میرنیوز

معرفی انواع باسکول

معرفی انواع باسکول 2023-01-07T11:31:27+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، یکی از انواع وسیله‌هایی که برای وزن کشی مورد استفاده قرار می‌گیرد باسکول دیجیتالی است. این وسیله وزن کشی دسته بندی‌های متنوعی دارد. بنابراین شما باید به خوبی ویژگی‌ها و مشخصات مدل‌های متنوع آن را بررسی کنید. سپس بین یکی از مدل‌ها، نمونه‌ای را که بیشتر به دردتان می‌خورد بخرید. برخی از مهمترین مدل‌های این وسیله وزن کشی را در ادامه معرفی می‌کنیم.

معرفی انواع باسکول

برخی از مهمترین و بهترین مدل‌های باسکول که برای وزن کشی استفاده می‌شوند عبارتند از؛

مدل آویز

باسکول آویز یکی از بهترین مدل‌های این وسیله است که برای وزن کشی اجسام از قسمت زیر می‌توانید آن را به کار بگیرید. این دستگاه را به عنوان مدل سقفی و یا جرثقیل معرفی می‌کنند. در واقع باید بدانید که این وسیله بیشتر برای وزن کردن بارهای بسیار سنگین استفاده می‌شود و کاربرد ساختمانی دارد.

مدل فروشگاهی

یکی دیگر از مدل‌های باسکول، نمونه فروشگاهی است که می‌توانید دسته بندی‌های گوناگون آن را در بازار مشاهده کنید. در بسیاری از مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و … این وسیله را برای وزن کشی کالاها به کار می‌گیرند.

باسکول صنعتی

وسیله وزن کشی صنعتی یکی از مدل‌های کاربردی و با دوامی است که نسبت به مدل‌های فروشگاهی طول عمر بیشتری دارد. این وسیله می‌تواند ضربه و فشار محکم را به خوبی تحمل کند. به همین دلیل برای وزن کشی انواع کالاهایی که سنگین هستند می‌توانید این وسیله را به کار بگیرید.

نمونه دیجیتالی

تمامی وسیله‌هایی که به تازگی تولید می‌شوند دیجیتالی هستند. در واقع نمونه‌های دیجیتالی کاربرد آسان‌تری دارند و به همین دلیل فروش شأن روز به روز افزایش پیدا می‌کند. شما می‌توانید برای وزن کشی بارهای گوناگون یکی از مدل‌های دیجیتالی را خریداری کنید.

بهترین برند تولیدی باسکول

امروزه برندهای زیادی هستند که تولید انواع باسکول‌ها را بر عهده دارند. شما باید به خوبی انواع برندها را از نظر سابقه‌ای که دارند مورد بررسی قرار دهید و سپس یکی از کاربردی‌ترین و بهترین برندها را خریداری نمائید. در صورتی که بهترین برند این وسیله را خریداری نمائید می‌تواند مدت زمان زیادی از آن استفاده بهینه داشته باشید. برندهای معتبر این وسیله را همراه با گارانتی می‌توانید خریداری کنید تا در صورت نیاز برای تعویض و تعمیر قطعات آن به نمایندگی مراجعه کنید.

خرید وسیله‌های وزن کشی برند محک

برند محک یکی از بهترین و کاربردی‌ترین برندهای تولیدی باسکول شناخته می‌شود. مدل‌های زیادی از این وسیله را می‌توانید مشاهده کنید که تولید برند محک هستند. هر یک از آنها برای وزن کشی بارهای متنوع مورد استفاده قرار می‌گیرند. دقت داشته باشید که قبل از خرید مدل‌ها و دسته بندی‌های متنوع این محصول باید در مورد اصل بودن آنها اطمینان خاطر داشته باشید. برخی از تولیدکنندگان نمونه‌های بی کیفیت این محصول را به نام برند محک تولید می‌کنند.

خرید باسکول پند

یکی از بهترین برندهای باسکول که طرفداران زیادی دارد، برند پند است. مدل‌های متنوع دیجیتالی این برند را مشاهده می‌کنید که هر یک از آنها دارای کاربرد و ویژگی خاصی هستند. شما می‌توانید این محصول را همراه با گارانتی خریداری کنید و برای وزن کشی وسیله‌های متنوع، مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار دهید.

شما می‌توانید از فروشگاه تجهیزات انواع باسکول برند معتبر دیجیتالی را با قیمت مناسب خریداری کنید. در وب سایت فروشگاه بهتر است که مدل‌های متنوع محصول را مشاهده کنید تا بهترین نمونه را خریداری نمائید.

خرید باسکول دیجیتال صنعتی

برای خرید انواع باسکول دیجیتال صنعتی می‌توانید بین مدل‌های متنوع یکی از آنها را انتخاب نمائید. شما می‌توانید دسته بندی‌های متنوعی از باسکول‌های صنعتی که ۳۰۰ کیلوگرمی، ۴۰۰ کیلوگرمی، ۵۰۰ کیلوگرمی و … می‌باشند را خریداری کنید. دقت داشته باشید که برای خرید انواع باسکول‌ها باید به خوبی در مورد استانداردهای آنها اطلاعات بیشتری به دست آورید. هر یک از ویژگی‌ها و مشخصاتی که مربوط به باسکول‌ها می‌باشد را می‌توانید در وب سایت بررسی کنید و سپس آنها را برای وزن کشی خریداری نمائید.

قیمت باسکول‌های دیجیتال صنعتی

قیمت باسکول دیجیتال به نسبت برخی از باسکول‌های دیگر که در بازار وجود دارند، بیشتر است. به طور کلی باید به خوبی بدانید که دقت در وزن کشی باسکول‌های صنعتی زیاد است و آنها را با متریال های خاصی تولید می‌کنند. به همین دلیل هزینه خریداری انواع باسکول‌هایی که صنعتی هستند بالاتر از مدل‌های دیگر است. توجه داشته باشید که برای خرید انواع باسکول‌های دیجیتال باید به خوبی قیمت آنها را از نظر برند تولیدی که دارند بررسی کنید و سپس آنها را خریداری نمائید.

اگر می‌خواهید بهترین باسکول دیجیتال صنعتی را خریداری کنید تنها باید به نمایندگی مراجعه نمائید. نمایندگی برندهای معتبر باسکول‌ها را همراه با گارانتی تحویل شما می‌دهد. در این صورت اگر باسکول صنعتی دچار ایراد شود، می‌توانید آن را به نمایندگی ببرید. نمایندگی با بهترین قیمت، تعویض و تعمیر قطعات باسکول را انجام خواهد داد. کارشناسانی که در نمایندگی هستند شما را برای خرید باسکول راهنمایی می‌کنند.

خرید و فروش باسکول با قیمت مناسب

خرید اینترنتی باسکول‌های صنعتی دیجیتال

برای خرید باسکول دیجیتال صنعتی می‌توانید به صورت اینترنتی سفارش تان را در وب سایت تجهیزات ثبت کنید. کارشناسان فروشگاه تجهیزات می‌توانند بهترین باسکول صنعتی را با قیمتی مناسب تحویل تان دهند.

برای خرید باسکول محک دیجیتال باید به خوبی برخی از نکات را در نظر بگیرید. یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید باسکول‌های محک اهمیت زیادی دارد، بررسی اصل بودن باسکول است. مدل‌های متنوع باسکول‌های محک را از نظر ویژگی که دارند بررسی کنید تا بتوانید بهترین باسکول را خریداری نمائید. قیمت هر یک از باسکول‌ها با یکدیگر فرق می‌کند. بنابراین باید قیمت آنها را به خوبی بررسی نمائید و سپس آنها را تهیه کنید.

خرید انواع باسکول محک ارزان

برای خرید باسکول محک ارزان باید به نمایندگی که فروش باسکول‌ها را بر عهده دارد مراجعه کنید. باسکول‌های محک اصل و معتبر را تنها نمایندگی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مشتریان می‌توانند انواع باسکول‌های محک را از نظر ویژگی و نحوه وزن کشی که دارند بررسی کنند و سپس آنها را خریداری نمایند. برخی از باسکول‌های محک که بیش از اندازه ارزان هستند، تقلبی است و ارزش خرید ندارند.

فروش باسکول محک آشپزخانه

یکی از بهترین مدل‌های باسکول محک، نمونه باسکول آشپزخانه می‌باشد که طراحی متنوعی دارد. شما می‌توانید مدل‌ها و دسته بندی‌های متنوع باسکول‌های محک آشپزخانه را برای وزن کردن وسیله‌های متنوع خریداری نمائید. نمایندگی فروش انواع باسکول آشپزخانه، صنعتی، فروشگاهی و … را بر عهده دارد. دقت داشته باشید که زمان خرید هر یک از مدل‌های باسکول‌ها باید گارانتی آنها را دریافت نمائید.

خرید باسکول

برای خرید انواع باسکول محک می‌توانید نمونه باسکول‌های متنوع را به صورت اینترنتی خریداری نمائید. باسکول‌های محک دیجیتالی برای وزن کشی بارهای متنوع تولید می‌شوند. شما می‌توانید نمونه باسکول‌های متنوع محک را از فروشگاه تجهیزات به صورت اینترنتی خریداری کنید. گارانتی باسکول را هم زمان خرید باسکول دریافت خواهید کرد.

https://tajhizat.co/

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت رهن در محله باغ فردوس+ جدول

قیمت رهن در محله باغ فردوس+ جدول
2023-03-29T10:40:22+04:30
رهن یک واحد آپارتمان ۱۰۰ متری در محله زعفرانیه در محدوده باغ فردوس حدود ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

خرید خانه با ۱۱ میلیارد تومان در باغ فردوس + جدول

خرید خانه با ۱۱ میلیارد تومان در باغ فردوس + جدول
2023-03-29T10:26:57+04:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله تجریش محدوده باغ فردوس حدود ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

قیمت سکه و طلا ۸ فروردین ۱۴۰۲/ افزایش ۳۰۰ هزار تومانی سکه امامی

قیمت سکه و طلا ۸ فروردین ۱۴۰۲/ افزایش ۳۰۰ هزار تومانی سکه امامی
2023-03-28T12:02:09+04:30
سکه امامی امروز سه شنبه در چهارمین روز کاری سال ۱۴۰۲ (تا لحظه تنظیم گزارش) به ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۱/۰۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۱/۰۵
2023-03-28T11:28:59+04:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۶۶۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۹میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

آغاز معاملات نقره از هفته آینده در بورس

 آغاز معاملات نقره از هفته آینده در بورس
2023-03-28T11:28:59+04:30
بورس کالای ایران از راه اندازی قرارداد آتی نقره برای تحویل خرداد ۱۴۰۲ از دوشنبه هفته آینده ۱۴ فروردین خبر داد.

تحویل دنا پلاس‌های بورسی در فروردین ۱۴۰۲

 تحویل دنا پلاس‌های بورسی در فروردین ۱۴۰۲
2023-03-28T11:28:58+04:30
ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از صدور فاکتور ۹۵ درصد از خودروهای فروش رفته در بورس کالا خبر داد و بر ایفای مانده تعهدات محصول دناپلاس در فروردین ماه سال ۱۴۰۲ تا...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۰۱/۰۷

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
2023-03-28T11:28:58+04:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۰ درصد کاهش به ۱۹۷۶ دلار و ۲۰ سنت رسید.

افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران اتفاق بزرگ، فرخنده و بی‌نظیری در تاریخ تاسیس بانک است

 افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران اتفاق بزرگ، فرخنده و بی‌نظیری در تاریخ تاسیس بانک است
2023-03-28T11:28:58+04:30
دکتر اسماعیل للـه گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک و تهنیت گفت.

برنامه معاملات گواهی سپرده سیمان ابلاغ شد

 برنامه معاملات گواهی سپرده سیمان ابلاغ شد
2023-03-28T11:28:57+04:30
بورس کالا در اطلاعیه ای برنامه معاملات گواهی سپرده سیمان را در هفته منتهی به ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ابلاغ کرد.

تاکید وزیر کار بر حمایت همه جانبه از ذوب آهن اصفهان

 تاکید وزیر کار بر حمایت همه جانبه از ذوب آهن اصفهان
2023-03-28T11:28:57+04:30
سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دوشنبه ۲۹ اسفندماه با هدف نظارت میدانی، ضمن حضور در ذوب‌آهن اصفهان، از نزدیک در جریان اقدامات و فعالیت‌های ای...

برای نخستین بار در کشور انجام شد؛ انجام آزمون‌های کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی توسط فولاد هرمزگان

 برای نخستین بار در کشور انجام شد؛ انجام آزمون‌های کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی توسط فولاد هرمزگان
2023-03-28T11:28:57+04:30
سرپرست آزمایشگاه‌های آهن‌سازی و مواد معدنی فولاد هرمزگان گفت: با همکاری آزمایشگاه آهن‌سازی فولاد هرمزگان، برای نخستین بار آزمون کفایت تخصصی شیمیایی گندله و ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۱/۰۷

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
2023-03-28T11:28:57+04:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۵۸۵ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

برنامه افزایش ۵۰ درصدی تولید ایران خودرو در سال ۱۴۰۲

 برنامه افزایش ۵۰ درصدی تولید ایران خودرو در سال ۱۴۰۲
2023-03-28T11:28:57+04:30
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از هدف‌گذاری افزایش ۵۰ درصدی تولید در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۰۱/۰۸

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۰۱/۰۸
2023-03-28T11:28:56+04:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۷ درصد افزایش به ۱۹۵۹ دلار و ۹۶ سنت رسید.

قیمت سکه و طلا ۷ فروردین ۱۴۰۲/ سکه امامی در کانال ۳۱ میلیون تومان

قیمت سکه و طلا ۷ فروردین ۱۴۰۲/ سکه امامی در کانال ۳۱ میلیون تومان
2023-03-27T15:28:44+04:30
سکه امامی امروز دوشنبه در سومین روز کاری سال ۱۴۰۲ (تا لحظه تنظیم گزارش) به ۳۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت سکه و طلا ۷ فروردین ۱۴۰۱/ سکه امامی در کانال ۳۱ میلیون تومان

قیمت سکه و طلا ۷ فروردین ۱۴۰۱/ سکه امامی در کانال ۳۱ میلیون تومان
2023-03-27T13:28:43+04:30
سکه امامی امروز دوشنبه در سومین روز کاری سال ۱۴۰۲ (تا لحظه تنظیم گزارش) به ۳۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.

پرداخت تسهیلات باقی‌مانده مسکن مهر در قالب نهضت ملی در سال جاری

پرداخت تسهیلات باقی‌مانده مسکن مهر در قالب نهضت ملی در سال جاری
2023-03-26T13:35:26+04:30
سرپرست بانک مسکن از تلاش بانک برای پرداخت همه تسهیلات باقی‌مانده مسکن مهر در تعهد آن بانک در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!

قبل از خواندن این نکات کاغذ دیواری نخرید!
2023-03-19T09:43:25+03:30
برای آشنایی با انواع کاغذ دیواری و ویژگی های آن ها با این مطلب که به کمک کاغذنت نوشته شده همراه باشید.

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول

خانه در خیابان دماوند چند؟ + جدول
2023-03-19T09:30:18+03:30
برای خرید یک خانه ۹۰ متری درمحله نظام آباد محدوده دماوند حدود ۳ میلیارد و 240 میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول

رهن یک میلیارد تومانی در خیابان دماوند +جدول
2023-03-19T09:30:17+03:30
رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محله تهران نو محدوده دماوند حدود ۱ میلیارد تومان است.

قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند

 قیمت ارزها در مرکز مبادلات/ دلار ثابت ماند
2023-03-18T19:03:44+03:30
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
2023-03-18T19:03:44+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۹میلیون و ۴۰۰هزار تومان است.

کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد

 کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال ۱۴۰۲ به شرکت بیمه ملت سپرده شد
2023-03-18T19:03:44+03:30
در راستای راهبرد مشارکت درون گروهی با امضای تفاهم‌نامه همکاری؛ کلیه خدمات بیمه‌ای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به بیمه ملت سپرده شد.

موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال

 موافقت سهام‌داران با افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال
2023-03-18T19:03:43+03:30
در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده صاحبان سهام بانک رفاه کارگران افزایش سرمایه این بانک به میزان ۶۶۰ هزار میلیارد ریال به تصویب رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۷/ گام بلند طلا به سمت ۲۰۰۰ دلار
2023-03-18T19:03:43+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۳.۶۳ درصد افزایش به ۱۹۸۹ دلار و ۲۵ سنت رسید.

عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان

 عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن در فولاد هرمزگان
2023-03-18T19:03:43+03:30
دقایقی پیش سختکوشان فولاد هرمزگان با عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن، افتخاری دیگر آفریدند و در آستانه ثبت رکوردی جدید در ت...

جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال

 جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال
2023-03-18T19:03:42+03:30
هم زمان با فرارسیدن ۲۴ اسفند دوازدهمین سالروز تاسیس بانک ایران زمین، مدیران ارشد بانک طی مراسمی این روز را گرامی داشتند.

قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید

 قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید
2023-03-18T19:03:42+03:30
قیمت بیت کوین ۹.۲ درصد در روز جمعه افزایش یافت و به ۲۷۳۵۹ دلار رسید.

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی

تبلیغات هدفمند پیامکی؛ نحوه استفاده از سامانه پیامکی در بازاریابی
2023-03-18T14:43:32+03:30
سامانه پیامکی یکی از شیوه‌های فوق العاده برای برقراری ارتباط با مشتریان، جلب توجه آن‌ها و افزایش فروش است. برای استفاده از این سامانه باید استراتژی خاص خود ر...

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند

پیشگامان توسعه ارتباطات تجلیل شدند
2023-03-18T14:43:31+03:30
پیشگامان توسعه ارتباطات در آیین اختتامیه جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر کشور، توسط سازمان تامین اجتماعی کشور به عنوان کارفرمای برتر استان یزد برگزیده شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)