میرنیوز

افتتاح ۴۵ میز خدمت بانک دی با حضور معاون رییس جمهور

 افتتاح ۴۵ میز خدمت بانک دی با حضور معاون رییس جمهور 2021-01-05T12:56:42+03:30

 به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی بانک دی، در مراسمی به مناسبت نخستین سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور مهندس سعید اوحدی، معاون رییس جمهور و رییس بنیادشهید و امور ایثارگران، سردار یعقوب سلیمانی، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران، برات کریمی، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک و جمعی از معاونان و مدیران ارشد دو مجموعه از 45 میز خدمت بانک دی در مراکز بنیادشهید و امور ایثارگران سراسر کشور رونمایی شد.

در این مراسم، مهندس اوحدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تقارن سالگرد شهادت آن شهید بزرگوار با رونمایی از میز خدمات بانک دی گفت: آنچه تاکنون همگان درباره شهید سلیمانی شنیده‌اند ناظر بر وجهه نظامی وی در فرماندهی شجاعانه جبهه‌های نبرد علیه داعش و اقدامات اجتماعی آن شهید در کمک‌رسانی به اقشار آسیب‌دیده در بحران‌ها و بلایای طبیعی مانند سیل لرستان و خوزستان بوده است اما به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) شهید سلیمانی یک مکتب بود که باید کمر همت به شناخت تمامی ابعاد شخصیتی، فکری، دینی و اجتماعی آن بست.

وی افزود: تواضع و رفتار خدومانه شهید سلیمانی در برابر فرزندان خردسال، پدران و مادران شهدا یکی از ابعاد قابل تامل مکتب سلیمانی بود که نقشه راه روشنی برای تمامی مسئولان در خدمت‌رسانی خالصانه با این قشر عزیز است.

معاون رییس جمهور تکریم خانواده معزز شهدا و ایثارگران را مهمترین رسالت اجتماعی بانک دی و بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و تصریح کرد: بانک دی در کنار رسالت اقتصادی خود در حوزه بانکداری، وظیفه خدمت‌رسانی به جامعه معزز ایثارگری را نیز در زمره مأموریت‌های خود دارد که با افتتاح 45 میز خدمت در مراکز بنیادشهید و امور ایثارگران و انعقاد تفاهم نامه همکاری با پست بانک، زمینه گسترش و بهبود کیفیت خدمات به این قشر عزیز بیش از گذشته مهیا شده است.

مهندس اوحدی اقدامات بانک دی را در زمینه خدمت رسانی به خانواده معزز شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری مطلوب و شایسته قدردانی دانست و گفت: یکی از خدمات ارزشمند بانک دی که در ماه های اخیر ارائه شد، سامانه شهد است که مشتریان و جامعه هدف با استفاده از آن در بستر همراه بانک دی می توانند بسیاری از خدمات بانکی خود را به صورت غیرحضوری و کاملا الکترونیکی انجام دهند.

رییس بنیادشهید و امور ایثارگران با اشاره به موفقیت‌های بانک دی در یک سال گذشته، روند رو به رشد شاخص‌های عملیاتی بانک را قابل تحسین دانست و گفت: بانک دی در یک سال گذشته شاهد تحولات بنیادین و چشمگیری بوده که مهمترین آن کاهش 50 درصدی زیان انباشته بانک است که با هدف گذاری انجام شده تا پایان سال، زیان انباشته تا 70 درصد کاهش خواهد یافت.

مهندس اوحدی، کاهش 40 درصدی مطالبات معوق و رشد 30 درصدی منابع بانک را در شرایط رکود اقتصادی ناشی از کرونا، از دیگر دستاوردهای بانک توصیف کرد و افزود: کاهش چشمگیر استقراض بین بانکی و به صفر رسیدن بدهی بانک به بانک مرکزی حاکی از مدیریت اصولی و استراتژی مناسب بانک در نظام بانکی است که نتایج آن را در کوتاه مدت در بهبود طراز مالی بانک شاهد هستیم.

معاون رییس جمهور با اشاره به رشد و بهبود روند شاخص های عملیاتی بانک دی در ماههای اخیر گفت: به گواه گزارش های آماری و عملکردی، طی چند ماه گذشته بهبود قابل توجهی در شاخص های عملیاتی و وضعیت بانک ایجاد شده و بانک پس از سال ها در مسیر سود آوری قرار گرفته است و کاهش تقریبی 47 درصدی زیان انباشته و کاهش میزان مطالبات غیرجاری از 62 درصد به 23 درصد نشان از موفقیت چشمگیر بانک دارد.

معاون رییس جمهور، مدیریت امور سهام در بانک دی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: سهم یک مجموعه متاثر از دو عامل درونی و بیرونی است که سهم بانک دی نیز در ماه‌های اخیر، هم راستا با تمامی نمادهای بازار سرمایه، دچار نوساناتی شده است که در ذات بازار سرمایه نهفته است.

وی افزود: در ماه‌های اخیر از  تمامی ظرفیت‌های دو مجموعه بانک و بنیاد شهید و امور ایثارگران استفاده شده و تمهیداتی اندیشیده شده است تا در کنار به کارگیری بازارگردان‌های قوی، شرایط سهام بانک به گونه‌ای مدیریت شود تا کمترین تاثیر را از شرایط بیرونی بپذیرد که آمارها نیز نشان می‌دهد در سه ماه گذشته سهم دی در زمره کم نوسان‌ترین سهم ها در بازار سرمایه بوده است.

معاون رییس جمهور شایعات ایجاد شده پیرامون سهام بانک دی در فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را ناشی از غرض‌ورزی عده‌ای سودجو و سفته باز دانست و گفت: در روزهای اخیر شایعه عدم تصویب افزایش سرمایه بانک دی در شبکه های اجتماعی باعث تشویش اذهان بسیاری از سهامداران شد که این شایعه از پایه و اساس کذب محض است.

وی افزود: افزایش سرمایه بانک قطعا انجام می شود و گزارش توجیهی آن بر اساس یک کار کارشناسی حرفه‌ای و زیر نظر هیئت مدیره بانک تنظیم شده که به محض تصویب از سوی بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار عملیاتی خواهد شد.

وی در پایان سخنانش با اشاره به حاکم شدن نگاه توسعه‌گرا و تحول‌خواه در بانک دی گفت: موفقیت‌ها و دستاوردهای کسب شده در ماه‌های اخیر در کنار اعتماد روزافزون جامعه بزرگ ایثارگری به بانک دی، نویدبخش روزهای درخشان برای این بانک است که امیدوارم با همت و تلاش تمامی مدیران و کارکنان بانک، شاهد توسعه خدمت به جامعه هدف و تامین رضایت مشتریان باشیم.

در ادامه این مراسم برات کریمی، مدیرعامل بانک دی، ضمن قدردانی از حمایت‌های همه جانبه بنیاد شهید و امور ایثارگران در تحقق اهداف بانک گفت: خرسندیم که هم زمان با نخستین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بزرگ مرد آزاده و دلیر ایران زمین توفیق افتتاح ٤٥ میز خدمت بانک دی در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران در سراسر کشور حاصل شد تا خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران تسهیل و تسریع شود.

وی افزود: بدون شک تمامی کارکنان بانک دی فرصت خدمت گزاری به این قشر معزز را افتخاری بزرگ و فرصتی مغتنم می دانند چرا که خود را مرهون و مدیون جانفشانی شهدا و ایثارگران و خانواده های عزیزشان می دانند و همین عشق، دلیلی است برای سخت کوشیدن و ایجاد بهبود و پیشرفت در بانکی که متعلق به خانواده شهدا و ایثارگران است.

کریمی، بانک دی را از موفق ترین بانک ها در اجرای مفاد ماده 16 و 17 قانون رفع موانع تولید دانست که  بیشترین میزان فروش دارایی های مازاد را در نظام بانکی به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل بانک دی، جوانگرایی و اعتماد به بدنه جوان بانک را از عوامل موثر در موفقیت برنامه های بانک دانست و گفت: در یک سال گذشته هیئت مدیره با ایجاد فرصت برای سرمایه انسانی جوان، متخصص و با انگیزه، اصل جانشین پروری را اجرایی کرده و در حال حاضر نیروهای جوان و با استعداد بانک، سکان دار پست‌های کلیدی در شعب و ستاد هستند.

کریمی حرکت به سمت بانکداری دیجیتال را از مهمترین استراتژیهای بانک دی دانست و افزود: بانک دی با مدنظر قرار دادن ضرورت حرکت به سمت دیجیتالی کردن فرایندهای ارائه خدمت، پس از تکمیل مجموعه ماشین های بانکی شامل؛ خودپرداز، خودگردان، پایانه غیر نقد، کیوسک کارت هدیه و خودبانک، در گام ابتدایی با تغییر نرم افزارهای همراه بانک و اینترنت بانک دی، اقدام به توسعه دامنه خدمات غیرحضوری خود کرده است که فرایند افتتاح حساب غیرحضوری و تعریف امضای دیجیتال برای مشتریان در زمره مهمترین این خدمات است.

کریمی با اشاره به افزایش اعتبار و خوشنامی برند بانک در میان کسب و کارها و اقبال شرکت های کلان به همکاری با بانک گفت: انعقاد قرارداد و تفاهم نامه با سازمان های مختلف از دیگر توفیقات بانک دی در این مدت است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به اعطای تسهیلات در قالب طرح سلامت برای پزشکان و پرستاران، اعطای تسهیلات به فرهنگیان و انعقاد تفاهم نامه با سازمان منطقه آزاد کیش و  سازمان اقتصادی کوثر و شرکت سرمایه گذاری شاهد به منظور توسعه همکاری ها و تقویت ظرفیت گروه مالی بنیاد شهید و امور ایثارگران اشاره کرد که بی شک زمینه گسترش دامنه خدمت رسانی به ذینفعان و جامعه هدف را فراهم می آورد.

وی در پایان افزود: امیدواریم با افتتاح 45 میز خدمت در سراسر کشور و انعقاد تفاهم نامه با پست بانک شاهد رضایت هر چه بیشتر خانواده شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری باشیم تا در پیشگاه وجدان و خداوند متعال و در برابر ملت شریف ایران سربلند باشیم.

گفتنی است، در این مراسم روسای شعب،ائمه جمعه، فرمانداران، مدیران کل استان و مسئولان مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران 45 شهرستان کشور به صورت آنلاین حضور داشتند که حامد صادقی، رییس شعبه خرم آباد، به نمایندگی از روسای شعب بانک دی با ارائه گزارشی از عملکرد شعب و اقدامات مربوط به راه اندازی میز خدمت بانک دی در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران از مساعدت ها و همراهی های بنیاد شهید و امور ایثارگران قدردانی کرد و افتتاح   میز خدمت بانک دی را زمینه ساز ارائه خدمات مطلوب تر و جلب رضایت هرچه بیشتر جامعه هدف دانست.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت دلار ۲۸ دی ۱۳۹۹ به ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان رسید

قیمت دلار ۲۸ دی ۱۳۹۹ به ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان رسید
2021-01-17T11:31:33+03:30
قیمت دلار آمریکا (اسکناس) ۲۸ دی ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی به ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان رسید.

قیمت سازی سایتهای آگهی ملک شروع شد/ پیروزی متری ۱۰۰ میلیون تومان!

قیمت سازی سایتهای آگهی ملک شروع شد/ پیروزی متری ۱۰۰ میلیون تومان!
2021-01-17T05:58:13+03:30
در حالی که وزیر راه و شهرسازی و رئیس اتحادیه مشاوران املاک با ازسرگیری درج قیمت در آگهی املاک وبسایت های اینترنتی و اپلیکیشن های موبایلی مخالفند، این وبسایت ...

چگونه کد تخفیف دیجی کالا، دیجی استایل و اسنپ فود را از دست ندهیم

چگونه کد تخفیف دیجی کالا، دیجی استایل و اسنپ فود را از دست ندهیم
2021-01-16T17:02:29+03:30
حتماً شما هم قبول دارید که خرید کردن و تخفیف گرفتن را نمی‌توان از هم جدا کرد.

اتصال ١۵۴ روستای آذربایجان غربی به اینترنت پرسرعت همراه اول

اتصال ١۵۴ روستای آذربایجان غربی به اینترنت پرسرعت همراه اول
2021-01-16T16:52:41+03:30
١٠۶ سایت ارتباطی ١۵۴ روستای استان آذربایجان غربی را به شبکه اینترنت پرسرعت همراه اول متصل کرد.

معرفی کارخانه بلوک سبک بتن آلوکا در تبریز

معرفی کارخانه بلوک سبک بتن آلوکا در تبریز
2021-01-16T16:35:53+03:30
بتن آلوکا یکی از کارخانه های مطرح در زمینه تولید انواع بلوک سبک سیمانی در آذربایجان شرقی و شهر تبریز است.

دستگاه کلرزن و ویژگی‌های جذاب و کاربردی آن

دستگاه کلرزن و ویژگی‌های جذاب و کاربردی آن
2021-01-16T16:35:53+03:30
دستگاه کلرزن و ازن ژنراتور همواره به عنوان یکی از محبوبترین و کارآمدترین پکیج تزریق مواد شیمیایی، چه به صورت کلرزن مایع و چه به صورت گازی، مورد استفاده قرار ...

نکاتی که باید پیش از اسباب کشی بدانید!

نکاتی که باید پیش از اسباب کشی بدانید!
2021-01-16T16:22:33+03:30
انجام هرکاری اصول خاص خود را دارد، اسباب‌کشی هم از این قاعده مستثنا نیست. اگر می‌خواهید پروسه زمان‌بر و پرتنش اسباب کشی را به راحتی پشت سر بگذارید باید برای ...

چگونه تخفیف دیجی کالا، دیجی استایل و اسنپ فود را از دست ندهیم

چگونه تخفیف دیجی کالا، دیجی استایل و اسنپ فود را از دست ندهیم
2021-01-16T16:22:33+03:30
حتماً شما هم قبول دارید که خرید کردن و تخفیف گرفتن را نمی‌توان از هم جدا کرد.

نقش شرکت‌های پرداخت در نماد اعتماد می‌تواند پررنگتر باشد

نقش شرکت‌های پرداخت در نماد اعتماد می‌تواند پررنگتر باشد
2021-01-16T16:22:32+03:30
مدیر عامل ایران کیش تاکید کرد: باید از شرکت های پرداخت برای جذب یا ایجاد نماد اعتماد الکترونیک استفاده شود. آن موقع شرکت های پرداخت زمان دریافت نماد اعتماد ر...

مزایا استفاده از ماکروفر و توجه به نگهداری صحیح آن

مزایا استفاده از ماکروفر و توجه به نگهداری صحیح آن
2021-01-16T15:19:12+03:30
مزیت های بی شمار استفاده از مایکروفر، باعث شده که امروزه تقریباً در هر خانه ای مورد استفاده قرار گیرد. مایکروفرها هنگام استفاده خطر سوختگی کمتری نسبت به اجاق...

راهنمای جامع نگارش حرفه ای رزومه تحصیلی

راهنمای جامع نگارش حرفه ای رزومه تحصیلی
2021-01-16T15:19:11+03:30
نکته‌ای که بسیاری از افراد در زمان درخواست پذیرش برای تحصیلات تکمیلی فراموش می‌کنند آن است که شما در واقع در حال بازاریابی توانمندی‌های خود هستید و باید خود ...

دردسرهای تعمیرات!

دردسرهای تعمیرات!
2021-01-16T15:19:11+03:30
اولین کاری که بعد از خراب شدن گوشی، تلویزیون، یخچال یا هر دستگاه دیگری که از آن استفاده می کنید، انجام می دهید چیست؟ اکثر کاربران در چنین شرایط نگران کننده ا...

ریزش قیمت ارز ادامه‌دار شد؛ بازار منتظر سقوط قیمت دلار/ مردم به دلار ۱۵هزارتومانی روحانی اعتماد کردند؟

 ریزش قیمت ارز ادامه‌دار شد؛ بازار منتظر سقوط قیمت دلار/ مردم به دلار ۱۵هزارتومانی روحانی اعتماد کردند؟
2021-01-16T14:56:10+03:30
ریزش قیمت ارز که از اواخر هفته گذشته آغاز شده است درحالی همچنان ادامه دارد که فعالان این بازار می‌گویند: مردم و بازاری‌ها در انتظار کاهش بیشتر قیمت ارز هستن...

نحوه اجرای مزایده

نحوه اجرای مزایده
2021-01-16T14:39:22+03:30
بها و قیمت پایه مزایده به واسطه کارشناس و نماینده رسمی دادگستری تعیین شده و خریداران با رعایت تشریفات قانونی، اقدام به ارائه قیمت پیشنهادی خود برای اموال مور...

مزایده چیست؟

مزایده چیست؟
2021-01-16T13:59:09+03:30
مناقصه که یک فرآیند رقابتی است که باید طبق قانون تمامی شرکت ها و مراکز دولتی یا شرکت های خصوصی بزرگ نیاز خود را به صورت فراخوان اطلاع رسانی می نمایند و این ن...

پکیج آموزش حسابداری بازار کار رایگان، آموزش صفر تا صد حسابداری

پکیج آموزش حسابداری بازار کار رایگان، آموزش صفر تا صد حسابداری
2021-01-16T13:45:51+03:30
اگر به دنبال یادگیری حرفه ای حسابداری هستید، ما پکیج آموزش حسابداری بازار کار رایگان مجتمع فنی آریا تهران را به شما معرفی می کنیم. ...

قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۱۰/۲۶

 قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۱۰/۲۶
2021-01-16T13:49:30+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۵ درصد رشد به ۱۸۴۹ دلار و ۲۱ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۱۰/۲۷؛ ریزش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز/ سکه ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان شد

 قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۱۰/۲۷؛ ریزش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز/ سکه ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان شد
2021-01-16T13:49:29+03:30
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۹ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۳ هزار و ۵...

احتمال بازگشت سکه به کانال ۹ میلیونی؛ فروشنده بیشتر از خریدار است/ کشتی‌آرای: بازار منتظر کاهش بیشتر قیمت‌هاست

 احتمال بازگشت سکه به کانال ۹ میلیونی؛ فروشنده بیشتر از خریدار است/ کشتی‌آرای: بازار منتظر کاهش بیشتر قیمت‌هاست
2021-01-16T13:49:29+03:30
کشتی‌آرای از کاهش بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت: پیش بینی می شود که امروز قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به زیر یک میلیون تومان و قیمت هر قطعه سک...

ریزش قیمت ارز ادامه‌دار شد؛ بازار منتظر سقوط قیمت دلار/ مردم به دلار ۱۵هزار تومانی روحانی اعتماد کردند؟

 ریزش قیمت ارز ادامه‌دار شد؛ بازار منتظر سقوط قیمت دلار/ مردم به دلار ۱۵هزار تومانی روحانی اعتماد کردند؟
2021-01-16T13:49:29+03:30
ریزش قیمت ارز که از اواخر هفته گذشته آغاز شده درحالی همچنان ادامه دارد که فعالان این بازار می‌گویند: مردم و بازاری‌ها در انتظار کاهش بیشتر قیمت ارز هستند.در...

قیمت سکه طرح جدید ۲۷ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید ۲۷ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید
2021-01-16T13:29:12+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید.

۴ راه برای افزایش خلاقیت و بهره‌وری روزانه

۴ راه برای افزایش خلاقیت و بهره‌وری روزانه
2021-01-16T12:39:20+03:30
کارآفرین خلاق بودن یا داشتن شغل پاره‌وقت بسیار ارزشمند است؛ با وجود این، تداوم بهره‌وری در پروژه‌های سازنده در صورتی که محیط کارتان ساختار سنتی نداشته باشد، ...

شناخت کارتریج جوهرافشان اورجینال hp

شناخت کارتریج جوهرافشان اورجینال hp
2021-01-16T12:12:29+03:30
امروزه چاپگرها نقش پررنگی در زندگی روزمره ما پیداکرده اند و یکی از وسایل ضروری در زندگی بسیاری از ما می باشد و تهیه مواد مصرفی آن نیازمند تخصص است که دراین م...

پخش زنده هیئت‌ها در روبیکا دیشب ۲.۸ میلیون بار تماشا شد

پخش زنده هیئت‌ها در روبیکا دیشب ۲.۸ میلیون بار تماشا شد
2021-01-16T11:45:50+03:30
پخش زنده شب گذشته هیئت‌ها در روبیکا با ۲.۸ میلیون بار مشاهده مورد استقبال قرار گرفت.

پین ورک، ترفندهای نظافت منازل مخصوص تهرانی ها

پین ورک، ترفندهای نظافت منازل مخصوص تهرانی ها
2021-01-16T11:33:06+03:30
زندگی در شهرهای بزرگ و پرجمعیت با وجود امکانات رفاهی بسیار زیاد، دردسرهای خاص خود را دارد، به ویژه در شهرهای بزرگی مثل تهران. یکی از این دردسرها کثیف شدن زود...

کسب و کار ایسام چیست؟

کسب و کار ایسام چیست؟
2021-01-16T11:33:06+03:30
از سال ۱۹۹۴ که اولین فروشگاه اینترنتی به نام NetMarket شروع به کار کرد هیچ کس تصور نمی‌کرد که در کمتر از ربع قرن ۳ درصد از کل اقتصاد جهان و بیش از ۱۲ درصد از...

قیمت دلار ۲۷ دی ۱۳۹۹ به ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان رسید

قیمت دلار  ۲۷ دی ۱۳۹۹ به ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان رسید
2021-01-16T11:03:17+03:30
قیمت دلار آمریکا(اسکناس) ۲۷ دی ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی به ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.

فناوری های نوین حوزه مالی، ضرورت نظام بانکی است

فناوری های نوین حوزه مالی، ضرورت نظام بانکی است
2021-01-16T10:13:13+03:30
امروزه فناوری اطلاعات و فناوری های نوین حوزه مالی و پرداخت، یکی از ضرورت های صنعت بانکی است که باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرد. ...

راهنمای خرید دیزل ژنراتور؛ نکات مهم در فرایند خرید

راهنمای خرید دیزل ژنراتور؛ نکات مهم در فرایند خرید
2021-01-16T10:13:13+03:30
انواع مختلف دیزل ژنراتورها در اندازه ها، مدل ها، و طرح های مختلفی که توسط شرکت های گوناگون ساخته شده اند، در بازار وجود دارند. بنابراین در هنگام خرید باید اط...

از میکروفن شور Shure بهتر سراغ دارید، معرفی دو مدل افسانه ای!

از میکروفن شور Shure بهتر سراغ دارید، معرفی دو مدل افسانه ای!
2021-01-16T10:00:03+03:30
انواع میکروفن شور Shure جزء پرطرفدارترین و محبوب‌ترین مدل‌های میکروفن در سراسر جهان هستند و بخش زیادی از بازار میکروفن‌های میان‌رده را به تصاحب درآورده‌اند. ...