میرنیوز

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی با حضور ۶۰۰ دانشجوی خارجی

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی با حضور ۶۰۰ دانشجوی خارجی 2023-06-04T14:07:45+03:30

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) با حضور حجت الاسلام والمسلمین رضا رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع)، عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مجتمع فرهنگی ورزشی امام خمینی (ره) لواسانات تهران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور بیش از ۶۰۰ دانشجوی دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع) برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین رضا رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: امروز بسیاری از مردم دنیا از کشورهای مختلف از آفریقا تا اروپا و آمریکا و از شرق تا غرب و ملیت‌های مختلف از عظمت و جایگاه امام خمینی (ره) سخن می‌گویند، کسی که دنیا را متحول کرد.

وی افزود: بسیاری از اندیشمندان عالم نسبت به عظمت امام سر تعظیم فرود آورده اند. از یک طرف سیاستمداران بزرگ دنیا نسبت به او تکریم و تعظیم دارند و از سوی دیگر عالمانی از جهان مسیحیت گفتند که او با دم مسیحایی خود به ما حیات مجدد داد. در شرق و با شکل گیری و ترویج افکار مارکس و لنین تلاش برای محو دین از ساحت حیات انسانی قوت گرفت. آنها دین را افیون جامعه نامیدند و معتقد بودند که دین در جهان آینده به انزوا خواهد رفت و هیچ پایگاهی نخواهد داشت. برخی هم دین را خرافه می‌دانستند. در غرب نیز عده‌ای تلاش کردند که با ترویج اندیشه‌های الحادی و آتئیستی دین را از بین ببرند، اما نتوانستند اما در نهایت این حملات منجر به محدودیت دین شد و یک نگاه سکولار نسبت به دین ترویج یافت.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ما معتقدیم که دین یک امر فطری است. فطرت انسان خواهان این است که انسان دین داشته باشد. زبانِ دین، زبان عقل و فطرت است. کتاب مسلمانان به لحاظ محاوره زبان عربی است، اما زبان فهم زبان عقل و فطرت است. به همین جهت وقتی در دنیا به این زبان حرف بزنید همه می‌پذیرند.

رمضانی با بیان اینکه در شرق و غرب اینگونه تصور می‌شد که دیگر کسی نمی‌تواند انقلابی را با شاخصه‌های دینی به وجود آورد و در هیچ جای دنیا انقلاب دینی رخ نمی‌دهد تصریح کرد: آن‌ها معتقد بودند که اگر انقلابی هم رخ دهد لائیک یا سکولار خواهد بود و دین در عرصه‌های اجتماعی هیچ نقشی نخواهد داشت و حتی این نظریه هم داده شد که چه بسا برخی از انقلاب‌های دنیا طالب بی‌دینی باشند. این باور در بین مسلمان‌ها و شیعیان ایجاد شد و تصور نداشتند که دین توان حضور اجتماعی داشته باشد و یک انقلاب دینی ایجاد شود. حتی حوزویان هم این باور را نداشتند که یک دانش آموخته حوزه بتواند وارد میدان شود.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با اشاره به جنایات و چپاولگری رژیم منحوس پهلوی و شهادت، زندان و تبعید بسیاری از شخصیت‌های بزرگ ازجمله امام خمینی در این دوران اظهار کرد: امام به عنوان یک تکلیف به راه و هدف خود ادامه داد. ایشان فرمود هر جا بروم ندای آزادی‌خواهان را سرمی‌دهم و بچه‌هایی که در گهواره‌ها هستند به وقت خود در میدان‌ها حضور پیدا خواهند کرد. استادان بزرگی مثل شهید مطهری، شهید باهنر، شهید بهشتی و شهید مفتح و شخصیت‌های دیگر کارهای فکری و فرهنگی کردند و با شرایط خاص آن زمان تربیت شدند و وارد میدان شدند. انقلاب اسلامی ایران با بیش از ۷۰ درصد حضور مردم پیروز شد. این درحالی است که در انقلاب کبیر فرانسه میزان حضور مردم حدود ۳۰ درصد بوده است. اگر انقلاب فرانسه، کبیر است این انقلاب اکبر است و هیچ تردیدی نیست که انقلاب اسلامی ایران بزرگترین انقلاب جهان در عصر فعلی است.

عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه فرهنگ استعماری و استثماری در کل دنیا حاکم بوده است و بسیاری از کشورهای اسلامی جزو کشورهای مستعمره بوده‌اند تصریح کرد: استعمارگران حتی زبان و خط کشورها را تغییر داده‌اند و در ایران هم تلاش می‌کردند که این کار را انجام دهند، اما امروزه نوع استعمار فرق کرده و شکل مدرن پیدا کرده است.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با بیان اینکه امام در زمینه اندیشه دینی بازنگری و یک تعریف جدید ارائه کرد ادامه داد: امام معتقد بود که دین قدرت و نفوذ فوق العاده ای دارد، چرا از ساحت‌های مختلف دین برای سعادت دنیوی و اخروی استفاده نکنیم؟، چرا مسلمانان در رأس نباشند، چرا مسلمانان مرکز ثقل اقتصاد، سیاست و قدرت دنیا نباشند. اگر این ۵۶ کشور مسلمان با هم متحد می‌شدند بزرگترین قدرت سیاسی، اقتصادی و نظامی را در دنیا تشکل می‌دادند. به واسطه جامعیت دینی می‌توانیم با یک برتری گفتمانی مواجه شویم و اگر بحث کرامت انسان است به معنای دقیق کلمه می‌تواند ذیل اندیشه دینی تحقق پیدا کند. لیبرالیسم در غرب نمی‌تواند چنین کرامتی را برای انسان در خود جای دهد. اگر لیبرالیسم اخلاقی در میدان قرار بگیرد یک نوع اباحی‌گری و ولنگاری و به دنبال آن یک نوع تحیر و سرگردانی را در تعریف انسان ارائه خواهد کرد. انسان ذیل لیبرالیسم یک انسان متحیر است. رفاهیاتی که در غرب مطرح است همه آن‌ها جنبه مادی‌گرایانه دارد و هیچ‌کدام از آن‌ها جنبه معنویت‌گرایانه ندارد.

رمضانی تصریح کرد: دنیای امام دنیای دیگری بود و ادبیاتی که امام در رابطه با دین داشت ادبیات دیگری بود. امام در مواجه با دین به ما یاد داد که شما از دین غیر از ساحت فردی از ساحت اجتماعی دین هم بهر ه‌مند شوید. دین یک ظاهر محض نیست، بلکه دین ظاهر و باطن دارد. عرصه فردی و اجتماعی دارد. آن ساحت اجتماعی دین باید احیا شود.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) اظهار کرد: امام حسین (ع) در کربلا کشته نشد که فقط محرمی بیاید و ما فقط اشک بریزیم. بلکه حسین (ع) کشته شد تا درس آزادی، آزادگی، عقلانیت، معنویت، عزت و فخر را به ما بیاموزد. حسین (ع) کشته شد تا مقابله با ظلم را به ما یاد دهد. امام حسین (ع) کشته نشد که گناهان ما پاک شود، بلکه کشته شد تا الگویی برای حیات، زندگی، دین‌داری و تحول در ذهن، فکر، اخلاق و عمل ما باشد. واقعه غدیر برای این نبوده که پیامبر (ص) یک نفر را به اذن الله معرفی کند، بلکه غدیر برای این آمد که درس مهمی را به ما آموزش دهد که شما در سرنوشت خودتان حضور داشته باشید. نباید در کناری بنشینید و تماشاگر صحنه باشید. شما باید مرد میدان باشید. هم حسین (ع) و هم غدیر به ما حضور در میدان را آموزش داد. امام حسین (ع) فقط برای شیعیان نیست بلکه برای کل جهان بشری است و هر آزادی‌خواهی در هر جایی می‌تواند از حسین شهید بهره بگیرد و استفاده کند. حسین امامِ عقلانیت، حریت، عشق، ایثار و معنویت است. امام به ما تعلیم داد که دین فقط اثر فردی ندارد باید کارکرد اجتماعی دین مطالعه شود. رویکرد ما نسبت به دین باید متحول شود. امام با این مواجهه با دین، مسلمان معاصر را به لحاظ فکری متحول کرد.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) تاکید کرد: عدالت، آرزو و آمال همه انبیای الهی بوده است و امام خمینی (ره) در این عصر توانست با دم مسیحایی خود آرزوی همه انبیای الهی را محقق کند. یعنی حرکت به آزادی، حرکت به سمت معنویت و عدالت. این آن نکته مهمی است که امام به دنبال آن بود و ما مأمور به تحقق و رسیدن به آن هستیم.

رمضانی خطاب به دانشجویان دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع) گفت: امام خمینی (ره) تکیه‌گاهش برای تحقق آمال بزرگ انبیای الهی به شما بوده است. نامه‌ای که رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپایی و آمریکایی می‌نویسد و دلبسته به جوانان آفریقایی است و می‌فرماید که آفریقا یک ظرفیت بزرگی است به همین جهت است و شما می‌توانید این توان خود را با خودسازی، دگرسازی و جامعه سازی به ظهور برسانید. شما از دورترین منطقه دنیا به ام القرای اسلام آمده اید و ما وظیفه داریم در حوزه تعلیم و تربیت به بهترین شکل آیات و روایات را برای شما بیان کنیم. اگر دین به درستی به جامعه تعلیم داده شود آینده بشری با متدیان و دین‌داران واقعی خواهد بود و فاتح میدان کسانی هستند که بهترین فکر، اخلاق، رفتار، سیاست و اقتصاد را به دنیا معرفی کنند و بهترین کرامت بشری را به دنیا ارائه دهند.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

"امواج شبهه" پاسخگویی پدافندی برا‌ی کمک به طراحی‌های آفندی در حوزه رسانه است

 "امواج شبهه" پاسخگویی پدافندی برا‌ی کمک به طراحی‌های آفندی در حوزه رسانه است
2023-09-22T18:08:50+03:30
سردبیر برنامه «امواج شبهه» رادیو گفت‌و‌گو می‌گوید که این برنامه به دنبال پاسخگویی پدافندی برای کمک به طراحی آفندی در حوزه تلاش رسانه‌های معاند است.

پیوند موسیقی و شعر برای دفاع از وطن

 پیوند موسیقی و شعر برای دفاع از وطن
2023-09-22T13:28:52+03:30
هنرمندان رشته‌های شعر و موسیقی از نخستین روزهای آغاز دفاع مقدس، با همکاری هم توانستند تعدادی از آثار ماندگار و مؤثر در تهییج و تشویق جوانان به حضور در خطوط ...

دوران پرشور نسل امید و حماسه/ دفاع‌مقدس در آینه سینمای کودک و نوجوان

 دوران پرشور نسل امید و حماسه/ دفاع‌مقدس در آینه سینمای کودک و نوجوان
2023-09-22T10:08:55+03:30
دفاع‌مقدس؛ دوران حماسه‌سازی کودک و نوجوان دیروز و دوران حماسه‌پردازی و افتخار نسل امروز، سبب‌ساز ثبت روایت‌های متفاوتی بر پرده نقره‌ای شده است.

هنر برای همه؛ طرحی که هنر را تا دورافتاده‌ترین نقاط ایران برد

 هنر برای همه؛ طرحی که هنر را تا دورافتاده‌ترین نقاط ایران برد
2023-09-22T08:48:58+03:30
محمدحسین اسماعیلی معتقد است که طرح «هنر برای همه» توانسته است که آموزش‌های هنری را تا دورافتاده‌ترین و محروم‌ترین نقاط کشورمان ببرد.

نگاهی به کتاب قصه‌های قلک/ آموزش سواد مالی به کودکان با زبانی طناز و جذاب

 نگاهی به کتاب قصه‌های قلک/ آموزش سواد مالی به کودکان با زبانی طناز و جذاب
2023-09-22T08:22:15+03:30
کتاب «قصه‌های قلک» به موضوعاتی همچون قرض‌گرفتن پول، پس‌اندازکردن آن، جورکردن پول برای خرید چیزی، شیوه‌های به‌دست‌آوردن پول و موضوعاتی از این دست ب...

عاشورای هادی حجازی‌فر ناجی کنداکتور دفاع‌مقدسی تلویزیون/ پشت جبهه‌ها را فراموش نکنید

 عاشورای هادی حجازی‌فر ناجی کنداکتور دفاع‌مقدسی تلویزیون/ پشت جبهه‌ها را فراموش نکنید
2023-09-22T07:28:58+03:30
مطالبه‌ای که درباره ساخت آثار دفاع‌مقدسی فاخر و ماندگار وجود دارد هنوز پابرجاست؛ با اینکه سریال «عاشورا» این روزها روی آنتن تلویزیون درخشیده است. ...

ماجرای یک عکس| ۱۰ پاکت سیگار کشیدم تا این عکس را چاپ کردم

 ماجرای یک عکس| ۱۰ پاکت سیگار کشیدم تا این عکس را چاپ کردم
2023-09-22T05:28:58+03:30
امیر لطفیان می‌گوید: به محافظ آقای خامنه‌ای گفتم از پشت کمر بند مرا بگیر، اگر بخواهم کاری کنم سریع من را می‌کشی دیگه. تأکید هم کردم حرکتم بدی باید دوباره بگ...

ماجرای یک عکس| دردناک ترین تصویری که «ساسان مویدی» در جنگ ثبت کرد

 ماجرای یک عکس| دردناک ترین تصویری که «ساسان مویدی» در جنگ ثبت کرد
2023-09-22T05:28:55+03:30
ساسان مویدی می گوید: عکس دردناک در دفاع مقدس زیاد ثبت کردم، مثلاً در عملیات کربلای ۵ که خیلی شهید دادیم.

عرضه ویژه کتاب‌های علوم دینی استاد صفایی حائری همزمان با شروع سال تحصیلی

 عرضه ویژه کتاب‌های علوم دینی استاد صفایی حائری همزمان با شروع سال تحصیلی
2023-09-22T05:15:36+03:30
انتشارات لیلة القدر  به مناسبت شروع سال تحصیلی در دانشگاه‌ها وحوزه‌های علمیه در سراسر کشور اقدام به انتشار و فروش بسته‌های ویژه تحصیل علوم دی...

بازچاپ «آسمانی‌ترین مهربانی» سیدمهدی شجاعی

 بازچاپ «آسمانی‌ترین مهربانی» سیدمهدی شجاعی
2023-09-22T05:15:36+03:30
دهمین بازنشر« آسمانی‌ترین مهربانی» چاپ دهم «آسمانی‌ترین مهربانی» نوشته سیدمهدی شجاعی در ۱۶۸ صفحه رقعی از سوی نشر نیستان وارد بازار کتاب ...

«پنجره باز»؛ هفت روایت از سلامت و دفاع مقدس

 «پنجره باز»؛ هفت روایت از سلامت و دفاع مقدس
2023-09-21T19:02:20+03:30
ویژه برنامه « پنجره باز » با رویکرد ویدیوکست‌ در موزه دفاع مقدس تهیه و تنظیم و به مناسبت هفته دفاع مقدس از شبکه سلامت سیما روانه آنتن پخش خواهد شد.

انتشار پشت صحنه «پوست شیر» در ۲ قسمت

 انتشار پشت صحنه «پوست شیر» در ۲ قسمت
2023-09-21T19:02:20+03:30
پشت‌صحنه سریال «پوست شیر» به کارگردانی و تهیه کنندگی برادران محمودی در دو قسمت پخش می‌شود.

ملت ایران بر اساس تجارب جنگ تحمیلی وحدت را ضامن شکست راهبرد دشمن می‌داند

 ملت ایران بر اساس تجارب جنگ تحمیلی وحدت را ضامن شکست راهبرد دشمن می‌داند
2023-09-21T19:02:19+03:30
در بیانیه بنیاد حفظ آثار آمده است: ملت ایران بر اساس تجارب و عبرت‌های تاریخی جنگ تحمیلی ۸ ساله استکبار جهانی با بصیرت و هوشمندی راهبرد وحدت را ضامن شکست راه...

آرش میراحمدی با حضور طنازان تلویزیون و سینما بدرقه شد + عکس

 آرش میراحمدی با حضور طنازان تلویزیون و سینما بدرقه شد + عکس
2023-09-21T19:02:17+03:30
آرش میراحمدی با حضور جمعی از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان و اندوه دوستانش در «محله گل و بلبل» و «خنده بازار» به خاک سپرده شد.

نگاهی به سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیون در هفته‌ دفاع‌مقدس

 نگاهی به سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیون در هفته‌ دفاع‌مقدس
2023-09-21T12:28:57+03:30
شبکه‌های تلویزیونی به مناسبت چهل و سومین سالگرد دفاع‌مقدس پخش فیلم سینمایی، ویژه برنامه‌، مستند، روایت تاریخ جنگ و برنامه‌های گفتگو محور را با هدف تبیین تار...

آثار مهم انقلاب اسلامی در ایجاد تحولات مهم داخلی و بین‌المللی

 آثار مهم انقلاب اسلامی در ایجاد تحولات مهم داخلی و بین‌المللی
2023-09-21T11:22:20+03:30
نشست "راهبرد تحول؛ ضرورت گام دوم انقلاب اسلامی" به همت مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری و اندیشکده مطالعات انقلاب اسلامی طلوع مهر برگزار شد.

بررسی اندیشه‌های سیاسی استاد امام خمینی(ره) در یک کتاب جدید

 بررسی اندیشه‌های سیاسی استاد امام خمینی(ره) در یک کتاب جدید
2023-09-21T10:55:35+03:30
کتاب «اندیشه سیاسی آیت الله محمدعلی شاه آبادی» اثر سیدجواد میرخلیلی توسط موسسه بوستان کتاب منتشر شد.

کتاب «چیستی رویکرد تمدنی» منتشر شد

 کتاب «چیستی رویکرد تمدنی» منتشر شد
2023-09-21T10:42:20+03:30
کتاب «چیستی رویکرد تمدنی (از عرصه نظر تا صحنه عمل)» به کوشش محمدرضا بهمنی خدنگ و مهدی مولایی آرانی روانه بازار نشر شد.

مادر شهید علی وردی: شهادت آرمان مسیر زندگی خیلی از جوانان را تغییر داد

 مادر شهید علی وردی: شهادت آرمان مسیر زندگی خیلی از جوانان را تغییر داد
2023-09-21T10:42:19+03:30
مادر شهید آرمان علی وردی در گفتگو با تسنیم می گوید: در همین یک سال خیلی ها تحت تأثیر آرمان مسیرشان تغییر کرد. مردم به ما می گفتند میخواهیم فرزندانمان مثل آر...

ماجرای یک عکس| امام خمینی(ره) فرمودند: احمد بیا این مرا کشت!

 ماجرای یک عکس| امام خمینی(ره) فرمودند: احمد بیا این مرا کشت!
2023-09-21T10:15:35+03:30
سعید صادقی می‌گوید: نزد امام خمینی(ره) حال عجیبی داشتم. در یک لحظه هم شاتر می زدم، هم نگاتیو عوض می کردم، هم عرقم را خشک می کردم، هم ایشان را می بوسیدم.

ماجرای یک عکس جنگی| ۱۰ پاکت سیگار کشیدم تا این عکس را چاپ کردم

 ماجرای یک عکس جنگی| ۱۰ پاکت سیگار کشیدم تا این عکس را چاپ کردم
2023-09-21T10:15:34+03:30
امیر لطفیان می‌گوید: به محافظ آقای خامنه‌ای گفتم از پشت کمر بند مرا بگیر، اگر بخواهم کاری کنم سریع من را می‌کشی دیگه. تأکید هم کردم حرکتم بدی باید دوباره بگ...

ماجرای یک عکس/ امام خمینی فرمودند: احمد بیا این مرا کشت!

 ماجرای یک عکس/ امام خمینی فرمودند: احمد بیا این مرا کشت!
2023-09-21T09:35:34+03:30
سعید صادقی می گوید: نزد امام خمینی حال عجیبی داشتم. در یک لحظه هم شاتر می زدم، هم نگاتیو عوض می کردم، هم عرقم را خشک می کردم، هم ایشان را می بوسیدم.

"شهید شیرودی" به‌جشنواره فجر امسال می‌رسد؟

 "شهید شیرودی" به‌جشنواره فجر امسال می‌رسد؟
2023-09-21T09:35:34+03:30
محمد عسگری، کارگردان فیلم سینمایی «آسمان غرب» از آغاز فیلم‌برداری این پروژه سینمایی که با محور شهید شیرودی ساخته می‌شود، خبر داد.

آشنایی با یکی از حقوق مسلم زنان در خانواده از منظر اسلام

 آشنایی با یکی از حقوق مسلم زنان در خانواده از منظر اسلام
2023-09-21T09:35:34+03:30
زن به ازای مسئولیت‌ها و کارهایی که در خانه شوهر انجام می‌دهد مستحق دریافت پوشاک و خانه می‌شود. همه این‌ها در قانون اسلام تحت عنوان «نفقه» تعریف می...

اسقف اعظم روسیه: رویکرد هتاکان به ادیان را قاطعانه محکوم می‌کنیم

 اسقف اعظم روسیه: رویکرد هتاکان به ادیان را قاطعانه محکوم می‌کنیم
2023-09-21T04:29:01+03:30
عالیجناب پاتریارک کریل در پاسخ به نامه حجت‌الاسلام والمسلمین ایمانی‌پور در پی اهانت‌های مکرر به ساحت مقدس قرآن کریم گفت: کلیسای ارتدکس روسیه هرگونه بی‌احترا...

شروع مدرسه تلویزیونی و جزئیات آن/ مدرسه کنکور جدید هم در راه است

 شروع مدرسه تلویزیونی و جزئیات آن/ مدرسه کنکور جدید هم در راه است
2023-09-21T04:15:38+03:30
مدیر گروه آموزش‌های رسمی شبکه آموزش سیما از بازگشایی سری جدید مدرسه تلویزیونی خبر داد که در قالب برنامه‌ای زنده با فضایی جدید از سوم مهرماه روی آنتن خواهد آ...

وزیر اطلاعات: پرونده‌هایی‌که نشانگر پیروزی ماست را در اختیار نویسندگان و هنرمندان قرار می‌دهیم

 وزیر اطلاعات: پرونده‌هایی‌که نشانگر پیروزی ماست را در اختیار نویسندگان و هنرمندان قرار می‌دهیم
2023-09-20T16:55:46+03:30
وزیر اطلاعات گفت: از سمت وزارت اطلاعات اعلام آمادگی می‌کنم، پرونده‌هایی که تاریخ‌نگار انقلاب ما و نشانگر پیروزی‌های ملت ما است و نیز بیانگر ایران قوی و قدرت...

چرا «نگهبان شب» گزینه مناسبی برای حضور در اسکار ۲۰۲۴ است؟

 چرا «نگهبان شب» گزینه مناسبی برای حضور در اسکار ۲۰۲۴ است؟
2023-09-20T16:55:46+03:30
«نگهبان شب» به کارگردانی سید رضا میرکریمی، روز گذشته به عنوان نماینده سینمای ایران در مراسم اسکار ۲۰۲۴ انتخاب شد. انتخابی که مناسب به نظر می‌رسد.

مواجهه زیبا و شاعرانه هنرمندان با مقوله خشن جنگ در دوران دفاع مقدس

 مواجهه زیبا و شاعرانه هنرمندان با مقوله خشن جنگ در دوران دفاع مقدس
2023-09-20T15:22:16+03:30
گودرزی دیباج گفت: هم در ادبیات و هم در هنر دفاع مقدس برخورد هنرمندان و ادبا با مسأله خشن جنگ خیلی زیبا و شاعرانه است. به سان همان روایت حضرت زینب از واقعه ع...

آیا عوامل «از سرگذشت» حاضرند قصه‌های خود را روایت کنند؟/ مخاطبان گریه فروتن و قصه تسلیمی را ندیده و نشنیده بودند

 آیا عوامل «از سرگذشت» حاضرند قصه‌های خود را روایت کنند؟/ مخاطبان گریه فروتن و قصه تسلیمی را ندیده و نشنیده بودند
2023-09-20T15:08:51+03:30
با پایان ویژه‌برنامه شبکه نسیم با عنوان «از سرگذشت» با عوامل این برنامه گفت‌وگو کردیم. این برنامه نکات و خاطرات قابل توجهی در خود مستتر دارد که تن...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)