میرنیوز

حفظ کیفیت خط قرمز و اولویت نخست مدیران خودرو است

 حفظ کیفیت خط قرمز و اولویت نخست مدیران خودرو است 2024-05-19T20:32:19+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جک‌لی مدیرعامل شرکت مدیران خودرو طی یک نشست خبری به منظور مشکل ایجاد شده برای اکسل عقب خودروی ایکس 55 پرو و فراخوان اعلام شده از سوی این شرکت، گفت: رضایت مشتری و حفظ کیفیت همواره خط قرمز و اولویت نخست این شرکت بوده است. حتی شرکت های بزرگ خودروسازی همچون بنز و تویوتا نیز در گذشته فراخوان های مشابهی داشته‌اند ولی نحوه برخورد آنها با چنین مسائلی کلید موفقیت آنها بوده است. مدیران خودرو نیز با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در ایران، همواره با رویکردی مثبت و سازنده در جهت رفع مشکلات و پیشرفت گام برداشته است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا حادثه ای مشابه برای خودرو ایکس 55 پرو در سایر نقاط دنیا اتفاق افتاده و در این زمینه فراخوانی اعلام شده است، افزود: این مشکل در ایکس 55 پرو مربوط به تامین کننده بوده است که کشورهایی مانند مکزیک و آفریقای جنوبی نیز شاهد این مشکلات بودند و دستورالعمل‌های فراخوان نیز در هر کشوری با توجه به میزان وجود ریسک اعلام می شود. البته حادثه‌ای مشابه را در سایر کشورها شاهد نبودیم اما از نمایندگان خود در سراسر دنیا درخواست داشته‌ایم در صورت ریسک هر یک از قطعات، ما را نسبت به بررسی و رفع مشکل مطلع کنند. بنابراین تمام خودروهای موجود در کارخانه از این پس بررسی شده و تمام مدل‌های تحویلی قطعا بدون مشکل خواهند بود.

مدیرعامل شرکت مدیران خودرو با اشاره به اینکه ایکس 55 پرو، خودرویی پر فروش در کشورهای برزیل، روسیه، ترکیه و ... بوده و توانسته اعتماد مخاطبین را به خود جلب کند، افزود: ایکس 55 پرو در بازار برزیل، به عنوان بهترین suv کامپکت شناخته شده است.

در ادامه این نشست احمد معروف خانی؛ مدیر خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو درباره سیاست این شرکت در رابطه با ادامه تولید ایکس 55 پرو اظهار داشت: خودرو ایکس 55 پرو محصولی بسیار با کیفیت و ایمن و محبوب است و کمترین آمار مراجعه به خدمات پس از فروش را دارد. همچنین.در تست‌های ایمنی معتبر دنیا مانند NCAP نمره بالایی دریافت کرده و سال گذشته نیز از موسسه رتبه بندی معتبر J.D. Power  به عنوان بهترین کراس اوور کامپت سال معرفی شده است و لذا به تولید آن ادامه خواهیم داد.

وی با اشاره بروز حادثه خودروی ایکس 55 پرو ، تصریح کرد: مشکل پیش آمده تنها برای یک تامین کننده و در یک قطعه تولیدی آن است و به کل زنجیره محصولات شرکت بست داده نمی شود. شرکت مادر ما براساس شناسایی ریسک در برخی از محموله‌های تامین کننده خود، نسبت به بررسی محصولات دستورالعمل بازنگری صادر نمود که شرکت مدیران خودرو نیز سریعاً نسبت به ابلاغ و اجرای آن در سطح شبکه نمایندگان خود اقدام نموده است .

مدیر خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو، افزود: طبق ابلاغیه فراخوان که خدمات پس از فروش با اولویت بالا در شبکه خدمات اجرا کرد، تمامی نمایندگان از 8 صبح تا 8 شب هفت روز هفته حتی در روزهای تعطیل در حال خدمت رسانی هستند. امنیت اولویت شرکت است و در صورت مشاهده هر گونه ریسک، قطعه اکسل به طور کامل تعویض می‌شود.

معروف خانی افزود: طبق اعلام شرکت مادر تعداد 2159 خودرو باید بررسی شوند ولی شرکت مدیران خودرو با هدف ایجاد آرامش فکری برای تمام مشتریان خود ، حدود 30 هزار دستگاه خودرو ایکس 55 پرو را در سراسر کشور فراخوانده است که تاکنون تقریبا نیمی از خودروها بررسی شده و روند سرعت فراخوان و کیفیت آن را بسیار خوبی ارزیابی می کنیم، البته به دنبال کیفیت بهبود این روند نیز هستیم.

وی یادآور شد: تمامی این خودروها دچار مشکل جدی نیستند اما جزء پارت نامبرهایی هستند که باید بررسی شوند و در انتهای فراخوان نیز جلسه‌ای خواهیم داشت و تعداد نهایی خودروهایی که اکسل آنها تعویض شده را اعلام خواهیم کرد.

مدیر خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو در خصوص تمدید فراخوان سراسری مدیران خودرو تاکید کرد: این فراخوان در صورت نیاز تمدید شده و تا آخرین خودرو مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اگرچه از طریق پیامک به دارندگان خودرو ایکس 55 پرو اطلاع رسانی کردیم اما از این طریق نیز خواهش میکنم تمام دارندگان این خودرو که خودروی آنها هنوز بررسی نشده‌ است حتما به نمایندگی‌های پس از فروش مدیران خودرو مراجعه کنند.

طاهر لو، مدیر فنی مهندسی شرکت مدیران خودرو در خصوص زمان آغاز شماره گذاری ایکس 55 پرو از سوی سازمان ملی استاندارد بیان کرد: این خودرو استانداردهای بین المللی و جهانی را کسب کرده است و سازمان استاندارد ایران نیز به منظور ریشه یابی این مشکل و رفع تمامی شبهات، شماره گذاری این مدل را متوقف کرده است اما پس از رفع این مشکل، شماره گذاری ادامه پیدا خواهد کرد.

وی درباره تاثیر داخلی سازی ایکس 55 پرو بر بهبود کیفیت قطعات این خودرو اظهار داشت: این مشکل خطا در خط تولید ساپلایر بوده که ارتباطی به داخلی سازی خودروها ندارد و این مشکل به دلیل خطا در خط تولید ساپلایر در خارج از کشور اتفاق افتاد. از آنجا که در فرآیند تولید، بررسی صحت تولید به صورت رندوم انجام می‌شود، واحد کنترل کیفیت متوجه این موضوع نشد. طبیعتا واحد کنترل کیفیت شرکت در آینده افزایش پیدا می کند و به دنبال آن هستیم تا دیگر اجازه ندهیم مشکلی مشابه به این اتفاق تکرار شود.

*رضایت مشتریان خط قرمز مدیران خودرو است

هانی هردانیان؛ مدیر بازاریابی برند ام وی ام شرکت مدیران خودرو نیز با اشاره به بروز حادثه خودروی ایکس 55 پرو عنوان کرد: برندهای مختلف خودروسازی دنیا در سطح کلان شاهد رخدادهایی از این قبیل هستند کمااینکه شرکت تویوتا در سال 2009 به سبب نقص فنی پدال گاز خودروی لکسوس خود و تلفات جانی 30 نفری فراخوان چند میلیونی در آمریکا برگزار و مشکل بالغ بر 200 هزار دستگاه خودرو از این مدل را برطرف کرد.

وی ادامه داد: به هر حال همه خودروسازان دنیا در مسیر پیش روی خود شاهد چنین اتفاقاتی هستند اما مسأله حائز اهمیت، رویکرد شرکت خودروساز در مواجهه با چنین رخدادهایی است که شرکت مدیران خودرو به عنوان یک شرکت خودروساز خصوصی و فعالیت بالغ بر 20 سال در کشور همواره به دنبال افزایش مطالبه گری مشتریان از خود بوده است. هر چند که کاستی هایی نیز وجود داشته اما سعی کرده ایم با رفع نقصان ها به بهبود عملکرد شرکت کمک کرده و پاسخگوی نیاز مشتریان باشیم.. 

مدیر بازاریابی برند ام وی ام شرکت مدیران خودرو تصریح کرد: متاسفانه در کشور ما هنگام بروز چنین حوادثی برای خودروها، خبر تکذیب شده و یا پذیرش موضوع از سوی متولیان امر ماه ها به طول می انجامد اما شرکت مدیران خودرو به عنوان بدعت گذار در این زمینه با وجود اینکه تعداد محدودی از خودروهای ایکس 55 پرو دچار مشکل بودند اما رفع دغدغه مندی مشتریان را وظیفه خود دانسته و با اعلام فراخوان سراسری مشمول بر بررسی فنی 30 هزار دستگاه خودروی ایکس 55 پرو در سطح کشور سعی بر حفظ خط قرمز شرکت که ایجاد آرامش و جلب رضایتمندی مشتریان می باشد، داشته است.

در پایان این نشست جک لی؛ مدیرعامل شرکت مدیران خودرو ضمن عذرخواهی از مشتریان در جهت حادثه پیش آمده برای خودروی ایکس 55 پرو خاطرنشان کرد: شرکت توجه بسیار زیادی به این اتفاق داشت و این موضوع برای ما حائز اهمیت است چراکه در روند توسعه شرکت در سال‌های گذشته، کیفیت و رضایت مشتریان اولویت ما بوده است.

وی اذعان داشت: تمایل به توسعه در شرکت مدیران خودرو موجب شده به صورت مداوم کسب تجربه کنیم و عملکرد خود را بهبود بخشیم. مضاف بر اینکه شرکت مدیران خودرو در آینده قطعا کنترل کیفیت خود را افزایش خواهد داد.

مدیرعامل شرکت مدیران خودرو بیان کرد: همچنین میخواهم از این فرصت استفاده کنم و از سازمان ملی استاندارد نیز که در جهت بهبود روند به ما کمک کردند تشکر کنم. مطمئن باشید شرکت مدیران خودرو در آینده تمرکز بیشتری بر جلب رضایت مشتریان داشته و سرمایه گذاری بیشتری در این زمینه خواهد کرد.

 انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

حراج بعدی شمش طلا فردا برگزار می‌شود

 حراج بعدی شمش طلا فردا برگزار می‌شود
2024-05-19T20:32:34+03:30
بیست و پنجمین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران فردا یک‌شنبه  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

همکاری خاتم‌الانبیا با تاپیکو در راستای اجرای منویاتِ رهبری

 همکاری خاتم‌الانبیا با تاپیکو در راستای اجرای منویاتِ رهبری
2024-05-19T20:32:33+03:30
مدیرعامل تاپیکو گفت: همکاریِ قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا با این مجموعه‌ در راستای اجرای منویاتِ مقام معظم رهبری است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۳

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۳
2024-05-19T20:32:31+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۳۹۵ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون تومان است.

عزم فولادی‌ها برای تحقق شعار سال؛ احیای تولید با تکیه برداخل

 عزم فولادی‌ها برای تحقق شعار سال؛ احیای تولید با تکیه برداخل
2024-05-19T20:32:30+03:30
بدون شک یکی از عواملی که منجر به روشن‌تر کردن چراغ تولید در داخل کشور می‌شود، رونق صنایع مادر و بر روی ریل حرکت کردن قطار تولید کارخانه‌های عظیم داخلی است.

بیمه‌گر حج تمتع مشخص شد

 بیمه‌گر حج تمتع مشخص شد
2024-05-19T20:32:29+03:30
از سوی سازمان حج و زیارت، بیمه میهن به عنوان بیمه گر حجاج ایرانی سال ۱۴۰۳ برای پوشش بیمه های درمان، عمر، حادثه و مسئولیت انتخاب شد.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۴
2024-05-19T20:32:28+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۶ درصد کاهش به ۲۳۵۹ دلار و ۹ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۴

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۴
2024-05-19T20:32:27+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۳۴۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

ادامه ریزش قیمت‌ها در بازار/ دلار به ۵۸هزار تومان نزدیک شد

 ادامه ریزش قیمت‌ها در بازار/ دلار به ۵۸هزار تومان نزدیک شد
2024-05-19T20:32:26+03:30
مشاهدات میدانی از بازار سبزه‌میدان نشان می‌دهد: قیمت دلار در این بازار امروز با کاهش بیشتری نسبت به روزهای قبل همراه شده و به کانال ۵۸هزار تومان نزدیک شده ا...

تحویل اولین سری لاماری ایما هیبرید به مشتریان

 تحویل اولین سری لاماری ایما هیبرید به مشتریان
2024-05-19T20:32:25+03:30
لاماری ایما هیبرید جدیدترین محصول شرکت آرین پارس موتور است که اولین سری از این محصول با فروش فوری و قطعی در اسفند ماه سال گذشته در سامانه یکپارچه عرضه خودرو...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۵
2024-05-19T20:32:24+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳۵ درصد افزایش به ۲۳۴۴ دلار و ۵۱ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۶

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
2024-05-19T20:32:23+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۳۶۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

"ری‌را "در آستانه تجاری‌سازی شد

 "ری‌را "در آستانه تجاری‌سازی شد
2024-05-19T20:32:23+03:30
مدیرعامل ایران خودرو در بازدید از خط تولید ری‌را، در جریان آخرین وضعیت صحه‌گذاری و تاییدیه‌های کیفیت این محصول قرار گرفت.

۶ موفقیت کچاد در سال ۱۴۰۲

 ۶ موفقیت کچاد در سال ۱۴۰۲
2024-05-19T20:32:22+03:30
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در سال ۱۴۰۲ موفقیت‌های زیادی در حوزه تولید، فروش، صادرات و بهره وری کسب کرده است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۹

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۹
2024-05-19T20:32:21+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۱.۶۱ درصد افزایش به ۲۴۱۵ دلار و ۲۲ سنت رسید.

وکالتی کردن حساب مشتریان در بانک رفاه برای خرید خودرو برقی

 وکالتی کردن حساب مشتریان در بانک رفاه برای خرید خودرو برقی
2024-05-19T20:32:20+03:30
مشتریان بانک رفاه کارگران می‌توانند به صورت غیرحضوری و یا از طریق مراجعه به شعب این بانک، نسبت به وکالتی کردن حساب‌های خود اقدام و در طرح عرضه خودروهای برقی...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۹

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۹
2024-05-19T20:32:20+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۳۵۲ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۰ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است.

ثبت‌نام خودروهای برقی وارداتی با حساب وکالتی بانک تجارت

 ثبت‌نام خودروهای برقی وارداتی با حساب وکالتی بانک تجارت
2024-05-19T20:32:18+03:30
بانک تجارت امکان وکالتی کردن سریع و غیرحضوری حساب، برای ثبت‌نام خودروهای برقی وارداتی سامانه یکپارچه خرید خودرو را از طریق آدرس car.tejaratbank.ir فراهم کرد.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند/ یورو رشد کرد

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند/ یورو رشد کرد
2024-05-19T20:32:17+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۴هزار و ۸۶۸ تومان و حواله دلار نیز به ۴۱هزار و ۸۹۴ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵
2024-04-14T11:46:02+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۵ میلیون تومان است.

زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط

 زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:46:01+03:30
دهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. دارایی موضوع این حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:33+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۲۲۸۶ دلار و ۲۸ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:32+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد

 خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد
2024-04-14T11:05:32+03:30
با توجه به افزایش قیمت اونس جهانی و تحولات خاورمیانه، قیمت طلا و ارز در بازار داخلی با افزایش محسوس همراه شده است. طبق اعلام فعالان بازار طلا و جواهر، حباب ...

قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه

 قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۱ درصد کاهش به ۲۲۸۱ دلار و ۴۸ سنت رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۱ درصد افزایش به ۲۳۴۱ دلار و ۵۹ سنت رسید.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت
2024-04-14T11:05:30+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:29+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست

 کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست
2024-04-14T11:05:29+03:30
کشتی آرای با تأکید بر کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه و ۲ هزار تومانی قیمت دلار، گفت: فعالان بازار با احتیاط عمل می کنند و دیگر کسی طلا نمی خرد.

مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد

 مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد
2024-04-14T11:05:28+03:30
شهریار محمدی راد سال ۱۴۰۳ را نقطه عطفی در تاریخ شرکت پاکسان دانست و از اتفاقات بزرگ برای این مجموعه در این سال خبر داد.

زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط

 زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:05:28+03:30
هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد مرکز مبادله ارز و طلای ایران یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳، برگزار می‌شود.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)