میرنیوز

سایت خرید لایک اینستاگرام واقعی همراه با ثبت سفارش آنی

سایت خرید لایک اینستاگرام واقعی همراه با ثبت سفارش آنی 2021-01-13T13:03:32+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، همه ما در اینستاگرام پیج‌های متعددی را فالو می‌کنیم؛ پیج‌های فروشگاهی، سرگرمی، علمی و… بسیاری از ما خودمان هم یک پیج اینستاگرامی کاری هم داریم. اگر شما هم جز این دسته از افراد باشید، حتماً به خرید لایک اینستاگرام پیج خود اندیشیده اید. اما به راستی چه چیزی باعث محبوبیت یک پیج و پست‌هایش می‌شود؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که عامل تفاوت میان پیج‌های بزرگ با پیج‌های معمولی چیست؟

سیستم همه شبکه‌های اجتماعی، از جمله اینستاگرام، به نحوی طراحی شده است که کاربران را بیشتر سرگرم کنند. در این بین پست‌های که لایک و ویو بیشتری داشته باشند به ایکسپلور اینستاگرام وارد می‌شود بیشتر سلبریتی های اینستاگرام برای افزایش بازدید پیج خود اقدام به خرید لایک اینستاگرام می‌کنند که سبب محبوبیت بیشتر پیجشان می‌شود.

توسعه دهندگان اینستاگرام نیز الگوریتم‌های این اپلیکیشن را بر اساس همین سیاست کلی طراحی کرده اند. الگوریتم‌های اینستاگرام به گونه‌ای عمل می‌کنند که پست‌های محبوب تر را به کاربران نمایش دهند. این موضوع هم درباره پست‌های موجود در اکسپلور صدق می‌کند، هم پست‌های نمایش داده شده در فید.

هر چه یک پست محبوب تر بوده و با استقبال بیشتری از سوی کاربران روبرو شده باشد، شانس بیشتری برای نمایش پیدا می‌کند. اکسپلور اینستاگرام، همان طور که می‌دانید، جایی است که در آن بهترین و محبوب ترین پست‌ها به نمایش در می آیند؛ پست‌هایی که به احتمال بسیار زیاد با علایق شما همخوانی زیادی دارند.

هم چنین در فید اینستاگرام ابتدا پست‌های آن پیج هایی به نمایش در می آیند که لایک بیشتری گرفته و شما نیز پیش از این، پست‌هایشان را لایک کرده اید. همه این ها برای آن است که شما زمان بیشتری در اینستاگرام باقی بمانید.

اما اینستاگرام از کجا می‌تواند پست‌های محبوب و مطلوب ما را تشخیص بدهد؟ پاسخ این سوال را در یک عبارت کلی می‌توان خلاصه کرد: اینگیجمنت. اینگیجمنت یک پست بهترین شاخص برای تشخیص کیفیت آن در اینستاگرام است.

اینگیجمنت پست‌های اینستاگرام و عوامل مؤثر در آن

الگوریتم‌های اینستاگرام پست‌ها را از لحاظ اینگیجمنت مورد بررسی قرار می‌دهند. ملاک آن‌ها برای این که تشخیص دهند کدام پست کیفیت بیشتری داشته و با استقبال بهتر مردم روبرو شده، اینگیجمنت پست است. اما کداوم عوامل بر اینگیجمنت پست تأثیر می‌گذارند؟

اینگیجمنت پست‌های اینستاگرامی بر اساس میزان تعامل‌های کاربران با آن پست‌ها مشخص می‌شود. در اینگیجمنت تعداد لایک ها، کامنت ها، ارسال‌ها و سیوها مورد محاسبه قرار می‌گیرد. ملاک اینستاگرام این است که ببیند کدام پست‌ها بیشترین لایک و کامنت را دارند و بر همین اساس، می‌تواند بهترین پست‌ها را به سایر کاربران پیشنهاد بدهد.

به همین دلیل است که محاسبه اینگیجمنت پیج ها اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر می‌خواهید یک پیج پربازدید و موفق داشته باشید، باید اینگیجمنت آن را افزایش دهید. تفاوت میان پیج‌های بزرگ و محبوب اینستاگرامی با پیج‌های معمولی در همین است؛ آن‌ها اینگیجمنت بالایی دارند و این اینگیجمنت را به صورت مداوم افزایش می‌دهند.

نکته مهم این است که آمار و نرخ اینگیجمنت ربطی به تعداد فالورها ندارد. بنابراین اگر به دنبال این هستید که صرفاً فالوورهای پیجتان را افزایش دهید، اما برنامه‌ای برای بالا بردن میزان اینگیجمنت پست‌ها ندارید، به نتیجه مطلوب نخواهید رسید. در عوض هر چه میزان محبوبیت و تعامل کاربران با پست‌های شما بیشتر باشد، شانس بیشتری هم برای جذب فالور خواهید داشت. شما با خرید لایک ایرانی اینستاگرام می‌توانید اینگیجمنت پست‌های خود را افزایش دهید.

افزایش اینگیجمنت پست‌های اینستاگرام

حال که از اهمیت اینگیجمنت پست‌های اینستاگرامی آگاه هستید، طبیعی است که به فکر افزایش آن باشید. در واقع، تا زمانی که اینگیجمنت پست‌های پیج خود را ارتقا ندهید، نمی‌توانید در اینستاگرام موفق باشید. با افزایش دادن میزان تعامل کاربران با پست‌های خود، سرعت رشد پیجتان را چند برابر خواهید کرد.

برای افزایش دادن میزان اینگیجمنت پست‌ها، روش‌های مختلفی وجود دارد. لازم به ذکر است که افزایش دادن اینگیجمنت و محبوب تر کردن پست‌ها، به یک یا دو فاکتور بستگی ندارد. شما باید ترکیبی از فاکتورها و روش‌ها را به کار بگیرید تا به نتیجه برسید.

مهم‌ترین و کاربردی‌ترین روش‌های افزایش اینگیجمنت در اینستاگرام عبارتند از:

تولید محتواهای جذاب و جدید

اولین و اصلی ترین قانون برای افزایش اینگیجمنت، تولید محتواهای جذاب است. تولید محتوا در تمامی ابعاد رشد پیج‌های اینستاگرامی حرف اول را می‌زند. برای آن که پست‌های پیجتان با استقبال بیشتری روبرو شده و لایک بیشتری بگیرند، لازم است پست‌های با کیفیتی منتشر کنید.

محتوای جذاب، خلاقانه و جدید، به تنهایی می‌تواند اینگیجمنت خوبی کسب کند. کاربران این پست‌ها را لایک کرده، برایش کامنت گذاشته یا برای دوستان خود ارسال می‌کنند. توجه داشته باشید که یک پست خوب، هم عکس یا ویدیو جذابی دارد و هم کپشن مناسبی برایش نوشته شده است.

پاسخ به کامنت های کاربران

یکی از بهترین روش‌های افزایش اینگیجمنت پست‌ها، پاسخ دادن به کامنت های زیر پستتان است. با این کار ضمن آن که مستقیماً آمار کامنت های پست را بالا می‌برید، به کاربران نشان می‌دهید که کامنتشان مورد توجه قرار گرفته است.

تعامل با پیج‌های مشابه

یکی دیگر از راه‌های عالی برای افزایش اینگیجمنت، تعامل با پیج‌های مشابه و مرتبط است. این روش تاثیرگذاری بالایی دارد. ضمن آن که بسیار آسان بوده و هیچ هزینه خاصی هم ندارد. اگر شما پست‌های بقیه پیج‌های مرتبط را لایک کرده یا برایشان کامنت بگذارید، آن‌ها هم همین کار را برای پست‌های پیج شما می‌کنند.

خرید لایک اینستاگرام

تعداد لایک های یک پست، مستقیم ترین روش برای سنجش میزان محبوبیت آن است. چه برای الگوریتم اینستاگرام و چه برای کاربران، تعداد لایک ها اهمیت زیادی دارد. هر چه لایک های یک پست بیشتر باشد، محبوبیت و اینگیجمنت آن هم بالاتر خواهد بود.

برای خرید لایک اینستاگرام روش‌های متعددی وجود دارد؛ اما یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها، استفاده از خدمات خرید لایک اینستاگرام سایت دیجی فالوور است. سایت دیجی فالوور مدت هاست در زمینه انواع خدمات مربوط به اینستاگرام، از جمله خرید لایک فعالیت می‌کند.

با سفارش خرید لایک اینستاگرام در سایت دیجی فالوور، پست‌های شما به کاربران ایرانی اینستاگرام نمایش داده می‌شود؛ آن دسته از کاربرانی که پست شما را بپسندند، آن را لایک می‌کنند. به این ترتیب شما با خرید لایک اینستاگرام از دیجی فالوور می‌توانید به سادگی اینگیجمنت پستتان را افزایش دهید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

محصولات اسنوا و تکنوگاز را فقط از نمایندگی رسمی بخواهید

محصولات اسنوا و تکنوگاز را فقط از نمایندگی رسمی بخواهید
2021-01-23T17:43:13+03:30
امروزه در بازار تجهیزات آشپزخانه خصوصاً بورس لوازم خانگی برندهای زیادی از مطرح و گمنام در فروشگاه ها و حتی فروشگاه های اینترنتی وجود دارد که انتخاب را برای م...

کیفیت زندگی را با درب و پنجره دوجداره بالا ببرید

کیفیت زندگی را با درب و پنجره دوجداره بالا ببرید
2021-01-23T17:43:12+03:30
سایت پرومانوین خدمات مرتبط با درب و پنجره UPVC را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می‌دهد و تولید و اجرای انواع درب و پنجره‌های دو و سه جداره را برعهده د...

هرآنچه باید در مورد سقف‌های مرکب عرشه فولادی بدانید

هرآنچه باید در مورد سقف‌های مرکب عرشه فولادی بدانید
2021-01-23T17:43:12+03:30
امروزه استفاده از سقف های مرکب عرشه فولادی، بسیار مورد توجه است و باعث شده روش‎های قدیمی و سنتی در ساخت سازه، کنار گذاشته شوند.

تور نوروز اندونزی، با لیاناپرواز

تور نوروز اندونزی، با لیاناپرواز
2021-01-23T16:53:10+03:30
اندونزی یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری برای خانواده‌های ایرانی به خصوص در تورهای نوروز است. تمامی تورهای ذکر شده در متن خبر پس از پایان کرونا انجام می‌شوند ...

قیمت سکه ۴ بهمن ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۴ بهمن ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید
2021-01-23T16:49:49+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

چسب کاشت میلگرد و تمام آنچه که باید در مورد آن بدانید

چسب کاشت میلگرد و تمام آنچه که باید در مورد آن بدانید
2021-01-23T16:39:53+03:30
همواره در پروژه‌های عمرانی به دلایلی همچون ضعف در طراحی و یا اجرا، تغییر کاربری سازه، اتصال بتن قدیم به جدید و یا مقاوم سازی نیاز به کاشت میلگرد، آرماتور و ی...

نظافت شرکت و محل کار، قیمت و ثبت درخواست

نظافت شرکت و محل کار، قیمت و ثبت درخواست
2021-01-23T15:46:31+03:30
نظافت مشاعات و راه پله به صورت ساعتی در شرکت خدماتی موج نو توسط تیم متخصص نظافت صورت می پذیرد.

شرکت ستاک فناوری ویرا، برترین ارائه دهنده محصولات امنیت شبکه

شرکت ستاک فناوری ویرا، برترین ارائه دهنده محصولات امنیت شبکه
2021-01-23T15:19:54+03:30
در این قسمت قصد داریم شما را با شرکت ستاک فناوری ویرا آشنا نماییم.

تولید محصولات متمایز و با کیفیت در صنعت توزین

تولید محصولات متمایز و با کیفیت در صنعت توزین
2021-01-23T14:39:54+03:30
گروه صنعتی اعتماد با تکیه بر نیم قرن تجربه و تخصص فنی لازم درتولید سیستم های توزین و رعایت دقیق اصول استاندارد از معتبرترین تولید کنندگان سیستم های توزین دیج...

ایزوگام دلیجان و قیمت انواع آن در بازار

ایزوگام دلیجان و قیمت انواع آن در بازار
2021-01-23T13:29:54+03:30
آیا می‌خواهید درباره ایزوگام دلیجان، محصولات و قیمت انواع ایزوگام بیشتر بدانید؟ پس با ادامه این مطلب همراه شوید.

چگونه یک تاب راحتی خوب انتخاب کنیم؟

چگونه یک تاب راحتی خوب انتخاب کنیم؟
2021-01-23T13:29:53+03:30
تاب راحتی یا صندلی تابی که اصطلاحاً به آن تاب ریلکسی گفته می شود به صورت سبد وصندلی آویز از پایه به همراه تشک می باشد و در مدل‌های یک و دونفره با تنوع رنگ و ...

ملی پیامک، مجری بهترین کمپین‎های پیامک تبلیغاتی

ملی پیامک، مجری بهترین کمپین‎های پیامک تبلیغاتی
2021-01-23T13:29:52+03:30
ملی پیامک، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهندۀ پنل‌های ارسال اس ام اس در زمینۀ اجرای کمپین‌های تبلیغاتی هم پیشگام است.

دوره طراحی سایت مجتمع فنی آریا تهران، دوره های حضوری و آنلاین رایگان

دوره طراحی سایت مجتمع فنی آریا تهران، دوره های حضوری و آنلاین رایگان
2021-01-23T12:53:13+03:30
اگر به دنبال دوره طراحی سایت رایگان هستید حتما از خدمات آموزشی و دوره طراحی سایت مجتمع فنی آریا تهران استفاده کنید.

راهنمای خرید لوستر مناسب منزل

راهنمای خرید لوستر مناسب منزل
2021-01-23T11:59:57+03:30
هر خانه ای با توجه به نوع دکوراسیونی که برای آن محیط انتخاب شده و گنجایش و متراژ محیط و همچنین وسایلی که برای آن محیط انتخاب شده، به نوع خاصی از لوستر احتیاج...

ایجاد ۱۰۰۰ فرصت شغلی با اجرای طرح های توسعه فولاد بناب

ایجاد ۱۰۰۰ فرصت شغلی با اجرای طرح های توسعه فولاد بناب
2021-01-23T11:59:56+03:30
مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب اعلام کرد: با اجرای طرح‌های توسعه ای این مجتمع، حداقل یک هزار فرصت شغلی در سال های پیش رو برای نیروهای بومی ایجاد خواهد شد. ...

فروشگاه اینترنتی سی و سه پل، سرزمین قطعات موبایل و لوازم خانگی

فروشگاه اینترنتی سی و سه پل، سرزمین قطعات موبایل و لوازم خانگی
2021-01-23T11:59:56+03:30
قاب و شاسی موبایل لازم داری ولی نمیدونی از کجا خریداری کنی؟ خب سی و سه پل میتونه مشکلت رو حل کنه‌.

پیش از خرید ورق فولادی به چه نکاتی باید توجه کنید؟

پیش از خرید ورق فولادی به چه نکاتی باید توجه کنید؟
2021-01-23T11:46:33+03:30
ورق فولادی به عنوان یک ماده اولیه کارآمد در تولید کوچک‌ترین قطعات تا بزرگترین تجهیزات،‌ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این حجم از مصرف این کالای آهنی به دلیل تنو...

دیوار آگهی‌های فروش وکالتی و امتیاز قرعه‌کشی خودرو را حذف می‌کند

دیوار آگهی‌های فروش وکالتی و امتیاز قرعه‌کشی خودرو را حذف می‌کند
2021-01-23T11:46:32+03:30
از خردادماه امسال که با اعلام مسئولان سازمان حمایت و وزارت صمت مقرر شد خودرو به صورت  قرعه‌کشی به خریداران عرضه شود، تا الان حدود ۱۰ مرحله طرح فروش یا پیش فر...

۵ ایده برای طراحی چشم اندازی بی نظیر با چمن مصنوعی

۵ ایده برای طراحی چشم اندازی بی نظیر با چمن مصنوعی
2021-01-23T11:46:31+03:30
برکسی پوشیده نیست که چمن مصنوعی یکی از زیباترین و تطبیق پذیرترین گزینه ها برای بهبود جلوه بصری و نمای هر مکان و هر فضایی می باشد. ...

پزشک در منزل تهرانپارس با بهترین قیمت

پزشک در منزل تهرانپارس با بهترین قیمت
2021-01-23T11:19:51+03:30
اگر به دنبال پزشک در منزل تهرانپارس هستید، می‌توانید این خدمت ویژه را به راحتی از این درگاه معتبر و مطمئن دریافت کنید.

قیمت دلار ۴ بهمن ۱۳۹۹ به ۲۲ هزار و ۵۸۰ تومان رسید/ هر یورو ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان

قیمت دلار ۴ بهمن ۱۳۹۹ به ۲۲ هزار و ۵۸۰ تومان رسید/ هر یورو ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان
2021-01-23T11:03:11+03:30
قیمت دلار آمریکا(اسکناس)، امروز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی برای خرید به ۲۲ هزار و ۸۰ تومان و برای فروش به ۲۲ هزار و ۵۸۰ تومان رسید.

چرا به علائم کارکردن کلیه باید توجه کنیم؟

 چرا به علائم کارکردن کلیه باید توجه کنیم؟
2021-01-23T11:10:05+03:30
به این دلیل که مشکلات کلیوی معمولا نشانه‌های مشخصی ندارند، بسیار مهم است که به علائم کار کردن کلیه توجه کنیم تا در صورت بروز هر نوع تغییر بتوانیم به سرعت به...

طرح توجیهی چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم ؟ بهین صنعت یاب پاسخ می دهد.

 طرح توجیهی چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم ؟ بهین صنعت یاب پاسخ می دهد.
2021-01-23T11:10:05+03:30
فعالیت در یک صنعت مستلزم داشتن اطلاعات کافی در آن زمینه است.

دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی، راه ورود شما به دنیای معامله گری

 دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی، راه ورود شما به دنیای معامله گری
2021-01-23T11:10:05+03:30
داشتن هوش اقتصادی یکی از نعمت‌هایی است که خیلی از آدم‌ها از طریق آن توانسته‌اند در بازارهای مالی موفق باشند و کسب درآمد کنند...

تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری بانک پارسیان در پروژه ملی پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس

 تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری بانک پارسیان در پروژه ملی پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس
2021-01-23T11:10:05+03:30
در مراسم آغاز بهره برداری از طرح عظیم پالایشگاه گاز بیدبلند، رئیس جمهور، وزیر نفت، مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند از تلاش بانک...

مجمع عمومی عادی سالانه توسن‌تکنو برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه توسن‌تکنو برگزار شد
2021-01-23T10:53:39+03:30
مجمع عمومی عادی سالانه توسن‌تکنو برای دوره مالی منتهی به ۳۰ آذرماه ۱۳۹۹، روز اول بهمن‌ماه ۱۳۹۹ با حضور صاحبان سهام در محل دفتر مرکزی توسن‌‎تکنو برگزار شد و ط...

تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری بانک پارسیان در پروژه ملی پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس

تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری بانک پارسیان در پروژه ملی پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس
2021-01-23T10:53:37+03:30
در مراسم آغاز بهره برداری از طرح عظیم پالایشگاه گاز بیدبلند، رئیس جمهور، وزیر نفت، مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند از تلاش بانک ...

امکان درج شماره شبای حساب بر روی رفاه کارت فراهم شد

امکان درج شماره شبای حساب بر روی رفاه کارت فراهم شد
2021-01-23T10:53:36+03:30
بانک رفاه کارگران از خدمت جدید "امکان درج شماره شبای حساب روی رفاه کارت" مشتریان خبر داد.

قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۱۱/۰۱

 قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۱۱/۰۱
2021-01-23T10:56:52+03:30
در حالی که انتظار می رود ارائه یک بسته بزرگ محرک مالی به ترمیم بزرگترین اقتصاد جهان کمک کند و این بسته به دلیل تبعات تورمی سبب افزایش نرخ تورم و تضعیف دلار ...

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۱۱/۰۱؛ افزایش قیمت طلا و ارز در بازار/ سکه چند شد؟

 قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۱۱/۰۱؛ افزایش قیمت طلا و ارز در بازار/ سکه چند شد؟
2021-01-23T10:56:51+03:30
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۹۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۲ هزار و ۳۰۰ تومان ا...