میرنیوز

انواع ویترین در کابینت آشپزخانه مدرن ساده سفید

انواع ویترین در کابینت آشپزخانه مدرن ساده سفید 2023-02-20T16:03:29+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در دو سال اخیر بیشتر افراد به کابینت‌های ساده علاقه‌مند شده‌اند. در واقع در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیشتر سفارش‌های طراحی دکوراسیون آشپزخانه مربوط به دو سبک مدرن و نئوکلاسیک بوده است. امروزه باتوجه‌به کوچک شدن آشپزخانه‌ها انتخاب کابینت آشپزخانه مدرن از بهترین گزینه‌ها است. چراکه باعث بزرگ‌تر نشان داده شدن فضای آشپزخانه می‌شود. بسیاری از افراد فکر می‌کنند که همهٔ کابینت‌های ساده، ارزان قیمت هستند؛ اما این یک باور اشتباه است. درست است که سبک مدرن به نسبت کلاسیک و نئوکلاسیک ارزان‌تر است؛ اما بااین‌حال قیمت کابینت به عوامل مختلفی بستگی دارد و ممکن است در یک دکوراسیون سبک مدرن از سبک‌های دیگر حتی گران‌تر هم بشود. در این مقاله می‌خواهیم به معرفی انواع ویترین بپردازیم که خود یکی از عوامل گران‌قیمت شدن دکوراسیون آشپزخانه است. پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

ویترین در دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه‌ای که در دکوراسیون خود دارای ویترین است گران‌قیمت‌تر از آشپزخانه بدون ویترین است. لازم به ذکر است که انتخاب درب شیشه‌ای برای کابینت آشپزخانه از درب ام دی اف گران‌تر است. درنتیجه فکر نکنید که کابینت آشپزخانه‌ای که بیشتر از درب شیشه‌ای استفاده کرده است ارزان‌تر از آشپزخانهٔ تمام ام دی اف است. دلیل آن هم گران‌قیمت بودن شیشه است. شیشه‌هایی که برای ویترین استفاده می‌شود تقریباً قیمت بالایی دارند. ویترین‌ها باعث روح بخشیدن به دکوراسیون آشپزخانه می‌شوند و شما با قراردادن بلور و یا ظروف گران‌قیمت می‌توانید محیط آشپزخانه را بسیار شیک و مدرن کنید. از طرفی به‌صورت دوره‌ای با تغییر وسایل داخل ویترین می‌توانید تنوع خوبی به محیط آشپزخانه بدهید. امروزه باتوجه‌به کوچک‌شدن متراژ خانه‌ها استفاده از بوفه به شکل جدا امکان‌پذیر نیست؛ چراکه فضای زیادی را از خانه اشغال می‌کند به همین دلیل استفاده از ویترین در آشپزخانه‌ها بسیار مرسوم شده است.

ویترین‌ها می‌توانند در دو نوع شفاف و مات طراحی شوند. اگر می‌خواهید تمام درب‌های کابینت هوایی را شیشه‌ای کنید بهتر است از نوع مات استفاده کنید در این صورت ظروف داخل کابینت در معرض دید قرار نمی‌گیرند و شما برای جای‌دادن وسایل راحت‌تر هستید. اگر از نوع شفاف استفاده کنید باید همیشه وسایل داخل کابینت را زیبا بچینید و از چیدن ظروف روی همدیگر خودداری کنید. اگر فضای آشپزخانه شما بزرگ است و می‌توانید ظروف را به شکل زیبایی بچینید استفاده از درب شیشه‌ای به شما پیشنهاد می‌شود.

از زمان‌های قدیم تا به امروز از شیشهٔ شفاف برای انواع دکوری و ویترین استفاده می‌شد. این ویترین‌ها همچنان جایگاه خود را در دکوراسیون داخلی حفظ کرده‌اند و همچنان طرفداران خود را دارند. استفاده از شیشه شفاف در تمام سبک‌ها مرسوم است. درنتیجه در سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن می‌توانید از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است همان‌طور که شیشهٔ شفاف از جذابیت بصری بیشتری برخوردار است دارای معایبی نیز هست که در ادامه به توضیح آنها می‌پردازیم. شیشهٔ شفاف سریع‌تر اثر انگشت و کثیفی‌ها را به خود می‌گیرد درنتیجه ویترین‌هایی که دارای شیشهٔ شفاف هستند را مدام باید تمیز نگه داشت. از طرفی همیشه باید ظروف داخل ویترین و یا کابینت درب شیشه‌ای تمیز و مرتب باشند.

نحوهٔ چیدمان و هارمونی بین ظروف تأثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون کلی آشپزخانه دارد. اگر می‌خواهید کابینت آشپزخانه ساده به نظر برسد بهتر است که از کابینت درب شیشه‌ای شفاف استفاده نکنید؛ چراکه دکوراسیون آشپزخانه‌ای که درب آن شیشه‌ای است طبیعتاً ساده به نظر نمی‌رسد و کمی فضا را شلوغ‌تر نشان می‌دهد. اگر فردی هستید که به تقارن و مرتب بودن نقاط منزل حساس هستید انتخاب ویترین و کابینت با درب شیشه‌ای مناسب شما نیست؛ چراکه بعد از گذشت مدت زمانی به دلیل وسواسی که دارید ممکن است اذیت شوید و مجبور به تغییر دکوراسیون آشپزخانه و هزینهٔ مجدد شوید. لازم به ذکر است که استفاده از نورپردازی مخفی در کابینت درب شیشه‌ای و ویترین می‌تواند زیبایی آشپزخانه را چندبرابر کند. از طرف باید بدانید که استفاده از شیشه شفاف برای هر آشپزخانه با هر متراژی مناسب است و باعث زیبایی محیط آشپزخانه می‌شود. پس برای انتخاب آن برای آشپزخانهٔ خود هیچ محدودیتی ندارید.

ویترین شیشه‌ای مات

شیشهٔ مات سبب می‌شود تا وسایل داخل کابینت دیده نشود. درنتیجه از فضای داخل کابینت به هر شکلی که بخواهید می‌توانید استفاده کنید. در این دکوراسیون تنها سایهٔ ظروف قابل‌مشاهده است و تا حدی مشخص می‌شود که کابینت‌ها به چه شکلی چیدمان شده‌اند. اگر قرار است ظروف را خیلی روهم‌روهم بچینید به شما این دکوراسیون را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم؛ چون سایه‌ها تا حدی می‌تواند مرتبی و نامرتبی کابینت را نمایان کنند.

انواع ویترین در کابینت آشپزخانه مدرن ساده سفید

ویترین با شیشه طرح‌دار

شیشهٔ این ویترین‌ها دارای نقش‌برجسته هستند. شیشه طرح‌دار معمولاً لک اثر انگشت و کثیفی را خیلی نشان نمی‌دهد. پس اگر نمی‌خواهید وقت زیادی را برای تمیزکردن آشپزخانه بگذارید انتخاب این شیشه برای کابینت آشپزخانه می‌تواند گزینهٔ مناسبی باشد. دقت کنید که این شیشه‌ها ممکن است بعد از مدتی از مد بیفتند و یا شما را خسته کنند. پس موقع انتخاب بهتر است که طرح‌های خیلی شلوغ را انتخاب نکنید و سعی کنید از طرح‌های ساده بهره ببرید تا در درازمدت بتواند زیبایی قشنگی به محیط آشپزخانه بدهد.

ویترین شیشه و فلزی

این نوع ویترین‌ها در دکوراسیون مدرن بسیار موردتوجه قرار گرفته است. این ویترین‌ها دارای یک شیشه شفاف یکسره هستند که زیر اشکال فلزی قرار می‌گیرد. برای این نوع ویترین می‌توانید علاوه بر شیشهٔ شفاف از شیشه‌های رنگی نیز استفاده کنید. معمولاً با ایجاد نورپردازی مخفی در این ویترین‌ها جذابیت دکوراسیون را می‌توان چندین برابر کرد.

امروزه استفاده از ترکیب درب‌های چوبی و شیشه‌ای در سبک نئوکلاسیک و مدرن بسیار پرطرف‌دار شده است و زیبایی خیره‌کننده‌ای را به دکوراسیون می‌بخشد شاید پیش‌ازاین به اهمیت ویترین در دکوراسیون آشپزخانه پی نبرده بودید؛ اما علاوه بر عوامل دیگر انتخاب مدل ویترین، سایز، نحوه نورپردازی آن و … همگی باعث زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه می‌شود. معمولاً برای داشتن یک کابینت آشپزخانه سفید باید علاوه بر اینکه انواع صفحه کابینت آشپزخانه را برای انتخاب مورد بررسی قرار می‌دهید، به موارد دیگری همچون نوع و شکل ویترین‌ها، رنگ و جنس بین کابینتی، سبک کابینت، نوع دستگیره، رنگ شیرآلات و … هم دقت کنید. مطمئن باشید که شما تنها زمانی یک دکوراسیون عالی خواهید داشت که تمام عوامل بزرگ و کوچک در کنار هم به‌خوبی چیده شوند و هارمونی خوبی را به وجود بیاورند.

انواع ویترین در کابینت آشپزخانه مدرن ساده سفید

دکوچید، چیدانه و آکساگروپ همیشه به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنند که اگر می‌خواهید یک دکوراسیون آشپزخانهٔ شیک و زیبایی داشته باشید برای طراحی کابینت از یک طراح حرفه‌ای استفاده کنید تا طرحی که طراحی می‌شود علاوه بر زیبایی بتواند از تمام قسمت‌های پرت آشپزخانه استفاده کند و همچنین قابل اجرا باشد. بسیاری از طراحان طرح‌هایی را می‌زنند که قابل اجرا نیست. پس حتماً پیش از عقد قرارداد از این موارد به طور کامل آگاه شوید تا طراحی به شکل کاربردی برای شما انجام شود.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!
2023-03-19T09:43:25+03:30
برای آشنایی با انواع کاغذ دیواری و ویژگی های آن ها با این مطلب که به کمک کاغذنت نوشته شده همراه باشید.

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول
2023-03-19T09:30:18+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله نظام آباد محدوده دماوند حدود ۳ میلیارد و 240 میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول
2023-03-19T09:30:17+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محله تهران نو محدوده دماوند حدود ۱ میلیارد تومان است.

قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند

 قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند
2023-03-18T19:03:44+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
2023-03-18T19:03:44+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۹میلیون و ۴۰۰هزار تومان است.

کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد

 کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد
2023-03-18T19:03:44+03:30
در راستای راهبرد مشارکت درون گروهی با امضای تفاهم‌نامه همکاری؛ کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به بیمه ملت سپرده شد.

موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال

 موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال
2023-03-18T19:03:43+03:30
در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده صاحبان سهام بانک رفاه کارگران افزایش سرمایه این بانک به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال به تصویب رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار
2023-03-18T19:03:43+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۳.۶۳ درصد افزایش به ۱۹۸۹ دلار و ۲۵ سنت رسید.

عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان

 عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان
2023-03-18T19:03:43+03:30
دقایقی پیش سختکوشان فولاد هرمزگان با عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن، افتخاری دیگر آفریدند و در آستانه ثبت رکوردی جدید در ت...

جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال

 جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال
2023-03-18T19:03:42+03:30
هم زمان با فرارسیدن ۲۴ اسفند دوازدهمین سالروز تاسیس بانک ایران زمین، مدیران ارشد بانک طی مراسمی این روز را گرامی داشتند.

قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید

 قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید
2023-03-18T19:03:42+03:30
قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد در روز جمعه افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید.

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی
2023-03-18T14:43:32+03:30
سامانه پیامکی یکی از شیوه‌های فوق العاده برای برقراری ارتباط با مشتریان، جلب توجه آن‌ها و افزایش فروش است. برای استفاده از این سامانه باید استراتژی خاص خود ر...

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند
2023-03-18T14:43:31+03:30
پیشگامان توسعه ارتباطات در آیین اختتامیه جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر کشور، توسط سازمان تامین اجتماعی کشور به عنوان کارفرمای برتر استان یزد برگزیده شد.

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی
2023-03-18T12:16:46+03:30
در ادامه با مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی بیشتر آشنا خواهید شد.

خرید انواع لوله فلزی با قیمت مناسب از دکتر تامین

خرید انواع لوله فلزی با قیمت مناسب از دکتر تامین
2023-03-18T12:16:45+03:30
در ادامه این مطلب، می‌خواهیم نگاهی به قیمت انواع لوله‌های فلزی داشته باشیم.

همه کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهیم

همه کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهیم
2023-03-18T12:16:45+03:30
در این مقاله قصد داریم تمام کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهید را به شما یادآوری کنیم تا بدون آن‌که مشکلی برایتان در فرودگاه پیش بیاید یا از پروازتان جا ب...

خرید خانه با ۳ میلیارد تومان در افسریه + جدول

خرید خانه با ۳ میلیارد تومان در افسریه + جدول
2023-03-18T09:10:15+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله شهید بروجردی محدوده افسریه حدود ۳ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

رهن ۹۰۰ میلیون تومانی در محله افسریه +جدول

رهن ۹۰۰ میلیون تومانی در محله افسریه +جدول
2023-03-18T09:10:14+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محله آهنگ محدوده افسریه حدود ۹۰۰ میلیون تومان است.

ادامه سیر نزولی قیمت‌ها در مرکز مبادلات/ دلار ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان شد

  ادامه سیر نزولی قیمت‌ها در مرکز مبادلات/ دلار ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان شد
2023-03-16T17:23:48+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز دوشنبه ۲۲ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شد.

علت شارژ نشدن ایرپاد؛ معرفی چند راهکار موثر

علت شارژ نشدن ایرپاد؛ معرفی چند راهکار موثر
2023-03-15T17:10:09+03:30
در ادامه چندین راهکار را برای شارژ کردن ایرپاد به شما معرفی خواهیم کرد.

قیمت آجر نما در فروردین ۱۴۰۲ از درب کارخانه

قیمت آجر نما در فروردین ۱۴۰۲ از درب کارخانه
2023-03-15T17:10:09+03:30
به طور کلی، قیمت آجر نما به عوامل مختلفی مانند نوع آجر، ابعاد آن، کیفیت ساخت، منطقه جغرافیایی و شرایط بازار بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

چطور بلیط ارزان مشهد به استانبول بخریم؟

چطور بلیط ارزان مشهد به استانبول بخریم؟
2023-03-14T12:23:27+03:30
در ادامه همراه ما باشید تا به شما راه های خرید بلیط ارزان مشهد به استانبول را بگوییم.

آموزش فتوشاپ؛ تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ

آموزش فتوشاپ؛ تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ
2023-03-14T12:23:27+03:30
در اینجا برخی از ساده ترین و مهم ترین روش ها را برای تبدیل عکس به نقاشی در پلتفرم فتوشاپ نام می بریم.

خرید خانه نوساز با ۱۹ میلیارد تومان در شهرک غرب + جدول

خرید خانه نوساز با ۱۹ میلیارد تومان در شهرک غرب + جدول
2023-03-14T09:57:07+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری نوساز در محدود شهرک غرب حدود ۲۰ میلیارد تومان است.

لوکس نشینان شهرک غرب + جدول اجاره بها

لوکس نشینان شهرک غرب + جدول اجاره بها
2023-03-14T09:57:06+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۱۰۰ متری در محدوده شهرک غرب حدود ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

پرواز با کدام ایرلاین های داخلی در اولویت است؟

 پرواز با کدام ایرلاین های داخلی در اولویت است؟
2023-03-14T09:23:55+03:30
از سال ۱۳۴۰ که خطوط هوایی مختلف به صورت خصوصی، دولتی و نظامی در ایران فعالیت خود را آغاز کردند، به تدریج بر تعداد آنها افزوده شد و با پیشرفته شدن تکنولوژی ص...

حمایت بانک رفاه کارگران از کودکان سندرم داون

 حمایت بانک رفاه کارگران از کودکان سندرم داون
2023-03-14T09:23:54+03:30
دومین همایش فرصت کودکی به مناسبت آیین بزرگداشت روز جهانی سندرم داون، با حمایت اثربخش و مشارکت فعال بانک رفاه کارگران برگزار شد.

ریزش قیمت‌ها در مرکز مبادلات ارزی/ دلار به کانال ۴۰هزارتومانی بازگشت

 ریزش قیمت‌ها در مرکز مبادلات ارزی/ دلار به کانال ۴۰هزارتومانی بازگشت
2023-03-14T09:23:54+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز یک‌شنبه ۲۱ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۵۹۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شد.

افزایش سرمایه ۹۶ درصدی فولاد هرمزگان

 افزایش سرمایه ۹۶ درصدی فولاد هرمزگان
2023-03-14T09:23:53+03:30
سهامداران فولاد هرمزگان با افزایش سرمایه ۹۶ درصدی شرکت از محل سود انباشته موافقت کردند.

تاکسی سمند با یک میلیون کیلومتر پیمایش به موزه ایران خودرو رفت

 تاکسی سمند با یک میلیون کیلومتر پیمایش به موزه ایران خودرو رفت
2023-03-14T09:23:53+03:30
در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی ایران خودرو، در مراسمی با حضور مدیرعامل این گروه صنعتی، تاکسی سمند دوگانه سوز با یک میلیون کیلومتر پیمایش با سورن پلاس د...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)