میرنیوز

افتتاح ۴۵ میز خدمت بانک دی با حضور معاون رییس جمهور

افتتاح ۴۵ میز خدمت بانک دی با حضور معاون رییس جمهور 2021-01-05T10:13:28+03:30

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی بانک دی، در مراسمی به مناسبت نخستین سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور مهندس سعید اوحدی، معاون محترم رییس جمهور و رییس بنیادشهید و امور ایثارگران، سردار یعقوب سلیمانی، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر برات کریمی، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک و جمعی از معاونان و مدیران ارشد دو مجموعه از ۴۵ میز خدمت بانک دی در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور رونمایی شد.

در این مراسم، مهندس اوحدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تقارن سالگرد شهادت آن شهید بزرگوار با رونمایی از میز خدمات بانک دی گفت: آنچه تاکنون همگان درباره شهید سلیمانی شنیده‌اند ناظر بر وجهه نظامی وی در فرماندهی شجاعانه جبهه‌های نبرد علیه داعش و اقدامات اجتماعی آن شهید در کمک‌رسانی به اقشار آسیب‌دیده در بحران‌ها و بلایای طبیعی مانند سیل لرستان و خوزستان بوده است اما به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) شهید سلیمانی یک مکتب بود که باید کمر همت به شناخت تمامی ابعاد شخصیتی، فکری، دینی و اجتماعی آن بست.

وی افزود: تواضع و رفتار خدومانه شهید سلیمانی در برابر فرزندان خردسال، پدران و مادران شهدا یکی از ابعاد قابل تامل مکتب سلیمانی بود که نقشه راه روشنی برای تمامی مسئولان در خدمت‌رسانی خالصانه با این قشر عزیز است.

معاون رییس جمهور تکریم خانواده معزز شهدا و ایثارگران را مهمترین رسالت اجتماعی بانک دی و بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و تصریح کرد: بانک دی در کنار رسالت اقتصادی خود در حوزه بانکداری، وظیفه خدمت‌رسانی به جامعه معزز ایثارگری را نیز در زمره مأموریت‌های خود دارد که با افتتاح ۴۵ میز خدمت در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران و انعقاد تفاهم نامه همکاری با پست بانک، زمینه گسترش و بهبود کیفیت خدمات به این قشر عزیز بیش از گذشته مهیا شده است.

مهندس اوحدی اقدامات بانک دی را در زمینه خدمت رسانی به خانواده معزز شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری مطلوب و شایسته قدردانی دانست و گفت: یکی از خدمات ارزشمند بانک دی که در ماه های اخیر ارائه شد، سامانه شهد است که مشتریان و جامعه هدف با استفاده از آن در بستر همراه بانک دی می توانند بسیاری از خدمات بانکی خود را به صورت غیرحضوری و کاملا الکترونیکی انجام دهند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به موفقیت‌های بانک دی در یک سال گذشته، روند رو به رشد شاخص‌های عملیاتی بانک را قابل تحسین دانست و گفت: بانک دی در یک سال گذشته شاهد تحولات بنیادین و چشمگیری بوده که مهمترین آن کاهش ۵۰ درصدی زیان انباشته بانک است که با هدف گذاری انجام شده تا پایان سال، زیان انباشته تا ۷۰ درصد کاهش خواهد یافت.

مهندس اوحدی، کاهش ۴۰ درصدی مطالبات معوق و رشد ۳۰ درصدی منابع بانک را در شرایط رکود اقتصادی ناشی از کرونا، از دیگر دستاوردهای بانک توصیف کرد و افزود: کاهش چشمگیر استقراض بین بانکی و به صفر رسیدن بدهی بانک به بانک مرکزی حاکی از مدیریت اصولی و استراتژی مناسب بانک در نظام بانکی است که نتایج آن را در کوتاه مدت در بهبود طراز مالی بانک شاهد هستیم.

معاون رییس جمهور با اشاره به رشد و بهبود روند شاخص های عملیاتی بانک دی در ماههای اخیر گفت: به گواه گزارش های آماری و عملکردی، طی چند ماه گذشته بهبود قابل توجهی در شاخص های عملیاتی و وضعیت بانک ایجاد شده و بانک پس از سال ها در مسیر سود آوری قرار گرفته است و کاهش تقریبی ۴۷ درصدی زیان انباشته و کاهش میزان مطالبات غیرجاری از ۶۲ درصد به ۲۳ درصد نشان از موفقیت چشمگیر بانک دارد.

معاون رییس جمهور، مدیریت امور سهام در بانک دی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: سهم یک مجموعه متاثر از دو عامل درونی و بیرونی است که سهم بانک دی نیز در ماه‌های اخیر، هم راستا با تمامی نمادهای بازار سرمایه، دچار نوساناتی شده که در ذات بازار سرمایه نهفته است.

وی افزود: در ماه‌های اخیر از  تمامی ظرفیت‌های دو مجموعه بانک و بنیاد شهید و امور ایثارگران استفاده شده و تمهیداتی اندیشیده شده است تا در کنار به کارگیری بازارگردان‌های قوی، شرایط سهام بانک به گونه‌ای مدیریت شود تا کمترین تاثیر را از شرایط بیرونی بپذیرد که آمارها نیز نشان می‌دهد در سه ماه گذشته سهم دی در زمره کم نوسان‌ترین سهم ها در بازار سرمایه بوده است.

معاون رییس جمهور شایعات ایجاد شده پیرامون سهام بانک دی در فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را ناشی از غرض‌ورزی عده‌ای سودجو و سفته باز دانست و گفت: در روزهای اخیر شایعه عدم تصویب افزایش سرمایه بانک دی در شبکه های اجتماعی باعث تشویش اذهان بسیاری از سهامداران شد که این شایعه از پایه و اساس کذب محض است.

وی افزود: افزایش سرمایه بانک قطعا انجام می شود و گزارش توجیهی آن بر اساس یک کار کارشناسی حرفه‌ای و زیر نظر هیئت مدیره بانک تنظیم شده که به محض تصویب از سوی بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار عملیاتی خواهد شد.

وی در پایان سخنانش با اشاره به حاکم شدن نگاه توسعه‌گرا و تحول‌خواه در بانک دی گفت: موفقیت‌ها و دستاوردهای کسب شده در ماه‌های اخیر در کنار اعتماد روزافزون جامعه بزرگ ایثارگری به بانک دی، نویدبخش روزهای درخشان برای این بانک است که امیدوارم با همت و تلاش تمامی مدیران و کارکنان بانک، شاهد توسعه خدمت به جامعه هدف و تامین رضایت مشتریان باشیم.

در ادامه این مراسم دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی، ضمن قدردانی از حمایت‌های همه جانبه بنیاد شهید و امور ایثارگران در تحقق اهداف بانک گفت: خرسندیم که هم زمان با نخستین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بزرگ مرد آزاده و دلیر ایران زمین توفیق افتتاح ٤٥ میز خدمت بانک دی در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران در سراسر کشور حاصل شد تا خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران تسهیل و تسریع شود.

وی افزود: بدون شک تمامی کارکنان بانک دی فرصت خدمت گزاری به این قشر معزز را افتخاری بزرگ و فرصتی مغتنم می دانند چرا که خود را مرهون و مدیون جانفشانی شهدا و ایثارگران و خانواده های عزیزشان می دانند و همین عشق، دلیلی است برای سخت کوشیدن و ایجاد بهبود و پیشرفت در بانکی که متعلق به خانواده شهدا و ایثارگران است.

کریمی، بانک دی را از موفق ترین بانک ها در اجرای مفاد ماده ۱۶ و ۱۷ قانون رفع موانع تولید دانست که  بیشترین میزان فروش دارایی های مازاد را در نظام بانکی به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل بانک دی، جوانگرایی و اعتماد به بدنه جوان بانک را از عوامل موثر در موفقیت برنامه های بانک دانست و گفت: در یک سال گذشته هیئت مدیره با ایجاد فرصت برای سرمایه انسانی جوان، متخصص و با انگیزه، اصل جانشین پروری را اجرایی کرده و در حال حاضر نیروهای جوان و با استعداد بانک، سکان دار پست‌های کلیدی در شعب و ستاد هستند.

کریمی حرکت به سمت بانکداری دیجیتال را از مهمترین استراتژی های بانک دی دانست و افزود: بانک دی با مدنظر قرار دادن ضرورت حرکت به سمت دیجیتالی کردن فرایندهای ارائه خدمت، پس از تکمیل مجموعه ماشین های بانکی شامل خودپرداز، خودگردان، پایانه غیرنقد، کیوسک کارت هدیه و خودبانک، در گام ابتدایی با تغییر نرم افزارهای همراه بانک و اینترنت بانک دی، اقدام به توسعه دامنه خدمات غیرحضوری خود کرده است که فرایند افتتاح حساب غیرحضوری و تعریف امضای دیجیتال برای مشتریان در زمره مهمترین این خدمات است.

کریمی با اشاره به افزایش اعتبار و خوشنامی برند بانک در میان کسب و کارها و اقبال شرکت های کلان به همکاری با بانک گفت: انعقاد قرارداد و تفاهم نامه با سازمان های مختلف از دیگر توفیقات بانک دی در این مدت است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به اعطای تسهیلات در قالب طرح سلامت برای پزشکان و پرستاران، اعطای تسهیلات به فرهنگیان و انعقاد تفاهم نامه با سازمان منطقه آزاد کیش و سازمان اقتصادی کوثر و شرکت سرمایه گذاری شاهد به منظور توسعه همکاری ها و تقویت ظرفیت گروه مالی بنیاد شهید و امور ایثارگران اشاره کرد که بی شک زمینه گسترش دامنه خدمت رسانی به ذینفعان و جامعه هدف را فراهم می آورد.

وی افزود: امیدواریم با افتتاح ۴۵ میز خدمت در سراسر کشور و انعقاد تفاهم نامه با پست بانک شاهد رضایت هر چه بیشتر خانواده شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری باشیم تا در پیشگاه وجدان و خداوند متعال و در برابر ملت شریف ایران سربلند باشیم.

در این مراسم روسای شعب، ائمه جمعه، فرمانداران، مدیران کل استان و مسئولان مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران ۴۵ شهرستان کشور به صورت آنلاین حضور داشتند که حامد صادقی، رییس شعبه خرم آباد، به نمایندگی از روسای شعب بانک دی با ارائه گزارشی از عملکرد شعب و اقدامات مربوط به راه اندازی میز خدمت بانک دی در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران از مساعدت ها و همراهی های بنیاد شهید و امور ایثارگران قدردانی کرد و افتتاح میز خدمت بانک دی را زمینه ساز ارائه خدمات مطلوب تر و جلب رضایت هرچه بیشتر جامعه هدف دانست.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع : خبرگزاری ایسنا


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت دلار یک بهمن ۱۳۹۹ به ۲۱ هزار و ۹۵۰ تومان رسید/ هر یورو ۲۶ هزار و ۶۵۰ تومان

قیمت دلار یک بهمن ۱۳۹۹ به ۲۱ هزار و ۹۵۰ تومان رسید/ هر یورو ۲۶ هزار و ۶۵۰ تومان
2021-01-20T10:37:58+03:30
قیمت دلار آمریکا(اسکناس)، امروز چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی به ۲۱ هزار و ۹۵۰ تومان رسید.

عرضه تخم‌مرغ بسته‌بندی به انجمن مربوطه واگذار شد

عرضه تخم‌مرغ بسته‌بندی به انجمن مربوطه واگذار شد
2021-01-20T10:37:57+03:30
طبق اعلام ستاد تنظیم بازار، عرضه تخم مرغ بسته بندی با نظارت سازمان حمایت توسط انجمن تولیدکنندگان تخم مرغ شناسنامه دار انجام می ‌شود.

پرداخت وام خرید مسکن در ۹ ماهه امسال ۵۰ درصد افزایش داشت

پرداخت وام خرید مسکن در ۹ ماهه امسال ۵۰ درصد افزایش داشت
2021-01-20T10:24:33+03:30
مدرعامل بانک تخصصی بخش مسکن گفت: ارزش کل تسهیلاتی که برای خرید خانه در ۹ ماهه اول امسال به افراد پرداخت شده ۵۰.۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

رزرو هتل با بیشترین تخفیف برای سفر به کیش

رزرو هتل با بیشترین تخفیف برای سفر به کیش
2021-01-20T10:14:39+03:30
از آنجا که جزیره کیش مقصدی پرطرفدار برای گردشگران است، هتل‌ها و اقامتگاه‌های بسیاری در این جزیره افتتاح شده‌اند تا پذیرای مهمانان باشند. مجموعه رادار ۳۶۱ به...

عرضه تخم مرغ با قیمت شانه‌ای ۳۴۰۰۰ تومان آغاز شد/ قیمت‌های بازار مورد تائید نیست

عرضه تخم مرغ با قیمت شانه‌ای ۳۴۰۰۰ تومان آغاز شد/ قیمت‌های بازار مورد تائید نیست
2021-01-20T09:04:33+03:30
مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن از آغاز عرضه تخم مرغ شانه‌ای با قیمت ۳۳ تا ۳۴ هزار تومان و بسته بندی شده با نرخ ۳۶ هزار تومان در مجاری توزیع خبر داد.

جزئیات نرخ رسمی ۴۷ ارز/ قیمت ۳۱ ارز افزایش یافت

جزئیات نرخ رسمی ۴۷ ارز/ قیمت ۳۱ ارز افزایش یافت
2021-01-20T09:04:33+03:30
بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ ۵ ارز کاهش و ۳۱ ارز افزایش یافت. نرخ ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.

قیمت جهانی طلا با تضعیف دلار رشد کرد/ هر اونس ۱۸۴۸ دلار

قیمت جهانی طلا با تضعیف دلار رشد کرد/ هر اونس ۱۸۴۸ دلار
2021-01-20T08:11:14+03:30
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، چهارشنبه پس از اظهارات جانت یلن در مورد بسته مالی جدید آمریکا و تضعیف دلار، رشد کرد.

الزام عرضه تخم مرغ بسته بندی لغو شد

الزام عرضه تخم مرغ بسته بندی لغو شد
2021-01-19T16:11:12+03:30
رئیس سازمان دامپزشکی کشور از لغو دستورالعمل الزام عرضه تخم مرغ بسته بندی خبر داد که چندی پیش به فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی ابلاغ شده بود.

راهنمای خرید آپارتمان در منطقه ۴ تهران

راهنمای خرید آپارتمان در منطقه ۴ تهران
2021-01-19T16:11:12+03:30
اینپین به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین سامانه‌های فعال در این اکوسیستم، ابزارهایی ایجاد کرده تا مردم و مشاورین املاک بتوانند بهترین تجربه را در انجام معاملات مل...

افزایش قیمت خودرو تا پایان سال منتفی شد/ فرمول جدید فعلا اجرا نمی‌شود

افزایش قیمت خودرو تا پایان سال منتفی شد/ فرمول جدید فعلا اجرا نمی‌شود
2021-01-19T15:57:50+03:30
رئیس شورای رقابت با بیان اینکه قیمت کارخانه ای خودرو تا پایان فروردین سال آینده تغییر نمی کند، گفت: فرمول جدید قیمت گذاری خودرو فعلا اجرا نمی شود.

مجموعه اتصالات، عرضه کننده گوشی موبایل و لوازم جانبی

مجموعه اتصالات، عرضه کننده گوشی موبایل و لوازم جانبی
2021-01-19T15:21:10+03:30
شرکت اتصالات از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه عرضه گوشی های تلفن همراه و لوازم جانبی همراه با خدمات پس از فروش در سراسر ایران آغاز کرده است. ...

صادرات لوله سبک فلزی و درآمد بدون مالیات!

صادرات لوله سبک فلزی و درآمد بدون مالیات!
2021-01-19T15:21:09+03:30
ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در منطقه می باشد که همین موضوع باعث توجه کشورهای همسایه به محصولات فلزی بخصوص صادرات لوله و پروفیل، شده است. ...

میزان استفاده از ماسک در سفرهای اسنپ چقدر است؟

میزان استفاده از ماسک در سفرهای اسنپ چقدر است؟
2021-01-19T15:21:09+03:30
اسنپ در گزارشی اعلام کرد که بر اساس تحقیقات بازار و نظرسنجی‌های انجام شده، در ناوگان این تاکسی اینترنتی، بیش از۹۸درصد رانندگان و بیش از ۹۰ درصد مسافران در سر...

وام مسکن ایثارگران به ۱۶۰ میلیون تومان افزایش یافت

وام مسکن ایثارگران به ۱۶۰ میلیون تومان افزایش یافت
2021-01-19T15:17:55+03:30
بانک عامل بخش مسکن در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سقف فردی تسهیلات خرید و ساخت مسکن ایثارگران افزایش یافت.

دزدگیر پارادوکس را بیشتر بشناسید

دزدگیر پارادوکس را بیشتر بشناسید
2021-01-19T15:07:57+03:30
دزدگیر پارادوکس (Paradox) در سه دسته محصولات شامل: کنترل پنل های پارادوکس، انواع سنسورهای پارادوکس و متعلقات جانبی طراحی و عرضه می‌شوند. ...

نوروز کدام کشورها دیدنی است؟

نوروز کدام کشورها دیدنی است؟
2021-01-19T15:07:56+03:30
هرچند که نوروز در ایران به دلیل حال و هوای خاصی که دارد فوق العاده جذاب است اما کشورهای دیگری نیز هستند که باتوجه به شرایط آب و هوایی، زیبایی های بی حد و حصر...

چرا باید مدرک فنی و حرفه ای بگیریم؟

چرا باید مدرک فنی و حرفه ای بگیریم؟
2021-01-19T15:07:54+03:30
امروزه تنوع زیاد مدارک شغلی و سهولت اخذ آن‌ها، به چالشی مهم در آینده شغلی تبدیل شده است.

آشنایی با شرایط خرید بلیط هواپیمای داخلی

آشنایی با شرایط خرید بلیط هواپیمای داخلی
2021-01-19T15:07:54+03:30
با خرید بلیط هواپیمای داخلی مانند بلیط هواپیما تهران، بلیط هواپیما مشهد و... از ره بال آسمان، سفری ایمن و مطمئن را تجربه کنید.

بعد از شکست بیماری کرونا برای اجاره ویلا در نوشهر به سایت لوکس ویلا مراجعه کنید

بعد از شکست بیماری کرونا برای اجاره ویلا در نوشهر به سایت لوکس ویلا مراجعه کنید
2021-01-19T15:07:53+03:30
امروزه به لطف کرونا، صنعت گردشگری در شهرهایی همچون نوشهر در رکود کامل به سر می برد و مردم منتظر هستند تا کرونا شکست خورده و راهی شهرهای شمالی کشور شوند. ...

خرید ساز، لوازم جانبی و تعمیرات با دلشاد موزیک

خرید ساز، لوازم جانبی و تعمیرات با دلشاد موزیک
2021-01-19T15:07:53+03:30
موزیک دلشاد به عنوان اولین فروشگاه لوازم موسیقی در ایران فعالیت خود را با هدف ارائه انواع ادوات موسیقی و لوازم جانبی از سال ۱۳۲۵ شروع کرده است. ...

قیمت سکه طرح جدید ۳۰ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید ۳۰ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید
2021-01-19T13:57:50+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید.

قرعه‌کشی ۶ محصول طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد

قرعه‌کشی ۶ محصول طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد
2021-01-19T12:51:13+03:30
قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ۶ محصول سایپا انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا، چهارشنبه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتش...

توسعه بهپاک با احداث ۲ کارخانه خوراک دام و طیور و تصفیه روغن

توسعه بهپاک با احداث  ۲ کارخانه خوراک دام و طیور و تصفیه روغن
2021-01-19T12:51:12+03:30
مدیرعامل صنعتی بهپاک با اشاره به قدمت این شرکت گفت: بهپاک یکی از بزرگترین شرکت های روغن کشی کشور است که بالغ بر ۵۰۰ هزار تن در سال ظرفیت روغن کشی از دانه های...

ساحل مرجانی کیش کجاست؟

ساحل مرجانی کیش کجاست؟
2021-01-19T12:51:12+03:30
جزیره کیش در تمام ایام سال، پذیرای گردشگرانی است که از تمام نقاط ایران و جهان به این جزیره دیدنی سفر می­ کنند.

رضایت نیروی‌ انسانی شرط رضایت ذی‌نفعان

رضایت نیروی‌ انسانی شرط رضایت ذی‌نفعان
2021-01-19T12:51:11+03:30
مدیران شرکت‌ها با جلب رضایت نیروی انسانی می‌توانند شاهد رضایت ذی‌نفعان و نیز موفقیت و پیشرفت شرکت باشند.

عرضه بیمه‌نامه منابع‌ انسانی در سال ۱۴۰۰

عرضه بیمه‌نامه منابع‌ انسانی در سال ۱۴۰۰
2021-01-19T12:51:11+03:30
شرکت‌های بیمه به منظور کاهش مدیریت ریسک در بخش منابع‌ انسانی، در سال۱۴۰۰ بیمه‌نامه منابع‌ انسانی را به بازار عرضه خواهند کرد.

نکاتی که باید در مورد کابینت ممبران بدانید

نکاتی که باید در مورد کابینت ممبران بدانید
2021-01-19T12:51:10+03:30
ممبران، متریالی جدید در صنعت کابینت‌سازی است و تنوع رنگ و مدل، در این کابینت بسیار بالاست و انواع سبک‌های کابینت، اعم از مدرن و کلاسیک و نئوکلاسیک را می‌توان...

برگزاری هفتمین همایش مدیریت ریسک و بیمه

برگزاری هفتمین همایش مدیریت ریسک و بیمه
2021-01-19T12:51:10+03:30
هفتمین همایش مدیریت ریسک و بیمه با رویکرد ریسک‌های منابع‌ انسانی در صنعت بیمه به صورت برخط برگزار می‌شود.

شکوفا شدن در زندگی+عکس

شکوفا شدن در زندگی+عکس
2021-01-19T12:41:17+03:30
خودشکوفایی هنگامی رخ می دهد که افراد احساسات مثبت، عملکرد روانی مثبت و عملکرد اجتماعی مثبت را در زندگی خود تجربه می کنند.

 آموزش ایلوستریتور در آنلاین آموزان (مقدماتی تا پیشرفته)

 آموزش ایلوستریتور در آنلاین آموزان (مقدماتی تا پیشرفته)
2021-01-19T12:41:16+03:30
ادوبی ایلوستریتور (Adobe Illustrator) یک نرم‌افزار کاربردی برای طراحی و ساخت نقشه‌ها، تصاویر و کارهای هنری با استفاده از سیستم عامل ویندوز یا مک است. ...