میرنیوز

دستگاه بسته بندی قطعات خودرو - معرفی شیرینگ پک

 دستگاه بسته بندی قطعات خودرو - معرفی شیرینگ پک 2021-09-28T16:09:32+03:30

تولید کنندگان قطعات یدکی می‌دانند که هیچ راننده ای دوست ندارد با انتخاب قطعات تقلبی، به خودروی خودش آسیب بزند و تمام تلاشش را می‌کند که قطعه اصلی را پیدا کند. در نگاه اول، چشم هر خریداری به نوع بسته بندی و کیفیت آن نگاه می‌کند. شاید بتواند محصولی را با کیفیت پایین‌تر پیدا کند، اما وقتی با بسته بندی محصول مواجه می‌شود به احتمال زیاد پشیمان می‌شود. بسته بندی گزینه مهمی در فروش قطعات خودرو هستند و اگر رعایت نشود، تمام زحمت تیم تولید را به هدر می‌دهد.

انتخاب یک دستگاه بسته بندی لوازم یدکی  با ویژگی‌های مناسب، نیاز شرکت‌های ماشین سازی، قطعه سازی و تولید لوازم یدکی است که نیاز به بسته بندی محصولات خود دارند. این محصولات نه تنها برای بازار داخلی استفاده می‌شود، بلکه با توجه به صادرات این خودروها، در کشورهای دیگر هم مورد استفاده قرار خواهند گرفت. بسته بندی این قطعات با دقت و ظرافت زیادی انجام می‌شوند.

در این یادداشت با  دستگاه بسته بندی شرینک پک  آشنا می‌شویم که خط بسته بندی قطعات خودرو را به ثمر می‌رساند. اگر مایل هستید که یک دستگاه بسته بندی مناسب برای خدمات خود خریداری کنید، یا در مورد آن نیاز به تحقیق بیشتری دارید، این یادداشت را به دقت مطالعه کنید. تلاش کرده ایم که جواب بیشتر سوال‌ها را در این موضوع بررسی کنیم.

صنعت قطعات یدکی خودرو

قطعات خودرو نقش مهمی در تولید خودروهای مختلف دارد. هر ساله مدل‌های جدیدی از خودروسازان می‌بینیم که نیاز به قطعات خودشان دارند. رشد صنعت خودروسازی، به رشد صنعت قطعه سازی نیز کمک کرده است. با توجه به آماری که وجود دارد، فروش قطعات خودرو در سال بیشتر از دوازده هزار میلیارد تومان است. رقمی که نشان دهنده گردش مالی بالا در این صنعت است. حضور مطمئن و با اصالت در این بازار، نیازمند رعایت حفظ کیفیت است و بسته بندی قطعات خودرو یکی از مهم ترین بخش‌هاست.

صنعت بسته بندی اگر به اندازه خود صنعت خودروسازی اهمیت نداشته باشد، کمتر از آن هم نیست. این قطعاتی که به دست مصرف‌کننده می‌رسند، به خاطر بسته بندی مناسبشان خریدار پیدا می‌کنند. بخش بیشتری از فعالیت‌های بازاریابی با توجه به بسته بندی آن انجام می‌شود. صنعت قطعات یدکی خودرو هم در بخش بسته بندی، پیشرفت زیادی داشته است و در حال حاضر این فعالیت‌ها توسط دستگاه‌های مختلف بسته بندی انجام می‌شوند و اگر به این موضوع دقت نکنید، ممکن است سهم بازار زیادی را از دست بدهید.

تبلیغ: مشاوره و خرید  دستگاه بسته بندی تخم مرغ- قطعات کره ای - بهترین خدمات پس از فروش

دستگاه بسته بندی قطعات خودرو

برای این که بتوانیم قطعات خودرو را با بسته بندی خوبی ارائه کنیم، نیاز به دستگاه مناسب داریم. دستگاهی که بتواند قطعات و لوازم یدکی خودرو را به خوبی درون خود نگه دارد. بسته بندی کامل و ایمن، با توجه به شکل و شمایل قطعه تعریف می‌شود. بعضی از قطعات خودرو نیاز به اطلاعات تکمیلی دارند. جای مناسبی برای قرار گرفتن دفترچه راهنما، طریقه استفاده، نکته‌های فنی، اندازه‌ها و... باید در نظر گرفته بشوند. نکته اساسی در هنگام خرید قطعات یدکی، همین نکته‌های فنی است که در انتخاب قطعه درست به مشتری کمک می‌کند.

همچنین این قطعات باید بتوانند به خوبی درون بسته جا بگیرند و به خوبی محافظت شوند. اگر تکان خوردن، جابجا شدن و... به قطعه آسیب می‌زند، باید بسته بندی طوری طراحی شود که قطعه به طور ثابت در آن قرار بگیرد. دستگاه‌های بسته بندی باید بتوانند این نیازها را پوشش بدهند تا قطعه به شکل درست و مناسب به دست خریداران برسد. دستگاه‌های مختلفی برای بسته بندی لوازم یدکی وجود دارد که یکی از آن‌ها دستگاه شیرینگ پک است.

دستگاه شیرینگ پک

سرعت پک کردن و کیفیت بسته بندی نهایی، گزینه‌های اصلی در انتخاب دستگاه مناسب هستند. انواع مختلفی از آن وجود دارد که با توجه به نیاز قطعه سازی، می‌تواند تهیه بشود. بسته بندی قطعات خودرو می‌تواند به صورت اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک انجام بشود. استفاده از دستگاه درست، در کاهش هزینه‌های تولید و فروش محصول تعیین کننده است. دستگاه‌های تمام اتوماتیک به تنهایی برای اضافه شدن به خط تولید کافی هستند، اما دستگاه نیمه اتوماتیک ممکن است برای کار بهتر نیاز به یک اپراتور و آموزش استفاده از دستگاه داشته باشد.

دستگاه شیرینگ پک به طور معمول در بین دو رول شیرینگ قرار می‌گیرد. برش‌ها و دوختی که روی بسته قرار می‌گیرد، به شکل‌های مختلف روی بسته بندی ایجاد می‌شود. این دستگاه‌ها از حرارت برای بستن و پک کردن جعبه استفاده می‌کنند.

مزایای استفاده از دستگاه شیرینگ پک

رسیدن محصول با بسته بندی زیبا به دست مشتری، در فروش یک قطعه تاثیر مستقیم دارد. بسته بندی جذاب و شیک، اعتبار و اصالت یک محصول را نشان می‌دهد. تولید شدن محصول در کارخانه بخش اول کار است. این قطعه‌های یدکی، باید در یک بسته بندی خوب قرار بگیرند، از طریق وسایل حمل و نقل به فروشگاه‌ها برسند و در قفسه‌ها قرار بگیرند. در تمام این مراحل، ممکن است مشکلاتی برای محصول به وجود بیاید که بسته بندی با کیفیت از آن‌ها جلوگیری می‌کند.

ایمنی بسته بندی قطعات خودرو با شیرینگ پک

آب و مایعات، قاتلان اصلی بسته بندی و محصولات درون آن هستند. بسته بندی انجام شده توسط شرینگ پک، به خوبی ضد آب شده و اجازه نمی‌دهد که هیچ نوع بخار، رطوبت و نم وارد بسته بندی قطعه بشود. حتی اگر به دلایل مختلف، بسته بندی در معرض رطوبت و مایعات قرار بگیرد، وارد بسته نشده و آن را سالم و سلامت به دست مشتری می‌رسانند.

درصد خرابی محصولاتی که با شیرینگ پک بسته بندی شده‌اند، بسیار پایین است. به جز رطوبت، محصول بعد از بسته بندی توسط دستگاه شیرینگ پک به خوبی درون جعبه قرار می‌گیرد و تکان نمی‌خورد.

فیلم شیرینگ پک از مواد شیمیایی خاصی تشکیل نشده‌اند و مواد خطرناکی در آن‌ها به کار نرفته است؛ بنابراین نه تنها آسیبی به محیط زیست نمی‌رساند، بلکه حتی موادی که در آن به کار رفته با محصول اختلاط پیدا نمی‌کند.

وزن و ظاهر جذاب بسته بندی

 طرح و رنگ و فرم‌های زیادی روی بسته بندی می‌تواند ایجاد بشود. هر طرح و لوگویی که روی بسته بندی لازم باشد، می‌تواند قرار بگیرد.

 وزن بسته بندی نهایی پایین‌تر از دیگر انواع بسته بندی است. هزینه‌های جابجایی با توجه به کاهش وزن پایین می‌آید.

خرید دستگاه بسته بندی قطعات خودرو

چند انتخاب برای خرید دستگاه بسته بندی قطعات خودرو دارید. شیرینگ پک تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، شیرینگ پک پلی اتیلن و شیرینگ پک کابینی از انواع مختلف این دستگاه هستند. با توجه به محصولی که دارید، انتخاب از بین این دستگاه‌ها ممکن است. محصول از روی رول دستگاه قرار می‌گیرد، در بین دو لایه از فیلم پی‌وی‌سی شیرینگ حرکت می‌کند و در نهایت با دریافت حرارت، بسته بندی دور محصول جمع می‌شود. شکل بسته بندی با توجه نوع قطعه تعیین می‌شود تا بیشترین میزان ثبات و استحکام را داشته باشد.

سخن پایانی

خط تولید لوازم یدکی، نیاز مشخصی به یک دستگاه بسته بندی قطعات خودرو دارد. اگر محصولی با کیفیت داشته باشید، باید بتوانید آن را به خوبی به مشتری‌ها و خریداران ارائه دهید. نتیجه و پایان یک خط تولید در بسته بندی به سرانجام می‌رسد؛ بنابراین تا جای ممکن باید در انتخاب دستگاه بسته بندی دقت کنید.

محصولی که توسط دستگاه شیرینگ پک بسته بندی می‌شود، به اندازه کافی جذاب و تمیز هست. در مقابل رطوبت، فشار و تکان‌های احتمالی، عایق و مقاوم است و محصول را به بهترین شکل به دست مصرف‌کننده می‌رساند؛ اما باید در انتخاب دستگاه درست، دقت کافی را داشته باشید.

"این مطلب تبلیغاتی است"

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

دانلود سریال نیسان آبی قسمت اول با حجم رایگان

دانلود سریال نیسان آبی قسمت اول با حجم رایگان
2021-10-19T18:12:28+03:30
دانلود قسمت 1 سریال نیسان آبی از ساعت 8 صبح چهارشنبه با کلیک روی لینک مستقیم انتهای مطلب امکان پذیر است. نسخه های دانلود قسمت اول سریال نیسان آبی با بالاترین...

حیات غیبی برنده خودرو جشنواره طلایی بازار مهستان استان البرز

حیات غیبی برنده خودرو جشنواره طلایی بازار مهستان استان البرز
2021-10-19T17:45:51+03:30
حالا دیگر گوی ها و شماره ها تعیین کننده هستند آن هم بعد از مدت ها انتظار. این آخرین است آخرین شماره برای انتخاب برنده خودرو جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تج...

آشنایی با پچ پنل، پچ کورد و کاربردهای آن‌ها

آشنایی با پچ پنل، پچ کورد و کاربردهای آن‌ها
2021-10-19T17:32:28+03:30
آشنایی با انواع تجهیزات مخابراتی از جمله پچ پنل و پچ کورد به افراد کمک می کند تا بتوانند شناخت بهتری از این تجهیزات داشته باشند. ...

کپسول آتش نشانی برای منزل چه ویژگی هایی دارد؟

کپسول آتش نشانی برای منزل چه ویژگی هایی دارد؟
2021-10-19T17:19:08+03:30
از اولین و مهمترین مسائلی که باید به هنگام زندگی در منزل یا محل کار به آن بپردازیم، رعایت نکات ایمنی و داشتن تجهیزات آتش نشانی می باشد. همانطور که می دانید ر...

دستگاه جوجه کشی خوب دارای چه ویژگی هایی است؟

دستگاه جوجه کشی خوب دارای چه ویژگی هایی است؟
2021-10-19T17:05:49+03:30
یکی از صنایعی که بسیار رو به رشد بوده و سودآوری خوبی نیز دارد، صنعت پرورش طیور می باشد. مانند تمامی کسب و کارهای دیگر، افرادی که به دنبال ورود به این رشته و ...

لوگو پی ال سی (LOGO PLC) یا رله های قابل برنامه ریزی چیست؟

لوگو پی ال سی (LOGO PLC) یا رله های قابل برنامه ریزی چیست؟
2021-10-19T16:52:28+03:30
امروزه رله های قابل برنامه ریزی، فصل مشترک فعالیت بسیاری از برق کاران و حتی مشاغل مرتبط با رشته برق شده است و در طراحی و سیم کشی برق،مثل نورپردازی ها و روشنا...

راهنمای خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو

راهنمای خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو
2021-10-19T16:25:48+03:30
بر هیچکس پوشیده نیست که با توجه به قیمت بالای ماشین‌ها، مراقبت از قطعات و لوازم یدکی خودرو بسیار ضروری است. هر وسیله مکانیکی نیاز به بررسی و رسیدگی مرتب دارد...

قیمت ترجمه شناسنامه

قیمت ترجمه شناسنامه
2021-10-19T16:12:37+03:30
شناسنامه یکی از اصلی ترین مدارک هویتی مورد نیاز برای ترجمه رسمی است. بنابراین تقریبا تمام متقاضیان سفر به خارج از کشور برای اخذ ویزا، امور حقوقی و ثبت ازدواج...

دانلود سریال نیسان آبی – قسمت 1 کامل و قانونی

دانلود سریال نیسان آبی – قسمت 1 کامل و قانونی
2021-10-19T16:12:36+03:30
برای دانلود قسمت اول سریال نیسان آبی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تحقق جهش تولید در کارخانه نتیجه کمک های بانک ملی ایران است

تحقق جهش تولید در کارخانه نتیجه کمک های بانک ملی ایران است
2021-10-19T15:19:08+03:30
ظهیر امامی با اشاره به این که انواع خدماتی که بانک ملی ایران به مجموعه ما ارائه می‌کند موجب شده شاهد جهش تولید در عرصه کار و تولید در کارخانه باشیم، گفت: اگر...

ارائه متنوع ترین خدمات «کارتی» از سوی بانک ملی ایران

ارائه متنوع ترین خدمات «کارتی» از سوی بانک ملی ایران
2021-10-19T15:19:08+03:30
مدیرعامل بانک ملی ایران تاکید کرد که این بانک از متنوع ترین خدمات «کارتی» در نظام بانکی برخوردار است.

دو راهی دریافت درگاه پرداخت مستقیم یا واسط، کدام بهتر است؟

دو راهی دریافت درگاه پرداخت مستقیم یا واسط، کدام بهتر است؟
2021-10-19T15:05:56+03:30
امروزه انتخاب درگاه پرداخت مناسب برای سایت به یکی از دغدغه های اصلی صاحبان کسب و کار و یا افرادی که تمایل دارند فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنند تبدیل...

کاهش ارزبری بیش از ۳۷ میلیون یورو برای داخلی‌سازی قطعات میز پنجم ایران خودرو

کاهش ارزبری بیش از ۳۷ میلیون یورو برای داخلی‌سازی قطعات میز پنجم ایران خودرو
2021-10-19T15:02:33+03:30
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: از میز اول خودکفایی تاکنون، ۱۴۹ قطعه برای داخلی‌سازی تعریف شده که تا امروز ۸۷ قطعه با کاهش ارزبری سالانه ۶۹.۴ میلیون یور...

بهترین تلویزیون های اندروید 2021

بهترین تلویزیون های اندروید 2021
2021-10-19T14:39:09+03:30
اگر قصد خرید تلویزیون دارید به احتمال زیاد انتخاب شما یکی از مدل های هوشمند صفحه تخت با کیفیت تصویر فورکی است. در این میان آشنایی با بهترین مدل ها، ریسک خرید...

برای حفظ سلامتی از تست کرونا در منزل با نرسینو استفاده کنید!

برای حفظ سلامتی از تست کرونا در منزل با نرسینو استفاده کنید!
2021-10-19T13:59:09+03:30
یکی از مشکلاتی که امروزه افرادی که واکسینه نشده اند و قصد سفر و انجام برخی از امور را دارند و با آن روبه رو هستند انجام تست کرونا است. این تست ها قابل اعتماد...

روش‌های انتخاب و خرید نهال گردو که بازدهی باغ را ۲ برابر می کند

روش‌های انتخاب و خرید نهال گردو که بازدهی باغ را ۲ برابر می کند
2021-10-19T13:55:54+03:30
در این مطلب قصد داریم تا فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین نهال گردو برای باغمان را بررسی نموده و سپس بهترین ارقام گردو درایران را معرفی کنیم.

آغاز سال تحصیلی جدید با اینترنت رایگان رایتل

آغاز سال تحصیلی جدید با اینترنت رایگان رایتل
2021-10-19T13:19:15+03:30
بسته‌های اینترنت رایگان رایتل برای دانشجویان و طلاب، معلمان و اساتید دانشگاه فعال شد.

نوروپاتی دیابتی در سالمندان

نوروپاتی دیابتی در سالمندان
2021-10-19T13:19:14+03:30
بیماری نوروپاتی دیابتی در سالمندان را بیشتر بشناسید تا در نگهداری از سالمندان، با دانش بیشتری عمل کنید.

گرماتاب چیست؟ و چه انواعی دارد؟

گرماتاب چیست؟ و چه انواعی دارد؟
2021-10-19T13:06:05+03:30
یکی از وسایل مهم گرمایشی صنعتی گرماتاب ها هستند. این دستگاه ها با قدرت بالایی که دارند می توانند فضاها و سالن های بزرگ صنعتی را گرم کنند. در ادامه با گرماتاب...

عبور همراه کارت از مرز 3 میلیون نصب فعال کافه بازار

عبور همراه کارت از مرز 3 میلیون نصب فعال کافه بازار
2021-10-19T13:06:04+03:30
تعداد نصب‌های فعال اپلیکیشن پرداخت همراه کارت در کافه‌بازار از مرز 3 میلیون کاربر عبور کرد.

فعلاً شرایط واردات خودرو فراهم نیست/ خروج خودروهای ناقص از پارکینگ خودروسازان

فعلاً شرایط واردات خودرو فراهم نیست/ خروج خودروهای ناقص از پارکینگ خودروسازان
2021-10-19T12:49:11+03:30
رئیس ایدرو گفت: وزیر صمت مخالفتی با واردات خودرو ندارد ولی در حال حاضر شرایط فراهم نیست.

تور ترکیه را از آژانس های مسافرتی معتبر بخواهید

تور ترکیه را از آژانس های مسافرتی معتبر بخواهید
2021-10-19T12:39:12+03:30
کشور ترکیه یکی از محبوب‌ترین مقاصد توریستی دنیاست که هر ساله از هزاران گردشگر بین‌المللی میزبانی می‌کند. در سال‌های اخیر توجه ویژه این کشور به صنعت توریسم، ه...

افزایش تولید خودرو به سالانه سه میلیون دستگاه شدنی است

افزایش تولید خودرو به سالانه سه میلیون دستگاه شدنی است
2021-10-19T12:35:56+03:30
دبیر انجمن قطعه سازان گفت: برنامه تولید ۳ میلیون دستگاه خودرو تا افق ۱۴۰۴ امکان پذیر است ولی نیازمند یکسری پیش‌نیاز از جمله تعامل با بخش خصوصی خواهد بود.

فعلا شرایط واردات خودرو فراهم نیست/ خروج خودروهای ناقص از پارکینگ خودروسازان

فعلا شرایط واردات خودرو فراهم نیست/ خروج خودروهای ناقص از پارکینگ خودروسازان
2021-10-19T12:35:55+03:30
رئیس ایدرو گفت: وزیر صمت مخالفتی با واردات خودرو ندارد ولی در حال حاضر شرایط فراهم نیست.

قیمت مصوب تخم‌مرغ بسته‌بندی اعلام می شود

قیمت مصوب تخم‌مرغ بسته‌بندی اعلام می شود
2021-10-19T12:35:55+03:30
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخمگذار گفت: برای ساماندهی به وضعیت بازار تخم مرغ مقرر شد تا پایان این هفته، قیمت مصوب انواع تخم‌مرغ‌های بسته بندی شده اعلام شود.

سرانه مصرف شیر در کشور ٣ لیوان در هفته / کرمانی‌ها هفته‌ای ۷۷ لیوان نوشابه می‌نوشند

سرانه مصرف شیر در کشور ٣ لیوان در هفته / کرمانی‌ها هفته‌ای ۷۷ لیوان نوشابه می‌نوشند
2021-10-19T12:35:54+03:30
سرانه مصرف شیر افراد ١۵ ساله و بیش‌تر در هفته در سال ١٣٩٩، به طور متوسط ٩٨‌.٢ لیوان برآورد شده که استان اردبیل با ۶٣.٣ لیوان در هفته بیشترین سرانه مصرف شیر ر...

هتل های لوکس تهران را با پرشین هتل رزرو کنید

هتل های لوکس تهران را با پرشین هتل رزرو کنید
2021-10-19T12:05:55+03:30
در عنوان های زیر به شرح 3 هتل لوکس تهران پرداخته ایم که شما باید با توجه به دانش و اطلاعات خود، بین این هتل های تهران، یکی را به عنوان لوکیشن فیلم گنج قارون ...

با یکدیگر همنفس شدیم

با یکدیگر همنفس شدیم
2021-10-19T12:02:35+03:30
روزهای دشوار مبارزه با بیماری مهلک کرونا، بانک مهر ایران دست افراد رنجور از این بیماری را به مهربانی فشرد و با درد آن‌ها همنفس شد.

قانون جدید بیمه شخص ثالث

قانون جدید بیمه شخص ثالث
2021-10-19T12:02:35+03:30
در ادامه با ما همراه باشید تا با قانون جدید بیمه شخص ثالث در سال ۱۴۰۰ و راننده محور شدن این بیمه بیشتر آشنا شوید.

قیمت دلار ۲۷ مهر ۱۴۰۰ به ۲۶ هزار و ۶۳۸ تومان رسید

قیمت دلار ۲۷ مهر ۱۴۰۰ به ۲۶ هزار و ۶۳۸ تومان رسید
2021-10-19T11:49:13+03:30
قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ در صرافی های بانکی به ۲۶ هزار و ۶۳۸ تومان رسید.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)