میرنیوز

روز پررفت‌وآمد مردم و مسئولین به نمایشگاه کتاب/ ناشر متخلف چند ساعتی تعطیل شد!

 روز پررفت‌وآمد مردم و مسئولین به نمایشگاه کتاب/ ناشر متخلف چند ساعتی تعطیل شد! 2023-05-13T09:54:02+03:30

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم سومین روز از نمایشگاه کتاب با آخر هفته تقارن پیدا کرد و همین موضوع باعث شد شلوغ‌ترین روز نمایشگاه کتاب رقم بخورد. بسیاری از مخاطبان ترجیح دادند آخرین روز هفته‌شان را در نمایشگاه کتاب سپری کنند چرا که زمان برگزاری نمایشگاه نیز تا ساعت 21 تمدید شد.

از ابتدای روز جمعه هرچه عقربه‌های ساعت به نیمه روز نزدیک می‌شد تراکم جمعیت در مبادی ورودی محل برگزاری نمایشگاه کتاب تهران مشهودتر می‌شد و تعداد خودروهای شخصی منتظر ورود به پارکینگ نیز رفته رفته بیشتر می‌شد تا جایی که حدود ساعت 13 مسئولان برگزاری نمایشگاه رسماً اعلام کردند ظرفیت پارکینگ تکمیل شده و مردم برای عزیمت به نمایشگاه بهتر است از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

نکته قابل توجه در سومین روز از نمایشگاه کتاب بازار داغ برنامه‌های جنبی نمایشگاه بود تاجایی که صندلی‌های سینمای سیار حاضر در نمایشگاه برای اکران فیلم‌های جدول پخش همین روز به سرعت تکمیل شد و در غرفه‌های مختلف که برنامه‌های مختلف برگزار می‌شد شاهد تجمع قابل توجه مخاطبان و علاقمندان بودیم و هیاهوی غرفه مخصوص کودک و نوجوان در میان تراکم بالای جمعیت کاملاً مشهود بود.

افزایش مراجعه خانواده‌ها برای بازدید از نمایشگاه بخصوص بخش ناشران دانشگاهی و کودک و نوجوان این نوید را به دنبال کنندگان اخبار مربوط به نمایشگاه داد که شروع طوفانی روز افتتاحیه تنها مربوط به تغییرات آب و هوایی نبود بلکه پس از برگزاری مراسم افتتاحیه هموطنان و علاقمندان به کتاب از این رویداد مهم به خوبی استقبال خواهند کرد.

البته حضور قابل توجه خانواده‌ها به همراه فرزندانشان در محل برگزاری نمایشگاه نیز نشان داد که فراغت والدین از گرفتاری‌های روزانه زمینه‌ای شده برای گلگشت یک روزه کودکان در میان غرفه‌های مرتبط و خرید علمی دانش‌آموزان برای ادامه مسیر آموزشی طی سال جاری یا سال تحصیلی آینده که البته سر کنکوری‌ها نیز بی‌کلاه نماد.

حضور سرزده وزیر ارشاد و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل برگزاری نمایشگاه کتاب روز پر رفت و آمدی را در مصلی تهران رقم زد.

از سوی دیگر حضور فعال و دقیق مسئولان ستاد برگزاری نمایشگاه برای سرکشی به غرفه‌ها و بررسی روند فعالیت آنها نکته‌ای بود که از دید عموم دور نماند و رسیدگی به تخلف‌های  ناشران، کتابفروشان یا دیگر غرفه‌ها با دقت، مستند و البته اصولی رسیدگی شد تا جایی که یکی از غرفه‌های متخلف حکم تعطیلی چند ساعته برایش صادر شد و اطلاعات جمع‌آوری شده سایر متخلفان هم برای رسیدگی دقیق‌تر به مقامات مسئول تحویل داده شد.

در میانه روز و ساعت مقرر معمول برگزاری نشست خبری روزانه نمایشگاه نیز روایتی جالب از سومین روز نمایشگاه داشت به صورتی که سخنگوی نمایشگاه کتاب در نشست خبری با اهالی رسانه اخبار مهمی را بیان کرد.

او درباره آمار فروش نمایشگاه مجازی تا ساعت 13 جمعه 22 اردیبهشت گفت:‌ مجموعاً‌ 21 میلیارد و 400 میلیون تومان رقم فروش ثبت شده است‌، 15 میلیارد و 300 میلیون سهم ناشران و 6 میلیارد و 100 میلیون سهم کتابفروشان بوده است. هم‌چنین 178 هزار نسخه کتاب تاکنون در نمایشگاه به فروش رسیده است.

رمضانی به تخلفات انجام شده در این دو روز اشاره کرد و گفت:‌ کمیته رسیدگی به تخلفات چند مورد که ارجاع داده شده بود، را بررسی کرد،‌ یک ناشر در بخش عمومی فروش غیر مجاز داشت که حکم تعطیلی چند ساعته برای او صادر شد،‌ برای مابقی ناشران نیز بعد از قطعی شدن حکم اعلام خواهیم کرد.

وی با اشاره به فعالیت بخش کلینیک نشر گفت:‌ ناشران حاضر در نمایشگاه می‌توانند به این حوزه مراجعه کرده و درباره بهبود نشر خود مشورت کنند. مجموع فعالیت‌های فرهنگی که در این دوره در حال برگزاری است، زیاداست و منبع خوبی برای انتقال فرهنگ به مردم است.

بازدید سرزده آقای وزیر

تقریباً نزدیک به ساعات پایانی نمایشگاه بود که حضور سرزده وزیر مهر تاییدی بود بر اهمیت برگزاری هرچه مناسب‌تر سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی برای مسئولان مربوطه زد، چون محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از ظهر جمعه با حضور سرزده در محل برگزاری سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بخش‌های مختلف جشنواره بازدید کرد.

اسماعیلی در این بازدید ضمن حضور در غرفه‌های مختلف بخش ناشران عمومی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفتگویی با برخی ناشران و نویسندگان حاضر در غرفه‌ها پای دغدغه‌ها و مسائل مختلف اهالی فرهنگ و ادب نشست. او همچنین در بخش اطلاع‌رسانی نمایشگاه سی و چهارم حضور پیدا کرد.

البته تردد ماشین‌های تشریفات نمایشگاه در مسیر‌های تعیین شده حکایت از این داشت تعطیلی پایان هفته فرصتی مناسب شده برای حضور مقامات مسئول کشوری و لشکری به صورتی که  روز سوم نمایشگاه شاهد حضور چند نماینده مجلس در مصلی تهران بودیم. اقبال شاکری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون عمران مجلس یکی از نمایندگان حاضر در نمایشگاه بود.

نمادی از تعامل خوب ایران با خارج

شاکری با بیان این‌که هر سال با حضور نمایندگانی از کشورهای مختلف در نمایشگاه کتاب، دیپلماسی فرهنگی تقویت می‌شود، گفت: نمایشگاه کتاب دیپلماسی فرهنگی رو به رشدی دارد. حضور پرشور ناشران خارجی و میهمانان ویژه در بخش بین‌الملل نشان‌دهنده این واقعیت مهم است که ارتباطات و تعاملات فرهنگی و علمی بسیار خوبی بین کشور ما و سایر کشورها در حوزه‌های فرهنگی و صنعت نشر صورت گرفته است‌. البته حضور نمایندگان ما به هر شکل در نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب دنیا خیلی مهم است، چراکه باید از نیاز مردم کشورهای مختلف نیز اطلاعاتی کسب کنیم تا بتوانیم کتاب‌های ایرانی را به زبان‌های زنده دنیا ترجمه و چاپ کنیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره ترجمه کتاب‌هایی از خارج از کشور گفت: ناشران ایرانی با اطلاع یافتن از سوابق تاریخی و فرهنگی مردم کشورهای مختلف می‌توانند کتاب‌های مورد نظر آنها را ترجمه و چاپ کنند و به این طریق نقش خود را در رونق صنعت نشر کشورمان ایفا کنند. در حال حاضر ما با آمریکای لاتین، شبه قاره هند و آسیای میانه ارتباط بسیار خوبی برقرار کردیم؛ مسئولان و برنامه‌ریزان فرهنگی کشور نباید از این ظرفیت غافل شوند.

تسهیل دسترسی نخبگان به منابع مطالعاتی کتابخانه مجلس

مجتبی توانگر نماینده تهران نیز در نمایشگاه کتاب حاضر شد. او فراهم کردن شرایط دسترسی بیشتر مردم برای خرید مجازی کتاب را یکی از وظایف مهم مسئولان این حوزه دانست و گفت: در حال حاضر اتفاق خوبی که در حوزه دیجیتال افتاده است و این امر با زحمات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفته است؛ شما می‌توانید با وارد کردن اسم کتاب به بخش مجازی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران کتاب را پیدا و از طریق ارسال پستی دریافت کنید.

او درباره حمایت مجلس از اهالی کتاب گفت: تسهیل دسترسی نخبگان به منابع مطالعاتی کتابخانه مجلس یکی از کارهایی بود که به دستور آقای قالیباف انجام شد و دیگر اینکه مجلس با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ناشران را از معافیت مالیاتی بهره‌مند کرده‌است.

نمایشگاه کتاب باید تمام سلیقه‌ها را پوشش دهد

در همین حال، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد مصدق در سومین روز نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ابراز خرسندی از حضور در این رویداد مهم فرهنگی، گفت: نمایشگاه کتاب باید همه سلیقه‌های فرهنگی کشور را پوشش دهد و در این صورت است که به اهداف اصلی نظام نزدیک می‌شود.

مقایسه نمایشگاه تهران با قاهره و فرانکفورت

یکی از اتفاقات جالب توجه روز گذشته حضور حجابی کرلانگیچ و اظهار نظر وی درباره نمایشگاه کتاب تهران بود. به این صورت که کرلانگیچ ضمن ابراز خرسندی از حضورش در این رویداد فرهنگی گفت: نمایشگاه بین‌‌المللی کتاب تهران نمایشگاه بزرگی در منطقه و حتی جهان است و می‌توانیم این رویداد فرهنگی در ایران را با نمایشگاه‌های کتاب فرانکفورت و قاهره مصر مقایسه کنیم.

به‌هرحال سومین برگ از تقویم ده روزه سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نیز ورق خورد و یکبار دیگر مشخص شد که چراغ فرهنگ و هنر در ایران هرگز با شیطنت دیگران خاموش نخواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

اجرای محفل انس با قرآن امشب در آستان حضرت عبدالعظیم (س)

اجرای محفل انس با قرآن امشب در آستان حضرت عبدالعظیم (س)
2023-06-08T17:20:45+03:30
سه هزار و نود و نهمین محفل انس با قرآن کریم آستان حضرت عبدالعظیم الحسنی سلام الله علیه امشب با تلاوت حسین رستمی برپا می‌شود.

متاورس و افق‌های تازه در حوزه موسیقی

 متاورس و افق‌های تازه در حوزه موسیقی
2023-06-08T13:27:41+03:30
همه‌گیری کرونا باعث شد تا برخی مشاغل بخصوص در صنعت سرگرمی، دستخوش تغییرات معناداری شوند و مهاجرت آنها از دنیای واقعی به فضای مجازی فرصتی برای تقویت فعالیت‌ه...

حدیث امامت|۸ ویژگی جایگاه "امامت" در بیان امام رضا (ع)

 حدیث امامت|۸ ویژگی جایگاه "امامت" در بیان امام رضا (ع)
2023-06-08T13:27:40+03:30
امامت عطیه‌ای الهی است که خداوند آن را در نسل طاهر ابراهیم نبی علیه‌السلام قرار داده است و اوج درجات آن در پیامبر صلی الله علیه و آله و اهل بیت وحی تجلی می‌...

رویکرد تاریخی نگری در بررسی آموزه‌های امامت نقد و بررسی می‌شود

رویکرد تاریخی نگری در بررسی آموزه‌های امامت نقد و بررسی می‌شود
2023-06-08T12:54:05+03:30
یازدهمین نشست نقد رویکرد تاریخی نگری در بررسی آموزه‌های امامت به همت پژوهشکده امامت با همکاری کمیته مرکزی کرسی‌های آزاد اندیشی حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.

حاتمی: هرچه زودتر ساماندهی حریم تئاتر شهر را آغاز کنید!

 حاتمی: هرچه زودتر ساماندهی حریم تئاتر شهر را آغاز کنید!
2023-06-08T12:21:07+03:30
محمد حاتمی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ضمن تاکید بر ضرورت آغاز عملیات ساماندهی حریم تئاتر شهر از نابه‌سامانی‌های پیش آمده در محیط پیرامونی مجموعه گلایه ک...

پیام تسلیت مدیرکل هنرهای تجسمی در پی درگذشت حسین کاشیان

 پیام تسلیت مدیرکل هنرهای تجسمی در پی درگذشت حسین کاشیان
2023-06-08T12:21:07+03:30
محمد خراسانی‌زاده مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی درگذشت حسین کاشیان، هنرمند عرصه نقاشی و خوشنویسی را تسلیت گفت.

سه ویژگی ممتاز مؤسسه قرآنی مردمی مشکات / فراخوان پنجمین دوره

 سه ویژگی ممتاز مؤسسه قرآنی مردمی مشکات / فراخوان پنجمین دوره
2023-06-08T12:21:07+03:30
موسسه قرآنی مشکات ۵ سال است که فعالیت می‌کند و بارزترین تمایز این موسسه مردمی بودن آن است که تاکنون توانسته علاوه بر دوره‌های آموزشی؛ مسابقات قرآنی را در بخ...

انتشار پوستری با محوریت قاتل سریع‌السیر سامانه‌های ضدموشکی +عکس

 انتشار پوستری با محوریت قاتل سریع‌السیر سامانه‌های ضدموشکی +عکس
2023-06-08T11:40:58+03:30
پوستر «اراده ما» با محوریت رونمایی از موشک فوق پیشرفته و واکنش سریع «فتاح»، تولید و منتشر شد.

شب خاطره بازی طلیسچی در سالن میلاد / منتظر کار جدید باشید

 شب خاطره بازی طلیسچی در سالن میلاد / منتظر کار جدید باشید
2023-06-08T11:14:19+03:30
کنسرت علیرضا طلیسچی هفدهم خرداماه سال جاری در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد و این خواننده نوید انتشار موزیک جدید خود را در روزهای آینده به ...

شروع طوفانی "شهرِ هِرت" و رقابت نزدیک عروسیِ مردم با کتِ چرمی

 شروع طوفانی "شهرِ هِرت" و رقابت نزدیک عروسیِ مردم با کتِ چرمی
2023-06-08T11:01:02+03:30
درحالی که فقط ۲۴ ساعت از آغاز اکران تابستانه سینماهای کشور گذشته، بررسی عملکرد فروش ۷ فیلم جدید اکران شده نشان می‌دهد؛ ممکن است این دور از اکران ۱۴۰۲ نیز شا...

شب خاطره بازی طلیسچی در سان میلاد / منتظر کار جدید باشید

 شب خاطره بازی طلیسچی در سان میلاد / منتظر کار جدید باشید
2023-06-08T10:47:48+03:30
کنسرت علیرضا طلیسچی هفدهم خرداماه سال جاری در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد و این خواننده نوید انتشار موزیک جدید خود را در روزهای آینده به ...

درخواست مادر دو شهید از نماینده ولی فقیه در مدینه منوره

درخواست مادر دو شهید از نماینده ولی فقیه در مدینه منوره
2023-06-08T09:20:45+03:30
مادر دو شهید که برای انجام اعمال و مناسک حج در مدینه حضور دارد، از سرپرست حجاج ایرانی درخواست داشت که سلام آنان را به رهبر معظم انقلاب اسلامی برساند.

شبکه خارجی تلویزیون و مواجهه با یک فرصت استثنایی

 شبکه خارجی تلویزیون و مواجهه با یک فرصت استثنایی
2023-06-08T09:14:41+03:30
شبکه هوسا تی وی به عنوان شبکه برون‌مرزی صدا و سیما که جامعه هدفِ آفریقایی را در دستور کار دارد، عملاً با فرصت استثنایی‌ای مواجه شده که بهره‌برداری از آن بای...

داستان سوژه‌هایی که رنگ بوی ضرب‌المثل قدیمی فارسی را دارند؛ "از تو حرکت، از خدا برکت!"

 داستان سوژه‌هایی که رنگ بوی ضرب‌المثل قدیمی فارسی را دارند؛ "از تو حرکت، از خدا برکت!"
2023-06-08T09:14:40+03:30
امیرحسین نوروزی، کارگردان مجموعه مستند "همت" می‌گوید سراغ سوژه‌هایی رفته که خودشان بودند و خودشان، اما با کار و تلاش به قدری پیشرفت کردند که تحسین...

تقریب حوزه‌ علمیه قم و نجف به نفع پیروان اهل بیت(ع) در جهان است

تقریب حوزه‌ علمیه قم و نجف به نفع پیروان اهل بیت(ع) در جهان است
2023-06-08T08:40:46+03:30
رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با مدیر حوزه‌های علمیه قم که به عراق سفر کرده‌اند، گفت: تقریب بین حوزه‌های علمیه قم و نجف اشرف به نفع اسلام و پیروان اهل بی...

غضب عقلانی و شرعی از نعم الهی است / راه حل درمان غضب و عصبانیت در مواجهه با اعضای خانواده

غضب عقلانی و شرعی از نعم الهی است / راه حل درمان غضب و عصبانیت در مواجهه با اعضای خانواده
2023-06-08T08:40:45+03:30
استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه خلق غضب در انسان از جانب خداوند برای صیانت و حفظ او در برابر دشمن است، گفت: اگر غضب طبق موازین عقل و شرع به کار گرفته شود،...

آثار رحمت و مهربانی در رفتار و گفتار مومنان واقعی ظاهر است/ ماجرای گریه های شدید حضرت یحیی(ع)

آثار رحمت و مهربانی در رفتار و گفتار مومنان واقعی ظاهر است/ ماجرای گریه های شدید حضرت یحیی(ع)
2023-06-08T08:40:45+03:30
در حالات حضرت یحیی آمده است که ایشان خیلی شدیدالبکاء بودند. وقتی حضرت زکریا موعظه می‌کردند، نگاه می‌کردند که حضرت یحیی علیهما السلام در جلسه نباشند.

شروع طوفانی شهرِهِرت و رقابت نزدیک عروسیِ مردم با کتِ چرمی

 شروع طوفانی شهرِهِرت و رقابت نزدیک عروسیِ مردم با کتِ چرمی
2023-06-08T07:41:04+03:30
درحالی که فقط ۲۴ ساعت از آغاز اکران تابستانه سینماهای کشور گذشته، بررسی عملکرد فروش ۷ فیلم جدید اکران شده نشان می‌دهد؛ ممکن است این دور از اکران ۱۴۰۲ نیز شا...

پشت صحنه سریال «فراری» چه می‌گذرد؟/ اینجا همه چیز واقعی است + عکس

 پشت صحنه سریال «فراری» چه می‌گذرد؟/ اینجا همه چیز واقعی است + عکس
2023-06-08T06:07:46+03:30
سریال «فراری» را پیش از این با نام «هادی» می‌شناسند؛ اما هادی کاراکتر اصلی این سریال است و قصه‌های واقعی از قهرمانان دفاع از حرم را روای...

پوشیدن لباس آستین‌کوتاه برای آقایان چه حکمی دارد؟

 پوشیدن لباس آستین‌کوتاه برای آقایان چه حکمی دارد؟
2023-06-08T05:41:00+03:30
مراجع تقلید درباره «پوشیدن لباس آستین‌کوتاه برای آقایان» نظرات قابل توجهی دارند.

زندگی سیاسی «شیخ محمد خیابانی» در قاب مستند

 زندگی سیاسی «شیخ محمد خیابانی» در قاب مستند
2023-06-08T05:14:22+03:30
مستند بلند «آزادیستان» که به زندگی سیاسی شهید «شیخ محمد خیابانی» می پردازد، در تهران و تبریز در حال تولید است.

در نشست «سبک زندگی؛ نرم‌افزار تمدن» تأکید شد: لزوم تببین کامل الگوی سوم زن مسلمان

 در نشست «سبک زندگی؛ نرم‌افزار تمدن» تأکید شد: لزوم تببین کامل الگوی سوم زن مسلمان
2023-06-08T05:14:21+03:30
محقق و پژوهشگر حوزه زنان و خانواده گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی، آنجا که حضور اجتماعی عادی زن مطرح است به خانه‌داری تأکید دارند و آنجا که اصل اسلام در خطر ا...

تمجید و اعجاب امام خمینی (ره) در بازدید از یک کتابخانه + سند و امضا

 تمجید و اعجاب امام خمینی (ره) در بازدید از یک کتابخانه + سند و امضا
2023-06-08T05:14:21+03:30
هشتاد و پنج سال پیش حاج آقا روح الله جوان به همراه چند نفر از دوستانش از کتابخانه بازدید می‌کنند و طبق سندی که در این کتابخانه نگهداری می‌شود و امضای امام خ...

آخر هفته تلویزیون با «روانی» آلفرد هیچکاک

 آخر هفته تلویزیون با «روانی» آلفرد هیچکاک
2023-06-08T05:14:20+03:30
شبکه‌های تلویزیونی در کنار قرار دادن چند نوستالژی ایرانی و خارجی، فیلم‌های جدیدی همچون «تابوت اطبا»، «ماراکا: قهرمان دریا» و «بین د...

حسین کاشیان درگذشت

 حسین کاشیان درگذشت
2023-06-07T18:40:59+03:30
حسین کاشیان، هنرمند شناخته‌شده عرصه هنرهای تجسمی که مدتی در بیمارستان بستری بود، درگذشت.

نشست «همخوانی مثنوی بید و رود» برگزار می شود

نشست «همخوانی مثنوی بید و رود» برگزار می شود
2023-06-07T15:27:25+03:30
نشست «همخوانی مثنوی بید و رود»دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶ از سوی خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

تکلیف سریال «سروش صحت» روشن شد

 تکلیف سریال «سروش صحت» روشن شد
2023-06-07T15:21:04+03:30
سروش صحت که مدت‌ها از او در سینما و تلویزیون خبری نیست حالا با یک سریال جدید به شبکه نمایش‌خانگی خواهد آمد.

کتاب «فلسفه و روش علوم اجتماعی» روانه بازار نشر شد

کتاب «فلسفه و روش علوم اجتماعی» روانه بازار نشر شد
2023-06-07T14:47:26+03:30
کتاب «فلسفه و روش علوم اجتماعی» اثر حجت الاسلام حمید پارسانیا در ۳۱۲ صفحه به همت مؤسسه بوستان کتاب و با همکاری مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحق...

حجت‌الاسلام والمسلمین نواب: معینه‌ها یک برنامه عملی برای زائران آماده کنند

حجت‌الاسلام والمسلمین نواب: معینه‌ها یک برنامه عملی برای زائران آماده کنند
2023-06-07T14:47:25+03:30
حجت الاسلام والمسلمین نواب در دیدار با معینه های اعزامی به حج به خطیر بودن ماموریت این گروه از خادمان حج اشاره و توصیه هایی را در این زمینه ارائه کرد. 

«جنگ و صلح در ادبیات نمایشی» بررسی می شود

«جنگ و صلح در ادبیات نمایشی» بررسی می شود
2023-06-07T14:47:25+03:30
نشست «جنگ و صلح در ادبیات نمایشی» پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ از  ساعت ۱۶ از سوی انجمن علمی مطالعات صلح ایران و با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)