میرنیوز

نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ از امروز آغاز به کار کرد/ معرفی محصولات فناورانه و دانش بنیان

نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ از امروز آغاز به کار کرد/ معرفی محصولات فناورانه و دانش بنیان 2024-06-30T13:17:21+03:30

به گزارش خبرنگار مهر، بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ ۱۴۰۳) از ۹ تا ۱۲ تیر ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده است.

در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا شده است، ۱۹ شرکت دانش‌بنیان به معرفی محصولات و توانمندی‌های خود در حوزه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک می‌پردازند.

اسامی شرکت‌های دانش‌بنیان و محصولات فناورانه‌ای که در این نمایشگاه معرفی شده است، به این شرح است:

شــرکت بهینــه پــردازش در ســال ۱۳۸۵ بــا فعالیــت تخصصــی در صنعــت تله‌کام تأسیــس شد. درحــال حاضــر، سیســتم بزرگ و یکپارچه این شــرکت، با عنوان Platform BSS در شــرکت مخابرات ایران با پوشــش ۳۰ میلیون مشترک در بخش تلفن ثابت و دیتا در حال بهره‌برداری است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سیستم پشتیبانی کسب‌وکار platform BSS

شــرکت داده‌پــردازی نیلرام توســط جمعی از متخصصان مجــرب در حوزه فناوری اطلاعات و گروهی از مشــاوران حوزه‌های مختلف سیستم و استراتژی تأسیس شد. هسته اصلی این شــرکت در قالب بخش خصوصی از ســال ۱۳۸۲ فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرده و با بهره‌گیری از تجارب مثبــت خــود توانســته در حوزه صنایــع و بازرگانی، مجری چندیــن پروژه موفق در زمینه اســتقرار نرم‌افزارهای جامع مدیریت منابع سازمانی (ERP) باشد.

محصول معرفی‌شده در پاویون: نرم‌افزار جامع یکپارچه نیلرام (ERP)

یک‌پی ارائه‌دهنده راهکارهای دریافت درآمد بین‌المللی برای کسب‌وکارهای ایرانی است. این شرکت از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده و تا امروز به بیش از ۳ هزار کسب‌وکار ایرانی سرویس‌های خود را ارائه کرده است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: پلتفرم دانش‌بنیان یک‌پی

شــرکت صدر الکترونیک دنا در زمینه طراحی و نمونه‌ســازی سیســتم‌های الکترونیک صنعتی و آســانسور به ثبت رسیده است. محصولات طراحی‌شده شرکت شامل سیســتم‌های الکترونیک آســانسور و صنعتی و بردهای کنترل تابلو فرمان اســت.

محصول معرفی‌شده در پاویون: منبع تغذیه بی‌وقفه

شــرکت عهــد یکــی از شــرکت‌های فعــال در حوزه هــوش مصنوعی و عضــو پارک علــم و فناوری خراســان رضوی اســت که در زمینه پردازش متن سرویس‌های متنوعی از جمله جســتجوی هوشــمند، چت بات‌های هوشــمند با تمرکز بر بهبود تجربه مشتری، سیستم‌های توصیه‌گر و آموزش مدل زبانی بزرگ (LLM) فعالیت می‌کند.

محصول معرفی‌شده در پاویون: چت بات هوشمند فارسی عهد

فنــاوری اطلاعات بهپایــا بــر ارائــه راهکارهــای جامــع و کارای جمــع‌آوری، تحلیــل و مهندســی داده بــا هدف هوشمندســازی عملیات و کسب‌وکار تمرکز دارد. گرایش‌های کاری شرکت شامل مانیتورینگ، اینترنت اشیا و موضوعاتی چون مهندسی کلان‌داده، تحلیل برخط داده، کشف ناهنجاری در داده، تحلیل ریشه خطا و پروتکل‌های ارتباطی است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: پلتفرم مانیتورینگ معین

اســتارت‌آپ ســمیتیو، اولین اســتارت‌آپ ایرانی اســت که سرویس هواشناســی هوشــمند کاربردی ارائه می‌دهد. ســمیتیو یک تیم ۷ نفره با تخصص‌های مختلف هواشناســی، ســخت‌افزاری، نرم‌افزاری و محصول اســت که ضمن ســاخت ایستگاه هوشمند هواشناسی با استفاده از هوش مصنوعی، سرویس هواشناسی متفاوتی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

محصول معرفی‌شده در پاویون: هواشناسی کاربردی هوشمند

شــرکت اهتمــام در ســال ۱۳۷۸ بــا هــدف ارائه سیســتم‌های نویــن ســخت‌افزار و نرم‌افزاری تأسیس شــد و در ســال ۱۴۰۲ با معرفی محصول اسکیدمی موفق به دریافت نشان دانش‌بنیان شد. اسکیدمی، گام بسیار مهمی در توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان شرکت اهتمام است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: اسکیدمی

شــرکت بهینــه ایــران با بیش از ۲۵ ســال تجربــه در حوزه طراحی و تولیــد نرم‌افزار موفق به تولید سیســتم برنامــه‌ریزی منابع سازمان (ERP) شده است. این شرکت افتخار دارد ضمن دریافت گواهی خلاقیت برای نرم‌افزار SCM موفق به پیاده‌سازی سیستم مدیریت زنجیره تأمین شرکت مخابرات ایران شود.

محصول معرفی‌شده در پاویون: نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع سازمان

شــرکت مهندســی پویان صنعت در ســال ۱۳۸۷ با هدف طراحی و تولید انواع ســامانه و دســتگاه‌های اندازه‌گیری و کنترل آنلاین پارامترهای سنجشی (IoT) با حضور جمعی از متخصصان توانمند ایرانی تأسیس شد. سابقه بیش از ۱۵ سال فعالیت فناورانه و حرفه‌ای در این عرصه و کسب رضایت حداکثری از جمله افتخارات این شرکت است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سامانه رصد آنلاین مراکز (پارامترهای حیاتی)

شرکت مهندسی راستین الکترونیک پویا در زمینه طراحی، مهندسی معکــوس، ســاخت، نصب و اجرا، تعمیرات فوق‌تخصصی، سرویس و نگهــداری و همچنین تأمین قطعات و تجهیزات برق، الکترونیک، پاورالکترونیک، ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی فعالیت می‌کند.

محصول معرفی‌شده در پاویون: مبدل‌ فرکانسی

شــرکت نرم‌افزاری آدا یکی از شــرکت‌های پیشــگام در زمینه فناوری اطلاعات و نرم‌افزار در ایران اســت. این شــرکت در زمینه توسعه و ارائه راهکارهای نرم‌افزاری برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فعالیت دارد.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سامانه اتوماسیون تحت وب مایسا

شــرکت مهندسیــن مشــاور امواج تتیس با اتکا بــر دانش متخصصان کارآزمــوده و مجرب با هدف مشــاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی سیستم‌های تغذیه، به‌ویژه سیستم‌های برق بدون وقفه پایه‌ریزی و تأسیس شد. این شرکت هم‌اکنون با تولید محصولات دانش‌بنیان، پیشتاز صنعت یوپی‌اس در کشور است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سوئیچ انتقال خودکار الکترونیکی

یک شرکت دیگر با نام تجاری هلپیکال، یکی از برندهای خوش‌نام کشور در حوزه نرم‌افزارهای ســازمانی اســت که تعداد بسیاری از سازمان‌های دولتی و غیردولتی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، کسب‌وکارهای خصوصی و استارتاپ‌ها در کشور از محصولات و خدمات آن استفاده می‌کنند.

محصول معرفی‌شده در پاویون: نرم‌افزار هلپ دسک و تیکتینگ هلپیکال

نسیــم تلکام یک شــرکت های‌تک در حوزه فناوری‌های نرم‌افزاری - مخابراتی اســت که از ســال ۱۳۹۱ فعالیــت خود را آغاز کرده است. این شرکت با ارائه محصولات دانش‌بنیان و راهکارهای پیشرفته به شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب‌وکارهای خصوصی و دولتی خدمات ارائه می‌دهد.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سیموتل

شــرکت نــگاه هوشــمند ســپهر پارس بــا پلتفــرم مانیتورینــگ مبتنی بر هــوش مصنوعــی واکاو به عنــوان تنهــا ارائه‌دهنده خدمــات تخصصــی پایــش وب در کــشور فعالیت می‌کند. خدمات این مجموعه شــامل مــواردی از جمله پایش ماشینی درگاه‌هــای اینترنتــی و اپلیکیشــن‌ها و شــبکه‌های اجتماعــی و مانیتورینگ زیرســاخت‌های فناوری اطلاعات و پلت‌فرم‌های IOT، مانیتورینگ و پایش تجهیزات نرم‌افزاری و ســخت‌افزاری شــعب بانک‌ها است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: واکاو

شــرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید ارائه‌دهنده و تولیدکننده راهکار و محصولات حوزه صدا و تصویر اســت. این شرکت بــا بیــش از دو دهــه تجربــه و بــا اتکا به تیــم تحقیق و توســعه برندی پیشرو و دانش‌بنیان در صنعت رســانه شــناخته شــده است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سامانه تلویزیون تعاملی

شرکت هوش‌پرداز پارستک از سال ۹۷ در حوزه‌های مختلف هوش مصنوعی در بازارهای بین‌المللی فعالیت داشته و درحال حاضر در حوزه پردازش تصویر، محصول دســتیار نظارت تصویری خود را با قابلیت‌های شناســایی چهره و پلاک‌خوانی و در حوزه پردازش متن، چت بات هوشمند پارسچت را طراحی کرده است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: پارسچت دستیار هوشمند پشتیبان مشتری

شــرکت هیرو نگار پارس، مســتقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۷ با هدف ارائه راهکارهای حوزه‌ تعیین موقعیت ماهواره‌ای، شروع به فعالیت کرد و به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در این زمینه شناخته می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار علمی

اعطای فرصت مطالعاتی به پژوهشگران زیر ۴۰ سال دانشگاه شریف

اعطای فرصت مطالعاتی به پژوهشگران زیر ۴۰ سال دانشگاه شریف
2024-07-13T15:49:39+03:30
بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص) فراخوان جدید شرکت در برنامه فرصت تحقیقاتی دانشمندان جوان را منتشر کرد.

مهلت انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی ۱۴۰۳ تمدید شد/ شهریورماه؛ زمان اعلام نتایج نهایی

مهلت انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی ۱۴۰۳ تمدید شد/ شهریورماه؛ زمان اعلام نتایج نهایی
2024-07-13T15:09:39+03:30
مهلت انتخاب رشته محل برای داوطلبان مجاز (عادی و استعداد درخشان) در کنکور کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۳ تمدید شد.

بخش زیادی از اعضای هیات‌علمی همکاری موثری با صنایع ندارند/ نقش ماموریت‌گرایی دانشگاه‌ها در حل مسائل

بخش زیادی از اعضای هیات‌علمی همکاری موثری با صنایع ندارند/ نقش ماموریت‌گرایی دانشگاه‌ها در حل مسائل
2024-07-13T15:09:39+03:30
مدیرکل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم با انتقاد از تعداد کم قراردادهای ارتباط صنعت اعضای هیئت علمی گفت: بخش زیادی از اعضای هیات علمی هنوز همکاری موثر...

جذام قابل درمان است/ آمار ابتلا در جهان و ایران

جذام قابل درمان است/ آمار ابتلا در جهان و ایران
2024-07-13T14:43:00+03:30
معاونت بهداشت وزارت بهداشت اعلام کرد: برخلاف باور عمومی، ۹۰ تا ۹۵ درصد آحاد بشر هرگز جذام نمی‌گیرند، به عبارت دیگر اغلب انسان‌ها نسبت به جذام ایمنی ذاتی دارند.

مهلت ثبت نام متقاضیان رشته‌های دارای آزمون عملی کنکور ۱۴۰۳ فردا پایان می‌یابد

مهلت ثبت نام متقاضیان رشته‌های دارای آزمون عملی کنکور ۱۴۰۳ فردا پایان می‌یابد
2024-07-13T14:42:59+03:30
مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور از پایان مهلت ثبت‌نام متقاضیان رشته‌ علوم ورزشی و رشته‌های دارای آزمون عملی هنر تا پایان روز یک...

فعالیت‌های اداری دانشگاه شهید بهشتی روز چهارشنبه تعطیل است

فعالیت‌های اداری دانشگاه شهید بهشتی روز چهارشنبه تعطیل است
2024-07-13T14:03:00+03:30
کلیه فعالیت‌های اداری دانشگاه شهید بهشتی در روز چهارشنبه مورخ ۲۷ تیرماه سال ۱۴۰۳ تعطیل است.

چالش‌ها و الزامات توسعه «هوش مصنوعی مولد» بررسی شد

چالش‌ها و الزامات توسعه «هوش مصنوعی مولد» بررسی شد
2024-07-13T13:09:40+03:30
مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی به بررسی چالش‌ها و الزامات توسعه و پیاده‌سازی هوش مصنوعی مولد پرداخته است.

کانون‌های پرورش استعداد در شهرهای بیش از ۵۰ هزار نفر فعال می‌شود

کانون‌های پرورش استعداد در شهرهای بیش از ۵۰ هزار نفر فعال می‌شود
2024-07-13T13:09:39+03:30
معاون مستعدان و آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان گفت: کانون‌های مردمی پرورش مستعدان در شهرهای با بیش از ۵۰ هزار نفر جمعیت فعال می شود.

تحقیق و توسعه روی ساخت کفش‌های مناسب برای مناطق سردسیری

تحقیق و توسعه روی ساخت کفش‌های مناسب برای مناطق سردسیری
2024-07-13T12:56:21+03:30
چند شرکت خصوصی قرار است به صورت مشترک کار تحقیق و توسعه‌ای را آغاز کنند که در آن از گرافن و آئروژل برای ساخت کفش‌های سبک و بادوام استفاده می شود.

حفظ آب‌های زیرزمینی با پلتفرم ایرانی بانک آب/ دانش بومی در خدمت کشاورزی هوشمند

حفظ آب‌های زیرزمینی با پلتفرم ایرانی بانک آب/ دانش بومی در خدمت کشاورزی هوشمند
2024-07-13T12:56:21+03:30
یک شرکت دانش بنیان با طراحی پلتفرم بانک آب در زمینه مدیریت منابع آب زیرزمینی در دشت‌های کشور فعالیت می‌کند.

محدودیت‌های ترامپ در اینستاگرام و فیس بوک لغو شد

محدودیت‌های ترامپ در اینستاگرام و فیس بوک لغو شد
2024-07-13T12:42:59+03:30
متا اعلام کرد محدودیت های وضع شده بر حساب های کاربری اینستاگرام و فیس بوک دونالد ترامپ را حذف می کند.

برنامه ۲ وزارتخانه برای واگذاری املاک پیام نور

برنامه ۲ وزارتخانه برای واگذاری املاک پیام نور
2024-07-13T12:29:40+03:30
دبیرکل انجمن صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور از برنامه وزارتین علوم و آموزش و پرورش برای واگذاری املاک و اموال دانشگاه در چند روز آینده خبر داد.

اتحادیه اروپا ایکس را به فریبکاری درباره تیک آبی متهم کرد

اتحادیه اروپا ایکس را به فریبکاری درباره تیک آبی متهم کرد
2024-07-13T12:16:19+03:30
تحقیق رگولاتورهای فناوری اتحادیه اروپا نشان می دهد شبکه اجتماعی ایکس قوانین محتوای آنلاین اتحادیه اروپا را نقض کرده و تیک آبی آن کاربران را فریب می دهد.

اتحادیه اروپا به تیک آبی ایکس اعتماد ندارد

اتحادیه اروپا به تیک آبی ایکس اعتماد ندارد
2024-07-13T12:03:02+03:30
تحقیق رگولاتورهای فناوری اتحادیه اروپا نشان می دهد شبکه اجتماعی ایکس قوانین محتوای آنلاین اتحادیه اروپا را نقض کرده و تیک آبی آن کاربران را فریب می دهد.

نظام جامع آموزش حوزه علمیه خراسان اجرایی می‌شود

نظام جامع آموزش حوزه علمیه خراسان اجرایی می‌شود
2024-07-13T12:03:01+03:30
مدیر حوزه علمیه خراسان از آغاز اجرای نظام جامع آموزش این حوزه به‌صورت آزمایشی در برخی از مدارس علمیه در سال تحصیلی جدید خبر داد.

مجوز چاپ ۱۰ نشریه علمی حوزوی برای نخستین بار صادر شد

مجوز چاپ ۱۰ نشریه علمی حوزوی برای نخستین بار صادر شد
2024-07-13T12:03:01+03:30
مدیرکل پژوهش‌های عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه گفت: برای نخستین بار مجوز چاپ ۱۰ نشریه علمی حوزوی صادر شده است.

تغییر اقلیم مهم ترین عامل شیوع پشه آئدس و تب دنگی

تغییر اقلیم مهم ترین عامل شیوع پشه آئدس و تب دنگی
2024-07-13T11:43:01+03:30
رییس دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی وزارت بهداشت، تغییر اقلیم را مهم ترین عامل شیوع پشه آئدس و بیماری های مربوط به آن در کشور دانست.

اطلاعات ۱۰۹ میلیون کاربر شرکت مخابراتی آمریکایی هک شد

اطلاعات ۱۰۹ میلیون کاربر شرکت مخابراتی آمریکایی هک شد
2024-07-13T11:43:00+03:30
AT&T  اعلام کرد با یک عملیات هک وسیع داده روبرو شده که طی آن داده های حدود ۱۰۹ میلیون حساب کاربری شامل سوابق تماس و پیامک به طور غیرقانی دانلود شده است.

استقرار نظام نوآوری و هوشمندسازی در صنعت ذوب آهن/ عارضه یابی و رفع نیاز توسط شرکت‌های داخلی

استقرار نظام نوآوری و هوشمندسازی در صنعت ذوب آهن/ عارضه یابی و رفع نیاز توسط شرکت‌های داخلی
2024-07-13T11:29:41+03:30
براساس یک توافق نامه مشترک، تشخیص صحیح نیازهای فناورانه صنعت ذوب آهن و اهتمام برای رفع این نیازها توسط شرکت‌های دانش بنیان داخلی فراهم می‌شود.

شهید رئیسی حلقه وصل گروه های مختلف فکری در جامعه بود

شهید رئیسی حلقه وصل گروه های مختلف فکری در جامعه بود
2024-07-13T11:16:18+03:30
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در آیین اختتامیه کنگره شعر شهید جمهور با اشاره به ویژگی های شخصیتی شهید رئیسی گفت: آیت الله رئیسی اهل وصل بود و نگاه فصل ن...

ثبت ۳۲۶۸ تماس مزاحم با اورژانس تهران

ثبت ۳۲۶۸ تماس مزاحم با اورژانس تهران
2024-07-13T11:03:01+03:30
رییس سازمان اورژانس استان تهران، از ثبت سه هزار و ۲۶۸ تماس مزاحم با اورژانس استان در هفته گذشته خبر داد.

لباس فضانوردی ادرار را بازیافت می‌کند

لباس فضانوردی ادرار را بازیافت می‌کند
2024-07-13T11:03:00+03:30
با روش نوینی که محققان برای مدیریت بازیافت ابداع کرده اند، فضانوردان ماموریت های آینده ناسا احتمالا قادر خواهند بود ادار خود را از طریق لباس فضانوردی بازیافت...

رشد ۶ درصدی اهدای خون در بهار ۱۴۰۳

رشد ۶ درصدی اهدای خون در بهار ۱۴۰۳
2024-07-13T10:49:39+03:30
سخنگوی سازمان انتقال خون ایران، از رشد ۶ درصدی اهدای خون در بهار امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

ارزشیابی توزیع شیر در مدارس/ ۱۰ درصد از طعم شیر راضی نبودند

ارزشیابی توزیع شیر در مدارس/ ۱۰ درصد از طعم شیر راضی نبودند
2024-07-13T10:49:38+03:30
مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، نتایج حاصل از ارزشیابی برنامه شیر مدارس در کشور را تشریح کرد.

تسریع در ایجاد کنسرسیوم تخصصی رفع آلایندگی نیروگاه برق حرارتی شازند

تسریع در ایجاد کنسرسیوم تخصصی رفع آلایندگی نیروگاه برق حرارتی شازند
2024-07-13T10:36:18+03:30
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی و تیم کارشناسی در راستای پیگیری فراخوان کاهش آلایندگی نیروگاه برق حرارتی شازند اراک از ای...

هواپیمای برقی هیدروژنی ۵۳۲ مایل پرواز کرد

هواپیمای برقی هیدروژنی ۵۳۲ مایل پرواز کرد
2024-07-13T10:22:58+03:30
شرکت «جابی آویشین» اعلام کرد یک نسخه هیدروژنی از هواپیمای برقی عمود پرواز به طور آزمایشی ۵۳۲ مایل طی کرده است.

تاکید بر همکاری پژوهشگاه‌ها با سازمان‌های اجرایی

تاکید بر همکاری پژوهشگاه‌ها با سازمان‌های اجرایی
2024-07-13T10:09:39+03:30
دبیر مجمع پژوهشگاه‌های کشور بر لزوم همکاری پژوهشگاه‌ها با سازمان‌های اجرایی تأکید کرد و همکاری با پژوهشگاه جنگ و سازمان هواشناسی را فرصتی مناسب برای همکاری د...

تعدادی از مؤسسات آموزش عالی آزاد منحل می‌شوند

تعدادی از مؤسسات آموزش عالی آزاد منحل می‌شوند
2024-07-13T10:09:38+03:30
شورای گسترش آموزش عالی با انحلال و لغو موافقت قطعی تعدادی از مؤسسات آموزش عالی آزاد موافقت کرد.

استفاده از نمک‌های یُددار و روغن های ترانس پایین در تهیه نذورات

استفاده از نمک‌های یُددار و روغن های ترانس پایین در تهیه نذورات
2024-07-13T09:56:17+03:30
رئیس گروه سلامت محیط معاونت بهداشت، از افزایش احتمال بیماری های منتقله از آب و غذا در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی خبر داد.

استفاده از نمک‌های یددار و روغن های ترانس پایین در تهیه نذورات

استفاده از نمک‌های یددار و روغن های ترانس پایین در تهیه نذورات
2024-07-13T09:43:01+03:30
رئیس گروه سلامت محیط معاونت بهداشت، از افزایش احتمال بیماری های منتقله از آب و غذا در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی خبر داد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)