میرنیوز

مدیرنس؛ نمایشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی

مدیرنس؛ نمایشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی 2021-01-09T10:26:42+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، حرفه ای ترین نمایشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی کشور با نام مدیرنس افتتاح شد. شاید اگر این مطلب را سال قبل می‌نوشتیم کمتر کسی آن را جدی می‌گرفت ولی اکنون با توجه همه گیری ویروس کرونا و روشن شدن جایگاه ارزشمند اینترنت در زندگی و کسب و کارمان، صحبت از آنلاین کردن محصولات و اطلاعات شرکت‌ها در قالب یک وب سایت واحد دور از تصور نیست. اگر فعال زمینه تجهیزات پزشکی هستید یا حتی اگر تجربه جستجو کردن و خرید یک کالای عمومی پزشکی نظیر دستگاه فشار سنج خون، گاز استریل و غیره را داشته اید، پیشنهاد می‌کنیم با یکی از تخصصی‌ترین نمایشگاه های آنلاین تجهیزات پزشکی آشنا شوید.

دگرگونی‌های کسب و کارها در دنیای اینترنت و بهاء دادن هرچه بیشتر به دولت الکترونیک، از سه سال پیش ما را به این فکر انداخت که استارت آپی در زمینه تجهیزات پزشکی شروع کنیم تا تحولی در زمینه خرید و فروش کالاهایی که به هر نوعی به بیمارستان، مرکز درمانی و سلامت مردم مرتبط می‌شود پدید آورد و روند خسته کننده فعلی را دور بزند و نیاز به کاغذ بازی‌های اداری را به حداقل برساند.

تصمیممان را گرفتیم و با توجه به اینکه همه بنیانگذاران مدیرنس دانش آموخته مهندسی پزشکی بودند و در مراکز درمانی و شرکت‌های تجهیزات پزشکی کار می‌کردند تجربه خوبی در این زمینه داشتیم، بیش از یک سال این بازار را از چهار جنبه به خوبی بررسی کردیم.

با تجزیه و تحلیل این چهار مشکل عمده و مهم در بازار تجهیزات پزشکی به این نتیجه رسیدیم که وجود یک مرجع معتبر در زمینه تجهیزات پزشکی که برای تمامی مشکلات زیر راه حل داشته باشد، به وضوح احساس می‌شود.

مدیرنس؛ نمایشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی

۱- مشکل شرکت‌های تجهیزات پزشکی در حوزه اینترنت چیست؟

نتیجه بررسی‌ها از داخل بیمارستان، از داخل خود شرکت و حتی عموم مردم، ما را به این نتیجه رساند که عمده شرکت‌هایی که در حوزه تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کنند در زمینه وب سایت و محتواسازی در بستر وب ضعیف هستند. مشکل اصلی آنها این است که وب سایت‌های به روزی ندارند، اطلاعات و داده‌های شرکت و محصولات آنها به خوبی تشریح نشده، امکان نمایش کاتالوگ را ندارند و مهم‌تر از همه اینکه در نتایج جستجوی گوگل ظاهر نمی‌شوند.

اگر شرکت بخواهد وب سایت خود را از لحاظ سئو بهینه سازی کند تا در نتایج جستجو ظاهر گردد، باید به طور کلی ۲ کار انجام دهد:

* زیرساخت وب سایت خود را تغییر دهد و به طراحی اختصاصی روی بیاورد. انجام این کار در همان ابتدا هزینه بالایی برای شرکت در پی خواهد داشت. البته هزینه پشتیبانی سالانه نیز به این مبلغ اضافه می‌شود.

* شرکت به یک تیم متخصص محتواسازی نیاز دارد تا محتوای مناسب را داخل وب سایت به صورت سئو شده قرار دهد.

جمع بندی اینکه، برای عمده شرکت‌ها انجام این دو کار مقرون به صرفه نیست و آنها ترجیح داده اند که در وضعیت فعلی خود باقی بمانند، علی رغم اینکه بیزینس به سرعت در حال دیجیتال شدن است.

راه حل:

تمام تلاشمان را کردیم تا در قالب یک نمایشگاه تجهیزات پزشکی آنلاین، به شرکت‌ها وب سایتی کاملاً حرفه ای و سئو شده بدهیم که تمامی اطلاعات آنها به نحو احسنت نمایش داده شود، همچنین محتواسازی آنها را برعهده گرفتیم تا از این لحاظ نیز دغدغه‌ای نداشته باشند و به این ترتیب دو وزنه سنگین، هزینه بر و تخصصی را از دوش شرکت‌های تجهیزات پزشکی برداشتیم تا تنها دغدغه آنها در زمینه تخصصی خود (تولید، واردات و غیره) باشد.

۲- مهندس پزشک‌ها در بیمارستان به دنبال چه چیزهایی هستند؟

عمدتاً مسئولین فنی بیمارستان‌ها یا همان مهندس پزشک‌ها، برای خرید و تحقیق در مورد یک تجهیز پزشکی به اینترنت رجوع می‌کنند تا اطلاعات لازم و شرکت‌های تامین کننده وسیله را پیدا کنند.

از طرفی شرکت‌ها برای بیمارستان‌ها، کاتالوگ، بروشور، کتابچه و حتی ماهنامه‌های مختلفی ارسال می‌کنند، ولی معمولاً وقتی که مهندس پزشک آنها را تحویل می‌گیرد چون در آن زمان به آنها نیاز ندارد، کاتالوگ‌ها را به گوشه‌ای می‌گذارد و ماهنامه‌ها نیز به زیر مانیتور نقل مکان می‌کنند. (این کاغذ بازی‌ها هم به هزینه‌های شرکت اضافه می‌شود.)

راه حل:

در نمایشگاه آنلاین مدیرنس، تمامی شرکت های تجهیزات پزشکی و محصولاتشان به صورت کاملاً حرفه ای در کنار هم در دسترس هستند و مهندس پزشک بیمارستان، در زمان خرید به جای اینکه در کمدهای اتاق خود به دنبال کاتالوگ محصولات بگردد و یا اینکه به دنبال وب سایت شرکت‌ها باشد، می‌تواند، در مدیرنس کاتالوگ و اطلاعات محصول را به صورت آنلاین مطالعه کند، محصولات را با هم مقایسه نماید و نهایتاً با شرکت مورد نظر تماس بگیرد.

۳- پزشکان برای خرید تجهیزات پزشکی به دنبال چه چیزهایی هستند؟

مشکل پزشکان در خرید و تحقیق درباره تجهیزات پزشکی اندکی فراتر از مشکل مهندسان پزشک است! چراکه اولاً آنها وقت زیادی برای چرخیدن در سایت‌های مختلف اینترنتی ندارند، ثانیاً با سامانه‌های پیچیده و تودرتوی اداره کل تجهیزات پزشکی نیز آشنا نیستند.

راه حل:

با وجود نمایشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی مدیرنس، پزشک نیز می‌تواند به جای جستجوهای طولانی و بی حاصل در وب، شرکت‌های دارای کالای مورد نظر را بیابد و مستقیماً با آنها تماس بگیرد.

۴- عموم مردم برای خرید یک کالای پزشکی به چه چیزی توجه می‌کنند؟

مشکل اکثر مردم در خرید و تحقیق درباره کالای پزشکی عمومی، عمدتاً این است که آنها علاوه بر مشکل پزشکان در انتخاب و خرید (در کلاس تجهیزات عمومی)، با تعدد فروشگاه‌های آنلاین وردپرسی بی کیفیت و کند مواجه هستند و نمی‌دانند که به کدامیک باید اعتماد کنند و مرجعی برای مشاوره مطمئن و دست اول وجود ندارد.

راه حل:

مردم عادی نیز می‌توانند با استفاده از پلتفروم نمایشگاهی مدیرنس، تامین کنندگان یک کالای عمومی پزشکی را ببینند و آن را مستقیماً از شرکت یا نماینده قانونی آن خریداری کنند. در حالی که اگر چنین مرجعی وجود نداشت ممکن بود یک کالا چند دست بگردد و در زمان خریداری قیمت بالاتری داشته و یا اینکه کالای غیر اصل باشد.

بازگردیم به داستان شکل گیری مدیرنس:

در خلال بررسی‌های بازاری به این نتیجه رسیدیم که برای ایجاد این کار حرفه ای باید مجموعه خودمان تیم برنامه نویسی داشته باشد و واقعاً نمی‌توان از پلتفرم‌های آماده ای نظیر وردپرس و جوملا برای این کار بزرگ استفاده کرد، در این مسیر با یک هولدینگ بزرگ در زمینه برنامه نویسی وب آشنا شدیم، برنامه نویسی تحت وب را از آنها آموزش دیدیم، با آنها مشارکت کردیم و ایده بسیار کامل‌تر و کاربردی تر شد. حالا ما دو تیم شده بودیم، تیمی از بچه‌های مهندسی پزشکی با سابقه، که کاملاً با برنامه نویسی روز دنیا آشنا بود و یک تیم دیگر که بازوی فنی و برنامه نویسی مدیرنس بود. کار را شروع کردیم و شد آنچه که شما تحت عنوان یکی از حرفه ای ترین نمایشگاه‌های آنلاین تجهیزات پزشکی ایران مشاهده می‌کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

محصولات اسنوا و تکنوگاز را فقط از نمایندگی رسمی بخواهید

محصولات اسنوا و تکنوگاز را فقط از نمایندگی رسمی بخواهید
2021-01-23T17:43:13+03:30
امروزه در بازار تجهیزات آشپزخانه خصوصاً بورس لوازم خانگی برندهای زیادی از مطرح و گمنام در فروشگاه ها و حتی فروشگاه های اینترنتی وجود دارد که انتخاب را برای م...

کیفیت زندگی را با درب و پنجره دوجداره بالا ببرید

کیفیت زندگی را با درب و پنجره دوجداره بالا ببرید
2021-01-23T17:43:12+03:30
سایت پرومانوین خدمات مرتبط با درب و پنجره UPVC را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می‌دهد و تولید و اجرای انواع درب و پنجره‌های دو و سه جداره را برعهده د...

هرآنچه باید در مورد سقف‌های مرکب عرشه فولادی بدانید

هرآنچه باید در مورد سقف‌های مرکب عرشه فولادی بدانید
2021-01-23T17:43:12+03:30
امروزه استفاده از سقف های مرکب عرشه فولادی، بسیار مورد توجه است و باعث شده روش‎های قدیمی و سنتی در ساخت سازه، کنار گذاشته شوند.

تور نوروز اندونزی، با لیاناپرواز

تور نوروز اندونزی، با لیاناپرواز
2021-01-23T16:53:10+03:30
اندونزی یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری برای خانواده‌های ایرانی به خصوص در تورهای نوروز است. تمامی تورهای ذکر شده در متن خبر پس از پایان کرونا انجام می‌شوند ...

قیمت سکه ۴ بهمن ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۴ بهمن ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید
2021-01-23T16:49:49+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

چسب کاشت میلگرد و تمام آنچه که باید در مورد آن بدانید

چسب کاشت میلگرد و تمام آنچه که باید در مورد آن بدانید
2021-01-23T16:39:53+03:30
همواره در پروژه‌های عمرانی به دلایلی همچون ضعف در طراحی و یا اجرا، تغییر کاربری سازه، اتصال بتن قدیم به جدید و یا مقاوم سازی نیاز به کاشت میلگرد، آرماتور و ی...

نظافت شرکت و محل کار، قیمت و ثبت درخواست

نظافت شرکت و محل کار، قیمت و ثبت درخواست
2021-01-23T15:46:31+03:30
نظافت مشاعات و راه پله به صورت ساعتی در شرکت خدماتی موج نو توسط تیم متخصص نظافت صورت می پذیرد.

شرکت ستاک فناوری ویرا، برترین ارائه دهنده محصولات امنیت شبکه

شرکت ستاک فناوری ویرا، برترین ارائه دهنده محصولات امنیت شبکه
2021-01-23T15:19:54+03:30
در این قسمت قصد داریم شما را با شرکت ستاک فناوری ویرا آشنا نماییم.

تولید محصولات متمایز و با کیفیت در صنعت توزین

تولید محصولات متمایز و با کیفیت در صنعت توزین
2021-01-23T14:39:54+03:30
گروه صنعتی اعتماد با تکیه بر نیم قرن تجربه و تخصص فنی لازم درتولید سیستم های توزین و رعایت دقیق اصول استاندارد از معتبرترین تولید کنندگان سیستم های توزین دیج...

ایزوگام دلیجان و قیمت انواع آن در بازار

ایزوگام دلیجان و قیمت انواع آن در بازار
2021-01-23T13:29:54+03:30
آیا می‌خواهید درباره ایزوگام دلیجان، محصولات و قیمت انواع ایزوگام بیشتر بدانید؟ پس با ادامه این مطلب همراه شوید.

چگونه یک تاب راحتی خوب انتخاب کنیم؟

چگونه یک تاب راحتی خوب انتخاب کنیم؟
2021-01-23T13:29:53+03:30
تاب راحتی یا صندلی تابی که اصطلاحاً به آن تاب ریلکسی گفته می شود به صورت سبد وصندلی آویز از پایه به همراه تشک می باشد و در مدل‌های یک و دونفره با تنوع رنگ و ...

ملی پیامک، مجری بهترین کمپین‎های پیامک تبلیغاتی

ملی پیامک، مجری بهترین کمپین‎های پیامک تبلیغاتی
2021-01-23T13:29:52+03:30
ملی پیامک، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهندۀ پنل‌های ارسال اس ام اس در زمینۀ اجرای کمپین‌های تبلیغاتی هم پیشگام است.

دوره طراحی سایت مجتمع فنی آریا تهران، دوره های حضوری و آنلاین رایگان

دوره طراحی سایت مجتمع فنی آریا تهران، دوره های حضوری و آنلاین رایگان
2021-01-23T12:53:13+03:30
اگر به دنبال دوره طراحی سایت رایگان هستید حتما از خدمات آموزشی و دوره طراحی سایت مجتمع فنی آریا تهران استفاده کنید.

راهنمای خرید لوستر مناسب منزل

راهنمای خرید لوستر مناسب منزل
2021-01-23T11:59:57+03:30
هر خانه ای با توجه به نوع دکوراسیونی که برای آن محیط انتخاب شده و گنجایش و متراژ محیط و همچنین وسایلی که برای آن محیط انتخاب شده، به نوع خاصی از لوستر احتیاج...

ایجاد ۱۰۰۰ فرصت شغلی با اجرای طرح های توسعه فولاد بناب

ایجاد ۱۰۰۰ فرصت شغلی با اجرای طرح های توسعه فولاد بناب
2021-01-23T11:59:56+03:30
مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب اعلام کرد: با اجرای طرح‌های توسعه ای این مجتمع، حداقل یک هزار فرصت شغلی در سال های پیش رو برای نیروهای بومی ایجاد خواهد شد. ...

فروشگاه اینترنتی سی و سه پل، سرزمین قطعات موبایل و لوازم خانگی

فروشگاه اینترنتی سی و سه پل، سرزمین قطعات موبایل و لوازم خانگی
2021-01-23T11:59:56+03:30
قاب و شاسی موبایل لازم داری ولی نمیدونی از کجا خریداری کنی؟ خب سی و سه پل میتونه مشکلت رو حل کنه‌.

پیش از خرید ورق فولادی به چه نکاتی باید توجه کنید؟

پیش از خرید ورق فولادی به چه نکاتی باید توجه کنید؟
2021-01-23T11:46:33+03:30
ورق فولادی به عنوان یک ماده اولیه کارآمد در تولید کوچک‌ترین قطعات تا بزرگترین تجهیزات،‌ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این حجم از مصرف این کالای آهنی به دلیل تنو...

دیوار آگهی‌های فروش وکالتی و امتیاز قرعه‌کشی خودرو را حذف می‌کند

دیوار آگهی‌های فروش وکالتی و امتیاز قرعه‌کشی خودرو را حذف می‌کند
2021-01-23T11:46:32+03:30
از خردادماه امسال که با اعلام مسئولان سازمان حمایت و وزارت صمت مقرر شد خودرو به صورت  قرعه‌کشی به خریداران عرضه شود، تا الان حدود ۱۰ مرحله طرح فروش یا پیش فر...

۵ ایده برای طراحی چشم اندازی بی نظیر با چمن مصنوعی

۵ ایده برای طراحی چشم اندازی بی نظیر با چمن مصنوعی
2021-01-23T11:46:31+03:30
برکسی پوشیده نیست که چمن مصنوعی یکی از زیباترین و تطبیق پذیرترین گزینه ها برای بهبود جلوه بصری و نمای هر مکان و هر فضایی می باشد. ...

پزشک در منزل تهرانپارس با بهترین قیمت

پزشک در منزل تهرانپارس با بهترین قیمت
2021-01-23T11:19:51+03:30
اگر به دنبال پزشک در منزل تهرانپارس هستید، می‌توانید این خدمت ویژه را به راحتی از این درگاه معتبر و مطمئن دریافت کنید.

قیمت دلار ۴ بهمن ۱۳۹۹ به ۲۲ هزار و ۵۸۰ تومان رسید/ هر یورو ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان

قیمت دلار ۴ بهمن ۱۳۹۹ به ۲۲ هزار و ۵۸۰ تومان رسید/ هر یورو ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان
2021-01-23T11:03:11+03:30
قیمت دلار آمریکا(اسکناس)، امروز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی برای خرید به ۲۲ هزار و ۸۰ تومان و برای فروش به ۲۲ هزار و ۵۸۰ تومان رسید.

چرا به علائم کارکردن کلیه باید توجه کنیم؟

 چرا به علائم کارکردن کلیه باید توجه کنیم؟
2021-01-23T11:10:05+03:30
به این دلیل که مشکلات کلیوی معمولا نشانه‌های مشخصی ندارند، بسیار مهم است که به علائم کار کردن کلیه توجه کنیم تا در صورت بروز هر نوع تغییر بتوانیم به سرعت به...

طرح توجیهی چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم ؟ بهین صنعت یاب پاسخ می دهد.

 طرح توجیهی چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم ؟ بهین صنعت یاب پاسخ می دهد.
2021-01-23T11:10:05+03:30
فعالیت در یک صنعت مستلزم داشتن اطلاعات کافی در آن زمینه است.

دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی، راه ورود شما به دنیای معامله گری

 دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی، راه ورود شما به دنیای معامله گری
2021-01-23T11:10:05+03:30
داشتن هوش اقتصادی یکی از نعمت‌هایی است که خیلی از آدم‌ها از طریق آن توانسته‌اند در بازارهای مالی موفق باشند و کسب درآمد کنند...

تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری بانک پارسیان در پروژه ملی پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس

 تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری بانک پارسیان در پروژه ملی پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس
2021-01-23T11:10:05+03:30
در مراسم آغاز بهره برداری از طرح عظیم پالایشگاه گاز بیدبلند، رئیس جمهور، وزیر نفت، مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند از تلاش بانک...

مجمع عمومی عادی سالانه توسن‌تکنو برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه توسن‌تکنو برگزار شد
2021-01-23T10:53:39+03:30
مجمع عمومی عادی سالانه توسن‌تکنو برای دوره مالی منتهی به ۳۰ آذرماه ۱۳۹۹، روز اول بهمن‌ماه ۱۳۹۹ با حضور صاحبان سهام در محل دفتر مرکزی توسن‌‎تکنو برگزار شد و ط...

تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری بانک پارسیان در پروژه ملی پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس

تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری بانک پارسیان در پروژه ملی پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس
2021-01-23T10:53:37+03:30
در مراسم آغاز بهره برداری از طرح عظیم پالایشگاه گاز بیدبلند، رئیس جمهور، وزیر نفت، مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند از تلاش بانک ...

امکان درج شماره شبای حساب بر روی رفاه کارت فراهم شد

امکان درج شماره شبای حساب بر روی رفاه کارت فراهم شد
2021-01-23T10:53:36+03:30
بانک رفاه کارگران از خدمت جدید "امکان درج شماره شبای حساب روی رفاه کارت" مشتریان خبر داد.

قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۱۱/۰۱

 قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۱۱/۰۱
2021-01-23T10:56:52+03:30
در حالی که انتظار می رود ارائه یک بسته بزرگ محرک مالی به ترمیم بزرگترین اقتصاد جهان کمک کند و این بسته به دلیل تبعات تورمی سبب افزایش نرخ تورم و تضعیف دلار ...

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۱۱/۰۱؛ افزایش قیمت طلا و ارز در بازار/ سکه چند شد؟

 قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۱۱/۰۱؛ افزایش قیمت طلا و ارز در بازار/ سکه چند شد؟
2021-01-23T10:56:51+03:30
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۹۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۲ هزار و ۳۰۰ تومان ا...