میرنیوز

تراکنش ایران؛ رویدادی که همیشه همراه شماست/ رویش سبز فناوران در هوای سرد زمستان

 تراکنش ایران؛ رویدادی که همیشه همراه شماست/ رویش سبز فناوران در هوای سرد زمستان 2023-01-11T09:54:10+03:30

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ساعت 14 دوشنبه 26 دی ماه در سالن آمفی‌تئأتر مرکز کانون در خیابان فاطمی، خ حجاب با حضور مقامات، مدیران و متخصصان برگزار می‌شود و نمایشگاه تا غروب چهارشنبه 28 دی دایر است.

تراکنش ایران رویدادی است که از بدو تأسیس سعی کرده است منظم و مدام فرصت تعامل، گفت‏وگو و ارائه محصولات و خدمات را در اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری فراهم سازد.

این رویداد در طول هفت دوره، حرکت خود را به تدریج گسترش داد و با برنامه‏ریزی جشنواره‏هایی مانند جشنواره «فین‏تک»، جشنواره «چهره‏های ماندگار و مدیران مؤثر»، جشنواره «انتخاب محصولات برتر سال»، برپایی نشست‏های تخصصی و تشکیل کارگاه‏های گوناگون امکان تعامل گسترده فعالان این حوزه را فراهم کرده است.

از دوره ششم برای بهره‏مندی کسانی که به هر دلیلی نمی‏توانند در فضای فیزیکی نمایشگاه حضور پیدا کنند، پخش زنده فعالیت‏ها در چند پلت‏فرم نیز در دستور کار نمایشگاه قرار گرفت و ده‏ها هزار نفر از این طریق به حاضران در فضای نمایشگاه پیوستند.‏   

همراهان نمایشگاه تراکنش هشتم

بخش‏های مختلف نمایشگاه تراکنش ایران اعم از اسپانسرها، غرفه‏دارن، کارگاه‏های معرفی محصول، نشست‏ها و میزگردها، جشنواره چهره‌های ماندگار و… جمعی از بانک‌ها و شرکت‌های فعال در این حوزه را با خود همراه کرده است. این بانک‌ها و شرکت‌ها هر یک متناسب با رویکرد خود، بخشی از پازل بزرگ این رویداد ملی فناوری‏های مالی ایران را تکمیل می‏کنند و امسال هم بیش از 60 بانک و شرکت در این رویداد مشارکت دارند.

تا لحظه تنظیم خبر، همراهی و حضور این بانک‏ها و شرکت‏های اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری نهایی شده است: بانک‏های تجارت، توسعه تعاون، رفاه کارگران، سپه، صادرات ایران، صنعت و معدن، ملت و شرکت‏های همراه اول، شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک)، پرداخت الکترونیک هدایت هوشمند، سامانه متمرکز الکترونیک توسعه تعاون، مهندسی صنایع یاس ارغوانی، طرح و پردازش غدیر، ملی انفورماتیک، آسیاتک، مبین‌نت، یکتانت، ایده سازان، گروه داده ورز جویا، تجارت الکترونیک هامون، شرکت امید پی، گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا، ارتباط فردا، پارت ارتباط آوا، اتصال صنعت میانه، توسعه صنایع پرداخت سبز، امید بوم، نگین تمدن پاسارگاد، دیبارایان، ره‏آورد سامانه‏های امن، ایرانسل، خدمات انفورماتیک، داده ورزی فرادیس البرز، مدیریت امن الکترونیکی کاشف، پارس تکنولوژی سداد، آیریک تجارت نصف جهان، ارتباط هوشمند آیریک(اینکال)، فناوری اطلاعات و ارتباطات مهیمن، ترندیت ایران، گروه فناوری اطلاعات به پویان هوشمند امید، هلدینگ فن­‌آوری و نوآوری صاد، مرکز نوآوری مالی خدمات انفورماتیک، پرداخت الکترونیک سپهر، مرکز نوآوری فینوداد، تریبون، شتاب‌دهنده یونیکا، مرکز نوآوری و توسعه کسب‌وکار رفاتک، شرکت کربن، هلدینگ تفتا، انجمن صنفی صنعت افتا، شرکت کارت اعتباری ایران کیش، پرداخت الکترونیک سداد، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، راهکارهای آنی چابک، فرادیس گستر، تجارت الکترونیک پرتیکان، فناوری و راه‌حل‌های هوشمند سپهر، شرکت اوانو، شرکت همراه‌ کسب‌وکارهای هوشمند(EBCOM)  و امیدتک.

اقتصاد دیجیتال و کسب و کار دانش‏بنیان

نمایشگاه تراکنش در دوره هشتم با سرلوحه قراردادن شعار «اقتصاد دیجیتال و کسب و کار دانش‏بنیان» فعالیت‏های علمی خود را در 12 محور برنامه‏ریزی کرده که برای هر محور کارگروه و کمیته علمی مرتبط، با حضور جمعی از متخصصان و کارشناسان باتجربه شکل گرفته است. این 12 کارگروه عبارتند از: «تحول دیجیتال در صنایع مالی»، «آینده صنعت پرداخت»، «تلکو بانک‏ها و فین‏تک‏ها»، «تأمین مالی زنجیره تأمین»، «بیمه‏گری دیجیتال و تلکوبیمه‏ها»، «نئوبانک‏ها و خدمات اعتباری»، «بلاکچین و رمزارزها»، «آینده کسب‏وکارهای اینترنتی در ایران»، «پیام‏رسان‏ها و چالش‏های کسب‏وکاری»، «متاورس و شهر هوشمند»، «امنیت سایبری» و «روندهای صنعت بورس و بازار سرمایه».

نقش‏آفرینان هشتمین رویداد

به تناسب تنوع فعالیت‏های این رویداد چهره‏هایی با گرایش‏ها، تخصص‏ها و تجربه‏های متنوعی در نمایشگاه هشتم تراکنش گردهم می‏آیند. در این رویداد بیش از 200 نفر از فعالان صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری در کمیته‏ها، کارگروه‏ها، هیأت‏های داوری و یا در شمار سخنرانان این رویداد حضور دارند.

به نوعی می‏توان گفت که نقش‏آفرینان نمایشگاه هشتم تراکنش، نمایندگان بخش‏ها و نسل‏های گوناگون این اکوسیستم به‏شمار می‏آیند. مثلاً در میان آنان «مسئولان نهادهای دولتی و عمومی»، «مدیران عالی و میانی شبکه بانکی کشور»، «مدیران ارشد و میانی شرکت‏های بزرگ بخش‏های دولتی و عمومی»، «مدیران گروه‏ها، هلدینگ‏ها و شرکت‏های پرداخت»، «مدیران دیگر شرکت‏های حوزه صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری»، «مدیران اپراتورهای تلفن همراه، شرکت‏های ارتباطات و مراکز نوآوری» و همچنین «اعضای هیأت علمی دانشگاه‏ها، پیشکسوتان، پژوهشگران و فعالان این حوزه» مشاهده می‏شوند.

نشست‏ها و کارگاه‏ها

نمایشگاه تراکنش برگزاری 8 نشست تخصصی را در برنامه خود دارد. در این نشست‏ها حدود 40 تن از متخصصان، استادان و مدیران حوزه صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

عناوین این نشست‏ها عبارت است از: «پارادایم‌های پیش روی صنعت پرداخت» با اسپانسری شرکت شاپرک، «چالش‌های بکارگیری فناوری‌های نوظهور (بلاکچین، متاورس، هوش مصنوعی و...)» با اسپانسری بهسازان فردا، «تحول دیجیتال و نگرش اکوسیستمی» با اسپانسری شرکت ملی انفورماتیک، «فرآیند نوآوری در صنعت بانکداری و پرداخت» با اسپانسری شرکت ارتباط فردا، «تحلیل نقش اپراتورها در ارائه راهکارهای نوین و امن نظارت تصویری» با اسپانسری شرکت مبین نت، «تأمین مالی زنجیره مالی (SCF)» با اسپانسری بانک صنعت و معدن، «مکانیزم اعتباردهی (BNPL)» با اسپانسری شرکت همراه اول و «دغدغه‌ها و اولویت‌های امنیت سایبری در حوزه بانکی و مالی» با اسپانسری شرکت کاشف.

تشکیل بیش از 50 کارگاه معرفی محصول هم از دیگر فعالیت‏های سه روز نماشگاه تراکنش هشتم است.

جشنواره چهره‏های ماندگار  و مدیران مؤثر

از چهارمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران، جشنواره «چهره‏های ماندگار و مدیران مؤثر» نیز در کنار آن آن آغاز به کار کرد و حوزه فعالیت خود را گسترش داد. در این دوره جشنواره، علاوه بر انتخاب دو چهره ماندگار از مدیران پیشکسوت بانک‏ها، دو مدیر موفق و مؤثر صنعت بانکداری و پرداخت و دو فناور ممتاز از میان متخصصان، برای نخستین بار دو بانوی برگزیده اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری نیز انتخاب و معرفی خواهند شد.

جشنواره انتخاب محصولات برتر

امسال در هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران، جشنواره‏ای تازه به مجموعه فعالیت‏های این رویداد افزوده ‏شد. در این جشنواره که برای نخستین بار برگزار می‏شود، محصولات و خدمات ارائه شده به جشنواره در حوزه اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری ارزیابی و از میان آنها تعدادی به‏عنوان محصولات برتر سال برگزیده و معرفی خواهد شد.

"این مطلب تبلیغاتی است"

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!
2023-03-19T09:43:25+03:30
برای آشنایی با انواع کاغذ دیواری و ویژگی های آن ها با این مطلب که به کمک کاغذنت نوشته شده همراه باشید.

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول
2023-03-19T09:30:18+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله نظام آباد محدوده دماوند حدود ۳ میلیارد و 240 میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول
2023-03-19T09:30:17+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محله تهران نو محدوده دماوند حدود ۱ میلیارد تومان است.

قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند

 قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند
2023-03-18T19:03:44+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
2023-03-18T19:03:44+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۹میلیون و ۴۰۰هزار تومان است.

کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد

 کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد
2023-03-18T19:03:44+03:30
در راستای راهبرد مشارکت درون گروهی با امضای تفاهم‌نامه همکاری؛ کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به بیمه ملت سپرده شد.

موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال

 موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال
2023-03-18T19:03:43+03:30
در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده صاحبان سهام بانک رفاه کارگران افزایش سرمایه این بانک به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال به تصویب رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار
2023-03-18T19:03:43+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۳.۶۳ درصد افزایش به ۱۹۸۹ دلار و ۲۵ سنت رسید.

عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان

 عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان
2023-03-18T19:03:43+03:30
دقایقی پیش سختکوشان فولاد هرمزگان با عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن، افتخاری دیگر آفریدند و در آستانه ثبت رکوردی جدید در ت...

جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال

 جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال
2023-03-18T19:03:42+03:30
هم زمان با فرارسیدن ۲۴ اسفند دوازدهمین سالروز تاسیس بانک ایران زمین، مدیران ارشد بانک طی مراسمی این روز را گرامی داشتند.

قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید

 قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید
2023-03-18T19:03:42+03:30
قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد در روز جمعه افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید.

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی
2023-03-18T14:43:32+03:30
سامانه پیامکی یکی از شیوه‌های فوق العاده برای برقراری ارتباط با مشتریان، جلب توجه آن‌ها و افزایش فروش است. برای استفاده از این سامانه باید استراتژی خاص خود ر...

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند
2023-03-18T14:43:31+03:30
پیشگامان توسعه ارتباطات در آیین اختتامیه جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر کشور، توسط سازمان تامین اجتماعی کشور به عنوان کارفرمای برتر استان یزد برگزیده شد.

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی
2023-03-18T12:16:46+03:30
در ادامه با مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی بیشتر آشنا خواهید شد.

خرید انواع لوله فلزی با قیمت مناسب از دکتر تامین

خرید انواع لوله فلزی با قیمت مناسب از دکتر تامین
2023-03-18T12:16:45+03:30
در ادامه این مطلب، می‌خواهیم نگاهی به قیمت انواع لوله‌های فلزی داشته باشیم.

همه کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهیم

همه کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهیم
2023-03-18T12:16:45+03:30
در این مقاله قصد داریم تمام کارهایی که باید در فرودگاه انجام دهید را به شما یادآوری کنیم تا بدون آن‌که مشکلی برایتان در فرودگاه پیش بیاید یا از پروازتان جا ب...

خرید خانه با ۳ میلیارد تومان در افسریه + جدول

خرید خانه با ۳ میلیارد تومان در افسریه + جدول
2023-03-18T09:10:15+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله شهید بروجردی محدوده افسریه حدود ۳ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

رهن ۹۰۰ میلیون تومانی در محله افسریه +جدول

رهن ۹۰۰ میلیون تومانی در محله افسریه +جدول
2023-03-18T09:10:14+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محله آهنگ محدوده افسریه حدود ۹۰۰ میلیون تومان است.

ادامه سیر نزولی قیمت‌ها در مرکز مبادلات/ دلار ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان شد

  ادامه سیر نزولی قیمت‌ها در مرکز مبادلات/ دلار ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان شد
2023-03-16T17:23:48+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز دوشنبه ۲۲ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شد.

علت شارژ نشدن ایرپاد؛ معرفی چند راهکار موثر

علت شارژ نشدن ایرپاد؛ معرفی چند راهکار موثر
2023-03-15T17:10:09+03:30
در ادامه چندین راهکار را برای شارژ کردن ایرپاد به شما معرفی خواهیم کرد.

قیمت آجر نما در فروردین ۱۴۰۲ از درب کارخانه

قیمت آجر نما در فروردین ۱۴۰۲ از درب کارخانه
2023-03-15T17:10:09+03:30
به طور کلی، قیمت آجر نما به عوامل مختلفی مانند نوع آجر، ابعاد آن، کیفیت ساخت، منطقه جغرافیایی و شرایط بازار بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

چطور بلیط ارزان مشهد به استانبول بخریم؟

چطور بلیط ارزان مشهد به استانبول بخریم؟
2023-03-14T12:23:27+03:30
در ادامه همراه ما باشید تا به شما راه های خرید بلیط ارزان مشهد به استانبول را بگوییم.

آموزش فتوشاپ؛ تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ

آموزش فتوشاپ؛ تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ
2023-03-14T12:23:27+03:30
در اینجا برخی از ساده ترین و مهم ترین روش ها را برای تبدیل عکس به نقاشی در پلتفرم فتوشاپ نام می بریم.

خرید خانه نوساز با ۱۹ میلیارد تومان در شهرک غرب + جدول

خرید خانه نوساز با ۱۹ میلیارد تومان در شهرک غرب + جدول
2023-03-14T09:57:07+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری نوساز در محدود شهرک غرب حدود ۲۰ میلیارد تومان است.

لوکس نشینان شهرک غرب + جدول اجاره بها

لوکس نشینان شهرک غرب + جدول اجاره بها
2023-03-14T09:57:06+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۱۰۰ متری در محدوده شهرک غرب حدود ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

پرواز با کدام ایرلاین های داخلی در اولویت است؟

 پرواز با کدام ایرلاین های داخلی در اولویت است؟
2023-03-14T09:23:55+03:30
از سال ۱۳۴۰ که خطوط هوایی مختلف به صورت خصوصی، دولتی و نظامی در ایران فعالیت خود را آغاز کردند، به تدریج بر تعداد آنها افزوده شد و با پیشرفته شدن تکنولوژی ص...

حمایت بانک رفاه کارگران از کودکان سندرم داون

 حمایت بانک رفاه کارگران از کودکان سندرم داون
2023-03-14T09:23:54+03:30
دومین همایش فرصت کودکی به مناسبت آیین بزرگداشت روز جهانی سندرم داون، با حمایت اثربخش و مشارکت فعال بانک رفاه کارگران برگزار شد.

ریزش قیمت‌ها در مرکز مبادلات ارزی/ دلار به کانال ۴۰هزارتومانی بازگشت

 ریزش قیمت‌ها در مرکز مبادلات ارزی/ دلار به کانال ۴۰هزارتومانی بازگشت
2023-03-14T09:23:54+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز یک‌شنبه ۲۱ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۵۹۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شد.

افزایش سرمایه ۹۶ درصدی فولاد هرمزگان

 افزایش سرمایه ۹۶ درصدی فولاد هرمزگان
2023-03-14T09:23:53+03:30
سهامداران فولاد هرمزگان با افزایش سرمایه ۹۶ درصدی شرکت از محل سود انباشته موافقت کردند.

تاکسی سمند با یک میلیون کیلومتر پیمایش به موزه ایران خودرو رفت

 تاکسی سمند با یک میلیون کیلومتر پیمایش به موزه ایران خودرو رفت
2023-03-14T09:23:53+03:30
در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی ایران خودرو، در مراسمی با حضور مدیرعامل این گروه صنعتی، تاکسی سمند دوگانه سوز با یک میلیون کیلومتر پیمایش با سورن پلاس د...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)