میرنیوز

«پتروصاد پلاس» بانک صادرات ایران رونمایی شد

 «پتروصاد پلاس» بانک صادرات ایران رونمایی شد 2023-02-18T07:43:40+03:30

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، طرح جامع «پتروصاد پلاس» بانک صادرات ایران با هدف ارائه خدمات کامل تامین مالی زنجیره تامین به شرکت‌های پتروشیمی و با تمرکز بر توانمندی بانک در ارائه تسهیلات انحصاری از طریق شعب خارج از کشور و همچنین شرکت‌های ابزاری رونمایی و مورد استقبال فعالان صنعت پتروشیمی قرار گرفت.

تبیین «سوپرمارکت مالی» بانک صادرات ایران در همایش چهارم «پتروشیمی‌ها»

همزمان با چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش، نشست تخصصی «تبیین نقش بانک در تامین مالی صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش» با استقبال مدیران و فعالان صنعت پتروشیمی، اعضای هیئت‌مدیره، معاونان مدیرعامل و مدیران شرکت‌های زیرمجموعه بانک صادرات ایران برگزار شد و  ظرفیت‌‌های جدید ارزی و اعتباری بانک و شرکت‌های ابزاری «صرافی سپهر»، «تأمین سرمایه سپهر صادرات»، «بیمه سرمد» و «کارگزاری بانک صادرات ایران» برای تأمین مالی پروژه‌ها و مبادلات مالی صنعت پتروشیمی تشریح شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، یاسر مرادی، رئیس هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران در این نشست با اشاره به جایگاه و قدمت بانک صادرات ایران در ارائه خدمات متنوع بانکی به مردم و اقتصاد کشور، گفت: بانک صادرات ایران با بیش از 55هزار نفر شاغل و بازنشسته و بیش از 70 سال سابقه منشاء خدماتی بسیاری به عموم مردم بوده است.

وی با اشاره به تداوم حمایت از اقشار مختلف مردم در قالب مسئولیت‌های اجتماعی توسط بانک صادرات ایران افزود: برکت ارائه خدمات به مردم قطعاً روی سودآوری بانک در سایر بخش‌ها نیز تاثیر ویژه دارد.

یاسر مرادی گفت: بانک صادرات ایران برای روزهای پایانی سال از ابتدا تا پایان اسفند ماه سال جاری تمامی بازنشستگان کشوری که از بانک صادرات ایران حقوق خود را دریافت می‌کنند، اعتبار 10 میلیون تومانی بدون سود و کارمزد برای خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای معتبر دریافت خواهند کرد که بازپرداخت آن در 10 قسط مساوی از حساب آنها کسر خواهد شد.

وی همچنین داشتن بیش از 22 شعبه و بانک مستقل بانک صادرات ایران در خارج از کشور را پتانسیل مهمی برای ارائه خدمات متنوع مالی و ارزی به صنایع مختلف از جمله صنعت پتروشیمی عنوان کرد و افزود: با وجود تحریم‌های ظالمانه شعب بانک صادرات ایران در منطقه خلیج فارس با قدرت به فعالیت خود ادامه می‌دهند و برای ارائه خدمات ارزی و تنزیل ال سی‌های و ارائه تسهیلات ارزی و ضمانت‌نامه‌ها با استفاده از شعب ارزی و همچنین صرافی‌ سپهر به صنعت پتروشیمی آمادگی کامل دارند.

مرادی ارائه خدمات در شعب گسترده شعب در شهر و مناطق دورافتاده را مزیت بانک صادرات ایران عنوان کرد و گفت:شرکت‌های پتروشیمی برای دریافت خدمات از شعب گسترده بانک دچار مشکل نخواهند بود.

رئیس هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران با بیان اینکه بازار پول بیش از این کشش ارائه تسهیلات ریالی را ندارد، به ارائه انواع خدمات پولی و مالی در قالب سوپر مارکت مالی اشاره کرد و گفت: شایسته است برای تامین مالی به ویژه در پروژه‌های بلند مدت که در تعریف بازار سرمایه می‌گنجد، به سمت محصولات ترکیبی در بازار پول و سرمایه حرکت کنیم. بانک صادرات ایران امروز با ارائه ایده سوپرمارکت مالی و استفاده از شرکت‌های ابزاری خود از جمله صرافی سپهر، تامین سرمایه سپهر صادرات، کارگزاری، بیمه سرمد و سایر زیرمجموعه‌ها از جمله شرکت لیزینگ  به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر لیزینگ کشور، در همه زمینه‌ها در کنار شرکت‌های پتروشیمی است. وجود شعب متعدد بانک صادرات ایران در اقصی نقاط جهان، به روز بودن خدمات در این بانک را به همراه دارد از این رو با قدرت در حال سرمایه‌گذاری در حوزه بانکداری الکترونیک است.

وی با بیان اینکه ایده سوپرمارکت مالی از سوی بانک صادرات ایران برای تامین مالی زنجیره تولید مطرح شده، از برنامه این بانک برای به کارگیری ظرفیت شرکت‌های ابزاری این بانک در قالب طرح جامع پتروصاد پلاس برای تامین مالی شرکت‌های پتروشیمی خبر داد.

مرادی همچنین با تشریح محصول جدید چک امن دیجیتال بانک صادرات ایران با نام چکنو، گفت: برای اولین بار در نظام بانکی توسط بانک صادرات ایران تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی می‌‌توانند بدون مراجعه به شعبه با تلفن همراه خود تا سقف 500 میلیون تومان در هر طول شبانه‌روز، چک الکترونیکی صادر کنند.

رئیس هیئت مدیره بانک صادرات ایران تاکید کرد: سقف درنظر گرفته شده در این محصول برای شرکت‌های پتروشیمی افزایش خواهد یافت.

وی همچنین به معرفی و رونمایی محصول توثیق هوشمند سهام در بانک صادرات ایران تا پایان سال‌جاری اشاره کرد و گفت: با استفاده از این خدمت نوین بانک صادرات ایران، امکان توثیق هرگونه سهام یا دارایی و دریافت تسهیلات بدون مراجعه حضوری فراهم خواهد شد و این دو محصول با تسهیل جریان اعتباردهی، منجر به یک تحول عظیم در نظام بانکی و اعتباری کشور  است.

امیر یوسفیان، عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران نیز در این نشست با اشاره به حمایت نظام بانکی از مجموعه شرکت‌های پتروشیمی در سطح کشور گفت: هر یک از بانک‌های بزرگ و معتبر کشور به دلیل نوسان نرخ ارز، سالانه امکان تنها پرداخت دو میلیارد دلار تسهیلات جدید را دارند و نمی‌توانند سالانه بیش از هزار تریلیون ریال تسهیلات جدید پرداخت کنند.

وی افزود: این میزان تسهیلات از وام ازدواج گرفته تا تسهیلات به طرح‌های بزرگ پتروشیمی را شامل می‌شود و این رقم تنها برای انجام طرح‌های پتروشیمی کفایت می‌کند. از این رو با توجه به شرایط موجود صرفاً نباید به تسهیلات ریالی اتکا کرد.

وی گفت: در شرایطی که اعتبارات اسنادی ارزی و خرید و فروش اعتباری ریالی با مشکل مواجه است، باید از خطوط اعتباری داخلی استفاده کرد و بانک صادرات ایران با ارائه طرح طراوت تولید و طراوت توسعه، اعتبارات اسنادی ریالی را جایگزین تسهیلات ریالی کرده است.

یوسفیان با بیان اینکه سال گذشته این بانک 800 هزار میلیارد ریال اعتبارات اسنادی ریالی صادر کرده است، گفت: توقع این است که عملیات اعتباری با مجموعه‌هایی که با بانک‌ها کار می‌کنند، ادامه یابد و اعتبارات اسنادی صادر شده برای تداوم اثربخشی خود و کاهش نیاز به تسهیلات ریالی، به سرعت تنزیل نشود و امکان خرید مواد اولیه شرکت‌ها با اعتبارات اسنادی ریالی و همچنین اوراق گام به صورت متواتر (back to back) توسط شرکت‌ها ادامه یابد.

وی با اشاره به اینکه اگرچه در شرایط تورمی، نقد کردن ریال ممکن است به صرفه باشد، اما اهداف اصلی استفاده از اعتبارات اسنادی ریالی که همان زنجیره تامین بوده، تحقق نخواهد یافت.

یوسفیان تاکید کرد: نظام بانکی در شرایط فعلی راهی جز تامین مالی کردن چهار واحد تولیدی بایک واحد تسهیلات ریالی ندارد.

عضو هیئت‌مدیره بانک گفت: بانک صادرات ایران اولین بانکی است که بابت اجرای پروژه  به پیمانکاران اعتبارات اسنادی ریالی داده و برخی شرکت‌های پتروشیمی نیز از این قابلیت استفاده کرده‌اند. بانک صادرات ایران با ارائه این مدل به دنبال آن است که اعتبارات اسنادی ریالی در حوزه پتروشیمی و سایر صنایع تا حداقل پنج بار در بین تولیدکنندگان، تامین کنندگان مواد اولیه، توزیع‌کنندگان، عمده‌فروشان و خرده‌فروشان دست به دست شود اما به سرعت تنزیل نشود چراکه حجم نقدینگی نظام بانکی نیاز ریالی جدید همه بخش‌های صنعتی را پوشش نمی‌دهد. 

وی با بیان اینکه زنجیره تامین در همه بخش‌های صنعتی و تولید در حال شناسایی شدن است، افزود: مجموعه پتروشیمی امروز برای ارزآوری کشور اهمیت محوری دارد و بانک صادرات ایران برای افزایش همکاری با این صنعت، برنامه‌های جدید دارد.

یوسفیان با تشریح محصولات مختلف اعتباری در قابل اعتبارات اسنادی ریالی همچون طرح طراوت تولید، طراوت توسعه، اعتبار در حساب جاری و تسهیلات پرداخت حقوق و مزایای پرسنل گفت: از محل اعتبارات اسنادی ریالی دو پروژه را در صنعت پتروشیمی به صورت فاینانس تامین مالی کرده‌ایم و به جای تسهیلات ریالی، اعتبارات اسنادی ارائه شده است.

وی افزود: تمرکز مالی شرکت‌ها در بانک صادرات ایران می‌تواند موجب تقویت همکاری‌ها شود و موجب احیای اعتبار در کشور شود. باید بتوان با افزایش تعهدات با یک دلار سرمایه‌گذاری به میزان 5 دلار عملیات اقتصادی انجام داد.

مهدی اقبالی راد، معاون بانکداری جامع بانک صادرات ایران نیز در این نشست تشریح قابلیت‌ها و مزیت‌های طرح «پتروصاد پلاس»گفت: استفاده از پتانسیل فراوان شعب خارج از کشور بانک صادرات ایران محور اصلی این طرح است ضمن اینکه توجه به تامین مالی کوتاه‌مدت و بلندمدت از طریق بازار سرمایه و افزایش حدود اختیارات مدیریت شعب و مناطق تهران از مهمترین مزیت‌های عملیاتی «پتروصاد پلاس» در نمایشگاه امسال است.

مهدی اقبالی راد افزود: در این طرح به جای استفاده از تسهیلات ریالی بر استفاده از اعتبار تاکید شده است و محصول نوین «چکنو» در این طرح به طور خاص دیده شده که امکان انحصاری را برای اشخاص حقیقی و حقوقی ایجاد کرده است.

وی افزود: استفاده از ابزارهای بانکداری دیجیتال و طرح‌ حمایتی از کارکنان شرکت‌ها با نام «آتیه سپهر» از دیگر مزایای این طرح است.

معاون بانکداری جامع بانک صادرات ایران همچنین استفاده از بانکداری شرکتی در زیرمجموعه معاونت اعتباری بانک صادرات ایران را قابلیت جدیدی برای ارتقای توان ارائه خدمات گسترده در قالب «پتروصاد پلاس» تدارک دیده شده است.

وی استفاده از ابزارهای تامین مالی بازار سرمایه برای جبران کمبود نقدینگی ریالی در نظام بانکی را عامل مهمی برای خدمت به پتروشیمی‌ها عنوان کرد که در قالب «پتروصاد پلاس» به شرکت‌ها ارائه خواهد شد.

در این نشست همچنین مدیران شرکت‌های صرافی سپهر، تامین سرمایه سپهر صادرات، کارگزاری بانک صادرات و  شرکت بیمه سرمد به تشریح خدمات خود به شرکت‌های پتروشیمی پرداختند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

حراج بعدی شمش طلا فردا برگزار می‌شود

 حراج بعدی شمش طلا فردا برگزار می‌شود
2024-05-19T20:32:34+03:30
بیست و پنجمین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران فردا یک‌شنبه  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

همکاری خاتم‌الانبیا با تاپیکو در راستای اجرای منویاتِ رهبری

 همکاری خاتم‌الانبیا با تاپیکو در راستای اجرای منویاتِ رهبری
2024-05-19T20:32:33+03:30
مدیرعامل تاپیکو گفت: همکاریِ قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا با این مجموعه‌ در راستای اجرای منویاتِ مقام معظم رهبری است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۳

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۳
2024-05-19T20:32:31+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۳۹۵ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون تومان است.

عزم فولادی‌ها برای تحقق شعار سال؛ احیای تولید با تکیه برداخل

 عزم فولادی‌ها برای تحقق شعار سال؛ احیای تولید با تکیه برداخل
2024-05-19T20:32:30+03:30
بدون شک یکی از عواملی که منجر به روشن‌تر کردن چراغ تولید در داخل کشور می‌شود، رونق صنایع مادر و بر روی ریل حرکت کردن قطار تولید کارخانه‌های عظیم داخلی است.

بیمه‌گر حج تمتع مشخص شد

 بیمه‌گر حج تمتع مشخص شد
2024-05-19T20:32:29+03:30
از سوی سازمان حج و زیارت، بیمه میهن به عنوان بیمه گر حجاج ایرانی سال ۱۴۰۳ برای پوشش بیمه های درمان، عمر، حادثه و مسئولیت انتخاب شد.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۴
2024-05-19T20:32:28+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۶ درصد کاهش به ۲۳۵۹ دلار و ۹ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۴

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۴
2024-05-19T20:32:27+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۳۴۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

ادامه ریزش قیمت‌ها در بازار/ دلار به ۵۸هزار تومان نزدیک شد

 ادامه ریزش قیمت‌ها در بازار/ دلار به ۵۸هزار تومان نزدیک شد
2024-05-19T20:32:26+03:30
مشاهدات میدانی از بازار سبزه‌میدان نشان می‌دهد: قیمت دلار در این بازار امروز با کاهش بیشتری نسبت به روزهای قبل همراه شده و به کانال ۵۸هزار تومان نزدیک شده ا...

تحویل اولین سری لاماری ایما هیبرید به مشتریان

 تحویل اولین سری لاماری ایما هیبرید به مشتریان
2024-05-19T20:32:25+03:30
لاماری ایما هیبرید جدیدترین محصول شرکت آرین پارس موتور است که اولین سری از این محصول با فروش فوری و قطعی در اسفند ماه سال گذشته در سامانه یکپارچه عرضه خودرو...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۵
2024-05-19T20:32:24+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳۵ درصد افزایش به ۲۳۴۴ دلار و ۵۱ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۶

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
2024-05-19T20:32:23+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۳۶۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

"ری‌را "در آستانه تجاری‌سازی شد

 "ری‌را "در آستانه تجاری‌سازی شد
2024-05-19T20:32:23+03:30
مدیرعامل ایران خودرو در بازدید از خط تولید ری‌را، در جریان آخرین وضعیت صحه‌گذاری و تاییدیه‌های کیفیت این محصول قرار گرفت.

۶ موفقیت کچاد در سال ۱۴۰۲

 ۶ موفقیت کچاد در سال ۱۴۰۲
2024-05-19T20:32:22+03:30
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در سال ۱۴۰۲ موفقیت‌های زیادی در حوزه تولید، فروش، صادرات و بهره وری کسب کرده است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۹

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۲/۲۹
2024-05-19T20:32:21+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۱.۶۱ درصد افزایش به ۲۴۱۵ دلار و ۲۲ سنت رسید.

وکالتی کردن حساب مشتریان در بانک رفاه برای خرید خودرو برقی

 وکالتی کردن حساب مشتریان در بانک رفاه برای خرید خودرو برقی
2024-05-19T20:32:20+03:30
مشتریان بانک رفاه کارگران می‌توانند به صورت غیرحضوری و یا از طریق مراجعه به شعب این بانک، نسبت به وکالتی کردن حساب‌های خود اقدام و در طرح عرضه خودروهای برقی...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۹

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۲/۲۹
2024-05-19T20:32:20+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۳۵۲ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۰ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است.

حفظ کیفیت خط قرمز و اولویت نخست مدیران خودرو است

 حفظ کیفیت خط قرمز و اولویت نخست مدیران خودرو است
2024-05-19T20:32:19+03:30
مدیرعامل شرکت مدیران خودرو با بیان این که رضایت مشتری و حفظ کیفیت همواره خط قرمز و اولویت نخست ما است، گفت: بنز و تویوتا نیز در گذشته فراخوان های مشابهی داش...

ثبت‌نام خودروهای برقی وارداتی با حساب وکالتی بانک تجارت

 ثبت‌نام خودروهای برقی وارداتی با حساب وکالتی بانک تجارت
2024-05-19T20:32:18+03:30
بانک تجارت امکان وکالتی کردن سریع و غیرحضوری حساب، برای ثبت‌نام خودروهای برقی وارداتی سامانه یکپارچه خرید خودرو را از طریق آدرس car.tejaratbank.ir فراهم کرد.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند/ یورو رشد کرد

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند/ یورو رشد کرد
2024-05-19T20:32:17+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۴هزار و ۸۶۸ تومان و حواله دلار نیز به ۴۱هزار و ۸۹۴ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵
2024-04-14T11:46:02+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۵ میلیون تومان است.

زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط

 زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:46:01+03:30
دهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. دارایی موضوع این حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:33+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۲۲۸۶ دلار و ۲۸ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:32+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد

 خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد
2024-04-14T11:05:32+03:30
با توجه به افزایش قیمت اونس جهانی و تحولات خاورمیانه، قیمت طلا و ارز در بازار داخلی با افزایش محسوس همراه شده است. طبق اعلام فعالان بازار طلا و جواهر، حباب ...

قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه

 قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۱ درصد کاهش به ۲۲۸۱ دلار و ۴۸ سنت رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۱ درصد افزایش به ۲۳۴۱ دلار و ۵۹ سنت رسید.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت
2024-04-14T11:05:30+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:29+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست

 کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست
2024-04-14T11:05:29+03:30
کشتی آرای با تأکید بر کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه و ۲ هزار تومانی قیمت دلار، گفت: فعالان بازار با احتیاط عمل می کنند و دیگر کسی طلا نمی خرد.

مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد

 مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد
2024-04-14T11:05:28+03:30
شهریار محمدی راد سال ۱۴۰۳ را نقطه عطفی در تاریخ شرکت پاکسان دانست و از اتفاقات بزرگ برای این مجموعه در این سال خبر داد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)