میرنیوز

ملت بصیر ایران پشت پرده خیرخواهی غرب را می‌دانند/ تحریم دارویی مصداق ناجوانمردی غرب

ملت بصیر ایران پشت پرده خیرخواهی غرب را می‌دانند/ تحریم دارویی مصداق ناجوانمردی غرب 2023-09-08T15:10:09+03:30

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید حسن عاملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر اردبیل با اشاره به شیطنت‌های گسترده این روزهای رسانه‌های معاند علیه امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: این روزها حدود ۲۰۰ کانال خارجی و هزاران سایت اینترنتی و همه کشورهای اروپایی، آمریکا و کانادا برای ملت ما خیرخواه شده‌اند و همه یک دست و با تمام توان و با کارشناسان زبده ملت ما را دعوت می‌کنند که امنیت کشور خود را به هم بریزید من نه از آنها بلکه از ملت بزرگ ایران چند سوال دارم اول اینکه آیا در سابقه کشورهایی که این کانال‌ها را حمایت مالی می‌کنند یک نقطه حمایت و خیرخواهی برای ملت ایران می‌بینید؟ تا خیرخواهی امروز را از آنها قبول کنیم.

وی خاطرنشان کرد: سوال دوم من این است که به هم ریختن امنیت ایران چه نفعی برای آنها دارد که اینگونه با حرص و ولع آن را دنبال می‌کنند؟

امام جمعه اردبیل بیان کرد: آنها با یک دخالت نظامی به راحتی مشکل را می‌توانند حل کنند ولی تماشا می‌کنند دیروز آمریکا تصویب کرد که به نیجر که اخیراً انقلاب شده و حکومت طرفدار آمریکا و غرب سرنگون شده نیرو وارد می‌کند چرا در سودان این کار را نمی‌کند؟ چون در سودان هر دو طرف غرب‌گرا هستند.

عاملی گفت: این هفته پلیس اسرائیل پنج زن و دختر و فلسطینی را عریان کرده و سگ‌های پلیس را برای گاز گرفتن بدن عریان آنها به جان آنها انداخت و از آنها فیلمبرداری کرد با این تعرض به ناموس فلسطینی‌ها کل فلسطین یکپارچه در ماتم، غیض، غضب و آتش است.

جنایات اسرائیل در فلسطین عصبانیت جامعه جهانی را برانگیخت

امام جمعه اردبیل در توضیح این جنایت بی شرمانه رژیم صهیونیستی در فلسطین بیان کرد: اسرائیل وارد منزل یک فلسطینی می‌شود زن خانه و دختر جوان او و سه عروس او را عریان می‌کنند سپس سگ‌های پلیس را وادار می‌کنند که بدن عریان آنها را گاز بگیرد سپس از این حالت شنیع فیلمبرداری می‌کنند آنگاه تمام جواهر و پول نقد خانه را می‌دزدند آیا جرمی مانده که اسرائیل مرتکب آن نشده باشد؟ نهادهای بین المللی که ادعای دفاع از حقوق زن را دارند چرا اینجا حرفی نمی‌زنند؟ چرا به محض وقوع این جنایت بلینکن با نتانیاهو تماس گرفت و حمایت خود را از اسرائیل مورد تاکید قرار داد.

عاملی تصریح کرد: من از ملت بزرگ ایران می‌پرسم اگر ایران با خانم‌ها این جنایت را انجام می‌داد آیا ۲۰۰ کانال معاند و کشورهای اروپایی و آمریکا ساکت می‌نشینند یا طوفان به پا می‌کنند؟ آیا زن‌های فلسطینی انسان نیستند یا مردان فلسطینی مرد نیستند؟ از اینجا معلوم می‌شود شعار "زن زندگی آزادی" از طرف کانال‌های معاند و کشورهای مخالف به هیچ وجه برای احیا حقوق زن نیست بلکه یک شعار کاملاً سیاسی است.

خطیب جمعه اردبیل ادامه داد: مسلمان‌ها شدیدترین تعصب و حساسیت را نسبت به ناموس خودشان دارند و لذا فلسطین به آتشفشان فورانی تبدیل شده و هر لحظه ممکن است فاجعه مصیبت باری درست شود.

غربی‌ها دنبال منافع خود هستند

عاملی اظهار کرد: دولت‌ها و نهادهایی که به حقوق زن حساس هستند و تمام توان خود را روی زن ایرانی متمرکز کرده‌اند. آیا اسرائیل از عقوبت تمام جرم‌ها معاف است؟ تبعیض در قانون مساوی با نفی قانون است از این سکوت معلوم می‌شود که آنها از حقوق زن به عنوان زن دفاع نمی‌کنند بلکه دنبال منافع خود هستند که امنیت کشور ما را بهم بریزند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: نمونه دیگر اینکه دولت آمریکا تصویب کرده که پلیس آمریکا به صرف سوءظن می‌تواند هرکس را بکشد و دولت آمریکا به صرف سوءظن می‌تواند به هر کشوری حمله کند در نتیجه این قانون پلیس آمریکا سالانه حدود ۷۰۰ نفر را بدون قانون و بدون محاکمه می‌کشد حال می‌پرسیم این کانال‌ها که خیرخواه ملت ما شده اند و به نام حقوق بشر یقه پاره می‌کنند چرا در برابر این جنایت بزرگ آمریکا یک کلمه حرف نمی‌زنند؟ پس اشک چشم آنها برای ملت ما کاملاً سیاسی است.

عاملی خاطرنشان کرد: چند کشور هم پیمان آمریکا هزاران انسان بی‌گناه را در بدترین وضع در زندان‌ها و سیاه چال‌ها حبس کرده و شکنجه می‌کند و یک دیکتاتوری تمام عیار درست کرده اند و ذره‌ای خبر از دموکراسی نیست اما چون کشور خود را تمام عیار در اختیار اسرائیل گذاشته‌اند آنجا نه آمریکا نه اروپا و نه دویست کانال به ظاهر دلسوز حقوق بشر هیچ حرفی نمی‌زنند پس تمرکز آنها روی ایران کاملاً سیاسی و به خاطر منافع خودشان است نه ملت ایران.

وی اضافه کرد: نمونه دیگر اینکه روزی نیست که اهل دنیا خبر کشتار از فلسطین نشنوند هر روز جوانی، طفلی و انسان بی‌گناهی کشته می‌شود چطور شده که کشورهای حامی کانال‌های ضد ایران به آنها خیرخواهی نمی‌کنند ولی برای خود لازم می‌بینند که برای ملت ما خیرخواهی کنند و اشک تمساح بریزند و مثل شیطان که به حضرت آدم و حوا قسم خورد.

عاملی گفت: برای این کانال‌ها میلیاردها دلار خرج می‌شود پول همه را اسرائیل، اروپا و آمریکا تأمین می‌کند اگر این پول برای گرسنه‌های آفریقا داده می‌شد یک نفر گرسنه نمی‌ماند هزینه این کانال‌ها آن قدر بالاست که من خودم نمی‌توانم دو ساعت در ترک ست کانالی را اجاره کنم من از ملت بزرگ و فهیم و بصیر ایران می‌پرسم چطور شده که این کشورها میلیاردها دلار به نفع ملت ایران در کانال‌ها صرف می‌کنند یعنی چطور دو آتشه عاشق چشم و ابروی ملت ما شده‌اند قطعاً اگر نفعی نباشد خرجی نخواهد بود.

وی خطاب به کانال‌هایی که از آمریکا پخش می‌شوند، بیان کرد: وقتی وزیر خارجه اسبق آمریکا شورای حقوق بشر سازمان ملل را به فاضلاب توالت تشبیه می‌کند و وقتی کاندولیزا رایس می‌گوید مشروعیت دولت‌ها با رأی صندوق نیست بلکه با سو گیری بین المللی است و وقتی دولت آمریکا قاضی دادگاه بین المللی لاهه را تحریم می‌کند و وقتی وزیر دفاع اسبق آمریکا می‌گوید دنیا به منزله قطاری است که مسیر آن را ما مشخص می‌کنیم شما به هیچ وجه حق ندارید کلمه حقوق بشر را به زبان بیاورید و برای ملت ما خیرخواهی کنید.

پرچم ۲۰۰ کانال غرب همان پرچم جنایت غرب است

امام جمعه اردبیل گفت: من می‌گویم این پرچمی که الان این ۲۰۰ کانال برداشته و برای ملت ما خیرخواه شده‌اند همان پرچمی است که کودتای ۲۸ مرداد را به راه انداخت و ملت ما را چندین دهه بسیار حساس به خاک سیاه نشاند همان پرچمی است که هشت سال جنگ را بر ما تحمیل کرد و ۲۲۰ هزار جوان فرهیخته یعنی ۲۲۰ نسل فاخر را را از ما گرفت همان پرچمی است که ۴۰ سال ما را در محاصره اقتصادی گذاشته است همان پرچم پمپئو است که گفت ملت ایران را آنقدر گرسنه نگاه می‌داریم تا در برابر ما رکوع کند.

عاملی با اشاره به جنایات رژیم منحوس سابق در هفدهم شهریور ۱۳۵۷ گفت: امروز ۱۷ شهریور است در سال ۱۳۵۷ رژیم سفاک به دستور آمریکا تصمیم گرفت در میدان ژاله تهران حمام خون راه بیندازد تا مردم بترسند و غائله انقلاب تمام شود جمعی از سربازان اسرائیل نیز در میدان حاضر شدند در نتیجه جمعیت عظیمی با رگبار درو شدند پرچم امروز که ملت ما را به بهم ریختن امنیت کشور دعوت می‌کند دقیقاً همان پرچم است که میدان ژاله را به کشتارگاه بزرگ ملت ما تبدیل کرد پرچم همان پرچم و صاحب پرچم همان صاحب است اما لباس و شکل عوض کرده است

وی افزود: آنها با جنگ و با محاصره اقتصادی و دارویی و محاصره تکنولوژی نتوانستند به کشور ما و ملت ما و زیرساخت‌های ما دست پیدا کنند حالا با حقه و دلسوزی و خیرخواهی آمده‌اند یعنی درصدد تحمیق ملت ما هستند و تا حال ده‌ها بار دست به تحمیق ملت ما زده اند ولی آخر سر معلوم شده که حماقت زیربنای تصمیمات آنهاست یعنی ملت ما را هنوز هم نشناخته‌اند.

دولت به کشاورزان خسارت دیده وام کم بهره پرداخت کند

امام جمعه اردبیل با اشاره به خسارت‌های سیل اخیر در شهرستان مشگین شهر گفت: در سیل اخیر در منطقه مشگین شهر در بخش مرکزی، قصابه و مرادلو سیل خسارت بزرگی به برنج کاران و باغداران زده است.

عاملی اظهار کرد: با توجه به اینکه برنج جزو محصولات استراتژیک نیست و کشت آن در مناطق کم آب ممنوع است به همین دلیل مشمول صندوق بیمه کشاورزی نمی‌شود اما مسئله مهم این است که این کشاورزان روی این محصول حساب باز کرده اند قرض دارند نیازهای ضروری دارند و جزو افراد متمول دارای پس‌انداز هم نیستند و حالا در زندگی کاملاً مستاصل شده‌اند و قطعاً شرمنده اهل و عیال هستند.

وی ادامه داد: من از دولت می‌خواهم حالا که دادن بیمه قانوناً ممکن نیست با تسهیلات ارزان قیمت حتماً دست این هم وطنان را بگیرند و نگذارند آنها از دایره تولید خارج شوند مخصوصاً با اشتراط کشت محصولات استراتژیک در سال‌های آینده مثل سویا، ذرت، گندم و جو یک فرصت بزرگی برای امنیت غذایی کشور درست می‌شود قرار است در این خصوص با مسئولین اصلی کشور مکاتبه نیز انجام دهیم.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

"پرداخت نفقه " نمونه‌ای از رعایت حقوق زن در اسلام است

 "پرداخت نفقه " نمونه‌ای از رعایت حقوق زن در اسلام است
2023-09-29T10:35:35+03:30
کارشناس مسائل دینی معتقد است: اسلام در موارد متعددی حقوق زنان را در نظر گرفته و بر آن تأکید کرده است که یک نمونه از آن، در پرداخت نفقه از طرف شوهر تعریف شده...

سخت ترین خاطره اسیر جنگ تحمیلی از اسارت چه بود؟

 سخت ترین خاطره اسیر جنگ تحمیلی از اسارت چه بود؟
2023-09-29T10:08:57+03:30
با آن همه فشاری که در قضیه قطعنامه و عزل منتظری بر قلب امام وارد شده بود، بیماری شان بعید نبود.

ماجرای یک عکس/نگاهی از شهید چمران که در تاریخ ثبت شد

 ماجرای یک عکس/نگاهی از شهید چمران که در تاریخ ثبت شد
2023-09-29T09:55:33+03:30
بهرام محمدی فر می گوید: شهید چمران به کار خبرنگاری خیلی اهمیت می‌داد و عکاسی و خبرنگاری برایش خیلی با اهمیت بود.

گفت‌وگو با مریم قربان‌زاده درباره «حوض شربت»/ روایت درست از زن ایرانی گمشده تاریخ معاصر است

 گفت‌وگو با مریم قربان‌زاده درباره «حوض شربت»/ روایت درست از زن ایرانی گمشده تاریخ معاصر است
2023-09-29T07:15:35+03:30
روایت زندگی زنان بخش گمشده‌ای از تاریخ معاصر ماست. یکی از مظلومیت‌های زن ایرانی این است که درست و کامل روایت نشده است. ربطی به انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و م...

تصویر انیمیشن‌های ایرانی زینت‌بخش نوشت‌افزارهای وطنی

 تصویر انیمیشن‌های ایرانی زینت‌بخش نوشت‌افزارهای وطنی
2023-09-29T07:02:19+03:30
استفاده از کاراکتر‌های انیمیشن‌های ایرانی برای تولید نوشت ‌افزار فرصتی است برای فرهنگسازی در ذهن کودکان و نوجوانانی که قرار است آینده‌سازان این مرز و بوم با...

نوجوان و بحران هویت - ۷| توانمندسازی فرزندان و حمایت از آنان در مقابل هجمه­ فرهنگی

 نوجوان و بحران هویت - ۷| توانمندسازی فرزندان و حمایت از آنان در مقابل هجمه­ فرهنگی
2023-09-29T06:48:54+03:30
درعصر دیجیتالی امروز بدون تردید کانون خانواده بخصوص فرزندان همواره در خطر هجوم داده‌های مختلف قرار دارند که لازم است والدین چگونه زیستن در این شرایط را به ف...

تصویر انیمیشن‌های ایرانی زینت بخش نوشت‌افزارهای وطنی

 تصویر انیمیشن‌های ایرانی زینت بخش نوشت‌افزارهای وطنی
2023-09-29T06:35:32+03:30
استفاده از کاراکتر‌های انیمیشن‌های ایرانی برای تولید نوشت ‌افزار فرصتی است برای فرهنگسازی در ذهن کودکان و نوجوانانی که قرار است آینده‌سازان این مرز و بوم با...

«قصۀ سنگو و شوبانه» رمانی براساس افسانه‌‎های ایرانی

 «قصۀ سنگو و شوبانه» رمانی براساس افسانه‌‎های ایرانی
2023-09-29T05:55:35+03:30
«ماجرای سنگو و شوبانه» که نویسندۀ نام آشنای کودکان، «سرور کُتُبی» آن را نوشته است؛ از افسانه‌های شیرین و قصه‌های ماندگار گذشته، الهام گر...

انتشار نخستین کتاب داستانی از عملیات کربلای ۴ و شهدای غواص برای نوجوانان

 انتشار نخستین کتاب داستانی از عملیات کربلای ۴ و شهدای غواص برای نوجوانان
2023-09-29T05:55:34+03:30
«بچه سرگذر»؛ اولین اثر متقن و داستانی از عملیات کربلای۴ و شهدای غواص با محوریت شهید علی چیت سازیان است که در قالب کتاب نوجوان توسط انتشارات شهیدکا...

رهبر انقلاب اسلامی: شهیدان، الگوهای بی‌زوال برای همه نسل‌ها هستند

 رهبر انقلاب اسلامی: شهیدان، الگوهای بی‌زوال برای همه نسل‌ها هستند
2023-09-28T19:51:25+03:30
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهدا و ایثارگران تاکید کردند: باید پیام شهیدان را بدرستی بشنویم و از آن برای آب...

اخوت اسلامی مهم‌ترین عامل عزت مسلمانان است / جهاد باید در برابر دشمن باشد نه برادر مسلمان

 اخوت اسلامی مهم‌ترین عامل عزت مسلمانان است / جهاد باید در برابر دشمن باشد نه برادر مسلمان
2023-09-28T15:37:01+03:30
معاون وزیر اوقاف کشور سوریه می‌گوید برادری و اخوت اسلامی مهم‌ترین عامل عزت مسلمانان است. اگر روزی آن را کنار بگذارند، هیبت و شکوه و عزت خود را از دست می‌دهند.

پژوهشگر کویتی: امت اسلام باید دربارۀ آزادسازی قدس تلاش کند / دشمن دنبال آزادی بدون چارچوب است

 پژوهشگر کویتی: امت اسلام باید دربارۀ آزادسازی قدس تلاش کند / دشمن دنبال آزادی بدون چارچوب است
2023-09-28T13:22:10+03:30
نایب رئیس انجمن دوستی ایران و کویت  ضمن اشاره به اینکه دشمن در راستای آزادی بدون چارچوب گام بر می‌دارد، گفت: همه ما باید دربارۀ مسئله آزادسازی قدس و فل...

انتشار پوستری جدید با محور پرتاب «ماهواره نور ۳» به فضا+عکس

 انتشار پوستری جدید با محور پرتاب «ماهواره نور ۳» به فضا+عکس
2023-09-28T12:55:33+03:30
پوستر «نور امید» با محور استقرار موفقیت‌آمیز ماهواره تصویربرداری «نور۳»  در مدار ۴۵۰ کیلومتری زمین، طراحی و منتشر شد.

"عکاس چریک" به حوزه هنری آمد

 "عکاس چریک" به حوزه هنری آمد
2023-09-28T12:55:32+03:30
نمایشگاه «عکاسِ چریک» دربرگیرنده گزیده عکس‌های جنگ تحمیلی جاویدالاثر کاظم اخوان، در حوزه هنری افتتاح شد.

توانمندسازی فرزندان و حمایت از آنان در مقابل هجمه­ فرهنگی

 توانمندسازی فرزندان و حمایت از آنان در مقابل هجمه­ فرهنگی
2023-09-28T12:55:30+03:30
درعصر دیجیتالی امروز بدون تردید کانون خانواده بخصوص فرزندان همواره در خطر هجوم داده‌های مختلف قرار دارند که لازم است والدین چگونه زیستن در این شرایط را به ف...

سردار ایزدی: دفاع مقدس از جلوه‌های انقلاب اسلامی است

 سردار ایزدی: دفاع مقدس از جلوه‌های انقلاب اسلامی است
2023-09-28T12:02:13+03:30
معاون امور راهبردی فرماندهی معظم کل قوا با بیان این که انقلاب اسلامی بسیار با عظمت است که یکی از جلوه های آن، دفاع مقدس بود، گفت: بعثت درونی در جبهه ها به ز...

مروری بر شعر دفاع مقدس و دوره‌های مختلف / شعر، زبان مردم و رزمندگان شد

 مروری بر شعر دفاع مقدس و دوره‌های مختلف / شعر، زبان مردم و رزمندگان شد
2023-09-28T12:02:13+03:30
شعر در دوران دفاع مقدس، نقش مهمی در تشویق رزمندگان به حضور در جبهه‌ها داشت و شاعران در این دوران به زبان گویای مردم زمانۀ خود تبدیل شدند.

انتشار کتابی تحقیقی درباره مادر مومنان حضرت خدیجه کبری

 انتشار کتابی تحقیقی درباره مادر مومنان حضرت خدیجه کبری
2023-09-28T12:02:12+03:30
کتاب «ام المؤمنین حضرت خدیجه کبری (س)» اثر آیت الله احمد عابدی در ۴۰۰ صفحه به همت مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسید.

جامع‌ترین عملیات دفاع مقدس به روایت حاج قاسم

 جامع‌ترین عملیات دفاع مقدس به روایت حاج قاسم
2023-09-28T11:22:11+03:30
الان بیش از ۳۰ سال از جنگ گذشته است، ۲۰۰ سال دیگر هم اگر بگذرد و همه طراحان دنیا جمع بشوند، نمی‌توانند طرحی جامع‌تر از این عملیات طراحی کنند.

چهل‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی آغاز به کار کرد/ ۳۵۰ عنوان کتاب از ایران

 چهل‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی آغاز به کار کرد/ ۳۵۰ عنوان کتاب از ایران
2023-09-28T09:22:15+03:30
چهل‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی چهارشنبه (پنجم مهر ماه ۱۴۰۲) افتتاح شد و جمهوری اسلامی ایران با بیش از ۳۵۰ عنوان کتاب در این دوره از نمایشگاه حض...

کلاته: جامعه نخبگانی ما اغلب مقلد و دنباله‌رو است / نگرانی سردار قاآنی از پرداختن غلو آمیز و ناقص پیرامون شخصیت حاج قاسم سلیمانی

 کلاته: جامعه نخبگانی ما اغلب مقلد و دنباله‌رو است / نگرانی سردار قاآنی از پرداختن غلو آمیز و ناقص پیرامون شخصیت حاج قاسم سلیمانی
2023-09-28T09:22:13+03:30
نویسنده ادبیات مقاومت: سردار قاآنی گفت: در مورد پرداختن به شخصیت سردار قاسم سلیمانی از دو چیز نگرانیم یکی غلو، یکی تعریف ناقص! که با اعمال محدودیت...

آغاز تحویل کاغذ ایرانی دیبای شوشتر به ناشران

 آغاز تحویل کاغذ ایرانی دیبای شوشتر به ناشران
2023-09-28T08:42:13+03:30
باتوجه به پیش ثبت‌نام ناشران برای دریافت کاغذ دیبای شوشتر، فرآیند تحویل این کاغذ به ناشران از ششم مهرماه ۱۴۰۲ آغاز شد.

تاریخ انقضای کاراکترهای ایرانی بلای جان صنعت نوشت‌افزار / مصرف‌کننده پای حمایت از تولید داخلی ایستاد؛ فروشنده نه

 تاریخ انقضای کاراکترهای ایرانی بلای جان صنعت نوشت‌افزار / مصرف‌کننده پای حمایت از تولید داخلی ایستاد؛ فروشنده نه
2023-09-28T08:28:50+03:30
نهمین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی با استقبال قابل توجه مصرف‌کنندگان همراه بوده است،‌ مصرف‌کنندگانی که به باور کارشناسان بازار پای حمایت از تولید ایستاده‌اند،...

نگاهی به رمان نوجوان «کتانی‌های کوکام»/قدم‌هایی استوار با کتانی‌های ایثار

 نگاهی به رمان نوجوان «کتانی‌های کوکام»/قدم‌هایی استوار با کتانی‌های ایثار
2023-09-28T05:08:50+03:30
وجدان و اخلاق سکه‌های قیمتی این داستان هستند. همراه شدن قهرمانان «کتانی‌های کوکام» با آن دو نفر در دل جنگ، ایثار و همبستگی از جنس اخلاق را می‌آفری...

اجتماع سفیران فرهنگی در نیمه مهر ماه

 اجتماع سفیران فرهنگی در نیمه مهر ماه
2023-09-28T04:28:50+03:30
نخستین اجلاس منطقه‌ای نمایندگان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشورهای همسایه با حضور ۲۰ تن از رایزنان و کارداران فرهنگی به میزبانی سازمان فرهنگ و ارتباطات ا...

بازیگر قدیمی سینما درگذشت

 بازیگر قدیمی سینما درگذشت
2023-09-28T04:28:49+03:30
امرالله صابری بازیگر قدیمی سینما، تئاتر و تلویزیون از دنیا رفت.

استفتاء از امام خامنه‌ای؛ چه کسی باید "هزینه نماز و روزه قضای میت" را بپردازد؟

 استفتاء از امام خامنه‌ای؛ چه کسی باید "هزینه نماز و روزه قضای میت" را بپردازد؟
2023-09-28T04:15:27+03:30
آیت‌الله خامنه‌ای به استفتاء درباره «هزینه نماز و روزه قضای میت» پاسخ گفتند.

جلسه‌ نقد کتاب سرداران ایرانی از کوروش تا سلیمانی برگزار شد/ فقر منابع دانشگاهی در تاریخ دفاع مقدس

 جلسه‌ نقد کتاب سرداران ایرانی از کوروش تا سلیمانی برگزار شد/ فقر منابع دانشگاهی در تاریخ دفاع مقدس
2023-09-27T19:22:16+03:30
این نوع کتاب‌ها حاصل دغدغه‌ها و احساس مسئولیت افراد هستند و باید به آن ارج نهاد. ما در حوزه نگارش تاریخ نزدیک خودمان دچار فقر دانشگاهی هستیم. جامعه دانشگاهی...

تلاش در همگرایی جهانی از زمان پیامبر(ص) تا دوران پس از ظهور امام زمان (عج)

 تلاش در همگرایی جهانی از زمان پیامبر(ص) تا دوران پس از ظهور امام زمان (عج)
2023-09-27T19:22:16+03:30
مدیر دانشنامه زن مسلمان فرضیه «تناکح بین الملل ائمه(ع) و همگرایی جهانی در عصر ظهور» مبتنی بر بازخوانی ملیت مادران امامان(ع) را تبیین کرد.

«مشت در نمای درشت» آماده نمایش شد/ تقاضای حضور در «سینماحقیقت»

 «مشت در نمای درشت» آماده نمایش شد/ تقاضای حضور در «سینماحقیقت»
2023-09-27T19:08:51+03:30
فیلم مستند «مشت در نمای درشت» به کارگردانی محمدصالح حجت‌الاسلامی و محصول مرکز هنری رسانه‌ای سلوک، متقاضی حضور در هفدهمین جشنواره «سینماحقیقت&...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)