میرنیوز

انواع ویترین در کابینت آشپزخانه مدرن ساده سفید

انواع ویترین در کابینت آشپزخانه مدرن ساده سفید 2023-02-20T16:03:29+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در دو سال اخیر بیشتر افراد به کابینت‌های ساده علاقه‌مند شده‌اند. در واقع در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیشتر سفارش‌های طراحی دکوراسیون آشپزخانه مربوط به دو سبک مدرن و نئوکلاسیک بوده است. امروزه باتوجه‌به کوچک شدن آشپزخانه‌ها انتخاب کابینت آشپزخانه مدرن از بهترین گزینه‌ها است. چراکه باعث بزرگ‌تر نشان داده شدن فضای آشپزخانه می‌شود. بسیاری از افراد فکر می‌کنند که همهٔ کابینت‌های ساده، ارزان قیمت هستند؛ اما این یک باور اشتباه است. درست است که سبک مدرن به نسبت کلاسیک و نئوکلاسیک ارزان‌تر است؛ اما بااین‌حال قیمت کابینت به عوامل مختلفی بستگی دارد و ممکن است در یک دکوراسیون سبک مدرن از سبک‌های دیگر حتی گران‌تر هم بشود. در این مقاله می‌خواهیم به معرفی انواع ویترین بپردازیم که خود یکی از عوامل گران‌قیمت شدن دکوراسیون آشپزخانه است. پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

ویترین در دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه‌ای که در دکوراسیون خود دارای ویترین است گران‌قیمت‌تر از آشپزخانه بدون ویترین است. لازم به ذکر است که انتخاب درب شیشه‌ای برای کابینت آشپزخانه از درب ام دی اف گران‌تر است. درنتیجه فکر نکنید که کابینت آشپزخانه‌ای که بیشتر از درب شیشه‌ای استفاده کرده است ارزان‌تر از آشپزخانهٔ تمام ام دی اف است. دلیل آن هم گران‌قیمت بودن شیشه است. شیشه‌هایی که برای ویترین استفاده می‌شود تقریباً قیمت بالایی دارند. ویترین‌ها باعث روح بخشیدن به دکوراسیون آشپزخانه می‌شوند و شما با قراردادن بلور و یا ظروف گران‌قیمت می‌توانید محیط آشپزخانه را بسیار شیک و مدرن کنید. از طرفی به‌صورت دوره‌ای با تغییر وسایل داخل ویترین می‌توانید تنوع خوبی به محیط آشپزخانه بدهید. امروزه باتوجه‌به کوچک‌شدن متراژ خانه‌ها استفاده از بوفه به شکل جدا امکان‌پذیر نیست؛ چراکه فضای زیادی را از خانه اشغال می‌کند به همین دلیل استفاده از ویترین در آشپزخانه‌ها بسیار مرسوم شده است.

ویترین‌ها می‌توانند در دو نوع شفاف و مات طراحی شوند. اگر می‌خواهید تمام درب‌های کابینت هوایی را شیشه‌ای کنید بهتر است از نوع مات استفاده کنید در این صورت ظروف داخل کابینت در معرض دید قرار نمی‌گیرند و شما برای جای‌دادن وسایل راحت‌تر هستید. اگر از نوع شفاف استفاده کنید باید همیشه وسایل داخل کابینت را زیبا بچینید و از چیدن ظروف روی همدیگر خودداری کنید. اگر فضای آشپزخانه شما بزرگ است و می‌توانید ظروف را به شکل زیبایی بچینید استفاده از درب شیشه‌ای به شما پیشنهاد می‌شود.

از زمان‌های قدیم تا به امروز از شیشهٔ شفاف برای انواع دکوری و ویترین استفاده می‌شد. این ویترین‌ها همچنان جایگاه خود را در دکوراسیون داخلی حفظ کرده‌اند و همچنان طرفداران خود را دارند. استفاده از شیشه شفاف در تمام سبک‌ها مرسوم است. درنتیجه در سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن می‌توانید از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است همان‌طور که شیشهٔ شفاف از جذابیت بصری بیشتری برخوردار است دارای معایبی نیز هست که در ادامه به توضیح آنها می‌پردازیم. شیشهٔ شفاف سریع‌تر اثر انگشت و کثیفی‌ها را به خود می‌گیرد درنتیجه ویترین‌هایی که دارای شیشهٔ شفاف هستند را مدام باید تمیز نگه داشت. از طرفی همیشه باید ظروف داخل ویترین و یا کابینت درب شیشه‌ای تمیز و مرتب باشند.

نحوهٔ چیدمان و هارمونی بین ظروف تأثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون کلی آشپزخانه دارد. اگر می‌خواهید کابینت آشپزخانه ساده به نظر برسد بهتر است که از کابینت درب شیشه‌ای شفاف استفاده نکنید؛ چراکه دکوراسیون آشپزخانه‌ای که درب آن شیشه‌ای است طبیعتاً ساده به نظر نمی‌رسد و کمی فضا را شلوغ‌تر نشان می‌دهد. اگر فردی هستید که به تقارن و مرتب بودن نقاط منزل حساس هستید انتخاب ویترین و کابینت با درب شیشه‌ای مناسب شما نیست؛ چراکه بعد از گذشت مدت زمانی به دلیل وسواسی که دارید ممکن است اذیت شوید و مجبور به تغییر دکوراسیون آشپزخانه و هزینهٔ مجدد شوید. لازم به ذکر است که استفاده از نورپردازی مخفی در کابینت درب شیشه‌ای و ویترین می‌تواند زیبایی آشپزخانه را چندبرابر کند. از طرف باید بدانید که استفاده از شیشه شفاف برای هر آشپزخانه با هر متراژی مناسب است و باعث زیبایی محیط آشپزخانه می‌شود. پس برای انتخاب آن برای آشپزخانهٔ خود هیچ محدودیتی ندارید.

ویترین شیشه‌ای مات

شیشهٔ مات سبب می‌شود تا وسایل داخل کابینت دیده نشود. درنتیجه از فضای داخل کابینت به هر شکلی که بخواهید می‌توانید استفاده کنید. در این دکوراسیون تنها سایهٔ ظروف قابل‌مشاهده است و تا حدی مشخص می‌شود که کابینت‌ها به چه شکلی چیدمان شده‌اند. اگر قرار است ظروف را خیلی روهم‌روهم بچینید به شما این دکوراسیون را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم؛ چون سایه‌ها تا حدی می‌تواند مرتبی و نامرتبی کابینت را نمایان کنند.

انواع ویترین در کابینت آشپزخانه مدرن ساده سفید

ویترین با شیشه طرح‌دار

شیشهٔ این ویترین‌ها دارای نقش‌برجسته هستند. شیشه طرح‌دار معمولاً لک اثر انگشت و کثیفی را خیلی نشان نمی‌دهد. پس اگر نمی‌خواهید وقت زیادی را برای تمیزکردن آشپزخانه بگذارید انتخاب این شیشه برای کابینت آشپزخانه می‌تواند گزینهٔ مناسبی باشد. دقت کنید که این شیشه‌ها ممکن است بعد از مدتی از مد بیفتند و یا شما را خسته کنند. پس موقع انتخاب بهتر است که طرح‌های خیلی شلوغ را انتخاب نکنید و سعی کنید از طرح‌های ساده بهره ببرید تا در درازمدت بتواند زیبایی قشنگی به محیط آشپزخانه بدهد.

ویترین شیشه و فلزی

این نوع ویترین‌ها در دکوراسیون مدرن بسیار موردتوجه قرار گرفته است. این ویترین‌ها دارای یک شیشه شفاف یکسره هستند که زیر اشکال فلزی قرار می‌گیرد. برای این نوع ویترین می‌توانید علاوه بر شیشهٔ شفاف از شیشه‌های رنگی نیز استفاده کنید. معمولاً با ایجاد نورپردازی مخفی در این ویترین‌ها جذابیت دکوراسیون را می‌توان چندین برابر کرد.

امروزه استفاده از ترکیب درب‌های چوبی و شیشه‌ای در سبک نئوکلاسیک و مدرن بسیار پرطرف‌دار شده است و زیبایی خیره‌کننده‌ای را به دکوراسیون می‌بخشد شاید پیش‌ازاین به اهمیت ویترین در دکوراسیون آشپزخانه پی نبرده بودید؛ اما علاوه بر عوامل دیگر انتخاب مدل ویترین، سایز، نحوه نورپردازی آن و … همگی باعث زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه می‌شود. معمولاً برای داشتن یک کابینت آشپزخانه سفید باید علاوه بر اینکه انواع صفحه کابینت آشپزخانه را برای انتخاب مورد بررسی قرار می‌دهید، به موارد دیگری همچون نوع و شکل ویترین‌ها، رنگ و جنس بین کابینتی، سبک کابینت، نوع دستگیره، رنگ شیرآلات و … هم دقت کنید. مطمئن باشید که شما تنها زمانی یک دکوراسیون عالی خواهید داشت که تمام عوامل بزرگ و کوچک در کنار هم به‌خوبی چیده شوند و هارمونی خوبی را به وجود بیاورند.

انواع ویترین در کابینت آشپزخانه مدرن ساده سفید

دکوچید، چیدانه و آکساگروپ همیشه به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنند که اگر می‌خواهید یک دکوراسیون آشپزخانهٔ شیک و زیبایی داشته باشید برای طراحی کابینت از یک طراح حرفه‌ای استفاده کنید تا طرحی که طراحی می‌شود علاوه بر زیبایی بتواند از تمام قسمت‌های پرت آشپزخانه استفاده کند و همچنین قابل اجرا باشد. بسیاری از طراحان طرح‌هایی را می‌زنند که قابل اجرا نیست. پس حتماً پیش از عقد قرارداد از این موارد به طور کامل آگاه شوید تا طراحی به شکل کاربردی برای شما انجام شود.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

حراج بعدی شمش طلا فردا برگزار می‌شود

 حراج بعدی شمش طلا فردا برگزار می‌شود
2024-05-19T20:32:34+03:30
بیست و پنجمین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران فردا یک‌شنبه  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

همکاری خاتم‌الانبیا با تاپیکو در راستای اجرای منویاتِ رهبری

 همکاری خاتم‌الانبیا با تاپیکو در راستای اجرای منویاتِ رهبری
2024-05-19T20:32:33+03:30
مدیرعامل تاپیکو گفت: همکاریِ قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا با این مجموعه‌ در راستای اجرای منویاتِ مقام معظم رهبری است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۳

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۳
2024-05-19T20:32:31+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۳۹۵ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون تومان است.

عزم فولادی‌ها برای تحقق شعار سال؛ احیای تولید با تکیه برداخل

 عزم فولادی‌ها برای تحقق شعار سال؛ احیای تولید با تکیه برداخل
2024-05-19T20:32:30+03:30
بدون شک یکی از عواملی که منجر به روشن‌تر کردن چراغ تولید در داخل کشور می‌شود، رونق صنایع مادر و بر روی ریل حرکت کردن قطار تولید کارخانه‌های عظیم داخلی است.

بیمه‌گر حج تمتع مشخص شد

 بیمه‌گر حج تمتع مشخص شد
2024-05-19T20:32:29+03:30
از سوی سازمان حج و زیارت، بیمه میهن به عنوان بیمه گر حجاج ایرانی سال ۱۴۰۳ برای پوشش بیمه های درمان، عمر، حادثه و مسئولیت انتخاب شد.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۴
2024-05-19T20:32:28+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۶ درصد کاهش به ۲۳۵۹ دلار و ۹ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۴

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۴
2024-05-19T20:32:27+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۳۴۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

ادامه ریزش قیمت‌ها در بازار/ دلار به ۵۸هزار تومان نزدیک شد

 ادامه ریزش قیمت‌ها در بازار/ دلار به ۵۸هزار تومان نزدیک شد
2024-05-19T20:32:26+03:30
مشاهدات میدانی از بازار سبزه‌میدان نشان می‌دهد: قیمت دلار در این بازار امروز با کاهش بیشتری نسبت به روزهای قبل همراه شده و به کانال ۵۸هزار تومان نزدیک شده ا...

تحویل اولین سری لاماری ایما هیبرید به مشتریان

 تحویل اولین سری لاماری ایما هیبرید به مشتریان
2024-05-19T20:32:25+03:30
لاماری ایما هیبرید جدیدترین محصول شرکت آرین پارس موتور است که اولین سری از این محصول با فروش فوری و قطعی در اسفند ماه سال گذشته در سامانه یکپارچه عرضه خودرو...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۵
2024-05-19T20:32:24+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳۵ درصد افزایش به ۲۳۴۴ دلار و ۵۱ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۶

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
2024-05-19T20:32:23+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۳۶۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

"ری‌را "در آستانه تجاری‌سازی شد

 "ری‌را "در آستانه تجاری‌سازی شد
2024-05-19T20:32:23+03:30
مدیرعامل ایران خودرو در بازدید از خط تولید ری‌را، در جریان آخرین وضعیت صحه‌گذاری و تاییدیه‌های کیفیت این محصول قرار گرفت.

۶ موفقیت کچاد در سال ۱۴۰۲

 ۶ موفقیت کچاد در سال ۱۴۰۲
2024-05-19T20:32:22+03:30
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در سال ۱۴۰۲ موفقیت‌های زیادی در حوزه تولید، فروش، صادرات و بهره وری کسب کرده است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۹

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۹
2024-05-19T20:32:21+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۱.۶۱ درصد افزایش به ۲۴۱۵ دلار و ۲۲ سنت رسید.

وکالتی کردن حساب مشتریان در بانک رفاه برای خرید خودرو برقی

 وکالتی کردن حساب مشتریان در بانک رفاه برای خرید خودرو برقی
2024-05-19T20:32:20+03:30
مشتریان بانک رفاه کارگران می‌توانند به صورت غیرحضوری و یا از طریق مراجعه به شعب این بانک، نسبت به وکالتی کردن حساب‌های خود اقدام و در طرح عرضه خودروهای برقی...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۹

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۹
2024-05-19T20:32:20+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۳۵۲ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۰ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است.

حفظ کیفیت خط قرمز و اولویت نخست مدیران خودرو است

 حفظ کیفیت خط قرمز و اولویت نخست مدیران خودرو است
2024-05-19T20:32:19+03:30
مدیرعامل شرکت مدیران خودرو با بیان این که رضایت مشتری و حفظ کیفیت همواره خط قرمز و اولویت نخست ما است، گفت: بنز و تویوتا نیز در گذشته فراخوان های مشابهی داش...

ثبت‌نام خودروهای برقی وارداتی با حساب وکالتی بانک تجارت

 ثبت‌نام خودروهای برقی وارداتی با حساب وکالتی بانک تجارت
2024-05-19T20:32:18+03:30
بانک تجارت امکان وکالتی کردن سریع و غیرحضوری حساب، برای ثبت‌نام خودروهای برقی وارداتی سامانه یکپارچه خرید خودرو را از طریق آدرس car.tejaratbank.ir فراهم کرد.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند/ یورو رشد کرد

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند/ یورو رشد کرد
2024-05-19T20:32:17+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۴هزار و ۸۶۸ تومان و حواله دلار نیز به ۴۱هزار و ۸۹۴ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵
2024-04-14T11:46:02+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۵ میلیون تومان است.

زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط

 زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:46:01+03:30
دهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. دارایی موضوع این حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:33+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۲۲۸۶ دلار و ۲۸ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:32+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد

 خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد
2024-04-14T11:05:32+03:30
با توجه به افزایش قیمت اونس جهانی و تحولات خاورمیانه، قیمت طلا و ارز در بازار داخلی با افزایش محسوس همراه شده است. طبق اعلام فعالان بازار طلا و جواهر، حباب ...

قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه

 قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۱ درصد کاهش به ۲۲۸۱ دلار و ۴۸ سنت رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۱ درصد افزایش به ۲۳۴۱ دلار و ۵۹ سنت رسید.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت
2024-04-14T11:05:30+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:29+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست

 کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست
2024-04-14T11:05:29+03:30
کشتی آرای با تأکید بر کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه و ۲ هزار تومانی قیمت دلار، گفت: فعالان بازار با احتیاط عمل می کنند و دیگر کسی طلا نمی خرد.

مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد

 مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد
2024-04-14T11:05:28+03:30
شهریار محمدی راد سال ۱۴۰۳ را نقطه عطفی در تاریخ شرکت پاکسان دانست و از اتفاقات بزرگ برای این مجموعه در این سال خبر داد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)