میرنیوز

رایزن فرهنگی ایران در مسقط: استقبال عمانی‌ها از کتب مذهبی/ نوای موسیقی ایرانی سفیرعربستان در مسقط را شگفت‌زده کرد

 رایزن فرهنگی ایران در مسقط: استقبال عمانی‌ها از کتب مذهبی/ نوای موسیقی ایرانی سفیرعربستان در مسقط را شگفت‌زده کرد 2023-07-12T14:22:21+03:30

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته نمایشگاه فرهنگی ایران در مسقط پایتخت کشور عمان با همکاری دانشکده علوم و طراحی این کشور با حضور برخی مقامات فرهنگی، سیاسی و سفرای کشورهای خارجی از جمله  عبدالله بن سعود العنزی، سفیر عربستان سعودی، توماس اورتله، سفیر سوئیس و ... افتتاح شد.

مرتضی بابکی‌نژاد با اشاره به برگزاری این نمایشگاه فرنگی گفت: نمایشگاه فرهنگی سه روزه ایران در پایتخت عمان به همت رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مسقط و همکاری دانشکده علوم و طراحی این شهر برنامه‌ریزی شده است.

بابکی‌نژاد در ادامه افزود: براساس رایزنی‌های انجام شده قرار براین شد که این نمایشگاه در قالب یکی از برنامه‌های تابستانی دانشکده یاد شده در کشور عمان برگزار شود که خوشبختانه توانستیم در زمان کم امکانات مناسبی برای این نمایشگاه مهیا کنیم تا زمینه معرفی هنر و توانمندی‌های فرهنگی کشورمان به سایرین به‌خصوص ساکنان عمان ایجاد شود.

وی درباره بخش‌های مختلف این نمایشگاه همچنین تصریح کرد: این نمایشگاه سه روز براساس هنر، تدارک دیده شده که برنامه‌هایی از جمله اجرای موسیقی توسط امید معنوی و نمایش فیلم (انیمیشن پسردلفینی) درکنار نمایش برخی از هنرهای سنتی (صنایع دستی) در کشورمان از 19 تا 21 تیرماه برقرار و پذیرای علاقمندان است.

رایزن فرهنگی جمهور اسلامی ایران در مسقط درباره هنرمندان حاضر در این نمایشگاه ادامه افزود: نمایشگاه متشکل از یک نفر منبط کار، یک نفر خطاط، یک نفر  معرق کار و یک نفر تذهیب و گل مرغ است که با توجه به دوره زمانی بسیار کوتاهی که داشتیم توانستیم از هنرمندان مقیم کشور عمان استفاده کنیم و در مجموع 50 اثر برای بازدید علاقمندان به هنر ایرانی در معرض نمایش گذاشته شده است.

به گفته بابکی‌نژاد در مراسم افتتاحیه مهمانان محلی و برخی از سفرای کشورهای خاجی دعوت شده بودند که از جمله آنها سفیر عربستان، سفیر سوئیس و یک دیپلمات هم از کشور عراق بود و خوشبختانه بازتاب خبری مناسبی هم از این مراسم در رسانه‌های بومی ایجاد شد.

وی درباره حضور سفیر کشور عربستان در مراسم افتتاحیه نمایشگاه ایران تاکید کرد: عبدالله بن سعود العنزی، سفیر کشور عربستان در کشور عمان و اهالی فرهنگ و هنر  فردی محبوب و شناخته شده است که بعد از بهبود روابط دیپلماتیک و سیاسی میان ایران و عربستان ملاقات‌های متعددی با سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط داشت که حضور در مراسم افتتاحیه و بازدید از نمایشگاه نیز حاصل بهبود روابط میان و کشور است.

بابکی‌نژاد همچنین درباره اهمیت حضور سفیر کشور عربستان در این نمایشگاه گفت: با توجه به شناخته شدن او در رسانه‌های کشورهای حاشیه جنوب خلیج فارس و حضور سفیر کشور عربستان در این نمایشگاه بازتاب خبری و فرهنگی بسیار خوبی در رسانه‌های محلی و بین‌المللی ایجاد شده که علاوه بر دستاوردهای فرهنگی نمایشگاه فرصتی برای دستاوردهای سیاسی هم ایجاد کرد، به این ترتیب که از طریق رسانه‌ها عمق روابط میان دو کشور بازتاب داشت و به برخی اخبار غیر واقعی پایان داد و شاهد مثال این روند هم شنیدن نوای موسیقی ایرانی توسط سفیر عربستان و ثبت یک عکس یادگاری با خواننده سرشناس کشورمان است.

کشور عمان , رایزن فرهنگی , فرهنگ و هنر , دیپلماسی فرهنگی ,

به گفته رایزن فرهنگی کشورمان در عمان، سفیر عربستان در مسقط محبوب است بین مردم و در مجامع فرهنگی هنر اجتماعی شرکت می‌کند ایشان بعد از روابط خوبی که بین ایران و عربستان شکل گرفته ملاقات‌های متعددی با سفیر ایران در مسقط داشتن و تا آخر جلسه هم حضور داشتند و در مراسم افتتاح و هم در مراسم اجرای موسیقی توسط یکی از هنرمندان مشهور کشورمان بیانگر روابط مستحکم فرهنگی میان دو کشور و البته تحکیم روابط دیپلماتیک به واسطه رویدادهای اخیر است.

بابکی‌نژاد همچنین با اشاره به سیاست توسعه دیپلماسی فرهنگی ایران و اثرگذاری چنین رویدادهایی در این روند تصریح کرد: با توجه به مطرح شدن برخی اخبار غیرواقعی در قالب پروژه‌های مختلف ایران هراسی اینگونه رویدادهای فرهنگی ایران در منطقه به‌خصوص کشورهای همسایه که فرهنگ مشترک با آنها داریم می‌تواند کارکرد بسیار مناسبی در شکست چنین پروژه‌هایی از سوی دشمنان کشورمان داشته باشد، چون براساس فرهنگ می‌توانیم واقعیت ایران اسلامی را به نسل جوان در کشورهای همسایه نشان دهیم، تا درک دقیقی از ایران داشته باشند.

بابکی‌نژاد با اشاره به اکران انیمیشن پسردلفینی در بخشی از این نمایشگاه فرهنگی گفت: در گذشته برخی هفته‌های فیلم از سوی ایران در عمان برگزار شده بود که متاسفانه به دلایل مختلف این برنامه‌ها زیاد مورد استقبال از سوی عمانی‌ها قرار نگرفته بود و موفق عمل نکرده به همین دلیل برای بهبود روند تصمیم گرفتیم انیمیشن پسردلفینی که توانسته نظر مخاطبان خارجی در کشور روسیه و برخی کشورهای دیگر را جلب کند، برای اکران در این نمایشگاه فرهنگی انتخاب شود.

وی همچنین اظهار کرد: در زمینه همکاری‌های مشترک فیلم و سریال قبلاً تفاهم‌نامه‌هایی میان فعالان عرصه فیلم و سریال امضاء شده است که به دلایلی این تفاهم‌نامه‌ها به نتیجه مناسبی تاکنون نرسیده، اما با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده امیدواریم با درنظر گرفتن فرصت‌هایی که در این زمینه میان دو کشور وجود دارد به زودی شاهد تحولات مناسب و سازنده ای باشیم.

به گفته بابکی‌نژاد با درنظر گرفتن اینکه روابط میان بخش فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران با انجمن سینمای عمان بسیار مناسب است، برنامه‌ریزی‌هایی درحال انجام است که در آینده انشاء‌الله دستاوردهای مناسبی برای سینما و تلویزیون دو کشور خواهد داشت.

وی معتقد است کندی ایجاد ارتباط میان صنعت سینما و سریال ایران با کشور عمان به دلیل همه‌گیری کرونا در سراسر جهان است که با در نظر گرفتن محدودیت‌ها برگزاری جلسات و ملاقات‌های حضوری میان این بخش دو کشور را تقریباً غیرممکن کرده بود که خوشبختانه امروز با کاهش محدودیت‌ها دوباره زمینه برگزاری جلسات و نشست‌ها برقرار شده و می‌توان شاهد رونق روند کار باشیم.

بابکی‌نژاد درباره اثرگذاری کتاب در تثبیت و تحکیم روابط فرهنگی در میان دو کشور نیز تاکید کرد: با درنظر گرفتن این نکته که کتاب می‌توان پل ارتباطی بلند مدت میان فرهنگ دو کشور باشد و همچنین توجه به دستاوردها و تجاربی که از نمایشگاه کتاب اخیر در مسقط داشتیم، زمینه فعالیت در این بخش بسیار گسترده است و آنطور که آمارها نشان داد در دوره برگزاری این نمایشگاه استقبال از کتاب‌های مذهبی و همچنین کتاب کودک ایرانی در عمان بسیار قابل توجه است که می‌توان از آنها به عنوان یک پتانسیل برای توسعه صادرات فرهنگی استفاده کرد.

300 کلمه فارسی در زبان فیلیپینی وجود دارد؛ اما ایران را با عراق اشتباه می‌گیرند! + فیلم

وی درپاسخ به این سئوال که چرا این تجربه موفق - نمایشگاه کتاب - در نمایشگاه مد و لباس تکرار نشد گفت: ثبت تجارب نا مناسب در نمایشگاه مد و لباس که تولید کنندگان ایرانی در این کشور داشتند تنها به دلیل عدم شناخت دقیق آنها از بازار عمان بود و برخی از تولید کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه مربوطه براین باور بودند که چون عمان نزدیک کشورما است بنابراین اگر برخی از لباس‌ها که تقریباً شبیه به پوشش مردم بندرعباس و بوشهر است می‌تواند توجه عمانی‌‌ها را به خود جلب کند.

رایزن فرهنگی کشورمان در مسقط تصریح کرد: این دیدگاه اشتباه باعث شد تا استقبال مناسبی از تولیدات صنعت مد و لباس ایران در عمان نداشته باشیم، چون فرهنگ پوشش در این کشور کاملاً متفاوت و منحصر به خودشان است و نمی‌توانیم تنها با دیدگاه تجاری وارد بازار مد و لباس عمان شویم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

سردار محمد کسائیان دار فانی را وداع گفت

 سردار محمد کسائیان دار فانی را وداع گفت
2024-02-22T17:14:26+03:30
سردار سید محمد کسائیان، فرمانده تیپ لشکر ۲۵ کربلا و فرمانده تیپ ۷۵ ظفر در دوران دفاع مقدس، دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

قدردانی از شهدای دانش‌آموز در یادواره شهدای «لاله‌های روشن»

 قدردانی از شهدای دانش‌آموز در یادواره شهدای «لاله‌های روشن»
2024-02-22T13:41:17+03:30
همزمان با میلادحضرت علی‌اکبر(ع) یادواره شهدای منطقه چهار تهران با عنوان «لاله‌های روشن» به همت دبیرستان‌های دوره دوم فرهنگ آل یاسین، شاهد مطهری، س...

ورود یک مجری نوجوان با «نوجهان» به شبکه یک

 ورود یک مجری نوجوان با «نوجهان» به شبکه یک
2024-02-22T13:41:16+03:30
برنامه‌ تبینی «نوجهان» با موضوع معرفی موقعیت‌های پیشرفت، چالش‌ها و ظرفیت‌های کشور از دید یک نوجوان، از امروز در قاب شبکه یک سیما به نمایش در می آید.

خبری از مناظره‌های تلویزیونی در پشت صحنه «محفل»

 خبری از مناظره‌های تلویزیونی در پشت صحنه «محفل»
2024-02-22T13:41:15+03:30
رئیس صدا و سیما در پشت صحنه برنامه «محفل» از ۱۴۰۰ مناظره انتخاباتی گفت که یک هفته پخش می‌شود.

دعوا بر سر نظرسنجی تلویزیون؛ مشکل از کجاست؟

 دعوا بر سر نظرسنجی تلویزیون؛ مشکل از کجاست؟
2024-02-22T11:01:17+03:30
این روزها همه درباره نظرسنجی‌ صحبت می‌کنند که به انحاء مختلف از بینندگان تلویزیون حکایت دارد. عدد و ارقامی که ناامیدکننده‌اند و به نظر می‌رسد مدیران صد...

«اعجاز غزل» سروده‌های یک شاعر در بازار کتاب

 «اعجاز غزل» سروده‌های یک شاعر در بازار کتاب
2024-02-22T10:01:15+03:30
مجموعه شعر «اعجاز غزل» سروده محمد فردوسی‌مهر از سوی انتشارات بین ‌المللی حوزه مشق منتشر شد.

جشنواره معروف به کار خود پایان داد / وزیر دادگستری: امروز دفع مردم از نظام بالاترین منکر است

 جشنواره معروف به کار خود پایان داد / وزیر دادگستری: امروز دفع مردم از نظام بالاترین منکر است
2024-02-22T10:01:14+03:30
وزیر دادگستری در اختتامیۀ جشنواره معروف گفت: اگر تحت عنوان امر به معروف طوری عمل کنیم که مردم جذب شوند، به وظیفه مان عمل کردیم. اگر طوری عمل کنیم که دفع کنی...

انتخابات؛ زیباترین وجه مردم‌سالاری دینی در حکمرانی اسلامی

 انتخابات؛ زیباترین وجه مردم‌سالاری دینی در حکمرانی اسلامی
2024-02-22T05:34:29+03:30
مهاجرنیا گفت: امام علی(ع) می‌فرماید «والاجابة حین ادعوکم و الطاعه حین آمرکم» امروز مقام معظم رهبری می‌گویند مشارکت حد‌اکثری باعث تقویت نظام می‌شود...

حضور ۵ هزار نفر از دختران رأی اولی برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی

 حضور ۵ هزار نفر از دختران رأی اولی برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی
2024-02-22T04:28:01+03:30
دانش‌آموزان در اجتماع دختران رای اولی، با در دست داشتن تصاویر شهدا بر حفظ آرمان های انقلاب اسلامی و پاسداری از ارزش های آن تاکید کردند.

آیین اختتامیه چهلمین مسابقات بین المللی قرآن با تلاوت برگزیده مسابقات آغاز شد / اسامی برگزیدگان

 آیین اختتامیه چهلمین مسابقات بین المللی قرآن با تلاوت برگزیده مسابقات آغاز شد / اسامی برگزیدگان
2024-02-21T18:01:19+03:30
آیین اختتامیه چهارمین مسابقات بین المللی قرآن کریم و هشتمین مسابقات بین المللی دانش آموزان جهان اسلام با رونمایی از تمبر یادبود آن آغاز شد.

وزیر ارشاد در اختتامیه مسابقات قرآن: قرارگاه حفظ قرآن را پایه گذاری می‌کنیم

 وزیر ارشاد در اختتامیه مسابقات قرآن: قرارگاه حفظ قرآن را پایه گذاری می‌کنیم
2024-02-21T17:07:58+03:30
وزیر ارشاد در آیین اختتامیه چهارمین مسابقات بین المللی قرآن کریم از ایجاد قرارگاه حفظ قرآن خبر داد.

صحرایی: شناسایی استعدادهای قرآنی و انس با عترت هدف اصلی آموزش و پرورش است

 صحرایی: شناسایی استعدادهای قرآنی و انس با عترت هدف اصلی آموزش و پرورش است
2024-02-21T16:54:30+03:30
وزیر اموزش و پرورش می گوید مهم ترین هدف آموزش و پرورش، شناسایی استعدادهای قرآنی و معرفی آنها در قالب مسابقات و سرمایه گذاری نسبت به آنهاست.

«پایتخت» به نوروز می‌رسد؟

 «پایتخت» به نوروز می‌رسد؟
2024-02-21T16:27:43+03:30
حرف و حدیث درباره رسیدن یا نرسیدنِ «پایتخت» به عید نوروز وجود دارد، رئیس صداوسیما در این خصوص توضیح داد.

آیین اختتامیه چهلمین مسابقات بین المللی قرآن با تلاوت برگزیده مسابقات آغاز شد

 آیین اختتامیه چهلمین مسابقات بین المللی قرآن با تلاوت برگزیده مسابقات آغاز شد
2024-02-21T16:27:43+03:30
آیین اختتامیه چهارمین مسابقات بین المللی قرآن کریم و هشتمین مسابقات بین المللی دانش آموزان جهان اسلام با رونمایی از تمبر یادبود آن آغاز شد.

چرا ورود فارسی به مدارس هند مهم است؟ تجربیات یک جوان مسلمان هندی از شگفتی‌های زبان فارسی

 چرا ورود فارسی به مدارس هند مهم است؟ تجربیات یک جوان مسلمان هندی از شگفتی‌های زبان فارسی
2024-02-21T15:07:50+03:30
زکی جوان مسلمان هندی درباره گذشته زبان فارسی در این کشور و علاقه مردم هند به آموختن فارسی می‌گوید: ما هندی‌ها و به خصوص هندی‌های مسلمان به شدت به زبان فارسی...

سایت انگلیسی بنیاد مهدی موعود رونمایی شد

 سایت انگلیسی بنیاد مهدی موعود رونمایی شد
2024-02-21T11:34:28+03:30
آیین رونمایی از سایت انگلیسی با عنوان The Promised Mahdi برگزار شد.

درباره یک شوخی با معلولان در تلویزیون؛ یک انتقاد و یک توصیه

 درباره یک شوخی با معلولان در تلویزیون؛ یک انتقاد و یک توصیه
2024-02-21T10:54:30+03:30
اگرچه اطلاعیه‌ای از طرفِ برنامه «بگو بخند» منتشر شده اما ضرورت دارد دست‌اندرکاران ساخت هر برنامه و سریالی حتماً به جزئیاتی توجه کنند باعث زیر سؤال...

«قلم‌های بی غلاف» رمانی درباره زندگانی امام باقر(ع)

 «قلم‌های بی غلاف» رمانی درباره زندگانی امام باقر(ع)
2024-02-21T10:41:12+03:30
«قلم‌های بی‌غلاف» نوشته مرمی ولی از سوی انتشارات نیستان منتشر و روانه بازار نشر شد.

شاخصه های قرآنی علی اکبر (ع) برای جوان امروز

 شاخصه های قرآنی علی اکبر (ع) برای جوان امروز
2024-02-21T10:41:11+03:30
شاید بتوان گفت حضرت علی اکبر علیه السلام چهره‌ای ماندگار برای جوانی است که به دنبال الگوهای دینی می‌گردد.

«همیشه پشتیبان» خاطرات شفاهی حاج حسین سراجان از مبارزات انقلاب

 «همیشه پشتیبان» خاطرات شفاهی حاج حسین سراجان از مبارزات انقلاب
2024-02-21T09:21:23+03:30
کتاب «همیشه پشتیبان»؛ خاطرات شفاهی حاج حسین سراجان؛ از مبارزان مردمی انقلاب اسلامی در خوزستان به نویسندگی علی هاجری و توسط انتشارات «راه یار&...

برگزیدگان جشنواره طنز رادیو مشخص شدند

 برگزیدگان جشنواره طنز رادیو مشخص شدند
2024-02-21T09:21:23+03:30
آیین اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان جشنواره «زیر چتر لبخند» با حضور معاون صدا و جمعی از مدیران رادیو و مدیر شبکه رادیویی صبا در استودیوی شماره ی...

حسین علیزاده: شریف موسیقی را نقاشی می‌کرد / ایرج به یاد فرهنگ خواند

 حسین علیزاده: شریف موسیقی را نقاشی می‌کرد / ایرج به یاد فرهنگ خواند
2024-02-21T09:21:22+03:30
حسین علیزاده معتقد است که فرهنگ شریف در نوازندگی شیوه‌ای خاص خود را داشت که با آن موسیقی را برای مخاطب نقاشی می‌کرد.

هندی‌ها تشنه دانستن از انقلاب اسلامی و بزرگانش هستند/ استراتژی تولید محتوا برای خارج کشور نداریم

 هندی‌ها تشنه دانستن از انقلاب اسلامی و بزرگانش هستند/ استراتژی تولید محتوا برای خارج کشور نداریم
2024-02-21T09:21:21+03:30
ماجرای غزه، تمام اعتبار کشورهای عربی را نزد جوانان هندی از بین برده، یعنی عربستان دیگر هیچ اعتباری ندارد، امارات هیچ اعتباری ندارد، این‌ها به عنوان جاهایی ک...

هندی‌ها تشنه دانستن از انقلاب اسلامی و بزرگانش هستند/ به یک آدم قدبلند عمیق اندیش در فضای فرهنگ بین الملل نیاز داریم

 هندی‌ها تشنه دانستن از انقلاب اسلامی و بزرگانش هستند/ به یک آدم قدبلند عمیق اندیش در فضای فرهنگ بین الملل نیاز داریم
2024-02-21T09:07:36+03:30
ماجرای غزه، تمام اعتبار کشورهای عربی را نزد جوانان هندی از بین برده، یعنی عربستان دیگر هیچ اعتباری ندارد، امارات هیچ اعتباری ندارد، این‌ها به عنوان جاهایی ک...

نگاهی به رمان مهدوی ادموند/ فردی فراتر از مسیح و نوری فراتر از خورشید

 نگاهی به رمان مهدوی ادموند/ فردی فراتر از مسیح و نوری فراتر از خورشید
2024-02-21T04:48:00+03:30
آمنه پازکی از بستر داستان ادموند به خوبی استفاده کرده و عقاید یک شیعه را خیلی آرام و کم کم در جاهای مختلف داستان مطرح کرده است تا مخاطب دچار دلزدگی نشود و د...

تلاش خستگی‌ناپذیر آیت‌الله حجتی در تربیت جوانان قرآنی و زمینه‌سازی برای انقلاب اسلامی

 تلاش خستگی‌ناپذیر آیت‌الله حجتی در تربیت جوانان قرآنی و زمینه‌سازی برای انقلاب اسلامی
2024-02-21T04:34:39+03:30
آیت‌الله حجتی از اساتید بسیار ارزشمند و از نخبگان و پیشکسوتان در کشور ما هستند. ایشان در حقیقت پدر رشته علوم قرآن و حدیث در دانشگاه تهران به حساب می‌آیند که...

فراهم شدن بستر تماشای آثار سینمایی برای مخاطبان در محروم‌ترین نقاط کشور

 فراهم شدن بستر تماشای آثار سینمایی برای مخاطبان در محروم‌ترین نقاط کشور
2024-02-20T20:21:04+03:30
تماشای آثار سینمایی برای مخاطبان در دورترین و محروم‌ترین نقاط کشور به واسطه راوی فیلم مهیا می‌‌شود.

آیین رونمایی از مقالات همایش «شهید سلیمانی و مکتب انتظار و مقاومت» و «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای» برگزار شد

 آیین رونمایی از مقالات همایش «شهید سلیمانی و مکتب انتظار و مقاومت» و «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای» برگزار شد
2024-02-20T20:07:44+03:30
موضوع منجی در همه ادیان و برای همه انسان‌ها یک امر مهم و قطعی بوده که دستخوش تحریف و انحراف شده است و اگر درست تبیین شود موجب امید و حرکت خواهد شد. آثاری که...

قاب غزه نشان می‌دهد مکتب حاج قاسم مقاوم‌پرور است و توانایی به استیصال کشیدن دشمن را دارد

 قاب غزه نشان می‌دهد مکتب حاج قاسم مقاوم‌پرور است و توانایی به استیصال کشیدن دشمن را دارد
2024-02-20T20:07:42+03:30
حمیدرضا مقدم‌فر در آیین رونمایی از مجموعه مقالات همایش «شهید سلیمانی و مکتب انتظار و مقاومت» و «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت‌الله خام...

پیگیری تبلیغات سلبریتی‌ها و ماجرای کوروش کمپانی از وزارت ارشاد

 پیگیری تبلیغات سلبریتی‌ها و ماجرای کوروش کمپانی از وزارت ارشاد
2024-02-20T16:21:19+03:30
مدیرکل تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد از پیگیری و راه‌اندازی سامانه‌ای برای تبلیغات چهره‌ها و فعالان حوزه تبلیغات در فضای مجازی و حقیقی خبر داد و همچنین ...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)