میرنیوز

«تک‌تیرانداز» و «دست‌های خالی» در آخر هفته تلویزیون

 «تک‌تیرانداز» و «دست‌های خالی» در آخر هفته تلویزیون 2023-08-03T05:37:34+03:30

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، «جوخه»، «دست‌های خالی»، «تک تیرانداز»، «بهشت اردک‌ها»، «سال‌های مشروطه»، «پلاک کهنه»، «آخرین کار دست»، «زمین لرزه»، «آن سوی مه»، «پسر ربوده شده»، «قله برودپیک»، «جنایت هوایی»، «شاه خاموش»، «لویی و لوکا در ماموریتی به ماه»، «سامی 2»، «مرز شهری»، «پدر خوانده کانتون»، «در بروژ»، «مهتاب بر شکوفه‌های گیلاس»، «تام هورن»، «باغ وحش مخفی»، «شعله ور»، «آخرین شیفت»، «این دنیای شگفت انگیز»، «هیاهوی بچه»، «دادگاه»، «افسانه‌های اسپایدرویک»، «شهر دروغ‌ها»، «خیانت» و «سجاده آتش»، «میناماتا»، «توگو»، «آشوب متحرک» و «سیکاریو» فیلم‌هایی‌اند که پنج‌شنبه و جمعه 12 و 13 مرداد از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌روند.

همچنین «آخرین کار دست»، «قله برودپیک»، «جنایت هوایی»، «مرز شهری» و «این دنیای شگفت انگیز» 5 فیلم جدیدی‌اند که این هفته از قاب شبکه‌های سیما تماشایی می‌شوند. 

جزئیات پخش فیلم‌ها را در ادامه ببینید:

شبکه یک و دست‌های خالی خسرو شکیبایی

- فیلم سینمایی «جوخه» به کارگردانی «الیور استون»، پنج‌شنبه 12 مردادماه ساعت 23:15 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی تام برنگر و ویلم دفو؛ در مورد جوانی ساده به نام کریس تیلور است که دانشکده را رها کرده و داوطلب جنگ در ویتنام می شود. کریس اکنون دو مافوق دارد یکی دلسوز و مهربان و دیگری بدون اخلاق و بد ذات. حال با بروز حوادثی ناگوار کریس خود را میان درگیری‌های این دو گروه گرفتار دیده و پس از مدتی دچار مشکلات روحی شدید می شود.

- فیلم سینمایی «دست‌های خالی» به کارگردانی «ابوالقاسم طالبی»، جمعه 13 مرداد ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهید دید: حوریه که سال‌هاست از اسارت پدرش، امیرحسین، به دست عراقی‌ها می‌گذرد، نسبت به خروج‌های بی موقع مادرش، مریم، از منزل مشکوک است و این شک با تلفن‌های ناشناسی که به او می‌شود و در آنها از تصمیم مریم برای ارتباط با یک مرد دیگر صحبت می‌شود افزایش می‌یابد.
زنده یاد خسرو شکیبایی، مریلا زارعی، فاطمه گودرزی و مسعود رایگان در فیلم سینمایی «دست های خالی» ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه دو و تک تیرانداز

- فیلم سینمایی «تک تیرانداز» به کارگردانی «علی غفاری»، جمعه 13 مردادماه ساعت 00:10 دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
این سینمایی گوشه‌ای از حماسه آفرینی‌های شهید عبدالرسول زرین، تک تیرانداز زبردست ایرانی در سال‌های دفاع مقدس را نشان می‌دهد. این شهید بزرگوار، تا پیش از شهادت در اسفند ماه 1362، با مهارت بالایی که در تک تیراندازی داشته، کابوس جبهه‌های جنگ برای مزدوران بعثی بوده است.
کامبیز دیرباز، امیررضا دلاوری، علی‌رضا کمالی، عبدالرضا نصاری، حسین پوریده، اسماعیل خلج و حسین شریفی در فیلم سینمایی «تک تیرانداز» ایفای نقش کرده‌اند.

- فیلم سینمایی «بهشت اردک‌ها» به کارگردانی «اولیور رینگر»، جمعه 13 مردادماه ساعت 08:25 صبح از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم با بازی کلاریس جروروسکی، لیا وارنی و الین ایلوی؛ در مورد کتی دختر بچه‌ای است که مسئولیت نگهداری از او را پدرش به عهده دارد، صبح روز تولدش از پدر تخم یک جوجه اردک هدیه می‌گیرد. در حالی که پدرش به او سپرده است که زمان تولد جوجه اردک در کنارش باشد، اما کتی به جشن تولد دوستش مارگو می‌رود و جوجه اردک را به او می‌دهد. از طرفی خانواده مارگو به او اجازه نمی‌دهند که از جوجه اردک نگهداری کند، پس آن را به محل نگهداری اردک ها به مزرعه ای می برند. از جایی که جوجه اردک توانایی شنا کردن ندارد، کتی و مارگو تصمیم می‌گیرند برای کمک کردن به او به مزرعه اردک‌ها بروند.

- فیلم سینمایی «سال‌های مشروطه» به کارگردانی «محمدرضا ورزی»، شنبه 14 مرداد ماه ساعت 00:10 دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
داستان این فیلم روایتگر زندگی 4 پادشاه قاجار در مدت 70 سال حکومت بر ایران است. جنبش مشروطه و به ثمر رسیدن آن در سال‌های پایانی حکومت مظفرالدین شاه قاجار نمایش داده می‌شود.
اکبر عبدی، امیر دژاکام، شهرام عبدلی، جمشید جهانزاده، محمد مطیع، محمدرضا شریفی نیا، رضا رویگری و تینا پاکروان در فیلم سینمایی «سال‌های مشروطه» هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه سه و فیلمی از ایرج طهماسب

- فیلم تلویزیونی «پلاک کهنه» به کارگردانی «محمدرضا شریفی»، پنج‌شنبه 12 مردادماه ساعت 10 صبح از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهید دید: امیر سپهر پسر شهید مفقود الاثری به نام عباس است. امیر سپهر افسر نیروی انتظامی است. او با تبحری که در گفتگو با مجرمان در حال فرار دارد می تواند بدون خونریزی آنها را تسلیم پلیس کند. در طی یک دستگیری به یک مجرم فراری خطرناک به نام انور قولی می‌دهد تا او خودش را تسلیم پلیس کند. از طرفی شب مهمانی بله برونش در عملیات دستگیری حضور داشت و نتوانست آنجا باشد.
این موضوع باعث شد سیمین همسرش که یک سال صیغه اوست، دلخور شود و به پدرش نادر بگوید قصد جدایی دارد. از آن طرف اصرار امیر برای ازدواج و از طرفی پافشاری سیمین برای جدایی است که خبر پیدا شدن اجسادی در منطقه تفحص به گوش می‌رسد که با آزمایش DNA مشخص می‌شود پدر امیر، عباس است. سیمین پرستار است، در پی برگشت به خانه متوجه آزار کودکان خیابانی می‌شود که با تماس به پلیس و امیر متوجه سختی کار پلیس می‌شود و این موضوع باعث پشیمانی از قضاوت و تصمیمش می‌گردد.

- فیلم سینمایی جدید «آخرین کار دست» به کارگردانی «آیوف کرهان»، پنج‌شنبه 12 مردادماه ساعت 16 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی نیام الگار، ساموئل باتملی، سیان بویلان و برایان کاکس خواهید دید: دانیل مورفی جوان وکیل ایرلندی الاصلی است که در نیویورک زندگی می کند. او در آستانۀ کریسمس با شنیدن خبر فوت مادرش به ناچار راهی سرزمین مادری در جنوب ایرلند می‌شود. دانیل در هواپیما با پیرمردی ایرلندی به نام پاتریگ آشنا می‌شود که از اتفاق، نام خانوادگی او نیز مورفی است! پاتریگ پیر برای انتقال جنازه برادری که 30 سال با او قهر بوده، به آمریکا رفته و حالا با جنازة برادر بازمی‌گردد؛ اما او نیز در همان هواپیما فوت می‌کند!

دانیل قصد دارد پس از شرکت در مراسم تدفین مادر، به اتفاق برادر نوجوانش (لویی) که مبتلا به اوتیسم است، زادگاهش را به مقصد نیویورک ترک کند؛ اما مشابهت نام خانوادگی او با پاتریگ پیر و بلاتکلیف ماندن جنازة پیرمرد و همچنین اصرار لویی به بردن جنازه به روستای مادری پاتریگ در شمال ایرلند سبب می‌شود، همه چیز تغییر کند. دانیل و لویی به همراه دختر جوانی به نام مری که در مؤسسات خیریه و فعلاً در مؤسسۀ کفن و دفن محلی مشغول کار است، سفر چند ساعته ای را آغاز می‌کنند تا تابوت پاتریگ را از جنوب ایرلند به شمال آن برسانند؛ اما مسائل سیاسی مبتلابه ایرلند باعث می‌شود، پلیس از اقدام آنها جلوگیری کند.

- فیلم سینمایی «زمین لرزه» به کارگردانی «جان آندریاس اندرسن»، پنج‌شنبه 12 مردادماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی کریستوفر یونر، آنه دال تروپ، ادیث هاگنرود سندی و کاترین تورنبرگ یوهانسون خواهیم دید: کریستین ایکجور یک زمین شناس خبره و چهره ای علمی و معروف است. در پی وقوع چند حادثه در تونل‌های بزرگ نروژ، او با توجه به داده های زمین شناختی که به دست آورده و تجزیه و تحلیل آنها، احتمال وقوع یک زلزله بزرک در شهر اُسلو را می دهد. این در حالی است که همسر و دو فرزند او در اُسلو زندگی می‌کنند. او برای حصول اطمینان به مرکز زلزله نگاری اسلو رفته و در می‌یابد دوست و همکار او کنراد که متوجه این تغییرات شده چند روزی است ناپدید شده است.

- فیلم سینمایی «آن سوی مه» به کارگردانی «منوچهر عسگری نسب»، جمعه 13 مردادماه ساعت 10 صبح به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
در این فیلم خواهیم دید: مهدی قوامی پس از دریافت حکم فرمانداری یکی از شهر‌های شمالی برای انجام وظیفه با اتومبیل شخصی عازم منطقه می‌شود. سه مرد که در تعقیب او هستند، مرد دیگری را، که اتومبیلی شبیه اتومبیل قوامی دارد، به قتل می‌رسانند. در جاده مهاجمان با دیدن قوامی متوجه اشتباه خود می‌شوند و او را تعقیب می‌کنند. شب هنگام مه غلیظی جاده را می‌پوشاند. مهاجمان بر اثر ریزش کوه کشته می‌شوند. اتومبیل قوامی نیز به دلیل مه به رودخانه سقوط می‌کند.
علیرضا شجاع نوری، ایرج طهماسب، سارا نجفی، میترا قمصری، ابوطالب نجفی و ملیحه نیکجومند در فیلم سینمایی «آن سوی مه» هنرنمایی کرده‌اند.

- فیلم سینمایی «پسر ربوده شده» به کارگردانی «مار تارگارونا»، جمعه 13 مردادماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی بلانکا پورتیلو، ناوسیکا بونین، خوزه کورونادو و مارک دومنک خواهید دید: پاتریشیا وکیل بسیار موفق و مشهوری است که با پسر کوچکش ویکتور زندگی می‌کند. شوهر پاتریشیا خلافکار است، به همین علت پاتریشیا سال ها پیش از او جدا شده. زمانی که پاتریشیا از شوهرش جدا شده، باردار بوده است اما برای این که بتواند زودتر از او جدا شود، باردار بودن خود را اعلام نمی‌کند.
درست در روزی که پاتریشیا در یک پرونده پیچیده در دادگاه موفق می شود، به او اطلاع می‌دهند که فرزندش بیمارستان است. پس از دادگاه خود را به بیمارستان می‌رساند و متوجه می‌شود افرادی ناشناس، ویکتور را دزدیده‌اند، اما ویکتور موفق به فرار شده است. ویکتور ناشنوا است و به سختی می‌تواند صحبت کند. پلیس پرونده را در دست می‌گیرد. از طریق چهره نگاری، فردی به نام چارلی به عنوان مجرم دستگیر می‌شود. چارلی خلافکار است اما او ویکتور را ندزدیده و از طریق وکیلش آزاد می‌شود. پاتریشیا که فکر می‌کند پلیس نمی‌تواند این پرونده را حل کند، نزد شوهر سابقش رائول می‌رود.

- فیلم سینمایی جدید «قله برودپیک» به کارگردانی «لژک داوید»، جمعه 13 مردادماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی ماجا اوستازوسکا، داوید اوگرودنیک و مارسین چارنیک خواهید دید: یک گروه کوهنورد لهستانی در تلاش برای صعود به قله برودپیک از قله‌های بالای 8 هزار متری رشته کوه هیمالیا ناکام می‌مانند.  ماسیج یکی از اعضای گروه به اصرار خودش و به همراه یکی دیگر از اعضا، تصمیم می‌گیرد از مسیر دیگری به این صعود ادامه دهند. او بالاخره با دشواری تمام و به تنهایی موفق می‌شود قله را فتح کند اما در مسیر بازگشت زمین گیر می شود و در شرایط دشواری گروه امداد او را پایین می‌آورد.
از ماسیج تقدیر می‌شود و جوایز بسیاری دریافت کرده و خود و خانواده اش در این موفقیت غرق در خوشحالی‌اند که سه ماه بعد همراه ماسیج در مقاله ای اعلام می‌کند که در اصل ماسیج قله را فتح نکرده بلکه به پیش قله ای رسیده که تنها هفده متر با قله اصلی فاصله داشته. وقتی ماسیج پشت بی‌سیم اعلام می‌کند قله را فتح کرده، در ابتدا آنها هم شک نمی‌کنند.

شبکه چهار و شاه خاموش

- فیلم سینمایی جدید «جنایت هوایی» به کارگردانی «یانگ سان جو»، پنج‌شنبه 12 مردادماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی جانگ هیوک جین، جونگ هو بین و جانگ گوانگ آمده است: تائه هون، دکتر جراح است. بعد از مریضی و مرگ ناگهانی پسر و همسرش، به دلیل فیبروز ریوی، در می‌یابد که یک محلول ضد عفونی کننده که در دستگاه رطوبت‌ساز استفاده شده علت مرگ خانواده‌اش و بیماران مشابه بوده است.

او به همراه خواهر خانمش که وکیل دادگستری است برعلیه سازنده دستگاه شکایت می‌کند. شرکت مذکور با تشکیل تیم حقوقی تلاش می‌کند در برابر هجمه‌ها از خود دفاع کند اما این دکتر هون است که با کسب مدارک و مستندات محکم، آنها را محکوم می‌کند.

- فیلم سینمایی «شاه خاموش» به کارگردانی «همایون شهنواز»، جمعه 13 مردادماه ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: با وجود این که ایران در جنگ جهانی اول اعلام بی طرفی کرده بود، با این حال دولت‌ها توجهی به این بی طرفی نکرده و انگلیس وارد بوشهر شده و روس ها تا قزوین پیش آمدند. احمدشاه در شکارگاه سلطنتی با پرنسس لگوتنی، دختر وزیر مختار اطریش آشنا شده و به او علاقه‌مند می‌شود. از طرفی سفرای روس و انگلیس، دولت مستوفی الممالک را تحت فشار قرار می‌دهند که با آنها متحد شوند و آلمان و اطریش را از ایران خارج کنند. شاه در روابط خود با کنتس اطریش تجدیدنظر می‌کند و به او توضیح می‌دهد که ادامه این روابط به صلاح شاه و ممالک نیست.
علی نصیریان، محمدرضا فروتن و مهتاب کرامتی در این فیلم سینمایی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه پنج و سامی2

- انیمیشن سینمایی «لویی و لوکا در ماموریتی به ماه» به کارگردانی «راسموس اِی. سیورتسن»، پنج‌شنبه 12 مردادماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: الفی کلارک و دوستانش لویی و لوکا همیشه روی اختراعات کار می‌کنند. لویی دوست دارد که به ماه سفر کند ولی آنها هیچ منبع مالی در اختیار ندارند و یک موشک فضا پیمای کوچکشان را شهردار باعث خراب شدنش شد ولی از طرف دولت به آنها منابع مالی داده می‌شود که یک فضاپیما را طراحی و به فضا بفرستند.

لویی و لوکا و فردی به نام ویک فورس با فضا پیما سفر می‌کنند و بعد متوجه میشوند که یک گوریل هم در انبار قایم شده و همین باعث می‌شود که اکسیژن بسیار کم شود و الفی برای آنها پیام اضطراری می‌دهد که برگردند ولی ویک فورس این خبر را ندیده می‌گیرد.

- انیمیشن سینمایی «سامی 2» به کارگردانی «وینست کت سلوت»، جمعه 13 مردادماه ساعت 9 صبح از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم خواهید دید: روزی سامی با ری و دوستانش مشغول تفریح در ساحل هستند که چند صیاد آنها را صید می‌کنند و به آکواریوم می‌برند که پُر از گونه‌های مختلف موجودات دریایی است. سامی با چند تا از ماهی‌ها دوست می‌شود که قصد فرار از آکواریوم را دارند.

- فیلم سینمایی جدید «مرز شهری» به کارگردانی «برنت کریستی»، جمعه 13 مردادماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی تام ووپات، کلسی کرین و دنیم ریچارد خواهیم دید: آلدن کلانتر سابق، از جو کلانتر جوانی که به تازگی به شهر آمده است می‌خواهد که در پرونده قتل وکیل گرت بارلو که به تازگی کشته شده است کمک کند ولی جو این درخواست را رد می‌کند. آلدن شروع به تحقیق می‌کند و جو که می‌بیند او در کارش مشتاق است قبول می‌کند که با هم کار کنند.
در این میان سم نیز در ماشینش به دلیل استنشاق گاز منو اکسید کربن کشته می‌شود و وارن که پزشک قانونی شهر است این را تأیید می‌کند. الدن معتقد است که سم کشته شده است ولی نمی‌تواند اثبات کند تا اینکه درگیری‌های زیادی اتفاق می‌افتد و آلدن و جو به افراد زیادی مظنون می‌شوند.

شبکه نمایش و شعله‌ور امین حیایی

- فیلم سینمایی «پدر خوانده کانتون» به کارگردانی «جکی چان»، پنج شنبه 12 مردادماه ساعت 1 بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی جکی چان، آنیتا موی و وو ما خواهیم دید: یک پسر روستایی به وسیله خرید چند رز شانس از یک پیر زن، تبدیل به رئیس یک گروه خیابانی می‌شود. او و یک خواننده در کلوپ گروه تصمیم می‌گیرند کار خوبی برای پیر زن انجام بدهند.

- فیلم سینمایی «در بروژ» به کارگردانی «مارتین مک‌دونا»، پنج شنبه 12 مردادماه ساعت 11 صبح از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی کالین فارل، برندان گلیسون و رالف فاینس خواهیم دید: آخرین کار دو آدم کش ایرلندی، کن و ری در کلیسایی در لندن، به مشکل بر می‌خورد و رئیس آن دو دستور می‌دهد که به بروژ در بلژیک بروند و منتظر تماس او باشند. در بروژ کن آرام آرام به این شهر تاریخی علاقه پیدا می‌کند، در حالی که ری هم چنان در عذاب وجدان به سر می‌برد.

- فیلم سینمایی «مهتاب بر شکوفه‌های گیلاس» به کارگردانی «یوجیرو تاکیتا»، پنج‌شنبه 12 مردادماه ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
داستان این فیلم با بازی هیروشی آبه، ایتوکو کیشی بی و کاتسویا مایگوما؛ برداشتی تخیلی از اتفاقات واقعی از حمله شوروی به ژاپن طی جنگ جهانی دوم، است. تتسو ازوره بعد از به جنگ رفتن همسرش تاکه جیرو، مجبور می شود به همراه دو پسرش سیتارو و شوجیرو، برای در امان ماندن از حملات دشمن خانه‌شان را ترک کند. آنها در طول مسیر برای رسیدن به محلی امن گرسنگی و سختی‌های فراوانی را تحمل می‌کنند و سیتارو پسر ارشد تتسو برای نجات جان مادر و برادرش خود را فدا می‌کند. سال ها بعد تتسو از شوجیرو درخواست می‌کند تا برای رسیدن به آرزوهایش بی‌دغدغه مادر، شهر کوچکشان را ترک کرده و مسیر رویاهایش را در پیش بگیرد.

- فیلم سینمایی «تام هورن» به کارگردانی «ویلیام ویارد»، پنج‌شنبه 12 مردادماه ساعت 15 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی استیو مک کوئین، لیندا ایوانز و ریچارد فارنزورث خواهید دید: یک گروهبان مشهور ارتش توسط دامداران استخدام می‌شود تا شکارچیان را شکار کند، اما وقتی که کار خود را خوب انجام می‌دهد، او را برای قتل یک پسر محاکمه می‌کنند.

- فیلم سینمایی «باغ وحش مخفی» به کارگردانی «جائو گان سان»، پنج‌شنبه 12 مردادماه ساعت 17 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی جائو هونگ اه، سو را کانگ و پارک یونگ گیو خواهیم دید: کانگ وکیل تازه کاری است که به صورت نیمه وقت در شرکت بزرگی به نام جی اچ مشغول به کار است. تا این که رئیس شرکت تصمیم می‌گیرد کانگ را به عنوان مدیر یک باغ وحش ورشکسته انتخاب کند. کانگ به باغ وحش می‌رود. باغ وحش به خاطر بدهی به شرکت های بزرگ، حیوانات خود را از دست داده و طلبکاران، حیواناتی مانند خرس، شیر، زرافه و گوریل را به عنوان طلب خود برداشته‌اند.
از طرفی به خاطر منقرض شدن نسل حیوانات، امکان خرید این حیوانات وجود ندارد. تا این که کانگ فکری به ذهنش می‌رسد. او تصمیم می‌گیرد از کارکنان باغ وحش استفاده کند. لباس حیوانات را طراحی می‌کند و کارکنان داخل لباس حیوانات می‌روند و در حضور مردم ظاهر می‌شوند. با این نقشه، باغ وحش می‌تواند سود چند هزار دلاری به دست بیاورد و بدهی خود را بپردازد.

- فیلم سینمایی «شعله ور» به کارگردانی «حمید نعمت‌الله»، پنج‌شنبه 12 مردادماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
این فیلم درباره مردی میانسال است که از همسرش جدا شده و با مادرش زندگی می کند، پسری نوجوان دارد و در عین حال فردی منزوی و به داروهای ترک اعتیاد هم وابستگی شدید دارد. او برای فرار از مسئولیت هایش به سیستان بلوچستان سفر می‌کند و در آنجا با دختری آشنا می‌شود و این آشنایی باعث ایجاد رویاهای جدیدی در ذهن او می‌شود. اما اعتیاد و بدگمانی به او اجازه نمی‌دهد روابط سالمی با دیگران برقرار کند. اتفاقی باعث می‌شود حس خودبرتربینی و غرور او را از بین ببرد.
امین حیایی، زری خوشکام، بهمن پرورش، فرید قبادی، دارا حیایی و مژگان صابری در فیلم سینمایی «شعله ور» هنرنمایی کرده‌اند.

- فیلم سینمایی «آخرین شیفت» به کارگردانی «اندرو کوهن»، پنج شنبه 12 مردادماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی ریچارد جنکینز، شین پل مک گی و کامرون اسکات رابرتز خواهیم دید: استنلی یک مرد میانسال است که در یک رستوران فست فود کار می‌کند. او باید قبول کند که برای این کار پیر شده و کارش را به جوانترها بسپارد. او قصد دارد که به کارگر جوان سیاهپوستی به نام جی وان که به تازگی برای کار به آنجا آمده آموزش دهد و بعد برای نگهداری از مادر پیرش که آلزایمر هم دارد به شهر دیگری برود. او و جی وان به سختی با هم کنار می‌آیند جی وان به تازگی ازدواج کرده و بچه دار شده و باید از پس هزینه‌هایشان برآید. استنلی توسط اراذل و اوباش کتک خورده و پول‌هایش به سرقت می‌رود و او مجبور به برداشت پول از صندوق می‌شود.

- فیلم سینمایی جدید «این دنیای شگفت انگیز» به کارگردانی «میوا نیشیکاوا»، پنج شنبه 12 مردادماه ساعت 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
داستان فیلم با بازی کوجی یاکوشو، یوکیا کیتامورا، تایگا ناکانو، میکو کاجی، ماسامی ناگاساوا، کوسوکه تاناکا و هاکوریو؛ درباره یک عضو سابق یاکوزا و میانسال است که پس از 13 سال از زندان آزاد می شود و به محله سابقش باز می‌گردد؛ جایی که او را به جرم قتل دستگیر کردند. او برای انطباق با جامعه، چشیدن طعم آزادی، یافتن شغل و برقراری ارتباطی عادی تلاش می کند، اما در عین حال درگیر جستجوی مادرش است که در کودکی از او جدا شده بود.

- فیلم سینمایی «هیاهوی بچه» به کارگردانی «چارلز شایر»، جمعه 13 مردادماه ساعت 1 بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.
این فیلم با بازی دایان کتین و سَم شپرد؛ داستان زنی به نام کیت است که در یک شرکت بزرگ و زنجیره‌ای تهیه غذا، سمت مهمی دارد. یک اتفاق، موجب می‌شود زندگی کیت دگرگون شود.

- فیلم سینمایی «دادگاه» به کارگردانی «جان مادن»، جمعه 13 مردادماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی جسیکا چستین، مارک استرانگ و دیوید ویلسون بارنس خواهید دید: الیزابت اسلون سردمدار کمپین بریدی به جرم انجام کارهای غیرقانونی برای پیروزی کمپین خود به دادگاه احضار می‌شود. او در ابتدا از پاسخگویی به سوالات قاضی طفره می‌رود اما قاضی او را در شرایطی قرار می‌دهد که الیزابت مجبور به اعتراف می‌شود.
او اعتراف می‌کند که به عنوان معروف‌ترین لابیگر واشنگتن در شرکت کول-کراویتز مشغول به کار بود. بیل استنفورد سناتور آمریکایی با لایحه‌ای به نام هیتون- هریس وارد شرکت کول- کراویتز می‌شود. با تصویب این لایحه خرید و فروش سلاح گرم در آمریکا برای همه اشخاص آزاد شده و سابقه قضایی و جنایی آنها قبل از خرید بررسی نمی‌شود. الیزابت از طرف مدیران شرکت مأمور می‌شود.

- فیلم سینمایی «افسانه های اسپایدرویک» به کارگردانی «مارک واترز»، جمعه 13 مردادماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی فردی هایمور، مری لوئیز پارکر، نیک نولتی و سارا بولگر خواهیم دید: جارد، سایمون و ملوری فرزندان هلن هستند که به همراه او به خانه‌ای قدیمی و اسرارآمیز در اطراف شهر نقل مکان می‌کنند. اسباب‌کشی این خانوادۀ کوچک به خانه‌ای که متعلق به عمه لوسیندای پیر است برای جارد، پسر بچه‌ای کوچک که دوقلوی برادرش سایمون است بسیار سخت است.
او به شدت به پدرش وابسته بوده و نمی‌تواند دوری او را تحمّل کند، اما خانه‌ای که آن‌ها به آن نقل مکان کرده‌اند مکانی عادی و معمولی نیست. کم‌کم بچه‌ها متوجه چیزهای عجیبی در خانه می‌شوند. ابتدا ملوری پشت دیوار کاذب یک آسانسور کوچک کلیدی عجیب پیدا می‌کند. جارد با استفاده از کلید وارد اتاقی مخفی در خانه می‌شود که متعلق به صاحب قدیمی خانه آرتور اسپایدرویک است.

-  فیلم سینمایی «شهر دروغ‌ها» به کارگردانی «برد فورمن»، جمعه 13 مرداد ماه ساعت 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی جانی دپ و فورست ویتاکر خواهیم دید: بیست سال پیش در لس آنجلس دو خواننده سیاه پوست، معروف به بیگی و توپک شکور با اندکی فاصله به قتل می‌رسند. راسل پول مامور این پرونده هرچقدر جلوتر می‌رود متوجه می شود مدارک و شواهد توسط پلیس‌های فاسد لس آنجلس از بین رفته‌اند.
او در می‌یابد پلیس‌ها در روزهای استراحت خود برای گروه‌های خلاف و کازینوها به عنوان مأمور حفاظت کار می‌کنند و این قتل‌ها با نظارت و یا در شیفت کاری آنها انجام شده و به همین دلیل به راحتی مدارک و شواهد را پاک کرده‌اند. از طرفی رؤسای پلیس لس آنجلس هم علاقه‌ای ندارند این مسائل مطرح شوند بنابراین پرونده را از راسل می‌گیرند. راسل تمام عمرش را بر روی این پرونده صرف کرده و در نهایت از سوی تمام همکارانش طرد می‌شود. حالا پس از بیست سال یک روزنامه‌نگار به سراغ او آمده تا شاید بتوانند به کمک هم  راز این قتل را بر ملا کنند.

شبکه افق و سجاده آتش

- فیلم سینمایی «خیانت» به کارگردانی «ابی داماریس کوربین»، جمعه 13 مردادماه ساعت 10 صبح از شبکه افق پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی جان بویگا، نیکول بهاری و سلنیس لیوا؛ بر اساس یک داستان واقعی که در سال 2017 رخ داد ساخته شده است و در مورد بی عدالتی های برخورد اداره کهنه سربازان در آمریکا است. برایان که در نیروی دریایی خدمت می‌کرده است اکنون به دلیل مشکلات بسیار و به دلیل اینکه اداره کهنه سربازان حقوق و مزایای او را پرداخت نمی‌کند عملاً بی‌خانمان شده است.
پس از تمام تلاش‌ها برای به دست آوردن آنچه که حقش هست ناامید می‌شود و به بانک می‌رود و به مدیر بانک استل می‌گوید که او بمبی در کیف خود دارد. در ابتدا مدیر بانک فکر می‌کند که این یک سرقت از بانک است اما برایان به او می‌گوید او پول بانک را نمی‌خواهد و به دلیل تمام زحماتی که در جوانی برای این کشور متحمل شده فقط چیزی که حق اوست که اداره کهنه سربازان باید به او بدهد می‌خواهد و شاید کمی هم احترام!
او می‌خواهد داستان او را همه بدانند و همه متوجه فساد اداری آمریکا شوند تا دیگر برای شخص دیگری اتفاق نیفتد. او می‌خواهد تا این اتفاق پوشش خبری داده شود و برای تحقق هدفش همه افراد را بیرون می‌کند و استل و کارمند دیگری را گروکان می‌گیرد.

- فیلم سینمایی «سجاده آتش» به کارگردانی «احمد مرادپور»، جمعه 13 مردادماه ساعت 17 از شبکه افق پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهیم دید: به هنگام عملیات کربلای پنج رزمندگان دو گردان مالک و حبیب با ماشین نظامی دشمن درگیر می‌شوند. لحظاتی درونی و عمیق، با نبردی پرحجم و سنگین آمیخته می‌شود. شرایط نابرابر این نبرد و خصوصیات خاص مهدی و عباس (فرماندهان بسیجی) حالات و اتفاقاتی، خارج از انتظارات و پیش‌بینی‌های معمول جنگ ها را، سبب می‌شوند.
رضا ایرانمنش، علی پوریان، حبیب اله حداد، عطااله سلمانیان، سیدجواد هاشمی، محسن محمدی در فیلم سینمایی «سجاده آتش» ایفای نقش کرده‌اند.

پخش فیلم در شبکه سلامت با رابط ناشنوایان

- فیلم سینمایی «میناماتا» به کارگردانی «اندرو لویتاس»، جمعه 13 مردادماه ساعت 11 صبح‌ با زیرنویس ویژه ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی آکیکو ایواسه، جانی دپ، کاترین جنکینز و بیل نای آمده است: یوجین عکاس کهنه‌کاری است که در مجله کار می‌کند به علت بی‌مسئولیتی از کار معلق می‌شود ولی وقتی یک گروه از ژاپن به دیدار او می‌آیند تا در فیلمی تبلیغاتی شرکت کند، مترجم تیم که زنی ژاپنی است از او می‌خواهد که به او کمک کند تا بتوانند یک شرکت صنعتی بزرگ ژاپن را که با آلوده کردن آب های ساحلی به جیوه، باعث بروز بیماری سخت و ناشناخته‌ای در ساکنان روستایی به نام (میناماتا) شده را به جراید کشانده و افکار عمومی را متوجه فاجعه میناماتا کنند ...

فیلم‌های آخر هفته شبکه 4k

- فیلم سینمایی «آشوب متحرک» به کارگردانی «داگ لیمان»، پنج شنبه 12 مردادماه ساعت 22 از شبکه فراتر پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی تام هالند، دیزی ریدلی و دمیان بیچیر آمده است: در آینده دنیایی وجود دارد که در آن تمام زنان و دختران ناپدید شده‌اند و همه چیزهای زنده می‌توانند از طریق تصاویر و صداهایی به نام نویز وارد ذهن‌های یکدیگر شوند و ذهن‌های آنها را بخوانند. تاد هیوت فهمیده‌است که نوعی ویروس باعث کشته شدن همه زنان جهان و پخش شدن صداهایی ناخوشایند به نام نویز در جهان شده‌است که...

- فیلم سینمایی «سیکاریو» به کارگردانی «دنی ویلنو»، جمعه 13 مردادماه ساعت 22 از شبکه فراتر پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی امیلی بلانت و بنیسیو دل تورو خواهید دید: یک مامور سازمان اف بی آی به نام کیت میسر که برای اجرای قانون مصمم به رعایت چارچوب های اخلاقی است، به یک گروه نیروهای ویژه مرزی می‌پیوندد که هدفش منهدم کردن یک باند کارتل خرید و فروش مواد مخدر و رئیس تبهکارشان است.
اما کیت پس از پیوستن به این گروه متوجه می‌شود که اعضای عملیات چندان پایبند به اصول رایج اخلاقی نیستند و برای مقابله با تبهکاران مکزیکی از خشونت بار ترین رفتارهای ممکن استفاده می‌کنند. تیم عملیات ویژه پلیس به روش های خارج از عرف پلیس مبادرت می‌ورزند و رفته رفته این سوء رفتارها منجر به کشف حقایقی در مورد پولشویی در حال انجام و ماهیت اصلی عملیات می‌گردد. ولی جنینگز رئیس پلیس با طرفداری از تیم عملیات بلافاصله کیت را از پیگیری بیشتر بازمی‌دارد. اما ...

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

سردار محمد کسائیان دار فانی را وداع گفت

 سردار محمد کسائیان دار فانی را وداع گفت
2024-02-22T17:14:26+03:30
سردار سید محمد کسائیان، فرمانده تیپ لشکر ۲۵ کربلا و فرمانده تیپ ۷۵ ظفر در دوران دفاع مقدس، دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

قدردانی از شهدای دانش‌آموز در یادواره شهدای «لاله‌های روشن»

 قدردانی از شهدای دانش‌آموز در یادواره شهدای «لاله‌های روشن»
2024-02-22T13:41:17+03:30
همزمان با میلادحضرت علی‌اکبر(ع) یادواره شهدای منطقه چهار تهران با عنوان «لاله‌های روشن» به همت دبیرستان‌های دوره دوم فرهنگ آل یاسین، شاهد مطهری، س...

ورود یک مجری نوجوان با «نوجهان» به شبکه یک

 ورود یک مجری نوجوان با «نوجهان» به شبکه یک
2024-02-22T13:41:16+03:30
برنامه‌ تبینی «نوجهان» با موضوع معرفی موقعیت‌های پیشرفت، چالش‌ها و ظرفیت‌های کشور از دید یک نوجوان، از امروز در قاب شبکه یک سیما به نمایش در می آید.

خبری از مناظره‌های تلویزیونی در پشت صحنه «محفل»

 خبری از مناظره‌های تلویزیونی در پشت صحنه «محفل»
2024-02-22T13:41:15+03:30
رئیس صدا و سیما در پشت صحنه برنامه «محفل» از ۱۴۰۰ مناظره انتخاباتی گفت که یک هفته پخش می‌شود.

دعوا بر سر نظرسنجی تلویزیون؛ مشکل از کجاست؟

 دعوا بر سر نظرسنجی تلویزیون؛ مشکل از کجاست؟
2024-02-22T11:01:17+03:30
این روزها همه درباره نظرسنجی‌ صحبت می‌کنند که به انحاء مختلف از بینندگان تلویزیون حکایت دارد. عدد و ارقامی که ناامیدکننده‌اند و به نظر می‌رسد مدیران صد...

«اعجاز غزل» سروده‌های یک شاعر در بازار کتاب

 «اعجاز غزل» سروده‌های یک شاعر در بازار کتاب
2024-02-22T10:01:15+03:30
مجموعه شعر «اعجاز غزل» سروده محمد فردوسی‌مهر از سوی انتشارات بین ‌المللی حوزه مشق منتشر شد.

جشنواره معروف به کار خود پایان داد / وزیر دادگستری: امروز دفع مردم از نظام بالاترین منکر است

 جشنواره معروف به کار خود پایان داد / وزیر دادگستری: امروز دفع مردم از نظام بالاترین منکر است
2024-02-22T10:01:14+03:30
وزیر دادگستری در اختتامیۀ جشنواره معروف گفت: اگر تحت عنوان امر به معروف طوری عمل کنیم که مردم جذب شوند، به وظیفه مان عمل کردیم. اگر طوری عمل کنیم که دفع کنی...

انتخابات؛ زیباترین وجه مردم‌سالاری دینی در حکمرانی اسلامی

 انتخابات؛ زیباترین وجه مردم‌سالاری دینی در حکمرانی اسلامی
2024-02-22T05:34:29+03:30
مهاجرنیا گفت: امام علی(ع) می‌فرماید «والاجابة حین ادعوکم و الطاعه حین آمرکم» امروز مقام معظم رهبری می‌گویند مشارکت حد‌اکثری باعث تقویت نظام می‌شود...

حضور ۵ هزار نفر از دختران رأی اولی برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی

 حضور ۵ هزار نفر از دختران رأی اولی برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی
2024-02-22T04:28:01+03:30
دانش‌آموزان در اجتماع دختران رای اولی، با در دست داشتن تصاویر شهدا بر حفظ آرمان های انقلاب اسلامی و پاسداری از ارزش های آن تاکید کردند.

آیین اختتامیه چهلمین مسابقات بین المللی قرآن با تلاوت برگزیده مسابقات آغاز شد / اسامی برگزیدگان

 آیین اختتامیه چهلمین مسابقات بین المللی قرآن با تلاوت برگزیده مسابقات آغاز شد / اسامی برگزیدگان
2024-02-21T18:01:19+03:30
آیین اختتامیه چهارمین مسابقات بین المللی قرآن کریم و هشتمین مسابقات بین المللی دانش آموزان جهان اسلام با رونمایی از تمبر یادبود آن آغاز شد.

وزیر ارشاد در اختتامیه مسابقات قرآن: قرارگاه حفظ قرآن را پایه گذاری می‌کنیم

 وزیر ارشاد در اختتامیه مسابقات قرآن: قرارگاه حفظ قرآن را پایه گذاری می‌کنیم
2024-02-21T17:07:58+03:30
وزیر ارشاد در آیین اختتامیه چهارمین مسابقات بین المللی قرآن کریم از ایجاد قرارگاه حفظ قرآن خبر داد.

صحرایی: شناسایی استعدادهای قرآنی و انس با عترت هدف اصلی آموزش و پرورش است

 صحرایی: شناسایی استعدادهای قرآنی و انس با عترت هدف اصلی آموزش و پرورش است
2024-02-21T16:54:30+03:30
وزیر اموزش و پرورش می گوید مهم ترین هدف آموزش و پرورش، شناسایی استعدادهای قرآنی و معرفی آنها در قالب مسابقات و سرمایه گذاری نسبت به آنهاست.

«پایتخت» به نوروز می‌رسد؟

 «پایتخت» به نوروز می‌رسد؟
2024-02-21T16:27:43+03:30
حرف و حدیث درباره رسیدن یا نرسیدنِ «پایتخت» به عید نوروز وجود دارد، رئیس صداوسیما در این خصوص توضیح داد.

آیین اختتامیه چهلمین مسابقات بین المللی قرآن با تلاوت برگزیده مسابقات آغاز شد

 آیین اختتامیه چهلمین مسابقات بین المللی قرآن با تلاوت برگزیده مسابقات آغاز شد
2024-02-21T16:27:43+03:30
آیین اختتامیه چهارمین مسابقات بین المللی قرآن کریم و هشتمین مسابقات بین المللی دانش آموزان جهان اسلام با رونمایی از تمبر یادبود آن آغاز شد.

چرا ورود فارسی به مدارس هند مهم است؟ تجربیات یک جوان مسلمان هندی از شگفتی‌های زبان فارسی

 چرا ورود فارسی به مدارس هند مهم است؟ تجربیات یک جوان مسلمان هندی از شگفتی‌های زبان فارسی
2024-02-21T15:07:50+03:30
زکی جوان مسلمان هندی درباره گذشته زبان فارسی در این کشور و علاقه مردم هند به آموختن فارسی می‌گوید: ما هندی‌ها و به خصوص هندی‌های مسلمان به شدت به زبان فارسی...

سایت انگلیسی بنیاد مهدی موعود رونمایی شد

 سایت انگلیسی بنیاد مهدی موعود رونمایی شد
2024-02-21T11:34:28+03:30
آیین رونمایی از سایت انگلیسی با عنوان The Promised Mahdi برگزار شد.

درباره یک شوخی با معلولان در تلویزیون؛ یک انتقاد و یک توصیه

 درباره یک شوخی با معلولان در تلویزیون؛ یک انتقاد و یک توصیه
2024-02-21T10:54:30+03:30
اگرچه اطلاعیه‌ای از طرفِ برنامه «بگو بخند» منتشر شده اما ضرورت دارد دست‌اندرکاران ساخت هر برنامه و سریالی حتماً به جزئیاتی توجه کنند باعث زیر سؤال...

«قلم‌های بی غلاف» رمانی درباره زندگانی امام باقر(ع)

 «قلم‌های بی غلاف» رمانی درباره زندگانی امام باقر(ع)
2024-02-21T10:41:12+03:30
«قلم‌های بی‌غلاف» نوشته مرمی ولی از سوی انتشارات نیستان منتشر و روانه بازار نشر شد.

شاخصه های قرآنی علی اکبر (ع) برای جوان امروز

 شاخصه های قرآنی علی اکبر (ع) برای جوان امروز
2024-02-21T10:41:11+03:30
شاید بتوان گفت حضرت علی اکبر علیه السلام چهره‌ای ماندگار برای جوانی است که به دنبال الگوهای دینی می‌گردد.

«همیشه پشتیبان» خاطرات شفاهی حاج حسین سراجان از مبارزات انقلاب

 «همیشه پشتیبان» خاطرات شفاهی حاج حسین سراجان از مبارزات انقلاب
2024-02-21T09:21:23+03:30
کتاب «همیشه پشتیبان»؛ خاطرات شفاهی حاج حسین سراجان؛ از مبارزان مردمی انقلاب اسلامی در خوزستان به نویسندگی علی هاجری و توسط انتشارات «راه یار&...

برگزیدگان جشنواره طنز رادیو مشخص شدند

 برگزیدگان جشنواره طنز رادیو مشخص شدند
2024-02-21T09:21:23+03:30
آیین اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان جشنواره «زیر چتر لبخند» با حضور معاون صدا و جمعی از مدیران رادیو و مدیر شبکه رادیویی صبا در استودیوی شماره ی...

حسین علیزاده: شریف موسیقی را نقاشی می‌کرد / ایرج به یاد فرهنگ خواند

 حسین علیزاده: شریف موسیقی را نقاشی می‌کرد / ایرج به یاد فرهنگ خواند
2024-02-21T09:21:22+03:30
حسین علیزاده معتقد است که فرهنگ شریف در نوازندگی شیوه‌ای خاص خود را داشت که با آن موسیقی را برای مخاطب نقاشی می‌کرد.

هندی‌ها تشنه دانستن از انقلاب اسلامی و بزرگانش هستند/ استراتژی تولید محتوا برای خارج کشور نداریم

 هندی‌ها تشنه دانستن از انقلاب اسلامی و بزرگانش هستند/ استراتژی تولید محتوا برای خارج کشور نداریم
2024-02-21T09:21:21+03:30
ماجرای غزه، تمام اعتبار کشورهای عربی را نزد جوانان هندی از بین برده، یعنی عربستان دیگر هیچ اعتباری ندارد، امارات هیچ اعتباری ندارد، این‌ها به عنوان جاهایی ک...

هندی‌ها تشنه دانستن از انقلاب اسلامی و بزرگانش هستند/ به یک آدم قدبلند عمیق اندیش در فضای فرهنگ بین الملل نیاز داریم

 هندی‌ها تشنه دانستن از انقلاب اسلامی و بزرگانش هستند/ به یک آدم قدبلند عمیق اندیش در فضای فرهنگ بین الملل نیاز داریم
2024-02-21T09:07:36+03:30
ماجرای غزه، تمام اعتبار کشورهای عربی را نزد جوانان هندی از بین برده، یعنی عربستان دیگر هیچ اعتباری ندارد، امارات هیچ اعتباری ندارد، این‌ها به عنوان جاهایی ک...

نگاهی به رمان مهدوی ادموند/ فردی فراتر از مسیح و نوری فراتر از خورشید

 نگاهی به رمان مهدوی ادموند/ فردی فراتر از مسیح و نوری فراتر از خورشید
2024-02-21T04:48:00+03:30
آمنه پازکی از بستر داستان ادموند به خوبی استفاده کرده و عقاید یک شیعه را خیلی آرام و کم کم در جاهای مختلف داستان مطرح کرده است تا مخاطب دچار دلزدگی نشود و د...

تلاش خستگی‌ناپذیر آیت‌الله حجتی در تربیت جوانان قرآنی و زمینه‌سازی برای انقلاب اسلامی

 تلاش خستگی‌ناپذیر آیت‌الله حجتی در تربیت جوانان قرآنی و زمینه‌سازی برای انقلاب اسلامی
2024-02-21T04:34:39+03:30
آیت‌الله حجتی از اساتید بسیار ارزشمند و از نخبگان و پیشکسوتان در کشور ما هستند. ایشان در حقیقت پدر رشته علوم قرآن و حدیث در دانشگاه تهران به حساب می‌آیند که...

فراهم شدن بستر تماشای آثار سینمایی برای مخاطبان در محروم‌ترین نقاط کشور

 فراهم شدن بستر تماشای آثار سینمایی برای مخاطبان در محروم‌ترین نقاط کشور
2024-02-20T20:21:04+03:30
تماشای آثار سینمایی برای مخاطبان در دورترین و محروم‌ترین نقاط کشور به واسطه راوی فیلم مهیا می‌‌شود.

آیین رونمایی از مقالات همایش «شهید سلیمانی و مکتب انتظار و مقاومت» و «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای» برگزار شد

 آیین رونمایی از مقالات همایش «شهید سلیمانی و مکتب انتظار و مقاومت» و «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای» برگزار شد
2024-02-20T20:07:44+03:30
موضوع منجی در همه ادیان و برای همه انسان‌ها یک امر مهم و قطعی بوده که دستخوش تحریف و انحراف شده است و اگر درست تبیین شود موجب امید و حرکت خواهد شد. آثاری که...

قاب غزه نشان می‌دهد مکتب حاج قاسم مقاوم‌پرور است و توانایی به استیصال کشیدن دشمن را دارد

 قاب غزه نشان می‌دهد مکتب حاج قاسم مقاوم‌پرور است و توانایی به استیصال کشیدن دشمن را دارد
2024-02-20T20:07:42+03:30
حمیدرضا مقدم‌فر در آیین رونمایی از مجموعه مقالات همایش «شهید سلیمانی و مکتب انتظار و مقاومت» و «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت‌الله خام...

پیگیری تبلیغات سلبریتی‌ها و ماجرای کوروش کمپانی از وزارت ارشاد

 پیگیری تبلیغات سلبریتی‌ها و ماجرای کوروش کمپانی از وزارت ارشاد
2024-02-20T16:21:19+03:30
مدیرکل تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد از پیگیری و راه‌اندازی سامانه‌ای برای تبلیغات چهره‌ها و فعالان حوزه تبلیغات در فضای مجازی و حقیقی خبر داد و همچنین ...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)