاد فرصت برای کارآفرینی اشاره کرد که این برنامه تنها در سال گذشته 27 هزار شغل ایجاد کرده است. کاملاً مشخص است که چرا این حرف و حدیث‌ها را ایجاد می‌کنند چون احساسم بر این است دوست ندارند فرآیند کارآفرینی و محرکه تولید در جامعه شکل بگیرد؛ مخصوصاً آن شبکه‌ها و جریان‌های معاندی که همیشه سعی کردند ساخت چنین برنامه‌های تلویزیونی را به انحاء مختلفی زیر سؤال ببرند.

در بخش دیگر بهمن هاشمی درباره حضور در این فصل از برنامه گفت: خوشحالم که مجری این برنامه هستم؛ برنامه‌ای که جریان کارآفرینی و تولید رشد پیدا می‌کند و کسانی که توانمندی در این حوزه دارند می‌آیند دیده می‌شوند و می‌توانند رشد بیشتری داشه باشند. خودم عاشق کار و تولید هستم و باید این برنامه هم حمایت شود نیاز امروز ما حمایت تولید است.

حسین سیرانی دیگر داور این مسابقه که در این فصل به برنامه اضافه شده درباره اهمیت فضای کارآفرینی عنوان کرد: اگر از جوانان امروز بپرسید الگوی شما در ورزش یا رشته‌های دیگر چیست می‌توانند افرادی را مثال بزنند و اسم بگویند اما در حوزه کارآفرینی این الگو را نداریم در حالیکه در جهان برندهای مهم را الگوسازی می‌کنند؛ حتماً از کارآفرینان در کشورهای دیگر بیشتر به عنوان نماد یاد می‌شود تا بخش‌های دیگر؛ و «میدون» این فرصت را ایجاد کرده تا کارآفرینی و فضای تولید را مردم بیشتر ببینند با آن همراه شوند و بتوانند الگوهایشان را انتخاب کنند.

در ادامه هاشمی در پاسخ به سؤالی دیگر درباره تجربه اجرا در این برنامه اظهار کرد: من همیشه برنامه زنده اجرا کرده‌ام و به عنوان اولین برنامه ضبطی، به «میدون» آمده‌ام. این برنامه خیلی وقت می برد هر برنامه یک قسمته چند ساعت است و همه داوران خیلی وقت می‌گذارند شاید به همین دلیل اصلاً هنرپیشه نشدم و برایم زمانبر بوده است. این برنامه 50 دقیقه روی آنتن می‌رود اما گاهی سه تا چهار ساعت طول می‌کشد تا به تصویربرداری برسد. من در سی سال اجرا برنامه ضبطی که این‌قدر طول بکشد نداشته‌ام به ویژه چون اکثر برنامه‌های من زنده بوده است تا به حال برنامه‌های خودم را ندیده‌ام.

حشمتی کارگردان برنامه در ادامه درباره یکی از اهداف «میدون» تصریح کرد: یکی از اهداف ما تهران‌زدایی است و تلاش‌مان این است که از شهرهای مختلف در این برنامه نماینده داشته باشند و دیده شوند.

مهرنوش با دعوت از بانوان کارآفرین که به برنامه «میدون» بیایند، خاطرنشان کرد: مهمترین نکته‌ای که خانم‌ها سمت کسب و کار نمی‌روند ترس از شکست است راه کسب و کار پرپیچ و خم است و من خواهشمندم در «میدون» یک دعوت ویژه از زنان و بانوان کارآفرین و توانمند اتفاق بیفتد.

بهمن هاشمی به عنوان حسن ختام صحبت‌های خودش این درخواست را داشت یک «میدون پلاس» هم ساخته شود تا دوربین این برنامه به استان‌ها و روستاهای کشور برود و آن بخش گسترده‌ای از تولیدکنندگان خلاق و با ایده کشور که در آن مناطق زندگی می‌کنند و در این حوزه فعال‌اند را نشان دهد. هرچند که از این شرکت‌کنندگان در برنامه «میدون» حضور پیدا می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

"پرداخت نفقه " نمونه‌ای از رعایت حقوق زن در اسلام است

 "پرداخت نفقه " نمونه‌ای از رعایت حقوق زن در اسلام است
2023-09-29T10:35:35+03:30
کارشناس مسائل دینی معتقد است: اسلام در موارد متعددی حقوق زنان را در نظر گرفته و بر آن تأکید کرده است که یک نمونه از آن، در پرداخت نفقه از طرف شوهر تعریف شده...

سخت ترین خاطره اسیر جنگ تحمیلی از اسارت چه بود؟

 سخت ترین خاطره اسیر جنگ تحمیلی از اسارت چه بود؟
2023-09-29T10:08:57+03:30
با آن همه فشاری که در قضیه قطعنامه و عزل منتظری بر قلب امام وارد شده بود، بیماری شان بعید نبود.

ماجرای یک عکس/نگاهی از شهید چمران که در تاریخ ثبت شد

 ماجرای یک عکس/نگاهی از شهید چمران که در تاریخ ثبت شد
2023-09-29T09:55:33+03:30
بهرام محمدی فر می گوید: شهید چمران به کار خبرنگاری خیلی اهمیت می‌داد و عکاسی و خبرنگاری برایش خیلی با اهمیت بود.

گفت‌وگو با مریم قربان‌زاده درباره «حوض شربت»/ روایت درست از زن ایرانی گمشده تاریخ معاصر است

 گفت‌وگو با مریم قربان‌زاده درباره «حوض شربت»/ روایت درست از زن ایرانی گمشده تاریخ معاصر است
2023-09-29T07:15:35+03:30
روایت زندگی زنان بخش گمشده‌ای از تاریخ معاصر ماست. یکی از مظلومیت‌های زن ایرانی این است که درست و کامل روایت نشده است. ربطی به انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و م...

تصویر انیمیشن‌های ایرانی زینت‌بخش نوشت‌افزارهای وطنی

 تصویر انیمیشن‌های ایرانی زینت‌بخش نوشت‌افزارهای وطنی
2023-09-29T07:02:19+03:30
استفاده از کاراکتر‌های انیمیشن‌های ایرانی برای تولید نوشت ‌افزار فرصتی است برای فرهنگسازی در ذهن کودکان و نوجوانانی که قرار است آینده‌سازان این مرز و بوم با...

نوجوان و بحران هویت - ۷| توانمندسازی فرزندان و حمایت از آنان در مقابل هجمه­ فرهنگی

 نوجوان و بحران هویت - ۷| توانمندسازی فرزندان و حمایت از آنان در مقابل هجمه­ فرهنگی
2023-09-29T06:48:54+03:30
درعصر دیجیتالی امروز بدون تردید کانون خانواده بخصوص فرزندان همواره در خطر هجوم داده‌های مختلف قرار دارند که لازم است والدین چگونه زیستن در این شرایط را به ف...

تصویر انیمیشن‌های ایرانی زینت بخش نوشت‌افزارهای وطنی

 تصویر انیمیشن‌های ایرانی زینت بخش نوشت‌افزارهای وطنی
2023-09-29T06:35:32+03:30
استفاده از کاراکتر‌های انیمیشن‌های ایرانی برای تولید نوشت ‌افزار فرصتی است برای فرهنگسازی در ذهن کودکان و نوجوانانی که قرار است آینده‌سازان این مرز و بوم با...

«قصۀ سنگو و شوبانه» رمانی براساس افسانه‌‎های ایرانی

 «قصۀ سنگو و شوبانه» رمانی براساس افسانه‌‎های ایرانی
2023-09-29T05:55:35+03:30
«ماجرای سنگو و شوبانه» که نویسندۀ نام آشنای کودکان، «سرور کُتُبی» آن را نوشته است؛ از افسانه‌های شیرین و قصه‌های ماندگار گذشته، الهام گر...

انتشار نخستین کتاب داستانی از عملیات کربلای ۴ و شهدای غواص برای نوجوانان

 انتشار نخستین کتاب داستانی از عملیات کربلای ۴ و شهدای غواص برای نوجوانان
2023-09-29T05:55:34+03:30
«بچه سرگذر»؛ اولین اثر متقن و داستانی از عملیات کربلای۴ و شهدای غواص با محوریت شهید علی چیت سازیان است که در قالب کتاب نوجوان توسط انتشارات شهیدکا...

رهبر انقلاب اسلامی: شهیدان، الگوهای بی‌زوال برای همه نسل‌ها هستند

 رهبر انقلاب اسلامی: شهیدان، الگوهای بی‌زوال برای همه نسل‌ها هستند
2023-09-28T19:51:25+03:30
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهدا و ایثارگران تاکید کردند: باید پیام شهیدان را بدرستی بشنویم و از آن برای آب...

اخوت اسلامی مهم‌ترین عامل عزت مسلمانان است / جهاد باید در برابر دشمن باشد نه برادر مسلمان

 اخوت اسلامی مهم‌ترین عامل عزت مسلمانان است / جهاد باید در برابر دشمن باشد نه برادر مسلمان
2023-09-28T15:37:01+03:30
معاون وزیر اوقاف کشور سوریه می‌گوید برادری و اخوت اسلامی مهم‌ترین عامل عزت مسلمانان است. اگر روزی آن را کنار بگذارند، هیبت و شکوه و عزت خود را از دست می‌دهند.

پژوهشگر کویتی: امت اسلام باید دربارۀ آزادسازی قدس تلاش کند / دشمن دنبال آزادی بدون چارچوب است

 پژوهشگر کویتی: امت اسلام باید دربارۀ آزادسازی قدس تلاش کند / دشمن دنبال آزادی بدون چارچوب است
2023-09-28T13:22:10+03:30
نایب رئیس انجمن دوستی ایران و کویت  ضمن اشاره به اینکه دشمن در راستای آزادی بدون چارچوب گام بر می‌دارد، گفت: همه ما باید دربارۀ مسئله آزادسازی قدس و فل...

انتشار پوستری جدید با محور پرتاب «ماهواره نور ۳» به فضا+عکس

 انتشار پوستری جدید با محور پرتاب «ماهواره نور ۳» به فضا+عکس
2023-09-28T12:55:33+03:30
پوستر «نور امید» با محور استقرار موفقیت‌آمیز ماهواره تصویربرداری «نور۳»  در مدار ۴۵۰ کیلومتری زمین، طراحی و منتشر شد.

"عکاس چریک" به حوزه هنری آمد

 "عکاس چریک" به حوزه هنری آمد
2023-09-28T12:55:32+03:30
نمایشگاه «عکاسِ چریک» دربرگیرنده گزیده عکس‌های جنگ تحمیلی جاویدالاثر کاظم اخوان، در حوزه هنری افتتاح شد.

توانمندسازی فرزندان و حمایت از آنان در مقابل هجمه­ فرهنگی

 توانمندسازی فرزندان و حمایت از آنان در مقابل هجمه­ فرهنگی
2023-09-28T12:55:30+03:30
درعصر دیجیتالی امروز بدون تردید کانون خانواده بخصوص فرزندان همواره در خطر هجوم داده‌های مختلف قرار دارند که لازم است والدین چگونه زیستن در این شرایط را به ف...

سردار ایزدی: دفاع مقدس از جلوه‌های انقلاب اسلامی است

 سردار ایزدی: دفاع مقدس از جلوه‌های انقلاب اسلامی است
2023-09-28T12:02:13+03:30
معاون امور راهبردی فرماندهی معظم کل قوا با بیان این که انقلاب اسلامی بسیار با عظمت است که یکی از جلوه های آن، دفاع مقدس بود، گفت: بعثت درونی در جبهه ها به ز...

مروری بر شعر دفاع مقدس و دوره‌های مختلف / شعر، زبان مردم و رزمندگان شد

 مروری بر شعر دفاع مقدس و دوره‌های مختلف / شعر، زبان مردم و رزمندگان شد
2023-09-28T12:02:13+03:30
شعر در دوران دفاع مقدس، نقش مهمی در تشویق رزمندگان به حضور در جبهه‌ها داشت و شاعران در این دوران به زبان گویای مردم زمانۀ خود تبدیل شدند.

انتشار کتابی تحقیقی درباره مادر مومنان حضرت خدیجه کبری

 انتشار کتابی تحقیقی درباره مادر مومنان حضرت خدیجه کبری
2023-09-28T12:02:12+03:30
کتاب «ام المؤمنین حضرت خدیجه کبری (س)» اثر آیت الله احمد عابدی در ۴۰۰ صفحه به همت مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسید.

جامع‌ترین عملیات دفاع مقدس به روایت حاج قاسم

 جامع‌ترین عملیات دفاع مقدس به روایت حاج قاسم
2023-09-28T11:22:11+03:30
الان بیش از ۳۰ سال از جنگ گذشته است، ۲۰۰ سال دیگر هم اگر بگذرد و همه طراحان دنیا جمع بشوند، نمی‌توانند طرحی جامع‌تر از این عملیات طراحی کنند.

چهل‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی آغاز به کار کرد/ ۳۵۰ عنوان کتاب از ایران

 چهل‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی آغاز به کار کرد/ ۳۵۰ عنوان کتاب از ایران
2023-09-28T09:22:15+03:30
چهل‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی چهارشنبه (پنجم مهر ماه ۱۴۰۲) افتتاح شد و جمهوری اسلامی ایران با بیش از ۳۵۰ عنوان کتاب در این دوره از نمایشگاه حض...

کلاته: جامعه نخبگانی ما اغلب مقلد و دنباله‌رو است / نگرانی سردار قاآنی از پرداختن غلو آمیز و ناقص پیرامون شخصیت حاج قاسم سلیمانی

 کلاته: جامعه نخبگانی ما اغلب مقلد و دنباله‌رو است / نگرانی سردار قاآنی از پرداختن غلو آمیز و ناقص پیرامون شخصیت حاج قاسم سلیمانی
2023-09-28T09:22:13+03:30
نویسنده ادبیات مقاومت: سردار قاآنی گفت: در مورد پرداختن به شخصیت سردار قاسم سلیمانی از دو چیز نگرانیم یکی غلو، یکی تعریف ناقص! که با اعمال محدودیت...

آغاز تحویل کاغذ ایرانی دیبای شوشتر به ناشران

 آغاز تحویل کاغذ ایرانی دیبای شوشتر به ناشران
2023-09-28T08:42:13+03:30
باتوجه به پیش ثبت‌نام ناشران برای دریافت کاغذ دیبای شوشتر، فرآیند تحویل این کاغذ به ناشران از ششم مهرماه ۱۴۰۲ آغاز شد.

تاریخ انقضای کاراکترهای ایرانی بلای جان صنعت نوشت‌افزار / مصرف‌کننده پای حمایت از تولید داخلی ایستاد؛ فروشنده نه

 تاریخ انقضای کاراکترهای ایرانی بلای جان صنعت نوشت‌افزار / مصرف‌کننده پای حمایت از تولید داخلی ایستاد؛ فروشنده نه
2023-09-28T08:28:50+03:30
نهمین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی با استقبال قابل توجه مصرف‌کنندگان همراه بوده است،‌ مصرف‌کنندگانی که به باور کارشناسان بازار پای حمایت از تولید ایستاده‌اند،...

نگاهی به رمان نوجوان «کتانی‌های کوکام»/قدم‌هایی استوار با کتانی‌های ایثار

 نگاهی به رمان نوجوان «کتانی‌های کوکام»/قدم‌هایی استوار با کتانی‌های ایثار
2023-09-28T05:08:50+03:30
وجدان و اخلاق سکه‌های قیمتی این داستان هستند. همراه شدن قهرمانان «کتانی‌های کوکام» با آن دو نفر در دل جنگ، ایثار و همبستگی از جنس اخلاق را می‌آفری...

اجتماع سفیران فرهنگی در نیمه مهر ماه

 اجتماع سفیران فرهنگی در نیمه مهر ماه
2023-09-28T04:28:50+03:30
نخستین اجلاس منطقه‌ای نمایندگان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشورهای همسایه با حضور ۲۰ تن از رایزنان و کارداران فرهنگی به میزبانی سازمان فرهنگ و ارتباطات ا...

بازیگر قدیمی سینما درگذشت

 بازیگر قدیمی سینما درگذشت
2023-09-28T04:28:49+03:30
امرالله صابری بازیگر قدیمی سینما، تئاتر و تلویزیون از دنیا رفت.

استفتاء از امام خامنه‌ای؛ چه کسی باید "هزینه نماز و روزه قضای میت" را بپردازد؟

 استفتاء از امام خامنه‌ای؛ چه کسی باید "هزینه نماز و روزه قضای میت" را بپردازد؟
2023-09-28T04:15:27+03:30
آیت‌الله خامنه‌ای به استفتاء درباره «هزینه نماز و روزه قضای میت» پاسخ گفتند.

جلسه‌ نقد کتاب سرداران ایرانی از کوروش تا سلیمانی برگزار شد/ فقر منابع دانشگاهی در تاریخ دفاع مقدس

 جلسه‌ نقد کتاب سرداران ایرانی از کوروش تا سلیمانی برگزار شد/ فقر منابع دانشگاهی در تاریخ دفاع مقدس
2023-09-27T19:22:16+03:30
این نوع کتاب‌ها حاصل دغدغه‌ها و احساس مسئولیت افراد هستند و باید به آن ارج نهاد. ما در حوزه نگارش تاریخ نزدیک خودمان دچار فقر دانشگاهی هستیم. جامعه دانشگاهی...

تلاش در همگرایی جهانی از زمان پیامبر(ص) تا دوران پس از ظهور امام زمان (عج)

 تلاش در همگرایی جهانی از زمان پیامبر(ص) تا دوران پس از ظهور امام زمان (عج)
2023-09-27T19:22:16+03:30
مدیر دانشنامه زن مسلمان فرضیه «تناکح بین الملل ائمه(ع) و همگرایی جهانی در عصر ظهور» مبتنی بر بازخوانی ملیت مادران امامان(ع) را تبیین کرد.

«مشت در نمای درشت» آماده نمایش شد/ تقاضای حضور در «سینماحقیقت»

 «مشت در نمای درشت» آماده نمایش شد/ تقاضای حضور در «سینماحقیقت»
2023-09-27T19:08:51+03:30
فیلم مستند «مشت در نمای درشت» به کارگردانی محمدصالح حجت‌الاسلامی و محصول مرکز هنری رسانه‌ای سلوک، متقاضی حضور در هفدهمین جشنواره «سینماحقیقت&...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)