میرنیوز

مبل شویی در منزل با دستگاه و مواد شوینده نانو

مبل شویی در منزل با دستگاه و مواد شوینده نانو 2023-01-29T13:29:17+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، مبل شویی در منزل با دستگاه و مواد شوینده نانو و تگزاپون با ضمانت ارائه می شود. شست و شو با عالی ترین کیفیت و بهترین نوع مواد شوینده در محل با ارزان ترین قیمت ارائه می شود. خشکشویی با دستگاه توسط استادکار های آموزش دیده و متخصص ارائه می شود. ما در مبل شویی همسایه شست و شوی کلیه مبل های استیل، سلطنتی، تمام پارچه، مخملی و … را با دستگاه به صورت تخصصی و با ضمانت انجام می دهد. مبل های خود را برای شست و شو در هر کجا از تهران هستید به مبل شویی های مجاز و معتبر بسپارید. مبل شویی همسایه عضو رسمی اتحادیه و دارای کد معتبر است و تمام خدمات خشکشویی در منزل را به صورت تخصصی ارائه می دهند.

مبل شویی در منزل با دستگاه چگونه است؟

مبل و صندلی از آن دسته از لوازم و سایلی است که این روز ها در همه خانه ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. دیگر مانند زمان های گذشته نیست که روی مبل را با پارچه های سفید و ملافه ها بپوشانید. اگر به خاطر داشته باشید در گذشته مادر ها برای اینکه مبل ها کثیف نشوند روی مبل ها را کامل می پوشاندند. یا فقط در زمان هایی که مهمانی های مهمی داشتند از مبل استفاده می کردند. یا در مراسم های خاص و مهم از مبل استفاده می شد. این تنها به آن دلیل بود که مبل ها اگر کثیف می شدند روش شست و شویی وجود نداشت که به راحتی آن را شست و شو دهند. در آن زمان مبل ها اگر کثیف می شدند یا پارچه های آن و یا خود مبل را عوض می کردند که این کار خیلی هزینه بالا داشت و به صرفه نبود.

شست و شوی مبل با دستگاه راداکتور در این روز ها خیلی کار را آسان کرده است. اگر در منزل و محل کار خود از مبل استفاده می کنید و به هر دلیلی کثیف شده اند و یا لکه ای دارند نگران نباشید. چون ما در کمترین زمان ممکن شست و شوی انواع مبل را با دستگاه به صورت تخصصی و با ضمانت انجام می دهیم. شست و شوی مبل با کمترین هزینه و با بهترین روش انجام می شود. این روز ها از مبل برای زیبای خانه خود نیز استفاده می کنند. یعنی در طراحی و دکوراسیون منزل خود از مبل می توان بهره برد. مبل یک وسیله خوب برای نشستن، استراحت کردن، نگاه کردن به تلویزیون و خیلی کارایی دیگری نیز دارد.

مبل شویی در منزل با دستگاه چقدر زمان نیاز دارد؟

مبل شویی در منزل با دستگاه زمان زیادی لازم ندارد و یک دست مبل در کمترین زمان با دستگاه شست و شو می شود. می توانید برای شست و شوی مبل های خود با دستگاه از متخصص های آموزش دیده کمک بگیرید. اما کسانی که می خواهند مبل را در منزل به صورت سنتی و بدون دستگاه شست و شو دهند باید بدانند که حداقل یک روز زمان نیاز دارند. مبل هایی که با دست و به صورت سنتی شست و شو می شود به دلیل نفوذ آب زیاد به داخل آن زمان زیادی لازم دارد تا خشک شود و امکان پوسیده شدن آن نیز بیشتر می باشد. ولی شست و شوی مبل با دستگاه مثلاً برای یک ست هفت نفره یک ساعت وقت نیاز دارد و حتی به دلیل مکندگی بالای دستگاه ها از نفوذ آب به داخل اسفنج های آن جلوگیری می شود و مبل ها بعد از سه ساعت آماده استفاده می باشد. در نتیجه می توانید برنامه ریزی درستی داشته باشید.

انواع خدماتی که با دستگاه مبل شویی در منزل ارائه می شود کدامند؟

مبل شویی با دستگاه در منزل و محل کار بدون ریزش آب و کثیف کاری با مواد شوینده درجه یک

خشکشویی تشک خوشخواب در آپارتمان و با دستگاه بر روی تخت بدون جا به جایی

شستشوی انواع صندلی نهار خوری، صندلی رستوران ها، تالار ها، نمایشگاه ها، هتل ها، سالن های اجتماعات، آمفی تئاتر ها و...

موکت شویی در محل با دستگاه برای موکت های معمولی، پالاز موکت، موکت های چسبیده و انواع کف پوش های مهد کودک ها

شست وشوی انواع تابلو فرش های ماشینی و ستبافت و تزئینی

فرش شویی با دستگاه در خانه بدون ارسال به کارخانه

شستشوی مبل در محل

خدمات مبل شویی در منزل تهران

خدمات مبل شویی در منزل تهران و شست و شوی مبلمان در تهران از جمله خدماتی است که در تمام طول سال درخواست های زیادی دارد. افراد بسیاری متقاضی آن هستند و از این خدمات استفاده می کنند. البته این حجم از درخواست به طور معمول با نزدیک شدن به عید نوروز و سال جدید بیشتر هم می شود. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که به جای حمل مبلمان به مراکز مبل شویی در تهران از خدمات شست و شوی مبل در منزل تهران استفاده کنند. خدمات مبل شویی در محل خیلی پر طرفدار می باشد و در طول سال درخواست زیادی دارد.

شستن مبل در خانه هم مانند سایر خدمات نیازمند تخصص و آگاهی کافی است. مثلاً برای مبل شویی در منزل تهران ما نیاز داریم که جنس پارچه مبل را بشناسیم، با انواع مواد شوینده مبل آشنا باشیم و همین طور نوع دستگاه بخارشوی، قیمت دستگاه مبل شویی در تهران و نوع لکه های روی مبل و البته نحوه پاک شدن آنها را بدانیم. شست و شوی مبل در منزل تهران متفاوت با قالی شویی و شست و شوی فرش است و برای آن نمی توان از مواد شست و شوی فرش استفاده کرد. بهتر است به جای اینکه برای شستن مبل به دنبال یافتن مبل شویی ارزان تهران باشید، به این فکر کنید که کیفیت کار چگونه انجام می گیرد. زیرا شست و شوی نامناسب ممکن است باعث آسیب رسیدن به مبلمان شما شود.

قیمت شستشوی مبل با دستگاه

قیمت خدمات شست و شوی مبلمان در تهران به تعدادی از عوامل مختلف بستگی دارد. از جمله این موارد نوع مبل و تعداد مبل ها برای انجام مبل شویی در تهران است. قیمت مبل شویی خوب در تهران و خشکشویی آن معمولاً توسط اتحادیه مبل شویی و قالیشویی مشخص می‌شود و نرخی ثابت دارد. هر ساله اتحادیه قیمت شست و شوی مبل و خشکشویی مبل در منزل را افزایش می دهد و به شرکت های زیر مجموعه اعلام می کند. قیمت مبل شویی در منزل با تعرفه و نرخ اتحادیه انجام می شود. قالیشویی و مبل شویی همسایه خدمات خشکشویی مبل را با این تعرفه ارائه می کند.

ممکن است فکر کنید که قیمت مبل شویی در تهران گران است و از آنجا که مبل شویی در منزل تهران با روش های جدید و دستگاه های به ‌روز دنیا صورت می گیرد و قیمت دستگاه مبل شویی در تهران بالاست. این کار می تواند خیلی به صرفه تر باشد. به نسبت اینکه شما بخواهید مبلمان تان را تعویض یا تعمیر کنید. در واقع می ‌توان گفت که قیمت مبل شویی خوب در تهران تقریباً با دستمزد روزانه یک کارگر خدماتی نظافتی یکسان است.

خشکشویی مبل در محل

مراحل شست و شوی مبل در منزل چگونه است؟

مراحل شست و شوی مبل در منزل با دستگاه برای متخصص های شستشوی مبل خیلی آسان و راحت است. متخصص ها برای مبل شویی در منزل با یک تماس شما اعزام می شوند. مراحل شستن مبلمان را با دستگاه تخصصی انجام می دهند. خشکشویی مبل با دستگاه راداکتور در آپارتمان و یا محل کار انجام می شود. مبل شویی همسایه خدمات شست و شوی مبل در محل انجام می دهد و همیشه دارای نیروهای آماده متخصص برای شست و شوی مبل است. متخصص های ما شست و شوی مبل را در چند مرحله به صورت تخصصی ارائه می دهند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!
2023-03-19T09:43:25+03:30
برای آشنایی با انواع کاغذ دیواری و ویژگی های آن ها با این مطلب که به کمک کاغذنت نوشته شده همراه باشید.

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول
2023-03-19T09:30:18+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله نظام آباد محدوده دماوند حدود ۳ میلیارد و 240 میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول
2023-03-19T09:30:17+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محله تهران نو محدوده دماوند حدود ۱ میلیارد تومان است.

قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند

 قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند
2023-03-18T19:03:44+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
2023-03-18T19:03:44+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۹میلیون و ۴۰۰هزار تومان است.

کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد

 کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد
2023-03-18T19:03:44+03:30
در راستای راهبرد مشارکت درون گروهی با امضای تفاهم‌نامه همکاری؛ کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به بیمه ملت سپرده شد.

موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال

 موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال
2023-03-18T19:03:43+03:30
در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده صاحبان سهام بانک رفاه کارگران افزایش سرمایه این بانک به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال به تصویب رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار
2023-03-18T19:03:43+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۳.۶۳ درصد افزایش به ۱۹۸۹ دلار و ۲۵ سنت رسید.

عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان

 عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان
2023-03-18T19:03:43+03:30
دقایقی پیش سختکوشان فولاد هرمزگان با عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن، افتخاری دیگر آفریدند و در آستانه ثبت رکوردی جدید در ت...

جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال

 جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال
2023-03-18T19:03:42+03:30
هم زمان با فرارسیدن ۲۴ اسفند دوازدهمین سالروز تاسیس بانک ایران زمین، مدیران ارشد بانک طی مراسمی این روز را گرامی داشتند.

قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید

 قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید
2023-03-18T19:03:42+03:30
قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد در روز جمعه افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید.

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی
2023-03-18T14:43:32+03:30
سامانه پیامکی یکی از شیوه‌های فوق العاده برای برقراری ارتباط با مشتریان، جلب توجه آن‌ها و افزایش فروش است. برای استفاده از این سامانه باید استراتژی خاص خود ر...

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند
2023-03-18T14:43:31+03:30
پیشگامان توسعه ارتباطات در آیین اختتامیه جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر کشور، توسط سازمان تامین اجتماعی کشور به عنوان کارفرمای برتر استان یزد برگزیده شد.

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی
2023-03-18T12:16:46+03:30
در ادامه با مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی بیشتر آشنا خواهید شد.

خرید انواع لوله فلزی با قیمت مناسب از دکتر تامین

خرید انواع لوله فلزی با قیمت مناسب از دکتر تامین
2023-03-18T12:16:45+03:30
در ادامه این مطلب، می‌خواهیم نگاهی به قیمت انواع لوله‌های فلزی داشته باشیم.

همه کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهیم

همه کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهیم
2023-03-18T12:16:45+03:30
در این مقاله قصد داریم تمام کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهید را به شما یادآوری کنیم تا بدون آن‌که مشکلی برایتان در فرودگاه پیش بیاید یا از پروازتان جا ب...

خرید خانه با ۳ میلیارد تومان در افسریه + جدول

خرید خانه با ۳ میلیارد تومان در افسریه + جدول
2023-03-18T09:10:15+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله شهید بروجردی محدوده افسریه حدود ۳ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

رهن ۹۰۰ میلیون تومانی در محله افسریه +جدول

رهن ۹۰۰ میلیون تومانی در محله افسریه +جدول
2023-03-18T09:10:14+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محله آهنگ محدوده افسریه حدود ۹۰۰ میلیون تومان است.

ادامه سیر نزولی قیمت‌ها در مرکز مبادلات/ دلار ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان شد

  ادامه سیر نزولی قیمت‌ها در مرکز مبادلات/ دلار ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان شد
2023-03-16T17:23:48+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز دوشنبه ۲۲ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شد.

علت شارژ نشدن ایرپاد؛ معرفی چند راهکار موثر

علت شارژ نشدن ایرپاد؛ معرفی چند راهکار موثر
2023-03-15T17:10:09+03:30
در ادامه چندین راهکار را برای شارژ کردن ایرپاد به شما معرفی خواهیم کرد.

قیمت آجر نما در فروردین ۱۴۰۲ از درب کارخانه

قیمت آجر نما در فروردین ۱۴۰۲ از درب کارخانه
2023-03-15T17:10:09+03:30
به طور کلی، قیمت آجر نما به عوامل مختلفی مانند نوع آجر، ابعاد آن، کیفیت ساخت، منطقه جغرافیایی و شرایط بازار بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

چطور بلیط ارزان مشهد به استانبول بخریم؟

چطور بلیط ارزان مشهد به استانبول بخریم؟
2023-03-14T12:23:27+03:30
در ادامه همراه ما باشید تا به شما راه های خرید بلیط ارزان مشهد به استانبول را بگوییم.

آموزش فتوشاپ؛ تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ

آموزش فتوشاپ؛ تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ
2023-03-14T12:23:27+03:30
در اینجا برخی از ساده ترین و مهم ترین روش ها را برای تبدیل عکس به نقاشی در پلتفرم فتوشاپ نام می بریم.

خرید خانه نوساز با ۱۹ میلیارد تومان در شهرک غرب + جدول

خرید خانه نوساز با ۱۹ میلیارد تومان در شهرک غرب + جدول
2023-03-14T09:57:07+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری نوساز در محدود شهرک غرب حدود ۲۰ میلیارد تومان است.

لوکس نشینان شهرک غرب + جدول اجاره بها

لوکس نشینان شهرک غرب + جدول اجاره بها
2023-03-14T09:57:06+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۱۰۰ متری در محدوده شهرک غرب حدود ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

پرواز با کدام ایرلاین های داخلی در اولویت است؟

 پرواز با کدام ایرلاین های داخلی در اولویت است؟
2023-03-14T09:23:55+03:30
از سال ۱۳۴۰ که خطوط هوایی مختلف به صورت خصوصی، دولتی و نظامی در ایران فعالیت خود را آغاز کردند، به تدریج بر تعداد آنها افزوده شد و با پیشرفته شدن تکنولوژی ص...

حمایت بانک رفاه کارگران از کودکان سندرم داون

 حمایت بانک رفاه کارگران از کودکان سندرم داون
2023-03-14T09:23:54+03:30
دومین همایش فرصت کودکی به مناسبت آیین بزرگداشت روز جهانی سندرم داون، با حمایت اثربخش و مشارکت فعال بانک رفاه کارگران برگزار شد.

ریزش قیمت‌ها در مرکز مبادلات ارزی/ دلار به کانال ۴۰هزارتومانی بازگشت

 ریزش قیمت‌ها در مرکز مبادلات ارزی/ دلار به کانال ۴۰هزارتومانی بازگشت
2023-03-14T09:23:54+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز یک‌شنبه ۲۱ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۵۹۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شد.

افزایش سرمایه ۹۶ درصدی فولاد هرمزگان

 افزایش سرمایه ۹۶ درصدی فولاد هرمزگان
2023-03-14T09:23:53+03:30
سهامداران فولاد هرمزگان با افزایش سرمایه ۹۶ درصدی شرکت از محل سود انباشته موافقت کردند.

تاکسی سمند با یک میلیون کیلومتر پیمایش به موزه ایران خودرو رفت

 تاکسی سمند با یک میلیون کیلومتر پیمایش به موزه ایران خودرو رفت
2023-03-14T09:23:53+03:30
در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی ایران خودرو، در مراسمی با حضور مدیرعامل این گروه صنعتی، تاکسی سمند دوگانه سوز با یک میلیون کیلومتر پیمایش با سورن پلاس د...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)